Dar Jelony (Atalon)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Orita-Kill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 28
Registrován: 03.7.2011 12:53:59

Dar Jelony (Atalon)

Příspěvek od Orita-Kill »

Jméno: Dar Jelony

Hodnost: Kadet

Rasa: Člověk

Planeta narození: Corellia
Životopis postavy:
Mé narození byl čirý omyl.Má matka,Karta Jelonyová,si příliš nedělala hlavu s pohlavnímy styky,a tak ve finále ani nevěděla,čí jsem vlastně syn.Mé mládí bylo velmi jednotvárné.Toulal jsem se po ulicích,sem tam něco ukradl,často se rval,prostě typický život chudáka,a tak byla místní imperální akademie docela dobrou vidinou budoucnosti.Má matka byla proti,a vlastně stále ještě je.I přes její protesty jsem se v 19 letech přihlásil na imperální akademii. 6 let před tím se narodila má sestra,Jila,která svého otce rovněž neznala.Nyní mám pouze tři cíle.Ten první je postarat se o svou sestru,jelikož matka toho není schopna.Ten druhý je dosáhnout vysokých zásluh v iperální armádě,ať to bude stát cokoliv.ten poslední je najít si ženu,postarat se o ni a o případné potomstvo,ne jako to udělal můj otec.

Hlavní zbraň: Imperální puška E-11

Záložní zbraň: blaster DL-15

Styl boje:Klidný,rozvážný.(přemýšlí nad příštím tahem dopředu,nikdy nedělá nic bez uvážení)

Schopnosti: Specializace na střelbu na různé vzálenosti,cit pro pilotování malých lodí,schopen okecat lidi.
Poznámky: Vysoký,hnědovlasý,zelenooký.Uzavřený do sebe,navyhladává spory,kyž už se ale nějaké naskytnou,řeší je.Má slabost na twilečky.
Rozsah znalostí o SW: Obě dvě trilogie,knihy RC:Tvrdý kontakt,Bludná planeta,Dědic impéria.(V nejbližší době přečtu zbylé díly Zahnovy trilogie.)

Kontakt: furno@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Orita-Kill dne 04.7.2011 10:49:49, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Zdravím a vítám tě.

K tvé přihlášce: fakticky nemám námitek mimo jediné a to snad až přílišné stručnosti. Možná by nebylo od věci ji trochu rozvést.
Jmenovitě: neškodil by trochu lepší popis povahy. Klidně si můžeš přidat i jednu dvě dovednosti. A trochu rozvést životopis by rozhodně nevadilo.

Počkám na reakci a pak přejdeme k testu.

//A zapoměl jsi, že sdílí IP... na což by se slušilo upozornit předem, jak je v pravidlech...
Pear

Díky za upozornění.
Naposledy upravil(a) Atalon dne 06.7.2011 09:54:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Orita-Kill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 28
Registrován: 03.7.2011 12:53:59

Příspěvek od Orita-Kill »

Dobře,příště to víc rozvedu,mám opravit přihlášku?

Omlouvám se za to IP,bratr si zde před časem založil účet a já o tom nevěděl,takže sem vám to nemohl zdělit.Přístě už si dám pozor.

edit:Dobře,opravil jsem to.Je to lepší?

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

lepší, dobře pokročíme dál.
Tady je test:

1. V jakém tvaru se na fórum přidávají reklamy?
2. Kolik může mít hráč postav v jednom období?
3. Za jakých okolností můžeš doplňovat archívy?
4. Přepiš text do správného tvaru:
(pozn.: není špatné pro přehlednost odřádkovat myšlenky a přímou řeč a vynechávat řádek pod lokací.)

Endor: Hučut hutá lut lut aktá! Ten Ewokský náčelník z toho není zrovna nadšený. Zkritizoval v duchu pilot své místo přistání. Klid, já vím že to byla tvoje... tvůj dům. Já to opravím.

_____________________

A ještě bych se tě rád zeptal na pár upřesňujících věcí k tvé představě o budoucnosti Dara.
Za prvé, máš nějakou představu nebo přání o době (letech) kdy se má výcvik odehrávat?
Za druhé, máš nějaká konkrétní přání k jeho náplni?
Za třetí, jestli to správně chápu, hodláš hrát za Imperiálního vojáka? (Ptám se abychom si rozuměli pro případ, že už jsi se rozhodl že Dar např. uteče k rebelům apod. abych k tomu případně směřoval příběhy.)
Za čtvrté, jakou bys rád viděl budoucnost Dara?
A poslední, jakým stylům misí bys dával přednost? (Tedy pokud bys raději něco hodně akčního, nebo spíše hloubavějšího apod.)

A ještě dodám vysvětlení, aby tě tahle hromada otázek nevyděsila. V tvé přihlášce není, mimo nastínění cílů v postarání se o rodinu a získání zásluh, příliš vodítek k budoucímu směřování Dara, proto chci takhle aspoň trochu vyzvědět tvou představu, abych ti ho nepřetvářel v něco co by se ti nelíbilo. Jinak nic co mi odpovíš není nijak směrodatné a pokud se v průběhu hraní rozhodneš pro něco jiného, nebude to problém, tohle je jen začátek.

Uživatelský avatar
Orita-Kill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 28
Registrován: 03.7.2011 12:53:59

Příspěvek od Orita-Kill »

1.Odkazy a reklami se mohou dávat pouze do profilů do pole určeného pro odkaz.Výjmky může udělit Admin.(doufám že jsem tuto otázku pochopil správně)
2.V jednom období může mít hráč jednu postavu.
3.Za souhlasu administrátora-hlavního archiváře.
4.

Endor

Hučut hutá lut lut aktá!
Ten Ewokský náčelník z toho není zrovna nadšený.
Zkritizoval v duchu pilot své místo přistání.
Klid, já vím že to byla tvoje... tvůj dům. Já to opravím.

Doba je mi docela jedno, průběh výcviku nechám na tobě.K rebeelům přestoupit nehodlám, Darovu budoucnost bych rád vyděl buďto jako vůdce nějaké menší skupinky nebo v lepším případě novatroopera.A dával bych přednost spíš akčním misím.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Ok všechno správně.
(k té 1. tak jak jsem se zeptal jsi to pochopil správně)

Během nejbližší doby založím výcvik. (Počítej tak maximálně do konce víkendu ale spíš dřív.)

Uživatelský avatar
Orita-Kill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 28
Registrován: 03.7.2011 12:53:59

Příspěvek od Orita-Kill »

OK,už se dost těším.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Dobře, výcvik je zde:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=52826#52826

Zamčeno

Zpět na „Impérium“