přihláška jin muk(Jordi)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

přihláška jin muk(Jordi)

Příspěvek od Marik1994 »

Jméno: Jin Muk

Rasa: člověk

Hodnost:kadet

zbraň:SE-14R lehký opakovací Blaster

záložní zbraň: vybro nůž

styl boje: ve vesmíru se snaží sérii manévrů dostat za nepřítele a sestřelit ho rychlou salvou. pokud je nucen bojovat na zemi (např. je sestřelen) tak se hodně kryje a bojuje svým SE-14R.

Schopnosti: dobrý pilot, docela dobrý střelec

Popis:zelené oči,hnědé vlasy,střední postavy,moc toho nenamluví,nejlépe se cítí kdy pilotuje.

Planeta narození: Coruscant

Životopis: Narodil jsem se do rodiny uznávající impérium na planetě Coruscant. Již od mého narození ze mě chtěl mýt otec vojáka impéria ale já sem se chtěl spíš stát pilotem TIE.
Říkával sem si proč se nikde trmácet po povrchu planety, když můžu lítat kosmem a tak sem ve svých 17 letech sem utekl z domova a nastoupil na imperiální akademii protože otec neustále chtěl aby ze mě byl voják a moje stížnosti na to že chci bít pilotem a ne vojákem nevnímal.často sem mu říkal že nemůžu být voják protože neumím střílet z velkých zbraní. Můj cíl je stát se velitelem nějakého velkého křižníku .

Rozsah znalostí o SW:Stará filmová trilogie,KoTOR I.
Naposledy upravil(a) Marik1994 dne 04.7.2011 17:49:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže začneme revizí přihlášky. Nejprve mi tu chybí pár bodů - jako třeba zbraně, styl boje a také nějaké poznámky, pokud tedy ještě nějaké jsou.

Životopis je sice trochu strohý a je tam několik pravopisných chyb, ale obecně nic špatného. Kdyby ses rozhodl ho trochu rozvinout, tak by to určitě neuškodilo, třeba vztah s otcem, kdy oponoval tvému rozhodnutí stát se pilotem. Ale jinak ok, takže doplň chybějící a pak uvidíme, co dál.

Kdybys nevěděl, jaké zbraně použít, tak odkážu sem:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=2151
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... no dobře, řekněme, že to uznám a přejdeme tedy k testu z pravidel.

1, Za jakých podmínek si smí hráč vytvořit další postavu ?

2, Jak se na fórum vkládají odkazy ?

3, Jaká výjimka pro používání vulgarismů při hře ?

Uprav následující text do správného tvaru (formátu):
Imperiální Akademie, Carida:
Doprava, doleva, doprava, doleva ...
míhalo se mi hlavou, jak jsem musel pucovat podlahu v koupelnách za trest. Sice jsem nechápal, za co byl trest přesně udělen, ale poručík Hitchcock nikdy nepodával vysvětlení.
Neflákám se a jedu !
zahulákal na mě podporučík Gulba, který se Hitchcockovi snažil neustále zavděčit. Povzdechl jsem si a pokračoval v pucování.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

odpověd

Příspěvek od Marik1994 »

1)pokud jí založí v jiném období než 1. a to az po dokončení tréningu, nebo ze souhlasem moderátora

2)odkazy je povoleno psát pouze v code a nesmí dělat reklamu jíné stránce jen pokud je udělena vyjímka od aministrátora

3.v přímé řeči a myšlenkách postav

Imperiální Akademie, Carida:
Doprava, doleva, doprava, doleva ...
míhalo se mi hlavou, jak jsem musel pucovat podlahu v koupelnách za trest. Sice jsem nechápal, za co byl trest přesně udělen, ale poručík Hitchcock nikdy nepodával vysvětlení.
Neflákám se a jedu !
zahulákal na mě podporučík Gulba, který se Hitchcockovi snažil neustále zavděčit. Povzdechl jsem si a pokračoval v pucování.
Naposledy upravil(a) Marik1994 dne 04.7.2011 20:14:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

1, není kompletní, něco jsi opomněl
2, špatně jsi mě pochopil a zároveň i porušil pravidlo, které se týká vkládání odkazu - takže si to dohledej :)

Zbytek je dobře - takže opravu, s níž si jistě poradíš.

Zároveň přidávám dva dotazy:
1, Záleží ti na roce během něhož by se odehrával výcvik ? žádná data jsi neuváděl, tedy by mě zajímalo, jestli bys chtěl nějaké konkrétní. (jenom si dávej pozor aby to sedělo s pro-imperialismem tvé rodiny)

2, V kolika letech chceš mít výcvik vedený, nastoupil jsi v 17ti, tedy hned v tom věku, pak bych tu měl variantu před posledním ročníkem a nakonec před zkouškama.

... případně se můžeš zmínit, kdybys rád nějaká přání na které bych měl brát zřetel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... teď je vše dobře a ještě nějaké nějaké vyjádření k mým dotazům ?

... a jedna věc, měl jsi to psát jako nové příspěvky, já opravdu nepoznám, že jsi to editoval, pokud bych se nepodíval sám. Ber to jako radu pro příště, buĎ nový příspěvek, nebo přes soukromou zprávu, či na ShoutBox(interaktivní chat na hlavní stránce), pokud mě vidíš on-line.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

rok tak 2 BBY
a asi v 17ti

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... dobře, ještě dnes očekávej založený výcvik ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Impérium“