Přihláška Kelly Quallor

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
TIEPilotQuallor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 15.7.2012 14:09:45
Bydliště: Coruscant

Přihláška Kelly Quallor

Příspěvek od TIEPilotQuallor »

Jméno: Kelly Quallor

Povolání: TIE Pilot

Hodnost:

Rasa: Člověk

Rok narození: 23 BBY

Rodná planeta: Coruscant

Životopis postavy:

Narodil jsem se na planetě Coruscant 23 BBY.Moje matka pracovala v zdejším malém baru, můj otec byl Imperiálním pilotem.Od mala jsem byl vychováván v silně pro-Imperiálním prostředí, hlavně ze strany mého otce- Daraka Quallora.Když mi bylo sedm let, otce se svou letkou povolaly neznámo kam a od té doby jsme o něm neslyšeli.Po otci se mi stýskalo, ale abych řekl pravdu moc času o tom přemýšlet nebylo.Musel jsem začít také pracovat.Třídil jsem součástky v nevelkém obchodě s náhradnímy díly k různým mechanismům- hlavně průmyslovým.
Když my bylo devatenáct let moje matka náhle zemřela.Tehdy pro mě byla volba jasná.Chtěl jsem najít svého otce a taky jsem toužil být pilotem Imperiálního loďstva.Přihlásil jsem se a byl přijat.Teď mě ještě čeká výcvik...

Hlavní zbraň: SE- 14R lehký opakovací blaster

Záložní zbraň: Q2 hold out (koupil jsem jí tenkrát od jednoho prodejce a od té doby jí nosim vždy skrytou u sebe)

Styl boje:1) Se zbraní: Agresivní - vstříc nepříteli
2) V kokpitu: Podřídím se vždy rozkazům velitele letky

Schopnosti: Vlohy pro pilotování, přesná a smrticí střelby z blasteru, velmi rychlý běžec

Vzhled: Malá výška (167 cm), krátké tmavohnědé vlasy, uniforma Imperiálního loďstva (černá s erbem Impéria na rameni)

Charakter postavy: Velice impulsivní, do všeho se vrhá po hlavě, ale vždy se podřídí hierarchii velení a splní rozkaz za jakoukoli cenu, výrazná osobnost, arogantní, bezohledný, nelítostný
Nemá rád povstalce, je fanaticky věrný Impériu a císaři Palpatinovi

Rozsah znalostí: FILMY: Všech šest dílů hvězdných válek
HRY: Mount and Blade (Star Wars conquest mod), SW battlefront 2
KNIHY: Nový průvodce postavami - SW
WEB: cs.starwars.wikia.com

Kontakt: quallor359@centrum.cz

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Přihláška Kelly Quallor

Příspěvek od MrTukan »

Zdravíčko, jak jsem slíbil, porozhlédnul jsem se Ti po nějakém tom "moderátorovi". Pokud tě dnes nevezme některý z moderátorů - bohužel toho mají teď moc, zítra se na Tvoji příhlášku podívá Marinho, pokud Ti tedy nebude vadit, že to je zatím pouze hráč. :)

Aby ses nenudil, tak zatím testík. Postavu Ti zkontroluje potom ten, který se Tě ujme.


Test:
1. Co říká §2 Pravidel?
2. Kam se dávají/zapisují odkazy?
3. Kdy si můžeš založit další postavu?
4. Uprav a odřádkuj text dle pravidel:

Cato Neimoidia
Poté co jsem přistál jsem doufal, že se vytratím co nejdřív.. nebylo to tak. Čekala na mě četa stormtrooperů na uvítanou a jejich velitel se mě optal na kódy pro tento sektor. Eh... vy mi je asi neprozradíte co?! Vykříknu na jejich velitele, aktivuju meč a připravím se na odrážení jejich střel.. taky jich pár odhodím, ať se proletí. Tohle jsem nevymyslel moc dobře. Bleskne mi hlavou, když tak tak uhnu jedné střele z blasteru.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Přihláška Kelly Quallor

Příspěvek od Marinho »

Takže se tě tak nějak oficiálně (sice nemám na to pravomoc, ale koho to zajímá že? ;) ) ujímám. Počítej ale s tím, že 21.7. - 4.8. tu nebudu. Ale to už nějak pořeším, nemusíš se bát :) zatím teda zodpověz test a pak se do toho můžeme dát.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Přihláška Kelly Quallor

Příspěvek od MrTukan »

Pravomoc jsem ti udělil, tak se nevykrucuj. :D
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

TIEPilotQuallor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 15.7.2012 14:09:45
Bydliště: Coruscant

Re: Přihláška Kelly Quallor

Příspěvek od TIEPilotQuallor »

V první řadě chci poděkovat Mr Tukanovi za podporu a Marinhovi za to, že se mne ujal i přes složitost mé postavy.Jsem rád, že se nakonec nějaký odvážný našel.Teď k testu.

1. §2 Pravidel zakazuje spamování.
2.Odkazy se zapisují v profilu hráče v poli, které je určené pro odkazy.Výjimkou je, když to administrátor povolí.
3.V jiných obdobích si hráč může založit postavu, avšak po dokončení prvního výcviku a se souhlasem moderátora , který ho prvním výcvikem vedl.Moderátor musí uznat, že hráč je způsobilý mít druhou postavu.
4.

Cato Neimoidia
Poté co jsem přistál jsem doufal, že se vytratím co nejdřív.. nebylo to tak. Čekala na mě četa stormtrooperů na uvítanou a jejich velitel se mě optal na kódy pro tento sektor.
Eh... vy mi je asi neprozradíte co?! Vykříknu na jejich velitele, aktivuju meč a připravím se na odrážení jejich střel.. taky jich pár odhodím, ať se proletí. Tohle jsem nevymyslel moc dobře. Bleskne mi hlavou, když tak tak uhnu jedné střele z blasteru.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Přihláška Kelly Quallor

Příspěvek od MrTukan »

Test je dobře, druhou otázku jsem položil (skopíroval) asi trochu nešťastně, byla zaměřená na to, že se odkazy dávající do příspěvků vkládají do code, ale ty ses s tou odpovědí popral taky dobře, takže Tě předávám plně Marinhovi. Věřím, že si zvládnete vyměnit několik příspěvků ve výcviku dřív, než odjede na tábor. Přeji příjemné hraní. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Přihláška Kelly Quallor

Příspěvek od Marinho »

zapomněl jsem sem dát odkaz na výcvik:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=3746
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Zamčeno

Zpět na „Impérium“