Přihláška Quane Trammer [Lance]

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Devidare

Přihláška Quane Trammer [Lance]

Příspěvek od Devidare »

Jméno: Quane Trammer

Povolání: Imperial Storm Commando

Hodnost: Kadet

Rasa: Člověk

Planeta narození: Tralus

Životopis postavy: Narodil se do úplně obyčejné, chudé rodiny, která nestála ani za zmínku. Možná proto je tak nenáviděl a domů se vracet maximálně jen aby se vyspal, nebylo mu příjemné vedle nich ani jíst. Opovrhoval tím, co jsou, tím co nejsou a tím co z něj dělají. Proto svůj život trávil venku kdykoliv mohl, mezi kamarády a kamarádkami, kteří pro něj byly jako jeho vlastní rodina. Pokud se měl za někoho postavit, tak to bylo pouze za jeho sedmičlenný "gang", se kterým vyrůstal od mládí a prošel si s nimi i všechny školy.
Mládí pro něj nebylo rozhodně lehké a dalo se říct, že se přesouval od průseru k průseru už jen protože mohl. Bylo ho rozhodně těžké dohnat, nejradši měl ve škole tělesnou výchovu a hrál snad všechny sporty. Když byl starší a už si vydělával sám, začal chodit na bojové sporty a ani duševní kultůra mu nebyla cizí, uměl bezvadně hrát šachy, sabacc mu šel jako profíkovi, zápasy v dejariku pořádal kdy mohl. Dalo by se říct, že jakmile měl peníze a možnost nemuset chodit domů, uvolnil teprve své pravé já. I když nebyl nijak arogantní a držel se při zemi, měl na škole a vlastně i v životě jednoho skutečného nepřítele, malého frajírka z bohatější rodiny, který si nenechal ujít jediný den, kdy by se nedostal s Quanem do šarvátky. Nutno říct, že občas odešel otlučený a to jak od Quana, tak i do jeho přátel. Tarken, jak se tento úspěšný a oblíbený muž jmenoval byl na první pohled dokonalý. Každý s ním chtěl být kamarád, měl na výběr nejlepší slečny z okolí, kreditů plné kapsy, auta, speedery, samá zábava. Stejně jako Quane rád sportoval a miloval adrenalín. A tak se postupem času stalo, že Quane ho začal se sebou srovnávat. Nechtěl být jako on, chtěl být jen lepší, aby mu to mohl jednou vypálit do obličeje. Ve škole to měl jednodušší, zatímco si Tarken nechával všechno psát od svých "kamarádů" a procházel v pohodě, Quane tvrdě dřel a vyšlo to v podstatě na stejno.
Když ale skončily jejich studentská léta, Tarken měl jasné, kam se vydá. Už několik let mluvil o tom, že se chystá stát vojákem, byl to jeho sen a po nějákém čase se to stalo i snem Quana. Podali stejné přihlášky, dostali se i do stejné jednotky, cvičil je stejný instruktor, ale zde se teprve objevili rozdíli mezi nimi. Zatímco Tarken zde zažíval opravdu těžké časy a musel tvrdě dřít, aby byl přinejmenším průměrný, o Quana byl zájem i na vyšších místech a věhlasnějších jednotkách. V tu chvíli pro něj Tarken přestal existovat a pouze se divil, jak se mohl srovnávat s někým jako je on. Nyní byli jeho protivníky nejlepší kadeti z jednotky a on dělal co mohl, aby si zasloužil místo mezi elitou, snad to dělal i pro vyšší hodnost, prostě armáda bylo jeho pískoviště. Hned jak mohl, tedy po dokončení základního výcviku zkusil své štěstí a podal přihlášku ke komandům, kde ho díky excelentním výsledkům přijali a základní testy byly spíše formalita.

Hlavní zbraň: E-11 blaster rifle (popřípadě jiná, více vyhovující misi a úkolu)

Záložní zbraň: Podle mise, většinou nějáké granáty, pistole nebo jiná osobní zbraň, nože...

Styl boje: Rychlý postup vpřed s krycí palbou a podporou spolubojovníků, dokáže ale i vyčkávat a podporovat misi z dálky.

Schopnosti: Talent (a výcvik) na řízení a pilotování vozidel rozumných velikostí, zaměření na výcvik v používání stacionárních zbraní a plamenometů.

Vzhled, poznámky: Lehce vyšší postavy, blonďatý zelenooký atlet, který není moc na povídání, zato ale profesionální za každých okolností.

Rozsah znalostí o SW: Všechny filmy, část The Clone Wars, pár knížek a komixů ze SR (Darth Bane, Knights of the Old Republic), spousta článků na wookipedii, většina her (až na ty stařičké, jako je Force Commander, X-Wing vs Tie Fighter atd.)

Odhadovaná častost hraní: Snad i každý den, ale reálně jednou za dva, tři dny.

Kontakt: mail: addsmail@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Devidare dne 09.12.2012 18:02:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Přihláška Quane Trammer

Příspěvek od MrTukan »

Zdravím. Právě máme mírný nedostatek moderátorů. Ovšem právě probíhá výběrové řízení na nového a jedním z kandidátů je Lance Skywalker. Pokud nebudeš proti, ujme se Tvé přihlášky a povede ji jako moderátor do doby, než se buďto moderátorem stane nebo ho nahradí některý z jiných moderátorů.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Přihláška Quane Trammer (Lance)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Zdravím, tak sa ťa teda ujmem :)

K životopisu nemám žiadnu výtku, všetko sa zdá byť v poriadku.
Talent (a výcvik) na řízení a pilotování vozidel rozumných velikostí
-Len toto mi prosím bližšie vysvetli čo pod tým myslíš "rozumných veľkostí".

Taktiež by mi pomohol nejaký kontakt na teba napríklad Skype alebo ICQ.

Ďalej rozumiem to tak že ti je jedno v akom roku a veku začneš hrať, keďže si neuviedol žiadny rok narodenia, je to tak?

Inak je všetko v poriadku. Pristúpime k vstupnému testu.
1. Čo treba urobiť, aby som prešiel z prvej úrovne Padawan na úroveň Jedi, alebo z Učedníka na Sitha a podobne?
2. Koľko účtov a koľko postáv môžem na Akadémií mať?
3. Čo hovorí 2. odsek pravidla § 9 Hlavných pravidiel Akadémie?
4. Uprav text podľa pravidiel fóra:

Coruscant Undercity Poschodie 1123
Kto je tam? Ozvalo sa spoza dverí. Teraz je ten správny čas, napadlo ma a prudko som vrazil do dverí, pričom sa celé rozleteli a otvoril sa mi vstup dovnútra izby. Predo mnou sa krčil asi tridsaťročný Mon Calamari, nízkej zavalitej postavy. V očiach mal smrteľný strach.
Prichádza spravodlivosť. Povedal som a blasterovou pištolou kalibru E-11 som mu vystrelil mozog z hlavy. Hlupák úbohý. Pomyslel som si a pomaly som odišiel z miestnosti, zvierajúc v ruke balík peňazí.

Devidare

Re: Přihláška Quane Trammer (Lance)

Příspěvek od Devidare »

Tím "rozumných velikostí" myslím, že mně učili řídit takový ty "osobní vozidla", tedy landspeedery, speedbiky a třeba i nějákou menší nákladní loď bych dokázal odřídit, ale nic velkýho, žádný destruktory, křižníky a podobný velký příšery...

Doplnil sem mail, který vybírám každý den, skype atd nepoužívám...

Věk jsem nějak neřešil, bral jsem to jako že po dokončení školy jsem udělal stormtroopera a pak jsem postoupil ke komadnům.

Test:
1. Dokončit výcvik a jednu misi.
2. Pouze jeden účet, a na začátek jednu postavu, další až s povolením moderátora.
3. Hráč by neměl uvádět ve své přihlášce jako planetu svého narození příliš ohrané planety (např. Tatooine, Naboo a jíné) či planety s nízkou nebo žádnnou populací (např. Dagobah). Po těchto přihláškách bude ve velké většině případů vyžadováno přepracování, kromě těch skutečně dobře odůvodněných.
4. Uprav text podľa pravidiel fóra:

Coruscant Undercity Poschodie 1123

Kto je tam?
Ozvalo sa spoza dverí.
Teraz je ten správny čas,
napadlo ma a prudko som vrazil do dverí, pričom sa celé rozleteli a otvoril sa mi vstup dovnútra izby. Predo mnou sa krčil asi tridsaťročný Mon Calamari, nízkej zavalitej postavy. V očiach mal smrteľný strach.
Prichádza spravodlivosť.
Povedal som a blasterovou pištolou kalibru E-11 som mu vystrelil mozog z hlavy.
Hlupák úbohý.
Pomyslel som si a pomaly som odišiel z miestnosti, zvierajúc v ruke balík peňazí.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Přihláška Quane Trammer (Lance)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Výborne všetko sedí.
Len k tej úprave - nepíš každú vetu do nového riadku - do nového riadku sa píšu iba nové odseky a priama reč, ďakujem.

Ešte dnes ti založím výcvik,
Lance

Devidare

Re: Přihláška Quane Trammer (Lance)

Příspěvek od Devidare »

Díky, budu se těšit :)

Jinak k tý úpravě, ono to možná tak vyšlo a vypadá, ale neodřádkovával jsem každou větu ;)

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Přihláška Quane Trammer (Lance)

Příspěvek od Lance Skywalker »

V poriadku, tu máš výcvik:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=3890
LOCK


Zamčeno

Zpět na „Impérium“