Přihláška Arrrgh (Atalon)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Přihláška Arrrgh (Atalon)

Příspěvek od Gwendolin »

Za ta léta jsem ten příběh slyšel již nesčetněkrát. Byl o muži. V jednom případě o ženě, záleželo na tom, kdo zrovna mi onen příběh vyprávěl. Ten muž byl člověk... nebo zabrak... nebo snad klatooinián? No, možná to byl měňavec, jelikož každý vypravěč měnil jeho rasu podle libosti. Jednou to byla hora svalů vysoká 3 metry. Podruhé byl malý, šlachovitý a mrštný jako marlass. Ani na jeho vzhledu se nikdy neshodli. Co však zůstávalo stejné byla skutečnost, že onen muž byl otrok. Stejně jako já. A stejně jako já, byl i on gladiátor! Nejlepší ze všech. Ostří jeho meče okusilo krev snad všech živých bytostí a tvorů z celé galaxie. Neexistovala zbraň, se kterou by si neporadil, neexistoval nepřítel, který by ho srazil na kolena. Publikum ho milovalo! A milovali ho i jeho páni! Jeho sláva se šířila galaxií rychlostí světla. Nakonec se mu dostalo pocty ze všech nejvyšší. To když si vybojoval svobodu! A to je i můj úkol. Úkol, při jehož plnění buď zemřu já, nebo moji páni. Jestliže mě dřív sami nepropustí!



Jméno: Arrrgh ….ale pán mu vždy říká Thrall

Povolání: Gladiátor

Rasa: Togorian

Věk: 23 let

Planeta narození: Togoria

Životopis: Nenarodil jsem se jako otrok… Ne… Matně si vzpomínám na tvář své matky a otce. Na svůj domov. Horké letní slunce a vůni vzduchu. Nevím, jak jsem se dostal do otroctví. Stalo se to, když jsem byl ještě malý. Od té doby by se dal můj život popsat pouze jako tvrdá, nekončící dřina. Můj pán se mě pokoušel dlouhá léta zlomit, pokořit. Každý náznak nekázně a odmlouvání trestal. Přesto se mu nikdy nepodařilo umlčet hlas v mé hlavě, který volal po svobodě! Poprvé jsem se pokusil o útěk v osmi. Byl jsem již dostatečně silný a mrštný na to, abych překvapil své věznitele. Nicméně jsem se nedostal daleko a za svou vzpouru si vysloužil přeřazení na těžší práci v dolech. S každým úderem krumpáče do tvrdé skály jsem si představoval, jak prorážím lebku svému pánovi i jeho posluhovačům. Tehdy jsem pochopil, že můj příběh neskončí happy endem. Na jeho konci čekala smrt – násilná a nesmírně bolestivá! Podruhé jsem utekl ve čtrnácti během šarvátky mezi dozorcem a dvojicí dělníků. Tentokrát jsem nepochyboval o tom, že uspěju! Skrýval jsem se dlouhé tři dny. Už už jsem věřil, že mě mí pronásledovatelé nikdy nenajdou, když v tom udeřili. Probudil jsem se s okovy na rukou v soukromé aréně mého pána. Seděl na čestném místě a pozoroval mou exekuci. Věděl jsem, co mě čeká. Gammorean, kterému nikdo neřekl jinak než Netvor. Popadl mě příšerný vztek! Z toho, že jsem zpět a můj útěk nevyšel. Z toho, že zemřu s okovy na rukách a právě nyní. Uchopil jsem řetězy, které mě poutali ke sloupu uprostřed arény, a vší silou s nimi trhl. A znovu! Znovu a znovu! Stáří a léta opomíjená oprava si vybrala svou daň. Kovový hrot v kameni povolil. Zápas na život a na smrt mohl začít. Netvor se sekerou proti Thrallovi s řetězem a železným hrotem na jeho konci. Z počátku jsem jen ustupoval a uskakoval před údery. Krev se mi hrnula do hlavy a já pomalu začínal vidět rudě. Mrštil jsem řetězem a ten se obtočil kolem sekery. Netvor byl natolik zaskočený vývojem exekuce, že povolil stisk a usnadnil mi tak jeho odzbrojení. Řetěz posloužil jako bič a škrtidlo v jednom. Kovový hrot jako dýka. Touha po krvi mé vnitřní šelmy byla uspokojena. Když jsem konečně začal opět vnímat své okolí, klečíc nad tím co zbylo z obávaného kata, nepochyboval jsem, že mě zastřelí stráž. Zadýchaný a celý od krve jsem pohlédl na svého pána, čekaje na povel k palbě. Nestalo se tak. Místo toho arénou zněl jeho smích a potlesk. Tak začala má kariéra gladiátora. Přecpanou celu jsem vyměnil za střežené ubytování pro gladiátory. Těžbu za výcvik v boji. Křik dozorců za aplaus publika. Beznaděj a zoufalství za vidinu svobody. Byl jsem dobrý, dokonce víc než to. Stal jsem se šampionem arény. Mému pánovi však peníze ze zápasů na zapadlé planetě nestačili. Rozhodl se se mnou přesunout na planetu, kde se z obyčejných gladiátorů stávali legendy.

Zbraně: Jeho pán je naneštěstí dost obezřetný, aby mu žádnou zbraň po zápase nenechával. Díky gladiátorskému výcviku umí používat snad všechny druhy zbraní. Smrtelným předmětem se v jeho rukách stává cokoliv od vidličky, přes prak až po meče.

Styl boje: Přestože by to do něho nikdo netypoval Arrrgh je velmi rozvážný. Do ničeho se bezhlavě nežene. Je mrštný a silný. Má však i svou divokou stránku. To když se v něm ozve jeho vnitřní šelma – vztek přeteče a pak nevidí a neslyší. V takovém případě je lepší jít mu z cesty.

Schopnosti: Všestranný bojovník schopný ovládat jak sečné tak střelné zbraně. Na rozdíl od jiných mužů jeho druhu si za léta v otroctví zvykl na přítomnost techniky a umí s ní zacházet. Je velmi učenlivý a zvídavý. Od svých instruktorů, jiných otroků a gladiátorů se toho mnoho naučil: základy cizích jazyků, strategie, nauka o lidském (a ne jen lidském) těle – kam někoho praštit či seknout, aby to neskutečně bolelo nebo naopak, aby to nebolelo, ale soupeř už se z toho nikdy nevzpamatoval.

Ač to sám zatím neví, je citlivý na Sílu. Projevuje se u něho v latentní podobě reflexů a intuice.

Vzhled/povaha: Vysoký 2,9 metrů. Šedá srst (světlejší kolem tlamy a na břiše) s černými pruhy.
Ze srdce nenávidí své pány. Má jediný cíl a to získat zpět svou svobodu a pro jeho splnění je ochotný udělat cokoliv. Špinavá hra mu není cizí, pakliže z ní má osobní prospěch. Stejně jako jeho národ má i Arrrgh velký smysl pro čest. Pokud to je možné, snaží se chovat čestně. Nicméně si dobře uvědomuje, že v životě otroka/gladiátora nastanou chvíle, kdy musí jít ctnostné povahové rysy stranou. Ač to nerad na hlas přiznává, miluje obdiv a jásot davu.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Přihláška Arrrgh (Atalon)

Příspěvek od Atalon »

Tak tady to je:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=4348
Na některé věci v životě se musí s klidem, rozumem, rozvahou a svinsky velkou Silou!


Zamčeno

Zpět na „Impérium“