Vet Beid

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
rebus16
Učedník
Učedník
Příspěvky: 1
Registrován: 03.11.2014 23:23:11

Vet Beid

Příspěvek od rebus16 »

Jméno: Vet Beid

Povolání: Bývalý důstojník Konfederace

Hodnost: Kadet

Rasa: Neimoidian

Rok narození: 47 BBY

Období děje: Těsně po vzniku Impéria, cca 19 BBY

Planeta narození: Neimoidia

Životopis: Stejně jako každý Neimoidian, tak i já jsem svých prvních sedm let života prožil v neimoidianském úlu, kde jsem se ukázal jako poměrně úspěšný příslušník svého druhu (v úlech přežijí jen ti schopní). Poté, co jsem dospěl, projevil se u mne talent pro techniku, zejména co se týče vesmírných lodí. Po několika letech studia na domovské planetě mě v roce 27 BBY Obchodní federace přijala jako nižšího důstojníka - inženýra - na jednu ze svých obchodních lodí. Tehdy jsem byl ještě poměrně mladý a naivní, ačkoli tyto vlastnosti mi do jisté míry zůstaly dodnes. Vznik Konfederace nezávislých soustav jsem přivítal s nadšením. Domnívám se, že Konfederace byla o mnoho lepší alternativou zkorumpované a rozpadající se Republice, která se jen tak tak držela nad vodou. Konfederace mi hned od začátku připadala jako svěží nová a vznešená idea. Hned po vypuknutí Klonových válek jsem se stal důstojníkem u separatistické flotily, kde jsem se ukázal jako celkem kompetentní, loajální a schopný "člověk". Účastnil jsem se mnoha bitev, blokád a operací. Konec války mě zastihl v Pammantských loděnicích, kde jsem pracoval na stavbě válečných lodí pro Konfederaci. Naštěstí se mi po deaktivaci droidích armád podařilo těsně uniknout imperiálnímu zajetí a uprchnout na domovskou Neimoidii. Smrt hraběte Dooku, celé Rady i de facto rozpuštění Obchodní federace byly pro mě, někoho, kdo své povolání bere jako životní poslání, silnou ránou. Nicméně, jak se říká, naděje umírá poslední, a proto jsem ochoten bojovat proti Impériu do posledního dechu. Teď už jen přijít na to jak.

Hlavní zbraň: Obvykle ruční zbraně moc nepoužívám, ale když je to nutné, tak používám blasterovou pistoli. Nejsem sice nějakým extra střelcem, ale umím alespoň trochu střílet.

Záložní zbraň: Někdy nůž, zvláště v poslední době po vzestupu Impéria.

Styl boje: Obvykle dávám přednost boji lodě proti lodi před osobním soubojem, ale když už se mu nevyhnu, tak zkouším využít spíše chytrost než sílu.

Schopnosti: Obstojně inteligentní a chytrý, dobrý inženýr, ucházející střelec a pilot.

Vzhled: Výška 1,85 m, kůže do zelena, výrazné červené oči (typický Neimoidian). Nosím obyčejnější oblečení, obvykle šedé až černé, většinou složené z dlouhého pláště a pro Neimoidiany téměř povinné pokrývky hlavy.

Povaha: Tak trochu odlišná od "neimoidianského stereotypu". Jistě, peníze mi nevadí, ale že bych se označil za zbabělého skrblíka, to asi ne. Nejsem žádný enormní hrdina ani nejsem znám tím, kolik jsem zabil děsivých potvor, ale nebojím se někomu postavit a bojovat za svou věc.

Rozsah znalostí SW: Stará i Nová trilogie, TCW, CW, některé hry (Jedi Academy, TFU, EaW...), matně i další oblasti

Odhadovaná četnost hraní: Několikrát do týdne.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Hluboce, hluboce, hluboce se omlouvám, že se tě nikdo z moderátorů tři měsíce neujal, a pokud bys měl pořád zájem hrát, ujmu se tě já :) Takováhle postava se mi líbí a docela dobře zapadá do mých plánů :)
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Impérium“