Awanet Varco (Mandalorian)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Awanet Varco
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 03.2.2016 19:32:07
Bydliště: Hobitín, Kraj

Awanet Varco (Mandalorian)

Příspěvek od Awanet Varco »

Jméno: Awanet Varco

Datum narození: 20 BBY

Povolání: Kapitán- pašerák

Rasa: člověk

Planeta narození: Corelie

Životopis: Narodil jsem se 20 let před bitvou o Yavin, v bohaté rodině, můj otec (Jakes Varco) vlastnil obchod se spídry všeho druhu. Již od čtrnácti jsem byl dobrý pilot a jelikož byl můj otec Imperiální fanatik šel jsem na imperiální akademii. Z akademie mně ale po roce vyhodili kvůli prorepublikovím názorům. Když to otec zjistil vyhodil mně z domu, pracoval jsem kde se dalo, taky jsem se za ty roky naučil střílet z pistole, až jednou ke mě přišel notář a řekl mi že jsem zdědil jsem po dědečkovi loď, YV-100 light freighter. odletěl jsem z Corelie a začal podnikat jako kapitán. svoji loď jsem modifikoval pro větší rychlost. jako kopilota jsem si vybral Hurtana Chose, mého kamaráda z dětství kterého nevzali na akademii protože je Twi'lek. Když jsem se dozvěděl o povstání neváhal jsem asi vteřinu.

Hlavní zbraň: dvě DC-15s

Záložní zbraň: tepelný detonátor

Schopnosti: pilotování a servis povstaleckých stíhaček a spídrů, nadprůměrní střelec z pistole.

Styl boje: raději se bojům vyhýbá ale když jde do tuhého tak je velmi agresivní.

Povaha: kildný, pokouší se zachovat si objektivní názor na věc. má slabost pro coreliánskou pálenku.

Vzhled: 175cm vysoký, průměrné postavy, dlouhé vlasy v culíku, krátce střižená bradka, modré oči, nosí dlouhý hnědý kabát, khaki zelené kalhoty a vysoké černé boty.
Naposledy upravil(a) Awanet Varco dne 06.2.2016 18:36:19, celkem upraveno 5 x.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Awanet Varco

Příspěvek od Mandalorian »

zdravím

k přihlášce

jako povolání máš pašerák, ale v životopise se přidáváš k povstání, jsi teda pašerák který pro povstání občas pracuje nebo rebelský kapitán, bývalý pašerák?
v jakém roce tvůj životopis "končí"?
pozn. zdědil jsi CR90? :)

k výcviku/misi
v kolika letech si představuješ začít výcvik?
nějaké speciální přání do výcviku, mise?

Zkouška z pravidel


Přepiš do správného tvaru:

Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům

Otázky:
1. ) Jaké jsou podmínky pro vznik druhé postavy?
2. ) V jakém tvaru je povoleno zapisovat odkazy?
3. ) Co dostaneš za spamovani?
4. ) Jaká je maximální povolená délka podpisu?
5. ) Kolik lze na akademii vytvořit profilů?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Awanet Varco
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 03.2.2016 19:32:07
Bydliště: Hobitín, Kraj

Re: Awanet Varco

Příspěvek od Awanet Varco »

Zdravím

Na úvod bych chtěl říct že jsem trochu upravil životopis. Umím opravovat a pilotovat povstalecké stíhačky a menší lodě. Děda mi neodkázal CR90 ale republikový raketoplán třídy kappa, ze kterého jsem vymontoval tři čtvrtiny sedadel a předělal na nákladní účely. Jsem rebelský kapitán, bývalý pašerák. Můj životopis končí tím že jsem se přidal k povstání po bitvě o Yavin.
Výcvik bych chtěl začít rok před bitvou o Yavin.

Úprava:
Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připmínku.Přece jen byl v sithské armádě aty jsi byl nováček, byl jsi mu přidělen jako velitel.

Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.

Přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl.

Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům

Odpovědi na pravidla

1) musím dokončit výcvik na předchozí postavě.
2) v code
3) ban nebo smazání profilu
4) 300 znaků
5) jeden

S pozdravem Awanet Varco

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Awanet Varco

Příspěvek od Mandalorian »

dobře, test z pravidel je v pořádku
zmínka o CR-90 nebyla výtka, nebo žádost o úpravu, jen pozastavení, že sis nepřivlastnil stíhačku, lehký frachťák či něco takového, ale rovnou korvetu
ovšem Kappa byla vojenský stroj, který bylo v té době pro civily "protizákonné" ho vlastnit, takže změna nebo nějaký dobrý důvod, proč máš Kappu (ovšem celníkům, bezpečákům a námořnictvu se to moc líbit nebude :) )
s časovým zařazením: ok
nějaké přání do výcviku/mise
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Awanet Varco
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 03.2.2016 19:32:07
Bydliště: Hobitín, Kraj

Re: Awanet Varco

Příspěvek od Awanet Varco »

V tom pípadě chci mít YV-100 light freighter.

a to je vše přál bych si začít výcvik

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Awanet Varco

Příspěvek od Mandalorian »

výcvik založen

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&p=72475#p72475
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Impérium“