Tsanod Randaiwian

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
xSteffix
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 22.6.2016 15:02:53

Tsanod Randaiwian

Příspěvek od xSteffix »

Jméno : Tsanod Randaiwian

Povolání : Lovec odměn

Rasa : Rodián

Rok narození : 24 BBY

Planeta narození : Nal Hutta

Životopis :
Narozen rodiánske prostitutce a rodiánskému lovci odměn jsem dětství nestrávil moc v klidu. Matku jsme okamžitě po mém narození opustili a můj otec mě vychovával na dlouhých cestách po galaxii. Společnost mi dělali jeho Twilecký parťák a přeprogramovaný IG-88. Dalo by se to popsat jako tvrdý trénink. Učení manévrů s otcovou lodí, boj zblízka, střelba na cíle... Jedinou mou zábavou bylo opravování ukradených droidů a zbraní. Ale na dlouhých cestách jsem se alespoň naučil krotit svou výbušnou povahu a více komunikovat s lidmi (už jen díky poznání cizích jazyků). Teď je mi 21, můj otec zemřel na poslední misi. Byl zabit nějakým pašerákem, ze kterýho měl násilím dostat nějaký přísně tajný informace o pozicích rebelů. Loď je teď moje. A já musím pokračovat v rodinným řemeslu. A pomstít svýho otce... Tak vzhůru na první ostrou misi!

Hlavní zbraň : Odstřelovací puška E-5s

Záložní zbraně : Dvě blasterové pistole DD6

Styl boje : Pokud to jde, snaží se útočit z úkrytu nebo ze zálohy. Rád nepřátele překvapuje, ale rád jim to nandá i v čelním střetu.

Schopnosti : Cizí jazyky, dobře pilotuje, rozumí si s droidy a technikou

Vzhled : Obvyklá výška, vleké modré oči, zelená kůže

Poznámky : Někdy se snaží chovat možná až příliš alibisticky, ale když se naštve, začnou se dít věci; rád ze sebe dělá blbce, aby zamaskoval jaký doopravdy je; není rád neinformovaný

Znalosti o SW : Hry ( Star Wars Empire at war, SWTOR, SWTFU ), Filmy, Clone Wars, Pár knížek

Odhad četnosti hraní : Jestli to bude vycházet, tak klidně denně.

Kontakt : okurkapan@gmail.com

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Tsanod Randaiwian

Příspěvek od Phate »

Vítám tě u nás na Akademii a prvně se omlouvám za dlouhé čekání. V létě zde bývá méně živo.
Než se vrhneme na samotný výcvik, je potřeba tě přezkoušet z pravidel fóra:

1) Kdo všechno může přispívat do archívů?
2) Kolik postav může mít hráč v jednom období?
3) V jakém případě je možné používat vulgární, nebo urážlivé vyjadřování?
4) Uprav příspěvek podle pravidel fóra:

Nar Shaddaa, obchodní čtvrť: Nad hlavou mi proletěl menší speeder následovaný několika dalšími. Netušil jsem o co jde, ale pravděpodobně to pro řidiče prvního z nich nedopadne nejlépe.
Kdyby byl šikovný, mohl by celkem snadno zmizet v nižších patrech a obslužných tunelech. Pomyslel jsem si a pokračoval dál k baru. U jeho vchodu stáli dva rodiané, nejspíš hlídači, a tvářili se drsně na každého kdo procházel okolo. Mám tady schůzku s Jorlem. Řekl jsem jednomu nich a podal mu štítek s kredity.
“There’s no blade as keen as surprise.”


xSteffix
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 22.6.2016 15:02:53

Re: Tsanod Randaiwian

Příspěvek od xSteffix »

Díky za odpověď! Jo, teď to sám chápu. A sám se předem omlouvám, že tu budu asi tři týdny trochu míň.

1) Do archivů mohou přispívat jen archiváři a potom moderátoři se svolením vrchního archiváře. To se týká i ostatních členů akademie. K přispění potřebují jeho svolení.

2) V jednom období může mít hráč jen jednu postavu. Ale pokud si to s tím, kdo mu vede příběh domluví, může si založit další.

3) V přímé řeči či v myšlenkách k vyjádření pocitů a umocnění atmosféry.

4)
Nar Shaddaa, obchodní čtvrť:
Nad hlavou mi proletěl menší speeder následovaný několika dalšími. Netušil jsem o co jde, ale pravděpodobně to pro řidiče prvního z nich nedopadne nejlépe.
Kdyby byl šikovný, mohl by celkem snadno zmizet v nižších patrech a obslužných tunelech.
Pomyslel jsem si a pokračoval dál k baru. U jeho vchodu stáli dva rodiané, nejspíš hlídači, a tvářili se drsně na každého kdo procházel okolo. Mám tady schůzku s Jorlem.
Řekl jsem jednomu nich a podal mu štítek s kredity.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Tsanod Randaiwian

Příspěvek od Phate »

Opět omluva za prodlevu :D Test je v pořádku, během zítřka nahodím výcvik :)
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Tsanod Randaiwian

Příspěvek od Phate »

Výcvik založen zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/posting.php?mode=post&f=63
LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Impérium“