Stanley Molganno (Peťas)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Stanley Molganno (Peťas)

Příspěvek od Stanley »

Meno: Stanley Molganno

Povolanie: Nájomný vrah, lovec odmien, zlodej, agent, ... v podstate je jedno čo, hlavne nech sa z toho dá zarobiť

Rasa: Človek

Rodná planéta: Nar Shaddaa

Vek: 20 rokov


Životopis postavy:

Charakteristika doterajšieho života tohto gangstra je veľmi jednoduchá. Vyznačuje sa najmä zlými a zbrklímy rozhodnutiami, práve v tom najmenej vhodnom momente. Bol to typ človeka, o ktorom by nikto v živote nepovedal že bude žiť život plný akcie. Za príliš krátke obdobie zažil toho až príliš veľa.
Otec a matka slúžili ako vojaci na imperialnom bojovom krížniku. Boli hrdý na svoje vojenské poslanie. Žiaľ, keď mal Stanley 8 rokov, jeho rodičia tragicky počas jednej misie umreli. Nikdy sa nepodarila vystopovať pravá príčina ich smrti. Práve preto sa dá povedať že jeho dovednosti boli ovplivnené najmä jeho staršou sestrou, nakoľko prevažnú väčšinu obdobia svôjho detstva a puberty prežil práve sňou a jej manželom. Obaja boli umelcami. Matke sa podarilo rozbehnúť karieru herečky a jej manžel bol režisér divadeľných a operných predstavení. Stanley sa nechal inšpirovaťsvojou sestrou a tiež sa dal na dráhu herectva. Prvá z kľučových dovedností bola tá že sa dokonale dokázal vžiť do akejkoľvek role.
Neskôr, i keď stále relatívne v mladom veku, si uvedomil že na úspešnú hereckú karieru jeho vyšpičkovaný herecký talent nestačí. Musí vedieť aj niečo viac. Niečo výnimočné, kvôli čomu ho budú ľudia vyhladávať. A práve toto rozhodnutie poznamenalo jeho druhú kľúčovú vlastnosť. Dal sa na dráhu bojových umení. Preto, jeho štúdiá ho zaviedli na planétu Vorzyd 5. Fascinovala ho tá elegancia ktorú mohol človek do tohto bojového "tanca" dať. Jeho veľké odhodlanie malo, ako následoch jeden úspech za druhým. Veľmi ľahko sa stal jedným z najlepších a reprezentoval svôj klub na rôznych súťažiach. Ani toto mu však nestačilo. Chcel stále viac, väčšie a nebezpečnejšie znalosti. Začal sa vzdelávať v oblasti smrteľných bodov. Jednalo sa o techniku, ako dokonale zneškodniť súpera jedným-dvoma údermi. Tieto semináre boli často nákladné, a už ako mladý sa nabral viacero dlhov. Učitelia z jeho pôvodnej školi bojového umenia nemali radosť že sa vzdelával v útočných technikách nakoľko oni sa snažili učiť žiakov na sebaobranu. Každopádne, exceloval a keďže sa na neho lepil jeden úspech za druhým, v ostatných ľuďoch vyvolal závisť. Toto sa nepáčilo takmer nikomu. Jedného osudného dňa sa Stanley stretol s jedným z lektorou mimo školi. Začala medzi nimi menšia výmena názorou, ktorá sa zmenila na hádku. Lektor začal vyhrážkami, že Stanleyho nechá vyhodiť zo školy. Chytil ho záchvat hnevu, počas ktorého správil nechtiac niečo, čo by nikto od neho nečakal, a to ani samotný Stanley. Využil jednu z útočných techník na svôjho lektora ktorého zneškodnil. Lektor pravdepodobne ani nečakal že bude útočiť, preto sa nebránil. Zbrklé, no dalšie klúčové rozhodnutie. V tom momente Stanley na nejaký čas zmizol. Trápilo ho svedomie, no až do momentu keď zistil že na lektorovú hlavu bola vypísaná tučná odmena ktorú si bez okolkou vybral. Nikdy by si ani len nepomyslel že v pochybnom biznise môžú býť také peniaze aké dostal. Navyše pre neho, relatívne celkom ľahko zarobené. Samozrejme si splatil časť dlhou, a popozeral sa po ďalších prácách s ktorými by splatil ďalšie dlhy a samozrejme vyžil. Naučil sa používať streľbu zo strelných zbraní. Drobné zložiny vykonané s takou eleganciu s takým mladým vekom mu spravili v podsvetí veľmi pozitívu reklamu a v roku 11BBY dostal ponuku aká sa neodmieta.
V tejto etape sa stáva členom obávanej mafianskej rodiny Leechio ktorej hlava bol gangster z Umbari Glee Leechio. Keď začínal, veľa členou mu dalo na javo že je mladý a neskúsený, čo ho nesmierne hnevalo a práve preto sa snažil svoju prácu robiť ešte efektívnejšie. Po viacerich úspečných misiách si vydobil celkom slušnú pozíciu v rodine, samozrejme netreba hovoriť, že bol na to nesmierne hrdý. Jeho úspechmi rástol aj jeho rešpekt a to aj medzi slušnými obyvateľmi. Počas pôsobenia v rodine sa naučil mnohé, a to nehovoríme len o veciach ako o boji, stratégie a obchodnej politiky v podsvetí Vorzydu 5 ale aj vlastnosti ako slušnosť a elegantné správanie. Momentálne je rok 9BBY. Prešli 2 roky v službách rodiny Leechio. Začiatky sa mu páčili, lebo boli plné akcie. Teraz po dlhšej dobe cíti stereotip, myslí si že najzaujímavejšie misie má za sebou a že už ho nič nemôže prekvapiť. Netušil však, že jeho najväčšie dobrodružstvá na neho len čakajú.


Hlavná zbraň: dve Blasterové pištole SE-14 s tlmičmi, vlastnil aj sniperku ktorú ale nenosil vždy u seba kvôli obratnosti ale využíval ju len na misiách kde si bol istý že ju bude nevyhnutne potrebovať

Vedľajšie zbrane: Jedna vybrodýka v topánke.

Štýl boja:
V absolutnej väčšine sa orientuje na boj z blízka. Ku svôjmu cielu sa dostáva potichu zakrádaním, využíva prestrojenie a utajenie v resp. infiltráciu do okolia svojho ciela. V boji na diaľku sa zdokonaloval len z donútenia, nakoľko vela kontraktov vedel splniť len tak, no nepatrí to medzi jeho silné stránky.


Schopnosti: vie sa dobre vžiť do viacerích rolí a zahrať potrébnú postavu na splnenie svojej misie. Ovláda viacero jazykov.

Poznámky: Stredná postava. Keď akurát nehrá nikoho rolu, je tichý. Obliekanie elegantné a spoločenské, samozrejme zase keď to vyžaduje aktualna misia, nevadí mu sa naobliekať aj ináč.

Poznámky 2: Za túto postavu som už hral pred zopár rokmi v mafianskej MPM. Jej reaktivácia je povolená Jordim. V prípade záujmu o túto postavu a pre prípad potreby upresniť si niektorú z informácii ma kontaktuj. :)

Intervali odpovedí: 2-3x týždenne

Kontakt: Cez FB ako Stanko Kříž jr. alebo cez PM
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Vortex
Učedník
Učedník
Příspěvky: 83
Registrován: 08.4.2017 22:59:43
Afghanistan

Re: Stanley Molganno (Peťas)

Příspěvek od Vortex »

Takže si tě beru na starost já. Jelikož jsi tu už hrál, tak beru vstupní test za platný.

Pokud jsou bojová umění tvojí postavy založená na reálných základech, tak mi sem napiš z čeho vycházejí. Jazyky kterými mluví mi sem vypiš - nebo ne, ale pak ti všechny nemusím uznat.
Jelikož hraješ za mafiána, tak ti v výcviku asi nebudou sprostá slova vadit. Pokud ano, tak mi to sděl. Chceš pokračovat ve službách mafiánské rodiny? Nebo tě může zaměstnat někdo jiný? Pokud máš k výcviku nějaká další přání, tak mi je sem napiš.
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Stanley Molganno (Peťas)

Příspěvek od Stanley »

Zdravim :)

Tak co sa tyka bojovych umeni, ucitelia ho ucili svojraznym technikam urcene predovsetkym na obranu, nepriatela skor spacifikovat ale nie zabit, techniku ktora ho uci zabijat sa ucil ako samouk z platenych databaz, nemal samozrejme z prvu nemal v umysle pouzit, osud to vsak zariadil inak :) kazdopadne technika nema pevny zaklad, no pre lepsiu predstavu by som ju prirovnal ku Kempu, teda pokial sa jedna o prami boj. Priamemu boju sa ale vyhyba, snazi sa dostat k obeti v potichu bez zbytocnych zldhavych konfrontacii. :)

Co sa tyka jazykov, ovlada tie najrozsirenejsie: Hutština, Rodese, Rylothean, samozrejme Basik a ciastocne Shyriwook. Tieto jazyky sa musel ucit pocas posobenia v hereckych a divadelnych skupinach.

Nadavky mi samorejme nevadia :D

Nerad by opustil rodinu ale pokial prijde ponuka na zazivnu pracicku hoci aj pre inu instituciu, pracu prijme pokial to bude pre neho vyzva a vyviedla by ho zo stereotipu, ale je nutne povedat, ze v zivote by neprial nic, cim by uskodil rodine Leechio. Ale kazdopadne pribeh a okolnosti necham na teba :)

Mozno jednu poziadavku by som mal, bol by som rad pokial by misia bola menej zamerana na boj

Dakujem :)
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Vortex
Učedník
Učedník
Příspěvky: 83
Registrován: 08.4.2017 22:59:43
Afghanistan

Re: Stanley Molganno (Peťas)

Příspěvek od Vortex »

Méně zaměřená na boj? Jako první dvě povolání jsi uvedl nájemný vrah a lovec odměn...
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Stanley Molganno (Peťas)

Příspěvek od Stanley »

Samozrejme, akcie sa nevyhneme, to je zjavne a to som ani nežiadal. Myslel som ale že samotny chod tohto pribehu by mohol byt zamerany na konverzacie, tvorbu vztahov, odhalenie intrig, rozuzlovanie zápletky.

Každopadne bol to len návrh, pokial snim nesuhlasis tak nevadi. Ty si moderator, určite máš skvelý plán hry počas ktorého sa zabavíme obaja. Ciže nechávam to plne v tvojej režii a tešim sa na hru :)
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Zamčeno

Zpět na „Impérium“