Rajat Korin

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ivan Pán Plamenů
Učedník
Učedník
Příspěvky: 1
Registrován: 17.4.2018 13:09:31
Bydliště: Tam za vodou v rákosí

Rajat Korin

Příspěvek od Ivan Pán Plamenů »

Jméno: Rajat Korin

Datum narození: 22 BBY

Povolání: Kapitán frachťáku pracující pro rebelii.

Rasa: Člověk

Planeta narození: Lothal

Narodil jsem se do doby klonových válek, můj otec (Hobes Korin) pracoval jako řidič nákladního spídru ve zdejších docích. Již v poměrně nízkém věku jsem se naučil řídit. Nejprve pozemní spídry, později i ty nadzemní. Velkým mezníkem bylo, když se táta, přihlásil k místní pořádkové službě. Tehdy jsem se začal kamarádit s dcerou tátova spolupracovníka. S Jess jsme toho spoustu zažili, mimo jiné mě naučila střílet z pistole. Další důležitou událostí v mém životě bylo to když mi otec v patnácti koupil postarší nadzemní spídr, ten jsem se naučil pilotovat a rozebrat pomalu i poslepu. Dalším, tentokrát nešťastným mezníkem bylo když nějaký čas po vzniku impéria přišel táta o práci. Prý když sem přišlo impérium a jeho posádky stormtrooerů, není zde potřeba pořádková služba. Když se táta začal rozčilovat a rozhlašovat že za republiky bylo jsem líp, zavřeli ho za odpor proti císaři. Tehdy jsem se rozhodl že se přidám k povstání. Prodal jsem tedy náš dům, svůj a tátův spídr, vybral si naše úspory a koupil frachťák YV-100. Na frachťáku jsem potom vyladil hyperpohon a štíty. Když jsem potřeboval kopilota, Jess byla jasnou volbou. Ze začátku váhala, ale nakonec se ke mě přidala a spolu jsme se vydali pomoci rebelům.

Hlavní zbraň: blasterová pistole DL-22

Sekundární zbraň: elektrický paralyzér .

Schopnosti: pilotování a servis spídrů a frachťáků, lehce nadprůměrný střelec z pistole.

Styl boje: do boje se (na rozdíl od Jess) moc nehrne, většinou se snaží krýt. Když mu ale teče do bot, je velmi agresivní.

Povaha: kildný, pokouší se zachovat si objektivní názor na věc, občas je lehce zbrklý. Má rád hudbu a pečenou bhantu.

Vzhled: 180 cm vysoký, spíše hubený než svalnatý. Má husté, vlnité středně dlouhé vlasy světle hnědé barvy. Modrozelené oči. Nosí volné pískově hnědé kalhoty, černé tričko a hnědý, dlouhý kabát. Na nohou nosí vysoké, černé boty na šněrování.

Zamčeno

Zpět na „Impérium“