Hodnocení výcviku Gowita Dentrise (Merthor)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Hodnocení výcviku Gowita Dentrise (Merthor)

Příspěvek od East.Wood »

Hodnocení výcviku Gowita Dentrise (Merthor)

- vedl: East.Wood

- timeline: 18 BBY

- tvar příspěvků: po celou dobu výcviku bylo vše v pořádku, ctil pravidla na 110%.

- chování charakteru: výcvik byl postaven hlavně na seznámení se s novým prostředím a postavami. Ve dvou případech byl na rozcestí, vybral si správná rozhodnutí. Jinak byl přesně takový, jaký by měl být v jeho postavení.

- postup v příběhu: u výcviku nebyl použit nějak výrazně dlouhý časový úsek, takže příběh plynul bez nejmenších potíží.

- reakce na podněty: věděl, kdy a co udělat, reagoval dle očekávání. Tím ale nechci říct, že psal jako stroj... :wink:

- následky výcviku:

+ přidal se na stranu odporu proti Impériu (plusem je, že nezůstal nestranný)
+ díky pilotním schopnostem může být vybrán na záškodnickou misi
+ záchrana budoucího spojence
+/- jeden ze členů odboje je znepokojen okolnostmi jeho setkání se Smanthem, čemuž Gowit prozatím nevěnuje přílišnou pozornost...

Závěrečné shrnutí: Výcvik nemusel být extra dlouhý, aby Merthor dokázal, že už patří k širší hráčské elitě na AS. Příspěvky psal dostatečně dlouhé, ale zároveň tak, aby kvantita nepřevyšovala kvalitu. Relativně krátký děj stačil k tomu, aby splnil očekávání a dokázal, že je připraven na svou první misi na AS. Z tohoto důvodu mu uděluji rovných 95% hodnocení, víc jsem zde za své moderské kariéry dosud nikomu nedal... :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí I“