Cliffeon Dal'marran(Zakantos)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Cliffeon Dal'marran(Zakantos)

Příspěvek od Needay »

Výcvik- Rutina

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=4139
Vedl: Zákon a takzvaný Plot, velectěný Needay
Timeline: 4BBY
Počet stran: 3
Počet příspěvků: 39

Hodnocení:
Rychlost odpovídání:
U mých hráčů až nezvyklá. Byl to první výcvik, který jsem ve funkci moderátora zdárně dokončil. Výcvik trval pouhé tři dny, přičemž za jeden den jsme dali vždy jednu stranu textu.

Tvar Příspěvků:
Bylo znát, že Zak nepatří mezi žádné zelenáče na poli RPG her. Jeho příspěvky byly čtivé, dobře upravené, a příjemně dlouhé. Obsahově bylo v každém příspěvku špetka humoru a hrst myšlenek, což utvořilo vždy skvělou pochoutku.

Chování charakteru:
Optimální k informacím z přihlášky.

Postup v příběhu:
Hráči jsem dal celkem velkou míru volnosti, a líbí se mi, jak ji využil. Nepředbíhal a to je dobré, vymýšlel, co se vše dá ještě v prekérních situacích nezvyklého učinit, a to je ještě lepší. Hrou jsme pokračovali plynule bez sebemenšího zádrhele.

Reakce na podněty:
Vynikající! I jako tvrďák dokázal občas zařvat z plných plic a ne vždy si svůj předpokládaný kamenný obličej zachoval.

Celkové shrnutí:
Pokud by po mě někdo chtěl vědět, co se mi na této hře nelíbilo, nejspíš bych nedokázal odpovědět. Hra mě bavila a ihned po prvním příspěvku od Zaka jsem vytušil, že čekání na odpověď bude dlouhé (Psychicky), ač se jednalo pouze o interval mezi třiceti minutami a hodinou. Těším se na další pokračování tohoto ostříleného dobrodružství, a doufám, že s námi vydržíš i nadále. Hodnotím 98%

Následky výcviku:
+Doplnil dostatek potřebných zásob
+Sehnal si další práci, má pasažéry
+Jeho posádku rozšířil Žoldák Brian Fertuci
-Tajemný nepřítel, Impérium jej nemá v lásce
-Hrdina začal pochybovat o optimálním fungování droida pilota "Plecháče"
-Na ošetřovně se nachází těžce zraněný barman
Obrázek


Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí I“