Ceana Geri (Hayasan)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Ceana Geri (Hayasan)

Příspěvek od Alyatur »

Nikomu se nedá věřit

Vedl: Merthor (poslední kapku do mlýna přihodil Alyatur)

Přebral jsem výcvik v jeho posledních fázích, tudíž moje znalost je omezená. Na úvod si dovolím přiložit citaci původního "moderátora". Prožíval s hráčkou klíčkové momenty a jen s těžkým srdcem mi přenechal mistrovské dílo.
O Hayasan je známo, že si umí poradit s různými neobvyklými postavami a tak nepřekvapí, že i tuto zvládla zahrát velmi dobře. Malé dítě s tolika možnými perspektivami by si pro hru nezvolil každý. Už to samé beru jako pozitivní.

Tvar příspěvků: Příjemná délka, zde není co vytknout. Hráčka ví jak psát, aby text vystihl všechny potřebné aspekty. Ať již pro mě, či kolegu. Beletristická úroveň se nezapře. Občas jsem váhal jestli čtu RPG příspěvek nebo mikropovídku.
10/10

Chování charakteru: Hrát za malou holku není lehký úkol. Poradit si s jemnými nuancemi infantilního myšlení dítěte. Častou naivitou, urážlivostí a nerozhodností. Hráčka ani v tomto bodu nezklamala. Reakce jsou přirozené, dětská duše plně uvěřitelná. Možná si občas dát pozor na kontinuitu, ale to je zase jen pohled zvenčí. Pohled člověka co nemá rád děti, tudíž fakt, že jsem tu malou holčičku neměl rád, je dobré znamení.
9/10

Postup v příběhu: Zde si zase dovolím využít myšlenek bývalého mistra.
Příběh byl postavený na více alternativách, takže jiná rozhodnutí mohly změnit jeho vývoj i délku. Děj výcviku postupoval více méně očekávaným způsobem. Některé volby dávaly příběhu spád a nabízely možnost dějovou linii zjednodušit. Ve výsledku byl výcvik kratší, než se původně dalo čekat.
Sám budu hodnotit těch posledních pár odpovědí. Hráčka věděla co a jak, dokázali jsme to uzavřít rychle. Já jsem nadmíru spokojen.
9,5/10

Reakce na podněty: Jak jsem napsal výše, nádherné vylíčení dětské duše. Malí reagují naivně, infantilně, jednoduše "jinak". Všechno tohle Hay zvládla. Inkvizitoři se chytali za hlavy a napjatě čekali co přijde...
9,5/10


Sečteno, podtrženo nádherných 98%. Hrál jsem si s myšlenkou dát plný počet, ale jak řekl jeden moudrý muž. "Absolutní hodnota znamená absolutního člověka, důkaz, že již není co zlepšovat. Začátek stagnace". Hráčka je lepší s každým příspěvkem, tak proč nepokračovat v gradujícím trendu.
Toto je z mé strany vše, budu se těšit na misi.

Následky výcviku:
+ Našla něco na čem jí záleží.
+ Zlepšení v Síle, dokáže ji cíleně využít.
+ Dokáže rozpoznávat lidi, vytušit co se jim honí v hlavě.
+- Ztráta přirozeného prostředí.
- Absolutní ztráta víry v otce.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí I“