MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Kosmoport: (Err Asybb, Krukh)
Nesourodé dvojici se konečně povedlo vyřešit všechny potíže a mohla pokračovat dál v cestě. Krukh se ujal vůdčího postavení a zavelel k taxi, které je bez potíží naložilo a již velice brzy tak byli na cestě k baru. Err ještě mohl pociťovat následky svého střetu s Krukhem a nemohl si být jistý, jestli mu v hlavě něco nechrastí, ale jinak mu bylo celkově o dost lépe.

Ke Chionti se dostali poměrně brzo, ale obrázek, který se jim naskytl byl šokující - velká část budovy byla dost viditelně poškozena od nějaké exploze a teorie o tom, že se něco stalo, byla podpořena i četnými davy lidí okolo, které z části organizoval personál Chionti, z části hasiči, kteří nebyli vevnitř, ale nýbrž venku před budovou. Taxikář oba vyhodil tak, aby se mohl otočit, řekl si o rozumnou cenu za odvoz a vypařil se tak rychle, jak jen to bylo možné, aniž by působil nápadně. Err s Krukhem tak tedy stáli s bednou pro Dona před barem, kde už jakž takž začal vládnout pořádek a tým barem, který očividně utrpěl nějaké škody.

Vorzyd 5, Malé kasíno Abravte: (poručík Lugano)
Abbé si uvědomil, že čekáním na Vadera by mohl strávit klidně celé dny a rozhodl se podívat, jestli stůl nemá nějaké komunikační zařízení. K jeho smůle to však byl pouze obyčejný konferenční stůl a jen podtrhoval profil, kterým na něj tato místnost dýchala, již při jeho prvním vstupu sem. Když neuspěl u stolu, tak se zkusil podívat po místnosti, až našel vedle dveří něco, co by mohlo splňovat svůj účel. Chvilku si s lokálním komunikačním aparátem hrál, než se mu povedlo jej aktivovat a zkusit se někoho dovolat, ale žádné odpovědi se mu nedostalo.
Z jeho hledání jej vytrhl až návrat 74ky.
Ailla zmizela, našel jsem stopy boje, ale očividně je pryč. A někdo nechal dát evakuovat celé kasíno. Nejsem přesvědčen o tom, že je bezpečné zde nadále setrvávat.
přednesl 74 své hlášení, které neznělo vůbec povzbudivě. Ale jinak vystihovalo jeho postoj - hlášení bylo jednoduché, stručné a výstižné.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (por. Castor, Al Verttigo, Don Leechio)
Dvojice výše postavených členů rodiny se střetla na schodech a po velice rychlé a krátké konverzaci se vydala rovnou dolů za Donem.

Trochu je překvapilo, když se se svým ledovým výrazem zjevil přímo před nimi a rychle přelétl jejich pohledy očima. Chvilku nic neříkal, než se otočil na Ala.
Mohl bys být příště aspoň té slušnosti, abys za mnou poslal někoho z rodiny a ne kus šrotu. Droid samozřejmě nebude proplacen.
shrnul Don událost, o níž Al nemohl nic tušit a Al, jež znal Dona již léta, moc dobře vytušil i z toho ledového bezvýrazného tónu hlasu, že tohle nebyl dobrý krok. To, že by to mohlo být myšleno jinak, nyní nehrálo roli a Don rozhodně nebyl v dobré náladě.
Za mnou, jdeme do baru.
dodal Don ještě rychle a vyrazil krokem o stejné rychlosti vpřed, až mohli mít oba problém zachytit jeho tempo.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Elisa Dyre, Shae Dyre)
Elisa si za dnešek příliš rodinné a uklidňující atmosféry neužila. Nejprve ji člen rodiny málem ugriloval jako banthu, posléze ji vydával za svou trofej, jen aby to vše doplnil myšlenkami na cosi, co by se za jiných okolností dalo nazvat i nekrofilií. Poté musela čelit hlavě rodiny ve velice špatné náladě po boku neschopného poručíka, který ji posléze dělal také návrhy a to vše jen proto, aby musela řešit potíže i se svou biologickou rodinou o patro výše. Sprcha byla jedním z mála záchytných bodů dnešního dne, ale i tak to zdaleka nestačilo a rozhodla se tedy vypravit do baru hned poté, co určila trest pro svou dceru. Netušila však, že její špatný den ještě nemusí jen tak skončit.

To Shae oproti své matce zažila mnohem méně vzrušení, byť bylo stejně intenzivní. Trestem jí byl domácí vězení na neurčito, ale především nespokojenost ze strany vlastní matky a Dona, který ji jako jedné z mála osob v rodině občas věnoval i úsměv, když měl možnost ji něčemu vyučovat nebo o něčem vyprávět.

Vorzyd 5, Cross Bar: (Abin Ferrence)
Když měl Abin vyřízený hovor, tak nemusel příliš dlouho čekat na to, než dorazila veřejná doprava. Byl to starší typ repulzorového busu, který byl k Abinovu štěstí jen z půlky plný. Našel si tedy volné místo, poté co si za pár kreditů koupil lístek a nemusel se vedle nikoho mačkat. Žádní objemní, laciní ani otravní tvorové si ho za celou jízdu nevšimli a tak netrvalo dlouho, než se octnul před svým cílem.
Když vešel do baru, tak tam bylo ještě dost pusto, protože do večera zbývalo několik hodin. K jeho zklamání zde však nenalezl ani Javu, ani informátora. Logickým tahem bylo zeptání se barmana na lokaci nejprve Javy a případně informátora.
Jo, ty dva ožralý pobudy myslíte? Říkali něco o zátahu na nějakou chlastovnu nebo co a s tím vypadli. Myslím, že jim předtím i někdo volal.
podělil se barman o informace, které Abinovi rozhodně nemohly udělat radost, ne když už si objednal koláčky.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Tony Corrado, Leman Rae, Stanley Molganno)
Situace, která byla v podstatě jasná, se začala převracet v poměrný chaos, když dovnitř vešli Stanley s Raem. Stanley si pořádně neuvědomil, že Pumpy nemíří na ně a Leman pocítil možnost další akce. Vše se nakonec proměnilo v to, že nyní na Tonyho Corrada mířil Pumpy brokovnicí, Leman svým těžkým dvojčetem a to pozoroval polosedící Stanley, kterého odstrčil Leman trochu víc, než původně doufal.

Do toho všeho se ve dveřích téměř shodně objevili Elisa a poručík Gelayev, který si neodpustil další zvrhlý pohled. Situace vyvrcholila, když dorazil Don v patách s Alem a poručíkem Castorem.

Zbraně pryč, Tony pracuje ode dneška pro nás. A jako jedinej si nejspíš zaslouží svůj drink. Teď se všichni usaďte a buďte ticho.
nakázal jednoznačně Don a snad poprvé za dnešek u něho mohli všichni zaznamenat mírné navýšení tónu hlasu. Don v klidu došel na své místo, kde se lehce opřel o stůl tak, aby viděl na celé osazenstvo baru. Nejspíš ne náhodou to byli všichni členové rodiny, kteří byli aktuálně mimo misi.
To všechno, co se dneska dělo, je pro mě jedním z nejčernějších dnů rodiny, které jsem zatím zažil. Nejvíce zklamání, nejvíce mrtvých, nejvíce selhání. O to víc lituju, že jsem dorazil až příliš pozdě na to, abych tomu nějak předešel. Ať už byla chyba v Alovo rozdělení, vaší laxnosti, nedůslednosti nebo přehnaného entusiasmu, rozhodně se to nesmí opakovat. To bychom to mohli potom rovnou zabalit a hlásit se v imperiálních celách na luxusní pobyt. Teď, každý z vás za mnou přijde a podá mi osobní hlášení o dnešku, své misi, své názory a to bez obálky. Chci znát detaily, musím je znát, abych věděl, kde přesně byly chyby. Jako první začne Al, který mise rozděloval. Po něm v libovolném pořadí. Ostatní si budou držet takový odstup, aby nic neslyšeli, nebo se postarám, aby už nic neslyšeli. Jakmile mi předáte hlášení a já nebudu mít otázek, máte volno do konce dne a další úkoly budu rozdělovat zítra ráno, až se vrátí zbytek. Nerad bych, aby se dnes něco ještě zmrvilo.
přednesl Don svůj proslov, přičemž postupně přelétl pohledem po všech členech. Jakmile skončil, tak zamířil na své místo za stůl a čekal, až mu začnou jednotliví členové podávat hlášení.
---------------------------------
Takže, další kolo uzavírám 25.12. a opět tu jsou možnost meziodpovědí. Tentokrát to však bude specifické - každý z obyvatel baru poskytne své hlášení, kterým příspěvek zakončí. Teoreticky nemusíte nijak respektovat pořadí. V meziodpovědích(což bych přivítal), případně v příštím kole by Don položil doplňující otázky, na niž byste ještě mohli reagovat, než budete mít "volno". S tím, že jakoby odpovím na všechny najednou, ale v realitě budou tato hlášení jakoby navazovat za sebou. Snad je to dost srozumitelné ... (kdyžtak se ptejte osobně)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd 5, Bar Chionti:

Ale ne, už zase?

Zabrumlal si Al sám pro sebe, když se konečně opět setkal s Donem a z jeho prvních slov vyplynulo, že mu znovu zničil droida. Dál už neříkal radši ani slovo a rychle následoval Dona do baru, kde zřejmě mělo dojít k debatě o tom, co se dělo před jeho příjezdem a samozřejmě hned na to o tom, že Al Verttigo musí vyrazit ven a sám, nanejvýš s nějakou skrytou podporou.

Když všichni tři muži dorazili do baru, objevil se zvláštní obraz a Alovi to připomnělo jeho setkání s oním novým mužem, které bylo jednu chvíli velice podobné. Poté se však Don ujal slova a bylo jasné, že není nijak zvlášť nadšený. Ještě že chtěl začít s Alem, protože Al skutečně potřeboval brzy odejít. Když Don dokončil svůj proslov, byla řada na Alovi, aby k němu přistoupil, usadil se na židli proti němu a podal mu hlášení.

Asi bych měl začít tím, jak jsem rozdělil práci, abychom na tebe zapůsobili ještě předtím, než dorazíš. Jak je vidno, úplně se to nepodařilo.

Začal Al naprosto bez obalu a následně pokračoval.

Na gang, který napadl naší restauraci jsem poslal Gelayeva, Elisu Dyre, Leman Raea a Stanley Molganna. Úkol zněl jasně. Zničit je a zajmout vůdce. To byl hlavní úkol, a proto jsem tam taky poslal tak silnou bojovou skupinu.

Al se na okamžik odmlčel a doufal, že to o téhle záležitosti stačí, což si zkontroloval ve výrazu tváře Gleeho. Poté pokračoval.

Dál jsem rozdal tří menší úkoly k získání dalšího vlivu tady v okolí. Respektive získání výpalného, procent ze zisku a tak dále. Zdá se, že v tom naši lidé taky nebyli příliš úspěšní. Lugano, Ailla Avalla a 74 šli do nedalekého kasína, které jsem vyhodnotil jako velmi dobrý možný zdroj financí. Dále jsem poslal oba Do´inovi do blízké prádelny, protože se to zdálo jako velmi snadný cíl. Castora, Dreika a Greera jsem poslal do obchodu s landspeedery, což byl taky jistě dobrý cíl. Piloti tam mohli být hodně platí zkrze své znalosti techniky a Castor to měl celé řídit.

Pravá ruka Dona se opět na chvilku odmlčela a pozorovala výraz svého přítele, zda mu to takto stačí. Než však stihl něco říct, Al pokračoval.

A nakonec jsem zadal A´kemimu zkontrolovat zabezpečení Chionti a vylepšit ho. Ale zdá se, že se mu to moc nepovedlo. Vlastně se zdá, že se toho tak celkově moc nepovedlo, když tak sleduju tvé rozpoložení.

Al samozřejmě nevyslechl hlášení svých lidí, a tak věděl jen to, co sám na vlastní oči viděl. Nakonec ještě musel Donovi oznámit jistou informaci ohledně schůzky z bezpečákem, který evidentně potřeboval pomoc.

Doufám, že ti to pro tuhle chvíli takhle stačí. Každopádně jestli máš nějaké dotazy, tak není žádný problém. Ale o tom, jak jednotlivé mise moc dopadly opravdu moc nevím. Každopádně ještě dnes musím vyrazit za Abinem Ferrencem, evidentně má nějaké potíže. Mám se s ním sejít v jednom baru a tak budu muset jít, bohužel, sám. Můžu tě poprosit o někoho schopného, kdo by mi z patřičné vzdálenosti kryl záda?

Poslední otázku Al pronesl doslova prosebně, protože jinak by se asi neodvážil vylést z budovy Chionti. Tím skončil svůj proslov a čekal co na to Don Leechio.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Bar Chionti:

K rozhovoru s Donem se nikdo neměl.
To znamenalo, že Rodinka nepostrádá nedostatek pudu sebezáchovy.
Na druhou stranu to znamenalo, že Rodinka postrádá dostatek praktické inteligence, protože jinak by jim došlo, že vyhýbání se reportu je v rozporu s pudem sebezáchovy výrazněji než pravdivé informování o všech proběhlých excesech.
Když se tedy úspěšně nikdo nezvedá a pomalu z toho začíná být dlouhé, trapné čekání, rozhodnu se z těch ne-přímo-k-reportu-volaných začít a vydám se na kobereček.
Zadoufám, že zejména poručík se nebude snažit mě v nestřežené chvíli svlékat pohledem. Ne že bych byla paranoidní, ale tento druh zájmu jsem v rámci Leechiovy organizace shledávala poněkud incestním.

V zásadě nebylo moc o čem mluvit.
Většinu toho již ohlásil poručík, tu menšinu si mohl Don vyslechnout od Ala.
Nezbylo než se nadechnout a pustit se do rekapitulace.

"Naše skupina byla pověřena útokem na základnu, zadání znělo: vyplenit to tam, zajistit důkazy, ideálně i významné zajatce, nechat uprchnout pár bezvýznamných zlodějíčků, aby se rozšířila informace, že zkřížit rodině cestu znamená problémy.
Na místě a po zneškodnění stráží jsme s Lemanem Rae pokračovali dovnitř, poručík s Molgannem zůstali venku. Zlikvidovala jsem stráže na ochozech, Rae se zaměřil na skupinku ve středu haly chráněnou barikádou z beden. Překážku jsme překonali pomocí granátů, načež se mise zvrtla.Dostala jsem se moc rychle dopředu a Rae mě díky tomu považoval za nepřítele. Rozhodl se využít situace a zajal mě. Předpokládám, že mezitím si uvědomil, že mu chybí parťák, považoval mě za mrtvou a tak halu podminoval a vyhodil do vzduchu."

V duchu se ušklíbnu, i když zachovávám výraz profesionála, který si to nebere osobně. Pravda je taková, že si mnohem víc osobně beru nezvládnutí mise než to, že mnou Rae vláčel jako pes chcíplým kotětem.
"Kdybych to měla shrnout, Stanley Molganno mi přijde jako dobrý přírůstek. Zvládl svou část s přehledem a bravurou.
Pokud jde o Lemana Raeho, můj subjektivní dojem je stejný. Chyba, jíž se dopustil, vycházela ze špatné synchronizace našeho postupu - tedy z mojí chyby, jako zkušený člen týmu jsem na něj měla dohlédnout i v tomto. Potřebuje důsledné, pevné vedení a autoritu. Stejně jako by potřeboval pochopit, že přemýšlí především jako voják a to nemusí být v některých typech misí zrovna nejvhodnější."

Ve skutečnosti zrovna vojenské myšlení bylo to, co se mi na Raem chtě-nechtě zamlouvalo a co jsem navzdory všem zkušenostem nedokázala považovat za a priori špatné. Mělo své výhody a poskytovalo značné výhody. Jenomže to mělo i svá proti - s Raem bude zapotřebí se sehrát, poslat ho někam v týmu s lidmi, které nezná a kde není beze slov jasné, co, kdo, jak a nakolik může po kom chtít a jak se může na ostatní spoléhat, je to na pokus o sebevraždu.
O poručíkovi jsem neřekla ani slovo. Jednak pořádně nevím, co vlastně říct, jednak ani nemám co říct.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Don Leechio, Al Verttigo, Elisa Dyre)
Na Donovu výzvu přistoupil jako první se svým hlášením jeho pravá ruka, který měl chod rodiny na starosti, zatímco Don zařizoval ještě něco mimo. Postupně vypověděl vše přesně tak, jak to zadal a nijak se nesnažil nic zkreslovat. Buď to nebo situace, kdy Glee poslouchal jednotlivá hlášení, způsobily, že nyní naproti němu seděl vysoce kalkulativní jedinec, jenž si skládá vše dohromady, bez emocí analyzuje a poté dochází k řešení. Don nechal Ala přednést celé hlášení, než se rozhodl pro doplňující otázky.
Nevidím tu Abbého a Do'iny, předpokládám, že o nich zatím žádná hlášení nemáš?
zeptal se nejprve na chybějící členy rodiny z týmů, o kterých nebyly žádné informace.
A pak by mě zajímalo, proč jsi k Rinzlerovi dal dva piloty? Teď mě nezajímá, že ani jeden z nich už není naživu, ale jde mi o to počáteční rozhodnutí. Jaksi v něm postrádám ... vyšší logiku. Co se týká toho, že v baru skoro nikdo nezůstal, to tentokrát pominu - ode dneška to bude mít na starosti Rikko, který se zodpovídá jenom mně a nespadá pod tvé případné rozkazy, dokud neřeknu jinak. A'kemiho idiocie nebyla z velké části tvá vina, takže tohle dál řešit nebudu, jen platí, co jsem řekl dříve - než pojedeš na úkol, který ti brzy zadám, tak zařídíš renovaci.
zamířil nyní Don ke konkrétnějším bodům ve svých otázkách, aby k tomu ještě přidal částečné shrnutí závěrů, k nimž se již dopracoval.
Za Abinem můžeš vyrazit hned, jakmile si ještě poslechnu Gelayeva. Něco se mi na něm nezdá, takže si jeho vezmeš s sebou a budeš jej patřičně sledovat. A tím myslím detaily, drobnosti, chování na misi.
vynesl Don i ortel nad tím, zda-li někdo a kdo pojede s Alem za jejich agentem nastraženým v bezpečnosti. Don nyní vyčkával na Alovo odpovědi a naznačil gestem směrem k Pumpymu, aby mu zařídil drink.

Když došla řada na Elisu, a to prakticky hned po Alovi a poručíku Gelayevovi, tak se v duchu málem mohla označit za mučedníka, protože nikomu se k Donovi moc nechtělo. Tedy alespoň to váhání z jejich strany naznačovalo. Don vyčkal, až se Elisa na jeho gesto posadí přímo naproti němu a pečlivě si vyslechl její hlášení. Výraz byl jako obvykle těžko čitelný - možná více kalkulující, než běžně.
Takže mi tvrdíš, že protože jsi postupovala vpřed, zatímco si Rae hrál kdoví s čím, je to tvoje chyba, že tě považoval za nepřítele? Eliso, jedno ze základních pravidel boje v týmu je vědomí toho, kdo je přítel a kdo nepřítel. Když tohle někdo nezná, tak je to sakra velký problém a to na jeho straně. A to podminování bylo z jeho iniciativy, poté co tě zajal a ani zblízka nepoznal, že jsi na jeho straně?
zareagoval Don na okamžité shrnutí situace a nad jeho otázkami jakoby se vznášel imperiální destruktor s odjištěnými turbolasery, jen dostat rozkaz k palbě.
Zajímavé, zmínila jsi, že Rae potřebuje důsledné vedení, autoritu, nebyl snad s vámi poručík Gelayev, aby řídil váš postup? A další zajímavou věcí je, že zatímco Molganna a Raeho, byť to dost zmršil, jsi ohodnotila, tak proč ne Gelayeva? A taky jsem v hlášení neslyšel nic o tom, jaký byl konkrétní plán útoku na skladiště, pouze to, jak jste postupovali. Stejně tak by mě zajímalo, jaké role sehráli Molganno s Gelayevem venku, zatímco jsi ty s Raem byla vevnitř.
položil Don sérii otázek a jeho výraz trochu přitvrdil. Ze zkušenosti Elisa dobře věděla, že nyní chce přímou odpověď bez výkrut, nehledě na možnost subjektivity. Sám Don jí kdysi řekl, že u hlášení z misí posuzuje objektivně on, takže ostatní se o to nemají ani pokoušet. Za tím, proč Don o hlášeních z misí jednal s dotyčnými v soukromí beze svědků, se skrýval dost dobrý důvod na to, aby v téhle praktice setrvával i nadále.
-------------------------------
Toto jsou pouze meziodpovědi pro Elisu a Ala, ostatní pokračují dle schématu nastíněného výše. Tedy, členové rodiny v baru předstoupí před Dona a podají hlášení dle jeho instrukcí. Ti ostatní mimo pokračují normálně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd 5, Bar Chionti:

O nikom z nich jsem nic neslyšel.

Odpověděl Al suše na otázku o kazateli a bratrech D´oinových, aby se poté následně trochu zamyslel nad dalšími Leechiovými slovy. Poté se z něj začala pomalu sypat odpověď.

Abych řekl pravdu, tak jsem chtěl všechny poslat do akce a tři jsou lepší přesvědčovací síla než dva.

Na chvilku si oddechl aby dál pokračoval neurčitým zastřeným tónem.

S Rikkem tu bude bezpečněji. A co se týká té renovace, tak tu jsem již zařídil. Zítra by se na to měli přijít podívat a začít na tom dělat.

Když se však Don zmínil o tom, že jako doprovod na schůzku Alovi bude přidělen Galayev, na kterém Leechiovi zřejmě něco nesedí, tak Al Verttigo rázem zpozorněl. Al věděl, že to není dobrý nápad, ale povaha setkání s Abinem a také Alova paranoia si žádali, aby se ozval. Naklonil se blíž k Leechiovi a ztišil hlas, i když ten teď získal jistou dávku nálehavost.

Glee. Musím na tu schůzku sám jenom s krytím z určité vzdálenosti. Potřebuji někoho, komu stoprocentně věříš a to, že máš o někom pochybnosti mě důvěrou nenaplňuje. Víš přeci jak na tom jsem. Už takhle bude ten večerní výlet pro moje nervy pořádnou zkouškou. Nebudu mít čas ani příležitost sledovat člověka, který by měl měl hlídat. Pošli se mnou někoho, komu stoprocentně věříš a kdo má takové schopnosti a dovednosti, aby předvídal případně nebezpečí a ochránil mě, kdyby byl nějaký problém. A v případě, že problém nenastane, aby byl nenápadný jako prach na ulici.

Al věděl, že odporovat nebo dokonce něco nakazovat donovi není zrovna moc rozumné, ale v tomhle případně si stál za svým požadavkem. Pro jistotu však ještě dodal jednu větu.

Žádám tě o to jako přítel. Zamysli se nad tím, jestli nebude lepší sledovat nedůvěryhnodného člena rodiny z větší blízkosti a s lepší možností zasáhnout, než bych mohl já v této misi. A také ber v ůvahu to, že takový výlet za zdrojem z bezpečnosti nemusí být v této době úplně bezpečný, zvlášť když nevíme pořádně kdo po nás jde. Už teď je mi zle z toho, že budu muset jít na ulici a budu tam muset jít alespoň na oko sám.

Al skončil svůj proslov tichým hlasem a zase se odklonil od dona, aby se opřel do opěrky židle, na které seděl. Tvářil se odhodlaně a přesvědčivě a doufal, že Glee Leechio vezme navědomí jeho slova a změní své rozhodnutí.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Vorzyd 5, Bar Chionti:

Hneď ako Don dohovoril, som vedel, že si stopercentne musím dať jeden pohárik dobrej whiskey.
V celom bare bolo ticho a bol zamyslený.
Čo poviem Donovi? Predsa to, že som z vonka nevedel nič robiť nieje žiadná výhovorka.
Keď sa postavila Elisa tak sa mi uľavilo ale zároveň ma znepokojovali moje myšlienky ktoré sa vo mne búrili. Keď vstala, zašiel som k baru k Pumpymu,
Jednu... aaaaah... dvojtu whiskey poprosím
Keď mi tak Pumpy nalieval, tak vtedy som mi to pripadalo komické že vlastne človek ktorý ma chcel zabiť a ktorý mi nahnal strach až taký, že som sa skoro posral, mi teraz nalieva whiskey. No vtedy mi to až tak komické nepripadalo.
Odpil som si z pohárika a premýšľal som
Hmm však poviem mu to tak ako je. Kebyže by som počúval na svoje pocity, dopadlo by to ináč. Ale nemohol som zároveň aj plniť rozkaz ktorý znel, že ostanem chrániť Galayeva. Čiže vlastne sa nemám u čoho viniť. Do prdele... čo mu len poviem? Že som zastrelil jedného strážnika a trocha som si zastrielal na konci toho divadla? Mal som tam ísť a pomôcť im. Elisa mohla kľudne zomrieť a bolo by to vo väčšej riti ako je to teraz. Mal som tam ísť..Moja prvá misia a takto to posrať....
....a dookola, dookola mi toto chodilo po hlave. Zrazu Elisa vstala a vtedy som cítil, že nastala moja chvíľa. Proste som to cítil.
Teraz alebo nikdy!
Dopil som pohárik, vstal som z miesta a smeroval som k Donovi.
Nádych, výdich.... kľud... Všetko bude Okey.
Keď sa na mňa Don pozeral, ako k nemu smerujem tak som hneď vedel že som tam nemal ísť.
Dobrý večer.
pokúšal som sa vypadať slušne a na úrovni. Sadol som si na stoličku, pred Dona a začal hovoriť.
Nooo kde by som začal. Mali sme za úlohu napadnúť jeden sklad ktorý bol zároveň aj základňou nejakého problémového gangu. Mali sme zajať šéfa celej tej organizácie, "deti" sme mali nechať ísť a všetkých ostatných zabiť. Vlastne tú stratégiu, ktorú zvolil poručík že máme nechať bežať bezvýznamných členov kvitujem lebo nám by to zvýšilo rešpekt.
No vlastne ja som tam v tom celom nehral veľkú rolu, bohužiaľ. Ja som mal vlastne len ostať vzadu s Poručíkom a zariadiť mu bezpečnosť, prípadne ako podpora, zatiaľ čo Elisa a Rea sa starali o vnútrajšok. Ale začalo sa to nejakým spôsobom komplikovať a bolo už príliš ťažké na nich. Ale to čo sa dialo vo vnútri, to by vám vedeli lepšie oni popísať. Zrazu Rea niečo odpálil a bolo z toho veľké haló. V ohrození bola Elisa, ktorú si Rea splietol. Vlastne tak nejako som to vnímal z ich konverzácie, lebo priamo som nevidel, že čo sa tam stalo.

Rozhodol som sa vlastne o čo najneutrálnejšiu odpoveď, čo sa týkalo priamo tých udalostí. Nikoho nechváliť, nikoho nekarhať. Ale napokon mi nedalo a musel som svoju odpoveď doplniť.
Pokiaľ by som počúval na svoje vnútorné pocity, tak by som šiel medzi nich do akcie a dopadlo by to ináč. Vlastne na tom, že to nedopadlo celkom dobre, mám tiež veľké množstvo vini aj ja.
Naposledy upravil(a) Stanley dne 19.12.2011 13:18:40, celkem upraveno 1 x.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Elisa Dyre)

"Plán útoku byl jednoduchý," odpovím Donovi na rovinu a zadívám se mu zpříma do očí.
"Rae se měl postarat o vstup a měli jsme působit jako hlavní úderná síla, Molganno měl být vzadu jako podpora nebo vpředu jako zvěd - nakonec zůstalo u té podpory."
Být Aillou, řeknu to sladce a dodám, že já to nevymyslela.
Takhle jen konstatuju fakta. Mezi námi, on by to nemusel být špatný plán, kdybychom měli k dispozici mapu objektu a ušili to přímo nepřátelské základně na míru.
"Poručík Gelayev svou účast omezil na velení. Na začátku velel podrobně, kdy nám říkal, co máme dělat, prakticky na každém kroku, později zafungoval podstatně benevolentněji. Což mohlo souviset především s tím, že když jsme se s Raem dostali do budovy, ztratila jsem s ním kontakt.
Pokud jde o důkladnější zhodnocení, nevím, co Molganno a Gelayev dělali venku, měli fungovat jako podpora a předpokládám, že tam zůstali kvůli likvidaci té části konkurenčního gangu, co by prchala přes dvůr. Ale tohle je můj soukromý dohad a v praxi jsem nepotkala nic, co by ho podpořilo. Pravda, velkou část té praxe jsem byla buď jinde, nebo v bezvědomí,"

shrnu odpovědi vztahující se k poručíkovi a otázkám plánování.

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Err Asybb)

Když jsme byly odvezeni, konečně k baru. Pohled který se nám naskytl nebyl zrovna dvakrát příjemný. Z budovy se ještě na pár místech trochu kouřilo. S bednou položenou vedle sebe párkrát zakuckám než ze sebe vydám první slova.
U všech Jawů. Co se to tu stalo?? Krukhu?? Jdem dovnitř, a nebo půjdeme zadem? Doufám že je šéf v pořádku.
Kouknu do zahalené, šedivé tváře Nogrijského bojovníka. Tento pohled mně vždy zarážel, nechtěl jsem teď nic moc říkat, neb bylo stále jasné že Krukh mne má plné zuby.
Ouu, doufám že až budeme podávat hlášení z poslední mise, tak mne ten šedivý zabiják nepotopí. Že já nezůstal u pracování v restauraci...
Obrázek


Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Krukh)

Celou cestu jsem měl zuby vyceněné do úsměvu, ale tomu kdo nezná Noghrie to asi spíše mohlo připadat, že je asi chcu sežrat. Usmíval jsem se proto, protože jsem viděl jak se ten pitomec kroutí, jak mu ještě bylo ,,dobře" z jeho probouzení a předchozího uspání. Cesta probíhala relativně v klidu neboť na nás nikdo odnikud nevyskočil ani nevystřelil. Když jsme dojeli k baru zaplatil jsme za taxíka, protože jediné peníze jsem asi měl já, ale i Ty zásoby financí se už ztenčili.

Když jsme vylezli mohl jsme si pořádně prohlédnout bar, který vypadal jeho po srážce s hvězdným křižníkem. Taxík zmizel ani nevím jak neboť pohled na náš hlavní ,,stan" v tomto stavu byl, no řekněme depresivní. Nevěděl jsem co se stalo, ale ať to bylo cokoliv dostat se mi ten co to udělal pod ruku, tak ho uškrtím až mu polezou obě či více očí z důlku. Viděl jsem, že se Err dívá na mě asi se stejným výrazem jaký jsme měl já. Zaslechl jsem co říká.

Nevím co se tu stalo, ale musíme se dostat dovnitř, aby jsme to zjistili. Zadem nejdu, protože nechci riskovat že nás někdo odstřelí. Podívej se co se stalo, tohle dle mě nebyla ,,náhodná! detonace. Pojď za mnou, půjdeme přes někoho z baru, Ti snad pochopí co jsme zač více než hasiči.Vem bednu.

Přiblížím se obličejem až k Errovi, aby nás v okolí neslyšeli, protože tohle nemusel nikdo vědět. Nechám ho výjmečně jít za sebou, ale stále dávám pozor co kdyby, ale radši jsem šel první, aby nemohl nic říct. Tlačil jsem se davem, abych se dostal k někomu ze zaměstnanců baru. Pokud nás zastaví a nepoznají, což je možné neboť jsme se tu moc neohřál, řeknu asi toto pokud:

Pusťte nás, jsme od pana Leechia.

Ja vím je to stručné, ale není čas, ani chuť na to se dohadovat s nějakým poskokem z baru. Pokud nás pustí zamíříme asi rovnou do baru najít Dona.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Bar Chionti (Tony Corrado)

Zamračene stále sledujem muža naproti mne mieriaceho na mňa brokovnicou
Tak čo? Ako to bude pokračovať?
spýtam sa sám seba v hlave a čakám čo bude nasledovať, v tom však vojde Don a všetko ukľudní pár slovami, načo si oddýchnem a potom ako muž schová svoju zbraň, nenápadne si opäť zapnem puzdro na blaster a otočím sa k novo príchodiacim ľudom
Moje meno je Corrado, Tony Corrado.
predstavím sa a jemne sa ukloním na znak rešpektu, potom hlavu otočím späť k barmanovi
Ako som vravel, jednu whiskey.
a kývnem hlavou.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Elinor Yall

Re: MMPM

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Bar Chionti (Elisa Dyre)

"Plán útoku byl jednoduchý," odpovím Donovi na rovinu a zadívám se mu zpříma do očí. Plán jsem si pamatovala až moc dobře, pokud se tomu dalo říkat plán.
"Rae se měl postarat o vstup a měli jsme působit jako hlavní úderná síla, Molganno měl být vzadu jako podpora nebo vpředu jako zvěd - nakonec zůstalo u té podpory."
Být Aillou, řeknu to sladce. Takhle jen konstatuju fakta.
"Poručík Gelayev svou účast omezil na velení. Na začátku velel podrobně, kdy nám říkal, co máme dělat, prakticky na každém kroku, později zafungoval podstatně benevolentněji. Což mohlo souviset především s tím, že když jsme se s Raem dostali do budovy, ztratila jsem s ním kontakt.
Pokud jde o důkladnější zhodnocení, nevím, co Molganno a Gelayev dělali venku, měli fungovat jako podpora a předpokládám, že tam zůstali kvůli likvidaci té části konkurenčního gangu, co by prchala přes dvůr. Ale tohle je můj soukromý dohad a v praxi jsem nepotkala nic, co by ho podpořilo. Pravda, velkou část té praxe jsem byla buď jinde, nebo v bezvědomí,"

shrnu odpovědi vztahující se k poručíkovi a otázkám plánování.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od Garth Devilman »

Bar (Abin Ferrence)


Nesnáším puch nezdaru, zmaru a... - No prostě něco končícího na písmena R a U. V jednu chvíli jsem nevěděl jestli mám být z této zprávy rozladěn nebo hystericky potěšen. Představa, že svého droidofilního nadřízeného poženu ze světla do tmy nebyla nic mooc extra. Na druhé straně jsem se nemohl ubránit úsměvu při představě odvedení podezdřelých.

Byl to velkej humbuk? Po krátkém přemítání jsem usoudil, že je celkem jedno jestli se mu ozvu nebo ne.

Nakonec jsem se opřel o pult a požádal o jednu silnou, sledujíc přitom dámskou společnost u stolu opodál.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: MMPM

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd 5, Bar Chionti (Leman Rae)

Jak mám vědět že praczje pro nás, když naň míří obsluha? Ten šéf je nějakej divnej.
říkám si, když usedám za stůl. Škoda že na stole není něco k pití, protože bych se z chutí napil a svlažil hrdlo. Ale když máme sedět a být ticho, tak se asi nemůžu napít. Šéf má jakejsi procítěný proslov a asi není spokojený. Jako by to vše byla má vina. Pak řekl cosi o laxnosti a nedůslednosti. To mě trošku rozpálilo, ale ovládl jsem se. On je šéf a defacto si může říkat co chce, dokavaď platí. Pak nás vyzval k reportu a já trpělivě čekal, až na mě dojde řada. Nejsem v hierarchichii nijak vysoko, takže tam zajdu skoro až na konec. A využiju čekání, abych si dal u baru nějaké nealko.
Když už to vypadalo, že už všichni byli, dostáví se před šéfa má maličkost. První problém, jak jej pozdravit? Zasalutovat, uklonit se,vystřelit do vzduchu? A jak jej oslovit? Dlabu na to...
Pane! Leman Rae podá report!
řeknu rázněji
Byl jsem přítomen na misi v nějakém skladišti, společně s Orlí... s poručíkem Gelayevem, Dyre a Molganem. Cíle mise byly následující, získat zajatce a pobít většinu nepřátel. Plán postupu byl ... stručný. Až moc stručný na můj vkus, tak stručný, že by to mohlo vymyslet i dítě ze základní školy a jen stěží bych to nazval plánem. Nicméně mise postupovala celkem dobře, dokud se polovina týmu nedostala do skladiště. Tam došlo k rozpadu týmu a z mé strany k milné identifikaci přítel/nepřítel. Heleďtě, vona to byla spíš souhra náhod než něčí chyba. Nikdy dříve jsem se totiž nesetkal s ženskou, která by dobrovolně v boji vlezla před podpůrného střelce. To bude asi jejím původem... a ona asi nebyla nikdy v akci s podpůrným střelcem. Von podpůrný střelec je prostě neřízená střela, která je vcelku efektivní ve většině případů, ale není zvyklý na to, že jednotlivci opouštějí linii a připletou se mu do palebné zóny. Holt každý pracoval jak byl zvyklý dle svých norem a standartů a nikoho z nás nenapadlo že je ostatní neznají... takže solidní kiks. Nu,když sem Dyre, o které jsem původně něvěděl že to je Dyre zpacifikoval, získal jsem tak domnělého zajatce a pak jsem se rozhodl odpálit skladiště. Jak jsem rozmisťoval nálože, nikde jsem Dyre neviděl a tak jsem ji měl za mrtvou a když jsem opustil skladiště, odpálil jsem ho, abych zabil co nejvíc nepřátel vevnitř. O svém omylu jsem byl informován až posléze a to jak poručíkem, tak i samotnou kolegyní. Škoda, že to neřekla dříve, mohlo to dopadnout jinak. Okamžitě po zjištění o pravé totožnosti mého zajatce, rozhodl jsem se prohrabat sutiny a někoho z nich vyhrabat. Bohužel, než jsem byl odvolán poručíkem, nepodařilo se mi nikoho vyhrabat.
přemýšlel jsem co bych o misi ještě řekl, ale už mě nic nenapadalo, tak jsem se rozhodl přejít ke svým názorům.
Pane, pokud jde o názory na tým, nemůžu vám toho o týmu moc říct, protože jsem neviděl tým, ale čtyři jednotlivce. Nicméně, pokud jde o jednotlivce, nemám o nich špatné mínění. Snad jen poručík by mohl dávat více specifické instrukce a více se angažovat ve velení týmu, protože na jeho styl velení si budu nějakou dobu zvykat.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Elinor Yall

Re: MMPM

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Shae Dyre :mandalorian:)

V pokoji nebylo moc co dělat. Koukat se z okna byla otrava, jiná zábava se hledala těžko a tak mi nezbylo než vyhrabat krabici s pastelkami a poznámkovým blokem.
Máma sice kreslení brala jenom jako něco dobrého na rozvíjení jemné motoriky prstů, ovšem už před nějakou dobou jsem zjistila, že kombinace roztomilého výrazu a roztomilejšího obrázku dokáže v jistých částech "Rodiny" divy.
Tentokrát jsem ale neměla v úmyslu nakreslit úplatek, ale prostě zabít čas.
Na papír jsem proto načrtla obrysy kočky. Z barev jsem měla ořezanou jenom zelené a ořezovátko jsem v první chvíli nemohla najít, proto kočka působila víc než jako brčálová příšera olezlá žabincem. Navíc mi trochu ujela ruka a její tvar byl poněkud nekočičí. Gumu jsem taktéž nemohla hned najít, a tak jsem ji prostě transformovala na rancora. Zeleného, pochopitelně. Podezřele připomínal některé členy Rodiny s opicí, aspoň se mi to tak zdálo.
Chvíli jsem se koukala a pro lepší efekt do obrázku přihodila světle zelené pódium, k rancorovi přihodila tyč, kolem které se v horších podnicích ovíjejí tanečnice, umístila na něj šortky a do pazourů mu vetkla horní díl dámského prádla gigantických rozměrů, inu, jako na rancora.
Znovu jsem se na to koukala.
Dárek pro Aillu jako vyšitý.
Místo toho jsem ale papír vytrhla z bloku, sežvejkla do kuličky a hodila pod postel - a dala se do hledání ořezávátka a gumy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Err Asybb, Krukh)
Err i Krukh byli doslova zaražení, když konečně stanuli před Chionti. Zdálo se, jako by je pronásledovala jedna katastrofa za druhou, sotva přistáli na Vorzydu V. Protlačili se davem ke vstupu, kde byli zaměstnanci restaurace a řídli to tam. Krukh se rozhodl držet pozice lídra a promluvil jako první, aby si ho zaměstnanec prohlédl. Ten se ohlédl na jednoho vedle, aby se mu dostalo souhlasného pokývnutí.
Můžete jít pánové, očividně je vše v pořádku.
pronesl zaměstnanec restaurace a uvolnil oběma vstup dovnitř, tudíž mohli vyrazit rovnou k prostorám, kde se něco dělo. A nebylo se čemu divit, když všechny nalezli nahoře v baru pro členy rodiny, kde panoval mírný ruch, zatímco u svého stolu Don právě hovořil s jedním z členů rodiny. Po několika vteřinách je zaregistroval Don a jednoduchým gestem jim naznačil, že na ně přijde řada a aby počkali u baru. Tam k nim přistoupil Pumpy se sklenkama.
Podávají se individuální hlášení pánové, takže jako obvykle. A na vás přijde řada, tak jednotlivě, něco speciálního si budete přát?
informoval je Pumpy.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Shae Dyre)
Shae zjistila, že se k ní doplížila jedna z nejzákeřnějších možných potvor, které existují - nuda. Proto se zmocnila zbraně k ní určené - zelené pastelky a nejčerstvější zážitek s nejvyzývavěji oblékanou dámou z rodiny ji pomohl stvořit unikátní dílo. To, že bylo za chvilku určeno k recyklování, bylo dílem její mysli a nikdo nemohl tušit, proč se o své umění v této podobě rozhodla nepodělit.
Možná si usmyslela ji vytvořit znovu v lepších barvách a proto se vydala na nesmírný lov za svým ořezávatkem. Gumu totiž našla schovanou ve stínu lumy na stole. Cesta za hledáním neposedného nástroje pro ostření zbraní určených k boji s nudou ji zavedla až pod postel její matky. A co se nestalo - narazila na velice zapadlou krabici od nábojů, v níž už samozřejmě náboje nebyly. Místo toho byla krabice určena k úplně něčemu jinému - jisté memoriabilní místo její matky a bylo na Shae, jestli se natáhne pro ořezávátko zapadlé za ní, nebo nechá volný průchod své fantazii a podívá se dovnitř.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Al Verttigo, Don Leechio)
Don bez jakéhokoliv náznaku sledoval, jak mu Al odpovídal na jeho otázky. Nedalo se rozpoznat, co přesně cítí a dnes to bylo nesmírně těžké i pro Ala. Vlastně to nebylo možné, protože vůbec nemohl tušit, co si právě Don myslel. Glee mlčel ještě notnou chvíli po tom, co Al dohovořil a přemýšlel.
Stejně jsi mi na tu otázku o dvou pilotech v týmu neodpověděl. Tři mohou být lepší přesvědčovací síla, pokud chceš vzbudit dojem výhružky a o to my se nesnažíme. Nebo jsi snad zavedl nové moresy? A navíc jsi mohl poslat jako třetího někoho jiného a ne dva piloty do jednoho týmu.
rozhodl se Don položit další otázku a jasně ve své odpovědi naznačil nespokojenost nad odpovědí, kterou mu poskytnul Al. A při pevném tónu, který Don použil, to rozhodně neznamenalo plusové body.
Ok, jinak jsi mi potvrdil, že Gelayevovi taky nevěříš, proč? A v tom případě s tebou pošlu Raeho, jen mu budeš muset dávat přesné rozkazy ohledně toho, co má dělat. A to je moje poslední slovo v této záležitosti. Nebo snad nevěříš členům rodiny?
zkonstatoval Don i druhou záležitost o níž se bavili a znovu podrobil Ala další otázce. Jedním si Al mohl být opravdu jistý - Glee dnes opravdu nebyl v dobrém rozpoložení.

(Elisa Dyre)
Don si vyslechl odpovědi na své doplňující otázky a poté spokojeně přikývnul. Znamenalo to, že nyní již byl s hlášením od Elisy spokojen a nebude ji zde již déle zdržovat. I tak ho stále čekalo vyslechnout si hlášení od zbylých členů rodiny.
Prozatím máš volno. Později bych si však chtěl promluvit s tebou a Shae osobně. Je potřeba si některé věci ujasnit.
dodal ještě Don nakonec, než Elisu propustil a vyčkal na dalšího z členů, kteří měli podat hlášení.

(Tony Corrado)
Jakmile bylo nedorozumění vyjasněno, tak se Tonymu dostalo jeho sklenky, stejně jako pozornosti Pumpyho.
Příště se neopomeň rovnou představit, případně sdělit heslo, které ti Don sdělil. Tohle je totiž jenom bar určený rodině a ostatní jsou tu vnímáni jako vetřelci.
vysvětlil Pumpy vzniklou situaci a nijak se neomlouval za to, co se seběhlo. Bylo to i proto, že nepociťoval potřebu tak učinit, protože zodpovědnost za představení se ležela na Tonym. Přesto to Tonymu nijak výrazně nevyčítal a opřel se kus od něho.
Ale nejsi první, kdo takhle dopadl. Naštěstí se to vždy stačilo vyjasnit. Jinak na co specializuješ? Já jsem Pumpy, barman a poslední linie obrany Chionti. A očividně jsi dnes odvedl nějakou dobrou práci, Don své pochvaly myslí vždy vážně.
rozhodl se zapříst hovor a usnadnit tak Tonymu zabydlování se v rodině. Navíc nezapomněl opomenout slova, s nimiž Don vzniklé potíže okamžitě vyřešil. Těžko říci, jestli to dělal pokaždé nebo proto, že se nyní všichni spíše zaměřovali na to, co budou před Donem říkat.

(Stanley Molganno)
Don pečlivě poslouchal Stanleyho a tvářil se stejně, jak když vešel do baru. Stejně jako když mluvil s Alem a totéž i Elisou. Nijak Stanleyho nepřerušoval, dokud neskončil, pouze se jednou napil svého drinku, který měl připravený od Pumpyho. Jakmile Stanley skončil, tak následovala chvilka ticha, než Don přistoupil ke svým otázkám.
Vzhledem k tvoji specializaci bys neměl v první linii co dělat a už vůbec ne s odstřelovačkou.
zhodnotil Don nejprve Stanleyho závěrečnou sebekritiku a trochu si poposedl a hleděl nyní přímo na něho.
Popiš mi prosím tě přesné rozkazy, které jsi dostal od poručíka Gelayeva, hezky za sebou, jak následovaly. Také by mě zajímalo, jestli měl poručík celou dobu přehled o tom, co se dělo během akce, nebo se vyskytly situace, kdy ten přehled nemohl z nějakého důvodu mít. A ještě by mě zajímalo, jestli jsi nějak podporoval Dyre s Raem, když byli uvnitř skladiště.
rozhodl se položit Don své otázky, u nichž chtěl slyšet nějaká upřesnění a hlavně mít ohledně nich jasno.

(Leman Rae)
Leman se rozhodl předstoupit hezky po vojenském a Don na to reagoval jednoduchými instrukcemi - "Pohov, sednout", aby vybídnul k podání hlášení. Leman by nemusel mít problém představit si Dona jako vojenského velitele analyzujícího pokaženou misi a hledajícího skutečné příčiny. I proto neměl potřebu nic přikrášlovat, stejně tak to ale nebyl jeho styl. Jakmile skončil, tak následovala chvilka pro zamyšlení a možná i zvýšení napětí v okolí, které již tak nepůsobilo zrovna nejlehčeji.
Mám několik otázek, vojáku. Ta první je ze zvědavosti - Orlí co? Druhá - jasně mi odpověz zda-li považuješ vedení v této misi za nedostatečné. Jaké byly instrukce po vstupu do skladiště, přesné instrukce prosím. Jaké role vám přidělil poručík pro tuto akci? Měl jsi někdy potíže s rozpoznáváním svých kolegů, byť v poškozeném brnění či se zraněním, od nepřátel? Když jsi považoval kolegu za mrtvého, tak proč jsi ho k tradicím rodiny, kdy nikoho nenecháváme, byť mrtvého, za sebou, nezkusil vyhledat a vytáhnout, nebo se pro něj vrátit před odpálením? Výbušniny - čistě tvůj nápad, nebo rozkaz od poručíka? Důvod ústupu od sutin?
položil v poměrně rychlém sledu za sebou Don sérii otázek, na něž chtěl znát odpověď. Tempo hodné generála, striktnost a jednoznačnost směřující tamtéž. A bylo na něm vidět, že chce jasné a přímé odpovědi. Nejlépe v tom duchu, jaký dodržoval Leman doposud.

Vorzyd 5, Cross Bar: (Abin Ference)
Abin zmítal nad tím, co by měl nyní dělat. Nakonec to vyřešil zakotvením u baru, sledováním tanečnic s popíjením drinku a tedy i hlubším zamyšlením nad svým dalším postupem. Přidal k tomu i otázku na to, jestli jeho kolega a informátor neztropili nějaké potíže.
Ti dva? Máte dobrý smysl pro humor, pouze hulákali, blbě vykládali a byli dost jasně odmítnuti naší tanečnicí, která se už převléká vzadu. Ale to není nic divného, tak dokáže odpálkovat snad skoro každého. Žádnou škodu tu tedy nenechali, jestli jste chtěl slyšet tohle a nic si po vás nárokovat nebudu. Nevím, jak ten co tu byl dýl, který platil útratu. Ten, co přišel později, tvrdil něco o tom, že fond na inflagrátory už vyčerpali či tak nějak. Ono mu bylo pod vlivem ostatně dost špatně rozumět.
rozpovídal se barman a trochu Abinovi přiblížil situaci, která se v baru odehrávala a v níž měl prsty Java. Spíš to naštěstí vypadalo na komické vystoupení dvou ožralů, než dvojici páchající neštěstí na každém kroku.
---------------------
Další kolo se uzavírá 8.1. nebo dříve, pokud by se zmohli k odpovědi všichni. Opět je tu možnost meziodpovědí a uvítal bych to především u hráčů, kteří ještě nemají hotové hlášení u Dona, protože to bude brzdit, případně od těch, kteří jsou mimo Chionti a obecně tak brzdí časovou linii(East). Pořadí je tedy opět libovolné a Elinor může klidně již předvést Shae před Dona, s tím, že je po "výslechu" rodiny, nebo si užít rodinnou chvilku s dcerou či jinou činnost, kterou by její postava ráda provedl. Ti co neodpověděli v minulém kole samozřejmě navazují tam, kde jsem pro ně skončil s příběhem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“