MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Krukh)
Krukh byl rád, že Don byl do jisté míry spokojen, přesto vnitřně nebyl spokojen on sám. Znamenalo to, že si musel okamžitě spravit náladu tím, že udělá vše proto, aby se něco podobného neopakovalo. Sešel tedy do nižších pater Chionti, přesněji do toho se střelnicí. Zde si vybral tu dynamickou část, kde bylo holograficky promítáno prostředí stejně jako případné cíle. Pro svou zbraň musel sice použít speciální nástavec, který simuloval náboje, ale jinak to vypadalo vše dostatečně reálně. Krukh si mohl zvolit i několik rozdílných obtížností, od honu na ožralé pobudy až po lov elitního zabijáka. Byly tu i extrémní módy, jako přestřelka s Impériem nebo náběh vzteklých trandoshanů, ale ty byly určeny spíše pro rychlopalné nebo těžké zbraně.
Když byl Krukh dostatečně spokojen se svým tréninkem a trochu ze sebe setřásl pocit toho, že udělal dnes něco proto, aby se příště do podobné situace nedostal, tak zamířil do svého pokoje k odpočinku. A byť Chionti mělo být původně bezpečné místo, tak kvůli dnešní události nebo snad ze zvyku ulehl Krukh i s noži a ponořil se do klidného spánku.
Krukha probralo až denní světlo prodírající se do jeho pokoje skrze drobnou skulinku mezi záclonami.

(Err Asybb)
Err slovně ujistil Dona o tom, že podobnou situaci nehodlá opakovat a zamířil k baru, kdesi u Pumpyho dopřál ještě jednu sklenku, než zamířil do svého pokoje zařízeného dle jeho potřeb. Výběr velké postele a specifického nábytku dost zúžil obyvatelný prostor pokoje, který byl určený především pro přespávání a odpočinek členů rodiny, než nějaké dlouhodobé bytí. Bylo však v preferenci každého člena rodiny, nakolik se rozhodl pokoj si zvelebit, nebo si zařídit bydlení jinde. Don toto nijak neomezil, pouze nabízel možnost pokoje v Chionti, ale s tím, že měl omezenou velikost, co se prostoru týkalo.
Když se sebou Err mrštil do postele, tak se musel ještě chvíli potýkat s neschopností usnout po dnešním dnu. Ten rozhodně nepatřil mezi povedené a možná by bylo lepší, kdyby dnešek prospal. S myšlenkami neustále se vracejícími k událostem v kosmoportu nakonec přeci jen usnul.
Ráno se Err probudil poněkud špatně unavený a noční můra, kdy pěšky utíkal před usmívajícím se stormtrooperem na speederové motorce, mu na náladě přidat nemohla. Nejhorší bylo, že ten stormtrooper ze snu měl ten úsměv vestavěný do helmy, ale to bylo tak vše, co bylo na celé honičce, uskakování před motorkou a energetickým bičem, úsměvné.

(por. Castor)
Jakmile Rinzler skončil s podáváním hlášení, tak se okamžitě ujal svých dvou povinností, které dostal. Začal u té jednodušší a zkontroloval stav svého zajatce. Ten stále nebyl ve stavu k výslechu, ale byl stabilizovaný a druhý den ráno by snad mohl být použitelný. Když skončil s pověřením tohoto úkolu, tak se vydal hledat Rikka, kterého předtím požádal o službu. To nakonec nebylo tak složité, protože jej našel venku na dvorku, kde právě kontroloval bezpečnostní zařízení vchodu. Rikko jej odkázal do mrazáku, kde těla zůstanou v použitelné kvalitě.
Mrazák byl vlastně složen ze dvou částí - ta první patřila restauraci a skladovalo se tam různé maso, zelenina a další jinak rychle se kazící potraviny. Ta druhá, pečlivě oddělená, byla spíše malou márnicí pro pět těl. A právě tam nyní Rinzler nalezl své dva mrtvé kolegy o něž se měl nyní postarat.

(Stanley Molganno)
Stanley doufal, že sestru zastihne on-line, ale dostal se k pouhému vzkazu, kterým se do jisté míry pobavil. Pro zlepšení nálady si pustil svou oblíbenou hudbu a za jejího doprovodu rozmístil vskutku chaoticky své oblečení v prostoru okolo postele. V současné chvíli to rozhodně nechtěl nijak řešit a hodil sebou do postele, kdy si uvědomil, že nějaká ta další sklenička by mu nejspíš neuškodila. Nebo by mu to bylo jedno, hlavně, když by chutnala. U těchto myšlenek nakonec zůstal do doby, než usnul, což je přepadlo stejně rychle, jako banda tuskenů osamělého cestovatele na Tatooine.
Když se ráno Stanley probudil, tak musel trochu zápolit s nepatrnou tuhostí. Z kvalitní whiskey ho hlava sice nebolela, ale i tak mu tělo dávalo signál, že takovýmhle způsobem ji do sebe házet neměl. Jeho terminál byl stále zapnutý, seznam skladeb dospěl až ke konci a již nenašel další song a oblečení bylo všude, jen ne ve skříni. Nastal další den, kdy Stanley pracoval pro rodinu Leechio a to znamenalo, že brzy nejspíše přijde i další úkol.

(Elisa Dyre)
Elisa nikam nespěchala a vyžádala si od Pumpyho jeden z volných datapadů, kde okamžitě začala hledat známky působení rodiny. Nic naštěstí neukazovalo přímo, ale stačilo si domyslet, v čem všem mohli mít Leechiovci prsty. Článek o velké explozi skladiště s titulkem -
"Vyřizování účtů mezi gangy?"
byl asi nejaktuálnější novinkou a nechyběl nádherný snímek sutin. Elisa si je moc nemohla pamatovat, ale jistou podobnost tam mohla spatřit. Podle článku vše zatím nasvědčovalo tomu, že nikdo nepřežil, ale vyhledávací práce ještě probíhaly. Dál mohla číst o přestřelce na tržnici, vandalismu u obchodu s landspeedery, politických roztržkách a chystané návštěvě imperiálního správce sektoru. Tam samozřejmě nechyběl snímek slavné imperiální armády a minimálně půl tuctu imperiálních stormtrooperů obklopených těžkou technikou. Nakonec mohla Elisa číst různé informace o sportu a nesčetné množství reklam lákající do kasín, hotelů a dalších zábavných podniků.

(Shae Dyre)
Shae si pečlivě zapamatovávala cokoliv, co netušila a mohlo ji zajímat, včetně rychlého nákresu rostliny. Trochu jí to nesedělo k její matce, ale tím se teď nezabývala a rozhodla se věnovat holokrychlím. Její pokušení vědět víc ji nakonec přemohlo a rozhodla se první z nich vložit do hologramového přehrávače. Nakonec to nebylo nic jiného než projekce různých planet jdoucích v jistém sledu po sobě. Některé rozpoznala, včetně té poslední, kterou byl Vorzyd V. Více informací z této holokrychle nezískala, tudíž se obrátila na další, která vypadala nejvíce používaná. Okamžitě se před ní objevil souhrn mandalorianských textů a Shae si musela uvědomit, že tohle byla asi nějaká historie nebo příručka vztahující se k mandalorianům. Co se jí povedlo rozluštit, tak trochu od obojího. Třetí holokrychle ji však zaskočila. Interaktivní obraz promítaný před ní jí jako první ukázal ji samotnou a to od novorozeněte až po poslední narozeniny. Bylo zajímavé sledovat svůj růst takto zrychleně. Další zajímavou části však bylo, když v ovládání najela o úroveň výš. Nyní taktéž mohla spatřit svou matku a biologického otce. U obou si mohla spustit podobný proces a sledovat jejich vývoj ze zdokumentovaných snímků. Pozitivum bylo, že oba se snažili být zachyceni v usměvavé póze. Od otce dál by mohla pokračovat na dva prarodiče, ale od své matky byl jenom jediný - Ragnar Dyre.
Mezi přehráváním holokrychlí si mezitím Shae mohla zjistit něco o oné zalité rostlině. Nejednalo se o žádnou vzácnou rostlinu - vyskytovala se na více než tuctech světů, ale jednu zajímavost přeci jen měla. Dovážela se v omezeném množství na různé planety, protože byla schopna přežít i za velice drsných podmínek. Velké překladiště se nacházelo na Nar Shaddaa a bylo jedno z vedlejších příjmů huttské rodiny Desilijic.

Vorzyd V, Cross bar: (Abin Ferrence)
Abin se rozhodl na barmana přitlačit, přičemž ten z toho nebyl zrovna dvakrát nadšený. Okamžitě dal ruce do obranného postoje a kroutil nesouhlasně hlavou.
Já opravdu nevím, co myslíte. Ptal jste se přeci na ty dva ožraly? Jeden, co tu byl dlouho a chodí sem pravidelně a ten druhý, co ho přišel hledat?
snažil se barman všechno urovnat a opatrně se za barem přesouval na pro něj bezpečnější místo. Rozhodně měl v tomhle pohybu už jistou praxi, což mu Abin nemohl upřít.
Jak jsem říkal, chvilku se bavili, pak začali popíjet, hulákat a otravovat naši tanečnici, než tomu, co přišel později někdo zavolal. A po tom telefonátu vypadli pryč a ptal jste se na ně až vy.
bránil se barman a Abin musel vnímat, že barman byl přesvědčený o své pravdě, navíc se stále pomalinku přesouval jakoby od něj.
Taky mám rád prachy, děvky a chlast. Ale rozhodně ne problémy a nechápu, co teď po mně vlastně chcete.
řečnil dál a snažil se udržet tvou pozornost na svých očích. Zdálo se, že tento muž zapojil své sebeobranné reflexy, které ho k něčemu vedly.
---------------------------------------
Další kolo uzavírám 5.2., či dříve pokud by stihli odpovědět všichni. Kdo nemá odpověď v tomto příspěvku, nechť ji hledá v mých předchozích příspěvcích a reaguje tedy na ně. Pokud by někdo chtěl interagovat s jiným členem rodiny, tak ať si prosím ohlídá lokaci a dobu, kde se druhá postava nachází(nebo se mě může zeptat). Příští víkend dám tradičně prostor k meziodpovědím. Členové rodiny v Chionti se mohou nyní věnovat sobě a ať počítají s tím, že dopoledne mohou třeba zkusit vypadnout do města se podívat nebo tak nějak(může to být i stručné - vycházka, obhlédutí obchodů apod.) - než jim Don zadá úkol. Také mohou zkusit některé z výcvikových a studijních prostor v nižších patrech Chionti. Ti, kteří se ještě "nevyspali" by tuto možnost mít neměli - v případě volna si mohou ale vyrazit a užít v nějakém nočním baru apod. .
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: MMPM

Příspěvek od Needay »

Neznámé místo, snová říše, (Err Asybb)

Utíkám temným lesem, všude okolo mně jsou jen stromy, větve, keře a ...Voják impéria v bílé lesklé zbroji na speeder bikové motorce za mnou. Je my neskutečné teplo a po čele my ztéká pot. Pomocí rukou se snažím zachytávat nic dobrého nepřející větvyčky, které občas skončí v mích ústech...
Neee, neee...
Nemohu přestat křičet jako bych se nemohl ovládat, ohlédnu se a další šlehnutí větvičkou přehlédnu když si všimnu řečeného stormtroopera blíž! Na obličeji má úsměv z kterého my mrazí v zádech. otočím se hlavou opět do vodorovné polohy a srazím se s další větví.
Klaun! Klaaaun!
Rukou se snažím nahmatat blaster...
Kde je! Kde je??

Vorzyd 5, bar CHionti

Velice rychle trhnu horní částí těla, posadím se. Z čela my raší více toků potu nežly ve snu. Oči mám dokořán otevřené. Ruce my podpírají zesláblé tělo. Z hluboka dýchám, srdce my pravidelně buší, jeho tlukot dává znát že už nespím. Zavítám do sprch a po následné očistě k Pumpymu... Sice je brzké ráno ale já už teď tuším co dnes budu dělat!
Už nikdy nebudu pýt před spaním!
Pumpy, dobré ráno ti přeji! Vodu s... Dej tam štávu z Gallovníku.
Po obdržení nápoje se vydám do prostor studijní části baru:
Knihovna? Neskutečné! A to jsem ještě před pár lety tvrdil že sem už nikdy nevstoupím! Například teď bych mohl svádět nějakou pěknou babu!
Se sklenicí v ruce se vydám k regálům najít knížku které by mně mohla uspokojit.
Třeba toto!
Špitnu a natáhnu se po knize, vytáhnu ji za rubovou stranu a položím na stůl. Kýchnu si nad knihou která je obalená haldou prachu.
Tu dlouho nikdo nepoužíval!
Sfouknu prach a sklenici si položím vedle. Otevřu a přečtu veliký nadpis: xdjjshvjgj (Na jordim!). Započnu listovat a prohlížet si zapísník nebo spíš deníček neznámého tvora. Podle rukopisu nespíš člověk... Ale to písmo je velice zvláštní, Err nic podobného nikdy neviděl... Kniha je plná nákresů a přiložených proskpektů...

_____________________________________________________________________
x:Gallovník je modré ovoce podobné borůvkám co si právě needay vymyslel :D
Obrázek


Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Stanley »

Vorzyd 5, bar CHionti

Hneď ako som si otvoril oči tak som vedel že ta včerajšia whiskey bola kvalitná lebo kebyže pijem nekvalitný chlast tak by som pravdepodobne dopadol o trocha horšie. Nie žeby som bol teraz v pohode.
Huuuuuuh... je streda...či Štvrtok.
zívol som si a pomali som sa trmácal z postele. Oblečenie som mal úplne všade číže v podstate bolo jedno že ktoré si dám, všetky budú dokrčené.
Dnes je sobota. Dnes večer by sa patrilo ísť si niekde užiť.
Jedna z mojich super vlastností bola tá, že som vedel dokonale utrácať peniaze. Nuž čo. Keď si luxus môžem dovoliť tak si ho doprajem a keď ne tak si ho proste nedoprajem.
Rozhodol som sa tentoraz pre elegantné oblečenie, lebo zatiaľ sa nechystám nikde do akcie. To sa dozviem až neskôr.
Tak teda som sa nahodil, dal som si 2 streky z mojej voňavky, obul som si topánky a vyrazil som dole do baru.
Nato že som vsal trocha neskôr tak aj tak tam bol relatívne kľud. Sem tam sa tam nachádzali aj nejaký členovia gangu, nejaký hostia a samozrejme Pumpy za barom. Sadol som si za baroví pult a čakal som kým Pumpy dokončí svoju činnosť.
Nazdar. Jednu kávu a niečo na jedenie. To je jedno čo. Počul som že tu sú samé dobré veci tak sa nechám radšej prekvapiť.
Jak som tak sedela nudil sa tak som sa rozhodol že si nim len tak nezáväzne pokecám.
Tak čo? Jak to ide?
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd 5, zpět v baru Chionti (Luca "Abbé" Lugano)

Pumpyho strohou poznámku ohledně nastálé situace jsem jedním uchem přijal, tím druhým vypustil ven. Bylo mi nanejvýš jasné, že Don se chtě nechtě musí dozvědět o menším fiasku v kasinu Abravte a přirozeně se to musí dozvědět ode mně.
Tohle bude očistec... napadlo mne.

Don byl zrovna vytížen, ovšem kvůli tomu, co se zde nejspíš stalo, jsem se ani nedivil. Spíše mne překvapilo, že všichni vypadali, že se nic moc nestalo. Ano, přítomnost policie, či jakýchkoliv jiných bezpečnostních složek bych tu rozhodně neočekával, vzhledem k naší činnosti. Ale přece, ve vzduchu byl cítit jakýsi podivný klid...

"Konečně snad bude mít Don chvilku, to čekání mi nedělá dobře," prohodil jsem k 74ce a částečně taky k Pumpymu, který mi na mou žádost naléval skleničku mléčného koktejlu, mého oblíbeného nealkoholického pití.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od Garth Devilman »

Bar ( Abin Ferrence)

Bezva Abine... Bezva Abine... BEZVA ABINE!

Nebojte, nechci mám ublížit, máte to tu fajnový... Nevykřikovali něco cestou ven?
V případě neúspěchu s dalšího dotazování nebo lépe řečeno výslechu jsem byl rozhodnut promluvit si s tanečnicí.

Přece jen v takových chvílích chlapovi vždycky něco vyklouzne...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Luca "Abbé" Lugano)
Abbé chvilku sledoval průběh jednoho podávaného hlášení u Dona a mezitím si Pumpyho objednal koktejl, který velice brzy přistál na pultu. Tedy spíše lehce a ladně dosedl, protože Pumpy v tomhle měl více než letitou praxi. Nakonec se však konečně dostala řada i na Abbého, který byl vyzván i samotným Donem, aby přisedl k němu. Předtím ještě pohledem přelétl po 74ce a ohlédl se po zbytku baru. Abbé neměl zrovna nejlepší pocit z Donova rozpoložení, byť jako obvykle v jeho obličeji nemohl vůbec nic vyčíst.
Hmm, postrádám z tvé skupiny Aillu Avall. Domnívám se, že asi jenom nešla nikam odskočit, že? Ne, neodpovídej - podej mi kompletní hlášení o zadání a průběhu tvé mise. Bez příkras a všechno na rovinu,
pronesl Don na úvod sezení s Abbém a nechal nyní vše již na něm.

(Err Assyb)
Err se po svém nepříjemné snu a povinné ranní očistě přemístil do baru, kde se osvěžil vodou s jakousi formou džusu. Ten byl nakyslý přesně tak, jak je u gallovií běžné, byť mnozí to považují za znak výtečné kvality této poživatiny. S tímto se Err obrátil na knihovnu, kterou moc jedinců nepoužívalo a náhodně si jeden výtisk zvolil.
Když usedl k nejbližšímu volnému místu a soustředil se na knihu,tak zjistil, že se chopil výtisku "Deník konstruktéra speederových motorek". V něm kromě srdceryvných líčení počátků života autora-konstruktéra mohl vidět i kopie jeho prvotních výkresů, které byly spíše šrotem svařeným dohromady. Nechybělo ani několik fotografií vztahujících se k výsledkům prvních pokusů, které většinou skončily v plamenech či explozích. Rozhodně se jednalo o místy i docela humorné počtení.

(Stanley Molganno)
Stanley se chvilku vzpamatovával ze svého včerejšího odreagování přes spánkem a nakonec nejspíš i dospěl k tomu, jakýže přesně je den. Když byl více při vědomí, tak se trochu upravil a vyrazil dolů do baru, kde byl jako vždy připraven Pumpy a u jednoho ze stolů již seděl Err Assyb, který studoval jednu z několika knih, které tu byly k dispozici. Požádal Pumpyho o jednu kávu a něco k jídlu. Káva se objevila na pultu téměř okamžitě.
Na tu snídani bude potřeba chvilku počkat, než z kuchyně něco dorazí. Kvůli včerejším událostem tu je dnes míň lidí a pro veřejnost jsme na pár dnů uzavření,
poznamenal Pumpy a ani neprozradil, jakou delikatesou se bude moci Stanley zabývat, až dorazí.
Jinak je nový den, tak doufám, že dnes bude lepší, než ten včerejšek. Moc pater už nám ostatně nezbývá,
pousmál se nakonec postarší barman, byť ironie z jeho komentáře doslova přetékala.

Vorzyd V, Cross bar: (Abin Ferrence)
Když Abinovi došlo, jaké se dopustil chyby, tak okamžitě naznačil svůj omyl a zkoušel všechno vyžehlit. Barmana to naštěstí uklidnilo dostatečně na to, aby se již dále o nic sebeobranného nepokoušel, byť zůstával i nadále pozorný.
Cestou pryč akorát něco skandovali, ale byly to takové hovadiny, že jsem to neposlouchal. A nějak jsem si ani nebyl jistý, jestli bych tomu rozuměl. I když jsem možná slyšel něco o nějakém zátahu, nebo tak. Ale hlavu před turbolaser bych za to nedal.
zavzpomínal barman a pokusil se Abinovi ještě něco přiblížit, ale zdálo se, že tato informační studna již byla prázdná.
Když se Abin rozhlédnul po zbytku baru, tak tu již mnoho dalších míst nezbývalo a vlastně tu byl akorát jeden štamgast, který podřimoval na stole na druhé straně. K jeho štěstí se dříve zmíněna tanečnice v lechtivém oblečku rozhodla vydat pro občerstvení k baru. Nevěnoval ale Abinovi ani jediný pohled a šla si pouze pro nějaký ten drink k osvěžení.

(74)
74 přednesl Donovi své hlášení a ten jenom pokýval hlavou.
Jako obvykle jsi odvedl tu nejlepší možnou práci. Platbu obdržíš jako obvykle,
shrnul hlášení Don a 74 mu spokojeně pokývnul. Don mezitím vylovil datapad a položil ho na stůl naproti 74ce.
Nerad to dělám zrovna v tuhle dobu, protože spolehlivé lidi nyní potřebuju víc, než kdy jindy, ale tohle tě bude zajímat,
poznamenal Don a počkal, až se 74ka chopí datapadu a podívá se na jeho obsah. Do tváře se mu na moment vehnala směsice překvapení, zlosti a poté opět vyrovnanosti.
Narazil jsem na to skoro náhodou, ale zdá se, že tvá minulost ještě není minulostí. Zdá se, že 75 nebyl poslední svého druhu. Jsou to nejčerstvější informace, ale nebude trvat dlouho a mnoho z nich bude minulostí. A zjistili jsme ještě něco - kvůli ztracení vzorku po tvé akci museli znovu sehnat originál. Řešení všeho je na souřadnicích planety, která je tam uvedena. Včetně informací o originálu, jak se domnívám. Ještě nechávám některé lidi sledovat stopy, ale doposud jsou pořád tam, kde je uvedeno v datapadu. A ano, máš mé svolení se tam vydat, pokud to považuješ za nutné,
poznamenal Don stručně k obsahu datapadu a podíval se na 74ku. Ten se zvednul a mírně se Donovi uklonil.
Děkuji, vrátím se co nejdříve,
odpověděl stručně a vyrazil si připravit věci. Věděl, že o dopravu na místo, nebo vybavení se nemusel starat, ale zbytek byl již na něm. Don nyní nemohl postrádat další zdroje mimo Vorzyd, kde se doposud nic nevyvíjelo tak, jak mělo. To ho však nemohlo nijak zastavit v tom, aby svou minulost odkázal tam, kam patří. Do minulosti.

Vorzyd V, Bar Chionti: (Samael Fillmore)
Sam se právě vracel ze své dovolené a nastupoval zpět do služeb rodiny už v její nové lokaci na Vorzydu V. Už při příjezdu před bar Chionti ho překvapil stav baru, jehož horní patro utrpělo škodu, jako po nějakém výbuchu. Místo tedy bylo už zajištěno, ale vše prozrazovalo, že to bylo velice nedávná exploze. Při vstupu musel Samael zazvonit na obsluhu, ale žádné další obtíže již neměl. V rodině byl již dost dlouho na to, aby ho trvalí zaměstnanci poznali a tak mohl směřovat rovnou do svého zdejšího pokoje, který tu měl přidělen. Věděl, že to nebude nic luxusního, ale to neznamenalo, že by se po něčem nemohl později poohlédnout, jakmile bude mít chvilku volna.

(Ghia)
Krátce poté, co do baru Chionti vstoupila osoba se zavadlem, se tam povedlo dorazit i Ghie. Kdysi dávno se mohla stát rytířkou Jedi, ale vše se poté zkazilo a nyní tu stála před barem mafiánské rodiny, s níž měl její nyní mrtvý přítel, dříve kontakty. Dalo se jen těžko odhadovat, jak by se celý tento vývoj mohl hodnotit, ale to už záviselo pouze na Ghiininu pohledu. Muže předtím mohla pozorovat, jak si musel zazvonit na obsluhu a teprve ta jej pustila dál. Nemohla vědět, proč byla restaurace dole zavřená, ale nedalo se vyloučit, že to mohlo mít něco společného s tím poškozením druhého nejvyššího patra baru. Vše nasvědčovalo, že se jednalo o nějakou nedávnou explozi zevnitř baru, což nevrhalo na bezpečnost podniku příliš dobré světlo. Bylo nyní jen na Ghie, jestli se rozhodne pokusit dostat dovnitř, nebo si to ještě rozmyslí a zkusí se otočit někam jinam.

(Pauly Saux)
Šance nenosí tuskeni z Tatooine, ale Pauly vycítil, že tentokrát by se něco podobného povést mohlo. I proto nyní stál před zaměstnancem baru Chionti, který byl dnes uzavřen pro veřejnost a dost sebevědomě ho informoval o zabezpečení tohoto podniku. Zaměstnanec z toho nebyl nikterak nadšený a chvilku váhal, než se zpoza něj vynořila postava mohutného nautolana.
Pojď za mnou,
pronesl pouze statný muž a vedl Paulyho luxusně vybaveným spodním patrem restaurace, žel opuštěným. Prošli skrz dveře, dolů po schodech, kde vstoupili do uzavřeného místnosti. Zde nautolan zavřel dveře, vytáhl od opasku notně upravenou blasterovou pistoli a zamířil Paulymu přímo na hlavu.
Co ty víš o zabezpečení Chionti?!
pronesl ostrým tónem, aniž by se odhodlal ke křičení. Bylo však jasné, že spíše než o otázku se jednalo o náznak výhružky.

(SH-11)
Kontrola systému začala nabíhat. Nejprve to byly servomotory, posléze gyroskopy a stabilizátory a poté řídící systémy. Následně se aktivovala senzorová soustava, včetně optických senzorů a SH-11 mohl pozorovat místnost před sebou. Byla to servisní místnost, která se podle paměťových modulů SH-11ky nacházela v přízemí jako množství dalších. Před SH-11 stál lidský jedinec mužského pohlaví, který byl po chvilce načítání dalších paměťových modulů identifikován jako Nortic Lawess, vrchní údržbář droidů v rodině Leechio.
SH-11, potvrď svůj status.
promluvil Nortic a vyžádal si od droida jeho status. SH-11ce však napovídalo o tom, že se nikde nevyskytuje žádný problém.
------------------------------
Další kolo bude končit 19.2., či dříve, pokud by náhodou odpověděli všichni. O dalším víkendu zvážím možnost meziodpovědí, pokud to bude vyhovovat a urgoval bych do nich především "opozdilce" - Mandaloriana(a k němu Tukyho), Easta, Eli, aby se co nejrychleji srovnali.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Vorzyd, bar Chionti (SH-11)

Nortic zasunul procesor jednotky SH-11 do socketu. Naposledy droida předtím zkontroloval přes konzoli počítače a jeho naprogramování se zdálo být v pořádku. Nyní byly kostky vrženy. Se zasunutím procesoru, který svým vzhledem připomínal váleček, se z droida ozvalo pinknutí, načež se socket uzavřel a procesor nadobro zmizel v droidově hlavě.
Z droida se ozvalo tiché zanaříkání servomotorů v rukou, které několikrát vykonaly pohyb z jedné krajní polohy loketního kloubu droidových paží do druhé, takže to vypadalo, jako by SH-11 posiloval.
Stejný pohyb pak vykonaly všechny ostatní klouby, které droid měl.
Já jsem!
Rozšířená aktivační sekvence zahájena. Kontroluji paměťové jádro, pronesl SH-11 svým hlubokým, elektronicky podbarveným hlasem.
Nenalezeny žádné chybné sektory, velikost paměťové jednotky je osm tisíc sto devadesát dva yottabytů.
Inicializji senzory. Zvuk... V pořádku. Obraz...
Droidovy optické senzory se modře rozsvítily.
V pořádku.
Já vidím! Já slyším!
Synchronizuji paměťové jádro s konzolí... Dokončeno.
Inicializuji test jetpacku... Chyba, nevhodné prostředí.
Z droidovy ruky se vysunula hlaveň zabudovaného blasteru, aby byla hned kruhoým pohybem vyměněna za jinou hlaveň.
Test zbraní... V pořádku.
Hlaveň opět zmizela uvnitř ruky, načež SH-11 otočil hlavu směrem k technikovi.
Inicializuji hlasový modul. Dobrý večer, pane Lawessi, pozdravil technika jeho vlastním hlasem.
Status: V pořádku. Nutno zkalibrovat jetpack a zbraně.
Naposledy upravil(a) Shisco dne 07.2.2012 08:46:59, celkem upraveno 1 x.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: MMPM

Příspěvek od Kazma »

Vorzyd, před barem Chionti (Ghia "Mňau")

Tady někde.
Vzhlédla jsem od datapadu s mapou, pak jsem na něj znova pohlédla, zopakovala jsem to několikrát.
Mňau.
Tohlencto je Chionti? Co se tady asi stalo?
Poškrábala jsem se za uchem.
Ohlodané horní patro. Vnitřní výbuch. To musela být spářka.
Hmm.
Zavřeno. Takže nedávno. Škoda. Zrovna když má jeden žízeň. Mno nic, stejně zajdu na skleničku. Stačí zazvonit. Tak moment! A co jim asi tak řeknu?
Schovala jsem datapad a zkoušela přemýšlet.

(Zdravíčko. Omlouvám se, že ruším. Chionti, že? Je tady Leechio? Víte, on mi dluží nějaký prachy.)

Tak jinak.
Zvažovala jsem něco vhodnějšího.

(Imperiální inkvizice! Hledám Leechia. Toho mafiánského dona, co zachránil inkvizitoru Akalimu život. Dluží prachy!)

Ušklíbla jsem se.
Inkvizice. Jasně. Maximálně černá chlupatá pozůstalost po Natanovy. Taky mi mohl něco odkázat. Vlastně nemohl. Nechtěl. Takže jinak, třeba…
Přemýšlela jsem nad další absurditou. Čas mě vlastně skoro netlačil. Po čtyřech minutách a 20 podobně stupidních návrzích, jsem se rozhodla konečně a definitivně (hlavně teda opravdu) zrekapitulovat situaci.
Natan měl něco málo u Leechia. To potřebuju. Proč? Už si to pan inkvizitor nevybere. Škoda každých volně ložených kreditů. Pokud je nemá? Počkám. Potom? Kam půjdu? Zůstanu? Co ale můžu nabídnout?
Zběžně jsem prohlédla tašku, co jsem měla pověšenou přes rameno. Žádna inspirace. Následně mi zrak padnul na dva svě… A pak mi to docvaklo. Pomalým krokem jsem se vydala ke dveřím Chionti.
Jaká je cena uživatele Síly, jenž není loajální Impériu?
Kdybych byla optimista, viděla bych pomalu se přede mnou rýsující novou práci.

(A navíc, Mňau umí mind trick.)

Kdo to vlastně říkal?
Napadlo mě s tlapou před zvonkem. Vzpomněla jsem si na Chrám. Kouř, střelba, mrtvý, útěk kanály.
Kdo by ubližoval dětem?
Zatřásla jsem hlavou. Byť nezvány, vždycky tam byly. Vzpomínky. Zazvonila jsem a čekala, kdo mi otevře, rovnajíc si v hlavě, co tak asi řeknu.
Seš blázen. Natan by to věděl. Jak mluvit, sehnat práci, vyjednat cenu, vyčmuchat všechny potřebné informace, a pak vybrat odměnu. A zbytek mně. Nenáročný a klidný život. Dobře už bylo.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Tony Corrado)

Prikývnem Donovy a potom poviem
Ak je to teda všetko, opustím vás a pôjdem trochu pospať.
nato vstanem z miesta a odkráčam smerom k barovému pultu kde kývnem na Pumpyho
Don ma sem poslal, že by si mi mohol pomôcť s hľadaním izby tu.
poviem a posadím sa na barovú stoličku
Nespal som dobré dva dni. Chcelo by to trochu spánku.
pomyslím si a pretrem si prstami ubolené oči.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: MMPM

Příspěvek od Needay »

Vorzyd5, Bar Chyonti (Err Asybb)

Pěkná knížka. Avšak, zdá se že není dokončená...
Zamračím se a otočím list.
Poslední strana není dopsána! Krucinál! Jak se mám teď dozvědět konec? Sice jsem ji v podstatě jen rychle prolistoval.
Teď mně něco napadlo!
Pousměji se a dopiji poslední doušky nakyslého nápoje. Skleničku odložím a knihu zavřu. Polštářky, konečků prstů lehce přejedu po knize.
Není to seriový výtisk! Hmmm...
Povzdechnu nežly se postavím i s knihou v ruce.
...Zeptám se Dona! Co když je ten člověk třeba bývalý člen rodiny? Nemohou nám ty nákresy pomoci v tvorbě některých přístrojů?
Pomalým krokem se vydám k Donnovy do kanceláře, kde by již touto dobou mněl být. Před dveřmi se zarazím. Poklepu na dveře a podle odpovědi vstoupím dovnitř...
Mohu?
V případě že se Don nebude ozívat zajdu do baru vrátit sklinku a poté do pokoje pro plášt.
Obrázek


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd 5, zpět v baru Chionti (Luca "Abbé" Lugano)

Don Leechio měl v sobě něco, kvůli čemu se ho cizí lidé báli a jeho blízcí k němu naopak vzhlíželi. Tady v Chionti jej všichni respektovali a bez vyjímky plnili jeho příkazy. Nikdo se neodvážil byť jen pomyslet, že by proti němu něco měl. To z něj dělalo přirozenou a mocnou hlavu rodiny.

I tak jsem měl ve chvíli, kdy mne Don vyzval k hodnocení akce v kasinu, smíšené pocity. Nikdy jsem neměl rád tahle 'sezení', protože měly punc popravy...

"Už při zadání úkolu jsem měl pocit, že nejsem ten správný typ člověka, který se k kasínu ztratí jako moucha na hnoji. Nicméně jsem se pokusil kontaktovat majitele Abravte, který dle našich informací okrádal hráče a obohacoval tak nelegálně svou kapsu. Říkal jsem si, že dohodou s ním bychom získali velký podíl z provozu kasína. 74ka i Ailla se od začátku ujali dobře svých rolí. Jenže poté jsme byli nuceni se rozdělit. A Aillu už jsem od té doby nespatřil. Umí se o sebe postarat, to ano. Ale jímá mne neblahé tušení, že jsme ji při akci zratili. Já se 74kou jsme byli po ne zrovna ideálním vyjednávání nuceni ustoupit, Pnell se vůbec neukázal a jeho zástupce skončil neslavně... Přiznám se, že mám z naší akce jen hořké pocity. Kasíno nám zřejmě patřit nebude, lepší by bylo je zlivkidovat!"

Ta poslední slova jsem pronesl k Donovi přece jen trochu víc důrazněji, než celé hlášení. To ho mimochodem určitě nenadchlo, proto jsem očekával patřičné důsledky...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: MMPM

Příspěvek od Dingo »

Vorzyd V, Bar Chionti (Samael Fillmore)

Sakra. Nemůžu uvěřit, že jsem si zapomněl svoje desetiletý, desetkrát rozbitý a destinásobně nejlepší brejle v pokoji v tý zatracený ponorce. Věděl jsem, že to byl blbej nápad odkládat si je na noc… Ale že to byla noc. A líbily se jí moje oči… Sakra to se na ně nemohla koukat přes brejle?! Hádám, že asi ne… A zrovna na zatracenym Pantolominu. Tam se se sotva v dohledný době podívám. No… Koupí se nové.
To všechno mi proběhne hlavou, zatímco mi na kosmoportu v mém novém domově na Vorzydu V droid přináší z lodi zavazadla.
Díky.
Kývnu na něj, popadnu tašku a batoh a vyrazím z kosmoportu pryč.
Třináct let života se mi vejde do tašky ruksaku. Těžko říct jestli se radovat jaký mám lehký bágly a nebo brečet. Tak… Jestlipak tu mají nějakej obchůdek?
S tím zamířím od své původní trasy k východu a vydám se hledat místo, kde bych mohl koupit sluneční brýle co nejpodobnější svým původním. Ať už se povede či ne zamířím již konečně k východu. Tady si chytím taxi s co nejbodřeji vypadajícím řidičem, naskládám bagáž na zadní sedadla a nasednu.
Bar Chionti chlape. Vem to přes centrum, nemusíš nějakym kvaltem a pověz mi jak se tu žije. Cena bude samozřejmě odpovídající vynaloženému času. A neboj, nejsem inspekce či žádná další… obtíž.
Vyřídím svou asi trochu netradiční objednávku a povzbudivě na něj mrknu čímž dám najevo, abychom vyjeli. Cestou budu z okna pozorovat místo které se má stát mým domovem a poslouchat komentář řidiče kterého se mi snad dostane. Až dojedeme, seberu si věci a zaplatím mu to, co jsem dlužen plus nějaké to dýško podle jeho ochoty. Když vystoupím a hodí si na záda batoh tak se rozhlédnu po okolí a baru a obočí mě vystoupá do maximálních výšin, když uzřím poškození baru a následně obrovskou Tagorianku a dost nápadného chlapíka v bílém kvádru.
Co ti tu sakra dělaj? A proč chybí celý třetí patro? To na něj Don neměl a zabavili mu ho? No vypadá to že tu byla větší sranda než na Pantolominu.
Tím zhodnotím situaci a pak už zamířím ke dveřím. Po zazvonění mě pustí obsluha dovnitř a já zamířím přes spodní, luxusně zařízené patro nahoru kde bych měl mít pokoj. Cestou pozdravím mávnutím všechny známé tváře a zastavím se u svého pokoje. Otevřu dveře a hodím zavazadla na postel. Potom se rozhlédnu po pokoji, založím ruce v bok a chvíli budu jen čučet do blba.
No… Na Galii jsem měl lepší. Pak se podívám po něčem v centru. Ještě že jsem po Pantolominu neletěl ještě na Alderaan. To by mě na nový bydlení asi nedalo.
Trhnu sebou, zavřu dveře a vysvléknu se z cestovního. Následně si obléknu tmavě šedý až černý šosatý kabát, přiléhavé černé kalhoty a vezmu si ještě černý pásek na který si pověsím svoje blastery. Šátek jako stálou část mého šatníku si na sobě nechám. Poté pokoj opustím a zamířím k baru. Kývnutím znovu pozdravím všechny přítomné a sednu si na barovou stoličku.
Tak Pumpy dneska si dám trochu… Namany. Ale jen trochu. Nechci na tom ujíždět do konce života.
Vyřknu svou objednávku, otočím se, opřu o bar a porozhlédnu se po něm.
No chlapi… Je mě jasný že chcete slyšet všechny detaily z mojí dovolený ale bude to muset počkat. Řekne mi někdo co nepochopitelněji co se tu sakra stalo? Už byl ve třetím patře Leman? Jestli tam něco zbylo mohl bych se tam s ním podívat a zkusit něco zjistit o tý bombě. Jo a před barem je nějakej divnej týpek v kvádru a jedna ženská. A řeknu vám hoši… Ta ženská je FAKT kočka.
Tohle pronesu víceméně ke všem u baru a poté si usrknu svého likéru čekajíc odpovědi.
A ještě... nevíte kde je Don? Asi bych se měl nahlásit.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Tony Corrado)
Tony se rozloučil s Donem a vyrazil rovnou k baru za Pumpym, kde se ho optal na zmíněný pokoj. Pumpy pokýval souhlasně hlavou a popošel kus k baru, kde si otevřel jednu skříňku. Musel sice nejprve projít bezpečnostními procedurami, jako odemčení a zadání hesla, ale nakonec položil na bar elektronický klíč.
Tenhle bude tvůj,
pronesl, doleštil jednu skleničku a poté, co ji uklidil, vybídl Tonyho k tomu, aby jej následoval. Z baru zamířili rovnou ke schodům a o patro výše, kde je uvítalo značné množství dveří vedoucích do pokojů.
Na tomhle patře jsou pokoje všech členů rodiny, kteří si nezajistili bydlení jinde, nebo snad nechtěli. Ve vyšších patrech jsou pak ubikace Dona samotného a Ala Verttiga, jeho pravé ruky, ale jak sis jistě stačil všimnout, tak jsou nyní nepřístupné. Ještě bys měl vědět, že tu jsou momentálně tři poručíci, Gelayev, Lugano a Castor. Ti většinou velí těm důležitějším úkolům, ale tebe se to nejspíš týkat nebude, nebo jen výjimečně.
přidal Pumpy drobný průvodcovský výklad, než se zastavil u dveří a vybídl Tonyho, aby je zkusil otevřít oním klíčem. Tony si tak mohl vyzkoušet, že tyto dveře jsou opravdu složitě přístupné bez správného klíče a odhalil se mu prostý pokoj. Pohodlná postel, skříň, stolek, dvě židle, koupelna se sociálním zařízením a jedno okno směrem ven.
Je to zdejší standard. Pokud bys chtěl větší prostory, tak je tu právě možnost bydlet mimo Chionti, ale to už si zařizuješ vybavení sám. Okno je zvenčí chráněno silovým polem, takže v tomhle případě se o bezpečnost bát nemusíš. Pokud bys potřeboval rezervní klíč, tak vyhledej mě nebo Dona, nikdo jiný je nemá.
dodal ještě Pumpy a čekal, zda-li nebude mít Tony nějaký další dotaz. Pokud ne, tak by jej ponechal jeho vlastnímu času a vydal se zpět do baru.

(Luca "Abbé" Lugano)
Don naslouchal Abbého hlášení a nějakého náznaku čehokoliv by se v něm Abbé nedořezal. Někoho neznalého Dona by z toho běhal mráz po zádech, ale Abbé dobře věděl, že takhle se Don tváří vždy. Byť to mohlo znamenat cokoliv, dobře i špatně. Když skončil se svým hlášením, tak se Don na chvilku odmlčel, než k němu vzhlédl.
Zadání jsem už řešil s Alem, tohle se nebude opakovat. A co se té ko-operace s nimi týká, tak podle hlášení 74ky mám pocit, že to bylo už od počátku odsouzeno k neúspěchu. Opět v tom vidím ten samý vzorec, jako už několikrát - něco v pozadí, co zatím uniká naší pozornosti a je pro nás významnou hrozbou.
shrnul Don své poznatky a vjemy z hlášení Abbého, tak i 74ky a připojil i jistou obavu z něčeho, co neměl doposud stoprocentně podloženo.
Co se Ailly týká, tak budeme doufat, že z toho nějak vyvázla, ale to se dozvíme časem. Za Pnellem se honit nebudeme, přišel o kasíno a nebude mít zdroje k tomu, aby si okamžitě otevřel nové. Navíc ho ti z pozadí možná odstraní, protože by mohl být stopou k nim. Likvidace kasína byla vzhledem k vývoji dobrou volbou, jenom doufám, že jste tam nezanechali nic, co by mohlo poukazovat naším směrem. Přitáhnout na sebe pozornost impů by bylo špatné, zvlášť takhle brzo, když nejsme připraveni. Nyní si běž odpočinout, Abbé. Další úkol pro tebe budu mít zítra a dnes už nechci nic riskovat.
ukončil Don Abbého podávání hlášení a propustil jej, aby si odpočal. Tím Don nakonec osaměl a natočil se směrem k Elise, která na tohle nejspíše čekala. Nikdo další s hlášením už totiž nezbýval.

(Al Verttigo, Leman Rae)
Leman vůbec nebyl nadšený z toho, že musel cestovat společně s Alem nalehko. Jenže profil této mise si tak žádal a větší ohrožení údajně hrozit nemělo. Oba nyní seděli v landspeederu pilotovaném jedním z Alových všudypřítomných droidů a uháněli směrem k cíli jejich cesty. Al měl nyní chvilku na to, aby Lemanovi sdělil přesnější instrukce, než dorazí na místo. Lemanovi se však hlavou honily spíše myšlenky na to, kde a jak by mohl co nejdříve opravit svou zbroj, kterou musel zanechat v Chionti. Cesta nakonec netrvala příliš dlouho a oba dva tak stanuli před barem Cross.
Zde měl Al s Leman jednat o nějakých koláčcích, které po něm chtěl Abin. Oč se mohlo jednat, to mohl zjistit v baru, kde by mohl asi Abina najít.
------------------------
Toto jsou meziodpovědi pro tenhle víkend. Nejsou zde samozřejmě všichni hráči, protože preferuju srovnávání hráčů do jedné časové linie. Z tohoto důvodu jsem i výrazně nakopnul podružný úkol Abina s Lemanem, na něž již vyčkává Abin.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd 5, zpět v baru Chionti (Luca "Abbé" Lugano)

Popravdě jsem čekal poněkud drsnější přijetí od hlavy našeho klanu, ale bylo opět vidět, že Don má všechny své plány promyšleny pět kroků dopředu a v podstatě nic z mého hlášení jej nevyvedlo příliš z míry. Bylo fajn, že Aillu ještě nepohřbívá, ale v nitru jsem byl pesimista.

Pokud se jí něco v Abravte stalo, do smrti si to budu vyčítat...

Nyní mi nezbylo nic jiného, než respektovat Donovo rozhodnutí a odebrat se na prozatimní odpočinek. Tedy ne, že by se mi nějak chtělo, po tom všem. Byl jsem tak nějak rozrušen posledními událostmi, že by mě ani nenapadlo zavřít se do svého pokoje a třeba spát. Anebo se věnovat kratochvílím některých ze členů rodiny, jež byly běžně na pořadu dne v baru Chionti - chlast, děvky a drogy. Nic z toho jsem si nikdy neosvojil a proto jsem zamířil k baru, pozdravit starého přítele Pumpyho. Beztak je pořád sám, nikdo si s ním nepopovídá...

"Zdravím, kamaráde! Tak máme po šichtě, je čas se trochu odreagovat. Pověz, co se za dobu naší nepřítomnosti dělo v baru?" promluvil jsem na barmana a přitom jsem mu dal gestem najevo, že si dám druhou rundu mléčného koktejlu s troškou lihoviny jako 'extra přísada'.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od MrTukan »

Cesta k baru Cross

Al Verttigo zahalen do svého pláště těkal očima po ubíhající ulici a neměl z toho všeho dvakrát dobrý pocit. Být takhle na ráně neměl nikdy moc rád. Na druhou stranu měl sebou teď skutečného ranaře, který by ho mohl alespoň trochu ochránit, bude-li to třeba. Jen to chtělo chlapíka správně nasměrovat.

Takže Lemane. Nejedeme tam ten bar zbořit, vlastně tam vůbec nejedeme bojovat, jasné? Postup je jasný. Vejdeme dovnitř, já najdu Abina a ty budeš mít oči na stopkách a zakročíš, když nám bude hrozit nějaké nebezpečí. Každopádně je ale důležité, abychom byli nenápadní, nevzbuzovali moc velkou pozornost a v případě, že bude problém, tak je třeba, abys ho vyřešil s klidem, rozvahou a hlavně tak, aby celý bar nelehl popelem. Rozumíš?

Al se podíval s vážnou tváři na svého bodyguarda a doufal, že má v hlavě trochu rozumu, vzal si zbraně, které se dají skrýt a nebude dělat moc velkou ostudu.

Poté, co dorazili k baru a Al vystoupil, kouknul ještě jednou na Lemana Raeho a řekl mu poslední instrukce, než ho gestem ruky vybídl, aby vstoupil do baru první a Al ho hned následoval.

Drž se nějak poblíž, ale tak ať máš celej ten bar na očích a samozřejmě i nás. A hlavně nenápadně!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“