1. MPM - Chyťte ho! (nebo ji? :-P)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
V.I.P.
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 22.5.2008 19:52:23

Příspěvek od V.I.P. »

Alderaan

Pokud potřebuje být hledaný člověk neviditelný, musí být všem na očích. Pravidlo číslo jedna, kterého se Lorana držela. Nebylo to poprvé, co jí hledali.
Její kroky potemnělým Alderaanem ustaly těsně před budovou mezigalaktické dopravy. Upravila si své přiléhavé šaty, jemně prsty prohrábla své vlasy a vstoupila dovnitř. Její myšlenky se neustále vracely k postavě muže, který jí sledoval. Na to však nebyl čas, musela z této planety zmizet. Zamířila rovnou k odbavovací přepážce.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Republikový úřad Tertia

Stál jsem na stráži u východu a netrpělivě sledoval strážné, jak na mě hází podivné pohledy.Netušil jsem, co si o mě myslí a po pravdě, bylo mi to absolutně jedno.Jen se mi něco nezdálo.Po chvilce prošli dveřmi čtyři strážci dva pytle, do kterých by se klidně mohl schovat i člověk.

Zajímalo by mě, co to v tom nesou...

Pomyslel jsem si, ale pak jsem si uvědomil, že jsem se s Bexem domluvil, že mu zajistím rychlý únik, tak jsem tam zůstal.Za chvíli mi trochu zapraskal komlink, v němž mi Bexu říkal, že to chvíli potrvá - je tam docela dost slušně vycvičených stráží.

Dobře, počkám, jak budeš chtít.

Odpověděl jsem a schoval komlink.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia

Dlouho se mi už nestalo, aby mně vedl nějákej důstojník. Většinou jsem si uměl najít cestu sám. Nevím proč, ale jak se zdá, tak Methewa to moc netrápilo, ovšem tohle byl pouze můj úsudek, ovšem takovej, kterýmu jsme vždy věřil. Jak se táhly snad nekonečně dlouhé chodby, kde jednou jsem se musel prodírat davem, naopak někdy bylo liduprázdno, a upřímně, měl jsem z toho divnej pocit. A ten zapříčiňovalo i to, že se mi zdálo, že nás někdo sledoval. I když kdo by nás sledova. Zrovna zde. Pocit byl stále silnější, až jsem se nepřemohl, a ohlédl jsme se nazpět, ovšem tam nic nebylo. Takhle jsem se ohlédl ještě nekolikrát, než jsme tento pocit začal naprosto ignorovat. Několikrát projít dveřmi, několikrát zatočit, vstoupit vystoupit, a byly jsme před snad posledníma dveřmama. Teda, doufal jsem v to, a poté, co si důstojník zastěžuje, mu větou...
"No jo no, ale nezpečnost nade vše."
...odpovím, že je to prostě nutnost.

Je to důstojník, tak by měl vědět, jak si potrpí na bezpečnost. A ne si stěžovat, ještě k tomu, když jsou před nima Jediové. Jde vidět muž na svém místě.
Postěžuju si opět já, ovšem jen pro sebe, na personál republiky.

Když konečně otevře dveře, tak se i trochu překvapím, možná i leknu, prtože vidím další chodbu, ale když mi rukou pokyne, že mám vstoupit, pochopím, že obavy byly zbytečné, a jsem konečně na místě. Po vstupu do místnosti, která byla sice velká, ale na první pohled stísněná, protože tolik počítačů a monitorovacích prostředků na jednom místě vytvořily jakýsi "oční klam", který mně na první ohled docela spletl.

Je to zde pěkný, zajímá mně, co bude následovat.
Řeknu si jen tak pro sebe, protože takovou dlouhou cestu jsem nešel jen proto, abych se zase vrátil zpět. Což je v Republice možné. V republice je všechno možné.

Bohužel. Proto jsem tady já, abych jí pomohl udržet. Za Republiku!

Ale to už se opět rozhlížím po místnosti, abych se koukl, kde je co, a kde je kdo. Každej je na svým místě, a těžko říct, kdo se mně ujme.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia

Když nás vedl důstojník těmi různými chodbami na Billim bylo vidět že mu trochu vadi chození těmi chodbami a hlavně mu asi vadil ten důstojník,ale nebylo to asi jediné co mu vadilo když jsme prošli jednou dlouhou chodbou a prodírali se lidmi začal se někdy koukat dozadu a snad jako by si myslel že nás někdo sleduje podíval jsem se taky proto zanás ale nikdo tam nebyl poté se podíval ještě párkrát ale potom toho asi začal ignorovat
Snad nás opravdu někdo nesleduje
Potom jsme jen museli několikrát projít dveřmi, několikrát zatočit, vstoupit vystoupit, a byly jsme před snad posledními dveřmi.
Ale najednou důstojník řekl "No jo no, ale bezpečnost nade vše."
Když u toho jeho mluvení což by si důstojník dovolit neměl, otevřel vypadalo to spíš jako chodba než místnost ale byl to optický klam trochu jsme se s Billim podivili, ale důstojník ukázal rukou, že máme vstoupit dovnitř

Je to docela zajímavý místo
Pak se Billi rozhlíží a asi čeká na někoho kdo se nám bude věnovat nebo na zázrak...

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team jedi


Pear & Mathew007

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia

Důstojník vás pobídl k jednomu z terminálů, kde vám již nemusel ukazovat jak co funguje, a tak jste si začali prohlížet veškeré záznamy, které existovaly. Záznamy kamer, na kterýc byla únoskyně, jak vstupuje do komplexu, to jak se setkala s úředníkem a dokonce i to, jak krásně její loď, kterou zjevně přivolala dálkovým ovládáním, rozbila ochranou prosvětlenou "střechu" zahrad a přistála na trávníků, přičemž poničila všechno kolem, jak únoskyně nahnala starce do lodi a nakonec i záblesk, který vyšel z vnitřku, který mohl znamenat jen a jen výstřel z blasteru. To vše bylo hezky zpracované a bylo vidět, že někdo jsitě čekal vaši návštěvu, a tudíž vše pečlivě připravil. Na odletu lodi z Coruscantu již nebyl samo o sobě nic zajímavého, nebýt toho, že se podařilo podle trajektorie letu a vstupu do hyperprostoru zjistit, že loď mířila směrem k Alderaanu, který byl také nejbližším možným cílem, i když to bylo dosti nepravděpodobné. Tím místní i republikové zprávy o lodi končí. Podle zpráv již nebyla zaznamenána u žádné z planet, které sdružuje republika ani na žádné takové planetě nepřistála, protože by pravděpodobně byly záznamy o tom zapsány do sítě.

Dál jste zde našli malinkou složku únoskyně, která obsahovala pouze její současný portrét a jméno, tudíž vám nijak extra nepomohla. Stejně tak zde byla složka úředníka, která však byla téměř stejně malá a neobsahovala žádná zajímavá data. Dost možná úmyslně.

Ostatní důstojníci vám nevěnovali žádnou pozornost. Na každém z nich bylo vidět, že vykonává nějakou jistě "velice důležitou" činnost, protože všichni vipadala příšerně zaneprázdněně. Nicméně na vašem průvodci byla vidět stejná chuť s vámi spolupracovat nebo mít s vámi něco společného jako na ostatních, a tak to vypdalo, že právě on si vytáhl nejkratší stéblo či byl neoblíbencem nadřízenéh, ale ani tyhle poznatky vám nějak moc nemohly pomoci.

Mezitím vstoupil do monitorovací místnosti další důstojník a možná trochu zvědavě zkoumal celou místnost, přičemž zavadil pohledem i o vás.

Informace, které jste zatím získaly se zdály poměrně bezcenné, i když jich bylo docela dost, ale teď se začalo v místnosti něco dít. Nějaký vzruch u sousedního terminálu, kde stál mladičký důstojník, který vypadal, narozdíl od ostatních, že pracuje. Po chvilce přistoupil k vám, strojeně zasalutoval a vychrlil ze sebe spíše směrem k staršímu důstojníkovi, který vás provázel.:

Pane! Promiňte pane, Alderaanské úřady hlásí, že byla na povrchu planety respektive přímo v ulicích města zpozorována hledaná osoba! Ujistili nás, že se ji pokusí pomocí monitorovacího zařízení zachytit a zadržet! O uneseném žádná zmíňka pane. Tady jsou souřadnice nejblížších přistávacích ploch, které patří ke komplexu místního úřadu pro meziplanetární lety pane.

Při poslední větě rychle něco našmátral na vašem panelu, kde byly přesné souřadnice pro přistání vaší lodi v dobré lokalitě. Váš průvodce vypadal jako by mu náhle spadl kámen ze srdce a s úsměvem se na vás podíval. Nic neříkal, ale jeho pohled je jasný. Bylo vidět, že bude docela rád až mu odpadne povinost vás pořád doprovázet, protože doufal, že půjdete po stopě přímo na Alderaan. Bohužel vám jaksi právě chyběl jeden z vás, který by v dalším hledání mohl být dost nápomocný.




Team lovců


bogdan.g

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia

Rychle jsi zvedl frčku a připevnil ji na svou uniformu. Ležela mezi dveřmi, takže jsi svým čínem taky právě čas zablokoval dveře, aby se nezavřely a neznemožnili ti tak přístup do těchto míst. Frčku jsi přidělal na místo, kde by měla být, i když jsi měl trochu jendodušší uniformu než důstojnící, na první pohled by to nemuselo snad být tak znát. Upravil ses a vstoupil do monitorovací místnosti, kde bylo mnoho panelů a důstojníků včetně dvou rytířů Jedi. Rozhlédl ses trochu zvědavě dokola a možná se tvůj pholed na zlomek sekundy střetnul s jedním z rytířů, proto si svůj pohled rychle stočil jinam a přemýšlel, co dál. Nikdo ti nevěnoval pozornost. Náhle tě ale upoutalo hlášení jednoho mladého důstojníka, které nešlo přeslechnout a šlo přímo k průvodci jedajů.

Pane! Promiňte pane, Alderaanské úřady hlásí, že byla na povrchu planety respektive přímo v ulicích města zpozorována hledaná osoba! Ujistili nás, že se ji pokusí pomocí monitorovacího zařízení zachytit a zadržet! O uneseném žádná zmíňka pane. Tady jsou souřadnice nejblížších přistávacích ploch, které patří ke komplexu místního úřadu pro meziplanetární lety pane.

Při poslední větě rychle něco našmátral na panelu před rytíři Jedi, kde byly přesné souřadnice pro přistání v dobré lokalitě.



_________________________________
_________________________________



V.I.P.


Alderaan - Budova mezigalaktické dopravy

Budova mezigalaktické dopravy byla snad rušná s trochou nadsázky 25 hodin denně. Velcie dobře osvětlená a jistě i zabezpečená výborným kamerovým systémem. Spousty zástupců různých ras, věku, povolání i přesvědčení křižovalo tuto budovu. Těžko odhadnout, kolik lidí se zde denně vystřídalo, ale Lorana měla ve svých myšlenkách jistě díl pravdy. V takovém chumlu lidí ji těžko někdo identifikuje v kamerovém systému. Mšlo to však stinou stránku a to takovou, že se dalo čekat, že bude mířit zrovna sem a navíc pokud bude chtít opustit Alderaan, bude muset kromě kreditů předložit i nějaké doklady.

Rovnou zamířila k jedné z mnoha odbavovacích přepážek, kde byla nejmenší fronta. Před sebou měla několik neseriózně vypadajících rodianů a ještě několik dalších existencí. Fronta postupovala poměrně pomalu a tak čekání zabralo alespoň půl hodiny, což bylo dost otravné, ale celkem běžné. Za tu dobu se však nic zajímavého nestalo a tak Lorana přistoupila k přepážce, když se na ní konečně dostalo a úředník bez jakéhokoli zájmu řekl:

Vaše doklady, název cílové planety a účel vaší cesty prosím.

Úředník působil velice chladně a nepříjemně. Mizerný pocit ještě umocňovala kamera, které se na ni šklebila přimo nad hlavou úředníka, ale které všimla již při čekání.




_________________________________
_________________________________



Garth Devilman


Alderaan - kantýna U Hnusnýho Pearla

Po chvíli přemýšlení jsi se dostal k plánu, který měl vést tvé kroky k dalším činům. Rychle ses vydal ulicemi do zapadlé kantýny, která byla od tvé současné polohy poměrně vzdálena, ale tím, že jsi Alderaan dobře znal, byl jsi před jejím vchodem poměrně rychle. Už před kantýnou to nevypadalo nijak vábně ani bezpečně a tys věděl, že vevnitř to nebude o moc lepší.

Vstoupil jsi a uvidlě jsi mnoho mužů i žen, kteří jistě každý měli nějaký ten vroubek. Takoví, jako ty, tam moc často enchodili, tudíž jsi vzbudil pozornost mnoha z nich, po chvilce se však věšina zase odvrátila a všímala si dál své předchozí činnosti, což bylo většinou nasávání či pazzak nebo podobné hry. Kdo se však neodvrátil byl tobě známý mužíček, právě ten, kterého jsi sháněl. Seděl v přítmí jednoho z rohů, takže sis ho všimnul až po chvíli rozlížení se. Docela vesele na tebe mával svou zohyzděnou levou rukou, kterou mu za jeho zlodějinu zřejmě někdo dosti nevybíravým způsobem zkrášlil a nenechal mu na ni ani jeden prst. Kolikrát sis říkal, že by si měl nechal udělat novou, ale jemu to zřejmě nějak nevadilo. Bylo na něm vidět, že je již trohu pod parou, což by pro tebe a tvůj nákup mohlo být docela výhodné.

Zdravím tě přítelíčku! Tak co budeš potřebovat dnes? Mám spoustu prvotřídního zboží ostatně jako vždycky!

Zahlaholil, když ses přiblížil a až teď sis všiml, že u stolu nesedí sám, ale ještě s jakýmsi mladíkem, který vypadá jako pašerák a zřejmě předtím s Irhidem diskutoval.




_________________________________
_________________________________




Meris


Alderaan - kantýna U Hnusnýho Pearla

Alderaan - krásné město, které nabízí bohatý život, avška ne pro takové, jako jsi ty. Pro pašeráky, zloděje či zabijáky byl Alderaan jiný, stejný jako mnoho jiných "vyspělých" planet. Byli zde tolerování, protože všechny je vyhubit by bylo proti zájmům širokých skupin. I ten nejvlivnější a nejmocnější člověk planety vždy byl závislý na práci těchto mizerů. Úplatky, vydírání, vraždy, pašování atd. Tohle všechno zajišťovaly tyto podivné existence.

Již několik dní jsi zde byl a neměl jsi nic na práci. Neměl jsi ani moc kreditů, a tak jsi nutně potřeboval sehnat nějaký job, který by ji hodil alespoň na přežití. Teď byla však noc a nacházel ses v zapadlé putice u Hnusného Pearla a poslouchal žvásty zmrzačeného zloděje, který si potřeboval zvednout sebevědomý vyprávěním všelijakých neuvěřitelných historek. Pomalu jsi upíjel ze své notně spinavé sklenice a myslel si, že se dnes už asi nic zajímavého nestane, ale možná ses trochu mýlil.

Do kantýny vstoupil nastrojený, čistě a bohatě vypadající muž a většina přítomných si ho všimla. Těžko říct, kolik z nich napadlo ho okamžitě okrást. Co bylo však překvapením, zloděj, kterého jsi poslouchal či dělal, že ho posloucháš, ho zřejmě znal a zuřivě na něj mával, aby si ho všiml. Po chvíli se tak opravdu stalo a upravený muž se blížil k vašemu stolu. Skrček na něj hned spustil.

Zdravím tě přítelíčku! Tak co budeš potřebovat dnes? Mám spoustu prvotřídního zboží ostatně jako vždycky!

I ty jsi vycítil peníze nebo možnost jak je vydělat a ještě k tomu třeba něco zažít.Spozorněl jsi a začal střádat plán, jak využít nastálé situace, kdy se některý z tvých "přátel" zná s někym vlivně vypadajícím.




_________________________________
_________________________________




Team lovců


Lukin013

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia

Caspian čekal a čekal, přičemž ho pobavili vojáci táhnoucí pytle, protože jednomu z nich pytel vyklouzl z ruky. Ten si velice nahlas, tak, že to musela slyšet celá vstupní aula, postěžoval:

K sakru to ty dva břídili nemohli odprásnout přímo v márnici? Abychom se tu s nima nemuseli takhle tahat!

Veškerá pozornost všech lidí ve vstupní hale se okamžitě obrátila na tohoto muže, který si uvědomil, že byl jeho tón možná trochu moc hlasitý a tak rychle čapnul pytel a šel dál. Možná i díky němu si tě přestali všímat vojác, kteří na tebe předtím trochu špatně civěli a tys měl čas vzpomenout si, že by to mohla být těla těch dvou, od nich jste si "vypůjčili" uniformy.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - úřad Tertia

Když kolem prošli ti vojáci, poněkud jsem se pobavil, protože jeden voják pustil ten pytel, proklel ho a postěžoval si.Po chvíli mi došlo, že by to mohli být ti budižkničemové, které jsme si s Bexem vzali na paškál před úřadem.

Hrůza, takhle neuctivě se chovat k lidem, kteří zemřeli pro obranu tohoto komplexu...jestli to takhle vypadá i u Republikové armády, tak už nikdo nebude chtít být vojákem.

Dál jsem si stál před vraty a už jsem se začal poněkud nudit.Začal jsem si pomalu pískat a čekal jsem, kdy se Bexu vrátí.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců


Lukin013

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia

Nenápadně si dál postával u zdi a pozoroval dění ve vstupní síni. Nedělo se tam nic zvláštního co by upoutalo tvou pozornot, a tak ses začal nudit a tvoje strážní smysl se začínaly ukolébávávat. V tu chvíli kousek od tebe však zazněl povýšený rozkazovačný hlas jednoho z důstojníků, který na tebe civněl stojíc několik metrů od tebe.

Hej ty! Vojáku! Co tady děláš? Nemáš být náhodou někde na hlídce? Ukaž mi svoje doklady a záznamy!

Důstojník tě zřejmě již chvíli pozoroval, tudíž věděl, že jen tak stojíš a nic neděláš.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - úřad Tertia

Už jsem u východu postával poměrně dlouho a neustále se nic nedělo, což by mělo být dobře, ale byla to absolutní nuda.Přemýšlel jsem o hloupostech, pískal jsem si, ale toho pocitu jsem se nemohl zbavit, přeci jen, byl jsem voják cvičený, aby tenhle úřad vybil, a ne čekal na komplice a snažil se být nenápadný.Přede mnou byl neustále rozruch, tak jak to na úřadech bývá, ale díky stavu nouze tady bylo i dost Republikových důstojníků, kteří měli pomoci bezpečnosti v budově.

Ach jo, ať už se něco děje nebo umřu...

Posteskl jsem si v duchu, ale jako by mě někdo slyšel, zčista jasna se přede mnou objevil jeden panák a začal se starat a vyptávat se na doklady, které jsem ale neměl.Přesto mě nějaký praštěný důstojníček, který mi byl asi poloviční nevyváděl z míry.

Ach jo, odpal ty snaživko...

Řekl jsem si v duchu, ale potom mě něco napadlo.

Konečně zábava!

Nejprve jsem se podíval do kapes a zahrál na něj vyděšeného strážníka.

Ach to ne!Já věděl, že jsem v té uličce něco nechal...já blbec...ale myslím, že vím, kde to je, pojťe se mnou, hned vám ji ukážu...

A otočil jsem se a vyšel ven.

Ten se bude divit, až ho tam rozstřílím na kusy, těmhle tupounům přímo před nosem...a mimo dosah kamer...

Zasmál jsem se v duchu.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Coruscant - Lower city

Lower city temné a pochmurné místo kde vznikají a zanikají gangy, kulty a mnoho dalších. Zločinost tak vysoká, že málokdo tam dobrovolně jde a hlídky tam jdou jen když to je vážné.
Jedna z takových ulic temná, kde jediné světlo vydávali nápisy barů a kantýn a jiných podniků. A touto ulicí procházela postava, dlouhý ošuntělý kabát s kapí nikdo by nehádal že bude mít pár kreditů natož aby to byl jedi tak dokonalý měl Akh Shadow převlek.
Hmm konečně tady! Krásný místo žádné slunce a minimum světla jako doma.
Akh uviděl podlíž jednoho baru na zemi sedícího žebráka šel k němu hodil mu do klína pár kreditů se slovy.
Kde se nejvíc dovím?
Žebrákovi se rozšířili oči a podíval se Akhovi do obličeje nebo aspoň myslel, že tam má obličej a odpověděl.
Co já vim tak támhle! ukázal na kantýnu naproti. Akh mu kontroloval myšlenky jestli mluví pravdu a skutečně tak se vydal ke dveřím. Hned jakmile prošel pár centimetrů před obličejem se mu kroutila prdelka twilecké tanečnice AKh se usmál a šel dál do kantýny bylo tam plno, pár lidí ale jinak členové jiných ras co se tak Akh koukal objevil pár skupinek které vypadali nadějně, že by se něco dozvěděl tak zašel do jednoho rohu kde byla tma a nikdo tam nebyl.
Tak snad mi to půjde jako normálně!
S touto myšlenkou se Akh soustředil aby se zneviditelnil,když cítil, že už to je višel před jednoho chlapa a ten podle reakce ho neviděl.
Tak to půjde jako po másle.
pak se otočil a šel poslouchat k cílovým skupinkám.
Scientia est poestia
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

U Hnusnýho Pearla

Při příchodu do kantýny mě okamžitě ovanula vůně, která, byla pro tato místa více než příznačná. Miloval jsem tyhle podniky, dalo se zde vždy uzavřít pár zajímavých obchodů a smluv. Inu, bez negativ, nejsou pozitiva. Prošel jsem kolem různých stolů a setkával se s různými pohledy. Nejčastěji to byly pohledy závistivé, které hraničily s možností okradení. Bylo zajímavé sledovat tu směsici příslušníků různých ras, jak se oddávají na vlas stejným choutkám. Odporná nádhera... Pomyslel jsem si neboť mi celý výjev připomněl mého, drahého, zmizelého otce.

Z rozjímání mě vytrhl křik a volání, to vše doprovázené boucháním do stolu. Jak nenápadné... Podotkl jsem v duchu a zamířil ke stolu, kde se na mě zubil Irhid Tevrth. Ani mě nepřekvapilo, že si našel posluchače. Mladík vypadal, že to co slyší, pouští jedním uchem tam, druhým ven. Vypadal jako pašerák a očividně byl rád za změnu. Na chvíli se naše oči setkaly, ale jen na okamžik.

Přitáhl jsem si židli od vedlejšího stolu. Na Irhidovu otázku jsem odpověděl úsměvem. Vidím, že sis našel vrbu do který můžeš házet všechny ty svý blbosti co? Otočil jsem se na přítelova společníka. Seš spolehlivej? Měl bych pro tebe práci za slušný prachy. Mám, ale zásady a těma se řídím.
Za prvé: Žádné otázky.
Za druhé: Podrazíš mě a máš u mě blaster u hlavy jistej.
Za třetí: Pokud odmítneš, tak koukej odsud co nejrychlejc zmizet.

Odjistil jsem tichounce pojistku a schválně jsem přešel na tenhle způsob mluvy neboť mě už unavovalo mluvit pro většinu snobských lidí normálním, spisovným jazykem. V temných uličkách daleko za dosahem republikové justice, tam byl jakýkoli humanoid svobodný. Začalo mi vrtat hlavou jestli jsem skutečně udělal dobře, když jsem absolvoval všechny ty školy. Ty blázne, vždyť se podívej na Loranu... Když jsem na ni pomyslel o to víc ve mně vzrostla touha ji najít. Jsi to vůbec ještě ty? Ptal jsem se sám sebe.

Zatímco se mladík rozmýšlel otočil jsem se zpět k Irhidovi. Máš ještě ve vlastnictví ten prázdnej lodní dok? Potřebuju slušnou loď, tým aspoň čtyř mechaniků, který jsou spolehlivý a nebudou se na nic ptát. Mám v plánu na ni trošku zapracovat pro případ plánu B. A v neposlední řadě zbraně dle vlastního výběru, hlavně miny s dálkovým odpalováním, granáty a detonátory ... Naklonil jsem se k němu přes stůl a zašeptal. Víš, že jsem byl k tobě vždycky štědrej...

Meris

Příspěvek od Meris »

U Hnusnýho Pearla

Přemýšlel jsem nad touto nabídkou.O co jde?Ale čert to vem jakmile se v tom točí dost peněz tak se ani neptám!Ale jak se říká dvakrát měř jednou řeš ještě jsem si to nechal projít hlavou.Hrál jsem si se skleničkou,která stála na stole.Díval jsem se jak se pití ve skleničkce točí dokola a nesnažil se vnímat okolní zvuky cizinců jak se smějí a vtipkjí o různých věcech.Možná je to nevětší chyba mýho života nebo ten největší kšeft,kterej jsem kdy dostal!pomyslel jsem si a na tvář se mi projevil menší náznak úsměvu.Pohlédl jsem očima na neznámého muže.

Dobře ten kšeft beru,ale mám tu pár menších podmínek.
Za prví:Beru prví část peněz beru hned
Za druhý:Beru jen to co je a ne nic na víc žádní lidi ani zboží
Tak jestli ti tihle požadavky nevadí můžem začít stejnak nemám dnes co dělat

Pohleděl jsem zvídavějším pohledem na muže a čekal a doufal,že jeho odpověd bude positivní.Srdce mi hodně bušilo rozrušením a snažil jsem se uklidnit sám sebe.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Místnost

rychle jsem se podíval směrem přímo na ty souřadnice s ustaraným výrazem. Pamět na obličeje jsem moc neměl, ale na čisté informace jsem byl dobrej. Všechny jsem si zapamatoval. Potom jsem rychle odstoupil a udělal výraz, že jsem doma nevypnul žehličku.

Casusi, nech všeho a zapiš si následující souřadnice, dělěj... a hned jsem na chvilku ten komlink schoval. Potom, když jsem si byl jist, že mě nikdo neslyší ani nepozoruje, jsem diktoval souřadnice, hledajíc přitom elektrické pojistky. Pro případ... kde jsou...Kdyby mě někdo odhalil, tak jsem měl o něco větší šanci uniknout ve tmě - říkal jsem si potlačujíc strach z Jediů. Potom jsem chvilku poslouchal, jestli tu nevyřknou jiné důležité informace.


Vlastně tu ani nemám co dělat, když už máme ty souřadnice. Můžeme klidně odletět. Do větru jsem -jen pro divadlo- řekl Sakra, zase ten blbec. a chtěl odejít. Když už jsem byl na chodbě, řekl jsem do komlinku. po určité chvíli(aby si to stihl zapsat) ... už budu u tebe. Připrav odvoz a doufám žes tam dole moc nenasvinil. On ten korbič zabíjí celkem rád... třeba si neuvědomuje, že kdyby oloupil každého, koho při této misi zabije, má už polovinu slíbené odměny...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

U Hnusnýho Pearla

Irhid se stále rozmýšlel a já potřeboval rychle jednat. Dobře beru, ale beze zbraní a záložního plánu se neobejdem... S těmito slovy jsem mu dal 5 000 kreditů, které jsem posbíral po kapsách a postupně vysázel na stůl. Bereš?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia

Pěknej záznam.

Pochválím pěkně zpracovaný záznam, a mezitím jsem se mpřesunul do souborů, které mi budou užitečnější.

Hmm, tady nic, tady zase hodně, ale tohle sem se dozvědět nepotřeboval, tohle je zase co sakra?

Povídal jsme si pro sebe, když jsme si prohlížel ty složky. Respektivě dvě složky. Nic víc toho nebylo, a obsah nebyl o nic zajímavější. Co taky čekat, kdyby tady byly stovky záznamů, tak by je přeci už chytily. Ostatní důstojnící tam pracovaly, slovo pracovaly by se dalo dát spíš do úvozovek, protože je jasné, že tam nemůžou jen stát, a nic nedělat, Ale práci napodobovaly dobře, šlo vidět, že se s ní někdy setkaly. Narozdíl ode mně. Potichu se zasměju, ale nikdo si toho nevšiml, protože jsme se ve správný chvíli zastavil. Ještě k tomu jsme musel chodit se člověkem, kterýho tahle práce nebavila. Nebo spíš naše provádění, proto na něm bylo očividné, že se mu ulevilo, když k ním přišel jeden muž. Opět důstojník. A přišel k nám po tom, co se něco stalo u jeho terminálu, kde jaksi pracoval. Po tom, co jsem si vyslechl jejich rozhovor, miochodem pěkně nahlášený, že se pomaly zdálo, jako by to měl někde napsaný, letmým pohybem ruky našteloval souřadnice, kam se vydat.

Ten má opravdu rád svojí práci.

Takže tě´dka se nás zbavíte.

Pověděl jsme mu se smíchem, a přátelsky jsem ho bouchl do zad, což on ovšem nevzal tak uvolněne, a bylo mu to spíš na obtíž.

Sakra, někdo nám chybí.

Povím na Mathewa.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Meris

Příspěvek od Meris »

U Hnusnýho Pearla

Pohlédl jsem na muže kamenným pohledem.
Ehm s radostí budu s tebou obchodovat a doufám,že naše další obchodní jednání budou taktéž takto dobře probíhat.pousmál jsem se a dal ruku na peníze.Takže beze zbraní a záložního plánu se neobejdeme,chápu.A strčil jsem peníze do náprsní kapsy v bundě.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“