MPMV

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jedi Line (Garth Tujiwan)


Yavin IV - Akademie

Tak teď jsem velitel… Uvědomil si.
Veškerá zodpovědnost této akce nyní padala na jeho hlavu, což popravdě nebyl moc příjemný pocit. Zdálo se však, že všichni jsou s tím víceméně srozuměni. Jen Ayla Ban najednou seděla tichá, vnějším světem netknutá.
A asi to nebude mým osobním kouzlem… Ušklíbl se Garth.

Stěží dokázal vnímat okolí kol sebe. Slyšel, že Corriolan prohodil něco ve smyslu se seznamováním. Mistr Korok se pomalinku přibelhal a zjevně si myslel své. Zatímco málomluvný Diredusk se najednou rozpovídal na plné obrátky.
Asi bych měl něco říct že?
Jestli se vám nechce sedět můžete se postavit… Prohodil Garth směrem k poněkud již rozjetému Nautolanovi a sám se postavil. Překvapilo ho, že taktéž neučinila i twlilečka. Tato starost však byla viděna pouze na okamžik.

Ehm… Byli jsme vhozeni do konfliktu. Někteří z vás možná po konfrontaci přímo lační. Já si však uvědomuji odpovědnost, která byla na nás všechny uvalena. Vím, že většina z vás by čekala někoho zkušenějšího. Já vám však slibuju, že udělám vše co je v mých silách abych nezklamal. Což neznamená, že vše stojí a padá se mnou. Společně tu spolu stojíme a ať se to zdá jak chce divné i v těchto časech reprezentujeme zájmy Republiky. Tudíž se musíme spoléhat jeden na druhého…

Během proslovu se místnost již takřka vyprázdnila. Jen C-3PO a R2 zůstali v místnosti. Zlatý droid co chvíli zvedl ruku a zase ji spustil.

…Takže vás očekávám za dvacet minut u transportu. Ukončil Tujiwan svou řeč a přátelsky všem zúčastněným pokynul, čímž je propustil.
Pane veliteli! Pane Veliteli! 3PO konečně uznal, že by bylo dobré se přihlásit o slovo. R2-D2 jen pobaveně zavýsknul.
Protokolárního droida se to však hluboce dotklo: Jak to myslíš? Pan Luke nám přece nařídil, že máme panu Tujiwanovi být k dispozici.
Astromechanický droid jen pootočil kopuli.
Jak to myslíš, že má na to přijít sám? Mluvíš, jako by má existence už neměla význam.

Co byste rádi přátelé? Garthovi mírně cukali koutky.
Pane… Osmělil se 3PO. Následujte mne prosím. Výbava pro vaši skupinu už je připravena…

_____________________________
_____________________________


Jeryah

Loď Iradese Cadaitha – přistávací manévry (Akademie)

Rytíř Jedi Irades Cadaith procházel skvělým obdobím. Dokončil výcvik pod vedením mistra Jadena Korra, nedávno byl pasován na rytíře a teď se mu podařilo vyjednat příměří mezi dělníky a obchodnickým syndikátem. Důvod proč byl pro tuto misi vybrán byl jasný. Jako Bespiňan znal poměry mezi svými krajany. Pravda, nebyla to zrovna procházka růžovým sadem, ale nakonec vše dopadlo až překvapivě dobře.

Pilot se už těšil na návrat na Akademii. Vidět znovu svou domovskou planetu byl sice zážitek, ale probouzel emoce, od kterých se Jediové svým způsobem již oprostili. Iradesovi zapípal komunikátor. Číslo frekvence odpovídalo vysílání z Akademie.

Iradesi Cadaithe, tady velitel strážní posádky. Právě jsme byli informováni, že jste byl přijat na důležitou misi. Hlaste se prosím u velitele Gartha Tujiwana v přistávacím doku číslo tři. Omlouvám se, že jsem vám zkazil výhled na zasloužený odpočinek. Velitel strážní posádky konec…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Caeder
Učedník
Učedník
Příspěvky: 35
Registrován: 15.1.2009 21:52:00
Bydliště: Ruins of Jedi Temple - Tython

Příspěvek od Caeder »

Jedi Line (Irades Cadaith)

Yavin IV - Akademie

Rozumím věži,přistávám.
Dokončuji přistání se svým X-Wingem...Zvláštní,sotva jsem se vrátil,už mne strkají do dalšího problému!?...pomyslím si.
Mistr mne učil cítit narušení v síle,ale já ho nepocítil. Přesto to vypadá,že se bude jednat o nějakou nepříjemnou situaci.
Dosazuji svůj letoun přímo na přistávací místo které mi bylo přiděleno poté,co jsem obdržel titul rytíře Jedi.Po deaktivaci lodích systémů jsem otevřel kokpit a vystoupil na pevnou podlahu hangáru.Můj černo-stříbrný R2 byl už vysazován mechanickým ramenem.
Zkontroluj tu naši kocábku prosím....adresuji prosbu směrem k droidu.
Upravuji si oděv a pásek,na kterém vysel můj meč. Kontroluji i vedlejší výbavu na pásku. Pak vyrážím směrem k doku číslo 3.
Procházím koridory akademie,všude kolem to vypadá trošku zmatečně...Jako by byli všichni nějak nervózní.
Lidé nejrůznějších ras spěchali,evidentně měli své příkazy.Po několika minutách dorazím do doku číslo 3,kromě několika droidů a různých plavidel,tu nikdo nebyl.
Asi jsem tu brzy,no počkám pár minut a uvidíme....ruce založím na hrudi a tím se zakryji svou hnědou Jediiskou róbou.Pak již jen v poklidu čekám a prohlížím si hangár.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jedi Line (Liam Corriolan)

Yavin IV - Akademie

Výborně, Dirku, ještě aby ti tahle dobrá nálada vydržela pár týdnů a budeš za vodou, pomyslím si, když se Natuolan poněkud rozpovídal. A jestli si plánuješ zalézt co nejdřív do kouta a začít se v tom všem znova vrtat... myslím, že na to jsi narazil na setsakra nevhodného velitele.
Zajímavé. Nikdy by mě nenapadlo, že při zadávání mise budu mít co dělat, abych se nezačal spokojeně usmívat.
Garthův přístup k týmové spolupráci se mi tak nějak začal podvědomě zamlouvat. Minimálně prvních deset minut zvládl na A+. Rada zjevně věděla, co dělá, když ho postavila do čela téhle skupiny.
Zatím všechno vycházelo podle těch nejlepších možností.

(Jak by řekl seržant Raid Everard, vždycky je otázkou času, kdy se to všechno pokazí, protože ta zatracená Síla je všude a nikdy si nedá pokoj, aby vše proběhlo podle plánu... tedy, JAK konkrétně by to řekl, není publikovatelné, stejně tak i dovětek, že není žádnej -anej Jedi, tedy s tím může udělat jedinou věc, a to připravit se na každou, byť sebešílenější alternativu - z čehož plyne co, vážený?
...
když přihlédnu ke skutečnosti, že se ze mě nakonec -anej Jedi vyklubal, mohu jednou zapomenout na Everardovo pojetí Síly a rozhodnout se spoléhat na improvizaci.
Proč si kazit den, když začíná tak hezky.)

Rozkaz, pane, prohodím směrem k Tujiwanovi a naznačím zasalutování. Provedu.

***

Dvacet minut času je dvacet minut času.
Když odečtu cestu, která bude nutná pro odchod na ubikaci a následný přesun do hangáru, zbývají mi... celé čtyři minuty.
Tak akorát, aby mi došlo, že vybavení na misi je plánováno erární, to, co není erární, mám u sebe, protože po návratu z předchozí akce jsem zamířil rovnou na zasedání a tedy nic nevybaloval, a s čtyřmi minutami plus ušetřeným časem se dá dělat spousta věcí.
Třeba překecat známého od spojovací techniky a poslat Elyon krátký vzkaz.
Ahoj, Yonni. Jak asi vydedukuješ podle tohoto záznamu, jsem živý a v pořádku na Yavinu. Vzhledem k tomu, že tam za chvíli už zase nebudu, to je asi i celkem jedno. Doufám, že se s Ari máte dobře. Nepochybuju, že to všechno zvládáte s přehledem. Drž se, jak nejlíp to jde, a neztrácej s těmi Ryny trpělivost. Měj se co nejlíp a že Arinku pozdravuju. A Draga vpodstatě taky. Liam.
Mistr Linx tuhle zprávu bezpochyby nazve zhůvěřilostí zatěžující už i tak dost zatěžující informační kanálů, ale pořád to je konstruktivnější (a zabírá míň místa) než několikahodinové senátorské vypovídávání se, jak nemohou Výboru pro uprchlíky nijak pomoci.
Do srazu v hangáru zbývalo osm minut, a tak jsem zamířil čekat na zbytek na místě určení.

----------------------------------------------------------------------
Poznámka - Liam, stejně jako všechny moje postavy, má slabost pro myšlení v kurzívě.
Pokud chce někomu něco říct skrz Sílu, dává vypadá to zhruba takhle <spam> ...
<Že ano, Bastilo? :D :D :D>
Naposledy upravil(a) Elinor Yall dne 30.6.2009 08:16:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Jedi Line (Hamish Diredusk)

Yavin IV - Akademie

Jak myslíš týden??? To jsem rovnou mohl skákat po zdech, krást zedníkům barvu a chodit v noci sprejovat. Mě by to prošlo. Jen by někdo šel, ucítil bych to a začal bych žalovat: Hele nějaký prase tu posprejovalo zeď. Ještě že jsem se tu objevil. Nestihl to dodělat. Lišácky jsem se na Liama podíval a poslechl si proslov jistého velitele. Po proslovu jsem vyšel směr má ubikace. Uvnitř jsem si vyndal všechny věci, které jsem potřeboval. Baterka. Tu jsem si původně vzít chtěl, ale pak mi došlo, že mi asi stačí meč. Na druhou stranu, mečem se moc do dálky v temnotě nepodíváš. Meč. Mám si ho vzít nemám si ho vzít??? Já ho tu nechám. Odložil jsem plastovou hračku na postel a sebral další věc. Polštář. Toto je přítel člověka. Něco jako slepice. Ale slepice mě navíc zasytí. Na druhou stranu, nezbývá mi, než si vzít polštář, jelikož slepice tu nežijí. Oblečení. Vzal jsem si tričko s nápisem Lordi* navždy. To jsme povinně dostali od mistra Yody, protože s nimi vystupoval. Jo, na ten den nezapomenu. Pozvali ho na písničky: "Mr. Killjoy"** a "Would You Love a Monsterman". Poté ho pozvali, aby zazpíval Greviousovi "Biomechanic man." Mno a pak konečně přišla taky písnička pro nás: "They Only Come out at night". Dále pak kalhoty, které můj pra pra pra pra dědeček ukrald Darth Sidiousovi. Jen tak tak jsem se do nich dostal. Pak ještě tričko se sithským znakem a pod ním napsáno: "Sithi představují hrůzu..." Pod tím byla nesmytelná skvrna a pod ním text: "Ale větší špinavé oblečení. Tak kupujte Persil Kosmo. K dostání Ve všech místních prodejnách." A ještě jsem ho nesehnal. Tuniku. Klasickou, Dřevěnou hněd, béžovou hněd, námořnickou šeď, myší šeď, zelenou, růžovou, modrou a červenobílou s hvězdou. Plyšáka si brát nebudu, co kdybych ho ztratil??? Datapad. Myslím, že si vezmu ten s hrama. Nebo s informacemi??? Oba. Plně vybaven jsem se vydal do hangáru, kde už netrpělivě čekal Liam. Salut*** Liam, taky sis vzal to tričko s Lordama???
__________________
Dělám z toho spíše parodii. Asi bych neměl, že Garthe???
*= Hudební skupina vystupující s rekvizitami (maska, oblečení jako monstrum a gumové sekery atd.) Nejsou satanisti, nýbrž monstronisti. :P
**= Písně jsou skutečné. Doopravdy existují a jsou dobré... :); Kdo si to umí přeložit, pochopí. :)
***=Francouzky "Ahoj"
---------------------------------------
Takze... Kazdy se jednou splete... :P to mi mas rict predem. Asi to budu pouzivat taky... :P
A potom, <Tohle by asi ostatni nemeli videt ne??? :P> Jeste by rikali "Ja jsem zachytil chveni v sile o sile 1N. Ukradl jsem rozhovor mezi jim a jim........" :P
Naposledy upravil(a) Bastila Shan dne 01.7.2009 10:32:51, celkem upraveno 1 x.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Jedi Line (Korok Ti-Shian)

Yavin IV - Akademie

Starý mistr si klidně vyslechl velitele, ale po jeho proslovu uznal, že neřekl nic, co by Korok nepředpokládal a nečekal - prostě nic důležitého. Vlastně Gartha neposlouchal zas až tak pozorně, protože stále ještě nepřestal s analýzou zbytku skupiny. Někteří členové se mu zamlouvali, jiní zase ne, respektive u některých si nebyl jist, zda jsou emotivními kvočnami z návsi, které zdrbou kde co, nebo rytíři Jedi, ale co naplat. Korok si o tomhle novodobém řádu a o tom, že do něj přijmou každého blbce a udělají z něj rytíře, myslel své, ale co mohl dělat. Byl už jen starým mužem nad hrobem, a tak už se těmito věcmi nezaobíral a radši se soustředil na nadcházející misi.

Když Tujiwan domluvil, Korok jen lehce přikývl a beze slov se vydal pomalým a vyrovnaným krokem pryč ze zasedací místnosti ku hangáru. Veškeré potřebné vybavení měl u sebe. Byl zvyklý z imperiálních dob nikde nic nenechávat, protože bylo dost možné, že už se na to místo znovu nemohl dostat. Proto všechny důležité věci, které kdy mohl potřebovat, nosil stále u sebe.

Tak a teď opírajíc se o svou starou, skromě ozdobenou hůl a zahalen v hnědém plášti, který snad pamatoval ještě masakr na Geonosis, vydal směrem k hangáru a transportu, který skupinu měl dopravit na místo určení. Mistr přemýšlel nad svým údělem a též přemýšlel nad Liamem, kterého tak dlouho neviděl. Přitom mu v mysli začaly vyvstávat vzpomínky na jeho první výcvik.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republic Line (Dash Dreik)

Class-II Star Destruktor "Independence"

Vešel jsem dovnitř abych přelétl místnost očima. Byla tu už slušná řádka pilotů a náš admirál.Opřel jsem se o zed a se skříženýma rukama na prsou jsem poslouchal výklad admirála. Mluvil s náma jak s nějakou bandou blbejch Gamorreanů. Už po prvních pár větách jsem toho člověka nesnášel. Což se mi stávalo celekm často. Když mně hned někdo nazve, že jsem člen sebranky mám sto chutí mu vpálit jednu ránu mezi oči. Tohohle jednání jsem se musel zřeknout když jsem vstoupil do armády, jinak by už půlka velitelskýho sboru co mi kdy velel byla mrtvá. Nesnášel jsem když semnou někfdo mluví jak s malým. Příjmal jsem informace, ale nedával si je do souvislostí, až když admirál odešel a já se trochu zklidnil jsme si to všechno zpětně přehrával.

Ilum? Ta zmrzlá koule kde jedi získávají krystaly do mečů? A co vůbec chtějí na týhle misi?

PTal sjem se sebe i když to byla blbá otázka když vemu v potaz že rytíři jedi byli skorro všude kde byl nějaký problém. Nejsme jejich odpůrce ale zároven je moc nemiluju. Vypustil jsem to z hlavy. To pro tuto chvíli nebylo důležité.Prý jsme měli volno což mi vyhovovalo. Vyšel jsme ze zasedačky a zamířil do hangáru ke své stíhačce na malou generálku. Ne že bych technikům nevěřil, ale radši si věci kontroluju sám.
Naposledy upravil(a) Dash Spience dne 01.7.2009 13:08:32, celkem upraveno 1 x.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jedi line (Garth Tujiwan)

Hangár – Dok 3

Garth ověšený batohy jako vánoční stromeček dorazil na místo určení. V duchu se smál. Jeho duševní smích však netrval dlouho.
Co to - ?

Ucítil slabé bodnutí v Síle. Vzápětí si však nebyl jistý z jakého důvodu ho vlastně Síla varovala. Neboť obecně známá jediská pravda pojednávací o nevyzpytatelnosti Síly se nyní potvrdila takřka na sto procent. Nejenže neviděl mezi nastoupenou skupinou rytířku Aaylu, ale navíc ještě ve skupině rozpoznal nerozpoznané. Tou anomálií byl člověk, zjevně Jedi, který postával trošku stranou od ostatních.

Tujiwan si sundal přebytečnou zátěž se slovy: Tyhle batohy obsahují základní výbavu pro přežití na Ilumu. Kožichy potravinové tablety a podobné věci.
Garth zvedl prst: Pokud by se zde našli tací, kteří by se podivovali nad nutnostmi batohu musím říci, že plním jen zadané pokyny. Těm kteří mají výhrady, doporučuju se vrátit do ubikace nejmíň pro čtvery punčocháče…

Dokončujíc svůj proslov se velitel mise otočil na neznámého: A vy jste?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Caeder
Učedník
Učedník
Příspěvky: 35
Registrován: 15.1.2009 21:52:00
Bydliště: Ruins of Jedi Temple - Tython

Příspěvek od Caeder »

Jedi Line (Irades Cadaith)

Hangár - Dok 3

Pomalým krokem se přibližuji ke shluku lidí,kteří se tu scházeli už nějakou chvilku.Bylo mi jasné,že jsem měl pravdu...Tak skutečně se jedná o problém.Je velmi vzácné posílat takový počet rytířů na jednu misi a vidím že i šedého Jedi,zajímavé.

Míjím mistra Koroka,kterému adresuji decentní poklonu...Je tu Korok? Proč nevede tuto výpravu on?Každý přece ví že je nejstarším mistrem řádu,rada musela mít opravdu důvod dát velení tomuto muži..Přicházím ke Garthovi,který již poodkládal naši výbavu.

Letmé poklonění...Irades Cadaith,byl jsem vám přidělen pro tuto misi.Patrně jste o mne nebyl informován,i já se dozvěděl o této výpravě teprve při přistání.Nevím oč jde,avšak jisto jistě se to dozvím cestou.

Poohlédnu se po ostatních rytířích,abych si je lépe zapamatoval,těm kteří si mne všimnou posílám pokývnutí hlavou na pozdrav.Beru si jeden z backpacků,které Garth před pár okamžiky položil na zem...

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Jedi line (Hamish Diredusk)

Hangár – Dok 3

Bylo směšné sledovat velitele, jak se plazí s hromadou batohů s jeho výbavou, až do doby, než jsme zjistili, že ta výbava je vlastně pro nás. "Vy jste bázen. Já už jsem si vzal svou oblíbenou tuniku a vy a me s tímhle nestylovým kožichem???" předstíral jsem rozhořčení abych skryl svoje neskonané překvapení. "Dobrá tedy, ať je po vašem." a vyšel jsem vstříc své ubikaci. Punčocháče jo??? Ty jeden nespokojenče... Tak jaký??? Snad budou stačit štrupny. Jedny. A troje punčocháče. Barva: Azurová, Tyrkysová, Azurová. Výrobce: Křápol a.s. Taiwan Materiál: 100% KOČKA. Neperte v horké vodě. Hrozí spáleniny. Okamžitě jsem vyběhl zpět do hangáru, kde už nebyl skoro nikdo. Buďto odletěli, nebo si šli pro punčocháče. Osobně doufám v to druhé. Jen Garth tam někde stál opodál a asi se rozhlížel. Jo, to jsou punčocháče. <Liamáku, šel sis pro punčocháče, nebo už letíš??? Popereme se o krycí barvu v křižnících??? Nebo mi tu azurovou necháš???> Řekl jsem si ale, že bude dobré návazat nové kontakty se spolupachately naší mise. Proto jsem vyšel ke Garthovi. Postavil jsem se vedle něj a spustil: Ahoj, já jsem... ... ty to víš, ale já jsem... ... to víš taky. Hmmm, má vůbec tahle konverzace smysl??? Jo.. Vím něco, co o mě nevíš. Jsem tu docela dlouho. Dobrá, tohle nemá smysl rozebírat. Mám jiný návrh: Nechtěl by ses zajít skočil podívat na mojí loďičku "Flying Hind" ??? Pochopím, když nebudeš chtít. pokusil jsem se pohnout Garthem z místa.
__________________
1 ) Kdo nepochopil to s tou kočkou, tak nevim. Takže pro ty co to nepochopily. Na některém textilu je materiál 100% PES. Doufám, že to stačí.
2 )Garthe, je to přátelská nabídka. ;)
3 ) Vím že se to píše "blázen". Tak jsem chtěl napsat "bjázen" nebo "buázen". :P
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Jedi line

Hangár – Dok 3 Korok Ti-Shian

Korok si bezeslova vzal jeden z batohů - no vlastně vzal, pomocí Síly ho naložil do lodi určené pro jejich výpravu a přitom si o "nutném" vybavení myslel své.

Nikdy jsem nic takovýho nepotřeboval, tak to ani teď potřebovat nebudu. Ale moh bych se tím prohrabat, třeba tam bude něco užitečnýho.

Následně potom nechápavě, až s odporem, sledoval chování Hemishe Direduska a jednu chvíli přemýšlel i o tom, že by tohoto mladého a vypatlaně působícího Jediho měli z řádu okamžitě vyhodit - vlastně mistr ani nechápal, jak někdo mohl takového blbce přijmout. Bohužel to však nebylo na něm, a tak s očima obrácenýma v sloup odvrátil hlavu, aby se na tu hanbu rytířů Jedi nemusel dívat. Přitom čekal na ostatní a Gartha, až se připraví k odletu, protože on sám byl přípraven již dávno.
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 17.8.2009 10:03:59, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Hangár, dok 3 (Liam Corriolan)

Dobře. Bude to těžké.
Na jednu stranu jsem měl pochopitelně radost, že se Hamish vyhrabal ze svých depresivních stavů, na tu druhou... nu, snažil jsem se pro jistotu zapomenout na všechno, co mi Elyon kdy říkala o maniodepresivních stavech, či spíše co se učila na medickou atestaci.
Ale co. Tohle se ustálí. Týden, dva v terénu a bude vše zase úplně v pořádku. Pokud to tedy dokáže přechodit mistr Korok a zbytek týmu. Mě v to počítaje rovněž.
Donutil jsem se k pousmání a potlačil určitou nechuť k Dirkovu dětinskému chování. Doufám, že Arya k něčemu takovému nikdy nebude mít dispozice.
<Punčocháče? Tak to radši risknu ten kožich.> odpovím mu v Síle a začnu se věnovat konkrétním problémům.
Třeba tomu, že twi´lečka chybí a jeden rytíř Jedi naopak přebývá.
Že by nějaká výměna na poslední chvíli?
Pokrčil jsem rameny; přece jenom, tohle šlo trochu mimo mě a nový člen týmu působil jako někdo pro náš minikolektiv vhodnější než Aayla (nic proti těm z nás s komplikovanou minulostí, to bych musel mít námitky i proti své armádní kariéře, ale neuměl jsem si dost dobře představit, jak by zrovna ona dokázala vyjít s Hamishem a Korokem; a čím méně třecích ploch, tím lépe).
Hodil jsem si na záda svůj batoh a obrátím se k Iradovi: Tak vítej na palubě. Zatím jsme dostali jen ty nejzákladnější informace, takže jsi o nic nepřišel.

Nutno dodat, že v průběhu celé naloďovací situace nepřestávám koutkem oka sledovat našeho velitele. Nemá to zrovna lehké, a rozhodně by mě zajímalo, jak si povede - a co to o něm bude vypovídat.
Přece jenom, zvládnout takovou akci není žádná legrace, a čím víc se toho o jeho rozhodovacích způsobech a myšlení dozvíme před samotnou akcí, tím bude kooperace v průběhu samotného podniku jednodušší.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Republic Line (Keith Helmsley)

Class-II Star Destruktor "Independence"


Nebudem to zdržovat, alespoň předběhnem ty jedie. Vstupme do hyperprostoru.
Pověděl tiše admirál, který právě stojí na můstku, navigátorovy.
Rozkaz pane.
Prohlásí, a destruktor vstoupí do hyperprostoru, což zaviní pád jednoho z procházejících, který to moc nečekal.
Až budem na místě, probuďte naši hrdinou eskadru, a počkáme, odkud přiletí jediové. Do tý doby běžte třeba vytírat vejfuky stihaček, nebo podobně, mně je to už jedno.
Odebere se pryč, konkrétně do své kajuty, která je, nepočítaje lepší zařízenosti, asi pětkrát větší než klasická kajuta pro posádku. A taky o hodně prázdnější. Co kapitán dělá vevnitř můžete už pouze hádat, nicméne, když vyjde ven, tak vypadá docela vesele, a ihned si nabere směr do části lodi, kam moc často nechodí. Upřímně, nechodí tam vůbec. Je to část lodi, kde je ubytovaná posádka. Protože máte všichni svoje kajuty blízko sebe, nemusí se nutit jít hloubějc do "oddělení nůzných", jak to před časem nazval, a rychle obzvoní všechny z vás. Na každým ze zvonku nechá prst docela dlouho, takže se zvuk rozléhá nejenom v kajutě, ale i v chodbě.
Stááávat! Sme na místě! Yea, už sme tady! Takže se koukněte z okna, tamta gula je planeta, a říká se jí Ilum. Teda, ta gula napravo, ta nalevo je hvězda. No, až se pokocháte, můžete si povyprávět, jakej pěknej budík tady na destruktoru máme. Mluvím samozřejmě o sobě, a potom můžete jít do hangárů, sednout do svých krámů a zůstat na místě, protože zatím vrata hangáru neotevřu. Pro ty odvážný, stíhačkou vrata neprorazíš. Pro ty méně odvážný, zavřu dveře na druhý straně, takže z hangárů se prostě nedostanete. To aby jste neměli choutky se podívat, jestli se vám už nedopekl dortík, protože, pokud si nepospíší jediové, tak se nikam nehnem. Nazdar!
Otočí se na odchod.
Jo, a počkejte až odejdu, než si tady budete stěžovat, jaká sem sv*ně. Nemusím slyšet všechno.
Odejde definitivně, a nechá vás tam, vás čtyři odvážné velitele eskader. Jste romanticky rozděleni do "Modré", "Červené", "Zelené" a "Žluté" eskadry, Dash Dreik byl modrý a Thesan Ginewen je červený. Zbytek jsou zelený Gore Raven a žlutý Dave Copeland. Všechno to byly lidi do morku kosti. A oba také náležitě na admirála nadávali, protože, stejně jako většina, dělali důležitou práci -snažily se spát.
_______________________
Teď počkáme, až doletí garth a spol, pač my moc dlouhé průpovídky jako jediové nemáme, a sme připraveni. Tak jak nám vojenský řád nakazuje. Vy dva si sedněte do stíhačky a čekejte se mnou...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republic Line ( Dash Dreik )

Class-II Star Destruktor "Independence"

Už jsem dělaal na stíhačce když to semnou cuklo jak jsme vstoupili do hyperu. Technici mě naštvali, protože mi nefungovalo správně napájení zbraní. O čemž jsem se vzápětí při kontrole přesvědčil sám. S pusou plnou nadávek na neschopné lemply jsem se dal do opravy. Nebylo to nic zase tak vážného a za hodinku jsem se mohl vydat do kajuty. Ani jsem nevnímal nějak okolí. Byl jsem celkem unavený a tak jsem jen šel a slepě salutoval. V kajutě jsem se vysflékl ze své pilotní kombinézi a okamžitě po odpadu na psotel usnul. Zrovna jsem vyhrával velké peníze v sabaccu když se kantýnou rozlehl zvuk proti požárního systému. Ke své nelibosti jsem zjsitil, že to není proti požární systém, ale zvonek mých dveří a za nimi čísi hlas.

Já ti nak....

Chtěl jsem zařvat co všechno udělá mse zadkem toho dotyčného pokud nepřestane zvonit, když jsem poznal hlas admirála radši jsem se zarazil. Byl asi ve skvělé náladě a všechno co říkal mu asi připadalo extrémě vtipné. Já osobně jsem měl chut vzít jeden z mých blasterů a prohnat mu střelu hlavou. Podíval jsem se ven na tu bílou ,,gulu" jak on říkal. Nezaznamenal jsme na ní nic neovyklého a tak jsem si radši šel opláchnout obličej abych se probral. Voblíkl se a připnul si blastery. Pak jsem vyšel z kabiny kde už byli Gore a Dave velitele zelený a žlutý letky. Krycí názvy našich letek nikdy nezklamali.

Parchant jeden nabubřelej nejradši bych ho nakopal do toho jeho zadku. parchant!

Vztekám se na chodbě když čekám až se vyhrabe i čtvrtý člen našeho velitelského sboru.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jedi line

Hangár dok 3 (Garth Tujiwan)

Garth se neklidně ošil ve chvíli, kdy zaznamenal Hamishův pokus o posunutí celé situace nějakým směrem. Bleskurychle se otočil a uhnul. Diredusk, který se držel cípu velitelova roucha ztratil rovnováhu a s pěkným plesknutím přistál na podlaze.
Tujiwan se otočil od Iradese a pohlédl na Hamishe: Věř mi, jsou daleko bezpečnější způsoby sjednání pozornosti.

Pěkné zhodnocení….
Prohodil směrem ke Corriolanovi. A hlavně výstižné řekl bych.
Vítej v týmu příteli.
Ke Direduskovu překvapení tato věta nepatřila jemu.
Určitě si rád zalétáte s něčím větším, že? Ukázal Iradesovi transportér.
Celá takhle akce je rozhodnutí jednotlivce. Rozhodnutí, které ovlivní osud řádu.

Tak pojďte máme úkol… Prohodil a se svým batohem zamířil ke svému cíli.
Ale je to asi stejné jako chtít po Korokovi, aby přehodnotil svůj cynismus…

Dam Nidgel

Correlia – bytový blok


Raketový vzestup, vyznění do ztracena a změna klimatu. Takhle by se dala nazvat součastná situace majora Dama Nidgela. Momentálně v ochranné vazbě a na každém kroku obklopen nejméně čtyřmi gorilami republikové rozvědky, kteří se však vždy drželi v uctivé to vzdálenosti. Z toho všeho však bylo velmi těžké určit, zda mu toto všechno vyhovovalo, či nikoli.

I pro samotného Erika Therila, na kterém ležela odpovědnost majorovi bezpečnosti, byl tento muž záhadou. Samozřejmě, že existovali určité záznamy, ale už i toto bylo na pováženou. Bylo evidentní, že tento muž to hrál na více stran a pokud se k tomu připočte fakt, že se po svém prakticky z mrtvých vstání nechal odvést agenty prakticky hned poté co se objevil, Erik si musel klást prostou, ale ne však jednoduchou otázku:
Proč?

Stejně tak i nedokázal pochopit chování svých nadřízených. Rozkaz k majorově zadržení přišel pár týdnů před tím, než se Nidgel objevil. A Theril si prostě nemohl pomoci.
Taková třída by se přece nenechala zajmout tak jednoduše… Z přemýšlení ho vytrhl pištivý zvuk připomínající, že již dlouho otálí s vysláním svých karet. Nebylo to poprvé, kdy se takhle zapomněl. A nebylo to taky poprvé, kdy, Dam Nidgel svým soustředěným pohledem a bez pohnutí svalu vyčkával.

To vypadá bledě… Pomyslel si Erik, když vkládal na stůl svou kombinaci karet. Věděl, že nejspíš bude smolná, ostatně jako vždy a v duchu zalitoval, že se během své strážní služby nechal opět zlákat.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jedi line

Hangár dok 3 (Liam Corriolan)

S batohem přes rameno zamířím do transportéru, přičemž zavazadlo odložím na první místo, kde nebude nikomu překážet, a pokračuji v cestě do kokpitu, kde si zaberu místo pro ko-pilota. Sice mám ze všech přítomných nejvíc nalítaných hodin a to na lecčem, ale transportní lodě mi nikdy nijak zvlášť k srdci nepřirostly. Takže jejich řízení s radostí přenechám jakémukoli jinému kompetentnímu pilotovi, aniž bych mu do toho hodlal sebeméně kecat.
...asi by bylo naivní doufat, že stihnu před poradou o misi dohnat ten několikahodinový spánkový deficit, že?...
Potlačím zívnutí a krom základních akcí, které jsou na druhém pilotovi, přenechám loď i se všemi manévry v Iradově péči.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“