MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Kantýna u kosmoportu (Tony Corrado)

Po zdĺhavom čakaní ma finálna odpoveď barmana potešila, usmejem sa a nenápadne mu posuniem kredity
Vďaka.
poviem a odchádzam od stolu, razím si cestu smerom von z baru. Hluk na okolo si nevšímam a song, ktorý som už počul miliónty krát ma už len vytáča
Dúfam, že to bossovi bude stačiť.
pomyslím si, keď vykročím na ulicu do hluku ľudí. Pretlačím sa na chodník, bližšie k ceste a rukou kývnem na najbližší taxík. Pri mojich nohách sa pristaví menší speeder, naskočím dnu a vodičovi len pokyniem
Bar Chionti a rýchlo, prosím.
ďalej už nič nevravím a nechám sa viezť.


___________________________________________________
ospravedlnujem sa ze som vynechal jedno kolo, ale nemal som čas vobec a este k tomu som mal problem ze mi neslo nic postovat na Akademiu kvoli antispamovej ochrane ci co
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vorzyd 5, Malé kasíno Abravte

Události nabraly špatný směr, bylo na čase hrát také špatně.
Pustil jsem vše z rukou
Rychlým krouživým pohybem jsem mu vytrhl ruku ze sevření, druhou rukou jsem mu mezitím sevřel druhou ruku, držící zbraň tak, aby nemohl stisknout spoušť, na což amatéři čsto zapomínají, stejně tak jsem zbraň netáhl směrem dolů, což by jen zvýšilo tlak na spoušť, místo toho jsem ji jen vybočil do strany tak aby ruku "otvíral a čerstvě uvolněnou rukou jsem zabodl prsty do zápěstí tak, aby podvědomým reflexem pusil cokoliv drží v ruce, v tomto případě zbraň, nesčetněkrát nacvičovaným pohybem si ji přehodil tak abych ji mohl použít, přesvědčil se že je odjišťená a namířil ji na strážce, ustoupil jsem tak, aby na mne nemohl okamžitě skočit a tak, abych měl ve výhledu i hlučného mužíka.
Doporučuji se vyvarovat hloupých pohybů.
Oznámil jsem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd 5, Bar Chionti:

Poté co náklaďák řízený droidem dorazil až k baru Chionti a Al vykoukl ven průzorem, zjistil, že opravdu něco není v pořádku. Dým valící se ze střechy a dav valící se ze dveří byl jasným indikátorem problému. Stejně tak bylo zřejmé, že by se Al dovnitř předními dveřmi určitě jen tak nedostal, a tak rozčileně zavelel.

Vem nás do garáží, tudy se tam nedostanem ani náhodou!

Litoval dalšího zdržení, ale domníval se, že tak se dovnitře dostane určitě rychleji, než kdyby se zkoušel prodrat zkus unikající dav. Al stále přemýšlel, co se vlastně mohlo stát, ale nic ho nenapadalo. Nebylo to dobré. ni pro Chionti, ani pro Ala.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Restaurace (Abin Ferrence)

Poručík Ferrence, Abin Ference. Představím se spěšně a v duchu přemítám kolik večírků jsem už stihl vymést.
Nakonec docházím k poměrně uspokojivému závěru:

... Bylo jich hodně …

Naštěstí mne z přemýšlení dostal majitel podniku.

...Odečto, Kolečko... Sakra, kdybych si pamatoval jména stejně dobře jako svoje večírkový excesy.

Při obhlídce konta, které by mělo pokrýt škody se mi zatají dech.

...Oblek, oblek, chlast, chlast, děvka, oblek chlast....

Hezký... Konstatuju.

Věřte mi, že bych toho chtěl mnohem víc, než jen obhlídku... Usměju se při pohledu na Bukku.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Restaurace Caverna: (Abin Ferrence)
Při Abinově představení se Bessy jenom vědoucně usmál, čímž potvrdil, že Abina již odněkud zná. Při poznámce něčeho víc se Bessy usmál a otevřel dveře dovnitř, aby nechal Abina posléze vejít prvního. Bukka na Abina jenom mávla ať pokračuje, že si tady poradí sama bez dozoru. Jakmile Abin vešel dovnitř a všiml si rozložení místnosti, tak se mu to konečně vybavilo. Byl přeci mezi hosty při otevření této konkrétní restaurace a Bessyho mu představoval Don osobně. Bohužel restaurace ve vzpomínce vypadala mnohem lépe, než v současnosti.
Všechen nábytek v přední části byl prakticky vyhořelý na popel a požár dosahoval skoro až k prostorám, kde se vstupuje do kuchyní a administrativních pracoven. Co nebylo spálené, to bylo rozstřílené nebo rozmlácené následkem nějaké exploze. Předtím to byla hezká příjemná restaurace pro střední vrstvy s jedním drobným vylepšením. Abin věděl o místnosti za administrační sekcí, kam oba muži právě mířili. Věděl totiž o výkonném počítači napíchnutém na zdejší sítě, který neustále shromažďoval informace a sledoval vše zajímavé.
Myslím, že bude rozumné, když začneme odzadu a s kolegyní se pak setkáte uprostřed, že ?
usmál se Bessy přátelsky a jenom potvrzoval, že v jeho případě Don zvolil dobře.
---------------
Podotýkám, že se jedná o meziodpověď pro Gartha, ostatní mají na své odpovědi už jen týden ! (další meziodpovědi nebudou, protože v případě 74 se čeká na Abbého, Al by předbíhal vůči Donovi, který čeká na Shae a ostatní jsou v týmu).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd 5 - malé kasíno Abravte (Luca "Abbé" Lugano)

Pomalu jsem vzdával myšlenky ukecat toho chlápka a získat si jej příslibem spolupráce. Nepomáhalo ani vyhrožování, natož mírné domlouvání a lákadlo bohatého výdělku.
Musím se uchýlit k meditaci a modlitbám, abych našel nové vyjednávací metody propříště! sliboval jsem si v duchu.

Chlápek hartusil, přičemž stále nepřicházela ona policie, či ochranka, kterou mi 'sliboval'.
Uběhlo přece dost času, aby Ailla či 74 něco podnikli! Už by měli být někde v útrobách kasina... přemýšlel jsem, když jsem se zadíval na muže a naposledy promluvil.
"Řeknu vám už jen jedinou věc: Budeš se smažit v pekle, synu!" řekl jsem co možná nejlhostejnějším hlasem s nádechem hrozby.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Restaurace (Abin Ferrence)

Roztřílenej nábytek, zdi v háji a žádný stopy po dámský společnosti? To teda fakt muselo být zajímavý jednání...

Tak nějak jsem tím nepořádkem proplouval a přitom si vybavoval jednotlivé detaily večírku.

Tady jsem seděl... ...Tady jsem stál … A tady úspěšně lovil...

Byla škoda vidět tak slibně prosperující podnik v troskách. Byl to přesně ten druh podniku, který člověka nutil k zamyšlení zda by přece jen nebylo dobré přestat se chovat jako prase.

...A teď jsem přišel o iluze...

Veďte mne... Pokynu Bessymu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Shae Dyre)

Pro jistotu nasadím co nejnevinnější výraz, tedy takový, jaký jde nasadit, když je člověk naprosto vyděšený (zkrácení hlavně se bude blbě, blbě vysvětlovat) a navíc na něj řvou lidi, kteří by na něj řvát neměli.
Au. Do čeho jsem se to dostala... zase.
„Technik, co házel detonátorem,“ odpovím Donovi, jak nejklidněji to jde. Vlastně to spíš pípnu.
„Takže živý nikdo,“ upřesním.
Tohle vypadalo na pořádný průšvih.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vorzyd 5, Landspeeder shop: :D

Když zaslechnu vracející se... ty které nemám rád ...vytáhnu oba blastery a běžím k východu.
Než vyběhnu z obchodu zařvu na Eggla něco ve smyslu ať někam zalezou..
Vyběhnu na ulici a párkrát vystřelím.
Lestere zmyz!
Neobtěžuji se hledat si úkryt.. spíše se snažím střelám vyhýbat.. hlavně těm co míří na hlavu.
Snad to ta kostra vydrží.. když ne uštřím si zdlouhavé vysvětlování šéfovi co se stalo.... co? já nechci umřít!
Než Lester někam zaleze, snažím se ho krýt... přece jenom moje skořápka vydrží trochu víc.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu (Elisa Dyre)

Vypadá to optimisticky. Rae srovnal postup, sice se věnuje grilování, na můj vkus si moc hraje, ale začíná si uvědomovat, kde jsem a že by asi nebylo nejideálnější ze mě udělat spálenou plechovku. Konečně se můžu opět efektivně přičlenit k týmové spolupráci, krýt mu záda a zaměřit se na ty parchanty, kteří...
...tomu se říká osudový omyl.
Protože vzápětí změní postup. Rána do hlavy je dost překvapivá, abych ztratila rovnováhu, a než ze sebe dostat víc než „Co...“, dodělá mě kopnutí do hlavy.
Postupně se probírám a uvědomuju si, že kolem ani nelítají hvězdičky. V přilbě je poněkud nepříjemně, Rae rozhodně nepostupoval jako gentleman. Podezření na otřes mozku se koná. Podezření na krev z nosu ne, ta je jistá. On plná zásah nohou v těžké zbroji do obličejové části přece jen udělá své. Zlomyslně zadoufám, že ho alespoň pořádně bolí palec.
Každopádně Leman mnou vláčí jako poloutopeným kotětem, a pokusy o odpor vedou jen bližšímu seznámení se s E-11 v omračovacím módu.
Ten chlap je fakt profík. Jenom si své zajímací pudy vybíjí na špatném objektu – a nedá mi ani šanci ho pořádně seřvat.
Když k sobě přicházím znova, nemůžu se vůbec hýbat. Ne že by to u předchozího probrání se bylo nějak slavné, ale to jsem kolem končetin neměla alespoň ten utažený drát. Leman se zjevně baví dobře, alespoň tak, jak se dá čekat u sprintu v plné polní a se zajatcem v plné polní.
Nevím, co mezitím dělal, radši to nechci vědět... a to, co ke mně z dálky doléhá za hlášky, se mi absolutně nelíbí.
„Ještě žiju, ty idiote!“ přinutím se na Lemana zavrčet, ale skoro to zanikne v následném bordelu a vlečení... někam. Jen doufám, že se mi neudělá z toho všeho smýkání tak špatně, aby se v přilbě krom krve objevily i žaludeční šťávy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Malé kasíno Abravte: (poručík Lugano, 74, Ailla Avall)
74 si své pohyby rychle promyslel, tudíž jeho soupeř neměl žádnou šanci. Reflexy měl pomalejší, mnohem méně zkušeností a na někoho, jako byl 74 nebyl vycvičen. Stihl pouze zařvat bolestí, když přišel o zbraň a poté už jenom sledoval, jak mu 74 zkušeně namířil přesně mezi oči, ale zároveň stačil jediný pohyb a nyní umlklý muž mohl být taktéž ve vteřině zastřelen. Abbé si změnu situace vychutnal a okamžitě změnil přístup z vyjednávacího do pozice muže ve výhodě.
Nemusíme se přece hned tak unáhlit, že ? Víte, bezpečnost vlastně ani není na cestě ...
vykrucoval se muž ze situace a strachem mu začal na čele rašit pot. Toliko ke statečnosti této postavy, která patřila k hlavním yyjednavačům tohoto kasína, ale ne tomu nejvýše postavenému.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Don Leechio, Shae Dyra, Al Verttigo)
Don si vyslechl odpověď Shae a chvilku neodpovídal - natahoval tak nepříjemnou atmosféru a dělal to zcela úmyslně. Když se k tomu připojil jeho neměnný přísný výraz - přísnější než ten obvykle, tak by možná Shae byla nyní v přítomnosti té vražedkyně, než Dona samotného.
Bude pohřben, jakmile se dostaneme k jeho tělu. Ty, drahá Shae, nyní běž do svých pokojů a zůstaneš tam, dokud nedorazí zpět tvá matka. Do té doby přemýšlej, co jsi udělala špatně.
pronesl nakonec opět nic neříkajícím tónem, aby posléze pohlédl přísně na Shae a odmítl tak jakékoliv pochybnosti nebo odmlouvání, kdyby se o nějaké pokusila. Poté chvilku vyčkával na místě, než dorazí další osoba, která ho zklamala.

Al se nechal odvézt do zadní části podniku, kudy se dovnitř dostal mnohem jednodušeji, než by se musel prodírat davem prchajícím z podniku. Jakmile spatřil landspeeder s droidem, který měl původně sloužit jako návnada zpátky na svém místě, tak se jen utvrdil v tom, že je pozdě. Dalším utvrzením byl postava Rikka - zabijáka, který často sloužil jako Donova ochranka, Donův osobní doprovod na mise velkého nebezpečí. Vůči Alovi nic nepoznamenal, jenom naznačil směr, kterým se Don vyskytoval. Al vyběhl rychle do schodů, aby cestou minul Shae a nalezl Dona samotného jak hledí na schodiště, které leželo z velké části zřícené před ním. Don se k němu ani neotočil, ale jeho chladný nic neříkající tón hovořil za své:
Vidím, že sis taky všiml, že tu něco nehraje.
Al věděl, že za těmito slovy se skrývá mnoho, mnohem více, než bylo řečeno, ale bylo na něm, jak si to vyloží a zareaguje k Donovi, který se k němu doposud neotočil a nic nenasvědčovalo, že by to měl v plánu.

Vorzyd 5, Landspeeder shop: (por. Castor, Lester Greer)
Rinzler vystartoval jak nejrychleji mohl, ale ani jeho kybernetické úpravy mu nemohly pomoci dostat se k Lesterovi včas. Ten se jenom otočil a dvakrát vystřelil po swoopech, než ho zasypala palba nepřátel. Neměl žádnou šanci a ani se nemohl nikde ukrýt. Ani Rinzlerova přesná střelba, která okamžitě uzemnila jednoho z řidičů nemohla pomoci a brzy se Lester sesypal k zemi jako sabaccový stůl po odpojení energetického článku. Než se mohli zbývající piloti obrátit jeho směrem, tak už padl další z nich. Zůstávali tedy dva na jednoho - jenomže přesně střílející Rinzler se svou kybernetikou se pro ně ukázal příliš tvrdým oříškem - utržil několik ran, než i zbylá dvojice zaplatila za smrt obou pilotů, které měl na starosti. Do jaké míry to byla jeho chyba - to bude nejspíše posuzovat až Don.

Vorzyd 5, Restaurace Caverna: (Abin Ferrence)
Bessy Abina rychlým krokem navedl do nejzadnějších prostor, do rozsáhlé počítačové místnosti, které se útok naštěstí příliš nedotkl. Přesto byl hlavní počítač nyní odstaven - Abin se tomu nemohl divit, protože energetické vedení bylo rozumně rozloženo po celé restauraci a právě to dosáhlo zásah.
V současné době jsme dost slepí, než se povede vše opravit, ale jakmile bude ukončeno vyšetřování, tak je to otázka dnů, než to opravíme. Restaurace žel bude potřebovat trochu více času.
povzdechl si nyní zcela přátelským tónem Bessy. V místnosti byl také jeden ozbrojený technik, který kontroloval vedení, ale Abinovi pozornost nevěnoval, jakmile viděl přístup, který k němu zvolil Bessy.
Bohužel jsme při útoku přišli o jednu číšnici, další dva byli zraněni. Zemřeli ještě čtyři civilisté, zraněných byl tak pětinásobek, přesnou zprávu mají lékaři. Žádná z klíčových osob zraněna nebyla.
pokračoval Bessy a čekal ve dveřích, až Abin shledá místnost za "prověřenou" a budou se moci vydat opět nazpět do administrace.

Vorzyd 5, Kantýna u kosmoportu: (Tony Corrado)
Tony byl spokojen se získanými informacemi a rozhodl se, že nastal vhodný čas pro to navštívit Dona a přesvědčit ho svým postupem v tom, aby se přiblížil členství v rodině.
Sehnat aerotaxi mu nedělalo problém a tak byl velice rychle na cestě, ale jakmile se blížil ke svému cíli, tak si mohl všimnout kouře stoupajícího z míst, kterým jeho aerotaxi směřovalo.
Když dorazil na místo, tak nebylo pochyb o tom, že místem původu je právě bar Chionti, jehož druhé patro(to při zemi počítám jako přízemní) bylo již zvenčí viditelně zřícené a stoupal odtamtud hustý dým. Dveře podniku právě opouštěli poslední lidé pod dozorem zaměstnanců a z dále byly nyní slyšet sirény hasičských vozů blížících se na místo.

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu: (por. Gelayev, Elisa Dyre, Leman Rae, Stanley Molganno)
Leman byl ve svém živlu a jeho touha po co největším skóre obrátila jeho pozornost k Elise. Nevšiml si, že je to ona - ať už kvůli omlácenému brnění, nebo jeho následnému připálení, které následně provedl. To ve Elisu notně dodělalo a sotva se držela při vědomí, než přišly další rány - otřes mozku byl v ten moment prakticky jistý. Elisu rychle odvlekl do relativního bezpečí od nepřátel a než mohla znova přijít k sobě, tak ji věnoval omračující dávku a svázal ji. Následovalo její nemilosrdné vlečení za sebou, což počet modřin minimálně zpětinásobilo. A zatímco Elisu vlekl za sebou, občas si vyměnil několik dávek s tlupou zalezlou vzadu, tak si vesele rozmisťoval balíčky výbušnin. Nikdo ho v ten moment nezastavil a tak už za chvíli mířil ven, otloukajíc za sebou vlečenou Elisu a chystajíc velký ohňostroj. Nakonec jeho zbroj utržila ještě několik slabších zásahů, když začal zdrhat ven, ale nic, co by ho zastavilo. Dveřmi prolétl s první explozí, kdy varoval dvojici kolegů stojících blízko nich. Stanley se zatvářil překvapeně, zatímco Gelajev si ničeho nevšímal. Než si kdokoliv z nich stihl uvědomit, co se chystá, tak bouchl i zbytek a oba také dostaly lekci létání. Nebylo to sice totéž, jako absolvovala Elisa, ale pět metrů bez těžké zbroje a dopad několika sutin okolo nebylo nic příjemného. Leman si to celé mohl vychutnávat již z povzdálí, stejně jako bortící se skladiště. V ten moment opět začínala Elisa, stále držená za Lemanem a svázaná přicházet k sobě. Měla pocit, jako by měla alespoň dvakrát tolik zranění, co kostí, alespoň však její obsah žaludku zůstal na svém místě, dílem i díky tomu, že byla dlouho omráčená.

Vorzyd 5, Frachťák Liberé na orbitě: (Err Asybb, Krukh, Ralz Vamok)
Frachťák Liberé v rukou corelliana Err Asybba vstoupil na orbitu Vorzydu 5, kam právě přilétal a na jeho palubě byla trojice navracející se na planetu. Don Leechio je vyslal na několik misí mimo planetu, aby nabrali i zkušenosti jinde, než na Vorzydu a rozšířili si obzory. Nyní je povolával zpět, protože bylo na čase rozšířit působnost jeho rodiny.
Vedle Erra bylo k dispozici křeslo co-pilota, nebo se členové mohli zdržovat ve svých pokojích, či společenské místnosti vybavené dejarikem a pazzakovým stolem. Ale všichni nyní dobře věděli, že se vrací domů.
Frachťáku Liberé - máte povolení přistát. Zasíláme sestupové koordináty, které vás navedou do doku 5C.
ozvala se Errova letová kontrola, aby za chvíli dorazily potřebné koordináty.
---------------------------------
Další kolo zakončuji 4.9., či dříve, pokud by odpověděli všichni. Máme tu trojici nováčků, ale zároveň se loučíme s Lesterem Greerem, jenž zemřel, jak jinak, než na neaktivitu. Opět nabízím možnost meziodpovědí, ale v několika případech je potřeba odpověď všech hráčů, kteří jsou pohromadě. Pořadí je víceméně libovolné.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Vorzyd 5, Frachťák Liberé na orbitě: (Err Asybb)

Kód: Vybrat vše

...stříbrný frachták nesoucí název Liberé míří k planetě Vorzyd 5, na palubě se nachází kro mně mě taky další dva lidi pracující pro Dona. Naše minulé mise byly velice jednoduché nejednu chvílí jsem si myslel že se mne snaží Don zbavit avšak před nedávnem jsme obdržely zprávu kvůli které se momentálně ihned vracíme na základnu...
Konec pilotova deníku, Err Asybb číslo zápisku 6879435712.
Domluvil jsem směrem k palubnímu počítači který mi začal po chvilce blikat jistou závadu v zadních útrobách lodi.
Co mi tady zase ty dva hlupáci udělali, nebo že by to zavinil ten droid?? Nebudu nikoho obvinovat i když na někoho se to vždy musí hodit.
Pousmál jsem se a znovu začal přemýšlet tentokrát v kladných myšlenkách.
Konečně doma
pomyslel jsem si když jsem si uvědomil jak dlouho jsem byl s Krukhem a Ralzem mimo planetu. Pomalu ale jistě jsme se proháněly orbitem Vorzydu 5. Zkontroloval jsem kontrolky, zmáčknul pár tlačítek a šáhl po komunikátoru:
Tady Lehký frachták třídy Simiyiar označení Liberé identifikační číslo 84579225. Ozvěte se kontrolní věži. opakuji: Tady Lehký frachták třídy Simiyiar označení Liberé identifikační číslo 84579225. Žádáme o povolání k přistání.
Po bleskurychlém zareagováním letové kontroly mi byly zaslány potřebné sestupové koordináty.
Vy prevíti! To si myslej že nedovedu s touhle kráskou přistát??
Rozumím kývnu hlavou ač vím že mne letová kontrola nevidí.
Postupně zadávám koordináty a už nechávám zastaralého autopilota ať ukáže co umí... Za chvíli už loď začíná zpomalovat a parkovat v určeném doku číslo 5. Natáhnu se ke komunikátoru a přepnu tlačítkem kanál čímž zapříčiním že mě uslyší v celé lodi.
Hej vy bando líná jsme tu, čekám na vás venku!
Má mrzutá nálada je ukázkovým případem následků dlouhodobého nevyspání.
Počítači! Otevři výstupní plošinu!
Pomalu po vypínám tlačítka a později celou loď až na důležité věci jako je světlo podpora životních fonkcí a jiné.
R9-F4 pojď semnou
promluvím jak nejlaskavěji to na droida jen de. Pomalu se sunu lodí v patách mi vrže a skřípá droid a já už pomalu jak šilhám nevidím na krok.
Už jsme tu R9-F4. Jsme tu první
Sestoupím po plošině posadím se na barel který je postavený poblíž loďi a čekám na zbytek posádky.
Naposledy upravil(a) Needay dne 24.8.2011 15:07:17, celkem upraveno 2 x.
Obrázek


Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd 5, Bar Chionti:

Se stále vytasenou zbraní jsem doběhl až do míst, kde postával Don. Byl tam teď sám a zdálo se, že hrozba byla zažehnána. Ovšem jenom hrozba pro Chionti. Hrozba pro Ala a pro všechny ostatní co měli co dočinění s touhle katastrofou byl samozřejmě Don.

Glee, nebudu se vymlouvat.

Řekl Al rozhodně a postavil se k nastálé situaci jako chlap. Ostatně jako vždy, když zrovna nebyl postižen svou chorobnou paranoiou. Al schoval zbraň zpět na její místo a rozhlídl se kolem.

Co se tady k čertu stalo? Ještě dneska ráno bylo všechno v pořádku. Rozdal jsem práci, většinu lidí jsem poslal do akce, abychom měli nějaký výsledky než přijedeš, toho bezpečnostního technika jsem poslal aby analyzoval a zdokonalil zabezpečení Chionti a sám jsem se vydal vyzvednout tě na kosmoport.

Al pokejval hlavou čímž podporoval svá slova jako pravdivá. Byl poněkud nesvůj, ale věděl, že s Gleem Leechiem musí jednat na úrovni a jistým stylem.

Přiznávám, to vyzvednutí tě se trochu zvrtlo. Zapomněl jsem, jak mizerní jsou droidi řidiči no a ta choroba, pořád to na mě má děsnej vliv. Asi bych si vážně měl sehnat psychologa. Ale vážně nechápu, co se tady sakra stalo..?

To otázku Al nechal chvíli viset ve větru, a pak jen tiše dodal.

Jsem rád, že už tu jsi. Přeci jenom, tobě jde šéfování líp.

Al Verttigo byl sice sebestředný a rád se předváděl, ale moc dobře věděl, kde je jeho místo a přátelství Gleeho Leechia si vážil víc než čehokoli jiného ve vesmíru. Al byl zcela v jeho moci a teď čekal, co z tohohle průšvihu pro něj vyplyne.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Vorzyd 5, Frachťák Liberé na orbitě:(Krukh)

Celou cestu jsem byl radši sám, a proto jsem seděl na posteli ve své kajutě na Liberé, té staré rachotině co nás vozila po těch pár misích, které jsme zařizovali mimo planetu pro Dona. Mise to byly relativně jednoduché, i když si občas vyžádali více soustředění, ale většinou člověk nemusel sáhnout ani po zbrani, aby dotyčný problém vyřešil. Všechny, kteří měli být uklizeni jsme vyřídili potichu, až v té poslední z které jsme se vraceli jsem musel zapojit i svou E-11cku, kterou jsem teď čistil. Měl jsem jí rozloženou na posteli a děkoval bohům, že systémy téhle rachotiny jsou ještě v takovém stavu že aspoň gravitace trošku funguje a já si tu nepoletuji ve vzduchu. Když už jsem jí chtěl poskládat zpět do původního stavu tak se loď otřásla a všechny součástky se mi sesypaly. Zasyčel jsem vzteky a procedil mezi zuby ostrou poznámku nad tím co ten člověk v kabině provádí. Už abychom byly zpět na pevné zemi. Sice jsem uměl pilotovat a celkem snad slušně střílet, ale nebylo nad pocit pevné půdy po nohama. Tam se mi něco podobného nemůže stát. Poskládal jsem věci na původní místo a rychle sestavil zbraň do původního stavu. Nabil jsem nový zásobník a říkal si jak by to asi bylo aspoň jeden výstřel uštědřit tomu člověku co pilotoval. Věděl jsem, že piloti jsou arogantní a domýšlivý, ale tenhle mi lezl na nervy více než kterýkoliv jiný. Začali jsme přistávat a to byl čas na to, abych si přehodil plášť přes sebe a zakryl si obličej. Nebylo nutné, aby všichni v okolí věděli že se zde potuluje nějaký Noghri a Imperiálové už určitě ne. Pod plášť se schovala i E-11cka. V případě, že by byla potřeba se dala rychle vyndat a jinak nebyla vidět. Slyšel jsem jak ten člověk křičí zase něco co se mi moc nelíbilo. Holt byl čas na to, abych ho naučil jak se chovat. Šel jsem frachťákem a viděl jsem jenom jak se míhá ve vstupním otvoru a leze ven. Vyšel jsme za ním abych si s ním mohl promluvit. Došel jsem k němu tak blízko, aby viděl přes kápi mě do obličeje.
Nech si své urážky a rádoby vtipné komentáře pro sebe či někoho jiného ano? Pokud v tom budeš pokračovat a budou zaměřené na mojí osobu tak zjistíš jak se cítí někdo kdo nemá jazyk.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu (Vyacheslay "Grubyj" Gelayev)

Co to kurva!?
Poručík stál bezeslov a nemohl uvěřit, co právě vidí. Z jeho koncentrace ho vyrušila až cigareta, která dohořívala a začala ho pálit v ruce. Rychle ju setřásl a vyrazil k Raemu.
To si ze mně děláte prdel? Kdo kurva dal rozkaz vyhodit to zasraný skladiště do vzduchu? Z tohohle se budete zodpovídat a...
V tu chvíli si poručík neuvědomil nebezpečí, které představují výbušniny a místo aby se sklidil do bezpečí...mluvil. Rae byl v bezpečí, společně s jeho zajatkyní, Molganno podobně jako poručík nevěřili, co se právě stalo.
Následující výbuch je tedy oba zasáhl, naštěstí jenom tlakovou vlnou a oba se trochu proletěli. I když byl poručík zasáhnout ze strany, ve vzduchu se rychle snažil alespoňt rochu srovnat a natočit, aby dopadl na záda a mohl alespoň trochu snížit následek pádu. Molganno na tom byl líp, poručík měl ze všech nejmíň zbroje, vlastně jediná zbroj byla placatka ukrytá v kapse.
Poručík se po chvilce zvedl a těžce oddechoval, pád s ním pěkně zacloumal. Přesto sesnažil dostat k Raemu, který z povzdálí sledoval co se děje. Když se kymácel k žoldákovi, který vyhodil do povětří skladiště, nahmatal v kapse placatku a lehce si přihnul. Dalším krokem byla další cigareta, která hned mířila do jeho pusy, nicméně z několika nepovedených pokusů o zapálení vynervil a hodil cigaretu na zem. Ani si nevšímal, co je s Molgannem, jediný, kdo ho zajímal byl Rae. Vytáhl svojí zbraň, kterou už po cestě namířil na těžce obrněného žoldáka.
To si děláš trojitou prdel!? Co si kurva myslíš, žes udělal? Ty zasraný, primitivní...co je tohle...to je Dyre?
Zarazil se poručík, když uviděl na zemi "zajatce". Sklonil zbraň a pohlédl na otlučenou ženu, která byla svázaná, ale už přicházela k sobě.
Molganno, jak seš na tom?
Prohodil větu k pozici, kde viděl odstřelovače naposled.
Ty zasraný, primitivní, zkurvený hovado! Ty ses s mozkem setkal snad maximálně v přírodovědným pořadu!? Co tě to kurva napadlo vyhodit do povětří sklad? Co tě to kurva napadlo? Ohrozil jsi nejenom svojí kolegyni a nás, ale i celou misi - ne, přímo jsi posral celou naší misi! Radši přiď na kurva dobrej důvod, proč si to udělal!
Pustil se zase do Raeho, který mu ležel v žaludku více než kdy jindy. Jak ho na začátku považoval za profesionála, teďka objevil jeho určité nedostatky. Vinu dával i sobě, že toto neviděl dřív a že nezakročil. Nicméně neviděl nic špatného na způsobu velení. Měli úkol vyčistit skladiště, než budou moct pokračovat dál. Velitel byl vzadu, společně se sniperem, který vyhledával cíle, kryl ze zezadu a hlídal celou akci. Kvůli dýmu, si ale už nevšiml, že Rae si hraje s výbušninama víc než je zdrávo.
Vytáhne cigaretu a začne zas škrtat, než si jí zapálí. Sveze se po zídce, či stěně, či po čemkoliv jiným, co je kolem něj a sedne si. Jeho záda se stále nevzpomatovali z pádu, nicméně se hned cítí líp.
Zatím mohl jenom čekat, až se tady objeví Molganno, nicméně Dyre byla stále svázaná na zemi, poručík nicméně teprve nabíral síly, takže s tím nemohl nic udělat.
Aspoň jí kurva rozvaž, debile...
Pronesl tiše k žoldákovi a opět upil z placatky.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“