Bitva o Jabiim - Republika

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Wedge Bail

Bitva o Jabiim - Republika

Příspěvek od Wedge Bail »

Výzva všem občanům Galaktické republiky


Situace na planetě Jabiim
Před několika dny obdržela Republika zprávu od svého bývalého zástupce v tamní vládě, Orlisse Gillmunna. Informuje v něm o převratu a vraždách všech republikových atašé. Každý z nich zasvětil svůj život boji za demokracii, měli rodiny, děti. Tento ohavný a odsouzeníhodný čin šokoval celý Senát, který vzápětí obdržel informace, že Jabiimšti nacionalisté převzali legislativní i exekutivní moc na planetě a podnikli kroky, které jasně vypovídají o dalších snahách přistoupit ke Konfederací nezávislých systémů. Obyvatelé Jabiimu musí čelit hladomoru, útlaku a neustálému strachu o své životy. A tito zbídačení nevinní lidé teď potřebují naši pomoc.


Co je možné dělat?
Tuto otázku si v současné době jistě klademe všichni. Naše snahy o humanitární pomoc jsou však mařeny separatistickými vojsky, které v minulých dnech deklarovaly své úmysly podpořit nacionalisty v jejich záměru odtrhnout se od Republiky a ihned také započaly s transporty droidů na Jabiim. Naš postoj je v tomto případě jednotný: čas na diplomatická jednání skončil, nyní je nezbytné použít sílu. Proto každý bojeschopný jedinec, kterému není lhostejný osud utiskovaných a nespravedlivě trestaných, nechť připojí svůj závazný elektronický podpis pod tuto výzvu.


Podmínky přijetí
V těžkých časech jako je tento, kdy je ohrožena svoboda a nezávislost jednoho z našich členů, nebude od dobrovolníků požadován čistý trestní rejstřík, a do vojsk Republiky tedy bude přijat kdokoliv s dostatečnými bojovými zkušenostmi. Následuje seznam akceptovatelných zaměření.
  • --> Padawané v aktivním výcviku

    --> Rytíři Jedi [vytvoří si vlastní postavu]

    --> Kadeti

    --> Klonoví vojáci

    --> Pašeráci
Posledně zmíněným je zaručeno, že po skončení vojenské služby budou propuštění bez hrozby zatčení. Přihlášky jsou považovány za platné jedině za předpokladu, že budou podány do sedmi dnů (jednoho týdne) od zveřejnění tohoto oznámení na informačním portálu Galaktické republiky. Toto omezení bylo zavedeno z důvodu nutnosti absolvovat specializovaný výcvik, do něhož není možné nastoupit dodatečně.


Konflikt je nevyhnutelný
I přes interpelace v Senátu nebylo možné zabránit Konfederaci nezávislých systémů (Separatistům) v zahájení své vlastní propagandistické kampaně za účelem znásobení posil pro své ozbrojené složky. Senátoři byli s obsahem tohoto štvavého apelu plného dezinformací a lží seznámeni a okamžitě vydali varování všem občanům Republiky, aby tuto nedůstojnou iniciativu v žádném případě nepovažovali za pravdivou. Přesná reprodukce tohoto pamfletu je k dispozici v příslušné sekci tohoto portálu. Při čtení tohoto materiálu je doporučeno zmíněné údaje konfrontovat s nezkreslenými daty.


Za bezpečnější a klidnější budoucnost
Pokud splňujete všechny výše zmíněné požadavky a podmínky, neváhejte a vložte svůj podpis pod toto oznámení. Vaše inciativa pomůže zachránit nesčetné životy, vaše chrabrost půjde přikladem ostatním, vaše odhodlání bude inspirací bratrům ve zbrani, vaše síla ochrání Republiku!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant

Byl krásný den a já se procházel po Coruscantských ulicích,kyž jsem si všiml oné výzvy.No ne,separatisti se chystají podpořit odtrhnutí Jabiimu od Republiky?Proč asi.Usmál jsem se.Viděl jsem,jak se tam hrnou spousty zájemců.Zapíšu se taky.Řekl jsem si,potom jsem přistoupil k onomu místu a napsal svů podpis:
Padawan Slolu Nehav
Snad se zúčastní i mistr Qwdo a Jacen,i když...no,nevím.pomyslel jsem si.
No ne,to už je hodin.vyhrkl jsem najednou a spěšně jsem se vydal zpět k chrámu.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Count Roland
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 29.1.2008 14:53:13
Bydliště: Coruscant, Chrám Jedi, ubikace č. 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Count Roland »

Coruscant - Chrám Jedi

To není možné, jak se něco tak strašného může dít Letělo mi hlavou když jsem si pročítal oznámení které bylo toho rána vydáno. A podle informací se schylovalo k obrovskému konfliktu. Zase ti zatracení separatisté.
Dlouho jsem uvažoval zda jsem již dostatečně připraven na podobnou výpravu. Ale moje oddanost zákonům a principům Republiky byla neotřesitelná, proto jsem se rozhodl, že ve chvílích jako je tato se prokáže pravá síla rytíře.
Aktivoval jsem zapisovací formulář který byl pod vyhláškou, kterou jsem objevil už asi před hodinou při zběžném průzkumu novinek na mém datapadu, ale asi hodinu jsem v klidu přemýtal o všech důsledcích.
Padawan Roland (mistrině n.jung) zapsal jsem do přihlašovacího formuláře.
Uklidni se, splnil jsi povinnost. A nyní se vrať ke svým všedním povinnostem! Uklidnil jsem svou mysl oblékl si tréninkový úbor, a vydal se na hodinu Mistra Windu.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Kamino-brífingová místnost

Byl normální den na Kaminu.Což znamená déšt a bouřky.Odpoledne nás zavolali do brífingové místnosti.Nevěděli jsme co se děje, ale mysleli sme si že to bude zase nějaká pořádná akce.Upravil sem si v pouzdrech své DC-17ky a poposadil na hlavě helmu kterou mám poškrábanou odstřely z vícviku.A vyrazil sem do brífingové místnosti.
Velitelé,Republiku čeká nelehký úkol.Pomoct lidem na planetě Jabiim.Je to těžký terén proto jsou prvně vybíráni dobrovolníci a později nedobrovolníci.Kdo tedy chce ať se přijde zapsat sem ke stolu.
Říkal nám jeden z našich kamiňonanckých klonovačů.BYli zde většina mých přátel a spolubojovníků z vícviku.BYl tu Mako(Alpha-62),taky Alpha-60 a velitel i členové týmu 64. Dále také Alpha 26 a jeho jednotka
Proč se nás vůbec ptají,náš úkol je sloužit republice.
Všichni zde přítomní ARC se okamžitě zvedli a šli do fronty ke stolu.KDyž na mně přišla řada hned sem se nahlásil.
Alpha-63(Dash) se hlásí do boje!
Naposledy upravil(a) Dash Spience dne 03.3.2008 18:02:44, celkem upraveno 3 x.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
!Wolf!
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 465
Registrován: 04.9.2007 12:20:36
Bydliště: Chrám Jediů ubikace č. 117
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od !Wolf! »

Kamino - Vojenský prostor

Procházím se, se svojí jednotkou ve vojenském prostoru...
I dkyž jsem pilot vyznamenal jsem se a dostal jsem hodnost
velitele tak jí plně užívam s mímy chlapy jsme tu na hlídce a
celkem si to užíváme procházet se a dohlížet na pořádek...
pak mi ale vysílačkou příjde zpráva o tak zvaném konfliktu
který se chystá na planetě Jabiim Tak jednotko myslím že
budeme mít zase jednou pořádnou akci poďte se zapsat chlapci
a budeme bojovat po svém boku jako jednotka i když budu zřejmě ve
vzduchu ale budu vám krýt prdele to se nebojte! :)
pobízím chlapy
a jdeme se všichni zapsat...Po přichodu do brifingové místnosti se
připravuju k nahlášení...zapnu hruď a zasalutuji a pak mluvím
Hlasím se do služby pane Alpha 26 (Wolf) jako ARC pilot až se
zapíšu s dobrým pocitem čekám venku na své kamarády...i když není to
nic zvláštního jenom plním svojí povinost...jakmile přijdou jdeme dokončit rozkaz...
Naposledy upravil(a) !Wolf! dne 03.3.2008 20:07:06, celkem upraveno 2 x.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ať vás síla provází!

Meris

Příspěvek od Meris »

Coruscant-Chrám Jedi

Jednoho krásného odpoledního dne jsem se jen tak poflakoval po Chrámu a hledal jsem nějakou zábavu na tento den,protože od rána jsem nic moc nedělal.V tom jsem uviděl ohlášení o nějaké bitvě moc jsem tomu nevěnoval pozornost,ale za chvíli jsem si toho všimnul a přečetl pozorněji velký display o tak zvané Bitvě o Jambiim.Ještě jsem zpozorněl a přečetl jsem si článek o vraždách republikových atašé.Chvíli jsem přemýšlel a pak jsem se rozhodl:No,co alespoň bude o jednoho padawana navíc.A šel jsem podat přihlášku.Alespoň mám co dělat v toto krásné odpoledne.Vyšel jsem z chrámu a zamířil na nejbližší přihlašovací stanici.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant-Chrám Jedi

Probudil jsem vystrašený, a celý mokrý z vize, kterou jsem měl. Bylo to pole, kde bylo hodně mrtvých a na něm jsem viděl sebe. Byl to jen záblesk, a nemusel se vyplnit, ale přesto byl živý! Když jsem se vydal trochu se nasnídat, a uklidnit se , tak jsem po cestě k jídelně viděl v holozprávé výzvu k bitvé.
Hmm, bitva o Jabiim.
Koukl jsem se, co se muže udělat aby mně přijmuli.
Přijmou mně, nedávno jsem byl povýšen na rytíře jedi. To by neměl být problém se přihlásit.
Nechtěl jsem se hned podepsat, ale chtěl jsem si tuto botvu trochu rozmyslet. Vrátil jsem se do svého pokoje, kde jsem dlouho meditoval. Nakonec jsem se rozhodl se zapast, a ukázat svojí oddanost republice. Všiml jsem si terminálu, hned vedle výzvy, kde se dalo zapisovat.
Jdu na to. Zapíší se.
Řeknu trochu víc nahlas, ale protože je brzo, tak tam mnoho uší nebylo Skloním se nad terminálem a napíšu:
"Rytíř Jedi, Gerry Akesu"
S klidným svědomím odstoupím od terminálu, a jdu cvičit se světelným bičem...

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Coruscant-spodní patra:
jak dlouho už jsem tady nebyl? to bude asi hooodně dlouho což?...zajdu si do kantýny, tady jsem přeci vyrůstal!.. zahýbám do staré známe ulice když v tom mě do očí skočí náborový plakát... což to? Republika v ohrožení...hmm...za kantýnu by mě mistr rozhodně pokáral, ale on sám říkal, že bránit republiku je naše poslání...takžeeee..
Andyn Toylle, padawan v aktivním výcviku!

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Dodatek k výzvě občanům Galaktické republiky

Mimořádná situace!
Členové Senátu dnes byli obeznámeni se skandálním vyvrcholením kampaně inicinované Konfederací nezávislých systémů na planetě Coruscant. Ten se stal dějištěm verbování občanů Republiky, kteří reagovali na výzvu o hrozícím konfliktu. Malé procento těchto oficiálních oznámení vzbudilo podezření kvůli faktickým nepřesnostem. Ačkoliv obsahovala veškeré náležitosti, namísto odkazu na nejbližší rekrutovací centrum na nich byla uvedena destinace později identifikovaná jako tajná základna separatistických vojsk. Přestože byly na místo okamžitě vysláni klonoví vojáci, žádný ze zadržených nebyl ochoten vypovědět o dalších prostředcích, které byly v této operaci využity.

Jak velké jsou dosavadní škody?
I přes toto varování republikoví agenti přinesli informace o několika Padawanech, jež byli spatřeni v blízkosti vojenských základen Konfederace nezávislých systémů. O technikách použitých k vynucení jejich kooperace nejsou k dispozici bližší údaje, Rada Jedi však považuje za pravděpodobné, že jedním z prostředků byla modifikace chování s dočasným efektem. Tato metoda spočívá v aplikaci spánkové deprivace v kombinaci s dezinformační propagandou, která ústí v přesvědčení o správnosti boje za opačnou stranu. Jestliže je jako katalyzátor použita nehmotná substance zvaná Síla, přetrvává tento stav až do okamžiku skončení střetu. Korekce těchto behaviorálních vzorců je následně otázkou několika minut až hodin bez trvalých následků.

Obezřetnost především
Senátoři tento skandál považují za další důkaz morální i názorové flexibility Konfederace nezávislých systémů. Nábor dobrovolníků se proto tímto dnem ukončuje. Toto sdělení má povahu memoranda s okamžitou platností.


Coruscant: Průmyslová čvrť
Byl už večer když se trojice Padawanů vydala na místo, které bylo na výzvě označeno jako náborové středisko. Vstoupili do industriální haly hluboko v průmyslové čtvrti. Prostorná budova původně využívaná jako továrna na lodní motory je přivítala tichem a tmou. Všichni tři vzpomínali, zda v oznámení nebyl uveden čas, kdy se zájemci mají dostavit, ale nezávisle na sobě usoudili, že ne. To znamená, že splnili dvě podmínky - místo a čas. Teď už jen získat informace o nástupu do výcviku nutného pro odvelení na Jabiim. Andyn Toylle promluvil jako první, či spíše zažertoval nad tím, jak vřele je Republika vítá do řad svých obránců. Odpovědí mu bylo znovu ticho a souhlasné pokyvování ostatních, Slolu Nehava a BanGina. Mohutné dveře haly se automaticky zavřely dříve, než měli možnost dostat se ven. A pak---
Světlo! Oslepující vlny fotonů prorazily tmu a učedníci si instinktivně oběma rukama zakryli oči. To stačilo k tomu, aby jim od opasků odlétly jejich světelné meče. Nehav byl první, který si toho všiml. než ale stačil varovat Andyna s BanGinem, zaslechl jiný hlas - hrubý, autoritativní, sebejistý. Třem Padawanům na mysli vytanulo totéž jméno. Vítám vás, přátelé. Omluvte, prosím, to nepříjemné světlo. Zároveň s tím se intenzita bodavé bílé barvy snížila tak, že všichni mohli končetiny využít pro něco jiného. Ačkoliv se BanGin bleskově pokusil využít Sílu a usměrnit její proud dopředu, nemohl. Ruce ani nohy ho neposlouchaly, takže jediné, co mohl dělat, bylo stát jako socha. Další na tom nebyli lépe. Toylle zjistil, že mu chybí jeho zbraň, ale právě v tom momentě ho neznámá síla donutila nechat svou ruku na opasku. Nehav vyskočil, protože očekával útok, avšak jeho nohy se už nedotkly země a on levitoval ve vzduchu, aniž by byl schopen pohnout jediným svalem.
Konečně měli příležitost rozhlédnout se. To, co uviděli, jim vyrazilo dech. V budově se právě šikovaly bataliony droidů. Slolu jich napočítal osm, což znamenalo přes čtyři tisíce bojeschopných jednotek. Nastupovaly do transportních lodí a jejich místo určení nebylo těžké domyslet. Kolem třech nehybných postav byl kruh tvořený padesáti bitevními droidy. Proti nim stála známá postava v dlouhém plášti. Ano, tito droidi jsou určeni pro Jabiim, a vy jim budete velet. Vím, že lži Mistrů zatemnily vaši mysl, ale s malou pomocí budete za naši věc bojovat s nadšením. Odveďte je na palubu, vezmu si je na starost sám. Odlétáme!
Tak poručil hrabě Dooku a několik mechanických rukou se ihned chopilo Andyna Toyllena a BanGina. Nehav se ještě chvíli vznášel ve vzduchu. Když pak tvrdě dopadl na zem, čekal ho stejný osud jako ostatní. Transportní lodě za pár minut zažehly motory, vyrobené kdysi v této továrně, a zamířily směrem k místu, na nějž se teď upíraly zraky Republiky i Separatistů.
Na Jabiim...

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“