Bitva o Jabiim - Seznámení hráčů

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Wedge Bail

Bitva o Jabiim - Seznámení hráčů

Příspěvek od Wedge Bail »

Coruscant: Rekrutovací středisko, 21 BBY

Už od brzkého rána bylo v náborovém středisku určenému k přihlašování k účasti na insurekci Jabiimu plno. Všichni příchozí sice věděli, že "insurekce" je jen pěkný výraz pro další ze série bitev v Klonových válkách, přesto však nezaváhali. Tentokrát se ale situace měla jinak, protože bahnitý terén a období prudkých dešťů představovaly překážky, které bude nutné překonat a ještě v nich bojovat o holý život. S plným vědomím toho všeho se v prostorné budově scházeli příslušníci nejrůznějších ras i povolání. Bylo možné spatřit zde uznávané celebrity z řad pašeráků, u nichž patriotismus převýšil obavy z možného zatčení, i Rytíře Jedi, jež s povděkem vstřebávali fakt, že osud Republiky není lhostejný ani této skupině lidí. Každý z příchozích si přinesl svou zbraň, přestože se později budou muset naučit zacházet i se standardním republikovým arzenálem. Dva Rodiani u vchodu se zrovna přou o to, jestli jsou s ohledem na zpětný ráz vhodnější příčně nebo spirálově vrtané komory blasterů, jeden z Padawanů poblíž poslouchá zapálený výklad klonového vojáka o účincích termálního granátu na lidskou tkáň.
Mezi těmito dobrovolníky se nachází i hrstka těch, jejichž osudy se během několika příštích týdnů spojí v jeden a kteří budou mít možnost poznat ty nejskrytější kouty svých povah. Nejsou to hrdinové ani blázni, jen ti, kterým boj za svobodu a mír stojí za oběť, ti, kteří se v žáru boje a proudech deště stmelí a budou věřit ostatním stejně jako sami sobě. Ještě netuší jakou roli sehrají v událostech na planetě Jabiim, teď mají více starostí s nalezením důstojníka zodpovědného za kontrolu zapsaných. Ten je v neustálém obležení a není možné se k němu momentálně protlačit, ne snad kvůli strachu z toho, že by došlo k nějakým prohřeškům proti etiketě chování, neboť se zde nacházejí i ženy, nýbrž z důvodů mnohem prozaičtějších - na svou práci je zde sám a zjevně nestíhá. Nezbývá než čekat, čehož lze využít k rozhlédnutí se kolem. Je až překvapivé, kolik zdánlivě nepodstatných událostí dokáže vnímavý zrak zaznamenat.


Utapau, 21 BBY

Šiky droidů táhnoucích se do nedohledna a transportní lodě neustále chrlící další, takový je obrázek dnešního rána na Utapau. Separatisté si tuto planetu přivlastnili už dávno a ta se nyní stala centrem veškerého jejich snažení proti Republice. Ti, kteří měli důvod nebo jen chuť bojovat v tomto střetu dobře věděli, kam se mají dostavit - buď přímo na Jabiim nebo na některou ze spřátelených předsunutých základen. Všude je zmatek, protože několik kadetů Akademie pověřených evidencí svou práci nezvládá a výbuchy hněvu spolu s šátráním po zbraních nejsou vyjímkou. Jen Sithové se svými věrnými služebníky si udržují odstup od nenechavců, kterých se tu sešlo víc než dost. Výkřiky Chyťte ho! či Zloděj! se opakují několikrát za hodinu. Avšak drtivá většina tu není proto, aby si nakradla z nehlídaných kapes, ale aby spojila své síly proti společnému nepříteli. Přeběhlíci z řad Jediů i nájemní lovci, jimž jejich renomé nedovoluje překročit hranice Nar Shaddaa se tu spolčují s imperiálními kadety toužícími oslnit odvahou své učitele a pochybovače.
Jsou mezi nimi i Padawani unesení z Coruscantu a mučením donucení spolupracovat. Hrabě Dooku však kromě umění působit bolest umí mistrně využívat Sílu, takže všichni tři ani nepomýšlí na to, jak při první příležitosti přeběhnout. Jsou loajální do té míry, že pro společnou věc položí život. Lze tady objevit jiné, mnohem snáze přesvědčitelné k podřezávání nepřátelských krků. Konečně místo nemotorných kadetů nastoupí schopnější, přičemž jako demonstrativní příklad jsou nešikové namístě zastřeleni. Nevyvolá to zděšení, spíše jen pobavení několika Iridonianů, kteří se podobných krvavých radovánek účastní pravidelně. Někteří přesto raději volí bezpečí přistávací plochy přímo sousedící s plošinou, na níž se sčítání sil koná. Pozorovat všechno to hemžení a povyk dává celé situaci zvláštní nádech, jako by se tu každý účastnil něčeho, co už nikdy v životě neprožije. Někdy doslova.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Toto téma slouží jako seznámení hráčů jednotlivých frakcí. Popiště, co vidíte a cítíte, zapřeďte hovor s kolegy, jen zatím žádné zabíjení ani boj. To vše zamozřejmě na Coruscantu (přívrženci Republiky), popřípadě na Utapau (sympatizanti Separatistů). Jednotlivé skupiny jsou tvořeny těmito hráči:

Republika
Padawan Roland
Alpha-63(Dash)
Alpha 26 (Wolf)
Rytíř Gerry Akesu

Separatisté
Rytíř Eldar Draco
Slolu Nehav
BanGin
Andyn Toylle

Pro přehlednost své příspěvky strukturujte takto:
Republika / Separatisté
Lokace

Text.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republika
Coruscant: Rekrutovací středisko, 21 BBY


Šedá budova působila velice ponuře.Bylo zde jen několik malých oken u stropu kterými sem pronikalo jen málo světla.Proto většina osvětlení byla umělá.Viděl sem tu jednoho togoriánského pašeráka.Tihle velcí tvorové se my líbí kvůli jejich čestnosti.Tolik lidí i jiných humanoidů se tu pohybovalo až by se někomu z toho udělalo zle.Já jenž sem byl zvyklí na hromady vojáků na jednom místě sem s klidnou hlavou čekal na rozkazy pro nás klony.Všude pobíhali vysoké šarže ale nikdo si nás nevšímal.Viděl sem skupinu pilotů které sem znal odvidění z Kamina.
Nemám co dělat co kdybych se s nimy trochu pobavil???
Zamířím směrem ke klonům a zvlášt k jednomu který se mnou byl v brífingové místnosti na Kaminu když sme se hlásili.
Zdravím hoši.Jsem Dash tak vy nás povezete na planetu???Doufám žer nás tam dostanete v celku.
Řeknu žertovným hlasem.Vím že jsou to dobří chlapi učili se v drsných podmínkách Kamina.To my připomělo vícvik na Kaminu v několika posledních dnech.Naše AT-TE i nové AT-AT měli co dělat v bahnitém terénu který nám na Kaminu připravili aby sme se aspon trochu zvykli na tento terén.Já si na něj nezvyknu nikdy,protože mně nebaví následné čištění brnění.Ale to už se vrátím myslí k pilotům a čekám na odpověd.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Count Roland
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 29.1.2008 14:53:13
Bydliště: Coruscant, Chrám Jedi, ubikace č. 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Count Roland »

Republika
Coruscant-Rekrutovací středisko, 21 BBY

Jaká podivuhodná směsice lidí Kroutil jsem hlavou zatímco jsem se prodíral davem ke stolku kontrolního důstojníka u kterého jsem měl nahlásit, že jsem se dostavil přesně podle rozkazu.
Okolí na mě nepůsobilo zrovna vábně, budova mi připomínala obrovskou výrobní halu, těch pár oken ve střeše budovy nedokázalo dovnitř dostat dostatek světla. A ponuré osvětlení dodávalo již tak vážné situaci ještě vážnější nádech.
"Padawan Roland, hlásím že jsem se dostavil přesně podle rozkazu" Nahlásil jsem u stolku kontrolního důstojníka. Odpovědí mi bylo svižné pokynutí hlavy. Pochopil jsme, že se mám ztratit někam mezi směs spolubojovníků z celé galaxie.
Kéž bych si tu někde našel klidné místečko k meditaci přemýšlel jsem nad neuvěřitelným hllukem který naplňoval halu. Dál jsem procházel halou a nepřestávala mě udivovat neuvěřitelná orzmanitost ras i povolání zde sjednocených za jediným účelem. Že by to byl.... Přemýšlel jsem když jsem si pohledem měřil Jedie stojícího v "klidnějším" rohu haly. Ano byl to Rytíř Gerry Akesu, člen řádu s nímž jsem se setkal již dříve. "Povinnost vás zavála stejným směrem jako mě, že ano" Pravil jsem zatímco jsem úklonou zdravil Rytíře stojícího před mnou.

Uživatelský avatar
!Wolf!
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 465
Registrován: 04.9.2007 12:20:36
Bydliště: Chrám Jediů ubikace č. 117
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od !Wolf! »

Republika
Coruscant-Rekrutovací středisko, 21 BBY

Obrovská tehdeji ještě výrobní hala na mě působyla celkem pozitivně
Rozhlížím se kolem je tu plno zástupců různých ras...
Přidal jsem se ke skupince pilotů protože nikam jinam bych ani nezapadl
Mý chlapi jsou v jiné skupince a baví se o zbraních...
Povídame s ostatnímy piloty a vyměnujeme si zkušenosti většinu s toho
co se znich dostalo ven jsem už znal ale pár rad jsem určitě uvítal pak
k nám ale přišel nějaký velitel (podle hodnosti na brnění)
Pln naladění a humoru nás pozdravil a představil se pak trochu
zašprímoval jak už je u nás ARC zvykem...
Já jsem jen klidně a s úsměvem zareagoval To si piš jestli poletíš semnou
Bude radost absolvovat semnou výsadek...a co ty jak se vám daří?
Vím tak zhruba jaký to je být velitel ja jsem i velitel ale jen pro pořádek
na Kaminu jinak v Bitvách mě potřebují spíše ve vzduchu...

Ostatní piloti se jen pousmály a pokývaly hlavou na souhlas...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ať vás síla provází!

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Separatisté
Utapau, 21 BBY:

Scénérie jak z vojenské přehlídky, jenom ty bubny a trumpety chybí.
Andyn Toylle stojí stranou od centra dění a jenom zlehka sleduje táhnoucí se šiky robotů.Mnohem více ho totiž zajímají ti nenaprogromovaní spolubojovníci, ty živé bytosti, se kterými má jít do společněho boje za zničení Republiky.

Co to je? Námezdní lovci, pašeráci, vrahové i prachobyčejní zloději... kdokoliv z nich mi vrazí kudlu do zad pro pár kreditů navíc...je mi z nich špatně, nejraději bych je tady všechny hned teď zadupal do země!!! Andyn sleduje se zlostí dění kolem, krev mu skoro vřeje.. doufám jenom, že živí budou užitečnější víc jak mrtví...

Ještě jednou se podívá na tu podplatitelnou chásku a s opovržením se otočí, aby za sebou uviděl o něco schopnější a loajálnější spolubojovníky. Hah!Další rádobyjediové jako jsem byl já...snad si budeme rozumět...budeme si rozumět, samozřejmě že ano... pokývá si Andyn hlavou jen tak pro sebe...dokud budeme společně ničit Republiku tak si budeme rozumět! myslí si pro sebe nyní již spokojený Andyn...

Pánové, já jsem Andyn Toylle, seč to mezi námi není obvyklé tak i přesto vám navrhuji, aby jste mi tykali. ukloní se hlavou a zpříma kouká ostatním do očí, očekávající jejich reakci...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Separatisté

Utapau,21BBY

Rozhlédl jsem se po oblasti,při cestě jsem si všiml,že má planeta spoustu propastí kdovíjak hluboké,já ale stál na patře,kde se sčítalo vojsko separatistů,byla to rozlehlá oblast blízko přistávací plošiny,byla tam spousta různých zástupců ras,které jsem mnohdy ani nepoznal byli to žoldáci,ale i pašeráci.Jak můžou vůbec do bitev tahat takové podřadné bytosti?pomyslel jsem si slesle a opovržlivě,potom jsem se podíval na Iridoniany:to jsou praví vojáci,oni a mandaloriané.Ne tahle spodina.
Vmísil jsem se do skupiny odpadlých Jediů a procházel jsem se s nimi po plošině,když na nás zavolal jakýsi jiný Jedi:Pánové, já jsem Andyn Toylle, seč to mezi námi není obvyklé tak i přesto vám navrhuji, aby jste mi tykali.Nejprve jsem si říkal:Jo tak on navrhuje,ale potom jsem mu jako první pdal ruku a řekl jsem:Jasně já jsem pro.Podal jsem mu ruku a zatřásl s ní.Jmenuju se Slolu Nehav.
Nevěřil jsem mnoha lidem,ale z něj jsem zatím nic necítil,navíc tykat si můžeme.Nikdy jsem si tě v Chrámu nevšiml,jak ses sem dostal nebo tě taky unesli?Zeptal jsem se,když jsem si vzpoměl na svoje přidružení k Separatistům
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Separatisté

Utapau,21BBY
Pch!!Stroje len blbé prikazy žiadne vlastné myslenie pohlľadom skočim na skupinu pašerakov a najomnzch lovcov,ktorý sa bavia na učet nejakeho ithoriana
Ty by za pár kreditov predali i vlastnú matku
takáto cháska bojuje za slobodu novej republiky,ktorá ma nahradiť tu skorumpovanú??!! pokritim hlavou a prechadyam sa medzi skupinkami a6 v sile najdem niečo povedome niekto je tu v síle dosť mocný alebo som konečne narazil na tu skupinu Jediov ,ktorých poslal do boja Dooku. prederiem sa šikom Magna droidov a v diaľke zbadam ako si dvaja mladý Jediovia podavaju ruky .
Konečne spoločnoť ako ma byť prederiem si cestu k nim a hovorim
Nech je síla s vami pánove

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Separatisté
Utapau,21BBY:

Hmm...tenhle kluk bude mít určitě něco do sebe...pevný stisk ruky naznačuje pevnou osobnost...
Zdravím.
Jak jsem se sem dostal? Mno, říkej si tomu třebas únos...já tomu říkám účinná přesvědčovací metoda. Konečně mi někdo ukázal pravou podstatu Síly a jejího využití...sic mě od toho poznání bolí docela hlava, beztak se mi moje nová "úloha" líbí...sleduj třebas tohle - takovou zábavu jsem si v chrámu jakživas neužil...
dokončím větu a otočím se směrem k jednomu osamocenému "podřadnému živlu"...chvilka soustředění...a už mu na nohu padá těžká bedna s municí....
..s lehkým úsměvem se otočím zpátky na Nehava: ,,Hmm...ta noha bude asi rozdrecená,co? Ale pšššt, ještě by mě tu neměli rádi... na konci věty ještě mrknu spiklenecky jedním okem a už jen pozoruji, jak se toho nebožáka snaží vymanit z pod bedny...

Meris

Příspěvek od Meris »

Separatsité
Utapau,21 BBY

Stál jsem na velícím můstku vedle Manguarda a pozoroval jsem zástupy bitevních droidů.Stoupl si vedle mě můj Mistr a pověděl mi s zapškým hlasem:Vidím,že sis přivstal,mladý padawane.Zástupy droidů zanedlouho budou bojovat za naši věc.A tž pohlédl dolů a sledoval semnou obrovskou armádu droidů.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Teď když jste všichni napsali svůj první příspěvek, dovolte mi několik upřesnění.

* Každá strana má přiděleného svého moderátora - Konfederace nezávislých systémů N.jung, Galaktická republika mě. Oba dva budeme popisovat nezávisle na sobě děje s tím, že pokračovat se bude vždy až poté, co odpoví všichni hráči ze skupiny.
* Mise začne po návratu mé kolegyně, tedy o víkendu nebo maximálně začátkem příštího týdne.
* Dodržujte pravidla, především to týkající se zákazu hovořit za ostatní postavy a rovněž minimální délku příspěvků.

Toto téma není uzavřeno, naopak, máte příležitost navzájem dále konverzovat a připravovat se. Já zasáhnu jen pokud se situace posune nesprávným směrem. Máte příležitost tvořit děj a ostatní na něj reagovat, využijte ji. ;)

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republika
Coruscant-Rekrutovací středisko, 21 BBY

Ten pilot byl dobrý chlapík.Začal se my zamlouvat.Podle toho jak se choval a jak mluvil sem si vzpoměl na jednoho pilota který se prý takhle chová ale létá dobře.
Daří se velice dobře díky za optání.I když být velitel někdy není sranda tak to jde.Nejhorší je udržet chlapi na hlídce když řádí na Kaminu bouřka a ty musíš stát venku a hlídkovat.Podle chování a mluvy usuzuji že si Alpha-26 s přezdívkou Wolf?Nepletu se?Leccos sem o tobě slyšel.Usměju se podhelmou a čekám na reakci.
No nic hoši povídalo se my s váma hezky, ale musím se jít nahlásit na velení.Snad se ještě potkáme.
Vzpomenu si na rozkaz, který sem dostal.Poflakoval sem se tu protože sem měl rozkaz nahlásit se až v jistou dobu kterou sem málem nestihl ale naštěstí sem si všiml kolik je hodin.Otočil sem se a odklusal za velícím.Prodíral sem se davem, bylo to hrozné každý se někam snažil dostat každý někam pospíchal.Dřív když sem stál tak my to připadalo směšné ale ted když sem se prodíral davem už mně smích přešel.Doběhl sem na velení jen tak tak.Hned sem šel k důstojníkovi a nahlásil se.
Seržant Alpha-63 se hlásí dle rozkazu.
Čekal sem nějaké další rozkazy, ale žádné se nedostavili jen pokývnutí hlavou.S čehož sem usoudil že můžu odejít.Už v klidu sem odcházel zpět do davu najít svou jednotku.
Naposledy upravil(a) Dash Spience dne 12.3.2008 17:39:12, celkem upraveno 1 x.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Separatisté

Utapau,21BBY

Podíval jsem se na toho skrčka,který se snažil se vymanit se z nábojů.Heh,to asi jo,budu se na to muset podívat...Řekl jsem s úšklebkem a předstíraným smutkem.Ten padawan se mi líbil čím dál více.Ale ne!Vypadá to,že ta noha se ti už neuzdraví,máš hold smůlu budeš si ji muset useknout...mávnul jsem rukou a pomocí Síly jsem mu tuto myšlenku vnutil.Vychutnával jsem si pašeráka potom jsem se otočil a podíval se na padawana:Heh,myslím,že mu bude muset postačit protéza,no jo,ta noha se už nedá spravit,smůla...Říkal jsem mu pohřebním hlasem,ale potom jsem se zle rozchechtal.To mu ukáže,kdo je tady pán.Žádní pitomí pašeráci se mi už do cesty plést nebudou
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Republika
Coruscant-Rekrutovací středisko, 21 BBY

Ukloním se na pozdrav padawanu Rolandovy, trochu pozvednu hlavu a klidně odpovím.
Jistě, musel jsem uposlechnout volání republiky. Měl jsem ještě jeden důvod. Ale těďka se spíše zabívejme bitvou. Ještě jsem se nenahlásil. Omluv mně.
Hmm, zajímavý padawan.
Přes dlouhou halu plnou klonů a jediů, kde by se osvětlení mohlo zesílit, a pach zeslabit jsem došel ke stolu, kde byl důstojník, a nahlásil jsem se.
Rytíř jedi, Gery Akesu, se hlási do služby podlel rozkazu pane.
Důstojník na mně kývl, jako kývl na všechny kdo se přihlásily. Při cestě zpět k místu kde jsem stál, jsem si všímal všech aspktů budovy. A protože to byla stará budova, musel jsem si též všímat kam šlapu, protože na kamenou podlahu by to mohl být tvrdý dopad. I když byla budova vysoká a rozměrná, tak z jedné strany na druhou, to vyapdalo jako několik metru, ovšem docela jsem se ke svému místu prošel. Tam stál Roland, a s umsěvěm mi uvolnil místo, na které jsem si opět stoupl a opřel jsem se o zeď. Jak jinak, čekání bylo dlouhé, tak jsem se chtě nechtě pustil do řeči s Rolandem.
Tak co jak jede tvuj výcvik?
Usmál jsem se na něj, jako se usmívám na klaždýho. Mezitím jsem si utíral světelný BIČ.
Viděl jsem z dálky i svého dácného klosnkého přítele.
Tak všechny zase zdravit nemusím. Stačí že je tady Roland...
Opřel jsem se, uvolnil jsem se a ve stoje jsem se pokusil o odpočinek...

Uživatelský avatar
!Wolf!
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 465
Registrován: 04.9.2007 12:20:36
Bydliště: Chrám Jediů ubikace č. 117
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od !Wolf! »

Republika
Coruscant-Rekrutovací středisko, 21 BBY

Jo to jsem já hlidkujeme tam pořadek být musí...
Tak zatím Zdar...
pozdravím ještě Alphu 63 a kecám
s piloty...Tak nic hoši hodně zdaru možná se ještě teď
setkáme jdu se nahlásit....
říkam chlapům a jdu směrem
k důstojníkovi a nahlásím se Pilot Alpha 26 se hlasí dle rozkazu
Jako jindy důstojník jen pokývne hlavou a něco zapíše ja
se odebírám pryč zajdu si koupit asi nějaký pití mám už celkem žízeň
Tak ještě den a vypukne to... pomyslím si tedy pokud nebude
nějaká změna...Jakmile jsi zajdu koupit pití pak se jdu podívat na pár
přednášek o zbraních a jejich funkcích...sice to znám ale aby jsem se
nenudil...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ať vás síla provází!

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Separatisté
Utapau,21BBY:

hmm...tak zatím to nevypadá špatně...jeden co mi přeje provázení Sílou a druhej co ví jak se pobavit...to snad vykompenzuje tu zbylou chásku... přemýšlím když sleduju všechyn ty novoty kolem mě...
Pánové....nevím jak vy, ale já jsem docela netrpělivý.Kdy už bude nějaká akce? Kdyby nám dali alespoň pár droidů k sešrotování nebo nějakejch zajatců na zkrácení volné chvíle...ale tohle čekání mě ubíjí...kde vlastně ten Dooku je? Sliboval jak mě..ehm...nám pomůže s ovládnutím Síly v pravém slova smyslu a místo toho si teď užívá dovolenou kdoví kde...aaahh to je strašný, potřebuju něco dělat! Je tady někde kolem nějaká zábava krom támhletoho bez nohy? Joo a taky mám hlad...jdem do cantýny, baru nebo co tady ksakru kolem je?

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“