Akce Selfmoderation, part2(Pear a R.O.F.L)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Pengalan IV, Továrna na rakety:

A neříkal jsi náhodou že máme být tiší?
Ironicky zopakuji jeho otázku.
Jasně že máme, ale odky se řídíme podle rozkazů? To bylo orientační.
Vidím jak ke mně běží další skupinka a tu též zastřelím (sebevědomně samozřejmě). Ozvu se zpět do vysílačky.
Sejdem se v počítačové místnosti. Je to když vejdeš bočním vchodem, tak to je doprava, rovně, doleva, rovně rovně, doleva, doleva, poroz pak pujdeš doprava a seš tam! Doufám že chápeš. Když tak ti budu cestou radit, když se stratíš. Alfa končí.
Optám se yankeeho jestli muže chodit, a když mi kývne, tak mu pomohu se zvednout, podepřu ho, a deme spolu k počítačové místnosti. Cestou se setkáváme s malým odporem, který rozprašujem bez sebevětší námahy. Zastavím se a vezmu vysílakču
Beta, vidím vás pruhledem. Takže se setkáme u dveří. Čekám na vás.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pengalan IV, falešná továrna na rakety:
(Calm)
Procházeli jste prázdnými chodbami a občas se vynořila menší skupinka B-1 droidů, kteří se však nejevili jako žádná překážka a většinou rychle padli. Netrvalo dlouho a dorazili jste k tomu, co jsi pokládal za počítačovou místnost. Bez rozpaků jsi otevřel dveře, aby jsi za nima spatřil jen prázdnou místnost. Druhý pohled na místnost byl ještě horší, protože jsi spatřil po stěně rozmístěných velké množství aktivovaných výbušnin. Nestihl jsi však vykřiknout žádné varování a už se továrnou rozhléhala exploze.
(Spark)
Do továrny jste vnikli úplně jiným vchodem než Calm a z počátku jste se nesetkali s žádným odporem, což bylo povzbudivé. T ose však změnilo, když se objevila skupina pěti B-2 droidů. Donutili vás ustoupit do velké haly s mnoha plošinama.
Vylezeme po tomhle žebříku nahoru, tam za náma nepoleze.
navrhne Tony a ty nemůžeš nesouhlasit, takže všichni vylezete nahoru, ještě než se k vám B-2ky dostanou. Seshora si poté budete moct prohlédnout hlavní halu továrny.
Hele, proč ty stroje pracují na prázdno ?
povšimne si Danny a ty s Tonym si toho všimnete taky, když se ozve velká exploze z nižších pater. Nedlouho poté k vašim nohám dopadne střelba, když si B-2ky uvědomí, že jste vyšplhali nahoru a pokouší se k vám střílet. To se nakonec neukázalo jako problém, horší však bylo, když se s váma plošina po odpálení náloží, které byli na jejích uchytech zřítí dolů.
... la to past.
zaslechneš jen od Tonyho, než vše utlumí váš pád.
(Calm)
Nabydeš vědomí, aby jsi zjistil, že tě bolí víc částí těla než máš kostí a zě jsi zavalený v sutinách stěn. Pohlédneš do prázdné chodby, aby se před tebou objevila skupina B-1 droidů, kteří neváhají a svými E-5 blastery tě pošlou na věčný spánek.
(Spark)
Když jsi zjistil, že jsi ještě naživu, tak jsi pocítil jiskřičku naděje, která však pohasla se zjištěním faktu, že ležíš s nespočetným množstvím zlomených kostí na zemi v hale. Brnění sice utlumilo pád, ale i tak byl div, že jsi ještě naživu. Snažil jsi se rozhlédnout okolo a najít ostatní, ale Tonyho jsi nikde neviděl a nad Danny se skláněl B-2 droid a několikrát do něj vystřelil, aby zamířil k tobě. Tvá zbraň nebyla nikde poblíž a ty jsi se prakticky nemohl hýbat. Bylo rozhodnuto, ale rozhodně jsi to tomu droidovi nechtěl darovat zadarmo a nahmatal jsi za opaskem jeden termální detonátor. Usmál jsi se pro sebe, počkal až droid dojde blíž a odjistil. Poslední co jsi spatřil byla jasná záře.
------------------------
Tímto zakončuji tento experiment, který se nedá považovat za příliš podařený. Možná jsem vybral nevhodné pozadí, nebo jste k tomu nepřistoupili ideálně, to už si ale posuďte sami. Jak říkám byl to experiment a jeho průběh a výsledky mě nepřesvědčili, abych v něm měl já nebo jiní pokračovat. Možná se k tomu někdy později vrátíme a zkusí se znova, ale nyní zde budou opět mise moderátor-hráč nebo případně multiplayer mise v podobném stylu. Co se týká charakterů, tak protože tohle byl experiment, jsou i nadále použitelní. Závěrem díky za účast na experimentu.

*LOCK*
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“