1. MPM - Chyťte ho! (nebo ji? :-P)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Coruscant, temné sklady

Hodil jsem lékarničku do míst, kam jsem nemohl vidět. Jestli se vzdáte, daruji vám život. Ztlumil jsem dech a zaposlochal se do okolí. Světlo bylo nanic a já se snažil zachytit zvuk ustrašeného dechu nějakého přeživšího.
Jestli nic neuslyším, půjdu ven a sdělím, že jsem zničil gang ale předtím... bych to tu mohl prohledat. Třeba najdu nějaké peníze, nebo kontakty, či co.
Čekal jsem trochu dlouho a stále nic. Ti banditi vlastně nebyli moc těžcí. Nějak podezřele netěžcí. Nevadí. Peníze jsou peníze. Pro ně bych zabil třeba i ... další bandity.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Coruscant - Chrám Jedi
Ze země jsem se zvedal poměrně pomalu,ale to jen proto že jsem byl naštvaný na C´dareho že zase vyhrál.
Ale to už jdeme chodbami chrámu a míjíme meditační místnosti a tréninkové místnosti a cestou míjíme mistry,rytíře a padawany až konečně dorazíme do jídelny.
V jídelně to jako obvykle voní jídlem všeho druhu a štastní padawani se cpou jako o život.
Konečně jídlo.Řekl jsem si když jsem si nabíral velkou kopu kaše.
Co tím asi C´dare myslel že budeme mít misi???No uvidíme.
Pak jsem si sedl ke stolu a C´dare se mnou a jedli jsme.
Co s tím myslel nějaká věc se s námi stane??
A dohltnu kaši kterou jsem měl v puse.

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Coruscant Chram Jedi-Cantýna

Dnešni den je čimsi zvláštni zvláště veselý a zvláště neobvyklý. Je to až kuriózni jak zvláštni dnešni den je. Vše vypada uplně jinak než obvykle, Lidi, Jediove, dokonce i droidi. Tento den je jedna velka zvláštnost. Tolik poruch v síle jsem na jende planete a dokonce ani an coruscantu necítil. Velice zajimavé je že tyto poruchy jsou strašně neurčite a nepřesne. Musim si údělat čas na Meditaci hned po jidle.

Mno dnešní den je velice zvláštni. Neni jiste zda úkol či misi nebo pouze potyčka nas čeka jelikož síla je nevyzpytatelná. Nikdo s určitosti nemuže říct že se něco stane dokud se to nestane. Mam jen tušeni a síla mi pošeptala pár věci to je ale vše měl by ses více věnovat meditacim a taky se věnovat porucham v síle Jerle. Jinak to byl dobrý trénink ale ne vždy králik předběhne želvu. Byl to z tvé strany Dobrý výkon. Co maš v plánu na odpoledne řikal jsem si že by jsme se po meditaci mohli projit v blízkem okoli nekam do města trochu povyrazit.

Cítim že dnešek nam přinese mnoho přiležitosti, a zábávy, však něco temného nas očekáva a nejsem schopen říci co. Dnešek je zvláštni jakoby...
MPM C'dare Ibles - Rytíř Jedi

Nic neni jak se zda. Vždy je dobro a zlo a svet je často řernobíly.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Coruscant - Loď:

Bendyho odpověď moji zvědavost nijak zvlášť neukojila, a tak jsem si pořád prohlížel droida, zatímco Bendy začal s prvními úpravami. V hlavě mi zuřil boj, jestli mám prozkoumat droidova data, nebo ho nechat na pokoji. Nakonec jsem se k němu sklonil, abych si mohl prohlídnout uložená data, ale dřív než jsem stihl cokoliv udělat, se zaplo hafo lodních systémů. Okamžitě jsem se podíval na Bendyho, jestli s tím nemá něco do činění, ale ten byl patrně ještě více překvapený než já a snažil se nějak zastavit spouštění dalších systémů a vypnout je, leč neúspěšně. Co se to k sakru děje!?

Loď mezitím stihla zavřít vstup (a tím pádem i výstup) a nastartovat. Naprosto plynulým pohybem loď vyletěla z hangáru, díky čemuž jsem si konečně uvědomil co se stalo. Automatický sekundární systém. Její majitel si ji zavolal k sobě a nevědomky také nás. A co bylo horší, tím majitelem patrně nebyl nikdo jiný než "Derenův starý přítel".

Deren nás zabije, tedy pokud ho nezabiju dřív...

procedím mezi zuby. Okamžitě pokynu Bendymu, že bude lepší když se schováme, a vyběhneme ven z pilotní kabiny. Na chodbě jsem spadl díky škubnutí, způsobeném proražením nějaké bariéry, a odřel si ruce, jak jsem se snažil zbrzdit pád. S Bendyho pomocí jsem se rychle postavil znovu na nohy a rychle se schovali v jedné místnosti do stínu za nějakým pultem či krabicí s blasterem v ruce.

Stihli jsme to tak tak, neboť loď zrovna dosedla na zem a otevřela vstup. Uslyšeli jsme nějaký rozkaz a po té kroky dvou osob, jak vešli dovnitř, pak ale následoval výstřel z blasteru a tupé žuchnutí nějakého těla, jenž dopadlo na podlahu. V naprosté tichosti jsme ostražitě očekávali co se bude dít dál.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Mastr Kavar - Lovec jediů:

Coruscant - Kantýna:

Sakra, hnusná barmanka, hnusná. Musím něco rychle vymyslet.
Snažil jsem se procpat ke dveřím, ale houfy lidí mě zpomalovali a já se nemohl dostat ke dveřím.
No, pořád tu mám detonátory, ale že bych zabil tolik lidí?....... Nemám na výběr!
Z kapsy jsem opatrně vyndal dve tepelné detonátory, jeden plasmový detonátor a jeden nárazový detonátor, který by měl omráčit ty, kteří by nezemřeli po výbuchu tepelných a plasmových detonátorů.
Takže plán je jasný. Půjdu ke dveřím. Pak se rychle otočím, jeden tepelný detonátor hodím k servírce a policistům. Druhý hodím do davu předemnou. Plasmový hodím znovu k policistům. Pak rychle poběžím k oknu, které je asi 5 metrů napravo odemne. Proskočím oknem* a pak z venku hodím do kantýny nárazový detonátor. Pak nasadím sprint k nejbližšímu davu, kde se ztratím a konečně se vypravím k chrámu jediů....... No tak jdu na to!
Otočím se........................................................



--------------------------------------------------------------
* Snad jsou to ty okna, kterými se dá proskočit ( :D :D )
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Coruscant - Chrám Jedi

Hned poté co Akh prošel vchodem vzhlédl vzhůru a začal si vychutnávat sluneční paprsky.
Je teda krásně!
Po této myšlence se Akh vydal směrem k terase s výhledem.
Rytíř procházel zahradou kolem padawanů, kteří cvičili zvedání věcí a jíných rytířů, kteří si v tak slunečný den udělali chvíly na meditaci.
Chudáci co dokázali, nic jen mě závidí!
Při této myšlence mu kolem ucha proletělo ovoce, zlostně se podíval směrem odkud přiletělo.
Uviděl dva mladé padawany jak se smějí na jeho účet.
Tak to neměli dělat! pomyslí a usměje se.
Okamžitě se otočil na ovoce a silou ho poslal ohromnou rychlostí k padawanům, aby se ovšem pár centimetrů od jejich obličeje zastavilo. Padawani už se začínaly smát, když jim ovšem ovoce vybouclo přímo do obličeje.
To je naučí! řekne si potichu.
Po tomto menčím icidentu konečně dojde k terase a podívá se na výhled na zahrady a město.
něco se prostě stát musí! pomyslí si a dál se dívá dál na výhled.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

bogdan.g


Coruscant, temné sklady

Na tvou výzvu nikdo nereagoval a ani jsi nezaslechl žádný jiný zvuk než vlastní dech. Po chvíli jsi usoudil, že jsou všichni mrtví a rozhodl se podívat se na spoušť, kterou jsi způsobil. Vstal si a před tebou se naskytl pohled na místnost, ve které za různými chabými kryty ležely zkrvavené a zohyzděné mrtvoly 4 banditů, kde každá znich symbolizovala 500 kreditů.

Ten pohled nebyl zrovna příjemný, ale jistě dostali to, co si zasloužili. Dále ses rozhlédl a všiml sis, že na malém stolku nedaleko od jedné z mrtvol leží jakýsi kufřík, jehož sis předtím nevšiml. Dále nevidíš nic zajímavého, co by stáloza tvou pozornost.



_________________________________
_________________________________



Team Jedi

checkman & C'dare Ibles


Coruscant - Chrám Jedi

Oba rytíři seděli v jídelně a nad talířem obvyklé stravy se začali věnovat zajímavému tématu. Z dizkuse je však vyrušil jeden padawan, který se vynořil z jedné z příchodových chodeb a nerozhodně se rozhlédl po jídelně, když vás spatřil, zamířil rovnou k vám a pro jistotu se zeptal:

Vy jste rytíři C'dare Ibles a Jerl Jiten?

Ani nečekal na odpověď, protože si tím byl zřejmě poměrně jist a pokračoval:

Do deseti minut se máte dostavit do předsálí místnosti Rady, odkud budete následně povoláni, až to Rada uzná za vhodné.

Skončí se srojeným tónem a už jen tak mimochodem řekne:

Zřejmě pojedete na nějakou misi pánové.

Přitom mrknul a vydal se k pultu s jídlem, aby si nechal nandat svůj oběd.



_________________________________
_________________________________



Mastr Kavar


Coruscant

Jak ses cpal k východu, tak si tě barmanka všimla a začala hnát příslušníky za tebou, ti se orpavdu okamžitě jali tě pronásledovat a prodírat se davem za tebou, aby tě zpacifikovali popřípadě zastřelili, což však teď nemohli, protože nemohli riskovat zabití nebo zranění některého civilisty. Jejich vytažené blastery však vyděsili dav slabomyslných lidí i nelidí a ti začali histericky křičet a pobíhat.

Jejich histerii ještě zvýšilo, když jsi vytáhl jeden z detonátorů a vrhnul ho směrem k barmance, která tě napráskala a další do davu lidí, kteří se ječící hnaly ke dveřím. To už jsi však servírku obdaroval dalším detonátorem a sám se rychle vypařil jedním z oken kantýny, kterým jsi prolétl až na ulici, odkud jsi vhodil poslední připravený ničivý nástroj, který odstartoval veliky výbuch jenž doslova roztrhal kantýnu a zvláště lidi v ní na kusy. Samotného tě tento výbuch odhodil několik metrů a jen tak tak tě neprobodl některý z úlomků materiálu, ze kterého byla chatrná stavba postavena.

Nakonec jsi se otřepal a rychle vmísil, ve špinavé uniformě důstojníka republikové armády, do davu a namířil sis to, po těchto nesmyslných a naprosto krvavích jatkách, přímo k chrámu Jedi lehčí o všechny detonátory, které jsi měl u sebe.

Po chvíli už jsi byl daleko od místa masakr a hromadnou dopravou jsi mířil k místům, kde stál chrám Jedi. Po dalších několka chvílích jsi stál nedaleko vstupu do chrámu Jedi v nejvyšších patrech a doufal, že se ti nabídne příležitost ulovit si nějakého jediho. Náhle jsi zahlédl starého, šedivovlasého chlapíka v rouchu mistrů Jedi, jak vychází z chrámu a míří ke stanovišti hromadné dopravy.



_________________________________
_________________________________



Diss Morr


Coruscant - Chrám Jedi

Po takové škodolibosti se padawani už opravdu nesmějí a všichni ostatní, kteří tomuto incidentu přihlíželi se na tebe dívají krajně opovržlivými pohledy, což tě však zase tak netrápí a dál pokračuješ svou cestou až k jedné z teras, ze které je hezký výhled.

Zde tě také vyhledá nějaký padawan, který tě osloví trochu bázlivým tónem:

Promiňte, vy..vy jste rytíř Akh Shadow?

Vypadá na to, že by tu teď nejradši ani nestál, ale přesto se přemůže a pokračuje, aby to měl rychle za sebou:

Rada si žádá vaší přítomnost v předsálí zasedací místnosti do 10 minut. Potom budete do zasedacích prostor povolán podle přání Rady.

Padawan se rychle otočí a zase zmizí v zahradách.
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 25.5.2008 19:02:16, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Coruscant, temné sklady

Tak teda nic... i když 2000 Kreditů je taky pěkná sumička. Má práce je u konce. pomyslel jsem si a nespouštěl jsem oči z kufříku. Přišel jsem ke stolku a přemítal, jestli mohli být ti bnaditi tak šťastní právě z tohoto úlovku. Došel jsem k záhadnému kufříku a klekl si. Nic se nedělo, žádný mechanismus... tak jsem na kufr šáhl a posléze ho zdvihl. Nebyl jsem si jistý, není-li tam nějaká bomba, ale budiž, při opatrném otevírání se snad nic nestane. Já docela rád šifry, tak by to mohla být i celkem zábava.
Kufřík byl děsně záhadný, ale přitom víceméně obyčejný. To byla děsivá kombinace. Tak jsem spustil otevírací mechanismus kufříku a snažil se ho otevřít.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

bogdan.g


Coruscant, temné sklady

Opatrně ses snažil otevřít obyčejný kufřík, který, jak jsi však v zápětí zjistil, byl zamčený elektronickým zámkem a tys náhle neměl ani potuchy, jak ho otevřít.

Sklad byl naprosto tichý a temný, jehož klid byl teď rušen už jen hučením staříčkého zdroje světla, který ti neúnavně svítl na tvůj boěv, se kterým sis však nevědel rady.

Napadlo tě také, že bys měl nějakým způsobem zaznemat zabití všech 4 banditů, abys měl důkaz pro úřady, aby ti vypaltili odměnu.

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Chram Jediu

Zahledl jsem padawana který si to namířiil rovonou k nam. Pzváni od rady tak jsem zvědavy řikam si když vstávim od stolu a vyměnuju si tázavy pohled s Jerlem. všechno potřebne mám tak jsem vyrazil rovnou k Předsáli abych nestrácel čas.

Přišel jsem na místo ktérému se říka předsálí. Je to celkem velka místnost kde je spousta jediu kteří čekaji až si je předvola Rada. Přišel jsem pln rozpaku jelikož jsem věera dokončil misi tak jsem myslel že nějakou dobu potrvá než mi zase nějakou přidělí. A najednou porucha v síle. Co se to proboha stalo? Zatvářil jsem se zneklidněne. Za ta léta co jsem tu takova porucha tu nebyla. Stojim v předsáli a potichu čekam až příjde Jearl a rada nas předvola ať už je důvod jakykoliv!
Naposledy upravil(a) Ragnoss dne 25.5.2008 19:33:52, celkem upraveno 1 x.
MPM C'dare Ibles - Rytíř Jedi

Nic neni jak se zda. Vždy je dobro a zlo a svet je často řernobíly.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Lovec jediů:


Corusant - U chrámu jediů:


Uviděl jsem starého jediho jak jde ze schodů směrem k hangáru. Rychle jsem ze sebe oklepal prach, upravil se, abych vypadal jako důstojník Republiky.
Vyšel rychlím krokem k mistru jedi.
Stůjte!
Řekl jsem mu rázně, když jsem k němu došel.
Bohužel, nikdo nesmí teď k hangáru. Ve městě propukají menší demonstrace a kancléř vyhlásil stav pohotovosti. Nikdo tam nesmí! Hmm, počkejte, vy jste rytíř jedi, že? Tak to je samozřejmě jiná....
Usmál jsem na toho mistra jedi a přistoupil jsem blíže k němu.
S radostí vás tam doprovodím. Od kancléře máme příkaz doprovodit důležité osoby k hangáru. Následujte mě prosím.....
Řekl jsem mistrovi a snažil jsem se tvářit co nejlépe.
...............................
Naposledy upravil(a) Mastr Kavar dne 25.5.2008 19:28:03, celkem upraveno 1 x.
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Diss Morr

Coruscant - Chrám Jedi

Akh stojí na terase a kochá se výhledem když v tom ho vyruší nějaký padawan.
Co chce ?!
Poté co se mě bázlivě padawan zeptá jak se jmenuje Akh odpoví.
Ano to jsem já.
Ihned co padawan dořekne druhou větu odpoví Akh s nechutí.
Dobře za chvíly tam budu děkuji.
Pak sleduje jak padawan co nejrychleji odchází.
No tak to abych šel a s těmito slovyse vydá se směrem k místnosti rady
Scientia est poestia
Obrázek

V.I.P.
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 22.5.2008 19:52:23

Příspěvek od V.I.P. »

Loď

Tělo se svalilo na zem a bezvládně zůstalo ležet... Postava oděná do černého pláště poodešla do pilotní kabiny a shodila ze sebe svůj plášť. Nyní Loranu obklopovaly přilnavé šaty opět tmavé barvy, jenž byly na jejím těle zcela upnuty, aby kopírovaly její křivky. Bez jakéhokoliv slova kontrolovala údaje jejich letu. Zbývaly 2 minuty do dokončení výpočtu pro hyperprostorový let, zatím vše probíhalo dle plánu. Rozhodla se, že si chvíli odpočine, ale předtím se ještě musela postarat o tělo pohozené na chodbě. Vrátila se zpět a za ruku odtáhla bezvládné tělo do připravené místnosti. Dveře se uzamčely zacvaknutím záklapky a Lorana se vracela zpět do kabiny. U pasu jí visel blaster, na kterém měla instinktivně položenou svou ruku.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Chram Jediu
Bezstarostně obědváme v jídelně,ale za chvíli k nám přijde padawan a vše nám vysvětlí.
Co zas chcou??Že by to byla ta mise o které mluvil C´dare??No počkám.
Odejdu uklidit talíř a jdu do předsálí a cestou míjím padawany a rytíře jedi kteří vypadají že mají starosti.
V předsálí sedí a čekají jediové a přemýšlí.Náhle mě štouchne síla a se mnou to cukne.Něco se právě stalo!A s C´darem si vyměním pohled protože na něm vidím,že ho potkalo to samé.
Sednu si na křesílko-jedno z mála které jsou ještě volné-a přemýšlím o tom podivném štouchnutím síly.
Co by se tady mělo stávat takové sice malé štouchnutí síly vždycky něco znamená.Opřu se do křesílka a podrbu se na bradě.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team Jedi

checkman & Ragnoss & Diss Morr


Coruscant - Chrám Jedi

Všichni tři jste v podstatě současně vyrazili k předsálí místnosti Rady. Dva přátelé se s třetím sice neznali, ale jejich cíl byl teď totožný, i když o spojení jejich osudů v současné chvíli věděli jen nejmoudřejší v chrámu, kteří tak trochu rozhodovali o cestách a učení vaší trojice.

C´dare a Jerl se posadili do křesel přímo vedle sebe a kvůli drobné poruše v Síle se na sebe trochu zneklidněně podívali. Po chvilce dorazil i Akh, na kterého téměř všichni v předsálí hned dost nepřívětivě pohlíželi a posadil se vedle dvojce rytířů (Jerla a C´dara), kteří mu byli naprosto neznámí a zatím na tom nehodlal cokoli měnit. Po chvilce vykoukl ze dveří rady jeden ze starších rytířů jedi, který dělal radě zřejmě prostředníka a oznámil neutrálním tónem:

Rytíři Akh Shadow, C´dare Ibles a Jerl Jiten nechť předstoupí před Radu!



_________________________________
_________________________________



Mastr Kavar


Coruscant

Jedi se na tebe zadíval na chvilku zkoumavým pohledem a potom jen odvětil:

Děkuji důstojníku, ale obejdu se bez vaší pomoci. Nesměřuji do centra.

S těmi slovy se ti elegentně vyhnul a pokračoval směrem ke stanovisku hromadné dopravy.



_________________________________
_________________________________



V.I.P.


Coruscant - loď

Únoskyně omráčila svou oběť a při odložení si zkontrolovala let své lodi, která právě mířila pryč z Coruscantu, proplétala se mezi tisíci plavidel a mířila stále výš k obloze.

Ještě několik chvil bylo zapotřebí, než mohla loď nerušeně vstoupit do hyperprostoru a tak uniknout z dosahu jakéhokoli pronásledování. Žádný z moderních senzorů v lodi zatím nenaznačoval, že by byla Loranina loď kýmkoli sledována, a tak se žena rozhodla ještě uklidit tělo své oběti. I přez to, že stařík byl obtloustlý a tak trochu těžký, nedělalo jí zas takový problém ho odtáhnout do připravené místnosti, kde ho uprostřed nechala ležet.

Zrovna ve chvíli, kdy ho položila se hlasitě rozhoukalo výstražné znamení, kterým velice chytrá loď hlásila, že je evidentně pronásledována či snad dokonce vyzývána, aby se vzdala, což většinou předcházelo palbě.



_________________________________
_________________________________



R.O.F.L


Coruscant - loď únosce

I se svým přítelem se teď krčíte za hromadou krabic a barelů v rohu jedné z místností, do které jste stihl zaplout, když loď přistávala. Chvíli po výstřelu z blasteru se nic nedělo, ale následně se otevřely dvěře a slyšeli jste šoupavý zvuk jako by někdo někoho táhl po podlaze. Bohužel jsem nebyli v pozici, abyste neviděni viděli, co se v místnosti děje, a tak jste se museli spokojit se zvukem. Následně šoupavý zvuk ustal a nahradil ho jiný - výstražné houkání lodi, které podle vašich znalostí znamenalo jediné - někdo po vás, respektive po majiteli lodi, jde.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“