1. MPM - Chyťte ho! (nebo ji? :-P)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Coruscant - Chrám Jedi

Když už Akh dorazil do předsálí koukal ja na něj těch pár jedi co tam byly zvědavě podívali.
No to koukáte kdo je tady! pomyslí si.
Ach jo jediné místo vedle těch dvou! po této myšlence si sedl vedle dvou rytířů jedi kteří vypadali že jsou přátelé.
Po chvíly čekání se ve dveřích objevil straší rytíř jedi a řekl.
Rytíři Akh Shadow, C´dare Ibles a Jerl Jiten nechť předstoupí před Radu!
Ihned jsem vstal a koukal jsem, že ti vedle mě taky a i když nechtěně šel Akh vedle nich k radě.
Scientia est poestia
Obrázek

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Coruscant - Chrám Jedi
K nám přijde nějaký dosud neznámý jedi a sedne si vedle nás.To bude určitě ten Akh Shadow,ale ten se tady moc neukazuje pořád je na misích ale vypadá to,že jde s námi.
Nasádím neutrální pohled a prohlížím si Akha.Přitom přemýšlím proč je tento den tak neobvyklý a jedinečný.
Třeba to souvisí s tím proč jsem se celé souboj úspěšně bránil a pak přišel ten nečekaný výpad a já prohrál.
Možná to s tím mělo nějakou souvislost ale tím jsem se moc nezatěžoval,protože ted mě asi čeká mise a spolu s C´darem jsme se připravovali několik měsíců a čekali právě na tuto příležitost,kdy dostaneme další misi.
Pak ze dveří nakoukne rytíř jedi a oznámí nám,že máme jít my tři před radu.
Dojdeme před radu a tam nás propaluje dvanáct párů očí a napíná nás a my jen čekáme co nám oznámí.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Coruscant, temné sklady

Tak z toho nic nekouká... Pomyslel jsem si. Náhle jsem si však uvědomil, že bych měl dokázat smrt smečky. V branži jako mám já se nikomu nemá věřit. ...Přinést hlavy je staromódní a tak jsem se rozhodl kufřík si ponechat a pohrát si s ním později, a bandity proledat. Třeba budou mít průkaz, či co...
Tak jsem je všechny prohledával a přemítal o kufříku. Třeba ho můj zaměstnavatel chtěl, ale co se neřeklo, to se nepočítá.... Tak jsem si naplánoval, že po prohledání a nalezení předmětu doličného odejdu stále ve střehu. Na usnutí na vavřínech doplatilo už dost lidí jako já.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Loď únosce:

Nedlouho po výstřelu se otevřely dveře a někdo k nám odtáhl tělo pravděpodobně toho, koho zastřelil. Pak odešel a zavřel dveře s (pro zamykání) charakteristickým zvukem, díky kterému mi bylo jasné že sem v nejbližší době nikdo nevleze a jinak jsem si ze zámku těžkou hlavu nedělal, protože Bendymu by mu odemykání moc velkou dřinu nedělalo. Vylezl jsem proto z úkrytu, stále svírajíc blaster připravený střílet, a šel se podívat na tělo.

Byl to starší člověk s šedivějícími vlasy, nepříliš robustní postavy a kupodivu nebyl mrtvý, nýbrž jen omráčený. Pokusil jsem se ho nějak proudit, ale co nejtišeji. V tu chvíli začala loď houkat, což znamenalo, že má společnost. Celý dnešek jsme úplně posrali. Nakonec řeknu potichu Bendymu:

Bendy, skus nějak odemčít ty dveře, ale co nejtišeji.


No slet událostí byl poněkud jiný, ale budiž, na to, abych ti dal edit, se teď nějak necítím.

MrTukan
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Lovec jediů - Mastr Kavar:

Corusant - Před Chrámem Jediů:

Ten ******* bastard, ten *****, hnusák jeden *********.....
Jedi se pomalu vydal směrem pryč a nechal mě tam stát. Projela mnou dávka vzteku.
Je po něm, šmějdovi!
Rychle jsem přiběhl k jedimu ze zadu. A vyndal své silně upravené kopí.
Promíňte, mistře jedi. Je čas zemřít!
A rychle máchnu po rytíři kopím, tak aby ho zasáhlo co možná největší silou.
........................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

V.I.P.
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 22.5.2008 19:52:23

Příspěvek od V.I.P. »

Loď

Lorana zrovna přišla do kabiny, když se rozezněly alarmy ohlašující společnost. Letmo pohlédla na displeje, neboť to čekala. Byly to zatím čtyři stíhači, kteří se k její lodi velice rychle přibližovali. Byla to otázka času, než jí dostihnou. Zkontrolovala další přístroje, které ukazovaly jejich polohu. Vše zatím vycházelo podle plánu, neboť zrovna byli kousek od místa, kde měla v plánu opustit od podsvětelné rychlosti.
Droid, jenž neměl ve svých útrobách integrován hlasový modulátor, nebo respektive droid, jenž měl ze svých útrob demontovaný hlasový modulátor, měl veškeré data uloženy ve své paměti, kde od chvíle spuštění systémů lodi Loraninym ovladačem, začal odpočet celé akce. Zrovna zbývalo jen pár sekund do zážehu iluminárních motorů, Lorana tento čas sledovala s chladným klidem vypočítavého člověka, věděla již předem, že se celá akce povede a nepočítala s jakýmikoliv komplikacemi.
3... 2... 1... a motory se zažehly, hvězdy se roztáhly v dlouhé bílé čáry a loď vlétla do hyperprostoru.
Lorana se až nyní posadila, celý let měl trvat dvě hodiny a deset minut. V křesle se opřela pohodlně o opěradlo a s chládným úsměvem zavřela oči... Vše vycházelo dle plánu.

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Coruscant

Kessel opustí centrum přistávacího střediska a vydá se do útrob mohutného Coruscantu, jenž je zde, ve spodních patrech uměle osvětlen. Po chvilce bloudění nekonečnými ulicemi, s pocitem úzkosti zastaví, opře se zády o zed mohutné budovy a snaží se zhluboka nadechnout. Zavře pomalu oči.Klid, klid..najdi klid v Síle..tak by to můj učitel chtěl. Lehce se v duchu pousměje a otevře oči. Narovná se, ale znova trochu zavrávorá. Proč musí být vždy u mě první dojem nejhorší? Vydá se dál ulicí a pozoruje vznášející se dopravní prostředky nad ním. Tolik života..tolik..utrpení..tolik radosti. Tolik..lásky. V tom okamžiku, k němu dojde nějaká pochybná existence a Neroth se jen zašklebí, nehledě na zboží, které se mu za tučnou částku určitě bude chtít snažit vecpat. Potřebuji do Chrámu Jedi..
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

bogdan.g


Coruscant

Kufřík, jenž tě zaujal, sis na chvíli odložil vedle první mrtvoly a začal jsi všechny 4 prohrabávat. U každého z nich jsi našel, kupodivu, průkaz totožnosti, který ti zajistí tvou odměnu, která byla vypsána místní pobočkou pořádkových sil.

Potom, co sis oddechl, že nemusíš banditům, k prokázání jejich totožnosti, řezat hlavy, vydal ses stále ve střehu i s kufříkem v ruce do vyšších pater, kde stále přibývalo lidí, směrem k menší administrativní místní správě, kde tě po ne příliš dlouhé cestě uvítal úředník pracující na odboru pro vyplácení odměn. Potom, cos mu předložil průkazy se jen usmál a vyplatil ti celé dva tisíce kreditů, což byla odměna vypsána na všechyn 4 hlavy hledaných mužů. Dál si tebe, ani tvého kufříku nevšímal, a tak jsi zmizel. Na vývěsce sis bohužel nevšiml žádného nově hledaného a tak jsi byl teď právě bez práce zadané úřady. Napadlo tě, že by se povedenou práci slušilo jak se patří oslavit.



_________________________________
_________________________________



Mastr Kavar


Coruscant

Přehlíživost mistra jedi tě rozčílila a rozlítila natolik, že ses po něm vrhl se svým kopím naprosto zbaven rozumu. V poslední chvilce, když už sis myslel, že máš vyhráno a tvé skvělé kopí pošle jediho k zemi, náhle tě odrazil svým mečem, azurově moderé barvy, který vytáhl a aktivoval v jediné chvilce, kdy už tvé kopí mířilo k smrtelnému zásahu.

Stařík skřížil svůj meč s tvým kopím takovou silou, že jsi zavrávoral a musel jsi o dva metry poodstoupit. Kolem vás se teď vyskytuje mnoho zděšeně křičícich osob, které se však rychle znaží dostat z dosahu vašich smrtonosných zbraní.

Jedi, potom co odrazil tvůj útok, klidně promluví:

Tvůj vztek a nekalé úmysly by cítil i pětiletý padawan. Uvidíme, jestli bojuješ také tak mizerně, jako skrýváš své emoce, zbabělče.



_________________________________
_________________________________



Reiven37


Coruscant

Podivný muž na chvilku stuhl, když slyšel o chrámu jedi, ale pak jen souhlasně přikývl a doprovodil to zkoumavými slovy:

Samozřejmě, že vím, jak se dostat do chrámu Jedi! Ale bude tě to něco stát zelenáči. Kolik mi můžeš dát? Abych věděl, jestli se mám s takovým, jako jsi ty, vůbec zdržovat.

Přitom tě doslova skenuje zkoumavým pohledem a snaží se zjistit, co jsi zač. Kolem vás se proplétá mnoho osob, ale většina z nich nevypadá ani zdaleko tak podobně jako tenhle vágus. Všichni jsou však naprosto nevšímaví a jen tento jeden člověk tě oslovil a snad ti bude i ochoten pomoci v tvých nesnázích, kdy jsi uvězněn v obrovském městě, ve kterém se nevyznáš.



_________________________________
_________________________________



ROFL


Loď únosce

Bendy, ještě značně vylekaný přikývl na tvoji výzvu a začal se potichu hrabat v zamykání dveří i se svým nářadím, které si nezapomněl vzít sebou - bylo pro něj jako vlastní dítě.

Ty si zatím zkoumal staříka, který byl pouze omráčený a když jsi ho propleskával a pokoušel vzbudit, tak jen bolestně a nechápavě chroptěl. Kromě toho, že byl omráčený, sis taky všiml značné boule a odřeniny na hlavě, která byla možná způsobena tím, jak dopadl na zem.

V jednu chvíli sebou loď téměř neznatelně cukla a když ses podíval průzorem ven, vidíš, jak se hvězdy rozmazávají, což znamená jedině - loď vstoupila do hyperprostoru a teď se nadsvětelnou rychlostí řítíte pryč od Coruscantu a ty radši ani nemyslíš na to, co by na to řekl tvůj šéf a opatrovník.



_________________________________
_________________________________



V.I.P.


Loď

Stíhači byli sice už téměř na dostřel, ale únoskyně svůj plán propracovala přesně, a tak ve chvíli, kdy začli pronásledovatelé pálit, vstoupila její loď do hyperprostoru a tak stíhačům unikla.

Potom, když už se bezstarostně řítila vesmírem, sedla si Lorana do svého pohodlného křesla a se zavřenýma očima vítězoslavně přemýšlela, co bude dál.

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Coruscant Chram Jediu

Sedim na židli s Jerlem a přemítam o té zvláštni poruše a o zvláštnosti tohoto dne. Jako by coruscant konečně ožil a síla proudila všude skrz nas. Jakoby se Coruscant stal Jediem a nastoloval harmonii ve svem nitru a vše tomu celkem napovída až na tu poruchu. Je to doopravdy kuriozni ale přicházi sem nějaky rytíř a zatim jsem neměl tu čest ho ospobně poznat, vyoada ale dosti zkušeně. Ale když vcházi do předsáli najednou sklidy kysele a ne příliš přívětive pohledy od obecenstva které tu čeka s námi. Čim to? ale to je stejně fuk useda k nám (mě a Jerlovi) a Zrovna když se ho chci zeptat na jméno a představit se objevi se porstředník a pošle nas dal k Radě. Inu zajimavé je že tam budeme všichni tři ale ani se tomu nedivim vždyť to je úděl jedie následovat a poslouchat sílu. Všichni vstávame a odebírámé se do místnosti, dnešní den je zvláštni pořad jakoby....
MPM C'dare Ibles - Rytíř Jedi

Nic neni jak se zda. Vždy je dobro a zlo a svet je často řernobíly.

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Coruscant

Mladý hraničář se s neochotou vedle toho to podezřelého cizince prodírá obrovským davem lidí, snažíc se snadněji dýchat. Peníze, peníze a zase jen peníze. Pokud chceš navstívit Coruscant. Musíš mít vždycky peníze. Připomenul si zničenonic slova svého mrtvého přítele a aniž by pohlédl na cizince, v kterém nyní viděl aktuální možnost dojít bez problémů ke svému cíly. Tady. Odpoví Kessel a vytáhne z náprsní kapsy bankovky v hodnotě 50 kreditů. Víc peněz bude, jakmile mě dostaneš na místo, o které jsem Tě požádal., 50 kreditů je určitě pro tohohle člověka víc než dost. Pomyslí si a změří si ho od hlavy až k patě. Domluveno? Trochu se unaveně pousměje, ale oči hraničáře se živě rozzáří energetickým světlem.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team Jedi

checkman & Ragnoss & Diss Morr


Coruscant - Chrám Jedi

Všichni tři rytíři vstoupili do místnosti Rady a náhle se ocitli ve společnosti těch nejdůležitějších v řádu. Zatímco dva přátelé cítili poctu a radost, že mohou stanout opět před kapacitami a téměř legendami, ten třetí nebyl nijak potěšen nad tím, že zde musí stát a horečně přemýtá, co tu vlastně dělá.

To už se v hlavě každého z vás rozezněl hlas jednoho z mistrů, aby jediný z nich otevřel ústa:

Rytíři, vaše osudy se teď spojí v jeden a společně budete nasazeni na důležitou misi. Každý z vás je jiný a má se co učit, doufáme tedy, že společně námi zadanou misi zvládnete a splníte své poslání.

Hlas ve vašich hlavách na chvíli utichne a nahradí ho jiný, hlubší a hrubší:

Dnes ráno byl přímo z koplexu zahrad z vládní budovy "Tertia" unesen jeden z vysoko postavených vládních úředníků. Je na vás vše prošetřit, úředníka najít a pokud možno zachránit ho živého a únosce zajmout.

Tím ve vašich hlavách přestal znít hlas a všichni mistři vás upřeně pozorují, zda máte nějaký problém či ne.

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Chram Jediu - Rada

Vstoupili jsme do mistnosti Rady. Tam na nas ihned promluvil mistr. A i když jsem vypadal jako že jsem 100% natěšeny nebyl jsem, už jsem na tomhle světě nejakou dobu a byl jsem tu dost často na to aby mě už nic nepřekvapilo akorat naž novy spolucestovatel vypadal nespokojeně jakoby se mu to nezamlouvalo. No nic vyslechl jsem si veškere pokyny a zapnul šedou kuru mozkovou a uvažoval jake otazky klást a na co se mam ptat. Po chvíli uvažováni jsem doteoretizoval a začal svym obvyklým zahadným stylem řeči.

Za divnych okolnosti se mise údáva, vůbec tento den je něčim zvláštni a nedavno jsem citil poruchu v ale jsem si jist že to s námi nesouvisi. Přece jen bych se chtěl zeptat proč Tři Rovne a ne mistra a učednika posýlate na tento úkol. Mohly by jste nam sdělit jak obtížne bude splněni úkolu a kde přibližne by jsme mohli začit aby jsme věděli na čem si stojime. Jen informovany pronasledovatel je dobry pronasledovatel.

Ukončil jsem svou řeč a očekavam vysvětlení od kteréhokoliv z mistru a jsem docela zvědav co se dozvím. Přeci jen nesjem žadny začatečnik a už jsem se tu naučil otáčet a myslim že ten mentalni blok po kterém mi nikdo nevidi do hlavy se taky hodi obzvlášť tady. Učil me tomu už muj mistr sice to neni dokonale ale museli by se na mě soustředit a to jediove nedělaji protože to vede k temne straně! Pořad ale je dnešní den zvláštni jakoby...
MPM C'dare Ibles - Rytíř Jedi

Nic neni jak se zda. Vždy je dobro a zlo a svet je často řernobíly.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Lovec jediů:

Corusant - U chrámu jediů:

Odrazil mě a vykládal mi ty jediské žvásty. Usmál jsem se a promluvil hrubým hlasem, který přerostl k řevu.
Hmm, dědku! Co si myslíš? Žil jsi 40 let na Nar Shaddaa? Žil jsi v tom prostředí? Byl jsi odmaličkja vychováván k boji? K tomu aby jsi na Nar Shadda přežil? A teď tady tasíš proti mě meč a myslíš si, že mě, který jsem prožil 40 let na Nar Shadda a přežil tam, porazíš? Jsi ještě senilnější než vypadáš!
Chytl jsem své kopí co nejpevněji a snažil jsem se zaútočit na jediův světelný meč. Na jeho držadlo, aby se meč rozbil a dědek byl bezbraný.
........................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Chram Jediu - Rada
Proč Akha volají s námi???Že bysme měli společnou misi???Přemýšlím cestou před radu ve které vidím žijící legendy:Mistra jedi Maceho Windua,slavného mistra Yodu,Ki-Adi Mundiho,padawanku mistra Windua Depu Billabu a mnoho dalších...
Vyzařovala z nich síla jako teplo z ohně.Všichni si nás prohlíželi a při tom pohledu mi mrazilo v zádech.
Byl jsem radši zticha protože jsem nechtěl moc radu urazit.
To je zvláštní den nejdřív ten souboj pak padawan,vnuknutí síly a ted rada a Akh s námi na misi.
Musel jsem použít sílu abych zakryl napětí které tu panovalo.


__

Toto není edit, jenom takové malé poupravení. Vím, že jsem přesně neudal rok, kdy se příběh odehrává, takže ti nemůžu vyčítat použitá jména, ale vzhledem k tomu, že se příběh odehrává dlouho před klonovými válkami (přibližně 100 let), byla většina těch, které jsi jmenoval ještě nenarozených.

MrTukan

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Coruscant - Chrám Jedi

Akh vstoupi do místnosti rady společně s dvěma dalšímy rytířy.
Co že tidle dva jdou taky ?
Po prvním telepatickem proslovu jednoho mistra si Akh pomyslí.
No to je super s těmadle dvouma!
Po druhém proslovu opět telepatickém si opět pomyslí.
Co kdybych udělal dojem!
Po této myšlence telepaticky promluvím k radě.
Vážení členové rady, rád bych podotknul, že nevím jestli toto spojení nás tří bude funguvat tak jak má, protože každý znás má rozdílné povahy a má jaksi jiný styl.
Scientia est poestia
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“