Boj o přežití

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Dathomir, Kraj lesa:
Statečný a hrdinský čin Talze nezůstal bez odměny. Granát trefil, ten zamířil zpět k místu, odkud byl hozen a Stormtrooper se přes krycí palbu Bothana, která na takovou vzdálenost už postrádala na přesnosti a efektivitě, postavil na poslední odpor. Naslepo vypálil dávku, zatímco se snažil dostat ze svého úkrytu. Poloviční úspěch. Sice jednou ranou Talze trefil do boku, ale z dosahu explozivní síly granátu se již dostat nestihl.
Talz se raději otočil, aby neschytal žádný zásah z nějaké menší trosky po výbuchu granátu, a pak si prohlédl své zranění. Naštěstí nebylo vážné, přece jen ale trochu omezovalo jeho obratnost. Najednou se mu však u noh objevil plazící se, polomrtvý Stormtrooper – ten, co ho ranil.
„Prosím, nezabíjejte mě,“
řekl zraněným, težko slyšitelným hlasem.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dathomir, Kraj lesa:
I když schytám zásah blasterovou puškou do levého boku, tak se naštěstí jedná o pouhý škrábanec, který mi ale opálil mou srst. Bude nějakou dobu trvat, než mi spálené chlupy opadají a nahradí je nové, ale hlavní byl zisk z celé této akce. Nyní se mi stormtrooper plazil u nohou, prosil o milost a jeho život jsem měl v hrsti. Celého jsem ho popadl, poté co jsem si zkontroloval, že u sebe nemá žádnou zbraň, a přehozeného přes rameno jsem ho nesl směrem k bothanovi a člověkovi, kteří měli k dispozici komfort krytí za bednami.
Teď musím doufat, že ten bothan pochopí, co od něj budu chtít.
pomyslím si, zatímco triumfálně kráčím k bothanovi i se svou kořistí, kterou mu pohodím na zem. Stormtrooper by ten náraz měl přežít, ale rozhodně ho to bude bolet, což mám i v úmyslu. Potom mu z hlavy sundám helmu, tak abych mu nezlomil vaz a posadím se na nejbližší bednu vedle a čekám, co bude dělat bothan. Kdyby se pokusil po stormtrooperovi vystřelit, tak po něm vrhnu helmu, kterou mu před tím celým názorně ukážu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dathomir, Kraj lesa:

Zdálo se, že už je po všem, a tak jsem moh odložit svou zbraň a s úsměvem sledovat Talze, jak si nese bezmocného vojáka a následně ho pěkně posadí kousek odemě. Voják už to má skoro za sebou, ale já si rozhodně nenechám ujít příležitost, abych si do talze mohl rýpnout.

Fuj smrdí tady ňáká spálenina! Kdyby sis někdy umyl ten svůj kožich, tak by to možná nebyl takovej puch! A to sis našel novýho kluka, ty chlupáči, nebo ho hodláš sežrat?

Uchectnu se a podívám se na stormtroopera.

Tos ho nemoh trefit pořádně, ty debile? Moh jsem mít pokoj od vás obou a to jedním vrzem! Ale co už, já to s ním snad nějak přežiju. Ale jestli to chceš přežít ty, tak bys nám měl povědět všechno co víš o týhle blbý planetě, kde je nejbližší vaše základna nebo nějaká vesnice či město, kde by se dala najít nějaká loď, se kterou bychom odsud mohli vypadnout. A radím ti dobře, odpověz nám rychle, jasně a pravdivě, jinak tě ten chlupatej šílenec rotrhá na cucky. je to magor, vážně. Roztrhal a sežral piloty i strážné z týhle kraksny, co jsme tady s ní spadli, a to fakt nekecám. Je to vyšinutej zabiják a na bílou je alergickej jako ďábel.

Ve své roli se vyžívám a vše podávám hodně dramaticky, abych vojáka pořádně vystražil, aby se nesnažil nám kecat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Dathomir, Kraj lesa:
Talz hodil Stormtroopera na zem, který při tom vydal další bolestivý výkřik – krátký, ale o to jasnější. Na „schůzku“ nedorazil člověk, který opět upadl do bezvědomí, což vysvětlovalo i to, proč se nezapojil do boje se Stormtroopery.
Bothan se mezitím snažil vystrašit Stromtroopera a přesvědčit ho, aby jim poskytl potřebné údaje pro únik z planety, což vzhledem k přítomnosti tvora, jakým je Talz, nebo příliš složité.
„Řeknu vám to, jen...“
začal Imperiál a odkašlal si, aby mohl pokračovat.
„Jen mě nechte žít.“
Když se mu dostalo ujištění od vás obou, tak se hluboce nadechl a opět si odkašlal. S jeho zdravotním stavem to nevypadalo nejlépe.
„Ale slibte mi, že... že mě vezmete s sebou. Já nechtěl být voják... jenomže mě odtrhli od rodiny, vycvičili a pak poslali na tuhle prokletou planetu,“
požádal Stormtrooper nečekaně o připojení se k vám a ihned se začal ospravedlňovat. Jestli to však myslel vážně jste nevěděli, co vám však bylo jasné bylo to, že vás v tomto stavu nemohl ohrozit.
„Jedna malá základna s jedním transportérem... je odsud asi dvacet minut cesty na západ,“
prozradil vám voják tolik potřebnou informaci a už jste ho nepotřebovali, i když by se mohl hodit. Problém však mohl nastat při transportu k základně, protože jste měli k dispozici jen dvě speeder motorky pro čtyři lidi...
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dathomir, Kraj lesa:

Vidíš jak to jde. Ale nehraj si tu na chudinku, ty sráči! Takoví jako seš ty mi udělali ze života peklo. Asi nevíš, jaká je to prdel v imperiálním vězením nebo dokonce dolech, co? Ještě že jsme spadli na tuhle blbou planetu, ale stejně nechápu, proč bych tě měl nechat žít, když ses nás snažil zabít, svině!

Jsme rád, že nám prozradil místo své základny, ale protože ho už nepotřebujeme a navíc mám odpor k takovým jako je on, namířím na něj pomalu svůj blaster a chystám se ho poslat do pekel tak, jak by to udělal on, pokud bychom nezvítězili v této přestřelce.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dathomir, Kraj lesa:
Na Bothanovu narážku na spáleninu a možnost koupele jenom syknu a zahrozím mu helmou stormtroopera, ale k žádnému zahození se nechystám a počkám si, až co nám stormtrooper sdělí za informace. Stormtrooper se nakonec rozhodne prozradit informace, které si Bothan vyžádá, ale nejedná se o nic převratného, co by nám mělo kdovíjak pomoct. Bothan je však s informacemi spokojen a hodlá se to s naším vězněm skoncovat.
Určitě ví mnohem víc, ještě se může hodit ...
pomyslím si a vykročím kupředu s úmyslem stormtroopera chytnout pod krkem a pořád vyzdvihnout do vzduchu. Zároveň na něj zasyčím, tvářím se pokud možno zle, což by s náhledem lidí na můj druh nemělo být nic těžkého, a v případě potřeby s ním zatřesu, dokud se nerozhodne mluvit víc. Zároveň jsem připraven se druhou tlapou ohnat po Bothanovi, kdyby se rozhodl dělat nějaké další potíže a narušit tak prodloužení výslechu o které jsem usiloval.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dathomir, Kraj lesa:

Už už se chystám stormtroopera zastřelit, když v tom si ho zase do parády vezme chlupáč a z části mi znemožní likvidaci vojáka a hlavně mi jeho počínáním něco dockvakne a s úsměvem na rtech jenom skloním svou zbraň.

Tak ty sis s ním chceš pohrát chloupku, jo? No když myslíš, že je to dobrá věcička na hraní, tak si klidně posluž, ale myslím si, že by ti maminka takovou nekoupila! Radši to s ním rychle skončí, ať odsud vypadnem... Nejlíp z celý týhle posraný planety.

Uchechtnu se svému, podle mě povedenému vtipu a koukám se, jak s polomrtvým vojákem talz nakládá.

Nechtěl bych bejt v jeho kůži.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Dathomir, Kraj lesa:
Talz přešel pro tuto chvíli další urážku na svou osobu od Bothana a vzal vystrašeného Stormtroopera pod krkem, což asi ve spojitosti s Bothanovým proslovem nebylo zrovna nejlepší řešení, protože Stormtrooper s vámi do té doby spolupracoval... a teď věděl, že i když vám všechno řekne, tak ho zabijete.
„Vím toho mnohem víc... jak se dostat do... do tý základny,“
řekl sebevědomě a ani Talzovo třepání a nahánění strachu pohledem nebylo účinné. Ne že by Stormtrooper neměl strach, ale bál se o svůj život a věděl, že dokud budete v rukou držet blastery a on ne, tak nemá jinou šanci na přežití než si nad vámi udržovat převahu v užitečných znalostech pro váš útek z planety.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dathomir, Kraj lesa:
Slova stormtroopera mě nepřesvědčila a asi si neuvědomil, že by v současné době byl mrtvý, kdybych ho nevytáhl zpod Bothanovo pušky. Ještě jednu s ním notně zatřepu a přitáhnu si ho blíž k obličeji, abych mu zasyčel přímo do obličeje.
Dáme mu ještě jednu možnost promluvit, ale nejdřív ho k tomu trochu přinutíme ...
pomyslím si a nasadím stromtrooperovi helmu, abych postavil na zem a jednou jsem ho praštil zleva a podruhé zprava, než jsem přilbu sundal a znova jej zvedl nahoru. Uchopím ho za nohu a otočím vzhůru nohama, abych s ním chvilku kroužil až se mu z toho udělá blbě, než jsem ho znova otočil hlavou vzhůru a pevně držel.
Budeš mluvit, nebo si mám vymyslet ještě něco ?
syknu na něj ve svém jazyce a věnuju mu upřený pohled a čekám co se bude dívat. Po očku koukám i na Bothana, ale předpokládám, že mu už došlo, že jsme v tomhle společně a nezkusí na mě nějakou hloupost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dathomir, Kraj lesa:

Já pouze složím roce na prsa a podvaně začnu pozorovat Talzovo počínání. Nutno přiznat, že jeho způsob byl daleko zájímavější než můj blaster. Tak trochu jsem začínal cítit, že Talz by mi výrazně mohl pomoci dostat se z téhle planety, a proto už jsem upustil od názoru ho někde nechat nebo sejmout za to, jak mě nemá rás. Teď stačilo se ho držet, protože on se odsud chce dostat určitě stejně jako já.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Dathomir, Kraj lesa:
Talzovo počínání nikomu moc neprospělo. Stormtrooper nic neřekl a to z jednoduchého důvodu: ztratil vědomí. Vzhledem k tomu, jak byl zraněn, se dalo čekat, že při takto hrubém zacházení ztratí vědomí a Talz úplně nepromyslel možné následky.
V okolí dvou uprchlých zločinců byl naprostý klid a ticho, jen občas narušované ševelením větru.
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dathomir, Kraj lesa:

Hm, to se ti moc nepovedlo, bělásku. Tak ho odděláme a vyrazíme se porozhlídnout po tý lodi, co říkáš?

Uchechtnu se vlastní narážce a dvojsmyslu a následně sjem opět namířil blaster na vojáka, abych ukončil jeho trápení a bídný život. Ještě předtím jsem se však koukl na Talze, jestli souhlasí, protože jsem nechtěl být další, kým bude takhle mávat.

Musíme odsud rychle vypadnout, co když přijedou další, když se ti první neohlásí.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dathomir, Kraj lesa:
Vývoj situace mě příliš nepotěší a nahlas hlasitě syknu, čímž dám jasně najevo svoji nelibost na výdrž imperiálního vojáka. Bothan opět začne přemýšlet o zabití vojáka svým blasterem.
To by bylo moc rychlé, ne ... na to jsem trpěl moc dlouho.
pomyslím si a i když pustím vojáka nemilosrdně na zem tak, aby si nezlomil vaz, tak mávám rukama, že se zabíjet nebude, ne hned. Počkám, až budu mít plnou Bothanovu pozornost a ukážu rukou na vojáka, a potom směrem, kde jsme našli velkou stopu zdejšího tvora. Znova ukážu na vojáka a snažím se rukama naznačit, že ho svážeme k jednomu ze stromů v nedalekém lese. Nakonec znova ukážu směrem, kde byla velká stopa velkého tvora. Po tom všem ukazování se začnu ohlížet po něčem ke spoutání, čímž by jsme odsoudili vojáka k mnohem nepříjemnější smrti, než zastřelení. Buď bude sežrán nějakou velkou potvoru, nebo umře na svá zranění či hladem a žízní. Pokud naleznu nějaké lano, tak ho hodím bothanovi a začnu hledat, jestli nemáme v některé z beden něco, co připomíná výbušninu, protože před odjezdem, jsem tupro případné další návštěvy chtěl nechat památku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dathomir, Kraj lesa:

Talzův divadelní výstup sleduji s jasnou nechutí, a také mu to dám jasně najevo.

Kurva už! To mi zase chceš říct, že ho nemám oddělat? Já ti hovno rozumím, takže se nauč mluvit nebo si udělej co chceš sám a neházej tu po mě bordel! Já odsud mizím, takže toho šmejde zab nebo se ho nějak zbav, ale dělej jestli chceš jít se mnou, protože já z tohohle místa prostě vypadnu a to tak, že co nejdřív. A taky bych se rád dostal někdy z týhle posraný planety, tak už tady přestaň blbnout a dělej něco užitečnýho ty chlupatá koule!

Znechuceně se kouknu na talze a taktéž na vojáka, kterého pořádně nakopnu a následně se vydám k některé bedně s municí, abych si vzal pár náhradních zásobníků a nějaký ten granát a prostě se celkově vybavil na infiltraci imperiální základny. Hledal jsem i nějakou tu výbušninu, která by se mohla hodit.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Dathomir, Kraj lesa:
Bezvládné tělo muže ve Stormtrooperské zbroji leželo nehybně na zemi, zatímco se oba uprchlí vězni snažili najít potřebné a užitečné věci jak pro jejich (násilnou) infiltraci imperiální základny tak i pro "popravu" imperiála.
Talz poměrně rychle našel lano pro svázání Stormtroopera a hodil ho po Bothanovi, který se však chtěl věnovat svému hledání a hodil mu ho zpět, přímo do obličeje. Než se Talz stačil vzpamatovat, co se stalo, Bothan měl doplněné zásoby střeliva a granátů. Učinil také velice zajímavý objev a to v podobě malého, zapečetěného válečku, do kterého by se sotva vešel balíček datakaret.
Od spídrových motorek, zanechaných tu (brzy) mrtvými Stormtroopery, se ozval hluk - ne nepodobný řeči v basiku.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“