MPMV

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Republic Line (Keith Helmsley)

"Independence", Illum.

Jak dlouho ještě budem čekat?
Pronesl potichu admirál do prázdná, když tu najednou zaostřil na Jedie, a konkrétně na jejihc loď, která byla nekompromisně tažena k planetě.


Tak copak nám to tam ti zahradníci vypěstovali? Hmm, tažnej paprsek jo...? To se teda předvedli, sice z můstku lodi, ale i tak sem ještě neměl čest setkat se s tažným paprskem...
Natáhnu se k tlačítku, který zapíná rozhlašné zařízení po celé lodi. To ale nezmáčknu, a přehmátnu se přímo k tomu vedle, který mně spojí přímo s piloty.
Admirál Helmsley hangáru, máme dole Wongskou aktivitu. Trochu vám načrtnu můj plán, vyletíme za Jediema, pomalu a bezpečně budem sledovat jejich transport, a až stáhnou jejich loď, destruktor se uklidí do bezpečné vzdálenosti, aby nás nemohli chytnout taky. Na místě se pak uvidí, co bude dál. Dash Dreik poletí jako první. Vedle něj se potom napojí mistr Thesan Ginewen. Rozuměl jste? Ginewene? GINEWENE! Zatracenej chlap...proneseno tiše...dobře, pokud by byl pan Babirye tak laskav, a nahradil jeho místo? Děkuji. Máte autorizaci k odletu. Konec.
Opět moje ruka našmátrá tlačítko, teda spíše něco jako poplašnou páčku, a rozezní se poplach na celé lodi. Všichni jsou připraveni na svých místech.
Otevřete ten hangár zatraceně...
Mezitím, na druhé straně lodi se vyzbrojoval malý úderný tým několika tisíců vojáků k nalodění do transportérů, které měli stejný rozkaz jako piloti - vzlétnou.
Křiknu na hangárovou kontrolu, a i když to vizuálně nemohu zkontrolovat, vrata hangáru se pomalu, ale jistě otevírají...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republic Line ( Dash Dreik )

"Independence", Illum

Jak dlouho budeme ještě čekat?
Tahle myšlenka letěla hlavou všem kdo museli sedět ve svých lodích a čekat na odlet. Už jsme tu trčeli dost dlouho a já jsme přestával cítit zadek, nohy mi dřevěněli a už jsme si nevěděl jak sednout. Nakonec jsme se na to všechno vykašlal a vylezl ze stíhačky. Na všech bylo vidět, že už je to dost nebaví. Viděl jsem, jak někteří mají nohy na přístojových deskách nebo jim čouhají mimo stíhačku. Někdo měl sklopenou hlavu a byl ovidět, že ještě dospává. Prvně jsme měl nutkání je jít vzbudit, ale nakonec jsem od toho upustil. Když jsem to tak přelítl, tak nebyli z mé eskadry, takže to bylo fuk. Došel jsem za Davem ze žluté eskadry. Znali jsme se trochu už i z předešlích akcí. Oba jsme na tohle blbé čekání měli svůj názor. Oba jsme ho nesnášeli. Při pár pohotovostech nám nařídili spát i ve stíhačkách a to fakt není nic příjemného. Když jsem pak po takovéhle akci vylezl ze stíhače tak jsem necítil záda ani krk. To byla ta nejhorší část mého stíhacího života. Zrovna jsme probírali naše šance či možnosti co nás dole či venku čeká když se ozval náš ,,Budík". Otočil jsem se a vyrazil do svého X-wingu. Měl jsme ho trochu poštelovaný, takže se trochu vlastnostmi lišil od standartních. Ještě když jsem přebíhal ke svému stroji přelétl jsem očima piloty své eskadry. Všechno to byli lidé, až na jednoho twileka. Toto složení nebylo, že bych trpěl xenofobií, ale proto že jsem je tak dostal přidělené na tuhle misi. Než jsem stihl doběhnout k lodi už jsem věděl admirálův plán. Zrovna jsem se poutal a admirál už končil svůj monolog. Uslyšel jsem svoje jméno a tak jsem podle vojenských řádů, které jsem měl zažité v krvi jen stručně odpověděl do vysílačky.

Pane, rozumím pane!

Už mě to unavovalo všem říkat pane, ale odnaučit se to by asi bylo těžší než to mlet furt dokola. Naposledy jsem si zkontroloval jestl ivšechyn přístroje jdou jak mají. Zvednul jsem hlavu a viděl jak se otvírají vrata. Naposledy jsem si prokřupnul klouby na rukách. By lto takový můj, pro někoho nepříjemný, zvyk. Dveře se začli pomalu otvírat a já nastartoval.

Babirye jsi připravená?

Zeptám se náhradní velitelky rudé eskadry. D oted jsme si neuvědomil, že Thesan se vlastně nedostavil. No ted to už bylo jedno. Měli jsme náhradního velitele rudých a mohli jsme vyrazit. Počkal jsem, až se dveře otevřeli pořádně a pak jsem začal navádět stíhačku ven z hangáru.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

VIP = Dam Nidgel

Bytový blok

Je to škoda. Jako zástupce nějakého karetního družstva byste určitě prorazil. Mladík si stoprocentně získal pozornost.
Výjimečně souhlasím s našim hostem... Věnoval Theril ti pohled snažíc se přijít na nějakou skrytou návaznost.
Reld Willan k vašim službám pánové...
A ke kterým?
Zeptal se Theril suše.
To je různé... Willian líně přešel pokoj a stanul tak tvému „ochránci“ tváří v tvář.
Obvykle při nich musím dbát na značný fyzický kontakt... Mladík se sehnul a v ruce se mu objevila dýka. Jediným rychlým pohybem přesunul dýku mezi žebra.
...A dávat si pozor, abych se příliš neodřel. Že ano generále? Zeptal se tě jakoby se nechumelilo, aby poté vyslal otázku do komunikátoru:
Tiene, Rez? Jak jste na tom?
Spolupracovníci zřejmě referovali vesměs dobré zprávy, protože ti oznámil: Pojďte, máme volnou cestu...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Jedi line

Cesta na Ilum
(Hamish Diredusk)

V klidu jsem seděl, když jsem uslyšel zvuk, jako by mi něco upadlo z tuniky. Podíval jsem se a byl to světelný meč. Sehnul jsem se, že ho zvednu, když zablikal řídící panel a já se vydal na tůru přes loď válejíc sudy. Pokoušel jsem se najít rovnováhu, když mi vypadl i druhý meč. V tu chvíli mě vůbec nenapadlo použít sílu a já lítal po lodi jak hopík a lovil své meče. Loď sebou házela a jediný Korok úctyhodně meditoval a zachovával pořád chladnou hlavu. Úctyhodné, možná bych se měl pokusit omluvit. <Mohu se zeptat Liame, bude to trochu stupidní, ale tohle... odmlčel se. ... asi nebylo v plánu, že?> Když mi to potom došlo, použil jsem sílu a meče jsem dostal zpět do rukou, načež jsem si vyhrabal z batohu poutko na dvoučepelový meč, své dva jsem spojil a vložil do tohoto poutka, přičemž jsem si ho připevnil k tunice. Že já hlupák tu Artwen neposlechl. Mohl jsem teď sedět v ubikaci a srkal afíčko. Neměl bych spory s jedii a nemusel bych tu lítat do zdí. nakonec jsem se zachytil rukama i nohama a držel jsem se. No, to nám to hezky začíná. řekl jsem pozorujíc stálé přibližování povrchu Illumu. Situace se nějak zklidnila a všiml jsem si holografického přenosu. To je tažný paprsek. Co to, spíše kdo to sakryš je? Čekal jsem nejhorší....
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

VIP Line

Corellia, Bytový blok (Dam Nidgel)
Na zmínky o mých karetních schopnostech se jenom pobaveně pousměju, ale jinak nic dalšího neříkám. Nikdo z nich netuší, že to co mi tolik pomáhá nejsou samotné karty, ale spíš schopnost číst obličeje protivníků.
Koukám, že máte rád nože, nebo spíš nožíky, jak vidím ten váš. Ale šikovní chlapy jako vy je přece nepotřebují, že ?
podotknu, když Willian provokuje Therila svou dýkou, aby jí nakonec přemístil k žebrům Therila.
No zdá se, že měl dneska opravdu smůlu ve hře ... a byla by opravdu škoda, kdyby jste se někde odřel pane Williane. Ale s tím se při našem povolání musí počítat. Předpokládám, že na tohle však budeme mít času dost ... vyrážíme ?
podotknu klidně a trochu zalituju zmařeného života mladého důstojníka, který by to mohl někdy někam dotáhnout. Bohužel byl ve špatné době na špatném místě a určitě si na jeho pozici dovedu představit jiné tváře z novorepublikové armády.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Jedi Line

Cesta k Ilumu
- Korok Ti-Shian

Korok strávil celou cestu v hluboké meditaci, ze kterého ho vyrušil až jeho bývalý padawan, kterému velice vřele odpověděl prostřednictvím Síly stejně tak, jak byl kontaktován.

To bys byl velie hodný, Liame. Cítím z toho tvora tak nepříjemné vibrace, že by byla pouze otázka času, až bych musel zakročit. Doufám, že nás neohrozý, pokud na něj budeš dohlížet ty a nebudeš tedy muset radikálnějji zakročit. Každopádně znáš můj názor. Je to neschopný tvor z novorepublikového řádu a zvláště kvůli takovým v tento řád nevkládám takovou důvěru. Tobě věřím, už jen proto, že jsem tě z části vychoval sám v principech starého řádu.

Korok už ignoroval Direduska i výstup z hyperprostoru. Dále poslouchal jen velitele a také zaregistroval problémy lodi, které však nedokázal vyřešit a tak je nechal na ostatních jako třeba pilotech a pomocí Síly se udržel na své pozici, když se loď začala třást a všemi házet,hned se připoutal bezpečnostním přistávacím systémem, který snad naštěstí fungoval, aby mohl pokračovat ve svém soustředění Síly, které se jistě bude hodit, až loď přistane, pokud tedy přežije.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta k Ilumu - výsadek

Jedi Line (Garth Tujiwan)

A je to…!!!! Chtělo se Garthovi vykřiknout, ale na poslední chvíli zachoval dekorum. V jistém smyslu také v obavě, aby se snad rejpavý a cynický Korok z nějakého blíže nespecifikovatelného důvodu nezačal do něj ostře strefovat.
Což o to nábojů bude mít brzo dost… Toto uvědomění bylo dosti mrzuté.
Ačkoli na rozdíl od vypjaté situace, která na lodi panovala se Korok jevil jako naprostý flegmatik bylo jisté, že za svých mladých let by se chopil iniciativy a přišel s nějakým chytrým a hlavně uskutečnitelným plánem, který by alespoň z části napomohl k záchraně a úspěchu mise.
Jenomže mistrův elán odešel spolu ze starorepublikovým zklamáním… Pomyslel si trpce.
Nebylo to poprvé a ani naposled, co zatoužil po poklidném životě obyčejného konstruktéra. Nebyl žádný stratég ani vůdce bojové skupiny. Bezděky vzpomněl na dobu, kdy jako ještě malý Youngling absolvoval soukromé hodiny s mistrem Skywallkerem. Tehdy to bral jako hru, která byla i určitou formou zábavy pro výuku.

Na náladě mu nepřidal ani po podlaze jezdící Hamish, který za pomoci tažného paprsku honil svůj meč snad po celé lodi. Tujiwan měl dost rozumu, aby se oběma rukama chytil panelu a udržel tak rovnováhu. Vzápětí dostal celkem pádnou prosbu od Liama, aby zjistil kam že to vlastně vede neřízená trasa transportéru.
Kdokoli jiný by tuto úlohu zvládl lépe, než já… Lítostivě při hledání příslušných souřadnic zaťal nehty do panelu.
Nebo tě taky mohli jako velitele odmítnout, Blesklo mu hlavou. Ale neudělali to….
Souřadnice ukazovaly na množství hlubokého sněhu a poblíž nikde žádný objekt.
To znamená, že paprsek se nenachází přímo na místě případné havárie! Došlo mu.
V hlouby duše si přál, aby to byla pravda.
Liame, dej všechnu šťávu co máme do motorů. Ať se celá tahle kocápka klidně rozpadne a shoří! Hlavně musíme získat co největší rychlost! V Garthovi to celé vřelo, ale věděl, že je to jediná šance.

Panstvo dávejte pozor! Pokusíme se nabrat co největší rychlost a obelstít tak tu věc, co je tam dole. Až ji nabereme budeme mít pár vteřin na to, abychom se sebrali a vyskákali z transportéru ven. Kdo chce zůstat nebráním mu, ale zdejší náraz bychom pravděpodobně nepřežili. Nějaké výhrady? Otočil se po ostatních.
Čekám u rampy. A někdo vezměte Korokovu hůl!
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Cesta k Ilumu - výsadek

Jedi Line
(Liam Corriolan)

Z velitelovy odpovědi se dalo vydedukovat, že padáme někam do měkkého a patrně ne bezprostředně Vongům na hlavu.
Ne že by to nějak zvlášť potěšilo; kdyby nás chtěli zabít, asi to nasměrují na pořádný kus ledu - ale pořád lepší, než kdyby se nás snažili přitáhnout do nějaké základny.
Taky je tu možnost, že se o něco z toho pokouší, ale jsou to Síly prostí amatéři.
Tujiwanův plán mi přišel tak šílený, že by dokonale zapadl mezi další aktivity Wraith Squadron. Šanci na vyjití jsem mu na základě svých zkušeností dával tak na 80%, s tím, že když nevyjde, tak ve srovnání s dalšími možnými řešeními pak alespoň nebude co řešit - což se dá rovněž považovat za malé, bezvýznamné plus.

V souladu s Garthovým rozkazem jsem tedy vytáhl rychlost na maximum a zadoufal, že se dostaneme alespoň do atmosféry planety.
Spíš bych měl poznámky, pousmál jsem se při odpovědi. Nevyskakujte z lodi PŘÍLIŠ brzo, stejně se dveře otevřou až v atmosféře Ilumu... a připravte se na uvítací výbor.
Odhadl jsem, jak to vypadá s přistáním, zařídil včasné otevření dveří pro výskok, a vydal se ke dveřím s úmyslem cestou si vyzvednout batoh poklidně odpočívající v rohu vstupní chodby.
A pochopitelně se připravit na poněkud tvrdší přistání do sněhu.

----------------------------------------------------------------
poznámky: dveře jsou nastavené tak, aby se otevřely až chvilku po vstupu do atmosféry Ilumu, tak, aby byl prostor pro vyskočení a postavy měly šanci to přežít (tzn. žádné skákání bez padáku z horních atmosferických vrstev :D, zhruba v těch horních vrstvách se ty dveře otevřou :D :D :D)
Naposledy upravil(a) Elinor Yall dne 23.10.2009 14:21:11, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

VIP Line = Dam Nidgel

Correlia - zóna úniku

Tvůj „zachránce“ mírně pohodil hlavou: Je to nejlepší způsob obživy a člověk se při první zakázce tak maximálně poblije...
Celý bytový blok se změnil v jednu velkou sirénu.
Tohle není dobrý... Konstatoval a vytáhl z opasku pistoli typu KYD-21. Zbraň tak často užívaná pro účely „agresivního zneškodnění.“
Tohle si vezměte. Možná tady bude pěkný horko.
V odpověď přišlo zapípání kom linku.
Relde, vypadněte od tamtud! Ozval se ženský hlas.
Neříkej Rez, že máme společnost? Hlas teď naprosto propadl sarkastickému podtónu.
Někdo se musel domáknout, co se tu děje...
Kolik máme času?
Půl minuty!
Skvělý!


Vyběhli jste z bytu a ocitli jste se přede dveřmi, jež značili blízkost frekventovaných uliček.
Doufám, že máš prst na startéru Tiene! Ujišťoval se velitel akce.
Co my! Hlavně abyste se vy dostali do hangáru přes ochranku! Hlas na druhém konci jasně říkal: „Já s tímhle od začátku nechtěl nic mít...“
Tvůj společník si povzdechl a otevřel dveře: Doufám, že máte pevnou mušku...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Jedi Line

Cesta k Ilumu
- Korok Ti-Shian

Mistr Korok vyslechnuv si rozhvor Gartha s Liamem, si vklidu ještě nějakou chvíli seděl připoután v křesle, přičemž si za pomoci Síly lehce přitáhl svou hůl, která mu předtím spadla a na okamžik se mu dostala z dosahu a také batoh, jenž by se třeba mohl hodit někomu z jeho kolegů, když ne už jemu, až vyskočí. Stařík se začal připravovat na výskok v době, kdy kolem něj zamířil Liam k východu, který se chystal otevřít v příslušný okamžik, aby všichni mohli bezpečně a včas loď opustit. Korok se tedy odpoutal a se všemi svými věcmi, včetně starodávného meče ukrytého v plášti, tak i hole, kterou svíral ve své levice a stejně tak i batohu, se vydal směrem za Liamem, přičemž se pomocí Síly udržoval ve stabilní poloze tak, aby s ním třesoucí se loď nějak nešikovně nepraštila a on neměl nějký vážnější problém.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

VIP Line

Corellia, Bytový blok (Dam Nidgel)
Trochu pochmurně se podívám na zbraň, kterou mi můj 'zachránce' podá avybavím si, kdy naposledy jsem takový unikát viděl.
To jste se vyzbrojovali v muzeu ? Jen že touhle bambitkou se střílelo ještě za mladých let císaře Palpatina.
odpovím provokativně a okamžitě si začnu zbraň vyvažovat, aby se mi držela co nejlépe. Mezitím pozorně poslouchám každé slovo, takže mi neunikne, že se musíme dostat do hangáru.
O mušku se nestarejte, střílel jsem z archaičtějších kousků, spíš mě zajímá, jestli máme nějaký plán a pokud ano, tak jaký. Přímá cesta do hangáru určitě nebude nejlepší řešení a především to budou od nás čekat. A ještě něco, máme nějaké krytí, nebo jenom poběžíme a budeme doufat v náš šťastný den ?
odpovím na otázku k míření a zároveň si vyžádám plán úniku. Přecejenom jsem nebyl tak dlouho elitním důstojníkem, abych se choval jako průměrnej idiotskej pašerák, co spoléhá na své hráčské štěstí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta na Ilum

Jedi line (Garth Tujiwan)

Tak takhle se cítí kapitán, když opouští svou loď… Pomyslel si Garth když se spolu s Dreduskem, k únikové cestě.
Až na maličkost, že nejsi kapitán… Napadla ho utěšující myšlenka, které se Sith ví proč rozhodl držet.
Budeme rádi, když najdeme vtom bílém poprašku sami sebe. Reagujíc na Liamovu poznámku spíše k sobě než k ostatním.
Postaviv se k dosud zavřeným dveřím pozorujíc průzorem blížící se ledovou planetu, která nyní Jedie vítala svým atmosferickým žárem…

***

Ilum – tajné vědecké pracoviště

Ve vědeckém středisku na planetě Ilum, jenž bylo dobře skryté za skalisky a závějemi sněhu zrovna střídali směnu.
Vědecká pracovnice twileckého původu se zrovna chystala opustit své stanoviště u radaru coby hlídka. Najednou se však v oněch místech rozblikaly kontrolky jako splašené.
Zavolejte někdo Rajlla. Zdá se, že mám něco co by jeho a šéfa mohlo přinejmenším zajímat! Okřikla své kolegy.

***

Cesta k Ilumu

Loď nabírala rychlost a konstrukce se začala povážlivě třást což značilo, že již brzy bude potřeba provést pokus úniku.
Takže mám pro vás poslední pokyny: Až skočíme, snažte se prosím vás udržet koncentraci a neztratit skupinu ze zřetele. Rozumíme si? Optal se velitel, zatímco při střemhlavém letovém pádu již plavidlo nabralo dostatečnou rychlost.
Pojďme! Ve stejném okamžiku, kdy tato slova vyřkl se dveře otevřely.
Držte se a šťastné zimní svátky… Dodal a vyskočil…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

VIP (Dam Nidgel)

Zóna úniku


Co jste čekal armádu spásy? Otáže se Willan.
V odpověď přišel oslepující granát, který vás přinutil odstoupit o pár kroků dozadu do místnosti.
Tak vy chcete plán? A nechcete rovnou záchranou letku? Optá se tvoje stráž z určitou odevzdaností v hlase.
Dostaňte se do obchodu s kuchyňskými potřebami. Je na křižovatce naproti nám. V sekci kuchyně je nový spotřebič. Je nově nablýskanej. Je tam tajnej vchod co vede bludištěm šachet přímo do hangáru. Když se budete držet pravidla pravý ruky neměl byste zabloudit.
Relde co tam sakra vyvádíte vždyť k vám míří skupinka republikánů!
Ozvala se do komunikátoru Rez.
My? Ještě jsme ani nevystrčili čumák! Vykřikne velitel akce popadne zbraň a otočí se k tobě:
Běžte, já je zdržím! Vzkřikne a vrhne se vpřed se zbraní v ruce.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Republic Line (Keith Helmsley)

"Independence", Illum.

Pane...paní Babirye, vy mně chcete naštvat! Pane Dreiku, že mně chce Babirye naštvat! Vy víte, že vás nemám rád, a zkoušíte co vydržím? No tak aby mně nerupli nervy, a nenamířil na vás všechny svoje zatracený děla, který se na vás namířit dají. Nepokoušejte svoje štěstí, možná tam venku ho máte, ale tady vevnitř jsem vaše štěstí já, takže si nepřejte, abych se rozčílil! Prostě vyleťte z lodi, a doleťe s Dreikem na planetu, podívat se, co se tam děje. Pokud jste tak neosběstačný, můžete dělat vocasa vašemu lehce chytřejšímu kolegovy, pokud jste stále zmaten, tak teďka je na čase říct Pane, ano pane, zvednout tu krasknu z mýho hangáru, a podívat se na ten kus ledu.
Z recese, i když sem tady nejvyšší šarže, takže co recese...Kvůli disciplíně vojáků jsem na pilota Babirye namířil kanony ve věží, a znovu otevřel komunikační kanál.
Opakuji pro méně chápavé, že pane Babirye, vyletíte z lodi VEN, a poletíte DOLŮ na Ilum, kde to trochu PROHLEDÁTE, podíváte se co je s JEDII, a pokud nic neobjevíte, OHLÁSÍTE TO. Opakuji, ohlásíte to, nepoletíte zpátky. Rozuměli jste všichni, myslím konkrétně pana Babirye? A pokud tam potkáte Santu, tak letos trencle nechci. Jak to říkají Jedíci? Ať je Síla s váma, a palivo vám nikdy nedojde...protože pokud ano, přejte si být zatraceně blízko mýho destruktoru.
Vypnu komlink, který se celou dobu rozléhal celým destruktorem, a počkám, až mí piloti, konkrétně opět Babirye, udělají co mají. Protože pokud ne...BUM.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Cesta na Ilum

Jedi line (Liam Corriolan)

Deset.
Devět.
Osm.


Napětí. Nestačilo přerůst v nervozitu, zaujmout tolik prostoru, aby mohlo vážněji narušit soustředění - ale BYLO tu.

...
Kontrolky červeně vyřvávají nečekané komplikace. Štíty v hajzlu, poškozené levé křídlo, motor se chystá na cestu na věčnost a jako každý z Wraith Squadron mám nepříjemně přesné tušení, jak takové exkurze dopadají.
Dole je džungle. Zelené moře Dathomiru. Šance snad jedna ku stu tisíci, ale přece jenom šance. A poprvé za poslední tři roky mám pocit, že doopravdy nechci umřít.
...


Šest.
Pět.


Takhle skončila moje poslední akce jako republikového pilota. Pohřešovaný v akci. Pravděpodobně mrtvý, vlastně nejspíš stoprocentně, nicméně to nevíme jistě, tak to radši nebudeme oficiálně tvrdit. Corranovo MIA zanechalo v odpovědných činitelích nesmazatelnou stopu. A prapodivnou jistotu, že force-useři mají nechutný sklon přežívat vlastní smrt.
O pobytu v pekle nemluvě.
Hloupá vzpomínka.
Poslední, co v tuhle chvíli potřebuji, jsou asociace na téma Tamith Kai, Stínová akademie a případně i otázky, co všechno z té doby skutečně byly chyby a čemu se... nedalo vyhnout.
...co bude tentokrát nevyhnutelné a co budou tentokrát chyby? rýpne si podvědomí, než nejistotu a pochybnosti spláchne přílivová vlna klidu a čehosi podezřele připomínajícího vyrovnanost.

Dva.
Jedna -


Transportér se třese jako modýlek marauderu po těsném zásahu plyšovou gizkou. Poslední pokyny. Vpodstatě zbytečné a naivní. Ale stejně tak i potřebné.
Přikývnu, jako že rozumím.
Až si Garth získá větší praxi, bude z něj skvělý velitel. Zatím mi přišlo, že instinktivně vnímá, co si jeho funkce žádá - a jde po tom jako píseční lidé po zatoulaných droidech. Vlastně měl jedinou smůlu - mistr Korok měl za sebou zkušenosti z klonových válek, Hamish pro vojenské uvažování a uznávání hierarchie postrádal většinu předpokladů, a já s Iradem jsme taky nebyli nováčci.

Dveře se rozevřely a pokusily se nadhodit i vcelku racionální otázku, jestli jsme to s tím nápadem skákat do sněhu bez padáků opravdu nějak nepřehnali.
Ale i kdyby ano, v této chvíli nezbývalo nic jiného než soustředit se na vše, co se dalo ovlivnit, pustit z hlavy to, co se nijak ovlivnit už nedalo - a těšit se na šťastné zimní svátky.
A šťastně dopadnout. Pochopitelně.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“