Beer VS Revan (East VS Revan)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Beer VS Revan (East VS Revan)

Příspěvek od Garth Devilman »

Podzemní mnohoúhelníková aréna

Vzduch byl v aréně naprosto přeplněný emocemi. Divácké tribuny byly naplněny k prasknutí a napětí by se zde dalo krájet.
Dámy a pánové, Ozval se zvučný hlas hlasatele. Dnes nás čeká opravdu vzrušující zápas. Oba dva soutěžící jsou jistě z dobrého těsta, neboť si vybrali místo, kde nyní důležité vyhrát, ale rovněž přežít!
Publikum souhlasně zabručelo.
Doufám, že jste si řádně u našeho občerstvení posílili hlasivky, protože teď ty naše udatné bojovníky přivítáme!

V levém rohu: Nezdolný PHALWEUS BEER!!!!
Publikum povzbudivě dupalo a dodávalo bojovníku sebedůvěru.
V pravém rohu: „Muž bez tváře“ Darth Revan!
Jestliže bylo Beerovo přivítání úžasné, Revan ho měl úchvatné. V kuloárech se dokonce proslýchalo zda se nejedná o nějakou spřízněnou Revanovu duši.

_________________________________________________

Pořadí: East, Revan já...:)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Podzemní mnohoúhelníková aréna

Nejsem připraven, nechtěl jsem bojovat, tohle přece není můj styl... říkalo mi mé podvědomí a odrazovalo mne ještě hodinu před zahájením boje... Osud tomu ale zřejmě chtěl a tak jsem byl po urážce sithským lordem donucen, jak velí má čest, abych jej porazil v místy nerovném, leč přímém souboji...

Stojím teď v jednom s rohů arény a čekám, co předvede můj protvník. Jsem si jist, že bude mít po celou dobu zápasu navrch, přesto na něj chystám pár drobných překvapení! Na tuhle chvíli jsem čekal - ukázat, co dovedu před nedočkavým publikem a dát lekci samotnému Temnému pánu...Zvedl jsem ruku na pozdrav divákům, rozhodci a nakonec jsem se otočil i k Darth Revanovi a zlehka pokynul hlavou. Nehtěl jsem se tomu Sithovi hluboce uklonit a dát mu tak pocit, že snad k němu chovám třeba jen špetku úcty...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Podzemní mnohoúhelníková aréna.


Další Jedi, který se chce připsat na mou listinu obětí, ale nesmím ho podcenit.
Poté zvednu ruku abych pozdravil diváky a vytáhnu své meče se kterýma protočím v rukách, tímto jsem oficiálně zahájil souboj.
Tak pojď ty Jedi.
Zakřičím temným hlasem na vyzyvatele. A jdu pomalu blíž k němu.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Podzemní mnohoúhelníková aréna

Tohle bude zajímavé dámy a pánové, Ohodnotil to hlasatel. Žádné ostré řeči ze strany obou aktérů a pouze chladná vyjádření.
Atmosféru v hale přerušilo nepříjemné, statické zapraskání mikrofonu, což někteří vtipálkové v hledišti brali jako ono nevyřčené „wow.“
Darth Revan se zatím výhružně blížil ke svému soupeři a napětí tak mohlo stoupat…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Podzemní mnohoúhelníková aréna

Při komentáři hlasatele jsem konečně odhodil přebytečný stres a tasil svůj meč. Utrousil jsem pár slov, aby soupeř věděl, že nehodlám mlčky snášet jeho útok: Skončíš tam, kde všichni Sithové - v propadlišti dějin!!! Nepočítal jsem, že ho to nějak vyvede z míry, přesto ke mně udělal několik pomalých kroků a jelikož jsem nechtěl být překvapen, chytil jsem svůj meč pevně do obou rukou a nachystal si jej na sithův výpad. Zřejmě jsem dobře udělal, protože můj protivník se opět, tentokrát prudčeji pohnul směrem ke mně...

Odfrknul jsem si, jako to dělává mistr Yoda a dodal si tak sebědůvěry. Bude se mi proti tomuhle Temnému chlápkovi hodit!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Podzemní mnohoúhelníková aréna


Kouknu se na něj a poté na něj pomocí síly skočím a seknu ze shora směrem na hlavu, poté kolmý útok na nohy z prava a opět ze shora, poté jedním mečem z leva a druhým ze zdola.
Dnes tu zemře, mladý Jedi.
Řeknu a bojuji dál.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Aréna

Vylétly jiskry. Oba soupeři byli zdatní. Phalweus svou obranou a lord Revan svým útokem a nezdolnou výdrží.
Ajajáááj... Zdá se, že jsme se unáhlili. Tenhle souboj bude ještě pěkně ostrý!!! Ryčel komentátor.

Ona výdrž přinesla ovoce. Útok ze zdola se projevil jako úspěšný. Natrhl Beerovi plášť od stehna dolů a náraz a překvapení způsobil jeho zaškobrtnutí a pád na zem. Nyní byl tedy ve značné nevýhodě...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Aréna

Tohle jsem ještě tak potřeboval... říkám si, když se zničeho nic octnu na zemi, s natrženým oblekem a vítězoslavně se usmívajícím Revanem kousek ode mně! Jestli hned něco nepodniknu, skončí souboj dřív, než pořádně začal...

Hop nebo trop! blesklo mi hlavou a zkusil jsem okázale přilákat Revanovu pozornost: Ležím sice na zemi, ale ještě jsem zdaleka neprohrál, Sithe!!! Musíš se víc snažit! Doufal jsem, že mě bude chtít na místě propíchnout a tudíž pro mě nastane miniaturní šance na nějaké překvapení...

Pomaličku a nepostřehnutelně jsem si meč přemístil tak, že zářící čepel nyní směřovala zespod sevřené pěsti od mého těla...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Aréna



V tom uskočím zpět a poté nahoru, nabiju co největší sílu do svých rukou a použiju sílu proti mému protivníkovi. Arénou doslova proletělo tornádo které smetlo všechno v cestě. Dopadnu na zem a řeknu.
Tak co, ještě nemáš dost?!
A ušklebím se, i když to přes mojí masku nejde vidět.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Aréna

Vlna, která se přes Beera přehnala byla silná a přinutila ho držet se nejen svého plánu, ale i země.
Wow… Tak to teď byl jednoznačný vzkaz se strany Darth Revana. Udělal nám z toho tady svůj řád, neřád… Neodpustil si komentátor.
Upozorňuju všechny zúčastněné, že komentátorské stanoviště je chráněno… Dodal, ale v hlase už si tak jistý nebyl.

Darth Revan nehodlal upustit od nadřazeného tónu a neohroženě kráčejíc ke svému sokovi se nadále pod maskou poškleboval.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Aréna

Soupeř nyní kráčel směrem ke mně a já měl obludně málo času něco vymyslet... Meč jsem si v ruce pomalu přesunul a když byl Revan těsně u mě, vypadalo to, že se chce ještě chvíli kochat mou porážkou, než mi zasadí definitivní úder. Třeba mám ještě šanci!

Stál nade mnou a tyčil se jak hora. Měl jsem jedinou možnost - odlákat jeho smysly pomocí Síly. Přivřel jsem oči do úzkých štěrbin a soustředil se na jeho meč. Snažil jsem se Revana přimět, aby ho upustil na zem. Nejsilněji, jak jsem dovedl, jsem trhnul Silou a vrazil proudem jejího toku do soupeřovy zbraně...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Aréna


Skvělí trik, ale Tvůj útok ti neprojde.
Řeknu poté co se mi snaží vyrvat meč z ruky. Silou ho zvednu a začnu házet sem a tam, bum náraz do zdi a opět. Poté ho pustím na zem tak z 5 metrové výšky a odrazím se a skočím na něj abych ho zapíchl na zemi.
Je to zůčtováno, dnes zemřeš.
A zasměju se

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Aréna

Jejej!!!! Phalweus je značně v nevýhodě... Opět byla okomentována situace.
Tato bitva zdá se býti značně jednostranná...
Více už však Beer neslyšel, protože se odehrálo několik věcí současně. Zrakem mohl zaměřit snášejícího se Darth Revana a jeho smrtící úder. Hmatem zjistil, že se celá místnost začíná napouštět bahnem a než si stačil uvědomit co se děje, byl stržen bahnem, jehož vír se soustředil na střed arény. O pár setin vteřiny přistál na tom samém místě Revan a i jeho potkal stejný osud.
Nad místem vírového soustředění se tyčila věž komentátorského stanoviště...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Poslední, co jsem slyšel, byly vzrušené výkřiky diváků a nějaké komentátorovo vyjádření k aktuální situaci v aréně... Poslední, co jsem viděl, byl Revan, vrhající se vpřed a útočící na mé téměř bezvládné tělo... Poslední, co jsem ucítïl pod rukama, bylo... BAHNO?!

Ano, celou arénu zničeho nic pokryla hustá vlna bláta, celého mne zavalila a tak tak jsem stačil vyskočit na nohy, abych se v něm neutopil... Ani jsem nevěděl, jak na tom byl soupeř, ale muselo ho to zaskočit stejně, jako mne! Jak bude souboj v tomhle pokračovat? No, alespoň mě ta břečka na chvíli zachránila od jisté porážky...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Aréna.


A sakra, zrovna v jeho konečné chvíli musí přijít tohle, to neni možný, debilní bahno!
Řeknu si a zapínám jeden ze svích světelných mečů který mi v bahně zhasl.
Tohle zpomalí boj, což bude těžké.
Opět silou chytnu sopeře a omlátím ho o strom, poté ho spustím do té hroudy bláta. Co největší rychlostí se snažím doběhnout k němu a useknout mu hlavu, ale co to, nějak to nejde?! BLáto zpomalilo můj běh i s pomocí síly.
A sakra, tohle se nemělo stát, bláto debilní...!!

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“