Jedi Hunters (made by Dufkové :) )

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Jedi Hunters (made by Dufkové :) )

Příspěvek od Elinor Yall »

úvod:

V jisté daleké, předaleké galaxii došlo ke změně režimu. Místo Republiky vládne Impérium, a kdysi uznávaní rytíři Jedi se musí skrývat před pronásledovateli po všech koutech vesmíru.

Jeden z nich, mistr Koleman Kcaj, nalezl útočiště na hraničářské základně Artis na pouštní planetě Seedar II. Vzhledem k prestiži muže, který dokázal vycvičit zdejší jednotky tak, že v bojích proti Konfederaci nezávislých systémů činil poměr ztrát jedenáct bojových droidů oproti jednomu padlému, není těžké si představit, že hraničáři vládní rozkaz vydat mistra Kcaje imperiálním jednotkám přítomným na planetě zcela ignorovali,

A protože většina přítomných jednotek patřila pod celní správu, je ještě snadnější si představit, že se všichni chovali, jako by se vlastně nic nedělo a žádný Jedi se na planetě nenacházel.

Tato idyla však netrvala dlouho.

Na stopu se dostali aktivnější, cílevědomější jedinci, a upozornili na jisté nesrovnalosti jistého ne zrovna nevýznamného inkvizitora jménem Jery Thames, toho času se věnujícího výcviku nováčků. Ten nezaváhal ani chvíli. Vytušil, že situace tohoto typu nejen že neprospívají Impériu, ale daly by se využít pro soukromé záležitosti.
Nechal si proto předvolat Weron Loghaina a vyslal jej na Seedar II. s čtyřčlenným elitním oddílem s jednoduchým úkolem. Zmobilizovat tamní ozbrojené složky (tzn. to, co tam najde v imperiálních uniformách a nebudou celníci) a zatknout Jediho. A při té příležitosti zpacifikovat vzpurnou elitní jednotku planetární obrany, která si zjevně dělá z císařových rozkazů šprťouchlata...
Pro jistotu jej zapomněl informovat, co je Seedar II. zač a s čím vším se tam může setkat.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

imperiální linie

Seedar II., Edesea, vrchní velitelství


Weron Loghain byl již dostatečně informován, že Seedar II. je hnusná pouštní díra obíhající po nepříjemně nakloněné ose kolem své hvězdy, díky čemuž si opravdu nemůže stěžovat na nedostatečně vysoké teploty.
Také si mohl zjistit, že v Edese, hlavním městě, se slušný chlast nesežene, a vrcholem zábavy je tamní kancelář uzavírající sázky na počet počet písečných bouří za den (vypisovala kurzy na nula až šest).

Buď jak buď, právě jej čekal důležitý rozhovor s velitelem jednotek určených pro odlov Jediho, poručíkem Kevinem Blackwaterem, a s velitelem zdejšího motorizovaného oddílu, CT-23687. Za zdejší déle sloužící muže pak byl na poradu převelen Glad Persson jakožto zástupce sandtrooperů.
Cílem bylo sestavit taktický plán pro úspěšný útok na pevnost Atris, nacházející se na druhé straně planety.

---------------------------------------------------------------------------------
co po vás chci? jednoduchou věc, dejte dohromady plán, jak na tu pevnost zaútočit a lapit toho Jediho.
Je to zcela CPček prosté, tedy vše je zcela ve vašich rukou. (zatím)

Impérium toho k dispozici moc nemá.
Vlastně jen inkvizitora a jeho gardu (:D), motorizované jednotky přislíbené Mandaloremu (netřeba rozvádět), Blackwaterovo komanto (30 osob i s ním) a sandtroopery (bylo jich uvolněno celých 15).
Pokud jde o transport, to je zhruba to jediné, s čím bude lokální správa pomáhat. :)

Co je známo o Atris - štíty, dvě DF 9.anti-infantry battery, a tři laserová děla, nutno dodat, že spíše v horším než lepším stavu. Pevnost se dále nachází na kamenné vyvýšenině nad okolními písečnými dunami.Poslední zprávy o řádnějších opravách jsou z doby, kdy odtamtud byli vykousáni separatisté.

Začne Pear (inkvizitor) nebo Ki (stormtroopeři); od jednoho z nich se očekává úvodní plán.

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Seeedar II,vrchní velitelství

Urovnal jsem si svou šedou skvěle padnoucí uniformu a vešel dveřmi doprostřed seznamovacího sálu.Tedy,alespoň tak tuto místnost nazval jeden z mých mužů.
Pane Loghaine,pane Perssone,poručíku Foote.
Každému oslovenému jsem se zvlášť uklonil a zabral místo u holoprojekčního stolu.Nad stolem se vznášel obraz jakési pevnosti.
Tohle je ta slvná Atris?Na co sem poslali kolosy?Tohle zvládnou mí chlapi sami!
Pousmál jsem se.Chvíli jsem čekal,jestli k tomu někdo nebude chtít něco říct,ale v místnosti stále vládlo ticho.Snažil jsem se vyvarovat pohled na Werona Loghaina.
Tihle týpci co dokážou používat tu Moc,Sílu nebo jak tomu říkaj a nosej světelný meče,bejvaj dost nepříjemný.
Smím něco navrhnout?
Okašlal jsem si.
Tohle bude to nejlehčí co jsi kdy dělal.Ti uvnitř maj jen vibromeče a pár pušek a luků,takže naše zbraně z nich udělaj kašičku.
Poručíku Foote,seržante Perssone,myslím,že se nehodláte zbavit velení?
Pochybuju,že mě nechá ten Foote mi ho přenechá.A kdo ví,jestli lord Vader sem neposlal toho chlapa s tim,že bude tomuhle velet.
Podle toho,co víme o výzbroji jejich pevnosti,mělo by na sundání štítu stačit pouze jedno AT-AT.Pak bych navrhnul tento postup.Footovy stroje sundají štíty a zlikvidují bránu a pěchta vedená tady seržantem Perssonem a mou maličkostí vyřídí odboj.Pokud se bude poručík nudit,může nám poté pomoci.Vyřídit je,nebude problém.Jsou všichni pro?
Podíval jsem se na obličeje všech zúčastněných.
Myslím,že bychom neměli otálet a jít bojovat.Čím dřív tuhle verbež zničíme,tím dřív se vrátíme na Imperiální Centrum.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Seeedar II,vrchní velitelství

Zpozoroval sem, jak do dveří vešel velící důstojník. Dal si docela načas a když přišel, všichni už dlouho seděli na místě. Nemám rád nedochvilné lidi. Kor takové, kdo mají navíc velení mise. Naštěstí je tady i moje maličkost, která nemá na práci nic jiného, než pomoci v dobytí pevnosti a co je hlavní - zabití jedie.
Všechny nás pozdravil. Já to celkem obstojně ignoroval, sledoval jsem každý jeho krok, a i když se mu to nelíbilo, jeho oči byly nyní střed vesmíru. "Smím něco navrhnout?", blbá otázka, musíte něco navrhnout, nejlépe něco, co se podobá plánu mise. Asi brzo převezmu velení. Ale co je mi do těch panáků, do základny se dostanu tak či tak.
Drahý pane Blackwalker, těší mně, že jste nás poctil svojí taktikou, pokud se teda tenhle styl "všechno na ně" za taktiku dá nazvat. Ale já nejsem proti, dalo by se říct, že "jsem pro", hlavně mně dostaňte do základny Doufám že jste obeznámen s tím, proč se vůbec o Artis staráme. Víte co je Jedi? To je něco jako já, akorát že vás, narozdíl odemně, nebude bít když uděláte chybu. Milí chlápci. Je mi z nich špatně jako z téhle mise, proto se vydejme na cestu a nezdržujme to.
Zvednu se z místa a poupravím si svůj dlouhý bílý plášť. Sundám si kapuci a obnážím svůj obličej zničený jak stářím tak jizvami a přiblížím se k Blackwalkerovy pomalým krokem na dosah svého dlouhého světelného meče, který mu položím na rameno.
Zatím je ta mise vaše...zatím...
Poklepu jílcem na rameni a rozhlédnu se po ostatních přítomných v místnosti, čímž poslední slovo věnuji také všem a bez větších parád se otočím k východu. Ruce složím v kříž a při odchodu ještě oznámím:
Jdu se převléct. Neposílejte pro mně, až nadejde čas, budu na místě.
Ani jsem se neohlédl zpět a vydal jsem se ke svému pokoji, kde jsem se ještě musel připravit a zkompletovat svojí výzbroj.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Seedar II., Edesea, vrchní velitelství

Jako čerstvě povýšený seržant jsem nikdy neměl větší zkušenosti s vedením větší jednotky. I když v mém dosavadním působišti v tatooinském přístavu Mos Eisley jsem byl uznáván ze stran kolegů, zřejmě to lodru Vaderovi postačilo, abych byl vyslán na tuto akci, někdy nazývanou Lov na Jedie...

Teď jsem tu seděl ještě s několika nižšími důstojníky a hlavně inkvizitorem - popravdě člověkem, ze kterého mi naskakovala husí kůže. Pokud jde o mě, držím se raději stranou od všech těch Silou nadaných jedinců a preferuji boj proti vojákům, jako jsem já! Jenže právě ten tajemný Loghain měl co dočinění se Silou a tak byl v čele týmu, který měl zajistit co nekratší existenci jakéhokoliv Jediho na planetě. Kromě něj už jsme tu byli my vojáci, poručík Blackwater, známý z imperiální akademie a nakonec i zástupce místní motorizované posádky, poručík Foot, což je jinak klonovaný muž...

Co naplat, když člověk slouží zájmům Impéria, musí se logicky plácat na těchhle zapadlých asteroidech, honosících se názvem "planeta" a po boku inkvizicí posedlých lidí bojovat proti poslední rytířům Jedi v galaxii...

Pohodlně jsem se opřel do sedadla a poslouchal úvodní řeč velitele operace. Blackwater začal zhurta a bylo jasné, že jeho destruktivní taktika nenechá chladnými její oponenty. Já jakožto služebně nejmladší důstojník jsem zatím vyčkával, co přinesou rozkazy především naší pěchotní jednotce. Protože právě naši chlapci budou v první linii při útoku na tu poslední baštu místních hrdinů...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Seedar II., Edesea, vrchní velitelství

Když se za poručíkem zavřely dveře, trhl jsem sebou a vzbudil se. K čertu s veliteli, kteří nedbají na časový harmonogram! Já se mořím, abych připravil vozidlový park k akci a "boss" si ani neuráčí přijít včas? Trestuhodná nedbalost!
Sundám nohu ze židle před sebou a klidně a pomalu se postavím na nohy. Rozhlídnu se po místnosti a co nevidím.
V uniformě pozemního vojska člověk!
V sandtroopeří zbroji zcela určitě člověk, to poznám podle postoje.
V ... u klonovačů, k jaké jednotce patří tenhle? ... ale, to je fuk, další člověk!
Lidi, lidi, všude samí lidi, ale klona abys pohledal. Za válek to bylo kloni tamhle, kloni semhle, byli jsme elita armády. My stále jsme elita armády, ale nevím proč mě poslali sem. Zcela určitě největší akce, jakou tihle tady zažili byla v hospodské rvačce, kde to bylo 3:1 v jejich prospěch! K čertu, stačí se podívat z okna na tu sumu vojáků, co je na tuto akci přirazen, aby bylo jednomu blbě už odpohledu. Jestli teda bude počet klonů při akci tak nízký jako zde, mám obavy, že se zátah protáhne! Zvláště, když to vypadá na změnu velení v průběhu zátahu!
V duchu nevěřícně zavrtím hlavu a sám sebe polituju. Ale co, ať si klidně zahrají na babu. Já svoji práci odvedu! A je mi jedno, zda se mi do cesty postaví nepřátelské dělo, voják, nekompetentí člověk. Tanky projdou vždycky! Pche, ještě těm mátohám ukážu jak vypadá regulerní vojenská jednotka v boji!
Nově příchozí začně mluvit o svém plánu a mě klesně čelist. Taková úroveň briefingu snad není možná ani v mateřské školce! Kde má mapu se znázorněným přesunem a pohybem jednotek? To si jako myslí, že si tam AT-AT jen tak klidně přijde, vystřelí a BUM PRÁSK je po štítu a po pevnosti skoro taky? Takže velitel je věren krédu "V armádě se řeší vše za pochodu"! Nechám jej skončit proslov a jen řeknu
Rozstřílíme a rozšlapeme všechno, pokud pěchota udělá svůj díl práce.
klidně a bezemocí odpovím a mám na mysli vojenský řád, hlava 12, oddíl C, § 3 - 9 o součinosti pěchoty s tanky.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

hraničářská linie

Seedar II., poblíž pevnosti Atris (cca pět kilometrů), ruiny oázy

Život v nejelitnější jednotce na Seedaru II. nebyl žádný med, a nemohl za to jen ten bílý písek, co se táhl kolem pevnosti od obzoru k obzoru. A ani vedro. A tím méně kaktusy, kterým se podezřele dařilo, v čemž měla bezpochyby prsty Síla a snaha Jediů vytvořit v oblasti i živou přírodní hradbu.
Vaše hrdost od doby, kdy se vám pod vedením mistra Kcaje podařilo vyrvat nejstrategičtější místo řídce osídlené polokoule, jen vzrůstala a ani nenadálé komplikace jako konec Republiky na tom nemohly nic změnit. Jak odpověděl váš velitel na rozkaz Jediho vydat - nakopali jsme do zadku CIS, nakopeme i Palpatinovy zmetky.
Zda a případně jak se tak stane, se skrývalo ve hvězdách.
Vaším úkolem bylo něco mnohem prozaičtějšího. Po mnoha marných snahách se totiž, za přispění nejnověji příchozího, Araie Komma, podařilo rozluštit zašifrovanou mapu, kde separatisté schovávali své strategické zásoby (nebo co jiného mohlo být v potajmu a skrytu vybudovaném úkrytu, tak, že to uniklo i bylo uniknuto planetární vládě?). Vzhledem ke skutečnosti, že díky vaší překvapivé a rázné akci nedostali šanci s tím cokoli udělat, se to tam stále nacházelo. A co bylo důležitější, padlý Jedi a tedy Dookův temný akolyt, který sepáckým silám soustředěných kolem Atrisu velel, zahynul v souboji na světelné meče - dříve, než mohl aktivovat nějaké pasti a vychytávky. Krom těch, které již tedy aktivoval předtím, pochopitelně.
Dalo se tedy očekávat, že naleznete kořist, a ta bude hojná.

Myslím si, že tam bude něco opravdu velkého, řekl Jedi, když vyráželi do akce.
Připadá mi, jako by se kolem stahovaly temné mraky, a tady byl skrytý deštník.
Je absurdní, aby si CIS dala tolik práce s utajováním něčeho nevýznamného.
O tom, že zcela absurdní mu připadá Atris jako hlavní separatistické sídlo, se vší svou (ne)výzbrojí a (ne)výstrojí, se ani šířit nemusel; pro Thomase Charge to nebylo nic nového.

Samotný mistr Kcaj vás nedoprovázel; celou akci svěřil na starost Thomasovi a Araiovi.
Thomasovi coby svému neformálnímu učedníkovi a vůdčí osobnosti celého hraničářského oddílu, celkem padesáti mužů. Araiovi pak jako oficiálnímu padawanovi z řádu a tomu, kdo přišel celé záhadě na kloub.
Buď jak buď, právě se před nimi a jejich desetičlennou skupinkou otevírala skalní stěna - vlastně spíše vrata jako skála umně namaskované, tak jako v známé rylothské pohádce. Pouze místo bájného "Sezame, otevři se!" stačilo najít skrytou konzoli a zadat do ní patřičný kód. Pak jen tupé zaškrčení... a odhalila se chodba se stěnami hladkými jak sklo a podlahou s betonu. Dost široká na průjezd dvou speederů vedle sebe.
Wow, tohle nevypadá na sklad, poznamenal jeden z hraničářů.
Chvíli bylo ticho, že se dalo zaslechnout i zaskřípnutí jednotlivých zrnek písku pod podrážkami bot.
Nic se nedělo.
Vchod zůstával stejně klidný, strnulý... a pustý. Bez života, přirozeného i umělého. Alespoň... umělého aktivního.

--------------------------------------------------------------------------------
pozn.
Pokud bude někdo z force-userů zkoušet vnímat, jestli tam je nějaké hrozící nebezpečí - ne, není. :)
Oč jde, abyste měli přehled - nedodělaná separatistická základna, která měla nahradit Atris. Nicméně se tak nepodařilo.
Co konkrétně v ní najdete, resp. čím by mohla být specifická a tak pro vás užitečná, zjistíte nicméně jenom průzkumem (nic AŽ TAK super nicméně nečekejte)

PS: odpovědi modera budou každý týden v neděli/pondělí, nebude-li napsáno jinak


Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Seedar II,Severní věž,Atris (to je ta pevnost nebo co?)

Vibrodýka se lehce vznášela ve vzduchu.Pokoušel jsem se maximálně soustředit,jak mě to Kcaj učil.Nikdy jsem k jediům nechoval žádnou úctu,jak mě to učili hraničáři.Jenže Kcaj byl výjimka.Všichni jsme ho brali jako sobě rovného,jako jednoho z nás.A on nám to oplácel.Učil nás porozumět Moci,Síle nebo jak tomu říkal,pomáhal nám.Navíc to byl skvělý stratég.A proto jsem mu přenechal velení.Některé z mých lidí to rozhodilo a mnozí s tím nesouhlasili.Ještěže znali Kcajovi schopnosti a žádné protesty,při kterých by hlavní úlohu sehrály zbraně a pěsti,nedělali.A pak tu byl ten kluk.Byl evidentně stejného vyznání jako Kcaj,ale jeho schopnosti nebyly takové.Musel jsem si ale přiznat,že mi dělal starosti.

Vibrodýka dopadla na zem.Padnul jsem na všechny čtyři a silně oddechoval.Takováto cvičení,která mě nechal kcaj podstupovat jsem těžko zvládal.Teď když bylo před bitvou jsem počet těchto cvičení z vlastní iniciativy navýšil.Už ani nevím,co mě k tomu vedlo.

Schoval jsem dýku na její stálé místu na opaskua přupnul si meč na záda.Vyšel jsem z věže na hradby.Chvíli jsem se zadíval na kaktusy a poušť před pevností.
Tohle vše tu zanikne.Impérium to sem přišlo zničit.Nás,pevnost,jediho,všechno.
Přestal jsem na to všechno myslet.Došel jsem ke schodům,které vedly dolů z hradeb.
Timothy,vystřídejte mě.
Zavolal jsem na jednoho z hraničářů pod schody.
Ano,pane.
Dostalo se mi odpovědi.Vydal jsem se do zbrojnice.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Seedar II., Vchod do skrytého úkrytu CIS:
Stál jsem mlčky před vchodem dovnitř a za mnou skupina deseti nedůvěřivých hraničářů. Mistr Kcaj měl před nimi již vybudovaný respekt a i před vědomí, že jsem ze stejného Řádu jako on, že i já ovládám Sílu, byla jejich nedůvěra znatelná.
Co tady vůbec dělám ? Řád Jedi skončil na Coruscantu, Řád Jedi pro mě skončil když ... mistr Gallin padl na Lenthooine.
honí se mi hlavou otázka pochybností, ale zaženu je zpátky. Desítka hraničářů čeká na to, co řeknu a teď není čas na to, abych váhal a působil pochybně, nepřesvědčivě. Naopak, musím si získat jejich důvěru a i když mi Síla neprozradí nic o možném nebezpečí, neznamená to, že tam žádné nemusí být.
Vyrazíme kupředu, rozdělte se na dvě pětice, jeden vepředu, dva za ním a dva vzadu. Jedna skupina půjde při levé straně chodby, druhá při pravé, já půjdu středem. Buďte obezřetní na možné nášlapné pasti nebo senzorové čidla při zdech.
pronese směrem k hraničářům a čekám až se zformují, abych vyrazil kupředu. Není čas váhat, Imperiální jednotky se mohou blížit a nám se možná bude hodit to, co je uvnitř.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... uzavřeno pro nedostatek zájmu ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“