Zkus být moder - pro Esme

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi – Archivy

Hm, to je moc zajímavé, tady se píše, že jsou nesmírně vzácné a vyrůstají jenom jednou za tisíc let. To by mohl být důvod cesty našich mistrů. Moc zajímavé. Jenom škoda, že nic nevíme o tom Bancaru.

Zamyslím se nahlas nad duhovým krystalem a když se Reid zmíní, že by šel ještě za mistrem, tak mi to jednoznačně odsouhlasím.

Jasně, to bys měl. Tak se ho kdyžtak zeptej, třeba bude vědět nějaké podrobnosti. Zkus ho kdyžtak naťuknout jestli neví něco o té tajné misi mého mistra a těch dvou dalších. Já zatím půjdu asi meditovat, abych načerpal nějaké síly.

Pokývnu Reidovi a když se vydá za svým mistrem, tak já vyrazím vstříc meditačním místnostem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Coruscant, Chrám Jedi – Zahrady

Reid svého mistra našel snadno. Xavier Stone se zrovna rozprávěl s jednou mistryní v chrámových zahradách, když k němu přiběhl jeho padawan. Jelikož rozhovor těchto dvou byl již stejně u konce, Xavier se rozloučil s mladou mistryní a usměvavě promluvil na svého žáka. „Přišel si mi oznámit tvojí účast na té misi?“ Mladý Iktotchi tiše popadl dech „Ano, vy už to víte, mistře?“ Odpovědí mu bylo pouhé přikývnutí, a tak Reid pokračoval „Musím letět, nemám na vybranou, Thomas mě potřebuje. Ale to hlavní- nikdo nic neví, nebo alespoň nechce říct…S Thomem jsme se pokusili najít něco v archivu a…“ Mistr Stone ho přerušil „…A nic jste nenašli, je to tak?“ Žák zoufale sklopil hlavu „Přesně tak, víme jen nějaké nepodstatné a nám neužitečné údaje o Bancaru- to je ta planeta, na kterou letíme…no a pak ještě…je tu ta věc s duhovými krystaly“ To už mistr se zájmem pokračoval v konverzaci „Říkáš duhové krystaly? No ano, o těch jsem ti jednou vyprávěl...“ Tvůj přítel přikývl a chystal se mistrovi všechno povědět „Já vím a to jsem si taky vzpomněl…pamatuju si, že jste mluvil o planetě Gallinore, a tak jsem se na to podíval, a ty krystaly tam podle všeho jsou…jenže v archivech je psáno, že by se stejný krystaly měly nacházet i na Bancaru…jenže jelikož o něm nic nevíme, tak nemáme, jak zjistit víc…co vy mistře? Myslíte si, že je možný, že se tak vzácné krystaly nacházejí i na dalších planetách?“ Xavier Stone se hluboce zamyslel a pak pokračoval „O těch krystalech se toho ví velmi málo, jelikož rostou jen jednou za tak dlouho dobu, je téměř nemožné udělat přesnou analýzu. Samozřejmě nevidím důvod, proč by neexistovala možnost, aby se nacházely i jinde. Můj mladý padawane, galaxie je obrovská a skrývá nám mnoho neznámých tajemství. Kdo ví, jak velkou mají moc takovéto krystaly“ Reid vstřebával všechny informace a neváhal se ptát dál „Tomu rozumím, takže pokud se na Bancaru vyskytuje taková vzácnost, je možné, že to má co dělat s tajnou misí těch tří mistrů? A také s jejich zmizením?“ Mistr se jen pousmál „Uvažuješ logicky, Reide. Pokud vím, na té planetě není nic zvláštního, avšak kdyby se tam nacházely takové krystaly, mohlo by to mít co společného s touto smutnou událostí.“ Iktotchimu vrtalo v hlavě ještě jedno „Ale stále nechápu… proč by ti mistři hledali krystaly na Bancaru, o kterém skoro nikdo nic neví a ne na Gallinore?“ Xavier Stone pouze pokýval hlavou „S Gallinore nyní Coruscant nemá dobré vztahy, tamější obyvatelé tam vedou mnoho výzkumů a Republika nemá právo se jím do toho motat. Ne, pokud někdo z Našich chtěl získat duhový krystal, rozhodně by pro ně bylo lehčí hledat ho na Bancaru- malé a nenápadné planetě, o které se toho moc neví.“ Reid se ještě naposled zeptal „Mistře…i kdyby tohle všechno byla pravda, proč by někdo zničil tu obchodní loď…A kam se mohli podít ti mistři?“ Jak už se odpolední hodiny protahovaly, venku v zahradách se začínalo ochlazovat a Reidův mistr se chystal ukončit tuto debatu „Je mi líto, kéž bych tohle věděl. Ale mám špatný pocit. Jedno je jasné, pokud se o krystalech dozvěděl někdo, kdo by jejich moc chtěl zneužít, nechci ani pomyslet na následky“ A pak se Xavier Stone na tvého přítele ještě usmál „Ale neboj se. Věřím, že najdeš všechny odpovědi na Bancaru. Buď silný, můj mladý padawane. Síla tě bude provázet. Nyní by sis měl jít odpočinout, zanedlouho tě čeká nelehká cesta“ Reid jenom přikývl, neboť věděl, že má jeho mistr pravdu a zamířil si to směrem ke své ubikaci. Chtěl ti povědět vše, co se dozvěděl, ale rozhodl se to nechat až na ráno. Nechtěl tě ještě víc rozptylovat, jelikož věděl, jaký máš o mistra Mikora strach, a také tě nechtěl vyrušovat z tvé meditace. Ať má chudák Thomas alespoň na chvíli klid. Pomyslel si a vešel do svého pokoje…

Coruscant, Chrám Jedi – Meditační místnost

Pomaličku si došel do meditační místnosti. Kolem tebe se zatáhly žaluzie, a ty sis sedl s překříženýma nohama uprostřed do kruhu. Začal si z hlavy vypouštět všechny myšlenky a soustředil ses pouze na harmonii všeho kolem. Chystal ses splynout s veškerým životem, splynout se Silou. Snažil ses najít vnitřní klid a načerpat sílu na zítřejší den, který jak si věděl, bude na dlouhou dobu tvůj poslední, tady v Chrámu.

Poté si se už s čistou hlavou vydal, stejně jako Reid, do svého pokoje a jal se chystat na přípravu toho všeho, co tě čeká…


__________________________________________________________________________________________________________________________
Takže zase jako vždy- popiš svoje myšlenky a pocity(můžeš i u té meditace) a posuň děj až do zítřejšího rána, kde potkáš Reida na snídani ;)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi – Meditační místnost

Do meditační místnosti jsem vstupoval zahlcen myšlenkami o Bancaru, duhovém krystalu a svém mistrovi. Měl jsem obavy, ale také jsem byl napjatý a natěšený na velkou záchranou misi, kterou bych mohl prokázat svou připravenost a posunout se tak blíže k rytířským zkouškám. Usadil jsem se do meditačního sedu a trvalo mi hodnou chvili, než jsem dokázal uklidnit svou mysl a přestal přemýšlet nad překotným děním tohoto dne. Byl jsem rád, že Reid pojede se mnou, a také jsem byl zvědav, co se dozvěděl od svého mistra, ale teď už jsem se nořil do hlubin meditace a postupně jsem vyčistil svou mysl abych se mohl plně soustředit v Síle na sebe a své vnímání. Vydržel jsem meditovat až do večera, kdy jsem s rychlou zastávkou v jídelně na večeři, zamířil přímo do svého pokoje, abych si sbalil svoje saky paky a připravil se na ráno. Potom už jsem jenom ulehl a s klidnou myslí usnul. Meditace mi pomohla vyčistit hlavu, abych nebyl, alespoň pro tuto chvíli, zatížen množstvím myšlenek, tudíž jsem neměl problém usnout klidným spánkem.

Ráno jsem se vzbudil jako obvykle jakorát v době, kdy bych měl vyrazit na snídani, což jsem také udělal. Nabral jsem si jídlo a přisedl k Reidovi, abych se ho ihned zeptal.

Tak co ti řek tvůj mistr?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Coruscant, Chrám Jedi - Jídelna

Bylo ráno a jídelna se již začala plnit padawany. Většina z nich stála ve frontě u výdeje jídla. Ty ses taktéž zařadil, nabral sis snídani a vyrazil ke stolu, kde seděl tvůj nejlepší přítel. Ani na chvilku si neotálel a ihned vyzvídal, co se včera od svého mistra, Xaviera Stona, dozvěděl. Reid ti s plnou pusou popisoval události včerejšího odpoledne. Nevynechal jedinou maličkost, a tak sis, stejně jako on, mohl udělat vlastní názor i závěr ohledně celé téhle situace. Když už se Iktotchimu zdálo, že ti nechal dostatek prostoru k přemýšlení, zeptal se tě „Takže teď víš to co já…co si o tom teda myslíš? Já tomu začínám věřit…chci říct, ty krystaly tam musejí být, jinak by tam přece nevyslali tři mistry…“ Díval se na tebe, vyčkávajíc odpověď a pustil se do další části své bohaté snídaně…

Nedlouho poté, co jste se najedli, za vámi přišla Lilian. Mohli jste si všimnout kluka, asi tak ve stejném věku jako jste vy, možná o trochu starší, který stál těsně za ní. Krásná dívka se na vás otočila „Ahoj kluci, před chvilkou jsem potkala mistra Tiina. Mám vám vyřídit, že hned po snídani se máme stavit za mistrem Yodou, na tu meditaci a tak. Takže jestli jste už najezení, tak bychom mohli jít, aspoň nebudeme ztrácet čas.“ Usmála se na vás a pak ještě dodala „Arvinovi jsem to také řekla, a jak ho znám, tak tam bude jako první…jo a mimochodem, tohle je můj bratr, Viktor“ a poukázala na pohledného padawana, který nyní stál vedle ní. Ten se na vás s milým pohledem usmál a podal vám ruku „Těší mě, já jsem Viktor…“ Když už jste se seznámili, Lilianin bratr navrhl „No hoši, zdá se mi, že talíře už jste vybílili, tak bychom mohli vyrazit, co myslíte…přece nenecháme mistra čekat“

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi - Jídelna

Vypadá to tak, že tam jeli kvůli těm krystalům, ale co se mohlo stát a proč ta mise byla tak přísně tajná? Jasně, možná po tom mohl pátrat někdo další, jestli jsou ty krystaly vázně tak cený, ale zbavit se tří mistrů Jedi nezvládne žádnej žoldák. Je to děsně divný.

Odpovím svému příteli na jeho otázku a potom se pustím do své snídaně, kterou do sebe kopnu rychleji než obvykle, protože zahlédnu Lilian, jak se k nám blíží i s nějakým klukem, který byl, jak se v zápětí ukázalo, její bratr. Nejprve jsem příjemným hlasem pozdravil Lilian a potom jsem pokračoval dál již normálně.

Ahoj Lily. .... Čau Viktore! Já jsem Thomas a tohle je Reid, taky tě rádi poznáváme. Jasný, vyrazíme za mistrem Yodou. Není čas se zdržovat a přeci jenom už nasnídaní jsme. Tak jdeme.

Zareagoval jsem rychle a zvedl jsem se od stolu, abych nejprve odnesl tác a poté se vydal spolu s ostatním za mistrem Yodou.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Coruscant, Chrám Jedi – Meditační místnosti

Poté, co jste se všichni najedli, vyrazili jste rychlým tepem za mistrem Yodou. Nikdo z vás přesně nevěděl, co ho čeká. Reid začal být nervózní již po cestě, a tak do tebe začal žďuchat „Heeej, ty jo, co když něco zkazim, a pak o mně bude mít mistr Yoda horší mínění. Já jsem nikdy nebyl moc dobrej v telepatii a tědlech věcech…“ Viktor, jakožto z vás nejstarší se ho jal uklidnit „Prosímtě, jasně, lehký to není, ale patří to do základů, stačí cvičit mysl. Ostatně, to nám všechno řekne náš malý mistr, tak pojďte, už jsem tady“ Lilian na jeho poznámku nereagovala, avšak tobě a Reidovi neušla. Tvůj nejlepší přítel ti zašeptal „Nemyslíš si, že to trochu přehnal? O mistru Yodovi bych takhle nikdy nemluvil. Jasně, nechtěl ho urazit jo, ale stejně…“ Pohlédl na tebe se zřetelnými obavami a pokračoval „...víš já hlavně doufám, že je opravdu tak milej, jak vypadá. Páč bych vážně nechtěl, aby se z něj vyklubal náfuka, jako je Arvin…nebo ještě něco horšího“ …

Vešli jste do jedné z meditačních místností, kde už Yoda seděl uprostřed svého kruhu a po jeho pravici již byl Arvin. Což evidentně pro nikoho z vás nebylo nijak překvapující. Reid možná utrousil nějakou tu poznámku, ale zamumlal to tak, že si ho neslyšel. Mistr Yoda vám gestem pokynul. Pochopili jste, že si máte také sednout, a tak jste i učinili. Mistr se na vás usmál a promluvil „Dobře, ztrácet čas my nebudeme, malou meditací začneme“

Netrvalo dlouho a všichni jste dosáhli naprostého klidu. Nikdo z vás nevěděl, jak dlouho už je v tomto stavu, neboť jste právě byli odříznuti od tíže světa. Nic vás netrápilo, nic vám nebránilo se uvolnit. Když v tu chvíli tě někdo vyrušil, v hlavě ti začal zvonit hlas mistra Yody „Mladý padawane, v klidu ty zůstaň. Udržuj svůj stav mysli…Ano, přesně tak… ty soustředit se musíš…správně…a nyní, dostaň se do mysli Arvinovi… propojte se…“ Hlas mistra zmizel a tys věděl, co máš dělat, přestože to pro tebe nebude lehký…

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi – Meditační místnosti

Na Reidovi poznatky o Viktorovi verbálně nijak nereaguji, jenom pokývu hlavou na souhlas, což by mohl pochopit, protože mě dobře zná. O Viktorovi jsem měl zatím moc málo informací na to, abych si o něm udělal pořádný obrázek, zatím jsem proto nevěděl, co si myslet.

Nj, vůbec se nedivím, že je tu jako první. Pitomec.

Pomyslím si o Arvinovi a následně jsem zareagoval na mistrova slova a pohodlně se usadil, abych se mohl pustit do meditace. Když ke mě telepaticky promluvil mistr Yoda, tak jsem si vůbec nebyl jistý, jestli dokážu co po mě chce, ale nezbývalo než to zkusit. Začal jsem se tedy soustředit v Síle a snažil jsem se proniknout do Arvinovu mysli.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“