Zkus být moder - pro Esme

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Zkus být moder - pro Esme

Příspěvek od MrTukan »

Zkus být moder - první přihláška nového hráče a následně výcvik

Jméno: Pepa

titul: velkej mistr

rasa: trimetrovej medved

věk: celkem mladej

životpis: narodil jsem se na nějaký planetě kde byla spousta obrovskejch stromů, ale moc si toho z toho nepamatuju, protože mě brzo vzal nějakej mistr do chrámu, kde mě začal cvičit. Potkal jsem tam i takovýho malýho zelenýho skřeta, byl docela divnej, páč divně mluvil. A ten mě i ostatní děti cvičil, než jsem dostal vlastního mistra. To už nebyl ten skřet.

Zbraň: dva jednočepelový meče rudý barvy

Schopnosti: Házím lidma přes celou místnost a přitom jim ještě čtu myšlenky

Vzhled: Pěknej chlupatej přerostlej vopičák, skoro jak ten co neuměl mluvit z toho filmu jak tam hrál Indiana Jones.

Kontakt: P.O. BOX 123, Praha 1
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Takže, měla bych pár (hodně) výtek k tvý přihlášce.

* Za prvé jméno- Pepa? To se do prostředí SW moc nehodí, vymysli nějaké jiné a pokud možno i s příjimením.

* Titul- Tak mistr rozhodně být nemůžes, jelikož si teprv ve fázi výcviku, tak to koukej změnit.

* Rasa- Je to pěkné, že chceš být velký medvěd, ale pokud je mi známo, Jediové si do chrámu takové neberou, takže taky prosím o edit.

* Věk- No, to že si mladý, je mi jasný, ale je třeba to upřesnit.

* Životopis: Tak k tomu bych měla výhrady. Tak zaprvé, myslím si, že už si byl přece jenom ve věku, kdy by sis jméno rodné planety pamatoval. Dále, tvoje přijetí do chrámu docela sedí, ale máš to moc stručný. Nepopsal si svoje pocity ohledně toho "nějakého" mistra, nenapsal si žádné informace o své rodině a ani s jakým přesvědčením si šel do chrámu. Takže se nad tím zamysli a změň to.

* Zbraň- Jsi jenom učeň, takže nemůžeš mít dva meče. A co se týče barvy, pročti si v pravidlech, které barvy mečů používají Jediové.

* Schopnosti- Určitě nemáš ještě tolik zkušeností, abys mohl "házet lidma přes celou místnost a číst jim přitom myšlenky". Takže znovu, edit- Nejlépe by bylo, kdyby sis pročet nějaké jiné přihlášky, popříkladě tu vzorovou a popřemýšlel nad tím, co asi takový učedník může mít za schopnosti.

* Vzhled- K tomu nemám co říct, snaž se to brát vážně. Tzn. výška, popříkladě nějáké zvláštnosti apod.

* Až tohle všechno opravíš, dostaneš kontrolní otázky, tak se snaž, abychom mohli přejít k výcviku.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Jméno: Chewbacca

titul: padawan

rasa: člověk

věk: 16

Planeta původu: Coruscant

životpis: narodil jsem se na Coruscantu jako nechtěné dítě, a tak jsem byl umístěn do náhradní rodinné péče, ale moc si toho z toho nepamatuju, protože mě brzo vzal nějakej mistr do chrámu Jedi. Byl jsem hodně malý, takže jsem si ani moc neuvědomoval, co se se mnou děje, ale moji náhradní rodiče, které si skoro nevybavuji, říkali něco v tom smyslu že mi tam bude určitě líp, takže jsem se ani nebál. Potkal jsem tam i takovýho malýho zelenýho skřeta, byl docela divnej, páč divně mluvil. A ten mě i ostatní děti cvičil, než jsem dostal vlastního mistra. To už nebyl ten skřet.

Zbraň: jeden meč - zelenej

Schopnosti: Základy bojového použítí Síly (odstrčení, přitažení...), základní ovlivnění mysli a levitace předmětů.

Vzhled: Ničím výrazný člověk, 190 cm vysoký, urostlý. Černé vlasy, zelené oči.

Kontakt: P.O. BOX 123, Praha 1
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 02.7.2010 15:27:02, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

* Tak co se týče životopisu, k tomu bych už výhrady nehledala. Možná bys mohl trochu popsat toho svého mistra.

* Jsem ráda, že se z medvěda stal člověk- ale to jméno znovu změň. (na nějaké svoje vlastní, nepoužívej jména ze SW filmů)

* Zbraň si upravil, schopnosti taky, to už je v pořádku. Napiš ještě jaké schopnosti bys chtěl mít jako rytíř Jedi a který styl boje se světelným mečem budeš používat.

* Dále ten kontakt změň prosím na nějaký přijatelný. (icq, email..)

* To už by mohlo být všechno, ještě si vyber období, ve kterém budeš chtít hrát.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Jméno: Thomas Thorn

titul: padawan

rasa: člověk

věk: 16

Planeta původu: Coruscant

životpis: narodil jsem se na Coruscantu jako nechtěné dítě, a tak jsem byl umístěn do náhradní rodinné péče, ale moc si toho z toho nepamatuju, protože mě brzo vzal nějakej mistr (už si bohužel nepamatuju kterej) do chrámu Jedi. Byl jsem hodně malý, takže jsem si ani moc neuvědomoval, co se se mnou děje, ale moji náhradní rodiče, které si skoro nevybavuji, říkali něco v tom smyslu že mi tam bude určitě líp, takže jsem se ani nebál. Potkal jsem tam i takovýho malýho zelenýho skřeta, byl docela divnej, páč divně mluvil. A ten mě i ostatní děti cvičil, než jsem dostal vlastního mistra. To už nebyl ten skřet.

Zbraň: jeden meč - zelenej

Styl boje: Ataru

Schopnosti: Základy bojového použítí Síly (odstrčení, přitažení...), základní ovlivnění mysli a levitace předmětů.

- chtěl bych zlepšovat svoje dosavadní schopnosti a odhalovat svá další nadání, abych byl co nejvšestranější.

Vzhled: Ničím výrazný člověk, 190 cm vysoký, urostlý. Černé vlasy, zelené oči.

Kontakt: icq 334686615

Období: Nové Sithské války a Pád Republiky
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

* To by už šlo, teď oprav následující text a pak přejdem rovnou k výcviku

Galaxie – Roj meteoritů

Vesmírná loď se vzpamatovávala z dalšího nárazu, který ji hodně poškodil a zpomalil. Vracel jsem se do kajuty a modlil se, aby byli všichni v pořádku. Prosím, hlavně ať se Nině nic nestalo! Nevím, co bych si bez ní počal. Když jsem vstoupil dovnitř, oddychl jsem si. Nikdo nebyl zraněn. Otočil jsem se na Tekka, hlavního technika, a váhavě se ho zeptal: „Myslíš, že se ti podaří loď opravit?"

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Galaxie – Roj meteoritů

Vesmírná loď se vzpamatovávala z dalšího nárazu, který ji hodně poškodil a zpomalil. Vracel jsem se do kajuty a modlil se, aby byli všichni v pořádku.

Prosím, hlavně ať se Nině nic nestalo! Nevím, co bych si bez ní počal.

Když jsem vstoupil dovnitř, oddychl jsem si. Nikdo nebyl zraněn. Otočil jsem se na Tekka, hlavního technika, a váhavě se ho zeptal.

Myslíš, že se ti podaří loď opravit?




... A neměl bych dostat i nějakej testík z pravideeel? :P:D
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

* dobrá provokace pane Admine, ale tak dobrá, když jsme si vyměnili role, tak se vším všudy

1) Kolik profilů můžeš mít na AS?
2) Když sdílíš s někým jeden počítač (IP), co máš udělat?
3) Kolik postav můžeš mít v jednom období?

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

* No jak jinak, to se musí... :P V Zkus být moder nic jinýho ani nejde!! :D

1. Že by asi tak jeden?
2. Vyhodit ho od něj, když si chci napsat do svýho výcviku? No a možná to někomu tady říct, aby nás nesmazali.
3. 1
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

*beru to tak, že víš co se smí a nesmí, otázky si zodpověděl, takže výcvik začíná:

Coruscant, Chrám Jedi - Jídelna

„Thomasi, musíš pořád tak srkat?!“ Stěžoval si tvůj nejlepší kamarád Reid Morr. Ty jsi však neodpovídal a otravnému Iktotchimu si nevěnoval vůbec pozornost. Zajímalo tě jen jedno. Chtěl si tomu nafoukanému klučinovi ukázat, co proto. Arvin Luman seděl o tři stoly dál a otevřeně debatoval o tvém včerejším „vystoupení“. Zrovna bylo zkouškové období a všichni padawani měli předvést to, co v nich je. Ty jsi byl ale nervózní a zkazil si, co se dalo. Nakonec se ti povedlo rozbít okno a následně po těch střepech ještě uklouznout. Byl si naštvaný sám na sebe, avšak to bys nepřiznal. Zíral si na o dva roky staršího Arvina a vřelo to v tobě. On nevěděl, co ti tvůj mistr- Len Mikor řekl! Nevěděl o tobě zhola nic, ani to všechno, co sis v poslední době musel prožít. Jakoby nestačilo, že se na tebe krásná Lilian Pogher ani nepodívá. Ještě si teď z tebe dělá srandu společně s tím vytahovačným padawanem! Měl si toho dost. Od té doby, co se mistr Mikor vydal na důležitou misi, ti nic nevycházelo...



_____________________________________________________________
* Popiš své myšlenky a pocity. Můžeš psát i vzpomínky, ale hlavně nehraj za jinou postavu. Hodně štěstí


Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi - Jídelna

"Hele, radši si hleď svýho jídla a nestrkej si do něj rohy, jo?!" Zareagoval jsem na poznámku svého kamaráda možná trochu hruběji, než by se zdálo být vhodné, ale on věděl, čím jsem si v poslední době prošel a doufal jsem, že to pochopí. Šmejd hnusnej. Kouknu se směrem k Arvinovi a přemýšlím, co mu provést. Napadají mě samé klukoviny, ale mám takoví pocit, že nic z toho by nebylo v současné chvíli moc dobré, a tak se jen nořím do zášti vůči němu a soustředím se na Sílu. Třeba mi pomůže a něco originálního mu provede sama.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »


* Je mi líto, ale budeš to muset přepsat. Už v první větě jsi udělal chybu-> Přečti si pořádně ještě jednou můj příspěvek. Jelikož jsem tvůj moder, tak tě "vedu". Ty se řídíš podle toho co napíšu. Tvým úkolem je přepsat děj z tvého pohledu a NE ho měnit. Co se týče druhé poloviny tvého textu, není to až tak špatné. Problém je v tom, že jsi se málo rozepsal. Musíš se chytat příležitostí, co ti dávám-> tzn. VÍC myšlenek. (a jak už jsem říkala, i ty vzpomínky by byly dobré) Abychom mohli vytvořit děj, musíme spolupracovat. Takže udělej prosím to, oč jsem tě požádala-> stačí prostě víc myšlenek a pocitů z tvé strany. (nezapomínej na to hrát jen za sebe a neposouvat děj moc dopředu)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi - Jídelna

Ignoruji svého nejlepšího přítele, i když nevím proč, protože se s ním rád bavím a obvykle mu na jeho rýpnutí odpovím podobně. Teď jsem ho ale musel ignorovat, protože jsem se soustředil na toho pitomce, který mi pil krev. Šmejd hnusnej. Kouknu se směrem k Arvinovi a přemýšlím, co mu provést. Napadají mě samé klukoviny, ale mám takoví pocit, že nic z toho by nebylo v současné chvíli moc dobré, a tak se jen nořím do zášti vůči němu a soustředím se na Sílu. Třeba mi pomůže a něco originálního mu provede sama. Vůbec ho nemám rád, pořád se jenom vychloubá a sám stejně není tak skvělej. Určitě v těch mejch průserech včera měl prsty! No a co teprve Lilian, ta mrcha se s ním klidně baví a směje se mi jako by nevěděla, že se mi líbí. ať si políbí prdel, husa. Ve svých myšlenkách jsem pořádně vzteklý a protože se mi to velice snadno přenáší do Síly, může se klidně stát něco velice nepříjemného těmto dvoum osobám.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Coruscant, Chrám Jedi - Jídelna

Stále si pozoroval Arvina s Lilian a už ti pomalu začínala docházet trpělivost. Věděl si, že jestli to takhle půjde dál, hrozí, že vybuchneš. Chtěl si dokázat, že nejsi jen tak někdo. Dokonce jsi uvažoval i o použití síly. Avšak z tvých myšlenek tě náhle přerušila obrovská rána. Všichni v jídelně, včetně tebe, se otočili směrem k oknu a sledovali venkovní dění. Už teď si měl divný pocit, věděl si, že tohle nebude dobré. Jako jeden z prvních si se vzpamatoval, vstal od stolu a popošel blíž k oknu, aby ses podíval, co se to stalo. Zpočátku jsi nic neviděl, jen oheň a kouř. Avšak poté se obraz vyjasnil, a před tvým zrakem se objevila, tobě známá, obchodní loď, nyní již celá v plamenech. Napadlo tě, že bys mohl pomoc, ale ozval se další výbuch, a z lodi nezbylo nic, než trosky…

V sále vypukla panika. Všichni padawani teď už byli natlačení na oknech a nemohli uvěřit svým očím. Mnoho z nich začalo hlasitě přemýšlet, jestlipak se uvnitř nenacházel nějaký mistr Jedi nebo nějaká jiná důležitá osoba. Jiní učni jim to v zápětí ihned vyvraceli, že ti by přece na obchodní lodi neměli, co dělat. Avšak ty jsi měl pořád ten zvláštní pocit a pořád jsi nemohl přijít na to, co to je. Najednou jsi ucítil, jak ti někdo položil ruku na rameno. Otočil jsi tedy hlavu doprava, kde stál Reid. Chvíli jste na sebe jen tak koukali, když tvůj přítel konečně promluvil.


„Hele… víš, něco se mi na tom nezdá…co myslíš ty? Byla to nehoda?“

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi - Jídelna

To by byla hodně velká náhoda, kdyby se takováhle nehoda stala přímo tady, nemyslíš? Podle mě to určitě nebyla nehoda. Navíc z toho mám dost blbej pocit, co ty? Snad nebyl na palubě žádnej Jedi. Hej ale tu loď odněkud znám, jenom nevím odkud.

Nahlas vyřknu svoje myšlenky a pořádně se zamyslím, odkud bych mohl znát tu loď. Stejně tak jsem pátral v Síle, jak jsem jenom byl schopen, co znamená ten divný pocit a kdo asi moh být na palubě. Chtěl jsem přijít na kloub tomu, co se tu opravdu stalo, protože tomu, že to byla nehoda, jsem odmítal uvěřit.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“