Pokus světla svést tmu

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Pokus světla svést tmu

Příspěvek od keny »

Korriban, nedaleko Údolí hrobek

Nevelká transportní loď vstupuje plnou rychlostí do atmosféry Korribanu. Zprvu chvění trupu není až tak velké, ale po krátké chvíli přesahují vibrace mezní hodnoty, které by snad tento trup snesl čerstvě po výrobě. Jakoby Síla sama tomu chtěla, snáší se loď níže a níže, dle předem zadaného kursu a vibrace pozvolna ustávají. Na konci sestupové sekvence loď prolétává nad Akademií a míří nad pohřební Údolí. Posádce se nabízí pohled na zemi bez života, osvětlenou září zapadajícího slunce. Jediný pohyb tvoří líně se převalující písek, který již dávno zahladil všechny stopy.
Loď několikrát zakrouží nad Údolím, aby přistála na stolovém skalním převisu, vysoko ve skalách nad hrobkami. Co je k tomu mohlo vést, ptal by se jistě nezávislý pozorovatel.

>>> V tu stejnou chvíli, kdesi naproti přes Údolí, vylézá keny ve stínu hory na venkovní vyhlídku jedné z hrobek.
Koho to sem Síla nese..? pomyslel si keny při pohledu na loď směřující k přistání.
Keny se na chvíli z vyhlídky vytratí, aby o pár minut stanul na témž místě, vybaven teleskopickým dalekohledem.
Ták a kde vás mám..? povídá polohlasně sám sobě.
Než by řekl Sith, už měl keny zaostřeno na tu nečekanou návštěvu. Otevření dveří neklamně znamenalo výstup posádky.
Ha kočka... zvolal nahlas.
A druhá.., a třetí.., no to bude mejdan... byly v barvě hlasu jasně patrné emoce.
Keny odstoupil od dalekohledu a s nádechem na plno zvolal směrem k cizinkám.
Ahóóój... byl slyšet pozdrav i s několikaterou ozvěnou.
Cizinky ho ovšem vidět nemohly, neb jim v tom zabraňovalo slunce v západu.


-------------------------------------------------------------------------------------
Pořadí nechávám na vás, přátelé, ale račte ho pak dodržovat...
Víme proč... :)
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Korriban, blízko Údolí hrobek

No a je to tu. Nevěděla jsem, jestli se na tuhle zpropadenou misi těším nebo ne. Ty dvě mi začaly lízt pěkně na nervy! Musím říct, že jsem nezažila horší pilotku, než je Shirley! Ale co no, nakonec jsme s tím našim starým křápem, kterého Shirley nazývá Girl_88 (nechtějte vědět proč, při letu mi to vysvětlovala, a tak mě to šokovalo, že jsem jí na to nebyla schopná nic říct), přistály- a to ne zrovna na krásným místě- nahoře nad hrobkami. Popravdě se mi nechce ani rozebírat, jaké to bylo být na palubě s mrňavou lesbičkou a přerostlou Arwel. No jo, Arwel mám docela ráda, ale občas mě štve, jak mě furt poučuje. Nesmíš tamto, nešahej na tohle, bacha ať to nerozbiješ! Dokáže bejt pěkně panovačná. Ale tak, musím uznat, že s tou si rozumím a dokážu si s ní i dobře pokecat. Hlavně jsem ráda, že sdílí můj názor ohledně té Shirley. Ta má jaksi zvláštní manýry. Hm, no dost už, asi bych se měla vykašlat na přemýšlení, a taky něco dělat. A tak jsem začala znovu vnímat, narovnala hlavu a všimla si, že výstupní můstek je už vysunutý a usmála jsem se. Co na tom s kým tu jsem, už je čas! Konečně nějaký to dobrodružství! Sithe, těš se…!

Už s trochu lepší náladou jsem pomalu vystoupila z lodi a rozhlídla se kolem. S tím výhledem, co se mi nabízel, jsem si nemohla odpustit otázku: „No děvčata, je tu docela mrtvo, nemyslíte?“ Netrvalo ale dlouho a místo toho, abych se tu pořádně rozkoukala, tak jsem měla pocit, že jsem něco zaslechla. Ihned jsem byla v pozoru a chtěla si ověřit svoji domněnku. Otočila jsem se na Arwel (Shirley by mě ani nenapadlo se ptát) a zeptala se ji: „Hej Arwy, neslyšelas nějakej kravál?“

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, blízko Údolí hrobek

Konečně z lodi venku!
Sice v Údolí Temných pánů, ale pořád se to dalo nazvat změnou k lepšímu.
Taky jsme mohly přistát u akademie a zpacifikovat to tam.
Jenže to by
za a) ztížilo Lolinu misi
za b) lépe, když Shirley plánuje plenit hrobky, než kdyby zkoušela svoje verze mindtricků na sithy a při té příležitosti se pustila do organizování velké swingersparty
za c) přimělo jistou osobu zdrhnout dřív, než mu nakopu zadek (nejlépe zepředu) jako odvetu za naše poslední setkání.
Lol, tohle je hřbitov. Tedy hroby, posvátný klid, sem tam nějaký pozůstalý meditující nad smrtelností chrousta, nějaká ta hřbitovní hyena plenící hroby...
poznamenám klidně, a sotva se ozve podivný zvuk, dodám
...asi nějaký sith a ožralej k tomu. Nejspíš jim ve školním řádu doopravdy nakonec zakázali chlastat, tak si to vynahrazují za akademií a mimo dosah svých mistrů. A asi si nás spletl se spolužačkami.

Uživatelský avatar
Shall Yall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 23.1.2008 20:58:29
Bydliště: Tartan cruiser Valya, Outer Rim patrol fleet

Příspěvek od Shall Yall »

Korriban, blízko Údolí hrobek

Hřbitovní hyena plenící hroby? To mě zajímá tedy na koho byla myšlena tahleta "krásná" poznámka. I když se kouknu kolem dokola, nikoho krom nás a podivního žvatlajícího individua tu nebylo, že by měla Arwell vidiny? Tak to asi bude ono... I když, časem dám tuhle nepatrnou poznámku Arwell sežrat, anebo něco jiného...
Krom toho, všechny poznámky ohledně mého "skvělého" pilotování byly zapsány a budou vybrány na pokutách za urážení Řádu Jedi, tedy jeho pod-financovaného archeologického oddělení.


Dám si ruce v bok a v energické poze, kdy si vítr pohrává s mými krásnými vlasy, s pohledem lovce sledující svou bezbranou kořist, hrdě shlížím na hrobky sithů, na kterých se brzi bude trčit červeným sprejem nastříkaný nápis: "Postaveno Sithy, pohřbeni v nich byli Shiti, vyrabováno Jedii" nebo jedna z dalších variant co mě v u chvíli napadne. Prostě cokoliv co dá Sithům sežrat to, že si nedokážou uhlídat svůj píseček přede mnou.

Ignorujíc řvaní individua a poznámek o alkoholu, který po vyplenění... zachránění hrobek před Sithskými pleniteli bude zrekvírován a rozprodán ve jménu financování archeologické části řádu, vejdu zpět do vnitřku lodě, popadnu těžké kožené brašny plné zlodě... archeologického náčiní a bez dbání na to, jestli dávají, nebo nedávají pozornost, je hodím se slovy "Chytejte" po mých dvou společnicích.

Případně budu moct využít i příchozího individua jako tažného mezka, nebudu se přeci s těma artefaktama tahat sama.
Obrázek

rGAG Vivat

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Korriban, blízko Údolí hrobek

Trojička slečen vyšla z lodi ve stavu, jenž byl přímo úměrný prostorám, ve kterých cestovaly na Korriban. Na asi čtyřicetimetrové skalní římse, se všechny kochaly stejně, avšak každá jiným výhledem. Kdyby bývale postoupily až na kraj převisu, naskytnul by se jim pohled na dvě možné cesty. Jedna vedla okolo skalní stěny po nevelké římse, na které byly ovšem vyloučeny zavazadla. Ta druhá vedla přímo dolů na další převis, v hloubce asi šesti metrů pod nimi a kapacitou pro dvě osoby. Tato cesta umožňovala postup se zavazadly, ale bylo to krajně obtížné a nebezpečné.


>>> Na vyhlídce přes Údolí, stále čeká keny na odezvu.
Nic.., vůbec nic.., bude to horší než jsme čekali... mumlal si keny sám pro sebe.
Na velkou vzdálenost nebylo skoro nic vidět a tak přešel keny zpátky k dalekohledu.
Tak co se tam děje..? snažil se odhadnout situaci poté, co jedna z nich zamířila opět do útrob lodi.
Keny náhle spatří vylétávající brašnu směrem na rudovlásku, ta je očividně zaskočena. Zachytává brašnu, až když přenáší svou energii na její bříško, přichází nevyhnutelný krok a půl zpět na jehož konci sedí rudovláska na zadečku. Smích nesoucí se z vyhlídky je slyšet hezkých pár set metrů daleko.
Hned v zápětí po první brašně letí druhá, směrem na brunetku a keny hladovým okem sleduje, jak to dopadne.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Korriban, blízko Údolí hrobek, a ještě blíž naší zatracené Girl_88


Arwy mě jako vždy svojí vtipnou odpovědí pobavila. Hmmm, a ta věta s tou hyenou byla přímo k popukání! Na její úvahu o ožralejch Sithech jsem nemohla reagovat jinak, než se smíchem. „Si piš holka, ale přece na ně nebudeme zas tak zlý heleď. Jednu malou oběť…“ mrkla jsem směrem k Shirley „…bychom jim taky mohly darovat!“ Pročísla jsem si vlasy a pokračovala: „No, ale, když je řeč vo tom chlastu, nějakej by se hodil, nemyslíš? Začínám mít žízeň, a tu hnusnou vodu pít nehodlám, měly bysme jím tu něco čmajznout!“ Trochu jsem zesmutněla a už jen poklesle dodala: „Jo a tráva už nám přece taky došla…“

Chtěla jsem si dál stěžovat, jenže můj zrak pozoroval tu lesbičku, jak zničehonic vběhla zpátky do lodi. „Hej frajerko, kam to zase chodíš?“ řvala jsem na ní. Odpovědi jsem se ale nedočkala. Nechápavě jsem se otočila na Arwel a pokračovala v dalším stěžování: „Jsme tu chvíli a ta lesba zase něco vyvádí! Jakoby nestačilo to, co předváděla v lodi!“

Ne že bych nechtěla nadále pokračovat v naprosto klidné konverzaci, kterou jsem vedla s Arwy, ale přímo do rukou mi přilétla obrovská brašna (s debilním archeologickým náčiním) vážící skoro tunu. Bohužel, ač jsem dělala, co jsem mohla, rovnováhu jsem neudržela a dopadla jsem na prdel. Vražedným pohledem jsem se otočila na tu rádoby rytířku Jedi, co to po mě hodila. Tohle si odskáčeš!

Chtěla jsem reagovat a pěkně Shirley říct, co si o ní myslím, ale zaujal mě další mohutný předmět, tentokrát hozený směrem po Arwel. Naštěstí jsem stačila vykřiknout a varovat svou přítelkyni: „Arwy dávej bacha, teda- chci říct, chytej to!!!“

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, údolí Temných pánů (čili hřbitov)

Zachytím batožinu, která by mohla vážit... no, pár tun rozhodně ne, ale v každém případě to bylo notně těžké a na omak přes látku kovové.
A pak, že je archeologická divize podfinancovaná, když si může dovolit se sebou tahat takovéhle krámy! zavrčím směrem k Shirley.
První věc, co temní Jediové po svém vypuzení z Republiky udělali, bylo, že zotročili místní obyvatelstvo, jeden by i chápal proč.
Rychle se rozhlédnu po okolním terénu a odhadnu, kudy nejlépe z plošiny a po kratší úvaze a průzkumu se vydám tou, po níž se dá jít se zavazadly. V případě Shirley je přece jen lepší, když se sebou táhne hračky, než kdyby se začala nudit.

Uživatelský avatar
Shall Yall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 23.1.2008 20:58:29
Bydliště: Tartan cruiser Valya, Outer Rim patrol fleet

Příspěvek od Shall Yall »

Korriban, údolí Temných pánů (čili blízko lupu)

"Archeologické oddělení je hluboce podfinancované," popadnu jedno kladivo z brašny a zkoumavě na něj hledím, "Tohle bylo vyrobeno například před šesti-sty lety," dořeknu a hodím kladivo za hlavu, dle hlasitých známek pohybu odhaduji, že jsem to "malé kladívko" hodila "omylem" po některé z mých společnic - což bylo dle všech indécii nechtěné, nemají mě z čeho vinit.

Dojdu na kraj převisu s neblahým pocitem, že by mě někdo s radostí strčil přes okraj, a hned rozmýšlím promyšlený plán postupu.
"Takže na této Archeologické misi Archeologické oddělení Řádu Jedi, pod velením Archeoložky-studentky rytířky Jedi Shirley Paddle, s doprovodem dvou rádoby Archeologických geeků Padaw, eh rytířky Jedi Loly Hooke a rytířky Jedi Arwel Claydon, které se na výpravu dobrovolně přihlásily, velím Já, a tak z velitelské povinosti velím. Ty," ukážu na Arwell, "neseš vak číslo jedna osbasující tři sady krumpáčů a polních lopatek, a ty," ukáži na druhou společnici, "ponešeš tašku číslo dvě, obsahující kbelíky, síta a další lehké krámy. A já, jakožto velitelka této Archeologické expedice, půjdu v čele a ponesu lano, po kterém se slaníme dolu," dořeknu a zaujmu inspirující pozu.

...

Má inspirující, motivační řeč, při které jsem i trochu, tedy, zásadně, pozměnila zadání naší mise zde na Korribanu, a která měla dodat energii a nadšení pro věc se jaksi mihla účinkem. Trapné ticho a zděšené pohledy mých společnic narušoval jen vající vítr.
Obrázek

rGAG Vivat

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Korriban, údolí Temných pánů

Keny dychtivě sleduje situaci na skalním převisu, okem zabořeným do okuláru. Holky si pobraly všechno co mohly a vypadalo to, že zřejmě přišly na způsob, jak se dostat dolů. Rusovláska vstává na nohy a společně se všechny tři přesouvají na okraj skalního převisu, přitom rušně debatujíc.


>>> keny na vyhlídce v počínajícím šeru.
Vy jste mi ale hodně zajímavá trojka.., kdo vás dal dohromady nemohl být ale vůbec normální... přemýšlel nad běžícím obrazem v teleskopu.
A co bude teď..?
Ony budou skákat.., tak mladý a už chcou skončit se životem.., jaká škoda... brumlal si sám pro sebe.
Keny si oddálí obraz tak, aby našel případné místo jejich dopadu.
Jdu se podívat.., co z nich zbyde... řekne v šeru vyhlídky, aby po sléze zmizel v útrobách hrobky, míříc na setkání s těly tří slečen.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Korriban, údolí Temných pánů, skalní převis

Mlčky sleduju děj- Shirley hází, Arwy chytá. Dále tyto dvě vedou krátký nezajímavý rozhovor o důležitosti archeologické divize. No páni, řešej takový blbosti. Chvilku je sleduju a zhodnocuju situaci. Lesbičce se nejspíš nezdálo něco, co Arwy řekla, a tak po ní hodila kladívko. To mohlo bolet! Chtěla jsem na naší „úchvatnou“ pilotku něco zařvat, ale nechala jsem to být. Však Arwel si s ní poradí sama, nemusím se do všeho motat. A naštvaně se kouknu na tu archeologickou trubku. Máš štěstí, že si to nehodila po mně, nebo bych se neudržela.

Stále civím na Shirley, která se přesunuje až na kraj převisu. Co to zas..? Nestačím si ani v klidu popřemýšlet, protože ta lesba začne vzápětí zas něco žvatlat. Vyposlechnu si, co má na srdci a začne to ve mně vřít. Chvíli nemám slov a pak se k ní přesunu…

Stojím těsně u ní, na samém okraji převisu a zašklebím se. Kdyby nás takhle někdo viděl, tak si nejspíš bude myslet, že chcem skočit. Pomyslím si a rozjedu to „ Tak hele holka, je mi jedno, skutečně upřímně jedno, co TY si budeš dělat s těmi svými blbostmi. Klidně ti to i ponesu, to beru. Ale, nezatahuj do toho mě a Arwel, rozumíš?! A velitelka jo? Tak pozorně poslouchej, seš tady z nás nejmladší, to zaprvé…a za druhé“ všimnu si jejího pohledu, který mi směřuje na hruď´, na prsa, abych byla přesná „líbí se ti nebo co?! Teda, hm, za druhé…nevím, jestli si prospala dobu, kdy nám zadávali informace o misi…ALE…o kenym určitě víš…“ Podívám se soucitně na Arwy, která jak vím, ho neměla v lásce. Otočím se zpátky na Shirley a zdá se, že i ona trochu zvážněla, a tak jsem zmírnila „Tak promiň, ty víš, že mi občas upustí nervy…avšak jsem ráda, že to chápeš. Ten proradnej Sith může být všude, třeba nás i teď sleduje…musíme se držet na pozoru…“ Rozhlídnu se po liduprázdné krajině, par pohřbených mrtvolkách a po svých kolegyních „Když si nedáme pozor, může se to obrátit proti nám“ A nahlas se zasměju „Ale to nehrozí, viď Arwy? Pěkně si z toho Sitha uděláme Light-sidera!“ A na momentík se zamyslím a znovu se kouknu na Arwel „Jenom doufám, že není moc sexy, ty víš, že nám takoví pohlední dokážou způsobit nemalé potíže. Haha, to by ho pak musela zřídit tady Shirley, jako jediná imunní“ Jenže se mi pak vybavěj určité vzpomínky s pěknými chlapy a začnu mít skutečné obavy. „Teď ale vážně Arwy, řekni mi prosím, že ti Sithi tady na Korribanu nejsou namakaní borci“ Sleduju jí se zářícíma očičkama a čekám na odpověď… A ve stejnou chvíli začnu mít divný pocit. Hmmm, zvláštní, jakoby se někdo blížil…

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, údolí Temných pánů, skalní převis

Při pohledu na letící šrot se natáhnu po Síle, odkloním kladívko z balistické křivky a nechám je gravitací zmizet pod skálou, čímž je pro mě celá debata ukončená.
Namakaní borci? zopakuji nahlas Lolinu otázku. No, řekněme, že největší blbost, kterou jsem v životě udělala, bylo, že jsem na Manaanu zkusila přechlastat jednoho zdejšího mistra. A sexy mi teda nepřipadal ani v stavu silně podnapilém, zkreslím trochu (dost) informace o události, po které se alkoholu vyhýbám stejně jako wookie koupeli.

Uživatelský avatar
Shall Yall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 23.1.2008 20:58:29
Bydliště: Tartan cruiser Valya, Outer Rim patrol fleet

Příspěvek od Shall Yall »

Korriban, údolí Temných pánů, skalní převis (krok od nekonečna)

Ajta, takže si tady Lolina blbina na mladší dovoluje, se snahou tvářit se, jakože poslouchám, co říká, ignoruji většinu jejího kdákání. Veškeré její poznámky o tom, že se ji dívám, na její hrudník však ignorovat nemohu, ale na mluvený prostest nemám náladu, tak si jen odfrknu.
Její velká prsa jsou nevkusná, pche. Mít hrudník s malými tukatkami, vypadala by sympatičtěji, takhle je to jen stará nabubřelá přesprostlá rašple.


Nasadím otrávený pohled vyjadřující, že jsem obklopena bl... ehm, ne-archeology a spustím.
"Takže, velitelko," řeknu se znatelným pohrdáním ve slově velitelko, "Slaníme se tedy, nebo budeme civět dolu donekonečna?" Abych podtrhla svůj dotaz.
Jo, to je samé tlachání, ale, že by se tím vyřešilo jak se dostat z převysu, to neeee.
Obrázek

rGAG Vivat

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Korriban, údolí Temných pánů - Sithská hrobka

Keny schází z vyhlídky po prostorném, černě mramorovém schodišti, kde na každých deseti metrech osvěcuje schody červeně temné světlo. Schodiště lemují sochy velkých Sithských Pánů a další jiné ornamenty, charakteristické pro Sithskou hrobku. Těsně před koncem schodiště ucítí keny silný záchvěv v Síle.
Něco je jinak... pomyslí si a zamíří do své meditační místnosti.

Přichází do místnosti tvaru krychle o velikosti stran deseti metrů, kde uprostřed vychází z podlahy červená záře a po zemi se povalují rudé blesky. Keny se postaví přímo do středu a započne meditaci. Rozmíchává temnou stranu Síly a místnost naplňuje rudá mlhovina, blesky sílí a teď už běhají všude po stěnách i stropě. Mlhovina kenyho jakoby nadzvedává a ten nyní levituje v tureckém sedu, naprosto spojen se Silou.
Mistr se blíží.., toť ten záchvěv...
A není sám.., všichni míří na mejdan... medituje si keny.

Síla, která kenyho obklopuje je neuvěřitelná a svojí silou nahlodává okolní stěny místnosti, ty se drtí na prach a ten padá velmi pozvolna k zemi. O pár minut později končí keny svoji meditaci a Síla ho pomalu snáší zpět na podlahu. Záhy opouští svoji meditační místnost, aby zamířil ke hlavnímu vstupu do hrobky. Avšak, když k němu dorazí zjistí, že dveře jsou, tak jako již několikráte v minulosti, zablokované.
Ty dveře už mě iritují příliš dlouho...
Váš čas.., milé dveře.., právě vypršel... poví keny s velkou dávkou hněvu ve hlase.
Jedním pohybem pravé ruky, vysílá obrovskou dávku Síly do zablokovaných dvěří a ty drtíc se na prach, explodují směrem ven. Naprosto rozhněvaný sith vychází do rozlehlého prostranství před hrobkou.
Ještě jednou mě to pohřebiště nasere a natrvalo to tu zpopelním... šíří keny svůj hněv hlasitě do okolí.

Mírně vyklidněn srovná osu vyhlídky a místa přistání tří slečen a zamíří neomylně vstříc setkání. Slunce už je daleko za horizontem a to poslední co osvětlují jsou temná, vodou nacucaná mračna, blížící se od severu.

-------------------------------------------------------------------------------------
Takže přátelé...
pořadí Esmi, Eli, Yall se nemění...
další se řadí v pořadí přihlášek, tedy Mandal, Rofl a Xav...
díky za pochopení...
:D
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Korriban, údolí Temných pánů, nedaleko všech moc ošklivých Sithských oblud

Arwel mě ujišťovala, že sexy Sithy nejspíš nepotkáme. Jen aby. Shirley mi docela odsekla a s nádechem ironie mě nazvala velitelkou. Kouknu tedy směrem k Arwy a snažím se najít jiný řešení. „No hele lesbičko, nedovoluj si, jo?...A velitelka no..vůdčí typ je tady Arwel, takže hlavní rozhodování bych přenechala jí“ Podívám se tedy na svou přítelkyni, která se zdá s mým námětem spokojená. A tak pokračuju v mluvě „Arwy, vsadím se, že souhlasíš…tak co teď holka?...je to na tobě“ Mrknu na ní, usměju se a čekám, jak se rozhodne. Honem Arwy, ať už jsme odsud pryč…keny tam někde je a my ho musíme najít…hmmm a při té příležitosti bychom mohly nakopat pár pěkně šťavnatých Sithských prdelí…

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, Údolí temných pánů

Super.
Tak Lolu zajímají hlavně svůdní sithové.
Shirley zajímají hlavně... ehm... svůdné sithské hrobky.
Výsledek: no comment.

Zhluboka se nadechnu.
Takže, jestli jste si nevšimly, tak je nejvyšší čas vypadnout, prohlásím rozhodně a když už mě ty dvě nezdržuji hloupými otázky, připomínkami či házením nářadí, vyrazím tou cestou, co vypadala, že by se po ní dalo jít i bez zbytečně komplikovaného slaňování.
To tak, budeme se někam spouštět naslepo, a bude to zrovna do tuk´atího brlohu, tůůůdle... navíc jsme tu, abychom našly a obrátily jistého sitha na temnou... errr... z temné na světlou... stranu a při té příležitosti udělaly na Korribanu i pořádek, a to pomocí vysokohorské turistiky zrovna spáchat nejde.
Pak tu je také můj soukromý qest najít a pak chytit, zabít a vykastrovat jistého jiného sitha (ne nutně na něm spáchat všechny tyto věci v uvedeném pořadí), protože je to temný... ehm... pán. Správně bych měla použít úplně jiné výrazy, ale ty Jediové dostatečně dobře neznají, takže lépe se ve svých emocích zbytečně nezesměšňovat.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“