MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Sportovní klub: (Abbé Lugano)
Jakmile Abbé odmítl donesený drink, tak tím muže naproti sobě překvapil stejně jako číšníka. Ten to nebral nijak zle, protože byl školený profesionál a pouze prohodil omluvu za svou neprozíravost a vydal se okamžitě napravit svou chybu. Dainem se tomu jenom pousmál, aby zničehonic vstal a nabídl Abbému pravici.
Úplně jsem zapomněl se Vám představit. Jmenuji se Nikolai Dainem a je mi ctí vás potkat,
doplnil záležitost, na kterou před zápasem i v krátké době po něm vůbec nepomyslel a vyčkal, až Abbé učiní totéž. Teprve tehdy si chtěl sednou zpět na své místo a zlehka usrknout svého nápoje, než byl ochotný se zapojit do delší konverzace.
Nepochybuji, že byste mi v průběhu času mohl být ještě větší výzvou. A s tím drinkem se nemusíte starat, také nepiju vždy hned po zápase, ale jsou prostě události a dny, kdy je to nejlepším řešením,
pousmál se Nikolai a zacinkal kostkami ledu ve své skleničce, což doprovodil unaveným úsměvem. Abbé mohl mít pocit, že muž naproti němu najednou zestárl o dobrých deset let, jak jej dohnala únava tohoto dne a událostí, které se odehrály. Ne, že by neměl možnost v Chionti pozorovat podobné situaci, ale nikdy to nepůsobilo tak zdrcujícím dojmem jako v Dainemově případě.
Občas bych si přál vědět, co vím nyní v době, kdy jsem začínal svou kariéru. Dost možná bych si to rozmyslel a mohl jsem být běžným obchodníkem. Čím se vlastně zabýváte vy? Zatím si nevybavuji, že bych vás zde v klubu viděl a nejste mi povědomý ani ze žádné ze zdejších večírku smetánky, jak se říká,
zapřemýšlel Dainem, než přišel s otázkou na Abbého, která mohla ohrozit jeho pozici. To vlastně mohla většina z nich, pokud by nebyl dostatečně opatrný, ale tyto situace by neměly být pro Abbého nic nového vzhledem k jeho zkušenostem.
---------------------------
Další kolo uzavírám 27.1. nebo dříve, pokud by odpověděli všichni. Pro dlouhodobou aktivitu vyřazuji postavu Lemana Raeho(Mandaloriana), čímž se zužuje počet hráčů na tři. Eastova postava zatím unikla brzkému konci, ale co není nyní, to může být později, proto jej žádám, aby si hlídal své neodpovídání.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd V, sportovní klub (Luca "Abbé" Lugano)

Toho chlapa něco tíží - že by svědomí...?

"Tedy přijměte ještě jednou upřímnou gratulaci k předvedené hře, pane Daineme. Od Vás se má jeden hodně co učit," předstíral jsem před důstojníkem zájem o hru a v duchu se připravoval na pozvolné odkrývání svých zájmů.

Chtěl jsem mu odkrýt zlomek mého postavení, abych si získal jeho důvěru.
"Zde v klubu skutečně dlouho nejsem, i když patřím v okruhu jistých lidí k výše postaveným osobám. Kdysi jsem byl duchovním, ale znáte to - okolnosti mne zavedly spíše k vážení si materiálních hodnot. Tak jsem začal své usilí vkládat do obchodu a řekněme, že se mi v něm daří celkem slušně," pokýval jsem hlavou a usrknul si ze sklenky, jíž mi číšník před chvilkou vyměnil.

Hned jsem ji ale odložil na stůl a s rozhodností prohlásil: "Když dovolíte, přeci jen bych si s Vámi sklenku dal. Ne, že bych nedbal rad mého felčara. Ale tuším, že Vás něco trápí, máte to napsáno ve tváři. A já se velice rád napiji s člověkem, kterého mohu v budoucnu považovat za přítele. Pokud je to v mé moci, mohu i naslouchat a pomoci od trápení, jež Vás souží..." mluvil jsem a současně pozoroval jeho reakce.

Tyhle kecy jsem měl ještě od dob mé kazatelské minulosti. Ale je pravdou, že občas se ke mně přichází někdo z rodiny tzv. vyzpovídat. Teď se to možná hodí... zvažoval jsem, zda Dainem přijme mou nabídku.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Orbita Vorzydu V, Imperiální destruktor (SH-11)

Po nějaké době letu a proplétání se chodbičkami šachet všichni tři dorazili na místo, kde mohl s konečnou platností oba muže pustit a nechat je pokračovat vlastními silami.
Jsme téměř na místě, pane, pronesl svým typickým hlubokým, elektronicky podbarveným hlasem, otáčejíc svou hlavu na pána Ala Vertigga, přičemž si všimnul změny v barvě jeho obličeje.
Optmální odstín #EECEB3, momentální odstín #BFFF80.
Jste v pořádku, pane? dotázal se jej, přestože Alův tep i dech byl v přijatelných odchylkách, načež se jal proskenovat okolí místnosti pod sebou, kam se chystal vyřezat laserem výstupní otvor.
Inicializuji ultrazvukový senzor...
Pokud by byly nalezeny objekty, jejichž signatura odpovídá čemukoliv neimperiálnímu a nebezpečnému, šel by první, aby je neutralizoval s pomocí své štítové bubliny a blasterového dvojčete, obojí typu dobře osvědčeného v droidekách.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Sportovní klub: (Luca "Abbé" Lugano)
Abbé se plně vžil do své roli a postupoval dle připravovaného plánu. Nebál se odhalit něco ze své minulosti, stejně jako své současné profese, aniž by se musel uchýlit ke zbytečnému lhaní. Roky praxe jakožto duchovního zde tedy mohl využít beze zbytku do posledního puntíku.
Děkuji za poklonu pane Lugano. Navíc musím přiznat, že jsem měl možnost se této hře věnovat na profesionální úrovni, ale dal jsem přednost jiné ... kariéře,
zareagoval Dainem a Abbé mohl vytušit ono jisté zadrhnutí. Nebylo pochyb o tom, že tento muž byl momentálně na velkých pochybách ohledně dění současných věcí.
Duchovní, zajímavá pozice. Odpusťte, ale nikdy jsem nevěřil v žádné ty náboženská moudra a měl jsem své pochybnosti i schopnostech oněch Jediů, kteří zradili Republiku. Ale to je minulost, i když mám občas pocit, že mnoho věcí zůstalo bez výrazné změny,
zauvažoval nahlas, než si opět připil, čehož mohl Abbé využít k objednání vlastního drinku. To Nikolai přešel jen s pobaveným úsměvem a pokynul, že tomu plně rozumí. Rozhodně nebyl prvním, kdo by mohl zkusit hledat odpovědi v alkoholu.
Nevím, jestli bych o tom s vámi měl mluvit. Přeci jen se to týká mého zaměstnání a v mém konkrétním případě jde o tajné věci a záležitosti, jež mohou souviset s bezpečností miliard,
zaváhal muž naproti a odmlčel se. Byl na vážkách, ale stále se držel zpátky, což jenom podtrhovalo informace, které měl Abbé o jeho profilu. Schopný, ale ne na to, aby se kupředu dral nezákonnými cestami, podvody a dalšími obdobnými způsoby.

Orbita Vorzydu V, Imperiální destruktor: (SH-11)
SH-11 si nejprve zkontroloval stav Ala Verttiga, který jej však souhlasně odkýval, že je relativně v pořádku. Poté se mohl vydat dále kupředu se senzory naplno a připraven na případný střet. Servisní chodba však byla čistá a zde žádné nebezpečí nečíhalo.
Něco jiného však byla hlavní chodba, kde zaregistroval známky boje - konkrétně se jednalo o přestřelku blasterovými zbraněmi. Imperiální typ detekoval bez větších potíží, protože byl charakteristický mnoha vlastnostmi, ale druhé blastery neměly jeden konkrétní typ, kadenci nebo rychlost střelby. A podle vývoje mohl usuzovat, imperiální blastery postupně utichaly, zatímco nepřítel střílel stále se stejnou vervou.
Dalším problémem se ukázala nemožnost připojení na lodní síť, aby získal nějaké další informaci o vývoji na destruktoru. Nebylo pochyb o tom, že ji někdo úmyslně rušil. Když se SH-11 otočil za sebe, tak mohl spatřit imperiála, jak se pokoušel s někým spojit komlinkem.
To je divné, tahle frekvence by měla za všech okolností fungovat,
utrousil podezřelým hlasem a věnoval pohled nejprve Alovi a poté droidovi.
SH-11, můžeš to prověřit?
zeptal se bez váhání Al, byť droid znal odpověď už dopředu. A byla stejná jako v případě jeho snah o napojení na místní počítačovou síť, která mu ještě před nějakou dobou sloužila jako výtečný zdroj informací o stavu lodi a její posádky.
---------------------------------
Další kolo uzavírám 3.2. nebo dříve, pokud by odpověděli všichni. Jinak připomínám, že jsme prakticky na konci, takže jednotlivé linie se budou uzavírat a připojí se k tomu množství prologů. Je ale dost pravděpodobné, že se neuzavřou všechny najednou, byť by to bylo ideální.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd V, sportovní klub (Luca "Abbé" Lugano)

Jeho slova se začala pozvolna točit kolem jeho povolání a bylo znát, že není spokojen se svou současnou situací. A zdálo se, že má dost zmatenou minulost. Mluvil i o prastarém řádu Jedi, o němž jsem dost slyšel a studoval jejich historii. V těchto zlých časech Impéria mi toto bylo sice téměř k ničemu, ale zajímalo mě to a ve volných chvílích jsem to zkrátka upřednostnil před bezduchým čtením knih...

"Nemusíte věřit v nic z duchovních oborů a přece jen ve Vás může být víra - a to v sebe sama. Nebo mi chcete tvrdit, milý příteli, že nevěříte v to, co děláte?" zkoušel jsem, jak hluboko se může Dainem ponořit do svého nitra a pomoci mi tak s mým úkolem.

"Samozřejmě pokud vykonáváte činnost, která není zrovna ve veřejném sektoru, chápu to. Ostatně každý z nás máme nějaká tajemství..." pokračoval jsem trochu tajemně, abych v něm vzbudil i trochu zvědavosti. "Možná zrovna o tom Vašem tajemství můžeme mluvit a třeba z něj i něco vytěžit," řekl jsem nakonec, usrkávaje svého drinku.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Sportovní klub: (Luca "Abbé" Lugano)
Abbé nikam se svou hrou nespěchal a ani nemusela. Příliš prudký nátlak dovedl ve více než mnoha případech uškodit, než naopak přiblížit k úspěšnému dosažení cíle. Zkušený duchovní si tohoto však byl více než vědom a počínal si velice obezřetně a spíše vedl kupředu svůj cíl, než naopak.
Dainem se zájmem naslouchal Abbého slovům a rozhodně o nich uvažoval, byť ne vyloženě jako věřící, ale jako o možném postupu v dalších momentech. Vše si nakonec vyhodnotil, obrátil do sebe sklenku, nebo alespoň to, co v ní zbývalo.
Tady je právě to dilema. Věřím v činnost, kterou dělám, ale již přestávám věřit, že to mí kolegové vidí stejně,
odpověděl, aby mu slovo "kolegové" trochu zadrhlo, když jej měl vyslovit. Přesto se nad to dovedl povznést a dokončil celou frázi víceméně s noblesou. Stálo jej to však notné přemáhání a roky kvalitní a slušné výchovy, na níž se nejspíše podíleli jeho rodiče.
A právě ten pocit, kdy vše vidím nejspíše jinak než ostatní, mě táhne v posledních dnech dolů. Ale co vám vlastně tajím, stejně všichni tady vědí, že jsem imperiální důstojník a co tedy vlastně dělám,
prozradil Dainem a zamával na obsluhu v naději na další objednávku. Vzhledem k jeho váženosti alespoň zde v klubu nemusel čekat nikterak dlouho a brzy svíral v rukou dalších sklenku oblíbeného nápoje, který v něm mizel rychlostí zkušeného pijana. Což bylo vzhledem k jeho věku dost alarmující, byť za současné chvíle vypadal více než v pohodě.
Nikdy bych nevěřil, jak lhostejná a druhořadá může být služební povinnost u některých dalších gum, jak se nám v mnoha lokalitách díky tomu přezdívá. Vojáci mohou umírat, zločinci se dál poflakovat, ale banket admirality byl skvělý,
utrousil zlomyslným tónem Dainem a žoviálně nadzvedl sklenku tak, že ji notně rozvlnil. Přes okraj se však nepřehoupla ani jediná kapka a nápoj brzy opět spočinul na svém místě na stole.
Co vy si vlastně myslíte o imperiálních důstojnících zde na Vorzydu, pokud jste tedy již měl tu čest se s nimi potkat?
optal se a přenesl směr hovoru opět na Abbého, kterému se opět dostalo několika informací, byť většinu z nich již v nějaké podobě znal. Přípravy od Dony bývaly v tomto ohledu mnohdy více než propracované.
------------------------------------
Další kolo uzavírám 10.2. nebo dříve, pokud by čirou náhodou odpověděli všichni(čemuž nevěřím). Gnost má poslední možnost odpovědět, jinak jeho charakter končí - neaktivita je již za hranou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Orbita Vorzydu V, Imperiální destruktor (SH-11)

Aktualizuji mapu... Chyba připojení!
Inicializuji vysílač dlouhého dosahu...
SH-11 vysunul z trupu malou talířovitou anténu, podobnou, jakou měli zabudovanou Jediové ve svých stíhačkách Delta-7B a Eta-2 Actisech, akorát o něco menší, avšak za normálních okolností schopnou i meziplanetární komunikace.
Aktualizuji mapu... Chyba připojení!
Potvrzuji, pane, ruší naše vysílání. pronesl SH-11. Jsou-li mé údaje správné, je rušený i holonet a subprostorové signály. Loď je dokonale odříznuta.
Pane, mé senzory zaznamenaly v kajutách pod námi organiky, jejichž signatury odpovídají nepřátelům Impéria. Žádám o povolení k použití smrtících prostředků.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd V, sportovní klub (Luca "Abbé" Lugano)

Konečně...

Podařilo se mi vzbudit v Dainemovi důvěru natolik, že byl ochoten mluvit i o jinak zapovězených tajných informacích, tedy alespoň to k tomu spělo... Prozrazení jeho pozice zde na Vorzydu bylo jen prvním krokem k otevřenému rozhovoru.

Vím, kdo jsi. Teď tě jen musím přesvědčit o tom, kým by mohl být...

"Impérium je mocné a jeho zástupci nejsou všude vítáni s otevřenou náručí, o tom vím bohužel svoje... Ale záleží na tom, zda souhlasíte s tím, co děláte," začal jsem se nořit opět o něco hlouběji do nitra Dainemovy duše.
"Uvažoval jste už někdy o tom, co budete dělat, až pověsíte uniformu na hřebík? Je spousta možností, jak odčinit kariéru imperiálního důstojníka. Tedy pokud si myslíte, že je to špatná služba veřejnosti..."

Tohle byla rozhodující chvíle, kdy jsem se i já měl imperiálovi odhalit v celé své kráse a nabídnout mu jedinečnou šanci...
...nebo taky skončit v poutech a v nějakém vězeňském zařízení!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita Vorzydu V, Imperiální destruktor: (SH-11)
SH-11 neváhal a okamžitě vyplnil požadavek svého pána, aby mu sdělil nepříliš příznivé výsledky. Potvrdil tím nejspíš to, co si imperiální důstojník a možná i Al již začali domýšlet sami. Celkově to nebylo pro situaci rozhodně nic růžového, protože zde hrozila možnost toho, že imperiální destruktor již brzy mohl padnout do rukou nepřátel. I to byl jeden z důvodů, proč SH-11 okamžitě vyžádal povolení k změně stavu z pohotovosti do bojového.
Povoluje se! Nikdo se k nám nesmí dostat!
neváhal Al s odpovědí a intuitivně se postavil tak, aby stál za SH-11kou a byl tak krytý od prostoru, kde se nacházel průchod do hlavní chodby.
Předpokládám, že střílet budete pouze na ozbrojence, kteří na sobě nemají uniformy Impéria,
ujistil se Tivius Barvool, že on ani jeho muži nejsou předmětem možného útoku. Al se okamžitě zatvářil nevinně a kroutil hlavou na znamení, že byl jen špatně pochopen.
SH-11 bude určitě střílet jen po těch rebelech, co zaútočili na tuhle loď,
ujistil imperiála Ala a významně se podíval na droida, jestli z toho jasně pochopil, jak by měla případná konfrontace vypadat. Poté se opět věnoval imperiálovi.
Měli bychom odsud ... tedy, měli bychom vás odtud dostat. Není pochyb, že byste mohl být jejich cílem a proto se musíme ujistit, že vám žádné nebezpečí nebude hrozit. A pokud se pamatuji dobře, tak jsme relativně blízko únikových modulů,
navrhnul Al a snažil se situaci zaonačit tak, aby byl vidět jeho zájem na ochraně správce imperiálního sektoru. Jak hodně očividné to bylo, to již byla jiná záležitost.
Moduly byly opravdu velice blízko, ale muselo se přes hlavní chodbu a dvě další. SH-11 mohl detekovat, že palba v té hlavní chodbě ustala a analýza zvukového záznamu potvrdila, že poslední výstřely padly z neimperiálních zbraní. Teoreticky mohl odhadovat počet nepřátel od pětičlenné skupiny až po dvacet jedinců.

Vorzyd V, Sportovní klub: (Luca "Abbé" Lugano)
Rozhovor se směřoval přesně tam, kde si ho Abbé přál v ten moment mít. Správně zvolená slova do správné chvíle a vše mohlo jít hladčeji, než stopování rancora v poušti. Dainem mu věnoval pozornost a po jeho slovech trochu znejistěl, jakoby najednou nevěděl, cože si mám vlastně o svém protějšku myslet.
Ano nejsme někde příliš vítáni, ale to je jen povahou druhů. Dovede si představit jaký chaos by panoval třeba v demokracii? Lidé by se soudili o pitomosti, prali se mezi sebou o moc. Jsem přesvědčen, že pevná pravidla tomuhle mohou předejít a možná časem dojde i k uvolnění v tomto směru, pokud na to budou druhy galaxie připraveny. Ale jinak ano, souhlasím s Impériem, i proto jsem se vydal touto cestou,
odpověděl odhodlaně na první Abbého komentář. U toho druhého u to však bylo celé složitější a objevily se stopy podezřívavosti. Sice se duchovní rodiny doplnil o poslední větu, přesto zde již nějaká pochybnost existovala.
Nemyslím si, že bych měl důvod něco odčiňovat. Za svými rozhodnutími si stojím, tedy pokud je vydávám. Možná bych odsoudil některé rozkazy výše nadřízených, ale přeci jen mají bohatší praxi a zkušenosti. Navíc nepředpokládám, že bych měl v armádě nějak skončit - pokud se dočkám vhodných povýšení, tak bych mohl být ve vyšším věku velitelem vlastních jednotek a tedy neřešit jinou práci než tu, kterou chci dělat ... nebo chci mít možnost dělat,
přešel do obrany, ale přesto nezakolísal, když zmiňoval názor o svých nadřízených. Jeho důvěra v rozhodnutí výše postavených tedy nepatřila zrovna k těm největším, pokud by se o důvěře ještě dalo v této souvislosti hovořit. Každopádně byl nyní Nikolai ostražitý a napjatý na další slova od Abbého. Diskuze tedy dle všeho spěla ke svému vrcholu.
---------------------------
Další kolo uzavírám 17.2. nebo dříve, pokud oba zbývající hráči odpoví dříve. Ano z toho vyplývá, že byl ze hry vyřazen i poručík Castor, tedy Gnostova postava a to za neaktivitu. Zbývají tedy pouze dva hráči, s nimiž dohraju jejich rozdělané situace a MMPM tím uzavřu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd V, sportovní klub (Luca "Abbé" Lugano)

Dainem se trochu rozpovídal a z jeho slov jsem začal cítit, že ta moje nepadla na moc úrodnou půdu. Byl to důstojník plně oddán Impériu. Sice žádný tyran a psychopat, ale i tak pevný a odhodlaný voják, které právě imperátor potřebuje.
Ano, občas zapochyboval o některých rozkazech svých nadřízených, ale to děláme všichni...

Barva a tón v jeho hlase navíc dávaly tušit, že tak jednoduché to mít nebudu a pokud jej chci dostat na naší stranu, musím nasadit zcela jiné zbraně, než dosud. Přejít do útoku ale nebyl úplně nejlepší nápad, protože jsem nebyl v té pozici, abych si mohl diktovat podmínky, či rovnou vyhrožovat.

"Pokud jsem mluvil o nápravě zpackané kariéry, měl jsem samozřejmě na mysli osobu, která se svým posláním nenaložila dobře. To ovšem není váš případ, pane. Z toho, co jsem vyslechl, jste muž na svém místě a jsem rád, že jsem takového poznal, protože takových je v této galaxii málo..." zkusil jsem mírně zalichotit a převážit tak misky vah znovu na svou stranu. Nikolai Dainem je přece jen člověk a jako takový má city.
A na ty mu budu muset zřejmě zahrát...

"Mám jisté informace, že zde na Vorzydu máte velkou váhu. Jste zdejším zástupcem Impéria. Nebojíte se, že zdejší společnost je náchylná ke zločinnosti? Drogy, alkohol, hazard, prostituce - tohle všechno je určitě velikým strašákem pro imperiálního správce. I když nepochybuji, že si s takovými problémy Impérium dokáže poradit po svém..." mírně jsem ztočil rozhovor jiným směrem, i když v jádru jsem zůstal u stejné věci.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Orbita Vorzydu V, Imperiální destruktor (SH-11)

"Potvrzuji," pronesl SH-11.
Přepočítávám možné trajektorie opětované palby...
"Prosím pana Vertiga, aby se postavil támhle, a pana Barvoola, aby se postavil támhle. Jsou to slepá místa, kde vás nepřátelská palba těmito zbraněmi pod tímto hloubkovým úhlem nemůže ohrozit," dodal a když Al i Tivius Barvool udělali pár kroků dozadu, kryt na droidově levém zápěstí se odklopil a revolverový měnič nástrojů pod ním vysunul výkonový laser. Výkonovým laserem nato vyříznul do podlahy vchod.
Přepočítávám optimální trajektorii řezu...
Odhadovaný čas dokončení: 1 minuta a 3 sekundy

Než bylo řezání dokončeno, SH-11 po HUDu přeběhlo pár řádků senzorových údajů a barva HUDu se změnila z modré na červenou.
Inicializuji bojový režim...
Volím optimální zbraň...
Minikanon na slotu Master 0

Pravá ruka odhalila dvojitý blaster, jaký mohl být dříve k vidění v droidekách. Pak droid proskočil otvorem do chodby pod šachtou.
Jakmile byl dole, rozzářila se kolem něho namodralá štítová bublina.
Štít aktivován. Intenzita 100 procent
Inicializuji útočné protokoly...
Vyhledávám cíle...

Následně už mohli oba organici v šachtě slyšet, jak se pod nimi rozštěkalo staccato rychlých výstřelů z minikanonu.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Sportovní klub: (Luca "Abbé" Lugano)
Abbému došlo, že je potřeba trochu poupravit přístup k Nikolaiovi, protože si uvědomil několik podstatných faktů, které hrály v jeho hře komplikující faktor. Vzhledem k jeho zkušenostem se však dalo pochybovat o tom, že by jej Don vysílal na nějaký jednodušší úkol. Nové informace od Abbého však rozhodně dopadly na půdu, která by mohla být tou úrodnou. Nikolaie zaujal a přiměl ho k zamyšlení, i když některá stanoviska z jeho tváře mohl vyčíst jasně. A nechyběla mezi nimi ironie a jistá míra odevzdanosti.
Možná jsem muž na svém místě, ale co zmůžu, když jsem nejspíš jediný a rozkaz je rozkaz?
zareagoval nejprve - tehdy bylo vidět ono odevzdání. Rozhodně by se dalo říci, že zde nechybělo mnoho k rezignaci a bylo to relativně čerstvé. Důstojník Dainem však dostál své hodnosti a tohle ze sebe rychle oklepal.
Zločinnost je problémem všech planet, ale je jasné, že zdejší průmysl ji přitahuje více než jinde. A o svém vlivu bych si dovolil zapochybovat. Nejsem idealista ohledně toho, že lze protizákonnou činnost definitivně vymýtit, ale naopak jsem přesvědčen, že zde by to šlo značně zredukovat. A způsoby, kterými si Impérium poradí ...
zarazil se a napil se hluboko ze své sklenky. Zde byl jasně cítit onen nádech ironie, který se ráčil dostavit. I s patrným množstvím alkoholu se však Nikolai zarazil a nebyl si jistý, jestli má pokračovat dál. Nakonec však vyprázdnil zbytek sklenky a trochu razantněji ji položil na stůl, než dal signál, že si bude přát další.
... prostě řekněme, že financování některých důstojníků obnáší i jisté prémie, když se prostě nestihne reagovat včas. Domnívám se, že někdo s vaším intelektem jistě ví, kam směřuji,
prozradil nakonec, ale způsobem, aby to neřekl přímo. Bylo jasné, že nechce vyplňovat žádné hlášení moffovi nebo takto vysokým šaržím a nejspíš i proto, že tak nějak už sám nevěřil v úspěch.

Orbita Vorzydu V, Imperiální destruktor: (SH-11)
SH-11 požádal oba muže, aby zaujali bezpečné pozice. Al uposlechl ihned a stejně tak i Tivius, který si však pro jistotu připravil vlastní blaster. Nebyla to vražedná zbraň lovců odměn, kteří tahali těžké blastery, ale zkušený střelec s ním dovedl nadělat jasnou paseku. Rozhodně se však nechtěl plést SH-11ce do cesty a už vůbec, když mu droid odhalil své zbrojní vybavení.
Divím se, jaké bezpečností scannery vlastně v lodi máme,
neodpustil si s nádechem ironie Barvool, když se loď mírně otřásla pod nedalekou explozí. Nejednalo se o nic kritického, jak mohl SH-11 vyhodnotit z síly otřesů a dalších měření. Nejspíše jen útočníci použili výbušninu na některou z přepážek, za kterou se rozhodli obránci zabarikádovat.
Příště budu mlčet,
povzdechl si Tivius a nervózní Al se pokusil o úsměv, ale obavy o vlastní život na něm byly více než patrné.

SH-11 se však diskuzí nezabýval, protože měl jasnou prioritu. Jakmile se dostal na chodbu, tak okamžitě zaměřil první cíle a spustil palbu. Samozřejmě se nejednalo o imperiální vojáky, ale ozbrojence v plné zbroji. Jenomže brnění měli podobně pevné jako imperiálové a navíc byli šokovaní z toho, že se jim uprostřed vyčištěné chodby objevil droid. Takže než se vzpamatovali, tak to vlastně už ani nemohli vnímat, protože jejich těla dopadla mrtvá na podlahu. Než se ozvala opětující palba, tak SH-11 takhle skolil sedm z devíti mužů. Ti zbylí dva se však ani netrefili a brzy je potkal stejný osud jako jejich kolegy. Chodba byla pro tento moment čistá a v nejbližší vzdálenosti se nikdo nenacházel, takže se skupina mohla posunout dále. V další chodbě se zatím dle všeho nikdo nenacházel, ale to se mohlo každou chvílí změnit, pokud by se jednotky musely hlásit sobě navzájem.
-------------------------------
Další odpověď bude 24.2. nebo dříve, pokud by oba hráči odpověděli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd V, sportovní klub (Luca "Abbé" Lugano)

Že by snad konečně pochopil, o co tady jde? napadlo mě při jeho posledních slovech.

"O financování důstojníků Impéria nic nevím, v tom nemohu sloužit," zahrál jsem před Dainemem menší komedii. Nechtěl jsem před ním naplno vybalit něco o korupci, ale zpracovávat jej pomalu.
"Ale vím, jak se využívají příležitosti, pokud má člověk zájem... věřte mi, že vím, o čem mluvím. Sám jsem jednu životní šanci kdysi využil a budete se divit, bylo to zde na Vorzydu. Zajistil jsem si postavení, kterém mne nyní staví do velmi výhodných pozic při mých jednáních."

Čekal jsem, jak se důstojník chytne mých slov. Ale věděl jsem, že lehké to nebude.
"Můžu Vám domluvit schůzku s jedním velmi mocným mužem, který zde na planetě ovládá některé sféry, jež nespadají pod Impérium. Ten muž by Vám mohl zodpovědět mnoho otázek..." řekl jsem ještě, abych mu ještě více ztížil přemýšlení.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Sportovní klub: (Luca "Abbé" Lugano)
Jakmile Abbé zmínil přístup k jistým možnostem a zdrojům, tak s sebou Nicolai nepatrně cuknul, jakoby nevěděl, co si má teď myslet. Váhal, jak by měl reagovat, zatímco Abbé pokračoval dále a podělil se ještě o nějaké další informace a možnosti, které Dainemovi nabízel. Jako jednu z nich také prezentoval setkání se samotným Donem, byť samozřejmě nezmínil jeho jméno. Navíc z vlastní zkušenosti dobře věděl, že většina lidí, kteří měli možnost mluvit přímo s šéfem rodiny, poté příliš neváhali s tím, aby se stali jejími členy.
Obávám se otázky na vaše povolání. Zatím jste na mne působil velice společensky a nerad bych zjistil, že naše povolání jsou ve střetu zájmů ...
zarazil se nejprve důstojník Dainem, než si znova vzpomněl, nač si to tady vlastně stěžoval. Okamžitě začal být podezíravějším a pokoušel se na situaci podívat z jiného úhlu. Nedařilo se mu však pořádně si uvědomit, v jaké situace se vlastně nacházel a jak by si měl počínat.
... říkáte, že by mi mohl zodpovědět mnoho otázek. Ale jaké otázky bych mu měl klást? Čím bychom se měli zabývat a společně řešit? A pak také, proč zrovna já? Na Vorzydu je očividně spoustu výše postavených důstojníků, kteří velice rádi koukají jinam, když je o ně dobře postaráno a to v mnoha různých směrech. A ti svá místa jen tak nepustí a jsem přesvědčen, že mají mnoho pojistek k tomu, aby se tak nestalo. Nechci pochybovat o schopnostech té osoby, ale řekněme, že proti jistým nadřízeným jsem zkoušel podnikat několik opatření ... jak vidíte, bez výsledku,
rozmluvil se Nikolai, který možná tak trochu pokračoval v rezignaci na svou zdejší pozici v imperiálních složkách. Pro Abbého to mohla být příležitost hodně získat, nebo také utržit ztrátu.
------------------------------
Další kolo uzavírám 3.3. nebo dříve, pokud by odpověděli oba hráči.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Orbita Vorzydu V, Imperiální destruktor (SH-11)

Vybírám cíle...
SH-11 bleskurychle proskenoval okolí a na head-up displeji se mu robtáhlo a zvýraznilo devět červených silulet rozmístěných po chodbě, které jeho přítomnost zdá se ještě ani nezaregistrovaly. Optimálním cílem se nyní jevil voják zakutý ve zbroji, jenž k němu byl otočený zády.
Analyzuji tělesné proporce: Mirialan, muž, třicet až čtyřicet let.
Slabá místa: Srdce, mícha.
Přepočítávám optimální trajektorii palby...

Blasterový minikanon vyštěknul a poslal vojákovi do zad dávku, která ho provrtala skrz dříve než se stihnul otočit.
Jeden z nich se zakuckal a zbylo jich osum... vybavil si SH-11 podobnost se starou dětskou říkankou.
Další, člověk, droida periferně spatřil a chtěl zakřičet, aby varoval ostatní, ale ani to nestihl, když ho umlčelo staccato rudých energetických projektilů a dopadnul bezvládně k zemi.
Další s útočníků měla signatury jako lidská žena, třímala výměnný zbraňový systém DC-17m používaný Imperiálními, dříve Republikovými komandy. Nesl známky opotřebování, neodborných oprav a mizerné údržby a než ho žena stihnula namířit na SH-11ku, droid se otočil a jedinou ranou do krku jí ustřelil hlavu.
Přesunuji se na pozici s příznivějšími palebnými úhly...
Zaznamenána exploze. Vyhodnocuji...
Irelevantní.

Další výstřel. Další blíže neurčitelný humanoid padnul mrtev k chladné podlaze a jeho vyhřeznutý mozek rozstříknutý na stěně SH-11 připomínal nějakou abstraktní malbu.
Ukládám screenshot... Název souboru: Mozek
SH-11 usoudil, že by snímek mohl mít uměleckou hodnotu a že by se o něho po návratu z mise mohl podělit na holonetových serverech sdružujících amatérské umělce, aby toto potvrdili nebo vyvrátili.
Zbývalo však ještě šest organiků označených jako nepřátelští a bylo třeba vyčlenit veškeré dostupné systémové prostředky na jejich eliminaci. Neuběhla ani sekunda od té doby, co rebelský voják z blíže neurčitelné rasy blízké lidem zemřel a následovaly jej čtyři bytosti opodál, naprosto nestrategicky postavené u sebe jako zvířata, která se pudově shlukla v marné naději, že tak budou mít větší šanci na přežití. Čtyři jedinou dávkou, s roztrženými břichy popadali na zem jako kuželky.
Šest malých younglingů šlo na medvěda, medvěd čtyři roztrhal a zbyli jenom dva...
Zbylí dva - rodián a weequay, oba vybavení puškami typu A280 - spustili palbu. SH-11 se však střelám vyhnul a opětoval palbu, a za dvě sekundy bylo po všem.
Droid ještě jednou proskenoval okolí, zda některého nepřítele neopomenul, načež typickým hlubokým, elektronicky podbarveným hlasem hrdě prohlásil:
"Perimetr zabezpečen!"
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Ostatní“