MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti:
Luxusně zařízený bar, s lidským barmanem, kterému nikdo neřekne jinak, než Pumpy byl nyní obklopen většinou významných členů mafiánské rodiny Leechio. Tento bar, se zdmi obloženými zlatavě hnědým dřevem, barovým pultem, kde byl k dispozici alkohol z celé galaxie, napůl zatemněnými okny, které zabraňovaly pohlédnout dovnitř zvenčí, zbrusu novým stolem holokulečníku a několika stoly ze stejného dřeva jako obležení obklopenými pohodlnými a přiměřeně měkkými sedačkami, byl hlavním sídlem rodiny. Zde se všichni měli sdružovat, zde docházelo k zadávání úkolů jednotlivých členů, zde si mohli oddechnout při sledování HoloNetu nebo sportovních zápasů. Nyní zde byli shromážděni skoro všichni členové rodiny, trojice poručíků, hrubá síla v podobě trojice žoldáků doprovázených jedním stále ještě dítkem, dvojice pilotů, dvojice prvotřídních vrahů, jednoho bezpečnostního důstojníka a ženy velké krásy, ale stejně krásně chmatavých rukou.
Tito všichni čekali na příchod pravé ruky Dona, který na planetě stále ještě nebyl, což však nemělo trvat. Ti zde zařídili pár základních úkonů nezbytných pro klidný běh rodiny.

Vorzyd 5, Stanice bezpečnosti:
Abin Ferrence se ve své kanceláři chystal na další náročný den. Kdyby chtěl, tak by nejspíš mohl dělat úplně něco jiného, úplně někde jinde a za mnohem více peněz, které přesto různými oklikami již dostával. Přesto zde z nějakého důvodu zůstával, čímž však prospěl i nejenom sobě. Nyní mu na stole ležela datová karta s jemu známou značkou. V galaxii nepříliš známým znakem, který však znamenal jediné - tajná zpráva od rodiny. Abin se po ujištění, že je sám a nerušen podíval na obsah zprávy:

Kód: Vybrat vše

Potřebuji, abys pozdržel vyšetřování útoku na naši restauraci, Al.
Bylo to stručné, ale výstižné - bylo jasně poukázáno, že se jedná o nedávný útok jednoho menšího gangu na rodinou restauraci, která byla vedle malé továrny na komponenty zatím jediným zdrojem příjmů rodiny na této planetě. A Abinovi muselo být i jasné, proč si přeje rodina vyšetřování pozdržet. Schoval datapad právě včas na to, aby jej nespatřil jeho šéf s umaštěnou klopou uniformy od jeho svačiny.
Ferrenci, tohle koukej co nejrychlejc vyřešit. Vem si na to Javu a Bukku.
hodil jeho šéf na stůl složku, která už svým nadpisem prozrazovala, že se týká právě toho podniku, o němž se dočetl ze zprávy.

Vorzyd 5, Kantýna u kosmoportu:
Antony Corrado popíjel levné pivo v kantýně nedaleko kosmoportu a zvažoval, kam povede jeho další cesta. Byl to měsíc, co opustil Corellii, aby se podíval po práci mimo ni, ale zatím nikde nenarazil na nic, co by odpovídalo jeho schopnostem. Tady spíše čekal na transport zpět do Jádra, ale dříve než večer na programu nic nebylo. A čas si tak krátil sezením v kantýně a pozorováním svého okolí - několika stormtrooperů v naleštěné bílé zbroji, pár průměrných štamgastů a dvojice již na první pohled podezřele vypadajících lidí. To, že měli něco důležitého na práci vyplývalo z jejich nervozity, která ustala až s příchodem nikta, který okamžitě zaujal vůdčí pozici, kývl směrem k barmanovi a vydali se do uličky se záchody, která však měla i dveře pro personál vedoucí neznámo kam. A právě tím směrem tato podezřelá trojice mířila. Mohlo to být riziko, ale mohly to být i informace a ty, jak dobře Tony věděl, mají cenu mnoha kreditů.

Vorzyd 5, Továrna na komponenty:
Affaia Kaer, oblečená jako úřednice pro kontrolu hygieny, procházela s dozorem v podobě vedoucího továrny, po visutých lávkách a mohla sledovat pracující vorzyďany a také několik cizinců, jak vyrábějí komponenty do swoopových motorek, landspeederů a dalších repulzorových systémů, většinou v dopravních prostředcích. Věděla, že tahle továrna skrývá ještě něco dalšího, něco, co opravdu hodně zajímá rodinu Leechio a ona to musela odhalit. Ale v horních kancelářích a venku na nakladišti zatím nic podezřelého nenašla. Ještě zbývalo z regulérní prohlídky skladiště, šatny personálu a konferenční místnost. Možná ještě prostory údržby po celém skladišti, ale twi'lecký vedoucí už byl z její návštěvy značně otrávený.
--------------------
Takže, tímto začínáme - všichni kdo nebyli zmíněni, se nachází v baru a chystají se na příchod pravé ruky, ostatní volně pokračují tam, kde byli zahájeni. S tím, že Tony Corrado je zatím na volné noze a Affaia již plní úkol. Kolo uzavírám v Ne 27.3.. Pro většinu je to takový volnější začátek a máte možnost navazovat kontakty(pokud chcete) s ostatními členy rodiny. Co se rodiny týká, tak nejčerstvějšími akvizicemi je Stanley, který je ostatním značně neznámý.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Stanley »

Vorzyd 5, 1. poschodie baru Chionti (Postava: Stanley Molganno)

Sú to už 2 dni čo ma priala rodina Leechiovích. No nie celkom. Považujem dona za otca, ostatných členov oslovujem za brata a sestru, vedia o mne ľudia že som z tejto rodiny, no členovia rodiny ma celkom nepriali. Chápal som to, lebo som bol novic. Jediný kto sa so mnou ako tak bavil bol Pumpy.
Sedel som sám pri barovom pulte a pri ukľudňujúcej hudbe som si pomaly odpíjal z dobrej whisky. V zafajčenej miestnosti boli iba členovia našej rodiny, ktorí čakali na rozkazy. Všetkých som rešpektoval a chcel som sa k niekomu z rodiny prihovoriť a spriateliť. Premýšľal som že ako nato ale hanbil som sa.
Ahoj som tu novy....musím ti povedať že si strašne veľký pán.... ale nie to je hovadina.... a čo tak že: Ahoj, moje meno je Stanley a tvoje?..... no ešte väčšia hovadina. No nič, serem nato
Hanbil som sa aj kýchnuť, nie to ešte sa niekomu prihovoriť. Tak som radšej tiež mlčky a trpezlivo čakal na príchod pravej ruky.
Dúfam že mi donesie nejakú extra úlohu, aby som už konečne ukázal svoju cenu. Ale pochybujem že by mi dal niečo dôležité. No nič, uvidíme
Naposledy upravil(a) Stanley dne 13.3.2011 22:21:09, celkem upraveno 1 x.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti:

Byli jsme v našem baru, tak luxusně jako vždy zařízeném.
Stejně pořád nechápu, jak jsme se dostali z okupovaného Rylothu, sužovaného válkou, do takové společnosti.
Zopakoval jsem si snad po tisící od doby, kdy jsem vstoupil do Rodiny. Byla nás tu většina včetně nováčka, který se jmenoval... Tuším že Stanley.
Hm, asi by jsme se měli seznámit. Sám vypadá, že se stydí se pohnout, natož se představit. Bude to na nás.
Řeknu si, a hnán společenskými pravidly jsem přešel k bratrovi a pošeptal jsem mu Lekkem,
Měli bychom se představit Stanleymu, tomu novému váženému bratrovi, vážený bratře.
Poté, doufaje, že bratr mě jako většinou ve společenských věcech poslechne se vydám ke Stanleymu.
Zdravím, ctěný bratře, myslím, že se ještě neznáme. Jsem Ped'ro Do'in, a toto je můj bratr, Ian.
Řeknu mu a podám mu pravici.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd 5 - 1. patro baru Chionti (Luca "Abbé" Lugano)

Když jsem se zpožděním několika minut dorazil do baru, vše se zdálo při starém. Bylo zde živo a hosté se chovali nenuceně, jako vždy...
Proto jsem se ani příliš nezdržoval a vyšel do prvního patra, kde už dle instrukcí měla čekat většina hlavních členů rodiny Leechio. A já měl znovu vnést mezi všechny trochu víry, byť některým našim ranařům byla bližší bezbožnost a víra v zaťaté pěsti a nabitý blaster!

Když jsem konečně dorazil k baru, lehkým úklonem hlavy jsem decentně pozdravil alespoň tu část, která se obtěžovala zvednout svůj nepřítomný zrak. Zbytek jsem ignoroval a přešel rovnou k baru.
"Buď zdráv, Pumpy! Jak se má Tvá žena? Dlouho jsi u mě nebyl na trochu té soukromé zpovědi, takže doufám, že to mezi váma zas klape..." ušklíbl jsem se a poprosil toho dobráka o trochu stimkávy.

Poté mě napadlo, že se přece jen trochu začnu zajímat o dění zde a naklonil jsem se k nejbližší osobě, kterou nebyl nikdo jiný, než náš bezpečák, pan Hattori: "Takže, proč nás starý pán volá? Že by našel konečně cestu k bohu?"
Trochu zažertuju, i když si sám evidentně nevidím do huby...
Bože, dej mi sílu...
Naposledy upravil(a) East.Wood dne 14.3.2011 17:21:02, celkem upraveno 1 x.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Příspěvek od YavineCzek »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti

Přišel jsem do baru a dal si něco k pití co by mě trochu vzbudilo vzhledem k tomu že jsem dosud spal na své ubikaci. Většinou když neni nějaká prácička tak nic jiného nezbývá buď spánek a nebo poflakování se po barech no a já jsem uzavřený typ člověka který jde do společnosti jen výjmečně.
Chvíli jsem posedával a přemýšlel jak dlouho se se všema těma lidma znám a najednou jsem zahlídl Stanlyho moc jsem o něm nevěděl a měl jsem jistý skepticismus jako pokaždé když se někdo přidal k rodině (jsem velice podezdřívavý typ člověka a také velice skeptický popravdě poté co jsem se přidal k rodině a chvíly sem tam byl a přidal sem někdo noví tak jsem i jeho podezdříval z toho že chce Gleeho zruinovat a nebo že je to špion, ale většinou se prokázalo že sem opravdu skeptický)
Tak aby se neřeklo že to se stanlyem nechci skusit tak s nim pokecám a určitě prokážu že je to naprosto normální člověk a ujistím se eště víc ve své šíllenosti
Vyšel jsem si pomalou chuzí ke Stanlymu který se zrovna bavil s Ped'rem a představil se mu
Zdravím přátelé
otočil sem se na stanleyho a řekl
Hádám že vy jste Stanley ... Já jsem Lester, Lester Greer jeden z piotů pracujících pro Gleeho
pak už jsem jen sledoval konverzaci

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti: (Vyacheslay "Grubyj" Gelayev)

Sudyja vlagališe!
Křikl Grubyj, načež pohlédl na všechny v místnosti, jestli to náhodou nebylo moc nahlas. Konečně si u toho všiml, kdo tu všechno už je a jestli náhodou někdo nebo něco nechybí. Viděl tu ty nejdůležitější členy, i ty kteří tu byly teprve krátce. Neměl ale chuť se seznamovat. Měl chuť si dát něco ostřejšího, aby zapil žal nad prohraným panákem. Vydal se tedy směrem k baru, kde už jeden z poručíku prohazoval řeč s Pumpym.
Pumpy, myslím, že je to jedno z nejblbějších jmen, co jsem kdy slyšel.
Pomyslel si muž a hlavou pokynul na Abbého, který po objednávce zašel k bezpečákovi. A byla řada na něm. Postavil se před barmana a rukama se opřel o pult.
Privět, Pumpy, jednu vodku, ať uhasím žal!
Prohlásil a jak mu přistála v ruce, poslal jí odvážně do chřtánu.
Huh, eto kašestvo, schovej mi tady flašku na potom...
Rozhlédl se kolem baru a všiml si nejmladšího, jak se o něj hned starali ostatní členové rodiny.
Pěkné...milé...nechutné.
Zhodnotil jsem to a šel si sednout zpět k dalšímu zápasu, na který měl vsazeno. Nestačil si ani sednout, když si všiml že jeho sázka už byla dávno prohraná.
Jebať...
Křikl už omnoho potišej a zaujmul ho spíše holokulečník, který byl zatim nevyužit. Prvně se ale postaral o svojí žízeň, kterou uhasil dalším panáčkem.
Jak je to dlouho, co sem to hrál naposled?
Snažil se marně vzpomenout ale informace byla nenávratně pryč. Proto se raději zhostil tága s úmyslem předvést nějáký ten trik pro ukrácení chvíle.
Naposledy upravil(a) Pear dne 14.3.2011 14:03:57, celkem upraveno 1 x.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Kantýna u kosmoportu (Anton "Tony" Corrado)

Sediac v zadymenej kantýne sa mi hlavou ženie mnoho myšlienok. Veľa z nich je takých, ktoré spomínajú na pekné časy doma na Corellii, iné zase ako si nájsť nejakú platenú robotu. Opriem sa lakťom o stôl v rohu baru pekne v tieni, kde nie som na očiach. Počas popíjania toho patoku, ktoré nazývajú pivom, som neraz ohrnul nosom, naučený na drahé pitivo, nemám vycibrený jazyk na druhotriedny chľast
Fuj, to je pekný humus.
prebehne mi v hlave po odpití ďalšej trošky môjho nápoja. V tom uzriem ako naproti mne pri bare postáva skupinka stormtrooperov
To by mi chýbalo, aby ma tu našli oni.
pomyslím si a prebehne mi mráz po chrbte. Prechádzam očami po miestnosti a až na pár ožratých mechanikov a ktovie akej hávede tu vidím len dvoch až podozrivo vyzerajúcich chlapov. Chvíľku ich pozorujem, niečo mi na nich nesedí, sú nejaký nervózny. Moje domnienky sa potvrdia príchodom nejakého človeka, ktorý mi bol na prvý pohľad podozrivý
Toto vyzerá zaujímavo.
skonštatujem v hlave a trochu sa pousmejem, pretože vidím príležitosť. Príležitosť zistiť nejaké informácie, pretože potom ako sa vydali dozadu miestnosti, je jasné, že nejde o nič len o nejakú nekalú činnosť. Odpijem si a odsunie do polovice odpitý pohár piva. Vyleziem spoza stola a pomalou chôdzou nasledujem mužov dozadu, keď sa stratia v miestnosti naproti toaletám prilepím sa k stene a snažím sa začuť niečo cez dvere. Pričapím sa viac k stene, aby som lepšie počul, ak by sa tam niečo dialo.
Čo máte za lubom, vy ochlastovia?
pomyslím si pri načúvaní poza dvere.
Naposledy upravil(a) Jazen dne 15.3.2011 18:13:43, celkem upraveno 1 x.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti

Seděl jsem sám u stolu v rohu a před sebou měl sklenici vody. Zatím stále plnou, neboť jsem neměl žízeň a pít jen proto že abych pil zbytečně bylo nelogické.
Pozoroval jsem dění v baru. Sešlo se dost členů "rodiny", stále jsem ten termín nebyl schopen překousnout, nechápal jsem proč. Možná že pravá ruka chtěl udělovat úkoly, ale proč nás zavolal všechny naráz? Já osobně pracuji sám a nehodlal jsem to měnit, nezbývalo mi než čekat a pozorovat jak ostatní se druží či se opíjejí, některé jsem znal alespoň od vidění, některé jsem viděl poprvé. Zajímali mne však všichni stejně, tedy nijak.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Příspěvek od Iandoin »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti

Byli jsme v naší, ehm restauraci, která docela dobře vydělávala sama o sobě. Byla kolem mě sice spousta známých tváří, ale všiml jsem si, že některé chybějí.
Že by už byli na misi?
Zeptám se sám sebe a poté přejdu k baru a objednám pro mě s Ped'rem dvě Alderaanská vína Tarapacka Gran Reserva a dva luxusní doutníky. Přitom prohodím pár přátelských slov s Pumpym. Když ke mě přijde Ped'ro a vysvětlí mi, co uděláme, poslechnu, jelikož je sběhlejší v etice. Prozatím si vína odložím na volný stůl poblíž.
Sakra, jsme ve vysoké společnosti, nikdo by je neměl ukrást.
Jasně brácha, jdem.
Odpovím potom dvojčeti.
Poté po vzoru Ped'ra podám novému bratrovi ruku, kývnu hlavou a také řeknu
Vážený bratře.
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Uživatelský avatar
vodovod
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 30.11.2010 20:23:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vodovod »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti

Sedel som v pri barovom pulte, a popíjal si Martini. Čakali sme pravú ruku nášho šéfa.
Pomaly som vybral svoje vreckové hodinky a skontroloval čas. Ach, strata času koľko užitočných vecí som už mohol urobiť. Odpil som si z Martini. Prezeral som si bar. Už je to nejaká doba, čo sme stretli všetci pohromade. Po chvíli ku mne pristúpil pán Lugano. Opýtal sa či náš pán už našiel cestu k Bohu.
Moja odpoveď znela: Niekto ako on nenájde cestu k Bohu. On ma bližšie k Satanovi. Možno raz ju nájde. Ale to skôr ja neprejdem zabezpečovacím zariadením než sa to stane. Keď som to dopovedal vybral som balík cigár a zapálil som si. Samozrejme som ponúkol aj pána Lugana.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti:

Bylo tu nějak moc lidí, na mě až moc lidí a jiných bytostí. Podle tváří tu byly jen Ti nejvýznamnější členové naší rodiny. Já jsme si seděl na baru a pil své Alderánské pivo. Pěkně jsme se opřel zády o pult a pohupoval jednou nohou podél barové židličky. Dneska jsem se sem nehodil, protože jsem zrovna přiletěl a měl jsem na sobě svojí pilotní kombinézu. Sice to nebylo zrovna nejlepší oblečení, ale bylo to to v čem jsem se cítil nejlépe. Sledoval jsem dění a socializaci ranařů spolu s naším druhým pilotem u toho nováčka. Taky jsem znal jaké to je být nový a hodlal jsem se představit až to bude nutné a to dle mě teď nebylo. Setkám se s ním určitě, protože dříve nebo později někam poletí a pak bude ten pravý čas. Pousměji se při slovech ,Abbého o bohu a naší hlavě rodiny. Tato myšlenka by rozesmála asi každého mimo Abbého. Pokud jsem nebyl osloven nijak se nezapojuji, nemám nějakou náladu se zapojovat.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti: (Postava: Leman Rus., err Leman Rae :D)

Rázně rozrazím dveře a rychle vpadnu dovnitř. Snažím se nevypadat udýchaně i když běhaní v plné výbavě a ještě do schodů vážně není pro mě. Rychlý pohled vpravo,
hmmm
pohled vlevo,
hmmm
pohled k baru,
zajímavé
řeknu si tiše, či spíše to zamumlám. Na první pohled si všimnu malého počtu lidí. Roztroušení jednotlivci a skupinky v podniku a to, že sem neviděl nikoho vycházet značí že jsem ještě nic důležitého nezmeškal, i když jdu pozdě. Což je dobrý způsob, jak se zapsat. Přijít poprvé a hned pozdě.
Nu, zažil jsem už i větší průšvihy...
Oddechnu si a vydám se k baru, nějak mi vyschlo v krku. Dojdu k baru a podívám se na barovou židličku. Podívám se na ni podruhé a v hlavě počítám svoji přibližnou hmotnost a zda mě ta židlička unese. Jelikož těch "malérů" bylo dost zůstanu stát u baru a odepnu napájecí kabel od svých "dvojčat" a zlehka je opřu o bar. Sundám si helmu a položím ji na bar. Podívám se na barmana
Hej, ctěnej bratře,
houknu na něj abych upoutal jeho pozornost a dávám si bacha, abys hned při první příležitosti neporušil jedno z jejich... "mých" pravidel. Pokud jde o mě, dokážu se sžít skoro se vším.
Nalij mi něco nealkoholického.
řeknu mu své přání a obrátím svoji pozornost k lokálu. Počítám přítomné a nějak se nemůžu dopočítat k nějakému většímu číslu. A jelikož zatím nepřišel další opozdilec, začínám se obávat, že jsme kompletní.
To sem zas někam přidal...
zhodnotím kriticky množství osob v "rodině" a čekám, až mi barman něco nalije, abych mohl svlažit hrdlo a mohl se soustředit na něco jiného, než na přemítání nad tím, proč je nás tady tak málo. Ale na druhou stranu, čím míň nás je, tím víc je "jich"... cílů na střelnici.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti:

Ač v baru tekly nápoje proudem a již byli přítomni všichni svolaní, jenž se pouštěli do vzájemných rozhovorů, nikomu nemohly uniknout nezaměnitelné zvuky kroků několika párů těžkých droidích nohou ze schodiště, z poza dveří do baru. Jak droidi klesali po schodišti jako předvoj svého pána, zvuky kroků se baru stále přibližovaly, až se za dřevěnými vstupními dveřmi driodi zastavili a kroky utichly. Následně se najednou otevřely obě křídla velkých vstupních dveří, kterými v zápětí procupital protokolární droid L-5YQ patříci nikomu jinému než samotné pravé ruce Dona Leechia. Za jeho zády byly vidět další dva droidi IG-86, kteří očividně měli za úkol strážit dveře z venčí a dohlížet na celé schodiště. Po Consiglierovi Alu Verttigovi však zatím nikde nebylo ani památky. To však nemělo mít dlouhého trvání, jak se brzy ukázalo ze slov protokolárního droida, který se poslušně postavil na pravou stranu od vchodových dveří a nezaměnitelným hlasem, jenž se pokoušel o slavnostní uvedení, hlasitě prohlásil vůči všem přítomným.

Přichází Consigliere rodiny Leechio, Al Verttigo!

V zápětí se ve dveřích objevil další droid, tentokrát to však byl Verttigův osobní strážce ze série IG-100 Magna Guard po zuby ozbrojen elektrotyčí, který narozdíl od L-5YQ zaujal místo po levé straně vchodu a pečlivě zkoumal celou místnost jako správný bodyguard. To už se však v průchodu objevil samotná pravá ruka Dona Leechia, Al Verttigo známý svou nedůvěrou v každou živou bytost, ba dokonce přehnanou paranoiou, pro kterou měl však své vlastní důvody. Avšak teď nevypadal nikterak ustrašeně ani pomateně. Hrdě a vzpřímeně vkráčel dovnitř a hned za ním se s cvaknutím zavřely dveře. Zastavil se několik metrů od dveří, aby měl přehled po celém baru a všech přítomných a aby si ho i oni mohli dobře prohlédnout, kdyby náhodou zapomněli, jak vypadá.
Byl to postarší muž, jehož černé, šedivějící vlasy ustupovaly do pozadí a dávaly tak vznikat pleši, která se každým rokem zvětšovala a dodávala jeho tváři přísný až krutý zjev. Oděn byl v honosné reprezentativní róbě černé barvy prošívané zlatem a s přehozem přes levé rameno taktéž zlaté barvy. Přísně se rozhlédl po všech přítomných jako by je přepočítával. Rozhodně je přepočítával. Přišli všichni, které svolal, což ho rozhodně potěšilo. Neměl rád nedochvilnost a taktéž neměl rád, když někdo opovrhoval rozkazy. Následně pozdvyhl své ruce a spojil je konečky prstů před svým trupem, aby se ještě jednou rozhlédl kolem, než začne mluvit.

Don Leechio již brzy dorazí na Vorzyd 5 za námi! Avšak předtím zde jsou ještě záležítosti, které je nutné vyřešit před jeho příjedem.

Konečně Al Verttigo promluvil svým uhlazeným, kluzkým hlasem, který dodával jeho vzhledu zcela nový, slizký a úskočný rozměr. Nezdržoval se žádným oslovením, měl toho totiž na srdci hodně.

Je tu jedna záležitost, který zvláště potřebuje naší pozornost. Jistě jste všichni slyšeli, že nějaký mizerný, umolousaný gang vybílil jeden z našich podniků a dokonce zabil dva naše zaměstnance. Něco takového si rodina Leechio rozhodně nemůže nechat líbit, a proto jsem v zastoupení Dona Leechia rozhodl, že tento gang musí být exemplárně zlikvidován, aby bylo jasné, že něco takového je naprosto nepřípustné.

Trochu bojovně, stejně jako byl jeho projev, se rozhlédl po bytostech v baru, jestli se s ním náhodou nebude chtít někdo přít, což by pravděpodobně ocenil dost bolestivou ranou bičem, kterým už v minulosti několikrát ztrestal neschopné či neposlušné. avšak skoro nikomu ani nedal šanci jakkoli protestovat, protože hned věcně pokračoval.

Pro tento úkol jsem vybral poručíka Gelayeva, který povede tuto akci. Doprovod mu budou dělat Elisa Dyre, Leman Rae a mladý Stanley Molganno, aby měl šanci konečně předvést, co v něm je.

Al se nejprve podíval na Grubyje a potom pohledem sklouzl na ostatní tři vybrané členy likvidační skupiny, aby se potom opět usídlil pohledem svých zelenohnědých nevýrazných očí na poručíkovi, kterému ihned sdělil další informace.

Víme, že gang má zhruba 20 členů a sídlí v opuštěném skladišti v industriální čtvrti, souřadnice vám následně dá můj droid. Pořádně se o ně postarejte, ale snažte se, aby nezbylo nic, co by přivedlo na relevantní stopu čmuchaly z bezpečnosti. Když vám uteče pár bezvýznamných zlodějícků, tak se nic neděje, aspoň zbyde někdo, kdo bude v podsvětí vyprávět o tom, co se stane těm, kteří se opováží napadnout rodinu Leechio. Avšak byl bych rád, kdyby se vám podařilo zajmout vůdce toho gangu a dovést ho živého sem, abychom si s ním mohli pěkně v klidu popovídat. Celkem by mě zajímalo, proč nás tak bezdůvodně napadli. Pokud narazíte náhodou na nějaké záznamy, účty nebo cokoli jiného, i když bych se divil, kdyby si něco takového vedli, vemte to sebou taky. Na cestu si vemte speeder, ať je to brzy vyřízené.

Muž skončil a pokývnutím poručíkovi a vybraným lidem naznačil, že mohou vyrazit. Sám přitom z vnitřní kapsy své ródy vytáhl placatku, ze které si krátce zavdal, aby ji následně opět uklidil a pohlédl na ostatní, pro které měl také úkoly.

Pro vás ostatní tu také něco mám. Sice nejde o tak velkou věc, ale i tak jde o dost peněz. Doufám, že své úkoly, které vám následně rozdělím, zvládnete bez zbytečných ztrát a krveprolití, nechceme si přeci ve čtvrti nadělat nepřátele, ale spíše přítele.

Jako prvního si vyhlédl poručíka Lucu Lugana, jehož směrem udělal několik kroků, aby ho následně oslovil.

Kazateli, co byste řekl na návštěvu jednoho menšího kasína tady v sousedství, kde byste mohl šířit slovo boží a kromě toho jeho vedení také přesvědčit, jak moc výhodné by pro ně bylo odvádět rodině Leechio pěkně tučné poplatky za ochranu. Přeci jenom je teď nebezpečná doba. Pro utvrzení vašich slov vám doprovod bude dělat Sedmdesátčtyři, pro všechny případy a také slečna Ailla Avalla, abyste do té "vybrané" společnosti lépe zapadli. Určitě si oba dva, Kazateli, od vás taky rádi poslechnou něco o víře a bohu.

Al svůj proslov vůči "svatému muži" pojal kulantně (i když v poslední fázi s uchecntnutím) jako prosbu, ve skutečnosti však šlo o regulérní rozkaz. Pohledem také sklouznul na 74 a Aillu Avallu, aby se ujistil, že mu oba muži a dáma rozumněli a společně se vydají navštívit nedaleké kasíno, které by mohlo být celkem slušným zdrojem příjmů.
Al Verttigo rozhodně nebyl člověk, který by jen tak ztrácel čas, a protože toho měl ještě hodně na srdci, přesunul se celkem rychle k poslednímu poručíkovi, se kterým ještě dnes neprohodil ani slovo. Bylo jasné, že mu také zadá nějaký úkol.

Poručíku Castore, vy se zajdete společně s oběma našimi piloti podívat, jak se daří půjčovně, servisu a prodejně landspeederů tady za rohem. Možná, že by naši piloti mohli svými radami podniku trochu zvednout zisky a přeci jenom by z takového kšeftu správně mělo připadnout i něco rodině Leechio, už jenom proto, že udržujeme tuto lokalitu bezpečnou.

Vydal další rozkaz a znovu se podíval na všechny jmenované, aby se ujistil, že bezvýhradně souhlasí. Byl rozhodnut stoprocentně využít všechny své lidi, aby dosáhl co nejlepší pozice pro rodinu Leechio předtím, než jeho přítel a šéf, Don Glee Leechio, přistane na planetě a převezme řízení místní organizace. Teď se Consigliere zadíval směrem k twi´leckým dvojčatům, pro které mě také jeden úkol.

Bratři Do´inovi, vy se vydáte do prádelny na konci ulice, je totiž rozhodně v našem zájmu, aby v našem sousedství takové podniky fungovaly. Přesvěčte je, že za pořádek, který jsme tu udělali a na který dohlížíme, si zasloužíme část jejich výdělku.

Po celou dobu zadávání těchto menších úkolů byl jeho hlas až potměšilý. Nakonec přistoupil k jedinému bezpečnostnímu specialostovi, který ještě neměl žádný úkol, aby ho zasvětil do nejdůležitějšího úkolu, alespoň jak to cítil Al. Oslovil ho, narozdíl od většiny ostatních, velice familiérně.

A´kemi, chlapče zlatá. Pro tebe tu mám speciální úkol hodný tvé specializace. Tato budova, restaurace, bar, kanceláře, můj i Donům apartmán, vše je tak mizerné a ostudně zabezpečeno, že skoro vlastně ani není. Prosím tě, porozdléhni se po celé budově z venčí i zevnitř a vymysli, jak zlepšit naše zabezpečení na takovou úroveň, aby nás nemohl nikdo ohrozit, alespoň ne žádným běžným způsobem. Potom se budu cítit určitě daleko klidněji.

Al se na mladíka docela upřímně usmál a poté se znovu porozhlédl po baru, co tam všichni ještě dělají, když už mají svou práci dávno zadanou. Sám si následně sedl k "svému" stolu do rohu místnosti, aby si u Lumpyho objednal něco dobrého k obědu, zatímco ostatní vyhnal ven do práce. Verttigův protokolární droid za něj vřele doplňoval informace o poloze určených cílů a byl připraven zodpovědět další informační otázky. Za to Manga Guard se poslušně postavil k stolu svého pána a stále kontrolovat, teď již vyprazdňující se, místnost baru. Zbylí dva IG droidi zůstali na svých pozicích na schodech u vchodu do baru, aby dále monitorovali dění venku odhodláni nevpustit dovnitř nikoho cizího.
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 14.3.2011 15:02:33, celkem upraveno 2 x.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Stanice bezpečnosti ( Abin Ferrence )

Další veleúspěšný zatuchlej den, v zatuchlym městě a zatuchlým kanclu v přítomnosti šéfa bezpečnosti, jehož jedinou starostí za jeho funkční období byla spíš publicita než snaha o celkové snížení zločinnosti ve městě.

...Šašek...

Málokdy se stávalo, abych dostal takové pozvání přímo do šéfovi kanceláře, ale ušmudlaný papírek na mém stole hovořil za vše. Stačilo přejít pár kroků do určené místnosti. Nebylo těžké se zorientovat vtom úhledném bordelu s tak do očí bijící zprávou.

Zdá se, že si Al potrpí na efektivnost, tím asi testuje mou inteligenci či co... Konstatuji si pro sebe a spěšně stáhnu kartu ze stolu právě včas.

Brou chuť šéfe, hádám že jsem tu správně. A pak že zprávy není dobrý sledovat... Vyslechnu si instrukce a přemáhám nutkání neudělat kyselý obličej.
Java, co je to hergot za méno? Kdyby se přejmenoval na tykev bylo by to výstižnější.

Jasnačka jdem na to!

A teče ti kečup po bradě blbe...

Vyšel jsem ven a namířil si to na pánské WC.
Já toho Weighta zabiju!

Weight Land byl dost velký zvíře co se týkalo obchodu s drogama. On a jeho malý gang mi často dělali službičky výměnou za trošku té protizákonné imunity. Hodil se, pokud šlo o informace z ulice nebo prostě jen o vytvoření hluchého místa v době kdy to člověk nejvíc potřeboval, jako například při pozměnění důkazního materiálu. Volavka si pak odseděla dva týdny v krimu, následně přišel Leechiho právník a panáček byl venku. Obvyklá taxa za takovou fušku hodila 2 500 kreditů. Tato částka putovala přes soukromý účet na anonymní jméno, které se co měsíc měnilo.

Na toaletě jsem strávil zhruba tři minuty, načež jsem se vydal pro své dva nadané spolupracovníky. „Tykev“ Java skutečně dostál svému jménu. Bokovky jako vyhazovač v klubech nebo menší akcičky při identifikaci koksu byly na denním pořádku. Za ty dva roky co jsem ho znal jsem si o něm stihl udělat poměrně přesný obrázek.
Naproti tomu Bukka za ten měsíc co zde pracovala neztratila nic ze svého naivního ideologického idiocionismu, kterým tak oplývala.

Vesmírní kovbojové do sedel! Bukko, řídíš! Javo, dlužíš mi prachy za ten včerejšek v casinnu. Kupuješ kafe! Bez mrknutí oka pokračuji dál chodbou, aniž bych čekal až mě dohoní...

Vorzyd 5 – na cestě

Můžeš mi sakra vysvětlit co tak žereš na těch automatech? Kdyby ti dohodil ženskou tak to pochopím, ale že přijdeš o mý prachy? Sakra ženská, kdo ti dal licenci? Utrhnu se na řidičku, když jsme se dvakrát podezřele těsně vyhnuli srážce.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti: (Shae Dyre)

Myslím, že jeden z nejjednodušších způsobů, jak se stát abstinentem, je vyrůstat jako dítě lovce odměn a cestovat s pracujícím rodičem po galaxii. To člověk totiž uvidí tolik nejrůznějších (ne)veselých scének, že nebude schopný pochopit, proč vlastně lidi chlastají.
Alkohol zpomaluje reflexy, snižuje míru soudnosti, vede k zbytečnému rozkecávání se o věcech, co nikoho nezajímají, způsobuje zajímavé hrátky s pamětí a také kocovinu... že dělá zajímavosti hodné Darwinovy ceny se sebevědomím a agresivitou, se také nedá považovat za výhodu – ožralové snažící se sbalit moji maminku na hlášky o tom, jak je rajcují ženy se zbraněmi, by mohli vyprávět.

V Chionti každopádně panuje nuda.
Tím nemyslím, že by se tam nic nedělo, jenom, že se neděje nic... nezvyklého. Pokud se za „nezvyklost“ nepovažuje fakt, že záhy přestane platit, že kocour není doma a myši mají pré. Stěhování na Vorzyd 5 znamenalo určitou benevolentnost zaviněnou absencí pana Leechia, o Vertigovi nemluvě. Nicméně takovéhle časy netrvají věčně a poněkud živelně pojatá expanze se stává přísně koordonovanou.
Už bylo na čase, pomyslím si a zamračím se do datapadu na další sérii kvadratických rovnic.
Když jste v centrále skoro pořád, všimnete si, jak se pronikavě zvýšila spotřeba alkoholu.

Nevím, jestli si Al Vertigo tyto informace zjišťoval předtím, než se objevil, ale jeho zjevení vše postavilo do latě lépe než abbé a jeho misionářské pokusy. Nikdy se s nikým zrovna nemazlil a vykopnutí do akce bylo i tentokrát patřičně... diplomatické.

Gelayev? - No, to bude teda akce.
konstatuju v duchu, protože poručík od vstupu do baru nasává jako duha. Sice není ani zdaleka ve stavu, kdy by ho to mohlo začít nějak omezovat, ale i tak mi připadalo, že toho vypil víc, než je před misí radno vypít.
A Stanley je nováček, jestli se bude chtít „předvést“ a vynutit si od ostatních úctu... snad bude mít dost rozumu, aby si uvědomil, že tohle není holofilm nebo armáda. A doufám, že je na tu whisky zvyklý.
Na druhou stranu mě vyloženě uklidňovalo začlenění druhého nováčka do týmu. Už při vstupu do baru působil jako člověk na svém místě a profík – a taky frajer, co ví, co a jak si může dovolit. Každý normální přírůstek by na jeho místě zůstal u mírného nealka. Ale on se místo toho vykašlal na „udržení prestiže“ a dojmu drsného chlapíka, protože je prostě praktické před potenciální akcí alkohol zcela vynechat. A pohled na Pumpyho výraz, když mu servíroval džus, byl opravdu dokonalý... jo, ten dokonalý příchod byl prostě dobré znamení, že je v rodině někdo DOOPRAVDY NORMÁLNÍ. Už jsem se začínala bát, že tento titul připadne některému z flyboyů, falleenské špionce nebo asassinovi, který všechny kolem sebe preventivně považuje za vzduch.

Počkat – takže tady zůstávám s Vertigem a tou courou?
S Alem Vertigem jsme už dříve dospěli ke vztahu vzájemného ignorování se, protože on má své droidy a bič a já mám svou práci, ale vůči Aille jsem chovala paranoidní nedůvěru zase já. Aneb ta věčná otázka, jak věřit někomu, kdo se cíleně vetře do přízně cíle a v nestřežené chvíli, kdy je skutečně velmi blízko, se pustí do likvidování.
Ale proč ne. Pumpy, paranoik, sbírka kovošrotu a dva divní introverti v jedné místnosti. To bychom to měli všichni přežít ve fyzickém i psychickém zdraví.


8x2 + 23x + 16 = 89 – 5x

Do huttího lejna, tohle vypočítat z hlavy a bez diskriminantu fakt nepůjde.
Nesnáším vzorečky.


Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti: (Elisa Dyre)

Stůl v rohu je skvělá záležitost. A příchody „před termínem“ také – dost času na to, odklidit se stranou z hlavního jeviště a čas do consiglieriho příchodu strávit pozorováním.
Jestli něco bylo Pumpymu jasné, tak skutečnost, že když jsem v pracovním, tak zůstávám u „talmogu bez etanolu“, jak zněl tátův skvělý popis. Pravda, on ani talmog sám o sobě není zrovna opíjecí se pití, ale jsou chvíle, kdy je naprostá střízlivost tou nejlepší volbou.
Celé to consiglieriho svolání znamenalo jen pěkně mizerný pocit, protože tohle Vertigův styl nebyl a povolat sem i lidi, kteří dostávají mise striktně individuálně... svědčilo minimálně o jisté změně stylu. A o tom, že se bude posílat na úkoly a týmové k tomu.
Trochu znepokojivé bylo, že většina zúčastněných si to neuvědomovala. Někteří více, někteří méně.
Ale upřímně řečeno – máloco se svou zábavností vyrovná pohledu na družící se rodinku.
Kolem nováčka se začíná stahovat smečka s těmi nejlepšími, seznámeníchtivými úmysly. Umím si představit, že mu to není zrovna nejpříjemnější, ačkoli – působil nervozně, když se k němu nikdo neznal, tak třeba štěněcí způsoby snese líp.

Můj odhad mě nezklamal. Tohle bylo vážnější, než běžné komplikace, už kvůli celkovému složení skupiny – tím mám na mysli hlavně Gelayevovo velení, akce, které dostává na starost, nejsou zrovna... příjmné. Pro všechny zúčastněné. Ale není nad to mít někoho, kdo zorganizuje exemplární případ ještě exemplárněji, než si umí consigliere představit ve svých nočních můrách. Co čekat od sebe, jsem věděla, a nováčci působili ten starší na první a ten mladší na druhý až třetí dojem velmi schopně.

Takže klasická likvidační skupina.
Malé ryby mohou zdrhnout, vlastně by bylo fajn, kdyby zdrhly, protože by to ušetřilo práci do budoucna s vzbuzováním respektu.
Velké ryby pochytat a aportovat Vertigovi.
A nenechat stopy, pochopitelně.


Všechno vypadalo dosti jednoduše, nebo spíš – přímočaře.
Zvlášť, když veškeré informace šly přes droida a bylo zřejmé, že nás má jimi vyloženě přecpat, abychom provedli vše jasně a hlavně rychle a co nejefektivněji.
Zvednu se od stolu, vezmu si helmu odloženou vedle a ještě věnuji krátký kontrolní pohled Shae statečně se prokousávající matematikou.
Až bude po návratu čas, půjdeme si spolu zastřílet, slíbím jí v duchu a připojím se ke zbytku našeno týmu.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“