SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Darth Revan »

Jméno: Row Dyartes

Pohlaví: Muž

Příslušnost: Sith, učedník

Rasa: Člověk

Věk: 23 let

Planeta narození: Dromund Kaas

Životopis:
O Dyartesovi toho před tím, než se začal stávat sithem moc neví. Jeho dětství je ztracenou částí historie, narodil se na Dromund Kaasu již v době Imperiální okupace. Jeho otec s matkou sloužili na imperiálním křižníku, tudíž rodiče většinou neviděl, byl ještě totiž moc malý na cestování vesmírem. Když jeho rodiče byli zrovna byli na cestách, staral se o něj jeho strýc, který také sloužil impériu, jenže na trošku jiném místě, byl to totiž sithský mistr. Již v útlém věku ucítl v Rowovi velmi intezivní sílu a snažil se ho vycvičit, jak jen nejlépe to bylo možné. Chtěl ho i poslat jako mladého učedníka na Korriban již ve 4 letech, ale rodiče to zakázali. V jeho pěti letech jeho rodiče zemřeli při větší bitvě někde ve vnějším okraji, tudíž se stal syrotkem a ujal se ho jeho strýc, který ho okažitě poslal na akademii aby dál rozvíjel své schopnosti.

Zbraň: Zdobený ručně upravený světelný meč rudé barvy.

Styl boje: IV - Ataru

Vzhled:
- výška 190 cm, váha okolo cca 95 kg
- silný statný muž, kterého jen tak něco neporazí
- krátké tmavě hnědé vlasy, plnovous
- modré oči (když zrovna není plný temnoty, jinak rudé)
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Jo? Fakt?
Ušklibne se mistr nad opravdu nepovedeným kouskem s mečem jednoho ze studentů. Byl to jeden z těch klidnějších lektorů, který se nenechal vytočit a raději zničil studenta zevnitř, než aby ho trestal fyzicky. Raději ukázal ostatním slabý stránky spolužáků, a nechal vzájemnou šikanu, aby dokonala věc. Věřil, že ty slabé to zlomí a ty silné posílí. Že pouze šikana dokáže roztřídit studenty na vůdce a ty, kteří se poddají. A šikana nebyla pouze neškodné kradení učebnic, ponižování nebo pár modřin navíc. Existovali i případy, kdy to končilo smrtí. Nikoho to nezajímalo. MIstry už vůbec ne. Když byl někdo tak slabý, že nechal ostatní spolužáky zajít tak daleko, nebyl pro řád dobrý. Vždy, když ti tyto myšlenky plynuly v hlavě, jsi si vzpoměl na melodický a bouřlivý hlas starého mistra, který řekl nad tělem ubitého žáka: "Když se nedokáže ubránit vrstevníkům, jak chce přijmout temnou stranu, která trestá stokrát hůř? Slaboši jsou dobří jedině pro Jedie, izolovaný v jejich nedostupném chrámu. Chcete zvítězit? Přijměte všechny rány a namiřte je proti nepříteli. Jedině poté můžete pochopit jakou moc temná strana opravdu skrývá!"
Dokonce jsi byl i svědkem několika případů, kdy byl student, který si stěžoval, zbit mistrem. O takové tu nikdo nestál. "Buď to dokážeš vyřešit sám a budeš v očích ostatních vůdce, nebo jsi pro nás bezcenný," zněl ti v hlavě další citát toho samého mistra. Měl jsi ho velice rád. Budiž mu temná strana dostatečně krutá, ale byl zabit ve válce. To pro něj byla obrovská čest, asi jako pro každého sitha.
Dnešní lekce skončila. Všiml jsi si, že lekce tě nenaučí jen to, co ukazují mistři. Je to i forma sebereflexe a každý čin, každý důležitá věc co ti byla řečena je najednou jasná, když jí názorně vidíš před sebou. Nemohl jsi to srovnat s výcvikem Jediů, ale věřil jsi, že ten sithský je dokonalejší. Nebylo proč pochybovat. A ty jsi byl jeden z těch lepších. Pro ostatní jsi byl rozeným vůdcem, následovali tě, protože v tebe věřili. A nikdy jsi nezklamal, i mistrové tě měli v oblibě.
Všichni se rozcházeli do svých pokojů, jen tebe zastavila ruka na rameni. Mistr tě hrubou sílou tlakem na rameno donutil otočit se.
Následuj mně...
Pověděl jednoduše jako obvykle a rozešel se přímo do svých komnat. Byl to ten nejlepší bojovník se světelným mečem, co jsi viděl. Dokonce vám ukázal i umění boje se dvěma meči, světelnou tyčí a jednou se předvedl se světelným bičem. Dokonalá manifestace umění, o kterém si většina sithů mohla nechat zdát. Byl trochu zatrpklý, protože chtěl bojovat na frontě s Jedii, né se tu plácat s váma. Ale na vyšších místech s ním měli jinačí plány, měl za úkol vycvičit dokonalé zabijáky Jediů. A ty jsi byl jeden z jeho nejslibnějších objevů. Dokonce ti tak dvakrát řekl. A to už něco znamenalo. Bral jsi to jako velkou poctu a doteď jsi si přesně pomatoval situace, za kterých tě takto ocenil. V obouch případech jsi dokonale zvítězil v souboji. Kdy jindy by tě taky tento mistr ocenil, že? Za stálého pochodu tě hned nezapoměl líbivým hlasem pochválit.
Myslím si, že jsi již dost starý a zkušený, aby jsi se stal skutečným sithem, né pouhým učedníkem. Nepřipadá ti pod tvojí úroveň, aby jsi stále sdílel pokoj s těmi podřadnými psy?
Položil řečnickou otázku a vůbec ho nezajímala tvoje odpověď. Mluvil dál, nyní již trochu bouřlivějším hlasem, prakticky na tebe naléhal.
Každý jeden z těch ubožáků si splní své zkoušky na sitha a nestane se z něj nic jinýho, než troska se světelným mečem. Ty? Ty máš jako jediný na víc! Jako jediný máš šanci vést bitvy proti Jediům a zvítězit. Nic z toho ale slepí mistři této akademie nevědí!
Nyní jsi se zarazil, neboť to co mistr řekl nebylo vůbec obvyklé. Vlastně ani vy jste si o tom mezi vrstevníky nikdy nepovídali, neznal si názor ostatních na mistry. Nikdo nevěděl, kdo si půjde ztěžovat, aby se mistrovi zavděčil, nebo kdo právě poslouchá.
Možná po tobě chci hodně, ale vím, že ty jediný to dokážeš unést...
Ačkoliv doteď mluvil normálně a otevřeně, jak jste došli před jeho komnatu, zastavil se a ztišil hlas. Se šepotem se k tobě naklonil a poplácal tě po rameni.
Pokud nemáš strach, čekej v noci před mojí komnatou...
Vešel dovnitř a před tebou se zavřeli dveře. Nepřál si to víc probírat, né takto, v nocí, kdy končila výuka a každý měl menší osobní volno. Večerka byla přesně v deset místního času, tedy za dvě hodiny a každý, kdo tento čas nerespektoval, byl potrestán velice tvrdě. Párkrát jsi to risknul, když jsi se svým "gangem" prováděl diverzní akce, ať už jinačím skupinkám učedníků, nebo jsi si chtěl jen přilepšit jídlem navíc.
________________________________________
Pokud to nebude hodně dlouhý, mrdám tě do doby než to upravíš :D
Dlouho si to nehrál, tak si přecejenom neodpustím, reaguj od začátku, nehraj za důležité postavy (ty co stvořím a ty, co mají nějákou moc), pokus se moc nepředbíhat a nedělat si vlastní příběh, jinak tě zabiju. Když si budeš stěžovat, taky tě zabiju, tak v klidu. :D
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.

Pamatuji si na své začátky kdy jsem byl i já středem šikany, naštěstí to skončilo dříve, než pořádně začalo a teď je ze mě jeden z nejlepších a nejsilnější žáků na akademii.
Respektoval jsem slova mistrů, hlavně mistra Zak'ela. Na vlastní oči jsem viděl, jak mistr šikanoval těmito slovy jednoho z mladších učedníků a druhý den ho našli mrtvého, nevydržel ten nátlak a psychicky se zhroutil, byl slabý.
Věděl jsem, že pokud se chci stát opravdu silným Sithem a něco dokázat, musím být silný, protože skrze sílu získám moc a dosáhnu vítězství.
Na akademii jsem neměl moc přátel, teoreticky jsem neměl rád nikoho, ani členy svého "gangu", ty jsem jen spíše využíval abych si moc nešpinil ruce, věděl jsem, že dělat si blízké přátele není dobré, oslabilo by mě to. Jediný koho jsem opravdu respektoval byl mistr meče Zak'el, byl moudrý, lstivý a silný, ani ne tak v používání síly jako v technice boje, uměl snad všechny techniky a možná ještě něco více.
Když mě chytl za rameno, řekl jsem si co se asi děje, že pro mě má opět nějaký "úkol" vhodného tak pro nějakého poskoka. Nenáviděl jsem tyhle "úkoly", to bylo furt jen samé dones, odnes, řekni apod. ale bohužel i tohle bylo součástí mé "práce".
Co potřebujete, mistře?
Otázal jsem se a on jen krátce odpověděl. Bez váhání jsem tedy šel za ním až jsem došel k jeho ubykaci kde se zastavil a pronesl pár vět. Zarazilo mě to, nečekal jsem zrovna tohle a ani nevím, jaký to mělo význam, nikdy jsem s ním o podobných věcech moc nemluvil, spíše jen tak od boku.
Někdy opravdu připadá, mistře. Dlouho jsem nepotkal někoho, kdo by mi byl opravdovou výzvou, poslední dobou se mi spíš zdá, že jsou všichni čím dál tim slabší, hloupěší, prahnou jen po nejvyšší moci kterou jsi ale nezaslouží. Třeba ten nový, který je tu snad měsíc, vypadá jako kdyby ještě potřeboval kojit, má strach, s každým chce být nejlepší kamarád, aby mu nikdo neublížil, někdy mám chuť ho jednoduše, zabít. Tihle slaboši akorát ničí a oslabují náš řád zevnitř.
Odpověděl jsem a souhlasil i se zbytkem jeho proslovu, ovšem už jsem neměl co říci, tak jsem jen kývl na souhlas, že tu budu přesně o půlnoci.
Když mistr odešel do svého pokoje já šel také. Jeho slova mi uvízla v hlavě a já nad nima přemýšlel, furt jsem nevěděl o co jde, ale plně jsem s ním souhlasil ve všem, ostatně jako vždy. Věděl jsem že to bude něco vážnějšího a já se musím dozvědět co.
Došel jsem do pokoje kde byl zbytek spolubydlích. Neznal jsem ani jejich jména a ani sem je nepotřeboval znát, s nikým z nich jsem se nechtěl bavit, nemají požadované hodnoty k tomu abych s nima mohl vycházet. Nebyla v tom nenávist, ale jen pouhé opovržení nad slabšíma jedincema.
Měl jsem asi ještě cca 4 hodiny do půlnoci a tak jsem si to snažil zkrátit meditací a spánkem. Jeho slova stále ležela v mé mysli. Probudil jsem se asi 15 min před půl nocí což byl největší čas vyrazit, nahodil jsem na sebe svou lehkou zbroj a plášť a pomalu jsem vyšel z pokoje. Rozhlédl jsem se jestli náhodou nejde hlídka, ale nic, vzduch byl čistý. Do pokoje mistra to bylo přes hlavní sál, kde bývá hodně hlídačů, ovšem už kolikrát jsem se přes ně dostal.
Došel jsem tedy k hlavnímu sálu a kupodivo tam skoro nikdo nebyl, pouze dva kteří nevypadali zrovna na to, že je to baví, jelikož seděli a kecali mezi sebou, nic jiného je nezajímalo a tak jsem tiše proklouzl přes hlavní sál až k chodbě která vedla k mistrovi, kde již nikdo nehlídal, protože mistři si můžou samovolně chodit jak chtějí.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Mistr se za tebe ostražitě podíval, když přesně o půlnoci vyšel ze svých komnat.
Nesledoval tě někdo?
Když si mohl být jistý, že za tebou nikdo není, za roucho tě rychle bez zbytečných řečí vtáhl za dveře. Po zavření se na zámku objevila červená barva, která značila, že dokuď neskončíte, nedostaneš se z místnosti, ale ani nikdo dovnitř. Jistota byla jistota, i když v tuto dobu za mistrem nejspíše žádná návštěva nepřijde, chtěl si být jistý, že vás dva spolu nikdo neuvidí.
Možná jsi z naší promluvy pochopil, co po tobě budu chtít. Ale pouze když budeš pečlivě následovat mé rady, zvítězíme.
Mluvil na tebe neurčitě, doteď neřekl, co je vašim plánem ani co po tobě chce. Možná z části doufal, že to pochopíš sám, možná mu prostě přišlo moudré neříkat ti všechno, aby si pojistil tvé selhání, se kterým musel počítat pokud byl tak chytrý, jak velké byly jeho ambice.
Zítra tě čekají zkoušky na sitha. Pro tebe to bude maličkost, dostaneš krystal do meče a stane se z tebe právoplatný člen našeho řádu. A pak budeš poslán na frontu...
Vysvětloval ti, jak bude probíhat následující den a vlastně i tvoje budoucnost, ale z jeho pohledu bylo jasné, že s tebou má jiné plány, mnohem větší, než si dokážeš připravit a větší, než na jaké tě mistrové každý den připravovali. I když jste byly chráněni stěnami a zamknutými dveřmi, mistr přece jenom ztišil hlas a naklonil se k tvému uchu.
Ty ale ale do války nevstoupíš. Vyhneš se transportu a poletíš na misi, kterou ti přidělím. Nikdo o ní nesmí vědět, ani slůvkem se nezmiň. Pro své okolí - až dokončíš zkoušky, letíš válčit. Jen ty sám budeš vědět, že tě cesta zavede na Balmorru. Kontaktuješ tam špiona, který na tebe bude čekat a řekne ti zbytek. Tohle je náš jediný rozhovor na toto téma, jestli se o tom jenom zmíníš, nebo si všimnu, že se na mně díváš jinak, zabiju tě, rozumíme si?
Lehkým přejetím přes zámek se opět rozsvítil zeleně. Měl jsi volnou cestu odejít a nepřítomný pohled mistra značil, že už nemá zájem se s tebou dál bavit. Co jsi si z jeho rozhovoru odnesl mu nebylo známo, ale doufal, že jsi pochopil. Současně ti ale nedal ani tolik informací, aby ho mohli tvé znalosti uvést do nebezpečí. Nyní už jsi mohl jít pouze spát - tedy se proplížit zpátky do pokoje a odpočinout si na svůj velký den.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.

Byl jsem docela překvapen, když jsem se dozvěděl, co mi mistr Zak'el chce. Nečekal jsem to, kort zradit vlastní řád a nenastoupit na frontové bojiště, ale odletět na jinou planetu, kterou vůbec neznám. V jednu chvíli mi to přišla i jako past, ale to ze mě hned opadlo, věřil jsem mu, i když vlastně ani nevím proč.
Vůbec jsem neodpověděl, protože si to očividně nepřál, tudíž jsem jen přikývl a mlčky odešel zpět do svého pokoje. Nějak jsem nad tím ani nepřemýšlel jako předtím, stejně nebylo nad čím, maximálně tak co mě může čekat na Balmorru.
Když jsem po chvilce opět tajně došel do svého pokoje, zbytek stále spal, což bylo dobře a já šel také. Netrvalo to ani minutku a já usl. Zdál se mi sen o cestě na Balmorr, ale byl nejasný, zmatený. Viděl jsem něco jako souboj, ale nevím kdo s kým, viděl jsem pouze dvě černé siluety a dva světelné meče, oba rudé.
Druhý den ráno jsem se probudil a nad snem jsem nějak nepřemýšlel, čekal mě totiž závěrečný test a zisk světelného meče, který jsem vlastně už předtím měl, jen tohle bylo oficiální. Měl jsem se stát právoplatným Sithem, ale neměl jsem z toho nějak moc velkou radost, nevím proč, ale nezajímalo mě to, stále se mi v hlavě ozývala slova mistra.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Když jsi vstal, snad automaticky jsi se vydal do hlavního sálu Akademie. Většina učedníků nyní byla na snídani a cpala do sebe generickou směs, rozvařenou a rozmělněnou na pevnou kaši. Ty jsi hlad necítil, vlastně jsi neměl vůbec chuť na jídlo, v břiše se ti ozýval ten známý pocit, kdy tě nervy připracovali na následující dobrodružství. Neměl jsi se stát pouze sithem, o to zde vůbec nešlo. Šlo o splnění cíle, na který jsi se připravoval celý život, o to poddat se temné straně Síly, nechat se jí vést a zničit odvěkého nepřítele - Jedie. I když o titul šlo také - nebyl lepší pocit, když ti všichni přestali říkat učedníku a začali tě titulovat jako sitha. A k tomu skutečný světelný meč, né ten tréningový, který byl vyráběn po sto kusech za minutu a neodrážel osobnost jeho vlastníka.
V hlavním sále už stál mistr meče Zak'el, který byl vlastně i tvůj průvodce zkouškami. Mohl jsi čekat, že vše proběhne hodně rychle, aby se mistr dočkal svých plánů co nejdřívě. Bez váhaní ti ukázal, ať jej následuješ.
Začneme hned, první tě čeká zkouška ducha. Vydáš se do jeskyní Shyyracků, kde budeš meditovat, dokuď nedojdeš k prozření. Jdi hned!
Nechal tě u východu z akademie být a odešel zpět do útrob. Součástí tréningu bylo bezpochyby nechat učedníka samotného, aby projevil svojí iniciativu, i když ti nebylo jasné, co prozření znamená.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.

K prozření? Co to může být?!
Řekl jsem si, jelikož jsem nevěděl, co to znamená, ale doufal jsem, že to zjistím v jeskyni, takže jsem bez dalších otázek šel. Když jsem vyšel ven před akademii, slunce již pomalu vycházelo, což jsem miloval. Měl jsem rád Korriban ne jako mou "domovskou" planetu, ale jako planetu samo o sobě, sršila energií, temnotou, písek byl velmi drsný a místní členistost skal byla krásná, pohled byl k nezaplacení.
Často jsem jen tak stál před akademií a hleděl do dálky, čistilo to mou mysl, promýšlel jsem si nové věci a přijímal tu temnou energii, byl jsem plně oddán temné straně, nebyl ve mě snad ani kousek dobra, někdy jsem si i připadal že bez temné strany bych již nežil.
Dost bylo ale kochání. Šel jsem směrem k jeskyni, která nebyla zrovna daleko, vlastně jen pár desítek metrů od akademie. Párkárt jsem tam již byl, není tam nic zajímavého kromě shyyracků, snad jen že v samotné jeskyni bylo více temné energie než ve všech učedníkách na akademii.
Když jsem přišel k jeskyni, bez váhání jsem došel dovnitř. Ihned po vstupu jsem narazil na pár těchto stvoření, ale žádný nebyl pro mě překážkou. Silou odstrčení jsem je lehce odstranil z cesty a šel dál až k takovému plácku. Shyyrackové určitě cítili mou přítomnost, ale něco bylo jinak. Většinou totiž hned útočí, ale teď nic, jako kdyby se báli, což mi ovšem vyhovovalo. Došel jsem tedy na ono místo a už začal jen meditovat a čekat, co se stane.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Meditace probíhala jako obvykle, až na to, že nyní jsi cítil proč skutečně Shyyrckové neútočí jako bylo obvyklé. Až na toto místo tě vedla temná energie, ke které se monstra nemohli přiblížit. Trochu tě sice zklamalo, že strach nešel z tebe, ale na tvých rukou nebyla žádná krev, která by budila respekt. Byl jsi vlastně čistý, až na své úmysly. Tohle však nebylo to prozření, ke kterému jsi měl dospět. To ti bylo jasné. Pokoušel jsi se dostat více do tranzu, současně být otevřený všem vnějším pokusům o přístup, to kdyby tě chtěl nějáký mistr kontaktovat. Vlastně jsi vůbec nevěděl, co to prozření je, čekal jsi v podstatě souboje s mečem a řezačku, tohle ti připadalo spíše Jedijské.
Pocity v tobě vřely, nebylo lehké je všechny rozpoznat a rozlišit. Bylo jednodušší je nechat jít, ale to by ti mohlo něco utéct. Ano, nebylo lehké ujasnit, z jakého důvodu tu vlastně si. A najednou to přišlo. Připadalo ti to jako sen, který se ti zdál. Bylo to ale trochu jiné. Nyní už byl jasnější. Viděl jsi se bojovat se sithem, zuřivá výměna úderů a chvatů byla naprosto neuvěřitelná, zatím jsi nic takového neuměl. Přesto jsi v té vší rychlosti zaregistroval i mistra Zak'ela, který stál opodál a sledoval vás dva bojovat. Vedle něj stáli další čtyři sithové. Souboj se zdál být nekonečný, jak ty i tvůj protivník nehodlal ustoupit a vaše schopnosti byly vyrovnané.
Všiml jsi si už poté pouze rychlé otočky, podskočení meče a konečný sek se už mlžil v temnotě. Nevěděl jsi, kdo vyhrál, mohl jsi si pouze říkat, že jsi to byl ty.
Zdálo se ti, že tohle je to prozření, ke kterému jsi měl dojít, i když jsi nechápal, co přesně to znamenalo. Měl jsi pocit, že tvůj úkol zde skončil a můžeš jeskyni opustit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.

To bylo vůbec poprvé, co jsem měl takové "vidění". Nikdy předtím se mi nic takového, ani podobného nestalo, ani ve snu, ani při meditaci. Bylo to ovšem velmi zajímavé, až mi z toho šel mráz po zádech a docela jsem se potil.
Když jsem konečně ukončil meditaci, byl jsem snad celý mokrý, bylo mi takové horko, jako kdybych se koupal v lávě na Mustafaru.
Co ... co .. co to bylo?
Řekl jsem si a zhluboka dýchal. Zvedl jsem se a pomalu odkráčel pryč z jeskyně. Měl sem divný pocit, že tento moment nastane brzo, ale nebyl jsem si jist kdy, kde, s kým, proč a o co vůbec šlo, jediné co bylo jasné je to, že to nejspíše pro někoho nedopadne dobře a já jen doufal, že né pro mě.
Více než samotný souboj mě spíš zajímala přítomnost Zak'ela a ostatních mistrů, jednalo se snad o finální fázi završenou nějakým soubojem a poté bych se stal právoplatným sithem nebo jen nějaká shoda náhod a nedorozumění končící soubojem? Momentálně jsem v tom měl zmatek, ale budoucnost ukáže jasnou pravdu.
Poté co jsem vyšel z jeskyně mi hned bylo lépe, cítil jsem se volnější, lehčí, přece jen to břímě temné energie soustředěné na jednom místě mi občas nedělalo dobře. Šel jsem tedy zpět k mistrům v akademii.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Po návratu na akademii se na tebe již čekalo. Čekal na tebe tedy jenom tvůj průvodce zkouškami, mistr Zak'el. Nic neříkal, ani se nijak nevyjadřoval k tvému předchozímu úkolu, jen stál a sledoval tě. Prozření nejspíše bylo jenom pro tebe, pomatoval jsi si na jednu z přednášek postaršího mistra, který už také není dávno mezi vámi. Povídal, že prozření přijde náhle, ale pochopit jeho pravý význam může trvat roky, možná i celý život. Dokonce jej nemusíme pochopit vůbec a proto by měla být jediná vaše snaha naplnit svůj osud, přijmout, co si pro vás Síla připravila. Starý mistr měl spoustu takových proslovů a poslouchali se lépe než žvásty ostatních mistrů, kteří šli slepě po moci.
Druhá část zkoušky...test schopností...
Řekl mistr a z chodby za tebou vyběhl jeden ze sithů a zaútočil na tebe mečem. Nečekaný a tvrdý úder bylo vůbec těžké postřehnout, naštěstí stála Síla při tobě a tak jsi na poslední chvíli aktivoval světelný meč, otočil se na patě a ještě při zaujímání stabilní pozice jsi nechal sklouznout jeho meč pryč od tebe. Zkusil ještě jednou nečekaně udeřit, ale to tvůj meč stál opět v cestě jeho a snaha nepřítele vyšla vniveč.
To jste už oba zabrali stejný postoj, lišící se teda vaším stylem. Zatímco ty jsi se postavil do útočného ataru, tvůj nepřítel zaujmul tvrdé Djem So!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.

Tohle jsem opět nečekal. Myslel jsem si, že závěrečný test je jen opakování kodexu, odpovídání na hloupé otázky a finální završení nějakým rituálem, ale opak je pravdou.
Když jsem zaujal útočný postoj neváhal jsem a zaútočil jako první, chtěl jsem to mít co nejdříve za sebou. Věděl jsem a věřil jsem, že mě neporazí, už dlouhá léta jsem byl vyzýván k souboji, ale nebyl jsem nikdy poražen. Ale když jsem si ho tak prohlížel, vlastně jsem tohoto učedníka neznal, ale necítil jsem v něm nějak zvlášť velké nadání v síle, ovšem nechtěl jsem ho podceňovat. Vyšel jsem vpřed a svižným stylem v podobě Ataru. Byl to rychlý, ale drtivý styl, který jsem podle mě skvěle zvládal.
Meč jsem držel lehce ale pevně v obou rukách, což bohatě stačilo pro tento styl a nechal jsem se plně ovládat silou, má ruka jako kdyby byla automaticky naprogramována a já jí vůbec neřídil.
Snažil jsem se hledat kritické chyby v jeho obraně a odhalovat slabá místa v jeho technice. Zároveň jsem si ale chtěl zachovat co nejvíce energie kdyby se náhodou souboj vláčel, byl jsem na to poměrně zvyknutý, mistr Zak'el totiž bral soukromé hodiny výcviku velmi vážně.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Stále jsi se bránil a pokusil jsi se i o několik útoku, nicméně bez pořádného plánu jsi věděl, že není možné rychle a efektivně zvítězit. Více pravděpodobné bylo, že tento sith vydrží víc než ty a tebe sundá pouhá únava. Byla tu i horší možnost, a to že tvoje nedostatečná agresivita mistra odradí a tvůj úkol odvolá či hůře - dostaneš se do jeho nemilosti a budeš popraven.
Snažil jsi se vyhledávat všechny slabiny oponenta, ale jediná jeho slabina bylo přílišné nadzvedávání rukou, když se vracel z útoku do obrany, to ale byla asi tak sekundová chyba.
Vůbec tě nenapadaly útočné kombinace, spíše jen taková podvědomá myšlenka, která tě nutila bránit se a vracet údery. Na nic lepšího jsi nepřišel. A v tom to přišlo, třetí otočka, na kterou napojil tvrdý úder byla podle tebe chyba ve stylu. Když se začínal roztáčet, upustil obranu aby dostal rychlost. V tu chvíli jsi si uvědomil, že tuto chybu udělal pokaždé, ale až teď po třetí jsi si toho všiml. Ovšem tuto chybu kompenzoval raným seknutím mečem, takže jsi si musel opravdu dobře rozmyslet, jak udeříš a kam, aby z toho nakonec nebyl double-kill.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.

Chviličku mi trvalo než jsem rozpoznal jeho chybu v kombu, což mi ale nějak nevadilo, jelikož jsem jeho údery takřka s přehledem odrážel a teď když jsem našel i jeho slabinu, byl jsem odhodlán zasadit finální úder.
Cítil jsem jak mi tělem lehce probíjí ohnivý nádech, jako kdyby mi sama planeta dodala sílu a energii. Chviličku jsem ještě počkal, než se dostane k jeho otočce a poté jako kdyby mé ruce automaticky zasadili rychlý a nečekaný úder přesně pod jeho podpaží.
Jeden přesný úder dnes rozhodl o mě jakožto vítězi a já si uvědomil, že někdy i v těch nejpropracovanějších kombech se dá nalézt slabina, musel jsem se ještě ale hodně co učit.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Pear »

Korriban.

"Výborně, Rowe, závěrečná zkouška naplní tvé spojení s temnou stranou. Vyjdeš do města a doneseš mi srdce pěti nevinných lidí. Poté se vypravíš na Coruscant a získáš mi hlavu nejlepšího Younglinga v řádu. Až poté dostaneš svůj titul, který si zasloužil. A pomatuj, nikdo ti nebrání páchat po cestě větší a větší zlo. Je to na tobě, dokuď mi ale nedoneseš pět orgánů a hlavu, nebudu s tebou komunikovat, ani v Akademii nenajdeš úkryt. Než splníš misi, jsi vyhoštěn z řádu a je na tobě, jestli to tak zůstane na věky."
Protože ti za zády ukázal prostředníček a šel si sednout ke stolu, mohl jsi pouze odejít pryč, protože už se nijak nechystal s tebou mluvit ani si tě všímat. Hned, jak jsi zalezl za dveře se rychle zavřeli a nebyl žádný způsob, jak se dostat dovnitř. Mistr na tebe jednoduše sral a neměl zájem se zahazovat s někým, kdo ještě stále nedokončil úkol a blbě čumí na dveře.
Proto tu bylo rozhodnutí, které jsi musel udělat. Buď se prvně vydáš pro hlavu younglinga, nebo najdeš opravdu nevinné občany města a vezmeš jim srdce. Mistr samozřejmě pozná, jestli je opravdu nevinný, nebo jsi prostě zabil prvního, na koho jsi narazil. Proto je tvoje volba, jestli půjdeš do školy nebo najdeš v domově důchodců starou pannu. Každopádně pokud si chceš říkat nadále Sith, měl by jsi se dát do práce.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Darth Revan »

Cestou na Coruscant.

Dostal jsem nelehký úkol se kterým jsem se musel vypořádat pokud se chci stát plnohodnotným sithem. Úkol to byl podle mě jedinečný, jelikož většina ostatních učedníků dostala mnohem lehčí a bezpečnější zkoušky, což mi ale nějak nevadilo, věřil jsem si a přemýšlel nad tím, zda má má mise nějaký hlubší význam, nebo zda li já sám nemám nějaký hlubší význam.
Sbalil jsem si pár svých věcí a neměl jsem důvod se nadále zdržovat, tudíž jsem se okamžitě vydal do hangáru. Nejdříve jsem se rozhodl jet na Coruscant, protože podle nejnovějších informací je minimální počet Jediů na jejich domovské planetě.
V klidu doletět na Coruscant, najít younglinga, seknou mu palici a zmizet, nic víc, nic míň.
Říkal jsem si a snažil jsem se nějak vymyslet plán který by mohl vyjít mezitím co jsem startoval loď. Neuběhlo ani 10 minut od mého posledního souboje a já už byl dávno na cestě.
"Uf, bude to dlouhá cesta, asi nastavím autopilota a půjdu meditovat."
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“