Belasting

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Pokračovat v této MPMce?

Ano
0
Žádná hlasování
Ne
1
100%
 
Celkem hlasů: 1

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Belasting

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi: (Ilsyavianiviethalla Sipartaki)
I když mistr přistoupil na můj hned první alternativní návrh mé pozice, byť jeho zdůvodnění jsem opodstatnila jen těmi nejlepšími argumenty, přesto jsem nepociťovala úlevu, která by měla přijít. Bylo to něco jako takový ten klasický pocit, že i když se vše zdá v největším možném pořádku, tak je tu stále někde nějaký háček. A ten dnešní jsem tušila někde v osobě svého mistra. Tedy, kde jinde by to mohlo být?
Každopádně budu muset trochu poupravit svoje vybavení a více ho stylizovat do chystané role. Nemluvě o připravení vlastního alter ega, která budu muset vymyslet kompletně od začátku,
rozhodla jsem se radši soustředit na praktické záležitosti a zahnala svá podezření, ať byla sebevíc oprávněná kamsi do hlubin mysli. Oblečení totiž bylo jen drobnou starostí na pět minut, patnáct, když si to budu chtít hezky přerovnat jak v zavazadle, tak ve skříni.
Navíc, pokud má být má postava napojena na tu vaši, tak by určitě neuškodilo vymyslet nějaké napojení a tudíž potřebuje nějaké informace, z kterých vycházet. Ten bod společného setkání určitě nebude radno podceňovat. A potom určitě budu muset znát alterego vašeho alterega, abychom vymysleli jednoduché napojení a tedy něco, v čem se bude moci šťourat místní rozvědka, než aby výrazněji prověřovali naše první krytí,
poznamenala jsem a čekala na to, co mi mistr odpoví, abych mohla přijít s konkrétním plánem a začít zařizovat jeho existenci. K tomu jsem hodlala využít i dvou známých v Chrámu, kteří byli velice schopní ve vytváření obsahu na holonetu, včetně jeho upravování.
Takže určitě jedny civilní šaty navíc namísto oděvu na dobrodružství, ten si každopádně jeden nechám. A pozměním i kombinaci líčidel, kdy si vezmu jednu sadu méně výrazných, které nebudou poznat, ale budou překrývat to, co budu chtít. Taky bych mohla zkusit vyžebrat ze zbrojnice nějaký starší blaster, byť z toho jsem příliš nadšená nebyla. Ale potulovat se v rámci takovéto mise bez viditelné zbraně by budilo možná víc podezření než naopak nebo sedmnáctiletá holka v čele huttského průzkumného týmu,
přemýšlela jsem nad složením svého vybavení při čekání na odpovědi od svého mistra. Zároveň jsem začala rozmýšlet nad něčím, co mi vždy zabíralo hodně času.
Ara? Nea? Orca? Taia? Viin?
začala jsem rozvažovat nad jménem, které se rozhodnu mít na této misi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Belasting

Příspěvek od Elinor Rahl »

Coruscant, Chrám Jedi: (Aerys Teral)

„Moje základní krytí bude Arden Thar.“
Jinými slovy, moje alias spojené s působením poblíž Rawova klubu přátel Republiky. Osvědčilo se v podstatně adrenalinovějších situacích, než je výlet kamsi do džungle ze stromů a z betonu. Jeho osobní historii a další s tím spojené věci jsem měl víc než zažité, navíc mě ten chlap svým způsobem bavil a necítil jsem se v jeho kůži... divně.
„A pokud jde o maskovací krytí... víš co?“
Něco mě napadlo a věřím, že s Ilsinými schopnostmi a dovednostmi to nebude průšvih.
Nebo i kdyby byl, v zásadě by se nic nestalo. Přes krytí, co jsem dával dohromady se SIS, se nemají šanci dostat ani ve chvíli, kdy by se všechny přitěžující okolnosti sebraly a vyrazily gizčím pochodem do okolního pralesa.
„Chci vidět, jak Thara zakamufluješ v rámci toho, na čem jsme se s Gwendenem domlouvali. Konec konců, znáš ho, ne?
Tomu se neříká "mistr si dává pauzu od myšlení", tomu se říká "takový malý testík".
Spojený s tím, že mistr má z pár věcí opravdu špatný pocit a chtěl by si v nich udělat jasno dřív, než mu potenciálně spadnou na hlavu.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Belasting

Příspěvek od Marinho »

Coruscant, Chrám Jedi: (Ilsyavianiviethalla Sipartaki)

Během několika desítek minut jste se nemohli dohodnout na krytí a způsobu, jakým se dostat a vystupovat v záchranné misi. Nakonec se ozval Aerys.

Nejlepší bude, když každý půjde samostatně, nebo ve dvou skupinách, budeme tak méně nápadní a zjednoduší to naše krytí. Thalla by měla jít s někým z nás, jestli si teda netroufá na samostatnou cestu.

Navrhl Teral a mrkl na tebe. Už několikrát ti nechal až neobyčejnou volnost, přestože jsi byla stále padawan. Ale tvé schopnosti a zkušenosti v této oblasti se mílovými kroky přibližovaly tvému mistru. Nabídl ti tedy jít pro tebe nejpřirozenější cestou, navíc se mohla zdát i bezpečnější, kdy se zmenšilo riziko, že jeden z vás nějakou chybou v krytí pohřbí celý tým.

*vzhledem ke zmizení rytířů je musím přebrat já, takže ti dávám možnost si vybrat sám, jak pocestuješ a jak se budeš krýt, skončit můžeš klidně výskokem z hyperprostoru, věnuj mi tam pár slov o cestě.

Elpizies, podzemí (Tiveun Hitali)

Amin se usmál a viditelně byl potěšen tvým nadšením do práce. Pokynul ti směrem ke dveřím, kterými jste přišli a které se ve stejnou dobu otevřely a stál v nich Farghul.

Farghul Vás doprovodí do vaší osobní ložnice a až budete připravena, najdete mne zde.

Věnoval ti drobnou úklonu a nasměroval si to k oltáři. Cestou sis mohla prohlédnout chodby, případně nahlédnout do některých místností, které měly otevřené dveře. Jediné narušení byli dva duchovní, kteří vlekli asi šestiletého kluka, který kolem sebe kopal a vrčel a vší silou se snažil ze sevření vytrhnout. Ani Farghul, ani nikdo z ostatních tomu nevěnovali pozornost. Stejně jako z mnoha jiných jsi cítila nadání v Síle, které ovšem evidentně nebylo nějak systematicky šlechtěno, jak tomu bývá u Jediů nebo jiných kultů, se kterými ses mohla setkat. Farghul určoval tempo, které nebylo nijak překotné ani tě nezdržovalo, měla jsi čas se věnovat svým myšlenkám, prohodit pár slov či se jen kochat chrámem. O několik pater níže a minut později jste dorazili ke tvé ložnici. Korrg, stojící před vchodem ti uvolnil cestu do tvé komnaty, kde již bylo vše přichystáno. Byla zde jednoduchá postel, malá skříň zhruba tvé výšky, psací stůl a vedle něj další větší stůl.

Velekněz Amin mi dal instrukce Vám splnit jakékoliv přání, které bude v mých silách. Jestli potřebujete nějaké konkrétní vybavení, či budete mít nějaké jiné přání, prosím, stačí říci nebo vzkázat po Korrgovi a postarám se o to. Nyní mne ale omluvte, mám ještě další povinnosti. Setkáme se u Velekněze.

Dal ti na srozuměnou Farghul a vyšel z místnosti a zavřel za sebou dveře. Zůstala jsi v místnosti sama a mohla jsi se věnovat svým věcem. Korrg pravděpodobně zůstal na chodbě.

*Udělal jsem na začátku zmatek v postavách, konkrétně Korrg a Farghul. Pro vyjasnění má Fargul (je kněz) vyšší postavení než Korrg (je akolyta).

Elpizies, chrám svaté Rakth (Eliss Ji'an Niss)

Když skončil rituál zasvěcení Rakth, pomáhala jsi uklidit svatyni. Když bylo vše dokončeno, odnesla jsi spolu s čerstvě zasvěceným cejch a další předměty do jedné z krypt, kde tyto předměty bývají uskladněny. Když jste otevřeli dveře, našli jste uvnitř malého chlapce, kterého si pamatuješ ze zasvěcování, kde dělal poskoka.

Nathane! Co tu děláš?
Zakřičel tvůj spolubratr a než se chlapec stačil prosmýknout mezi vámi, držel jej za límec. Chlapec se ho snažil praštit, kopnout nebo kousnout, ale nebylo mu to platné. S tvou pomocí jste jej odvedli k jednomu z kněží, který vás poslal za Aminem. Ten se na chlapce podíval a vám pokynul, abyste je nechali o samotě. Nyní jsi měla volnou chvíli, kdy tvé povinnosti prozatím skončily.

-to all-omlouvám se za slabý a opožděný příspěvek, podcenil jsem, jak je náročné si povzpomínat a navíc je Elp dost nestandardní svět, to ani nemluvím o výrazných změnách v osazenstvu. Pořadí odpovědí je volné, všichni jsou zkušení hráči, takže ví, co a jak, kde skončit a kde začít :) a snad to pomalu rozhýbeme, termín další odpovědi nebudu slibovat, čím dříve ovšem odpovíte, tím lépe :)
-Eliss a Tiveun se jen minuly na chodbě, takže žádná komplikace :)
-Eliss toto má jako úvodní příspěvek, můžeš si pojmenovat toho svého kolegu, jestli znáš jeho jméno ;) rozepiš se, jak potřebuješ
Naposledy upravil(a) Marinho dne 04.12.2015 08:49:44, celkem upraveno 2 x.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Belasting

Příspěvek od Kazma »

Elp, Rakth, podzemí (Tiveun Hitali)
o skoro dva roky později

"Jistě, Veleknězi."
Nechám se doprovodit Farghulem až do svého pokoje, nejsem si jistá, jestli není nežádoucí klást přímé otázky na sektu jako takovou a stejně nevím, jak se postavit k onomu faktoru, kdy váš svět ovládá něco jako víra v něco, co existuje jenom v hlavě. NA tuto polemiku věřím bude dost času později, nejdřív chci vidět jejich Alchymii, podle té pak posoudím, jestli má cenu zabývat se jejich kultem, pokud by ovšem znamenalo, že spolu souvisí, nebude mi zbývat nic jiného, než se zabývat i jím.
"Rozumím."
Odvětila jsem knězi a počkala, než za sebou zavře dveře.
"Exarcha řekl KnĚžímu, Kněz řekl akolytovy, akolyta otroku ..."
Ujasnila jsem si dosavadní názor a dala se do vybalování, jednalo se povětšinou o různé zábavné věci více, či méně stabilního charakteru. Zejména důležité byly zvláštní kameny rezonující s temnou stranou, vyzařovaly určitý druh energie podobný tomu na Shi-Ravezu, které jsem si rozmístila po pokoji, pak už jenom zbývalo uložit bilé roucho bezpečně do skříně a obléci si šedavé pracovní, oproti tomu reprezentativnímu mělo výhodu velkého množství kapes a přídavných poutek, takže jste se mohli pohybovat po rozlehlé laboratoři a mít neustále při ruce vše, co jste potřebovaly, jak kameny rezonující s Temnou stranou tak menší osobní množství ostrých skalpelů a nožů.
'I když ty možná budou také brzy patřit minulosti, díky posledním výzkumům ohledně přímého tvarování skrze Sílu, zatím je teprve v začátcích, ale už teĎ je jisté, že jen velmi špatně dokáže existovat něco nádhernějšího.'
Ze zbraní jsem si vzala jenom bič, meč je v laboratorním prostředí příliš nepraktický a neozbrojen chodí pouze hlupák, neboť na některé životní formy neplatí toliko demonstrace přímé Síly, jako spíše viditelné zbraně a fyzické bolesti.
Rozhodla jsem se vyrazit k Veleknězi, čím dříve začneme, tím bude má zvědavost nad jejich schopnostmi ukojena. Pokud tam ten akolyta stát bude, řeknu mu, aby mě odvedl k Veleknězi, nejsem si jistá, jestli bych to dokázala najít hned napoprvé a nechce se mi demonstrovat svou moc tímto způsobem, když si to projdu dvakrát tak už by se ztratit nemusela, nebo ne na této trase. Pokud tam akolyta z nějakého důvodu nebude, tak si cestu nějak vybavím a najdu a později budu požadovat jeho potrestání, i když oni to zřejmě zvládnou sami beze mě, přihlédneme-li k jizvám a cejchům...
Tak moment, co když je pro ně trest něco jiného, než to, co se dá zařadit do běžného uvažování většinové části Galaxie?
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Belasting

Příspěvek od Alyatur »

Elpizies, chrám svaté Rakth (Eliss Ji'an Niss)

"Oddanost, víra, svatá cesta a cíl ve jménu Rakth"

Přemítáme zatímco poslední ze členů opouští obřadní místo. Sorrek byl vždy metodickým bojovníkem. Jeho síla je příkladem. Naučit se potlačovat emoce, jenž oslabují duši. Povzdychneme a na malý moment obrátíme pohled na Sorreka.
Pochází z vysoké větve, jako my. Obřad zvládl bez jediného hlásku. Ach.., jak příkladná cesta. Jednou by to mohl být dobrý partner, bude-li to vůle nejvyššího. Geny silného válečníka s mocí alchymie Rakth. Jen je přílišně mladý...
Zavrtíme hlavou a setřeseme podobné myšlenky. Nyní se musíme soustředit na vlastní progres, ještě mnohého musíme dosáhnout než nastane čas. Přikývneme do prázdna a poslední složené plátno vrátíme do ozdobné police.
Nyní jej čeká největší zkouška. Bylo nám oznámeno, že jej povedeme. Musí najít své místo ve "společnosti".
Uvědomíme si, že jsme zase příliš zachyceni ve světě představ a rychle se snažíme oklepat. Poslední sluneční paprsky dopadají na velký symbol ve čtvercovém poli. Právě v tento čas se zdá místo nejmocnější. Jak vstup do magické brány.
Opřeme se o hůl a pozorujeme Sorreka jak se blíží. 16. letý chlapec však s konstitucí ostříleného válečníka, pozoruhodné.
Vše připraveno?
Zvolna položíme otázku, která by se spíše dala považovat za čistě řečnickou.
Doprovodíme tě do skladu. Stejně musíme zkontrolovat počty zásob.
Přikývneme a za neustálého opírání o hůl se vydáme k největšímu ze skladů. Přiložíme ruku na snímač a kývneme na společníka.
Jakmile to skončí seženeme si další svitek. Poslední dobou jsme ani neměli čas studovat.
Uvažujeme, až křik nás plně probere. Pevněji uchopíme rukojeť hole a nakoukneme do skladu.
Nathan? Tvoje skrývání skončilo. Pamatuj, ubozí jsou ti jenž se vyhýbají bolesti a poznání. Je to nejvyšší z hříchů. Musíš přijmout učení, jedině tak dojdeš cíle.
Domluvíme a se znechuceným odfrknutím zjišťujeme, že naše slova nebudou mít valného účinku. Znovu se opíráme o hůl, s již klidnějším hlasem se obrátíme na Sorreka.
Věříme, že zde pomůže jedině moudrost duchovních vůdců.
O tomto rozhodnutí se nemusíme se společníkem hádat. Pár dobře mířených ran vezme chlapci veškerou bojovnost a už je tažen do hlavní síně.

"Ti jenž hledají bolest, nacházejí sílu. Ti jenž nehledí na okolní lidstvo/společnost, stávají se nezávislými a nastupují cestu ke skutečné svobodě."

Po chvíli pátrání zjišťujeme nemilou zprávu. Velká čtveřice je zaměstnaná odpolední promluvou a jediný kdo se může chlapci věnovat jest nejvyšší velekněz.
Jsou jen dvě možnosti jimiž skončí tento scénář. Přijme bolest, nesmírnou milost Rakth. Nebo jeho existence bude ukončena.
Nahlas, pomalu a několikrát se nadechneme a vydechneme. Už otvíráme ústa k vydání souhlasu, však najednou ztuhneme. Na skupince procházející okolo nás je něco zvláštního. Vévodící dívka s jistotou nepatří sem. Její síla...
Jako vodopád jenž prochází celou zemí, fontána nekonečné energie. Nástroj a zároveň uživatel. Chvíli jen tak strnule stojíme a nasáváme plnými doušky nezměrný pocit. Rychlé ohlédnutí na Sorreka odhalí pravdu, on nic necítí. Naše zaujetí však sílí s každým dalším nárazem proudící energie, požitek závislých při prvním požití mocné drogy.
Jako v transu pokyneme Sorrekovi.
Odveď ho před velekněze. Nyní nás musíš omluvit, později tě najdeme.
Pokusíme se o letmý úsměv však oči již sledují ten záhadný zdroj.

"Nikdy se nebudeš bránit poznání, neb poznání vede k progresu. Poznání formuje tvé kroky a vede k dokonalosti. Nadbytosti, o kterou usilujeme."

Rychle zahneme zpět a sledujeme skupinu. Chvíli jen tak volně přemítáme nad podstatou. Musíme se uklidnit dříve než podstoupíme další kroky.
Kdo? Proč? Jak? DOST!
Sevřeme levou ruku v pěst a necháme záhadnou zajít do pokoje. Myšlenky poletují jako nezastavitelný proud, snad jako její chaotická energie.
Musíme zjistit více, poznání je naše životní cesta. Ano, životní cesta.
Dodáme si odvahy a pomalým krokem dojdeme až před dveře té záhady. Nezaujatě kývneme na Korrga stojícího u dveří.
Prozatím se o to postaráme, udělej si volno.
Snažíme se, aby to znělo co nejméně zainteresovaně. Upravíme rukavici na levé ruce a konečky prstů stiskneme tlačítko zvonku...

____________________________________________________________________________________________________________
Množné číslo má umocnit podstatu postavičky. Je to mírně odlišný případ něž klasická "schizofrenie". Dvě osoby jsou spojeny do jedné ne naopak, (čili jedno vědomí je tvořeno ze dvou osob. Nic není roztrženo, není to porucha osobnosti, avšak její spojení). Někdo s možností cítit sílu, dokáže tento jev bezpečně odhalit.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Belasting

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi: (Ilsyavianiviethalla Sipartaki)
Když bylo konečně vše dohodnuto, zbývalo před odletem provést poslední přípravy - zabalení věcí, potrvzení identit, vytvoření nějakých krycích historek a jejich vypuštění do holonetu a tak dále. Měli jsme připravený i nějaký přžedběžný plán toho všeho, jak by to mohlo probíhat, s tím, že jsme se rozhodli rozdělit a cestovat ve dvou skupinách.
V první jsem byla já a můj mistr, ve druhé náš kolega. Naše krycí charaktery se sice znaly, ale překryté identity nad nimi nikoliv a proto bylo nutné, abychom letěli odděleně. Jako hlavní identitu jsem tedy pojala dvaadvacetiletou dívku Taiu Jallo, která se však v rámci výletu vydává za znuděnou neteř svého strýce - Aricru. To mělo na oko sloužit jako krytí pro mé případné oddělení a slídění okolo, zatímco hlavní krytí by znamenalo plnění úkolů pro mého mistra, který zastupoval huttský kartel (jak jinak než ve skryté identitě) a zkoumal možnosti vytěžení z obchodních vazeb s impériem, protože hutti a kredity jsou prakticky nerozluční.

Kromě mé kompletní sady na líčení, jedněch společenských šatů (delší róba se vzorem), dvou běžných, jedněch venkovních, jsem si taky vyfasovala blaster, který měl být na první pohled co nejvíce nazdobený a vypadat spíše jako módní doplněk uvědomělé arogantní šlechtičny, než cokoliv jiného. Samozřejmě byl umístěn v malé kabelce, stejně jako zdobný komlink a takové ty líčidla přepychové značky, která ve skutečnosti nebyla tak účinná jako to, co běžně používám já. Světelný meč jsem si pak schovala na podvazek na pravé stehno jako obvykle v podobných situacích. Díky praxi to na chůzi nikdo nepoznal a mě nikterak nepřekážel ani v případě potřeby běhu.

Každopádně takto vybavená jsem šla převzít další instrukce před hangár, kde jsem se měla téže setkat i se svým mistrem. Detailní líčení jsem si chtěla nechat až na cestu, nyní jsem si pouze nabarvila vlasy na tmavě černé s téměř nepostřehnutelným odstínem zelené a spletla je do složeného copu, který jsem nazdobila postříbřenou mašlí. Neopomněla jsem ani na zdobnou sponu a pak samozřejmě lehký, ale blyštivý náhrdelník. Takto upravena jsem čekala na svého mistra a další informace, které nám byly přislíbeny.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Belasting

Příspěvek od Marinho »

Elp, Rakth, podzemí (Tiveun Hitali)

Věnovala jsi několik myšlenek prvním dojmům z poměrně odlišného světa. V některých ohledech mohl být prakticky totožný jako ve tvé domovině, ale v jiných byl tak odlišný a převrácený. Tyto rozdíly ale dělaly Galaxii Galaxií, vytvářely bohatství a prostor pro do té doby nečekaný růst,ale i nebezpečí. Jak se ale říká: Kdo se bojí, ať si umře v posteli. Právě ses věnovala již automatickému vyzbrojováni, každý krystal, pinzeta či náhradní skalpel měl své přesné místo, takže jsi dokázala, a někdy to bylo i jednodušší, pracovat poslepu a jen se nechat vést ozvěnami Síly, když jsi zaslechla nějaký mechanický zvuk ode dveří. Korrg by si nedovolil tě vyrušovat, pokud by nehrozilo nebezpečí či to nebylo akutní. Takovou situaci by ovšem doprovázel jiný hluk, než jen decentni zavrčení či zachrastění. Mohla ses tedy opět jen domýšlet či pátrat v Síle, co se ve tvém okolí děje. Připadně vyjít ven a konfrontovat narušitele.


Elpizies, chrám svaté Rakth (Eliss Ji'an Niss)

Když jsi zničehonic pustila malého chlapce a vydala ses přímo za neznámým tvorem, ani Sorrek, ani Nathan nestačili pořádně zareagovat. Nějaké zamumlání si Sorrek dokázal poskládat a vlastně mu nic jiného ani nezbývalo, už dlouho jsi, nebo vlastně jste hlavním objektem zájmu a i zasvěcení jako takovému věnoval jen tolik pozornosti, kolik bylo potřeba, aby to nebylo označeno za rouhání či kacířství. A i díky tobě zvládl na první pohled bravurně své zasvěcení. Přesto si většina, včetně velekněze, všimli pramene jeho odhodlání. Sorrek se za tebou otočil a možná chtěl i něco říci,ale když viděl jen tvá-vaše záda uhánějicí za kýmsi cizím, otočil se zpět na svůj původní směr a pokračoval k veleknězově komnatě, přiškrcený Nathan stěží držel se svým věznitelem krok.
Najít tvou novou zábavu nebylo tak těžké, když jsi věděla, Koho, nebo lépe řečeno Co hledat-tedy pro tebe naprosto unikátní projev Síly. Poslední překážkou mezi vámi byly jen dveře ... a Korrg. Ani jedno pro tebe nebylo žádnou, nebo v případě slušného a vychovaného přístupu jen velmi malou překážkou. Po tvém dalo by se říct rozkazu ukázal Korrg přinejmenším stejnou dávku odvahy, co ty. Jako nějakou imaginární zbraň ti přiložil prst doprostřed čela a varovným hlasem ti řekl.
Tato osoba je váženým hostem samotného velekněze. Jediná chybička či stížnost a do blízké smrti se ti nedostane jediné špetky milosrdenství Rakth.
Poté krok ustoupil, ale za žádnou cenu nepřipustí, aby se vzdálil a nechal svého chráněnce napospas tvým choutkám. Přestože byl Korrg akolytou,kam až tvá paměť sahá, nedalo se říci, že by to bylo pro nedostatek schopností nebo odhodlání. Právě naopak. Byl dokonalým akolytou a kdyby chtěl, dokázal by svrhnout Amina z jeho svatého trůnu a dosadit tam svůj, nebo spíše Farghulův zadek. Zatím jsi však nezaregistrovala jediný náznak chystání převratu. To ovšem mohlo také znamenat dokonalou přípravu, když jsi nebyla do ničeho takového přímo zapojená. Po stisknutí tlačítka ti nezbývalo moc jiných možností, než jen čekat.

- funkci Akolyty si představ něco jako tajemníka, zkrátka prodlouženou ruku Kněze.

Coruscant, Chrám Jedi: (Ilsyavianiviethalla Sipartaki)

Když sis byla jistá, že jsi připravena vyrazit na misi, přišla poměrně studená sprcha.
Tvé krytí je poměrně bezpečné, až na jednu poměrně závažnou mezeru. Nepřipadám ti příliš mladý, abych byl tvým strýcem?
Mrkl na tebe a pohodil hlavou jako nějaký puberťák. Bylo vidět, že na něm není ani smítko strachu či nervozity z následující mise. Samozřejmě věkový rozdíl takový vztah nevylučuje, jsou případy, kdy je strýc dokonce mladší než neteř, ale první dojem by vzbudil podezření a zájem o detaily.
Ale to jde jednoduše napravit jiným vztahem. Pokud bys netoužila být mou snoubenkou například. Myslím, že můžeme pomalu vyrazit. Tímto okamžikem musíme okamžitě ukončit naše vazby na Coruscant, Republiku a Chrám. Ať nás provází Síla a nechť se brzo setkáme. Naším místem setkání bude nejbližší kavárna tomu baru, vždy v 5 hodin odpoledne místního času. Několik dní nám cesta zabere, ty také nikam nespěchej
Chopil se velení pevně Aerys a silně stiskl ruku rytíři.
Neměj strach, počkám na vás i s tím srabem smotaným v kufříku.
Mistr vyčkal, než Gwenlden nastoupil do jednoho z frachťáků, kde vám zamával a zmizel uvnitř.
Naše identity zůstanou mezi námi. To, že o nás nejsou žádné informace může znamenat i to, že jsme malé rybky. Těch je v galaxii spousta. Mám informaci, že v rozvědce je krtek, takže jen omezíme naši závislost na zdrojích rozvědky. A získal jsem tuto informaci o našem krtkovi.

Kód: Vybrat vše

Ignac Ferrago
věk: 42
Rodinný stav: ženatý, žádné děti
povolání: jednatel těžební firmy Malchik s vládními činiteli / agent Republiky
vzdělání: Vystudoval obchodní management a diplomacii na Obchodní Univerzitě Rada Hanita v Kuat City, celkové hodnocení studia za B

U Malchiku 
Od 26 let 
- 6 let jako zajišťovatel těžebních koncesí na různých planetách
- nyní 10 let jako jednatel Malchiku s vládními činiteli
- před třemi dny zmizel, oficiální sdělení firmy: zdravotní dovolená na neučito, z důvodu nervového zhroucení
Již 4 roky pracuje pro republikovou rozvědku jako její agent, monitoruje vliv Impéria na lokální vládu, která s Imperiem oficiálně spolupracuje jen na obchodní úrovni.
Náš delší výlet si zatím můžeme zpestřit čtením novin a sledováním zpráv z Emeraude. Vždy se najde nějaká informace, která se nám může hodit. Jestli máš tedy sbaleno, vydáme se na nádraží a vymyslíme nějakou cestu do toho zapomenutého koutu světa. A můžeme pracovat na našem romantickém vztahu. Řekl mistr, jakoby to měla být zábava a vzal do ruky větší brašnu. U opasku se mu houpal obyčejný blaster a kdybys ho neznala tak dobře a necítila jeho stopu v Síle, nedala bys ani zlomený kredit za to, že je to Jedi, což se dalo říct i o tobě. Natáhl k tobě ruku, kdybys potřebovala s něco pomoci odnést.


Elpizies, kancelář plukovníka (Wyatt Trocano)

Elpizies má velmi omezené zdroje, zvláště co se týče rekrutů. Jednak jsme velmi omezeni místní vládou a jednak velká část obyvatel sem přiletěla jako zaměstnanci společností. Součástí Impéria je celý systém spíše jen formálně, na integraci se usilovně pracujeme, ale není nám příliš vycházeno vstříc. Z obyvatel tu zstoupena vyšší třída, nějaký náznak střední třídy, poté nižší třída a chudina, takže ...
V této chvíli se Unrell zastavila a něco si zběžně zapsala do datapadu. Zdálo se, že ji napadla spásná myšlenka, kterou ti ovšem nesdělila. Místo toho pokračovala v jiném tématu.
Můžete zůstat mým hostem, jak dlouho budete chtít. Pokud budete kdykoliv něco potřebovat, stačí říct a udělám vše pro vaši spokojenost. Kapitán Falkor je velitelem mé osobní stráže a jestli nic nenamítáte, přidělí pro vaši ochranu některé z mých mužů. Tato budova a okolí je velmi bezpečné, což se ovšem nedá říci o celé planetě. Může vás také seznámit s historií planety, kulturou a zajímavými místy.
Když ses zmínil, že tvoje přítomnost na planetě má nějaký vyšší cíl, plukovník se začervenala. Jeji pevné brnění tvrdého důstojníka se rozloupla jako zralý ořech a zdálo se, že se ve tvé přítomnosti nedokáže držet svého scénáře. Když ucítila horkou krev ve tvářích, rychle se otočila od tebe. Jako spasení pro ni se ozval komunikátor na jejím pracovním stole. Viděl jsi, jak se zády k tobě zhluboka nadechla, než stiskla tlačítko. Ozval se mužský hlas.
Plukovníku Unrell. V doku 23A15 došlo k incidentu. Vetřelec, který se ohlásil jako republikový špion zavraždil tři vojáky impéria, kteří jej přišli zatknout. Podařilo se ho ovšem neutralizovat a nyní je podroben výslechu. Měl u sebe dva světelné meče a dle všeho je to uživatel Síly. Seržant Broski Vám bude průběžně posílat výsledky výslechu.
Po chvilce ticha podržela Tzipi Unrell tlačítko pro odpověď.
Zdvojnásobte počet lidí v docích a provádějte důkladný sken všech přilétávajících lodí. Také proveďte prohlídku všech lodí v docích. Při sebemenším podezření prozkoumejte posádku lodí i loď samotnou už na orbitu. Identifikační údaje pošlete Centrále.
Po skončení rozhovoru se otočila k tobě, opět se stejným výrazem, jako když tě poprvé uviděla, po nedávné "příhodě" nebylo ani známky.
Zdá se, že váš přílet přinesl trochu akce do tohoto zapomenutého koutu galaxie. Doufám, že ten sebevrah nepřiletěl kvůli vám.
Snažila se situaci nadlehčit úsměvem, druhou větu ovšem řekla vážným hlasem.
Prozatím nechám kapitána Falkora, aby zajistil vaši bezpečnost alespoň do té doby, než se ten incident nevyjasní. Nyní se musím omluvit, ale mohu vás pozvat na večeři?
Taktně ti naznačila, že se ti nyní nemůže věnovat, ale také ti nabídla další setkání. Za dveřmi kanceláře stál kapitán, který byl připraven tě doprovodit k tvému bytu či ti sdělit nějaké informace. Do večeře ti zbývalo asi pět hodin.


-před Alym ať odpoví Kazma, pokud nejste nějak domluvení ohledně toho vašeho pokecu, Jordi ani Shisco v tomto nemá omezení. Pokud cítíte potřebu se mnou konzultovat některé věci, napište mi PMku a pošlu ICQ, tam jsem téměř neustále k dispozici.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Belasting

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Cesta na kosmoport: (Ilsyavianiviethalla Sipartaki)
Můj načrtnutý plán se strýcem byl mistrem víceméně zamítnut, nicméně ten nový navržený mi až tak moc neseděl. Nešlo o to zasnoubení nebo nutnost předstírat něco takového, ale prostě mi tam celkově něco nesedělo. Zprvu to byl jenom pocit a nutilo mě to se nad tím zamýšlet a trochu víc to pitvat, zatímco jsme mířili ke kosmoportu.
Jakým způsobem předával informace Republice? Posílal vždycky jenom informace, nebo byl i oboustranný kontakt? Ví o tom jeho žena nebo ne, měli spokojené manželství?
nadhodila jsem nejprve několik otázek, které mi jako první přišly na mysl. Mohlo to vést k prvním stopám, které by nás mohly navést na stopu muže, kterého jsme jeli hledat. Ze sledování zpráv jsem nebyla moc nadšená, ale byla to nezbytná nutnost, která opravdu mohla odhalit něco navíc a hlavně trochu víc přiblížit místní náladu a obecně věci, které budou k užitku při pohybu na planetě.
Na kolik přestupů poletíme? A kdy změníme identitu při přestupech? To tedy znamená, kudy poletíme - doporučuji i nějakou velkou planetu, kde poletíme z různých kosmoportů, na jeden přiletíme z jiného odletíme a právě tam si i změníme identity. Takže ze začátku klidně můžeme letět i jako pár, jak po tom srdečně toužíte,
navrhla jsem, když jsem si uvědomila, že nijak výrazně nespěcháme. V tu chvíli jsem si konečně uvědomila, co mi na tom "párování" nesedí - spíše jsem si vzpomněla na jednu holonovelu, kde něco podobného bylo.
A nemyslím si, že bychom jako snoubenci obstáli. Mladé páry mají tendenci být skoro neustále spolu, ale nám by prospělo mít prostor operovat separátně. A hlavně je to naše inkognito, které chceme, aby nám ho prošetřovali a po pravdě tam by bylo dobré drobné chybičky mít,
namítla jsem na mistrův předchozí návrh a hlavně to, co mi na tom nesedělo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Elpizies, kancelář plukovníka Unrell (Wyatt Trocano)

"Myslím, že to nebude potřeba..." ohradil jsem se oproti tomu, že bych měl obdržet osobního strážce. Umím se o sebe postarat.
Jakmile jsem se však zmínil o narušení Síly a o tom, že ve vesmíru se nic neděje náhodou, nemohl jsem si nevšimnout červeni, která se důstojnici vehnala do tváří.
No, zrovna tak jsem to nemyslel... I když... Nemyslel?
Když mi došlo, jak si to, co jsem právě řekl, plukovník Unrell mohla přebrat, na rty se mi vkradl lehký rozpačitý úsměv.
Co když jste právě vy, paní, tím důvodem, proč mě Síla přivedla sem dolů?
Z té myšlenky mě vyrušilo až zacvrlikání komunikační jednotky zabudované do stolu. A když Tzipi domluvila, pozvednul jsem obočí:
"Jediský zvěd?"
Hmm, tušil jsem, že to začne být zajímavé.
"Všechna čest tomu, komu se ho podařilo chytit."
A když na závěr zmínila pozvání na večeři, opět přesměrovala hlavní tok mých myšlenek příjemnějším směrem.
"Bude mi velikým potěšením, madam. Moc rád s vámi poveřeřím. Prozatím, Síla s vámi.
Když odcházím, po šlechticku jí věnuji decentní úklonu hlavy na znamení uznání, sympatií a toho, že si vážím její pohostinnosti.
A jakmile se setkám s kapitánem Falkorem, dotáži se ho:
"Jak se vyvíjí ta záležitost s jediským špehem?"
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Belasting

Příspěvek od Marinho »

Elpizies, kancelář plukovníka Unrell (Wyatt Trocano)

Plukovník nenaléhala ohledně nabídky ochranky. Ovšem je otázkou, jak moc bude tlačit, když by ses chtěl podívat do částí, kde nemá Impérium takový vliv.

Vojáci, kteří jej zatkli jistě budou potěšeni Vaší pochvalou. Kapitán Vám předá klíče od apartmánu v blízkém hotelu. Neodvážili jsme se Vám přesouvat osobní věci z lodi, obsluha v hotelu Vám je ale jistě na Vaše vyžádání přesune do pokoje.
Po těchto slovech se kolem plukovníka začali rojit nižší důstojníci a Unrell s nimi vždy jen něco krátce prodiskutovala a už pokračovali bočními dveřmi pryč. Takto se tam začala tvořit menší fronta a plukovník neměl příležitost se s Vámi rozloučit. Přesto jsi pochopil, že si můžeš zatím jít za svými zájmy. Za dveřmi do kanceláře stál Falkor. Na jeho otázku se na tebe podíval podobným pohledem, jaký ti věnoval u přistávací dráhy.

Tento incident se stále vyšetřuje a nejsem oprávněn Vám dávat informace.
Odsekne téměř drze kapitán. Ovšem jeho chování lze ospravedlnit tím, že zkrátka není podřízen tobě. Poté se k tobě nakloní a když ověří, že v okolí nikdo není, tlumeným hlasem pokračuje.

Zatím víme jen to, že Jedi není. První zprávy mluvily o tom, že je to šílenec, ale jeho výcvik mluví jinak.
Zdá se, že tvůj dobrý vztah s plukovnicí obměkčil jeho zelenou mysl.

Zde je karta k vašemu pokoji, vyprovodím vás ke vznášedlu, které vás doveze k hotelu. Tam se můžete ubytovat. A zde je kontakt na pověřeného důstojníka, nebude vás nijak obtěžovat. Má na starosti Vaši bezpečnost, proto ho prosím upozorněte, když budete opouštět hotel.
Podal ti tvrdou kartu modré barvy a malou kartičku s kontaktními údaji s jménem Seržant Diels.Poté tě kapitán doprovodil ke vznášedlu, odkud jsi se mohl přesunout k hotelu, ať už přímou, či oklikou. Nebyl by problém navštívit i nějaký bar či jiný podnik. Ve vznášedle kromě pilota seděli dva vojáci, vznášedlo bylo prostorné a jejich přítomnost tě nijak neomezovala.

*příspěvek ukonči v hotelu, po zabydlení, nebo před vstupem do jiné budovy.


Coruscant, Cesta na kosmoport: (Ilsyavianiviethalla Sipartaki)

Co se týče předávání informací, používali jsme k tomu několik spojek, zprávy byly šifrovány jako vzkazy pro jeho matku, která stále žije a jeho vzkazy jí dělaly radost, přestože na nich nebyla špetka pravdy.Co se týče jeho rodinných vztahů, neměli jsme informaci o nějakých konfliktech. Informátoři, kteří měli za úkol hlásit podezřelé události alespoň nic nehlásili. Od nich máme informaci, že zmizel i se ženou. Obávám se, že budeme muset vést vlastní vyšetřování, kterým zjistíme, že se zadlužil a nás zavolal, abychom jej dostali ze spárů věřitelů. Ale prověřit to musíme.
Mistr se nadechl, aby pokračoval v odpovědích na tvou záplavu otázek.

Jestli o tom věděla jeho žena? Předpokládám, že něco tušila. Tyto věci se skrývají těžko, zvlášť když žili ve společné domácnosti. Informace jsme jen přijímali a analyzovali. Sledujeme drtivou většinu obydlených planet, podle důležitosti se jim věnuje náležitá pozornost. My musíme zjistit, jestli jsme Elpizies nepodcenili.

No když si mě nechceš vzít, tak budeš třeba moje sestřenice.
Usmál se mistr a už tě automaticky chtěl familiárně pocuchat vlasy, ale zavčas se zarazil. Ví, jak dbáš na svůj vzhled a něco takového bys mu dlouho měla za zlé.

A u příští registrace vymýšlíš jména ty.
Vytvořil malou hru na ukrácení dlouhé chvíle cestováním. Když jsi se zmínila o postupu, jakým cestovat, viděla jsi snad nejzářivější úsměv za celou dobu, kdy se svým mistrem jsi.

Vidím, že padawan v umění dohání svého mistra, to bych mohl jít pomalu do důchodu.
Zažertoval, ale viděla jsi, že je s tebou spokojený. Zrovna jste přicházeli na jedno z menších "nádraží" a kolem vás procházelo čím dál více lidí. Proudy chodili tam a zpátky, skupinky lidí stály u tabulí, kde se zobrazovaly časy odletů a stanoviště lodí jak v rámci Coruscantu, tak i meziplanetární.

*cestu bych nijak nekomplikoval, do sektoru vede Hydianská hyperprostorová cesta, jen ve zkratce popiš události, které Thallu zaujaly a skonči výskokem lodi z hyperpostoru, případné zjištění informací pořešíme přes ICQ. Pro pořádek opět přikládám odkaz na stránku Elpu, kde je uvedený sektor a další astro informace.

Kód: Vybrat vše

http://cs.forceacademy.wikia.com/wiki/Elpizies
Elp, Rakth, komnata Hitali (Tiveun Hitali, Eliss Ji'an Niss)

/probíhá soukromá debata/

Elpizies, Důl Arius (Krax)

Džungle. Všude kolem neprostupná zeď zeleného pekla. Tisíce očí se dívá jedním směrem, několik stovek druhým. Civilizované ostrůvky ve válce s přírodou a těmi, co ji brání vlastními životy. Z ptačí perspektivy lze vidět kruhové, elipsovité či složitější tvary, vysekané do zeleného obalu planety. U nedávno vytvořených lze vidět černý prostor spálených stromů, u starších již je prostor zatravněn a u opuštěných lze vidět vítězný návrat vegetace, prorůstající ruinami. V nočním pohledu lze vidět nasvícený prostor stovkami reflektorů a trasy mezi těmito zvláštními útvary. Objeví se stromovité sítě, jejichž nejsilnější konce začínají či končí v hlavním městě Emeraude. Pohled z blízka je mnohem méně romantický. Důlní zařízení a několik obytných a pracovních budov, skladiště. Zbytek tvoří systém věží, zdí a plotů. Takto vypadá v různých obměnách každé zařízení na planetě. Osazenstvo se v pravidelných turnusech střídá, několik dní volna většinou tráví v barech a pochybnějších podnicích, v drtivé většině patřící právě zaměstnavatelům dolů.
Tento svět jsi ale již mohl opustit. Zaujal jsi svými schopnostmi šéfa a ten ti přidělil vedoucí pozici. Tvou prací nyní bylo dohlížet na jeho bezpečí, bezpečí jeho peněz, jeho podniků a pravidelné dodávky proviantu, zásob a čerstvých pracovníků do dolů. To poslední bylo nejnebezpečnější a zároveň nejnudnější. Hodiny trávit cestama mezi doly, hodiny čekat na vyložení zásob, překontrolování, naložit další lidi a pokračovat. Tato práce tě potkala jen párkrát do měsíce. Zrovna jsi sledoval vykládku zásob. Šéf dbal na to, aby se v dolech nechlastalo. Alkohol způsobuje spoustu problémů, od agresivity po záchvaty deprese. Zkrátka nic, co se hodí do krámu. Vylít mozek si mohou v barech. Tato zastávka je tvou poslední, zbývá už jen naložit vystřídanou posádku a zpátky do civilizace. Tvou pozornost zaujme jeden ze současné posádky, jak z lodi vynáší bednu a míří si to k ubikacím.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Belasting

Příspěvek od Marinho »

Vzhledem k neaktivitě hráčů, kteří se ani v anketě nevyjádřili, že by chtěli pokračovat, MPM definitivně ukončuji. Prosím autority o uzamčení a přesunutí na příslušné místo.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“