Pašeráci

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Přejete si pokračovat?

Anketa končí za 20.6.2015 19:37:28

Ano
1
50%
Ne
1
50%
Ano, ale jako singleplayer
0
Žádná hlasování
Jiné (napiš co)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 2

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Pašeráci

Příspěvek od Merthor »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy": (Renar Haulage)

Provokací zástupce kapitána jsem raději nechal. Ani to nebyl způsob, jak se někam dostal.
Pokud šlo o rizika kapitánova návrhu, ač bylo dobře, že se i on vyjádřil, nebyla ta o nic menší, než u Drobkova plánu.
Ostatní tím podle všeho taky zrovna nadšení nebyli. Z hlediska následků kapitánův plán taky nic nevylepšil. Se sférou vlivu místních gangů bychom se střetli tak jako tak. Což, jak jsem si musel přiznat i u ostatních mnou zvažovaných možností.
Pokud zde větší hráči měli jakékoliv zájmy, moc dobře si hlídali, aby jim do nich nikdo nevstoupil a to bychom mohli velice snadno, v případě snahy zmocnit se cizího transportu, získat prostředky jinou krádeží a dost možná třeba i hazardní hrou.
Dobrou popularitu bychom popularitu a obchodní příležitosti bychom si ničím z toho určitě nezískali.
O chování gangů jsem si z Coruscantu přeci jen něco odnesl a ani toto Shesheho tvrzení jsem nemohl jasně vyvrátit.

Dílčí shoda v rozhovoru byla zřejmě ještě kus cesty na před a tak jsem se i já rozhodl tentokrát setrvat v pouhém mlčení.
Pozorně jsem ale sledoval, co se bude dít dál a kam se situace v dalších okamžicích vyvine.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Pašeráci

Příspěvek od Xavier »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy"

Osazenstvo okolo stolu zachovávalo mlčení a každý byl pohroužen ve své myšlenky.
Dlouhou dobu nikdo nepromluvil, než nakonec protrhl ticho Doktor.
Ehm, takže sme se shodli že loď získáme zpět, jen teď ještě "diskutujeme" jak?
Otázal se ostatních, doufaje, že získá co nejvíce odpovědí.

Termín 16.2. Vzájemná interakce povolena.
PS: Když budete všichni jen mlčet tak se daleko nedostanem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Pašeráci

Příspěvek od Phate »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy":

Drobkovy návrhy a debilní připomínky mě začínaly pomalu vytáčet. Kritizovat umí každý a Drobek zatím nepřišel s ničím, co by alespoň vzdáleně připomínalo řešení týhle posraný situace. Seděla jsem a přemýšlela, jak by nám asi taková akce uškodila. Taris už dávno nebyl co dřív a obchod se hojně točil i v jiných soustavách. Nehledě na to, že častokrát i s mnohem větším obratem. Možná by nám to trochu podělalo reputaci převozníků a pašeráků, ale bez lodi můžeme tak leda rozvážet poštu na týhle podělaný planetě.

"Osobně je mi jedno, jestli se o nás bude povídat, že jsme lehce překročili hranici. Tyhle řeči brzo vyšumí, ale aspoň budeme mít zase zpátky loď a budeme moct fungovat." sdělila jsem osazenstvu svůj názor. Samozřejmě naprosto klidným tónem, aby si to někteří, zejména Drobek, nebrali jako útok.
S otázkou konkrétních osob jsem bohužel pomoct nemohla. Znala jsem jen našeho nemilého zákazníka a tuhle bandu.
"Pokud někdo někoho znáte, nebo víte jak se dostat k někomu, kdo by byl schopnej Litura sundat, tak sem s tim. Jinak to bude chtít menší průzkum." řekla jsem ještě, když nepříjemné ticho a pitomé pohledy, přetrvávaly.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Pašeráci

Příspěvek od Xavier »

Takže, jediný kdo se obtěžoval napsat byl Phate. Vaše neaktivita bude zaznamenána a pište dál(pokud tedy máte stále zájem psát)
Termín se tedy prodlužuje do 23.2.
Naposledy upravil(a) Xavier dne 16.3.2015 21:54:19, celkem upraveno 1 x.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Pašeráci

Příspěvek od Jordi Linx »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy": (Axis Aran)
Žádnou velkou bouři názorů jsem nerozpoutal a vlastně jsem to ani nemohl čekat. Nejvíc se angažovala asi Teyah, Drobek a Doktor, zatímco ostatní buď souhlasně přikyvovali nebo kroutili nesouhlasně hlavou.
To jsou ještě tak zdrcení tím, že jsme přišli o loď, nebo je jim to tak jedno ...
zvažoval jsem, promýšlejíc další možné kroky. Nakonec jsem si poposednul a zamyšleně se chytil za masku.
Fajn, tak tam nalítneme, půlka nás vychcípá, loď bude poškozená a budeme muset zmiznout nejenom z planety, ale z celého systému, ne-li dál. A to si připadám ještě jako optimista, Drobku,
vyjádřil jsem svůj jasný postoj vůči přímému útoku. Samozřejmě, že bych ty hajzly taky nejradši postřílel, ale nelétám vesmírem tak dlouho, abych se nic nenaučil. A co mě mí bývalí přátelé pašeráci naučili ze všeho nejvíc, bylo to, aby za tebe to nejhorší udělal někdo jiný.
Pokud bychom se měli držet mého plánu, tak budeme muset nejprve zmapovat situaci, pokud tedy někdo nemá trochu přehled o vztahu místních gangů. Pak vytipovat nejvhodnější kandidáty a způsob, který by ji přiměl k útoku. Já bych mezitím zkusil umazat podezření na naše zapojení tak, že nabídnu naše služby pro práci na naší lodi. Přecejenom ji známe nejlíp a celá nová nezkušená posádka se těžko shání,
přešel jsem ke konkrétnějším bodům, protože jinak bychom tu takhle seděli snad ještě týden.
I když jsme se taky moc kvalitativně nevybavili,
uvědomil jsem si nepříjemnou pravdu, ale pořád se s tím dalo něco dělat.
Taky bychom měli zmapovat prostory, kde je naše loď držena a třeba se i podívat po čemkoliv, co by se nám hodilo. Ideálně zvážit sabotáže některých systémů, abychom mohli lépe kontrolovat tok případné bitvy a držet hlavní boje mimo naši loď. Následně využít vřavy a zachránit loď, přičemž se ujistit, že nezůstane naživu nikdo, kdo by měl tendenci si ji nárokovat zpátky,
dokončil jsem hrubý plán, který jsem vymyslel a čekal, co přijde teď. Nebylo to ani zdaleka tak dokonalé, ale bylo to něco, co by mohlo vyjít. Rozhodně jsem tomu dával větší šanci, než přímému útoku, hlavně by takhle nemusel nikdo zemřít - i když jsem celou posádku pořád vnímal víc jako zdroje, než něco víc.
I když je pravda, že některé zdroje vůbec nevypadaly špatně,
pousmál jsem se pod svou maskou, když jsem pohledem letmo zalétl k Teyah a neopomněl jsem věnovat chvilku i Arryaně. Doposud jsem sice neměl příliš mnoho času na to se pokusit s nimi lépe poznat, ale obě byly zajímavé a na každé z nich bylo něco poutavého. Rozhodně jsem si tuhle možnost nechtěl v budoucnu nechat ujít, i když to nyní muselo počkat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Pašeráci

Příspěvek od Merthor »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy": (Renar Haulage)

Doktor si zřejmě zachoval jasnou hlavu. V diskusi totiž přišlo další Doktorovo tvrzení, které se nedalo popřít. Dokud jsem hrál roli člena posádky, patřila loď mezi priority. Jasně jsem přikývnul, tak aby to Doktor zahlédl. Pokud jsem si všimnul, nikdo proti takovénu shrnutí situace otevřeně neprotestoval. Ve způsobu, jak loď získat, byl ovšem podstatný háček. Zdálo se čím dál jasnější, že k uskutečnění každého plánu se budeme potřebovat vydat na průzkum a získat další informace. Tak se dalo přebrat i to hlavní, co jsem si odnesl ze slov Tey a kapitána. Bez informací bylo dost těžké říct co máme udělat a jaké při tom máme vyhlídky. Ale po jakých informacích máme pátrat? Každý navrhovaný způsob obnášel jiné riziko, každý z nich vyžadoval pohybovat se někde jinde a hledat něco jiného. Těch informací by mělo být co nejvíc.

Nakonec to byly tyto úvahy, které mě nakoply. Usoudil jsem, že je na čase přijmout to všechno, jako ten kdo doopravdy jsem, ne jen tek, za koho se vydávám. Oprášil jsem svůj původní názor, jak bychom mohli postupovat. Hodlal jsem to riziko přijmout. Pokud budou ostatní hledat někoho, kdo by udělal špinavou práci za nás, proč bych já nemohl hledat pádné argumenty, proč by měl Litur uvažovat jinak. Nezdálo se to nejlehčí, ale jisté možnosti jsem měl. Pokud bych měl štěstí, dalo by se to nastražit jako by to byla opravdu součást místního podsvětního bojem toho beze zbraní. Nebo by to pomohlo jednání.
"Fajn, a co omrknout další Liturovy špinavý záležitost. Určitě má spoustu věcí o kterejch by i nás nerad informoval," nadhodil jsem naoko ledabyle. Na tom nápadu z hlediska pašeráků nebylo moc podezřelého, akorát jsem nesměl vyzradit nic o způsobu, jakým bych mohl zařídit, aby se o tom co náš protivník nechce prozradit, dozvěděl někdo jiný.
"Nevím, kolik se toho dá zmáknout. Ale pokud může vyjít to ostatní, pak půjde prubnout i tohle. "
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Pašeráci

Příspěvek od Xavier »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy"

Tak pardon, ale kromě tvého mystického "nechme udělat špinavou práci někoho jiného" tady nikdo nepřišel s absolutně ničim, co by plán připomínalo alespoň zdaleka.
Ohradil se drobek. Kapitánův plán si však, stejně jako ostatní, vyslechl pozorně.
Tomu, že by si nás rovnou najal, bych moc nevěřil, ale zkusit to můžeme.
Prorokoval nenadšeně Punk.
Minimálně je to dobrej důvod, proč mu lízt do hangáru, v okamžiku, když to začne bejt ošklivý.
Navrhl Doktor.
Špínu nám na něj sice někdo klidně poskytne, ale ne zadarmo a pochybuju, že by sme se mu mohli momentálně revanšovat. A rovnou říkam, že dohody typu "Jednou si to vyberu zpátky" sou blbej nápad.
Nezatvářil se Drobek zrovna nadšeně na Renarovo návrh.
Každopádně se můžem mrknout po jeho nepřátelích, pár by jich tu mohl bejt. Jak je ale zlanařit netušim. Kdyžtak vymysli co jim nakecat aby byli ochotný vzít ztečí jeho hangáry.
Myslel dál Drobek.
Sabotáž a bordel při akci nechte na mě s Punkem.
Dodal.

Interakce stále povoleny termín 2.3.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Pašeráci

Příspěvek od Jordi Linx »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy": (Axis Aran)
Tendenci odsekávat skoro každý můj názor měl Drobek dobrou, stejně jako se chytal každé narážky na svou osobu, ale rozhodně nebyl blbej, což bylo důležité. A protože nikdo další s něčím alespoň vzdáleně se podobajícímu plánu nepřišel, tak se začala rozvíjet moje myšlenka. Do jejího dotažení bude potřeba spousta práce, možná i ústupku a podobně, ale hlavně informací a spolupráce. Možná to ani nemuselo být reálné, ale bylo to alespoň něco.
Přesně tak Drobku, abychom se rozhodli kudy a jak co provedeme, tak musíme nejdřív nasbírat informace. Zjistit, kdo by měl důvod jít proti němu, co by ho k tomu mohlo motivovat, ideálně, aby jsme nemuseli nechávat službičky a tak podobně. Takže první úkoly budou směřovat tímto směrem. Pak to probereme a rozhodneme, jestli to pro nás má význam tímto směrem, nebo budeme muset přijít s jiným řešením,
nechal jsem být Drobkovo ostré poznámky a přešel k detailnějšímu řešení plánu. Postupně jsem si pohledem prohlédl všechny přítomné a zvažoval, jestli mám tým nějak rozdělovat osobně, nebo to ponechat na nich.
Mimochodem, když budeme hledat možné rivaly nebo nepřátelé pro toho zmetka, tak se koukejte i po případných slabinách dotyčných. Někdy nejvíc nasere útok na nějakou lokaci, o němž může tvrdit, že jeho původcem by mohl být třeba právě ten zmetek, co nám stopil loď. Možností je hodně a my si je musíme dát dohromady, abychom přišli s takovým plánem, kdy odsud odletíme normální rychlostí a ten podrazák bude pokud možno někde pod zemí,
dodal jsem ještě jednu z možností, kterou bychom mohli používat k motivaci některých uskupení k útoku na naše milého přítele. V takovém případě by nás to stálo maximálně jenom trochu úsilí a žádné služby nebo zdroje, kterých jsme stejně neměli nazbyt.
Takže, nějací dobrovolníci? Nejprve, kdo půjde se mnou na diplomatické jednání? A kdo pak s kým se bude hlásit na co? I když nejspíš si rozdělíte oblasti, zjistíte, kdo v nich je, jak se staví k našemu známému, samozřejmě pokud možno nenápadně a pak případně vytyčíme cíle. Navíc by se hodilo nějaké ... soukromější místo pro porady. Kdybychom se tu scházeli pořád, tak budeme dost na očích,
přešel jsem rovnou k rozdávání úkolů, protože jsem to chtěl mít co nejdřív z krku. Takhle mi utíkaly různé příležitosti poznat krásy místních žen.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Pašeráci

Příspěvek od Phate »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy": (Teyah)

Konečně se začalo něco dít. I Drobek zanechal přiblblých řečí a rozhodl se něčím přispět a kupodivu to i dávalo smysl. Nemělo smysl si u někoho vybírat laskavost. Tyhle věci se většinou nakonec obrátí proti tobě, takže bychom mohli dopadnout ještě hůř než teď.
Poslouchala jsem kapitána a víceméně s ním souhlasila. Chce to zjistit co a jak to na téhle planetě chodí. Určitě tu bude pár lidí, kterým Litur leží v žalůdku. Popřípadě tu bude někdo, kdo by rád zaujal jeho místo v oboru. Ambiciózních hajzlů je v galaxii víc než dost a s historií, jakou tahle planetu má, jich tu určitě pár najdeme

"Myslim, že s diplomatickýma schůzkama bych ti mohla docela dobře pomoct." navrhla jsem kapitánovi a trochu šibalsky se usmála. Nebylo by to poprvé, kdy jsem svoje schopnosti využila k vlastnímu prospěchu. Když to tak vemu, tak to vlastně dělám pořád.
"V přesvědčování a navazování pozitivních přátelství mám celkem praxi." dodala jsem ještě a vyčkávala, jestli bude mít někdo jiný názor. Kupříkladu zástupce kapitána, nebo další ze zatím mlčících členů posádky.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Pašeráci

Příspěvek od Merthor »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy": (Renar Haulage)

Pokud šlo o informace, zatím jsem je určitě nehodlal kupovat. Základní vodítka jsem hodlal vyšťourat sám. Pochyboval jsem o tom, že bychom měli peníze i na nějakou opravdu cennou informaci. Svým způsobem mohlo stačit zahlédnout něco, co jsem vidět neměl. Každopádně věci se konečně dostaly k jakémusi pevného bodu, něhož se mohlo něco rozběhnout. Skutečně to vypadalo, že už tu nebudeme muset sedět dlouho. Naposled jsem usrkl trochu toho špatného pitva, pak sklenici napůl naklonil, nechal z vytéct malý zbytek na stůl. Tím jsem demonstroval, co si myslím a položil sklenici.

Rychle jsme zvažoval, co bych měl dělat já. Kde bych měl hledat podklady pro svou část záměru jako první. Kdyby nebylo jasné, že si na nás dají pozor až se během jednání v sídle toho darebáka nikam neutrhnu, nabídnul bych se kapitánovi. To místo bych si docela rád prohlédnul. Zrovna tam by se dalo něco najít. Jenže jsem kapitána znal. Věděl jsem, jak bude vybírat, ty které by měly jít s ním. Když se Teyah sama nabídla, zbávalo ještě druhé místo, kde to bylo relativně možné zkusit.
"Začal bych v blízkosti doků a těch hangárů. Tam bude určitě někdo, kdo má dost informací a může se dát přemluvit," navrhl jsem. Nešlo přitom jen o vyptávání, právě tam byla slušná možnost něco zajímavého zahlédnout, nebo zaslechnout. Taktické informace bych nechal na někom jiném. Předpokládal jsem, že si je stejně vezme na starost sám Drobek. Teprve, pokud bych neuspěl tam, zkoušel bych další místa, jako bary, kde by návštěva sama o sobě znamenala určité vydání.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Pašeráci

Příspěvek od Gnost Kohn »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy": (Klaus Kreszent)

Dlouho jsme mlčel. Možná až moc dlouho. Vlastně sám nevím, jestli jsem celou dobu vnímal, nebo ne, ale většina slov šla mimo mě, skze mě... nezastavila se, abych se nad nimi mohl zamyslet. Na mysl mi šly myšlenky, které mi radily toho nechat a odejít ze skupiny. Nakonec... pašeráctví nebylo o moc bezpečnější, než když je vaší hlavní náplní práce to, že po vás střílejí... a bylo v tom víc adrenalinu. Na druhou stranu... bylo to o dost pohodlnější.
Když jsem se konečně po nějaké době pohnul, začal jsem vnímat, tak nějak zpětně vnímat. Ty zajímavější věci mi projely hlavou a já se zamyslel nad některými plány. Prostřílet si cestu mě napadlo, nemá cenu, umřeli bysme, nebo... jsou vlastně i horší věci. Na druhou stranu rozpoutat válku gangů, nebo něco obdobného byla schůdná varianta. Kdyby to zařídil jen někdo znás, asi mimo našeho kapitána, moc by nás s tím nespojovali.

Na jednání nejsem moc mluvka, nejde o to, že bych neuměl mluvit, nebo nevěděl, co říkat... občas se stane, ale mám i světlé stránky. Mě jen nebaví ty prkotinky kolem vyjednávání, něco za něco. Mám rád jednoduché dohody, zabiješ toho a toho, dostaneš peníze, peníze předem, část předem. Na druhou stranu vyklepat z někoho informace, nebo je sehnat po těch "horších" barech bych svedl.
"Poked by bylo potřeba, můžu dělat bodyguarda... Místo pěkné tvářičky už je zabrané, takže mám smůlu. Nebo můžu jít sehnat nějaké info po barech... udělám co je potřeba." Pokrčím rameny a usměju se. Je mi to jedno, střílet po mě můžou tak jako tak, takže to výjde nastejno. Když se tak zamyslím, promluvil jsem poprvé po několika hodinách... možná po celém dni. Pokud nepočítáme nespočet nadávek, a vzájemných urážek, které padly poté, co nám vzali loď.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Pašeráci

Příspěvek od Xavier »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy"

K tomu, koho si kapitán vezme s sebou, z těch co se nabídli nikdo nic nepoznamenával a všichni nechali kapitána aby si vybral doprovod.
Pokud teda někdo neví ke komu konkrétně jít tak nám nezbývá než začít šmejdit.
Shrnul drobek fakt, že kromě kapitánovi výpravy za novým majitelem lodi nikdo neměl přesnější nápad.
Rozdělíme se do dvojic a každá proklepne část okolí. Nějaké požadavky na to, kdo chce jít s kym?
Zeptal okolosedících a vyndal mapu aby jste si mohli rozebrat území.

Termín 10.3. 2015. Vzájemná interakce povolena. Můžete mít i více příspěvků za kolo, ať se hejbneme.
Upozorňuji že garthovi se kupí neaktivita.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Pašeráci

Příspěvek od Jordi Linx »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy": (Axis Aran)
Konečně se zdálo,ž e se členové mé posádky probírají z letargie do níž byli uvrženi tou nečekanou ztrátou a selháním. Dobře jsem si pak zapamatoval, kde se chtěl nejvíce podílet a nabízel se. Je dobré vědět, na koho se můžete spolehnout v některých věcech a komu tak nějak záleží na výsledku na rozdíl od těch, kteří se prostě tak nějak vezou. Drobek se také zapojil do nějaké aktivnější práce, takže jsem se mohl soustředit víc na plánování a řízení toho, abychom na konci mohli odletět s naším plavidlem hezky a kdo ví, možná i s nějakou poptávkou, kterou bychom mohli získat během naší akce.
Jak říkal Drobek, dvojice budou asi nejefektivnější, proto s sebou vezmu jenom Teyah. Na zlého si ostatně můžu případně hrát já, ale pokud by se rád Klaus protáhnul, tak by mohl zkusit zjistit, jestli nemá Litur konkurenci a s něčí pomocí se s nimi trochu sptřátelit v nějaké blízké kantýně. Samozřejmě by to předtím potřebovalo trochu převléknout, aby vypadal víc jako Liturovec. Přece jenom vytvoření napětí mezi konkurenty by taky mohlo hrát v náš prospěch,
rozhodl jsem, že s Teyah bychom to měli ve dvou zvládnout co nejlépe. Hlavně jsem pak chtěl síly rozprostřít co nejvíc, protože jsme opravdu postrádali až zbytečně velké množství informací.
A možná by stálo za zvážení zkusit vymyslet způsob, jak zjistit, jestli třeba někdo z místní bezpečnosti na ně nemá pifku. Občas se i poldové můžou hodit jako kámoši. Každopádně bych začal sbíráním informací v kantýnách okolo Liturova sídla, kde budou jeho lidi. Poslouchat, sbírat informace a pak je sledovat dál. Třeba se prořeknou, že potkal někoho od těhle a měli převahu, tak se s nimi nepouštěl do křížku a už víme, že tihle by mohli jít chtít do nich,
nadhodil jsem další možnosti, jak získávat informace a přiblížil jsem i použitelné metody. Čekal jsem i na reakce ostatních, přece jen je nás víc a ostatní by taky mohlo napadnout něco užitečného.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Pašeráci

Příspěvek od Phate »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy": (Teyah)

Začlo se to hýbat a i ti, co doteď jen blbě přikyvovali, nebo mlčeli úplně, se začli do spřádání plánu zapojovat. Aspoň bylo doteď poznat kdo opravdu stojí o to, abychom dostali tu starou plečku zpátky. Nápad s dvojicemi byl dobrý a my s kapitánem rozhodně utvoříme kvalitní vyjednávací tým. Pokud bychom narazili na někoho hlubokomyslnějšího, na koho by moje schopnosti nestačily, Aranův "šamr" udělé svoje.

"Víme, jestli má Litur nějakou legální zástěrku pro svůj obchod? Kdyby jo, možná bychom se mohli vydávat za kontrolu z nějakýho úřadu, pod kterej jeho podniání spadá. Tihle kriminální pohlaváři jsou s úřady jedna ruka, když jde o legální část podnikání." navrhla jsem ještě. Ať už se dvojice rozdělí jakkoliv, někdo by zjistit info i v tomhle ohledu.
Litur by nebyl ani první, ani poslední kdo dojel na špatně spočítané daně.

"Kam vyrazíme my?" směřovala jsem svou otázku přímo na kapitána, zatímco se ostatní rozmýšleli kdo s kým a kam.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Pašeráci

Příspěvek od Xavier »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy"

Legálních podniků má hned několik.
Odpověděl na Teyahninu poznámku doktor.
Ale všechny drží dost daleko od těch méně legálních na to aby jsme toho dokázali využít obávám se.
Chvilku zavládlo ticho, zda nepřijde někdo s něčím dalším, když se tak nestalo, začal Drobek rozdělovat dvojice.
Já du teda s doktorem. Loert s Klausem. Arryana s Punkem.
Jak jmenoval dvojice rovnou ukazoval příslušné území, kde se měli poohlížet.
Nějaké dotazy, připomínky, námitky?

Termín 16.3. Pravidla zůstávají, Garth by se mohl konečně rozhoupat, nebo kdyžtak omluvit svou neaktivitu
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“