Bitva o Jabiim (aneb největší bitva v dějiných akademie)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Potan

Příspěvek od Potan »

Wedgova Skupina
Jabiim - bojiště
Snažil jste se probít k spadenému laatu ale ani né v půli cesty vám do plánu vlezl nepříjemný problém.
Homing spider droid.

Obrázek

Klopnový poručík se na vás podíval
Moji muži nemají protipancéřové zbraně, musíte ho vyřídit sami nebo všichni zemřeme

Potan

Příspěvek od Potan »

Bery
Jabiim, neznámo kde
Neš jsi se rozkoukal zjistil jsi že jsi tu sám uprostřed zablácené pustiny.
Ale úplně sám jsi nebyl.
Za sebou jsi uslyšel kovový hlas
Ruce vzhůru
když jsi se otočil stály za tebou 3 battle droidi a mířily na tebe zbraněmi

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

1. skupina
Jabiim - bojiště

Když jsme teď stáli před tím sedmimetrovým droidem a dívali se do mohutných hlavní jeho laserových zbraní, nebyl čas vymýšlet nějaké komplikované plány. Navíc bylo nutné počítat s tím, že jsme kvůli nepříjemné ofenzivě nepřátel ztratili Berryho, takže zbýváme jen já a Rstan. Otočím se tedy rychle k němu a povídám: Musíme tu bestii vyřadit z boje. K reaktoru se nedostaneme, ale když se nám podaří useknout mu nohu, máme vyhráno. Vytáhni si světelný meč a připrav se, musíme k němu doběhnout pod palbou. Pak jsem řekl klonovému veliteli: Komandére, schovejte se se svými muži a kryjte nás. Je jasné, že vaše střelba jeho štítem nepronikne, ale bude nám stačit, když na chvíli přestane střílet.
Velitel ihned provedl, o co jsem ho žádal. S dalšími klony ihned zaujali strategickou pozici za blízkým kopcem a okamžitě začali pálit droidovým směrem. Dívám se na Rstana a říkám: Dávej si pozor na to protipěchotní dělo. Vyběhneme na tři. Sleduji okolí a vidím hustou síť červených a modrých střel vycházejících z hlavní znepřátelených stran. V jednu chvíli se zdá, že modrá barva začíná mírně převažovat. Jedna! křiknu nahlas. V tu chvíli vedle nás explodovala střela z ionového děla. Musíme si pospíšit. Dvě! Kusy horniny a bláta létaly všude kolem a skrze hustý dým nebylo skoro vidět. Tím jediným, na co jsme se v tu chvíli mohli spolehnout, byly nekonečné proudy deště.
Tři!
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 22.11.2007 10:08:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

1. skupina
Jabiim - bojiště


Postupně se prokousáváme skrz bojistě!Všude kolem nás dopadají rakety a létají střely z blasterů!Podíval sem se na klona kus odemně,kterého zrovna smetl proti pěchotní kanon!
Sakra co na to říkáš Berry?
Čekám na odpověd ale nikdo se neozívá!Sakra stratily sme berryho!Rozběhnu se k Wedgovi ale již podle pohledu vidím že si toho také všiml!KDyž sem se ho chtěl zeptat kdy ho viděl naposled!Zemi rozryli střely blasterů!Podívám se odkud jdou!Přímo proti nám jde Homing spider droid!Wedge se chopil velení a řekl mi svůj plán!Souhlasil sem s ním a čekal na odpočet!Odepnul sem meč a prst dal na aktivační !
Zasype mně sprcha hlíny a kamení!Cítímse hrozně!Snažím se pomocí síly uklidnit!Na Wedgův povel se rozběhnu k noze spider droida!Své počínání zrychlím pomocí síly!Sem připraven okamžitě zažehnou meč pro odražení případných blasterových výbojů!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Potan

Příspěvek od Potan »

Wedgova Skupina
Jabiim - bojiště
Přiběhlu jste k droidovi a usekli jste mu nohu.
Ale dokázal stát i na třech nohách.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Jabiim

Sakra Nebyl čas se vzdát... Musim bojovat!!! nesmim zemřít. Zavřel jsem oči a čekal jestli mi někdo nepomůže, když jsem v síle spratřil Dashe, Wedga a Proti nim velký Homing spider droid. Omluvte mě... a vyběhl jsem vstříc klukům, ale nejdřív jsem sim sebral pomocí síly zbraně a přitáhl je ke svým nohám. Cestou jsem zmáčkl na svým světelným meči aktivační tlačítko.Co by na mém místě udělal Kit Fisto
_________________
Kit Fisto je můj vzor... :)
Naposledy upravil(a) Bastila Shan dne 21.11.2007 19:50:15, celkem upraveno 1 x.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Potan

Příspěvek od Potan »

Bastila Shan píše:Omluvte mě... a vyběhl jsem vstříc klukům.
A ty droidi co tě můžou střelit do zad budeš ignorovat?

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

1. skupina
Jabiim - bojiště

Vyběhli jsme vstříc hustému kouři se zapnutými světelnými meči. Nemusel jsem ani používat Sílu, protože jasné záblesky červené barvy dávaly jasnou odpověď na otázku, kde se droid nachází. Běželi jsme tedy oním směrem a můj plášť majestátně vlál na mých zádech. Když jsme opustili bílou mlhu, ani jsme se nezastavili. Já jen ukázal Rstanovi na nejbližší hydraulickou nohu. Pochopil mě a sám jí hrdinně jako první mocným švihem přeťal téměř v půli. Už v tu chvíli jsem viděl, že to ale k vyřazení toho droida stačit nebude. Jabiimské bahno se stalo naší nevýhodou.
Stroj se jen převážil a zbytek jeho mechanického pařátu se zabořil do rozbředlé hlíny. Už nebyl čas na ústup, protože droid se chystal vystřelit ze svého laserového děla. Oba jsme slyšeli hučení nabíjející se zbraně. Rstan se na mě podíval, já se rychle podíval kolem a viděl, že bude potřeba useknout mu alespoň tři nohy. Ukázal jsem mu proto na další pařát a vykřikl: To zvládneš, já se postarám tady o tu! Právě v tu chvíli však laserové dělo vypustilo mohutný proud vysokoenergetických fotonů, jež z ohlušujícím zvukem dopadlo vedle nás. Nevím, co se stalo se Rstanem, ale já byl odhozen několik metrů zpátky a měkké podloží planety mě opět zachránilo. Vstal jsem a jakkoliv to bylo bezohledné, nehledal jsem svého přítele, nýbrž se znovu rozběhl dokončit to, co jsme před chvílí oba započali.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

1. skupina
Jabiim - bojiště

Zažehnu meč a setnu nohu droidovi!Ten se ale jen zabořil pahýlem do země a střílel dál!
Sakra to je špatný!
Wedge mi ukázal na další nohu a řekl at jí přeseknu!Kývl sem že rozumím!Otočil se a rozběhl k další nozee!Plášt mi proděravěl výstřel z blasteru!Odrazím další na mně letící a pokračuji k noze!S ohlušujícím zvukem za mně dopadne střela z laserového děla toho droida!Tlaková vlna mi udeří do zad sprškou hlíny a kamenů a odhodí mně několik metrů daleko!DOpadnu na zem celý potlučený a odřený lehce krvácím z hlavy ale to nevadí!Zvedám se ze země a rozhlížím se co se stalo z Wedgem!Vidím jak běží k droidovi a nestrá se co se semnou stalo!Věděl sem že nemůže!Musí splnit úkol a vyřadit toho droida z boje!Přitáhnu si silou meč který leží kus odemne a rozeběhnu se k noze kterou sem měl přeseknout!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Jabiim

Sakra neni čas se vzdát... naštěstí byli jen tři. sebral jsem jim zbráně a silou jsem je přitáhl ke svému tělu... vběhl jsem, když v tom jsem viděl homing spider droid... vyběhl jsem, když v tom přede mnou vybouchla střela. v prachu jsem by dezorientovanej. Co by na mém místě udělal Kit Fisto???
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Clone squad

Jabiim - Úpatí kopce

Buch!!!
Další výstřel se roztříštil o můj kryt. Ruka mě štípala od dalšího zásahu, který jsem dostal pře malou chvílí. Má mysl se už uklidnila, už nebyla rozrušena z boje, teď byla chladná a necitelná. Teď mě již nevyvádělo z míry, když se bratr po mém boku svalil s roztříštěnou hlavou na zem. Už jsem nestřílel naslepo a bez rozmyslu. Ikdyž to bylo způsobeno také tím, že mi docházely zásobníky. Droidi naštěstí díky bahnu postupovali pomalu, a když se dostali na dostřel rychle je roztříštila salva z našich zbraní. Ale ikdyž jsme se drželi, nemohli jsme dlouho odolávat početní přesile droidů.
Skrčil jsem se zpátky do úkrytu a vyhodil prázdný zásobník. Z opasku vytáhl nový a začal ho strkat do zbraně. Už jenom dva. Jestli ty ATčka nepříjdou do čtvrthodiny, jsme v řiti. Rozhlédl jsem se, ale nikde je neviděl. Doufám, že je to tím, že jsme na špatné straně kopce.

Uživatelský avatar
!Wolf!
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 465
Registrován: 04.9.2007 12:20:36
Bydliště: Chrám Jediů ubikace č. 117
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od !Wolf! »

Jabiim - Bojiště

Udělám gesto se svými pistolemi (protočím je na prstu...)
a utíkam za zbytkem chlapů...doběhnu buriho a jdu po jeho boku
a mezitím postřílím dva droidy a 1 bitevniho droida...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ať vás síla provází!

Potan

Příspěvek od Potan »

Clone Squad
Jabiim-Upatí kopce

Droidů bylo čím dál výc, už vám docházela munice a většina vás padla.
I ARC dokázali že nejsou všemocní a pod střelami drodiů padají stejně jak ostaní.
Droid vás obklíčili, zbylo vás ani ne dvacet, stoho jen 6 ARC.
Byly jste prakticky bez munice.
V tom se ozvala vaše záchrana.
Slyšeli jste výstřeli z obrovských laserových kanonu a pak jen lítajíci kusy hlíny a droidů.

Obrázek

AT-AT už konečně dorazily.

Potan

Příspěvek od Potan »

---------
Chtěl bych jen oznámyt, že kdo by měl zájem sehnal jsem Bitvu o Jabiim v E-formě.
Kdo by měl zájem napište mi přes icq nebo PM a pošlu vám odkaz. :wink: :wink:

Uživatelský avatar
!Wolf!
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 465
Registrován: 04.9.2007 12:20:36
Bydliště: Chrám Jediů ubikace č. 117
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od !Wolf! »

Jabiim - Upatí Kopce

Munice už mi téměř došla...ted už jen přemýšlím co bude
dál najednou se ozve pomoc...No konečne už bylo na čase
pomyslím si a ted už jen čekám se se bude dít...střílím z posledních
zasobníků a hážu paralizerní granaty dva si ještě necham...
kdyby nahodou....
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ať vás síla provází!

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“