Vzorová Přihláška (Jedi/Sith, Voják)

Do této sekce umisťujte přihlášky vašich herních postav.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6474
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Vzorová Přihláška (Jedi/Sith, Voják)

Příspěvek od Jordi Linx »

Podrobnější článek o tvorbě postavy, který by vám mohl hodně napovědět:

Kód: Vybrat vše

http://forceacademy.net/clanky/clanek_tvorbapostav.htm
Vzorová přihláška pro uživatele Síly (Jedi, Sith a jim podobní)

Jméno: James Nightwalker
Jméno si snažte zvolit tak, aby zapadalo do vesmíru Star Wars a odpovídalo zvolené rase (uznejte, že Jedi jménem Lojza Kobliha apod. je nesmysl)

Titul: Padawan
Rovnou si sem napište padawan(pokud hrajete za Jediho) či učedník(Sith), jinou hodnost obdržíte až poté, co absolvujete výcvik, poté další mise apod. .

Rasa: Člověk
Zde si vyberte jakoukoliv libovolnou rasu ze světa Star Wars - ale nezapomeňte aby tomu odpovídal název planety narození a jméno.

Rok narození: 42 BBY (nepovinný údaj)
Rok, kdy se vaše postava narodila. Tento údaj je sice nepovinný, ale pomáhá konkrétně určit dobu, kdy bude vaše postava hrát.

Planeta narození: Dantooine
Planeta na které se vaše postava narodila.

Životopis postavy: Narodil jsem se svým rodičům na Dantooinu, kde žili jako spokojení farmáři. Když mi bylo pět let, tak proběhlo několik útoků na místní farmáře, což zaujalo pozornost v republice, protože klesli dodávky z našich farem. Proto sem byl vyslán rytíř Jedi. Ten během svého vyšetřování vyzpovídal i naši rodinu a rozpoznal ve mě cit pro Sílu. Proto po vyřešení svého úkolu mě se svolením rodičů odvezl na Coruscant, kde jsem byl přijat do výcviku. Alespoň takzo mi bylo vše vyprávěno a já od té doby začal žít v Chrámu Jedi, kde jsem z počátku navštěvoval hodiny mistra Yody. Když jsem dosáhl potřebného věku, aby se ze mě stal padawan, tak mi byl přidělen i mistr - ten můj se jmenoval Chal Ristos abyl hodně přísný. Pod jeho dozorem a výchovou jsem cvičil až doposud.
Snažte se aby životopis obsáhnul, jak jste byli přijati do řádu a proč - nezapomeňte, že Jediové přijímají svoje padawany v nízkém věku (3-7 považuju za vhodný, kdy ten běžný průměr je okolo 5 let, toho se snažte držet), vhodná zápletka se vždy hodí(neznamená, že musíte hned mít sirotky - Jediové brali častěji děti od rodin s oběma rodiči). Je nutno téže podotknout, že vzhledem k nízkému věku si to málokdy můžete pamatovat a je to tedy víceméně z doslechu. Proto u Jediů se snažte v životopise více zaměřit na své působení v Chrámu(či lokalitě, kde budete učeni) či nějaké stručně podané příhody. Mistra, jež si vás vezme jako padawana nemusíte jmenovat, pokud chcete, tak si dávejte pozor na kanonickou verzi(Obi-Wan nemohl mít jiného padawana než Anakina např.). Taky se snažte dodržovat rozsah MINIMÁLNĚ 5-15 řádků - pokud to bude stručnější, ale vysvětlí vše potřebné, tak se většinou zlobit nebudeme. Pokud napíšete delší životopis, ani to rozhodně není problém - pokud to však nebude x stránkový román, ale i takový životopis si někteří moderátoři s velkou chutí přečtou.

Barva čepele: Zelená
Jedi si může vybrat z celé škály barev - modrá, zelená, žlutá, oranžová, stříbrná(nepříliš obvyklá), fialová, zlatá, růžová a to i v několika odstínech (světle modrá, tmavě modrá, azurová apod.).

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč
Zde si určete svůj světelný meč, jako padawan budete mít jednoduchý jednočepelový jako všichni, ale po 'povýšení' na Jediho, později jsou možné i jiné - neobvyklé meče si však předem dovolte u některého z moderátorů(nejlépe pro období, kam se chcete přihlásit).

Styl boje se světelným mečem: Soresu, Niman
Zde si vyberte ze sedmi forem boje se světelným mečem(Vaapad je velice obtížný a prakticky se nebude povolovat) - pokud nevíte jaké formy co dělají, tak klikněte na odkaz dole pod ukázkovou přihláškou - tam jsou dané formy popsané.

Schopnosti: Vysoké skoky, cit pro užití Síly(vycítí, když někdo v blízkosti použije Sílu - jakýmkoliv způsobem)
Zde napíšete schopnosti, které máte jako padawani(takže žádné blesky, zvedání velkých loďí nebo jakékoliv pokročilé techniky - maximálně zmínit, že se je začínáte učit).

Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith... : Pokročilé zdvihání předmětů(i těch větších), schopnost vidět pomocí Síly živé bytosti skrz zdi
Schopnosti, které by jste rádi měli jako rytíř Jedi - většinou vám je později ještě musí schválit váš moderátor(člověk který povede váš výcvik a vaše mise).

Vzhled, poznámky: Vysoký, zrzavý s zelenýma očima, na veřejnosti tichý a nenápadný, ale přesto dokáže být výrazný, pokud je potřeba.
Zde popište charakteristiku nebo zajímavosti o vaší postavě - ale prosím vyhýbejte se 'zvrhlostem' typu - zabije každého zubaře, kterého uvidí, je to sice zábavné, ale nepodporujeme to.

Rozsah znalostí o SW: Stará filmová trilogie, seriál Clone Wars, Knihy o Darth Baneovi, hry KoTOR I a KoTOR II
Zde nám popište, odkud čerpáte své informace a zdroje o SW. Pomáhá nám to k lepšímu přístupu k vašemu výcviku, stejně jako používání některých výrazů. Nemusíte vypisovat všechny knihy, pokud jich máte načteno mnoho, či jednotlivé názvy epizod komiksů a seriálu. Co přesně napsat ? Filmy(stará či nová trilogie), Knihy (Zahnova trilogie, knihy o Bobbu Fettovi, všechny z období Vongů, vše od Zahna, v případě jedné knihy její název, Seriály(The Clone Wars(kterou sérii), Clone Wars), Komiksy(zde názvy sérií - Legacy, Rebellion, Empire, Invasion, ...), Hry(Jedi Academy, KoTORy I a II, SW: EaW atd.), případně něco dalšího relevantního.

Odhadovaná častost hraní: Pravidelně tak jednou za dva dny
Zde napište, jak často odhadujete, že jste schopni na svou postavu odpovídat nebo byste chtěli. Je to pouze orientační údaj pro přehled. A opravdu bych zde byl opatrný a nepsal desetkrát denně.

Kontakt: 123456789, e-mail: James.Nightwalker@starwars.sw
Kontakt, na kterém jste k sehnání - neuvádějte prosím smyšlené údaje, nebo e-mail který už rok nepoužíváte.


Odkaz na encyklopedii hvězdných válek (je sice v angličtině, ale opravdu obsáhlá):
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Odkaz na popis forem boje se světelným mečem:
http://forceacademy.net/hra/viewtopic.php?t=1449

Pokud si nevíte i přesto s něčím rady, tak se zeptejte !
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 26.10.2011 11:44:36, celkem upraveno 6 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6474
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vzorová přihláška pro vojáka, žoldáka a podobná povolání (rebel, republikový, imperiální)

Jméno: Nicholas Doommaker
Jméno si snažte zvolit tak, aby zapadalo do vesmíru Star Wars a odpovídalo zvolené rase (uznejte, že Jedi jménem Lojza Kobliha apod. je nesmysl)

Povolání: Rebelský voják
Napište sem povolání, které by měla vaše postava vykonávat od výcviku dále. Například Voják(plus neopomeňte napsat stranu na níž se účastní bojů), nájemný žoldák, pilot, lovec lidí, pašerák apod. .

Hodnost: Kadet
Rovnou si sem napište kadet(nehledě na období či stranu), jinou hodnost obdržíte až poté, co absolvujete výcvik, poté další mise apod. . Pokud volíte nevojenské povolání, tak vyplňovat nemusíte, nebo zkopírujte kolonku povolání.

Rasa: Člověk
Zde si vyberte jakoukoliv libovolnou rasu ze světa Star Wars - ale nezapomeňte aby tomu odpovídal název planety narození a jméno.

Rok narození: 18 BBY (nepovinný údaj)
Rok, kdy se vaše postava narodila. Tento údaj je sice nepovinný, ale pomáhá konkrétně určit dobu, kdy bude vaše postava hrát.

Planeta narození: Rendili
Planeta na které se vaše postava narodila.

Životopis postavy:
Narodil jsem se Miriam a Danielu Doommakerovým na Rendili, kde pracovali pro místní Rendili StarDrive, jež v tehdejší době zásoboval imperiální flotilu. Nebylo náhodou, že oba pracovali ve stejném týmu v loděnici, díky čemuž se taky seznámili. Přede mnou měli ještě o rok dříve moji sestru Dianu. Když mi bylo osm, tak oba rodičové zemřeli při nešťastné nehodě, kdy je a zbytek jejich pracovního týmu zastihla exploze při stavbě nové loďi. Tehdy jsem byl také rozdělen od své sestry, která se stala posluhovačkou v domácnosti imperiálního důstojníka, zatímco já dělal poskoka v loděnici. Tam jsem pracoval až do svých osmnácti, kdy jsem se doslechl o rebélii, jehož loděnice mi vzali rodiče a jehož důstojníci mi vzali mou sestru. Pomalu jsem chystal plány jak uniknout, když se mi naskytla příležitost sama o sobě, kdy několik dalších sympatizantů s rebely se rozhodlo využít zmatku po explozi první Hvězdy Smrti a ukrást jeden dreadnaught. Neváhal jsem a šílené se opravdu stalo skutečností a podařilo se nám zmizet. Po dvou týdnech cestování jsme nakonec byli nalezeni rebely a přijaty mezi ně po bezpečnostní prověrce, tehdy jsem byl zařazen do výcviku jednotek.
Sem popište váš životopis či i něco o minulosti svých rodičů do doby, než jste se dostali na vojenskou akademii nebo jiné výcvikové středisko

Hlavní zbraň: Blasterový puška KX-60
Zde napište svou primární zbraň, kterou používáte od ejrůznějších blasterových pistoli až po to, co unesete.

Záložní zbraň: Malá časovaná nálož s ostrým hrotem, takže se může zabodnout do zdi.
Zde můžete uvést svou druhou zbraň, což bývá většinou blasterová pistole, vrhací nože, vibronože apod. .

Styl boje: Rázný(Při malém počtu se snaží procpávat dopředu, při velkém si vypomáhá vrháním výbušných náloží) s krytím
Zde popište svůj styl boje, takže jestli radši útočíte přímo blastery, postupuje postupným krytím, plíží se při stěnách a užívá nůž, hází před sebe tunu granátů apod. .

Schopnosti: Specializace na výbušniny, zbraně středního dostřelu.
Charakter uvede schopnosti svého charakteru, ať už je to pilotáž, používání zbraní, ale třeba i umění švindlovat apod. .

Vzhled, poznámky: Střední výška, husté černé kudrnaté vlasy, černé oči, na veřejnosti se snaží být nenápadný, ale v kantýně si dovolí popustit z kopýtka, stejně jako v přítomnosti přátel.
Zde popište charakteristiku nebo zajímavosti o vaší postavě - ale prosím vyhýbejte se 'zvrhlostem' typu - zabije každého zubaře, kterého uvidí, je to sice zábavné, ale nepodporujeme to(až na vzácné výjimky).

Rozsah znalostí o SW: Stará filmová trilogie, seriál Clone Wars, Knihy o Darth Baneovi, hry KoTOR I a KoTOR II
Zde nám popište, odkud čerpáte své informace a zdroje o SW. Pomáhá nám to k lepšímu přístupu k vašemu výcviku, stejně jako používání některých výrazů. Nemusíte vypisovat všechny knihy, pokud jich máte načteno mnoho, či jednotlivé názvy epizod komiksů a seriálu. Co přesně napsat ? Filmy(stará či nová trilogie), Knihy (Zahnova trilogie, knihy o Bobbu Fettovi, všechny z období Vongů, vše od Zahna, v případě jedné knihy její název, Seriály(The Clone Wars(kterou sérii), Clone Wars), Komiksy(zde názvy sérií - Legacy, Rebellion, Empire, Invasion, ...), Hry(Jedi Academy, KoTORy I a II, SW: EaW atd.), případně něco dalšího relevantního.

Odhadovaná častost hraní: Pravidelně tak jednou za dva dny
Zde napište, jak často odhadujete, že jste schopni na svou postavu odpovídat nebo byste chtěli. Je to pouze orientační údaj pro přehled. A opravdu bych zde byl opatrný a nepsal desetkrát denně.

Kontakt: 223456789, e-mail: Nico.Doommaker@starwars.sw
Kontakt, na kterém jste k sehnání - neuvádějte prosím smyšlené údaje, nebo e-mail který už rok nepoužíváte.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Přihlášky herních postav“