Mafia MPM - Hodnocení

Zde se nachází hodnocení k proběhlým MPM, turnajům, soubojům nebo různým projektům.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6469
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Mafia MPM - Hodnocení

Příspěvek od Jordi Linx »

Bylo odehráno 62 herních kol(+ nespočet meziodpovědí).
Popsalo se 35 stránek na fóru.
Celkem bylo napsáno 522 příspěvků.
Moderátor prohodil během odpovídání více tisícovku kleteb ve více jak deseti známých i neznámých jazycích.
Počátek: 11.3.2011 22:20:53
Konec: 07.4.2013 21:09:53
Hrálo se tedy přes dva roky a dohromady se zúčastnilo 26 postav. Dokončili pouze dva, 8 jich bylo popraveno, z 16 se stala NPC.
Dohromady se tedy MMPM účastnilo 24 hráčů, kdy dva měli po dvou postavách, jeden obě najednou, jeden dvě po sobě.

Ocenění:
Ten, který nebyl: Ralz Vamok(Orita Kill)
Pán s omluvenkou: Abin Ferrence(Garth Devilman)
Berserker: Leman Rae(Mandalorian)
0100010001110010011011110110100101100100: SH-11(Shisco)
Překvapení v kabelce: A'kemi Hattori(vodovod)
Tak hezká, až by ji praštili: Elisa Dyre(Elinor)
Mr. Perfect: 74(Xavier)
Pan spolehlivý: Luca Abé Lugano(East.wood)


Hodnocení hráčů:
Abbé Lugano (East)
Odehráno: 45/62 kol
Hodnocení: 92%
Slovně: Spolu se Shiscem jasně nejlepší hráči, protože krátkodobá kvalita bohužel v MPM nestačí. I když sem tam napsal slabší příspěvěk, patřil mezi jistoty, na něž se člověk mohl spolehnout. Ale hlavně, byl jediný, kdo vydržel od začátku až do konce a to navíc s poněkud netypickou postavou, jejíž charakter vystihl dobře.
Osud postavy: Spolehlivý poručík, na nějž se Don může vždy spolehnout a nemá důvod pochybovat. Pokud by se někdy něco Alovi stalo, tak první volba na nového Consiglieriho.
Poslední slova: "Tak co, půjdete i do tohoto rizika?"

SH-11 (Shisco)
Odehráno: 23(1 omluveno)/38 kol
Hodnocení: 90%
Slovně: Hrál za droida a to se vší parádou. Nebýt jeho občasné neaktivity, tak by aspiroval na jednoho z nejlepších hráčů v celé MMPM. To jediné ho srazilo níže, plus drobný minus, že začal později. Jinak naplnil mou představu toho, jak by se mohl prezentovat droid.
Osud postavy: Přežil, i když bylo trochu na součástky, ale pro droida to nebyl výrazný problém. Každopádně zvýšil důvěru Dona v sebe, i když ho čeká ještě dlouhá cesta.
Poslední slova: "Probral jsem se tisícovkami článků na holonetu a nikde jsem nenašel ani jasnou definici duše, obracím se tedy k vám, protože ostatní členové Rodiny vás považují za moudrého."

Rinzler Castor (Gnost Kohn)
Odehráno: 30/47 kol
Hodnocení: 86%
Slovně: Jeden z nejspolehlivějších hráčů, který vydržel téměř do konce. Sice v prostředku přerušil hraní - to však bylo po dohodě. Ale ani on nevydržel do konce a krátce před ním odpadl. Jinak si vedl i na pozici poručíka dost slušně.
Osud postavy: Přežil, zůstal poručíkem, sic jako NPC, ale prokázal, že Don v něho má svou důvěru oprávněně.
Poslední slova: "Upoutám pozornost, hoďte tam někdo granát a střílejte ostrý."

Lemon Rae (Manda)
Odehráno: 26(5 omluveno)/50 kol
Hodnocení: 81%
Slovně: I když nepatřil mezi nejpravidelnější hráče, jeho výkon byl vždy notným oživením a to po mnoha směrech. Rozhodně patřil mezi výrazné postavy MPM, škoda jen že neodpovídal častěji a nevydržel do konce.
Osud postavy: Stalo se z něj NPC, ale útok na gang ustál, i když si opět odnesl nějaký ten šrám navíc díky svému šílenému zápalu.
Poslední slova: "Ale řekl bych, že na myšlení jste tady vy a ne já, já tu jen rozbíjím hlavy či něco takového."

Abin Ferrence (GD)
Odehráno: 45(6 omluveno)/54 kol
Hodnocení: 85%
Slovně: Z počátku hrál hodně pravidelně a dobře, prostě ukázkový policista, který občas pracuje pro mafii. Jenom už v průběhu měl občas drobné výpadky a to se mu nakonec stalo osudným, díky čemuž skončil jako NPC.
Osud postavy: Stalo se z něj NPC, ale svůj úkol splnil a získal pro Dona novou příležitost v podnikání, který toho později využil.
Poslední slova: "A občas trošku vyplaví emoce."

Al Verttigo (Tukan)
Odehráno: 32/44 kol
Hodnocení: 74%
Slovně: Jako consiglieri si nepočínal příliš suverénně a některé jeho rozhodnutí nebyly příliš silné. Přesto se držel dobře svých povahových rysů a to natolik, že to bylo dobře uvěřitelné. Bohužel ani on nevydržel s aktivitou a stalo se z něj NPC.
Osud postavy: Po počátečních fiascích si dal v úkolu od Dona záležet a trochu si napravil pošramocenou pověst. Zůstal tedy i nadále jeho pravou rukou, byť musel dávat pozor na svůj výkon.
Poslední slova: "Ale ne natolik, aby nám mohl nějak výrazně uškodit."

Elisa Dyre (Elinor)
Odehráno: 25/41 kol
Hodnocení: 81%
Slovně: Jako postava to neměla jednoduché, protože byla obklopena podivnými individui, ale v tomhle si poradil dobře. Hezkým protikladem měla být situace, kdy místo klasické brnění byla vybrána pro oblečení dlouhých plesových šatů.
Osud postavy: Pro neaktivitu se z ní stalo NPC, nicméně v její linii si užila náročnou přestřelku po boku Dona a společně z toho vyvázli.
Poslední slova: "Přece jen, pro všechny případy."

Shae Dyre (Elinor)
Odehráno: 21/41 kol
Hodnocení: 78%
Slovně: Postavu mladé holky zvládla bez větších potíží, i když některé věci pojala příliš akčně. Vyslechla si však za to své a nadějně poté vypadala i linie, kdy se měla chovat již jen jako holka, nehledě na svůj výcvik a vše, co se děje okolo ní.
Osud postavy: Stalo se z ní NPC, které si mohlo užít celodenní pozornost Dona, jenž to pojal jako jeden z prvních kroků v tom, aby se jí dostalo i tradičnější výchovy, než jen klasické mafiánské tradice.
Poslední slova: "Proč ne,"

Stanley Molganno (Stanley)
Odehráno: 21/41 kol
Hodnocení: 74%
Slovně: Od počátku vydržel relativně dlouho
Osud postavy: Stalo se z něj NPC, ale i tak svůj úkol splnil a po prvním úkolu si získal relativně slušnou pozici v rodině.
Poslední slova: "Podľa mňa by ste mala byť na seba hrdá."

Herm Dreykop (Lilith)
Odehráno: 11/15 kol
Hodnocení: 77%
Slovně: Hraní za svou postavu se chopila skvěle a vyžila se především ve vytváření svého alterega. Bohužel, poté musela přestat hrát, protože to moc nezvládala.
Osud postavy: Stalo se z ní NPC, ale i tak získala důležitého inženýra, který rodině přinesl velký potenciál ve vývoji vlastní techniky nebo prodeji velkým společnostem.
Poslední slova: „Děkuju, myslím, že mi je všechno jasné.“

Ghia (Kazma)
Odehráno: 13/16 kol
Hodnocení: 70%
Slovně: Jako bývalá Jedi mohla být výraznou posilou týmu, ale opatrně se snažila zapracovat a pak musela skončit z osobních důvodů. Kdyby se hrálo dál, tak by se nejspíše mohla zaujmout více, takhle jen vyšuměla do ztracena.
Osud postavy: Stalo se z ní NPC, když se hnala za podezřelým žebrákem. Z něho se nakonec vyklubal pozorovatel/informátor a byl jasně přesvědčen, že bude pro dobro rodiny, když se k nim přidá.
Poslední slova: "Zatím."

Tony Corrado (Jazen)
Odehráno: 26/37 kol
Hodnocení: 73%
Slovně: Z počátku byl mimo rodinu, ale vybojoval si své místo a zaujal Dona. Ukázal se jako schopný, bohužel však skončil neaktivitou.
Osud postavy: Po úspěšné misi v té další neuspěl, ale v rodině si své místo získal. Od počátku druhé mise však utrpěl na neaktivitu a stal se z něho NPC.
Poslední slova: "Sem poprosím."

Pauly Saux(LuInk)
Odehráno: 3/12 kol
Hodnocení: 28%
Slovně: Příliš si nezahrál a nestihl nijak výrazně vyniknout či ohromit.
Osud postavy: Pro neaktivitu se z něho stalo NPC a plán jeho postavy nakonec neuspěl a nesplnili úkol. Trvalé místo tak v rodině nenašel a po misi již nebyl součástí.
Poslední slova: "Jaký je plán?"

Ailla Avall (Atalon)
Odehráno: 14/26 kol
Hodnocení: 74%
Slovně: Opravdu kvalitní hráč s obsáhlými odpověďmi. Na jeho hodnocení se však podepsala neaktivita, kdy byl nejprve vyřazen dočasně jako NPC, než se vrátil, aby jej nakonec postihl podobný osud. Škoda, že nemohl vydržet déle, protože mohl patřit mezi hlavní postavy MPM.
Osud postavy: Zemřela v zajetí po krutém mučení, kdy však nic neprozradila. Její zbídačené tělo se dočkalo zkrášlovacích úprav a řádného pohřbu, aneb odešla s co nejlepším vzhledem.
Poslední slova: "Jediné co chci je dostat se odsud."

Krukh (Dash)
Odehráno: 11/22 kol
Hodnocení: 67%
Slovně: Při své druhé šanci to rozehrál lépe a opět prokazoval své kvality, jenomže opět doplatil na svou aktivitu/neaktivitu a i podruhé vypadl ze hry.
Osud postavy: Stalo se z něj NPC a i nadále dobře pracoval pro rodinu, když zjistil, co se stalo s Affaiou Kaer a Aillou Avall. Mimojiné zařídil i částečnou odvetu.
Poslední slova: "Jem i vše jasné, s Vaším dovolením vyrážím ihned."

Err Asybb (Needay)
Odehráno: 15/21 kol
Hodnocení: 62%
Slovně: Z počátku přispíval pravidelně se slušnou kvalitou, byť jeho postava byla taková všelijaká. Nějakou dobu mu trvalo, než si zvyknul, aby poté skončil. Největší dojem byl spíš negativní, když naštval Dashovu postavu, která si to na něm i částečně vylila.
Osud postavy: Přežil a zůstal dál v rodině, byť ani později nijak výrazněji nevynikal.
Poslední slova: "Tedy až spřádám jídlo."

74 (Xavier)
Odehráno: 15(1 omluveno)/15 kol
Hodnocení: 87%
Slovně: Jediná škoda, že musel skončit z osobních důvodů, protože by jinak patřil mezi pilíře této MPM.
Osud postavy: Po splnění prvního úkolu se z něj stal NPC, kdy dostal "osobní" volno. Později se vrátil a pokračoval v eliminaci Donových nepřátel.
Poslední slova: "Děkuji, vrátím se co nejdříve."

Samael Fillmore (Dingo)
Odehráno: 1/7 kol
Hodnocení: 11%
Slovně: Jediný příspěvek je příliš málo na to, aby něčím zaujal nebo se nějak výrazněji zapsal.
Osud postavy: Nejprve vyřazen jako NPC, během neodehrané pasáže s Donovou účastí na večírku vícenásobně postřelen, ale přežil.
Poslední slova: "Asi bych se měl nahlásit."

Vyacheslav Gulayev (Pear)
Odehráno: 16/34 kol
Hodnocení: 47%
Slovně: Měl svůj specifický postoj k rodině, který však příliš nezapadal k ostatním postavám. Exceloval však pouze v roli ochlasty, zatímco jako poručík prakticky selhal.
Osud postavy: Don jej odstavil mimo rodinu na Vorzydu a poslal někam, kde již nebude škodit. Svžm trvalým přístupem pro něj ztratil hodnotu.
Poslední slova: "Pudem potom na zmrzlinu?"

Ian Do'in (Iandoin)
Odehráno: 3/9 kol
Hodnocení: 18%
Slovně: Z dvojice "bratrů" byl výraznější, byť se nestihl nijak výrazně zapsat do povědomí hry.
Osud postavy: Rozstřílen při snaze dostat se do krytu.
Poslední slova: -

Ped'roi'do'n Do'in (Pedro)
Odehráno: 3/9 kol
Hodnocení: 13%
Slovně: Méně výrazný z dvojice "bratrů", který pařtil celkově k těm slabším hráčům v MMPM.
Osud postavy: Zastřekeb při rezignaci poté, co zemřel jeho bratr.
Poslední slova: "Všude spolu bratře, i do spárů pekla."

Dash Dreik (Dash)
Odehráno: 1/7 kol
Hodnocení: 14%
Slovně: Jeden úvodní příspěvek slušné kvality a pak nic. První velké zklamání od hráče, od něhož se očekávalo mnohem více.
Osud postavy: Zemřel rozcupován střepy z rozbité výlohy, aby následně vykrcável na tepenní zranění
Poslední slova: "Tomu říkám ... pech."

Lester Greer (YavineCzek)
Odehráno: 4/12 kol
Hodnocení: 12%
Slovně: Za to co odehrál nepůsobil příliš výrazně. Po jeho smrti nebyla absence jeho postavy příliš znát.
Osud postavy: Rozstřílen na kousíčky při nájezdu swoopového gangu, kdy neměl skoro žádnou šanci.
Poslední slova: -

Affaia Kaer (Ryen)
Odehráno: 5(2 omluvena)/11 kol
Hodnocení: 22%
Slovně: Všehovšudy tři odpovědi, byť kvalitu hráče nebylo možné příliš zpochybňovat. Bohužel však ve svém úkolu neuspěl a nedovedl nijak výrazně překvapit, ale ani selhat.
Osud postavy: Krutě rozdrcena nákladním vozidlem, když unikla z továrny a byla postřelena do nohy. Svou roli v její smrti odehrála trochu smůla.
Poslední slova: -

A'kemi Hattori (vodovod)
Odehráno: 3/11 kol
Hodnocení: 5%
Slovně: Za tři odpovědi se nestihl příliš předvést. Vlastně jednou ano - v negativním světle, kdy v úzkém uzavřeném prostoru použil vojenský termální detonátor, díky čemuž notně poškodil Chionti a ohrozil několik další. I to se podepsalo na jeho hodnocení.
Osud postavy: Zemřela pod troskami baru a to dlouhou bolestivou smrtí.
Poslední slova: -

Ralz Vamok (Orita-Kill)
Odehráno: 0/3 kol
Hodnocení: 0%
Slovně: Přišel, viděl a nic.
Osud postavy: Zastřelen twi'leckou útočnicí z nedbalosti a naděje na večerní zábavu.
Poslední slova: asi "Co děláš večer puso?"
------------------
P.S.: Máte možnost se zde vyjádřit k tomu, jak to vypadalo z vašeho pohledu, tedy hodnocení, postřehy apod.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1617
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia MPM - Hodnocení

Příspěvek od East.Wood »

Rozhodně šlo o námětově zajímavou a rozsáhlou MPM. Z počátku to bylo nadšení všech přihlášených, postupně se z různých důvodů začali hráči vytrácet, umírat apod. Vypadalo by to určitě jinak, kdyby závěrečné pasáže hrálo 5-7 hráčů, což se ale nestalo. I tak mistrně zakončená hra a já musím jen poděkovat Jordimu, jak se toho ujal. Každý další námět na MPM s radostí uvítám a zůčastním se. Pro mě jako v podstatě neaktivního hráče je toto příjemné zpestření. 8)

EAST.WOOD
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení MPM, Arény a dalších“