Star Wars - Nultá Epizoda

Všechno možné.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Komino, Vyhlídková plošina:

Kredit s cinkotem dopadne na zem. Oba dva na něj chvíli civí, ale pak se najednou Guma zarazí.
,,No jo, ale jak poznáme kdo z nás dvou teď vyhrál?"
Troykillian pokrčí rameny. ,,Co třeba... ehm... já?"
Guma se ušklíbne. ,,Jo jasně... Co kdybychom si oba vybrali jednu stranu kreditu a hodili znova a když ta strana při dopadu bude nahoře, tak ten, kdo ji měl, vyhrál."
Troykillian zvedne kredit. ,,Dobře. Panna nebo orel?"
Guma se na něj nechápavě podívá. ,,Cože?"
Troykillian pozvedne obočí. ,,No, chceš pannu nebo orla?"
Guma zavrtí hlavou. ,,Nechápu, co tím myslíš."
Troykillian se zhluboka nadechne a začne vysvětlovat. ,,No, většinou se říká jedné straně mince panna a druhé orel."
Guma konečně pochopí. ,,Ach ták, už rozumím. Chci pannu." Najednou se zarazí. ,,Tak mě ale napadá, která strana je panna a která je orel?"
Troykillian si několikrát v ruce otočí kredit. ,,Jo, to je kamaráde dobrá otázka. Raději to tedy uděláme jinak - Rub nebo líc?"
Guma se nechápavě zamračí. ,,A to je zase co?"
Troykillian protočí oči. ,,Tak dobře. Chceš tu stranu s podobiznou jeho nejtemnější temnosti Dartha Hola, co vypadá jako pronto křížené s mlíknokem, nebo tu stranu s nápisem May the Darkness (not Lightness) be with you?"
Guma se podrbe na hlavě. ,,Nápis."
Lightness se pousměje. ,,Výborně, můžeme začít." Vyhodí kredit do vzduchu.
Kredit ale už nedopadl.
,,Tos to musel hodit tak vysoko?" zeptá se Guma po dlouhé chvíli, stále ještě hledíc na oblohu.
Troykillian pokrčí rameny. ,,Tak prom-"
,,Už padá!" Přeruší ho najednou najednou Guma a ukáže na oblohu.
A skutečně, po chvilce kredit s hlasitým CINK dopadl. Bohužel se ale hranou zarazil do škvíry mezi kachličkami.
,,Bezva, co teď?" zeptá se Guma, když dojde k závěru, že tato poloha kreditu znamená nerozhodně.
,,Teď?" zamračí se Troykillian, jak se snaží na něco přijít. ,,Teď... teď si zahrajeme Sithe, rozzlob se!" navrhne nakonec a vytáhne z kapsy cestovní verzí zmíněné stolní hry.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cukrkant, zbytek Exetrctoru
Vágus Ampules se zmlácený vypotácí z místnosti, která doposud sloužila jako pokoj Holovo matky. Opírá se o zeď, aby nespadnul a z těžka vydechuje. Chvilku po něm vyleze malé děvčátko a vesele si hraje s jojem.
V životě ... nechci ... vidět ... jojo.
vyblekotá ze sebe a dojde k němu stejně zmlácený Throzn na němž zapracovala jiná žena, konkrétně jeho matka.
Jójo ... víš co, já ti to číslo na svou ségru dám.
pronese rezignovaně Throzn a začne smolit na kus papíru telefonní číslo, ale Vágus ho zastaví.
Na to zapomeň. Už nechci mít do činění nic s žádnou ženskou z tvý rodiny ... teď chci pořádnýho paňáka a někam zmizet. Stejnak jsem v týhle flotile nejspíš skončil.
dodá ještě a Throzn se na něj chápavě podívá. Pokyne mu a oba se odbelhají do nejbližší hospody.

Cukrkant, kancelář kancléře:
Popletatin nervózně přecházel po své kanceláři a čekal na splnění svého rozkazu pod číslem tři tisíce dvacet osm. Konečně dovnitř vešla jeho sekretářka, alespoň to tak dle všeho vypadalo a nesla mu černou krabičku. Popletatin ji s nadšením přijme a otevře, aby ven vyletěla vosa a píchla ho do nosu.
Néééé, tenhle rozkaz to taky nebyl ... splňtě rozkaz devětset devadesát devět !
vykřikne rozezleně kancléř.
Jste si opravdu jistý pane ?
zeptá se ho sekretářka.
Ano sakra, koukejte to hned splnit !
vykřikne vztekle. Sekretářka se vesele usměje, napřáhne nohu a kopne ho ... přesně tam. Popletatin se bolestí zhroutí na zem a pisklavým hláskem nadává tak sprostě, že i sith by se za to styděl.

Komino, Vyhlídková plošina:
Guma i Troykillian si rozestaví figurky, rozmyslí se nad svoji taktikou a chystají se hodit si kostkou, jenže ... nemají kostku.
Čím budeme teď házet ?
zeptá se Guma a Troykillian se zoufale rozhlíží okolo, když zahlédne možné řešení.
Teď už jenom rozhodnout, kterou část těla použijeme.
pronese Troykillian hledíc na rozsekaného Ýtýho.

Kdesi ve vesmíru, Vesmírný Prach Smrti:
Darth Virus napjatě sledoval, jak jeden osamělý kosmonaut na dlouhém laně letí knedaleké vesmírné lodě, aby ji zaháknul.
Pane, jste si jistý, že to je dobrý nápad ?
zeptá se Gumák Fájgl, který si nemohl nevšimnout pěti dalších těl ve vesmíru, kterým už došel při přivazování flotily šavle kyslík.
Chcete mi snad tvrdit, že tahle loď nemá tažné zařízení ? Co je potom, to dlouhý na konci ?
zetpá se otráveně Virus a ukáže prstem na něco, co vypadá jako ohnutý hřebík.
To je komín, pane.
odpoví Fájgl.
Komín ? Na co sakra lítá tahle kocábka ?
zarazí se Virus.
No pane, Darth Hole musel někde začít šetřit a tak lítáme na bioplyn.
odpoví Fájgl a Virus se radši už neptá a sleduje, jak dalšímu kosmonautovi dojde kyslík hned poté, co zahákne další ze zbylých lodí flotily Šavle.
Takže mamka, si jich vzala rovných dvacet.
pousmál se pro sebe, když si spočítal, že mu jich zbylo stoosmdesát, které musí na vesmírném prachu smrti odtáhnout ke Kominu, kde je nacpe posádkou.

Putingrad, Nákupní čtvrť:
Aspirin šokovaně hleděl na dvojnice svojí ... co měl vlastně za vztah s Parfumé Barbiellou, kromě toho, že ji možná zbouchnul ?
Ehm, to jsou tvoje dvojnice ?
pronese nahlas, zatímco si Parfumé nadšeně prohlíží výlohu HYS džíns a s novou konfekcí od Britney.
No jasný miláčku, co se ti nezdá ?
pronese Parfumé a automaticky si Aspirin přisvojí, což vůbec není dobré.
No, jenom že Rabína je o hlavu menší než ty, Korda je ... černá, Saké je asiatky a Elé ... je to vůbec ženská ?
zhodnotí zaraženě dvojnice a snaží se vymyslet, jak by se z tohohle nějak vyvlíknul.
No dovol ?!
pronese hrubým basem Elé a Aspirinovi jednu ubalí, že se okamžitě složí k zemi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Putingrad, Nákupní čtvrť:

To víš, miláčku, zazubí se Parfumé a využije situace, aby se k němu mohla přitulit pod záminkou, že mu pomáhá vstát, moje dvojnice totiž zosobňují má skrytá já.
Eh... to bych doopravdy neřekl, věnuje jí Aspirin vyjevený pohled, který si však jeho - co vlastně? Asi nastávající... - vyloží jako obdivný a tak se jenom zapýří.
Ale měli bychom se věnovat tomu, proč jsme tady, obrátí se k Jedimu. A to sehnat mi svatební šaty! S dlouhou sukní s volánky a vlečkou...! Hele, nekoukej na mě takhle, vím, že mám nádherný nohy, ale nechci, aby mě oddávající svlíkal pohledem při obřadu!
Dvojnice se zachichotají a Aspirinova nálada se pomalu blíží bodu temna.
MUSÍME se vzít. Pokud by bráška zjistil, že jsem těhotná a nevdaná, tak by tě zabil.
Hm. Neříkala jsi, že by mě zabil, kdyby zjistil, že jeho sestru přivedl do jiného stavu Jedi? zareaguje Aspirin poněkud ironicky, ale Parfumé se jenom zasměje: a proto se musíme vzít tajně!
Vyloví z kabelky komlink a vyťuká číslo kancléřovy pracovny.
Zavolám jednomu rodinnému známému. Určitě jsi o něm slyšel. Senátor Popletatin - až na to, že už asi nebude senátor, ale kancléř...
Á, zdravíčko, strýčku Popy, tady Parfumé. Mám jeden menší problém. Potřebovala bych, abys mi zorganizoval tajnou svatbu.

Aspirin nenápadně obrátí oči v sloup a tak si znova nevšimne, že se na jejich skupinku nalepil Jumbo de Fett.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Putingrad, Nákupní čtvrť

Jumbo tiše jako stín stopoval tu dvojici mladých lidí. S ušima a nastraženýma a chřípím roztaženým, byl téměř k nerozeznání od nebezpečných kriminálníků. Takových kriminálních podživlů si tito lidé zpravidla nevšímali. Jelikož by museli připustit, že zde nějaká podivná činnost existuje.

Jumbo musel rychle uskočit za roh, aby nebyl zpozorován poté co se pár zastavil. Vytáhl z kapsy naslouchátko, které používal ještě jeho pra (10x) dědeček. Trošku ho překvapilo, že Aspirin je Jedi. Těžší cíl = výzva. Pomyslel si. Té svatby bych mohl využít...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Putingrad, Nákupní čtvrť:
Jak Jumbo nenápadně, jak se v jeho brnění dalo, sledoval dvojici zamilovaných, tedy alespoň z jedné strany, a jejich poměrně široký doprovod, tak si ani nevšiml malé bytosti, která stála již nějakou dobu za ním. Když se otočil, div mu omylem nevystřelil plamenomet a malého mužíka neogriloval.
Ty kupovat, ty zákazník. Toto dobré zboží, toto dobrá koupě.
pronesl malý žavan, jehož národ proslul především jako zloději elektronických součástek a jejich následní prodavači, droidů nevyjímaje. Nyní Jumbovi ukazoval přehlídku hodinek.
Hej, to jsou moje hodinky !
pronesl Jumbo a ukázal na černé hodiny s fialovým páskem o jehož historii radši nemluvil.
Tyhle se líbit ? Tyhle dobré zboží. Tyhle hodně vydržet. TYhle levné. TYhle jen za 500 kreditů ?
švitořil rychle žavan a natáčel rukou plnou hodinek, aby si je Juzmbo mohl dobře prohlídnout. Ten zaklel, protože zde nemohl použít zbraň, aniž by se prozradil.
Vždyť stáli jenom 100 kreditů !
zahudroval znova Jumbo.
Tyto vylepšená. Tyto speciální upgrade pro sledování párů.
zašvitořil žavan a Jumbo chtě nechtě vytáhl 500 kreditů. Dostal za ně zpět svoje hodinky, aby zjistil, že ručička jde na opačnou stranu. Než se mohl otočit malý žavan byl pryč ... včetně datapadu, rezervní pistole a nového telefonu.

Cukrkant, kancelář kancléře:
Popletatin právě zavěwsil telefonní sluchátko, položil na stůl sáček s rozteklou vodou, kdyysi ledem, kterým si chladil ono místo a počkal než přijde sekretářka. Začne nervózně poklepávat na stůl, ale sekretářka stále nepřichází ... po pěti minutách si začne žonglovat s trojicí paňákových skleniček, které našel ve stolu. Když je po dvou minutách všechn rozbije, tak chvilku volá do hospod a nechává si vyvolat směšná jméno ... po půl hodině se celý vzteklý vstane a zajde za sekretářkou.
Když vás zavolám, tak to znamená, že máte přijít do mé kanceláře ! Nevím, co na tom nechápete ! Kdyby jste nevěděla, kde je moje kancelář, tak jsou to tadyhlety velký dveře ... a za nima budu ještě chvilku čekat, než přijdete, protože ... jsem vás zavolal !
vyvzteká se a zamíří zpět do kanceláře, zatímco jeho sekretářka se za ním jenom nechápavě otočí.
To bys musel zmáčknout tlačítko na přivolání a ne tlačítko požárního poplachu ... troubo.
pronese otráveně sekretářka a zamíří do kanceláře, aby se zpoza senátu ozvala siréna hasičských vozů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Cukrkant, ulice:

,,Co zkusit tenhle?" ukáže Velkoadmirál Throzn přes ulici na bar, nad jehož vchodem blikal modrý neonový nápis Modrá ústřice.
Admirál Vágus Ampules se zamračí. ,,Modrá Ústřice? Ten název je mi nějak povědomý, ale nemůžu si vzpomenout v souvislosti s čím."
Throzn pokrčí rameny. ,,Tak se tam půjdeme podívat, možná se ti to pak vybaví."
,,Dobrý nápad." přikývl Ampules.
Bohužel ale nedbali žádných varování, kterých se jim dostalo, ať už šlo o fakt, že dovnitř vcházela pouze mužská část populace, nebo o teploušské ,,Ahoj hoši.", kterým je pozdravila, nebo spíš pozdravil, jedna ,,žena", jež vedle baru kouřil(a) cigárko a vešli dovnitř.


Cukrkant, Místnost vedle hlavní místnosti senátu:

Darth Hole opět proti Darthu Axovi, čili žádná velká změna... tedy až na fakt, že se souboj neodehrával na palubě Exetractoru, jehož trosky jen tak mimochodem byli hned vedle. Axe sekl po Holovi, ten sekl zase po Axovi a tak to šlo pořád dokola. Najednou se ozval výkřik.
,,Jménem Síly přestaňte a vzdejte se!"
Oba dva se podívají tím směrem a koho nevidí - Mistr Yoda s Mistrem Mackem Pindů a ten asi se stovkou Rytířů Jedi.
,,Myslím že tohle leccos komplikuje..." špitne Axe.
,,Já si vezmu tu padesátku nalevo a ty tu napravo... nebo to chceš naopak? Ten náš malicherný spor dořešíme později." navrhne Hole.
Axe přikývne. ,,Souhlasím."
Začne bitva, jakou galaxie ještě neviděla. Jako první padá k zemi třetí a desátý Jedi. Hned nato je následují osmý a dvanáctý. Nedlouho potom Axe setne patnáctého a jeho hlavou, kterou zahodil do zadních řad sejme devadesátého osmého. Hole mezitím paci-fik-uje sedmého a dvacátého druhého. Nedlouho potom padá k zemi čtyřicátý devátý následován devatenáctým a sedmadvacátým Jedim.
Zrovna když se Hole zabýval šestapadesátým Jedim, sekne ho Axe do zad.
Hole zaboří meč do lebky šedesátému druhému. ,,Ehm Axi?"
Axe vydělí čtyřicátého prvního dvěma, respektive na dva. ,,Promiň, nechal jsem se unést..."
,,Tak ať se to už neopakuje!" zavrčí Hole a pošle sedmdesátého druhého tam, kde voní jabloně. Sotva ale uběhne několik sekund, už má Darth Hole na zádech další šrám. ,,Axi?!"
Axe naporcuje osmdesátého pátého. ,,Když mě ty tvoje záda hrozně to... přitahujou!"
,,Přitahujou?" zeptá se šedesátý pátý jedi, jehož měl zrovna napíchnutého na meči Hole.
,,Ty mlč!" řekne naráz Axe s Holem a dorazí ho.
Hole zahrozí prstem a pak tentýž prst vrazí do oka sedmnáctému jedimu. ,,Tohle si ještě vyřídíme!"


Cukrkant, ulice:

Thozn a Ampules zděšeně vyběhnou ven z baru.
,,Vi-vi-viděl j-j-jsi-" začne koktat Thozn.
,,Prosím tě nic neříkej!" přeruší ho Ampules, zatímco si marně snaží setřít z tváře rtěnku. Pánskou.
Throzn ale koktá dál. ,,...t-t-tu s-s-spoustu ch-ch-chlapu-"
Ampules ho okřikne. ,,Buď z ticha!"
Throzn ale pokračuje. ,,...c-c-co s-s-se l-l-líbali? A p-p-pak, k-když t-t-tě-"
,,No tak už to dořekni no." vzdá to Ampules.
,,u-u-uviděl j-je-jeden z n-n-nich, tak t-t-tě p-po-políbil t-taky!" dokončí to zděšený Throzn.
,,Tys to musel říct že?" zeptá se pak naštvaně Ampules a vzdá utírání rtěnky.
Naposledy upravil(a) R.O.F.L dne 27.8.2009 08:36:09, celkem upraveno 2 x.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Putingrad, Nákupní čtvrť:
Jumbo měl rád svoje brnění, měl ho opravdu hodně rád, takže ho skoro nesundaval a málokdy ho sundaval celé, vždy minimálně helmu měl na sobě. Nyní stál před zrcadlem a koukal na svůj odraz. Kdykoliv jindy by prohlásil, že vypadá dobře, vražedně na první pohled, ale společenský oblek přes jeho brnění opravdu vypadal divně. Bylo to potřeba jako krytí pro onu svatbu a Jumbo se svého brnění nechtěl vzdát.
Máme tu ještě verzi XXXXL, ale opravdu si myslím, že by bylo lepší si to nebrat na brnění, pane.
pronese prodavač a Jumbo na něj natočí svoji helmu a v ní i svoji hlavu.
Nemám rád narážky na mou postavu !
sykne ostře a znová se na sebe podívá a utěšuje se, že to je kvůli jeho maskování na chystanou svatbu.

Cukrkant, Místnost vedle hlavní místnosti senátu:
V šílené vřavě se náhle ozvalo neuvěřitelné plesk a v místě dvou Jediů se objevil nějaký portál. Po chvilce z něho vylezl někdo, kdo vypadá přesně jako mistr Yoda a došel ke svému protějšku.
Co děje se ?
zeptá se Yoda.
Ve špatném příběhu jsi.
odpoví jeho nová verze.
Hmm, že divné to tu jest říkal jsem si. Windu Pindu říká si ... to cesta ke mě jest ?
zamyslí se a vzhlédne k portálu.
Ano, pospíšit by sis měl, než zavře se.
pronese novej a Yoda se odbelhá do portálu, který se hned zavře.
Mistře Yoyo, kde jste byl ?
zeptá Macek Pindů.
Divné bylo to tam, jen dva sithové tam byli. Chybu asi udělal jsem, když s temným pánem prohrál jsem ... prý impérium zavládne tam. Dýchnout si musím, se mnou dáš si ?
zauvažuje mistr Yoyo a Macek Pindů pokrčí rameny a oba odejdou, aby je následovali zbylí Jediové.
Hééj, ještě nemám splněný limit na sekání !
zavzteká se Darth Axe a vztekle máchne svou světelnou sekerou do vzduchu, aby znova škrábnul Holea do zad.

Komino, Vyhlídková plošina:
Když odházeli pryč Ýtýho nohy, hlavu a levou ruku, tak zbývala už jenom pravá ruka.
Takže, jeden až dva prsty, vyhrávám já, čtyři až pět ty, tři házíme znova.
navrhne Guma De'žemle a chystá se hodit ruku do vzduchu, nejprve se natáhne, aby si procvičil ruku, protože předchozí končentiny odházel mimo plošinu a jejich spor doposud neměl vítěze. Jenže když natáhne rovně ruku, tak se z oblohy snese kominoánský rejnok a chňapne ho za ruku, aby s ním odletěl.
Hmm, to se počítá za pět. Vzal celou ruku ... počkat, já vyhrál, já opravdu vyhrál ... jóóóóóóóó ! Jsem dobréééj !
začne se radovat Troykillian zatímco kominoánský rejnok, který je podivný tím, že nesnáší vodu odletí s Ýtýho rukou a taky Gumou někam pryč.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Britney, kdesi ve vesmíru:

Muffin Ňuf Tatarkin si udýchaný udře z čela pot a podívá se na stopky. Třicet sedm minut a patnáct sekund - lepší se. Zhluboka se nadechl a rozběhl se ke stanovišti radarového důstojníka. Doběhl tam, zkontroloval co je na obrazovce a znovu se dal do běhu, tentokrát ke stanovišti navigačního důstojníka, aby mohl změnit kurz. Tam také dlouho nepobil a už běžel k místu komunikačního důstojníka, jestli mu někdo nevolal. Pak zaběhl ke stanovišti druhého navigačního důstojníku, odtud ke druhému komunikačnímu, pak zas k radaru a tak dál.
Po patnácti minutách mu zapípali stopky, čímž dostal pětiminutovou přestávku. Unaveně se usadil v pohodlném velitelském křesle a z držáku na kelímky zvedl kelímek z vodou. Najednou se na onen držák na kelímky díval úplně jinak.
Řídit sám loď, která má uvedeno jako minimální posádku sedm milionů lidí, byla opravdu obrovská fuška, ale šlo to. Už byl v půli cesty ke Kominu, kde hodlal nějak sehnat posádku pro Britney a pak by to už byla hračka dostat se na Gulag.
Stopky znovu zapípaly, přestávka skončila. Zvedl se a rozběhl k dalším stanovištím. Po dvaceti minutách a další přestávce se ocitl zazase na začátku můstku. Utřel si pot z čela, podíval se na stopky, zapsal si čas a pokračoval v běhání po můstku na nanovo.


Cukrkant, jedna hospoda třetí cenové kategorie a sedmnácté hygienické katoegorie:

Velkoadmirál Throzn a Amdirál Vágus se posadí ke stolu v jednom podniku, který vypadal jako celkem nezávadný... tedy až na tu hygienu. Poručili si staré dobré pivečko a čekali, než jim ho obsluha donese. Z juboxu se ozýval jakýsi starý brak.
,,Vypadá to tu docela útulně..." začne Throzn, zatímco oprašuje stůl od prachu.
Vágus pokrčí rameny. ,,Všechno vypadá útulněji než ta hospoda plná... však víš."
Konečně jim obsluha donesla pivo. Trozn se poněkud nedůvěřivě zadívá na neprůhledné zaprášené půllitry, ale pak si jeden vezme. ,,Tak na co připijeme?"
Vágus vezme zbývající půllitr. ,,Já nevím, co třeba na růžového banthťáka s modrými puntíky?"
Throzn pokrčí rameny a přiťukne si s Vágusem, čímž rozvíří prach, jež byl půllitrech, až se zakuckají.
Někdo vejde dovnitř a Vágus vyvalí oči. ,,A sakra, vypadá to, že máme opravdu velký problém."
Throzn se chce ohlídnout, ale Vágus mu v tom zabrání. ,,Sakra neblbni ať si tě nevšimne!"
Throzn se zarazí. ,,Snad nás tady nenašel jeden z těch teploušů?"
Vágus zavrtí hlavou. ,,Kdepak, něco mnohem horšího, mnohe mnohem mnohem horšího..."
Throzn vyvalí oči. ,,To nemůžeš myslet vážně!"
Vagus zdrceně přikývne. ,,Bohužel myslím... Našla nás tvoje matka!"
Throzna zahalí obrovský stín. ,,THRÓZNE?! Co tady děláš?"
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cukrkant, Budova senátu:
Když oběma temným pánům nezbyl žádný cvičný cíl, tak jim nezbývalo, než znova skřížit své vlastní světelné meče. Hole nabuzený zabitím mnoha nevinných Jediů a Axe nabuzený Holovými zády začali opět svádět krvežížnivý souboj v chodbách senátů. Občas jim za obět padla nějaká kytka, jindy zase sekretářka, alespoň do doby než oba vtrhli do větší místnosti.
No to je dost, že jdete, kdo na vás má pořád čekat ? Teď schovejte ty hračky pro děti a sedněte si.
pronese muž v černém obleku s dřeveným ukazovátkem ostrým autoritativním hlasem.
Ehm, zřejmě si neuvědomujete ...
chce něco výsměšně pronést Hole, když ho vražedný výraz muže zastaví.
Žádné ALE sakra, na nic jsem se vás neptal, tak teď zmlkněte a sedněte si na svá místa, schvalování rozpočtu na vás čekat nebude. A vy tam za ním, co se schováváte, jak nějaká krysa, koukejte zavřít dveře a taky zapadnout, jinak si mě nepřejte !
pronese ostře ekonom a oba sithové radši uposlechnou a poslušně zasednou ke širokému stolu, kde sedělo dalších třicet mlčících lidí, kteří se podvědomě báli muže s ukazovátkem.

Komino, Orbita:
Nad prázdnou orbitou Komina se vynoří Hvězdný Prach Smrt a za ním ve vleku stoosmdesát lodí flotily Šavle. Mocný Darth Virus stál u jediného okýnka na můstku vedoucí ho na záď lodi. Nevšiml si tak policejního křižníku, který se vynořil před lodí.
Ehm, pane ? Mám tu příchozí zprávu ...
pronese komunikační důstojník a Virus se k němu znepokojeně ohlédne.
Co v ní je ?
zeptá se a pojme podezření, jestli náhodou Hole nepojal podezření o jeho geniálně geniálním plánu.
Je od ... Hvězdné Policie pane. Píše se v ní, že by rádi viděli techničáky od lodí ve vleku a také, že používáme nepředpisové tažné lano. Správně by mělo být značeno trojúhelníčkem s kolečkem okolo a ne kosočtverečkem s čárkou uprostřed. Navíc chtějí vidět emisní osvědčení na naši loď.
Virus téměř neslyšně zakleje na celý můstek a zalituje, že zrovna dneska ty bastardi musí měřit, v takový hezký den, když nejsou žádné solární bouře, hvězdy jasně svítí a na takové nádherné cestě, kde nejsou v cestě žádné asteroidy. Doufal jen, že nepřijde o všechny tři zbývající body a tedy i oprávnění velet hvězdné flotile.

Cukrkant, jedna hospoda třetí cenové kategorie a sedmnácté hygienické kategorie:
Dveře do hospody se znova otevřely a dovnitř vešel černý dlouhán a zelený prcek, oba podezřele vysmátí, a zamířili si to okamžitě na bar.
Jedno velké a jedno malé pivo.
objedná si Macek Pindů a barman se podezřele podívá na mistra Yoya.
Pane, je to dítě v pořádku ? Nemá nějakou otravu ? A vůbec, je mu už osmnáct ?
pronese otráveně a zatímco Pindů se začne hystericky smát, tak se mistr Yoyo naštve. Udeří barmana svou ocelovou holí, jež má unést vědomosti a moudrost věků a občas i ožralého mistra.
Že otrávený jsem ? škyt ? Že nezletilý jsem ? Škyt ? Ty napít se ze záchodu chceš, škyt a kancléři to vyblít, hodláš, škyt !
pronese vztekle, při každém škyt udeří barmana svou holí, aby na něj nakonec použil myšlenkový trik a barman zamířil na záchody. Další úder holí věnuje Pindůovi.
A ty, škyt, s tím pinďou, škyt, smát neměl by ses, škyt.
pronese hodně nahlas a naznačí Pindůovi holí k rozkroku, aby se škytavě rozřechtal na celý bar, který se připojil k němu, zatímco Macek Pindů začal fialovět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Cukrkant, márnice:

Patolog vejde do místnosti, kde se na několika stolech nachází přikrytých několik těl. Vytáhne malý diktafon a odkryje první tělo.
,,Subjekt číslo jedna - člověk, muž, věk..." Podívá se na displej scaneru a zamračí se. ,,Hm... vypadá na třicet, ale přístroje ukazují osm let."
,,Zvláštní znamení: Patolog posvítí mrtvole do očí. Upravené oči, zdá se, že umožňují nevidět tmu. Chybí mu jedna ruka, nejspíše upadla."
Pak nahlédne do obrovské řezné rány ve hrudi. ,,Příčina úmrtí: neznámá, doporučuji provést kompletní pitvu."
Patolog pak přikryje tělo a vydá se k dalšímu.


Před třemi hodinami, Cukrkant, Budova Senátu:

Jakmile po šesti nekonečných hodinách skončilo schvalování rozpočtu a autorita v podobě muže s ukazovátkem odešla z místnosti, souboj Darth Hole versus Darth Axe mohl opět zase pokračovat. A opět, stejně jako pokaždé, je tento souboj vyrovnaný. Hole sekne po Axovi, Axe to vykryje a sekne pro změnu na Hola, který to také vykryje a sekne zase po Axovi. Tak to šlo celou dobu, dokud najednou Axe nepadl na kolena.
,,Prosím vzdávám se, už to na to nemám nervy, vyhráls!"
Hole se zarazí. ,,Cože?!"
,,No vzdávám se, vyhráls."
Hole stále nechápe. ,,Cože?"
Axe nechápavě zakroutí hlavou. ,,Copak je to tak těžký na pochopení? Vyhrál jsi sakra!"
Hole se podrbe na hlavě. ,,Opravdu?"
Axe přikývne. ,,Jo."
,,Ale to nedává smysl." Zhasne Hole meč a vytáhne z kapsy knihu s na níž je nápis Scénář ,,Tady ve scénáři je totiž napsaný, že máš vyhrát ty a ne já."
,,No právě." Usměje se temně Axe a sekne Hola svou světelnou sekerou. Scénář dopadne na zem vedle Hola


Současnost, Cukrkant, márnice:

Patolog odkryje další tělo.
,,Subjekt číslo dvě, rasa neznámá, muž, věk..." Opět se podívá na displej scaneru. ,,Hm, ukazuje to něco kolem šesti set let."
,,Zvláštní znamení: Vypadá jako malý zelený skřítek ne nepodobný hlenu z nosu." Patolog se podívá opět podívá na displej scanu. ,,Hm zvláštní, osmdesát procent všech jeho tělních tekutin tvořeno z lihu, doporučuji nepřibližovat k ohni.
Patolog otevře ústa mrtvoly a ovane pach alkoholu. ,,Příčina úmrtí: Zjevná otrava alkoholem, pitva netřeba."
Opět přikryje tělo a vydá se k dalšímu. Najednou se ale první tělo zvedne. Patolog se vystraší a zdrhne.
Darth Hole se podívá na obrovskou ránu v jeho hrudi. ,,Sakra, asi budu mít jizvu." Pak se zarazí. ,,Počkat, já jsem živej?" Nevěřícně zakroutí hlavou. ,,Blbá Deus Ex Machina, člověk si nemůže ani spořádaně chcípnout!"
Postaví se a podívá na tělo na vedlejším stole. ,,A heleme se, Mistr Yoya!"
A jako na zavolanou se mistr Yoya probere. a chytí se za hlavu ,,Au, ožral já jsem se, nebo zčadil?"
Hole si povzdechne. ,,No ne, to máme dneska zase den. Mrtví nejsou mrtví a živý taky ne. Co se vám stalo?"
Yoya se pokusí vzpomenout. Neúspěšně. ,,Poslední co pamatuji si, je, že s Mackem Pindů vsadil jsem se, že na strop jazykem svým vylezu a vyhrál jsem" Najednou se zarazí a rozhlédne se po místnsoti. ,,Kde vlastně Macek Pindů je?"


Mezitím, Cukrkant, kancelář Nejvyššího kancléře:

,,Říkám vám, že vás tam nemůžu pustit, pan kancléř má teď velmi důležitý hovor!" Bráni Mackovi Pindů Popletatinova sekretářka.
,,A já ti říkam, že je mi to úplně jedno, pusť mě dovnitř!" odvětí alkoholem hodně posilněný Macek Pindů a na sekretářku použije Mind Trick. Vejde dovnitř... až na třetí pokus.
,,-takže mám dneska koupit rohlíky, máslo a salám jo? Cože? Mám vzít i sýr?" říká zrovna Nejvyšší kancléř Popletatin do komunikátoru, když do místnosti vtrhne Macek Pindů.
,,Hej ty páprdo, přestaň telefonovat a koukej se mi věnovat!" zařve na něj Macek.
,,Promiň, ale právě mi do kanceláře vtrhl nějaký buran, zavolám později." Ukončí v klidu hovor Popletatin a pak se otočí v křesle. ,,Přejete si?"
Macek zažehne svůj meč, nebo se o to alespoň pokusí, protože se nemohl trefit do tlačítka. ,,Tímto tě jménem... čeho vlastně? Jo, Republiky zatýkám!"
Popletatin mírně nadzvedne obočí. ,,Za co?"
,,Za to zradu republiky a za to, že jste jedním z těch vašich rozkazů zakázal veškerý chlast v Republice!" odvětí Macek a konečně se mu podaří zažehnout meč. ,,A teď poď se mnou, nebo z tebe nadělám žebráckou kaši!"
Z Popletatinovi tváře se nedá nic vyčíst. ,,Vyhrožujete mi?"
Macek přikývne. ,,Jo!"
,,Pak je to ale zrada!" řekne temně Popletatin a najednou mu z rukávu vletí do ruky meč, který následně zažehne a dravým skokem zaútočí na Macka. Ten jen uhne trochu stranou a Popletatin se rozplácne na zemi.
,,Au, to muselo bolet..." Zašklebí se Macek.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cukrkant, Márnice:
Throznova matka byla zděšená, vůbec nevěděla, co se stalo a najednou tu seděla a čekala na identifikaci. Ono v tom baru byl vlastně nehorázný bordel od té doby, co tam přišli ti dva už přednapití Jediové. Konečně ji vyzvali a dovedli k tělu.
Je toto váš syn ?
zeptá se patolog a odkryje tělo muže, který byl celý modrý ... obličej měl však přímo zasažen lopatou a byl doslova zdrcen. Na krku byl řetízek s velkým T na jehož zadní straně bylo napsáno 'od maminky'.
Néééééééééééééééééé.
vykřikla zděšena Throznova matka, až se mrtvola vedle probudila a rozhodla se odejít. Patolog ji dobře mířeným kopem poslal zpátky na lůžko a pro jistotu ji tam nastřelil sešívačkou.

Cukrkant, pod oknem nejvyššího kancléře:
Macek Pindů se probíral s hroznou bolestí hlavy, nevěděl kde je, co je a jak je. Dobelhla se k zábradlí a dolů poslal spršku čertvých živin předzpracovaných jeho žaludečníma šťávama. Poté se sesunul zpět do plošiny a přemýšlel, co se stalo. Nahmatal do kapsy a vylovil tři předměty - světelný meč, který nebyl jeho, prázdnou lahev a klíč.
Jo tohle se mi taky stalo, když jsem se posledně sežral, od tý doby leštím okna na senátu.
pronese umývač oken a podá Mackovi kbelík, protože ten znova začne rozhazovat živiny.

Cukrkant, Kancelář kancléře:
Popletatin seděl ve svém křesle a byla mu zima, nejenom, že mu Macek Pindů rozbil okno, uhnul, když na něj skočil, ale ještě mu sebral jeho vlastní světelný meč, než mu došlo štěstí a spadl z okna. Sice se zachytil za Popletatinův meč a pak spolu ručkovali až nahoru ... teda dokud Popletatin nešáhl na čepel a nespálil, upustil rukojeť a tedy i Macka z okna. Ten stihnul už jenom chmátnout do vzduchu, ale bylo mu to nic platné ... když si to náhle uvědomil, konečně ho to trklo ...
... sekretářko ! Už jsem si vzpoměl ... rozkaz 66 !
vykřikne nadšeně a netrpělivě čeká než sekretářka vejde dovnitř, aby si mezitím olizoval popálenou ruku, jež ho nehorázně pálila. Sekretářka v klidu vešla dovnitř a s blbým výrazem se na něj podívala.
Co je ?
pronese nevrle Popletatin.
Ten rozkaz se vztahuje jenom na klonovou armádu.
odpoví sekretářka.
A co je sakra problém ?
zařve Popletatin.
My nemáme klonovou armádu. Vojáky jsme přestali klonovat potom, co se nám přimíchal vadný gen a všichni měli příliš velkou spotřebu jídla, navíc vypdali všichni ošklivě.
odpoví sekretářka a Popletatin vzteky azřve a vyhodí ven svou židli, aby se ozvalo nehorázné au.
Já měl mluvící židli ?
podíví se Popletatin.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Cukrkant, Márnice:

,,Myslíš že to byl dobrý nápad?" zeptá se Throzn Váguse, zatímco pozoruje svou matku plačící nad jeho údajným tělem.
,,Určitě, když si bude myslet, že si mrtví, nebude tě už tolik peskovat... ačkoliv u tvé matky nikdy nevíš." Odpoví Ampules a též zpoza rohu pozoruje Throznovu matku.
Throzn pokrčí rameny. ,,Jak myslíš, uvědomuješ si ale, co by se nám a hlavně mě stalo, kdyby zjistila, že je to podvod?"
Ampules se vystrašeně otočí. ,,Ty vole nestraš, kdo má pak ty moje spodky furt prát?"
Throzn se zadívá na modré tělo. ,,Kde si vlastně k tomu tělu přišel?"
Ampules mávne rukou. ,,Ále, jeden můj známej se obstaráváním těl živí, nevěřil bys kolik lidí chce být za mrtvé."
,,Vážně?" zeptá se Throzn.
,,Ty uvěříš všemu." ušklíbne se Ampules. ,,Nevěřil bys ale, jak je těžké najít tělo alespoň zdánlivě podobné tomu Čínsskému. Nakonec se mi podařilo na jednom hřbitově vykopat tohohle Chisse."
Throzn se zamračí. ,,Chiss? O té rase jsem neslyšel."
,,Chissové jsou uplně to stejné jako Čínssové, jen jsou modří a mají mozek." Vysvětlil Ampules. ,,Nevěřil bys ale, jak těžké bylo tohodle vysvlíknout z té jeho bíle vojenské uniformy, držela se na něm tak pevně, jako by se sní snad narodil."
,,Opravdu? A jak se jmenoval?" zeptá se Throzn.
Ampules mávne rukou. ,,Ále, nějakej Mitth'raw'nuruodo, nebo tak nějak."
Throzn se podívá na svou matku. ,,Nevypadneme už radši? Nechci moc riskovat."
Ampules přikývne. ,,Jo to je dobrej nápad." Řekne a dodá, když si na něco vzpomene. ,,Jo a ten blbej Chiss mi visí lopatu, při jeho vykopávání se mi o ten jeho ksicht zlomila."
Pak odešli zanechávajíc Throznovu matku plačící nad jedním z těl.


Cukrkant, kancelář Nejvyššího kancléře:

Do místnosti vstoupil Darth Axe.
,,Dobrý hod, ale minul jste mě, koupil to totiž jeden blbeček, co sem chtěl vejít přede mnou."
Popletatin zvedne obočí. ,,A vy jste?"
,,Jsem Axe... Darth Axe, ode dneška nejtemnější a nejmocnější sith a vůdce SSSR." Představil se Axe.
,,Cože?!" Zeptá se nevěřícně Popletatin.
Darth Axe se krutě pousměje, vychutnávaje si svoje slova. ,,Ten zmetek jménem Darth Hole už několik hodin hnije v márnici..." Ušklíbl se. ,,...tedy pokud se náhodou v nějaké velmi nepravděpodobné situaci neprobral a neodešel pryč."
,,A co ode mě vlastně chcete?" Zeptal se Popletatin.
,,Ále vůbec nic..." Mávl Axe rukou a zažehl světelnou sekeru a přiložil ji Popletatinovi ke krku. ,,...Pouze vaši nejlépe bolestivou a strašně krvavou smrt." Dodal nakonec jakoby nic s okouzlujícím úsměvem šílence.
Popletatin kupodivu nehnul ani brvou, nejspíš už byl jako politik na výhrůžky smrti zvyklý. ,,Mou smrt? Smím se zeptat proč zrovna chcete mou smrt?"
Axe pokrčil rameny. ,,Vlastně ani nevím, prostě jsem šel okolo a napadlo mě že vás navštívím a zabiju."
,,To je šílenství!" Vyjekl v odpověď Popletatin.
,,Šílenství?" Axe nahl halvu, jakoby nemohl uvěřit tomu co slyšel. ,,TOHLE JE SPARTA!!!" Zařval z plných plic a vykopl nebohého kancléře Mackem Pindů rozbitím oknem ven.
Pak se ale zarazil. ,,Tohle je Sparta? Proč sakra říkám takovýhle kraviny?!!"
Pak se otočil a odkráčel pryč.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Cukrkant, kancelář Nejvyššího kancléře:

Popletatin proletěl dírou v oknu a rychle padal dolů.
Asi bych měl spomalit ten pád, pomyslí si a vytáhne z kapsy skládací deštník. Snaží se ho otevřít ale nedaří se mu rozepnout pásek na suchý zip a tak dopadne na záda nebohému Mackovi Pindů který pod vahou popletatina spadne na zem a skončí s hlavou zabořenou v kýblu plném tělních tekutin.
To je dneska letecký den nebo co? Nejdřív první chlap, potom židle a pak další chap. Nedivil bych se kdyby teď letěla zase židle.
Podiví se umývač oken a zachrání Macka před utopením. Najednou se Popletatin zvedne a vezme Mackovi svůj meč. Zvedne se i Macek a utře si obličej do rukávu. Když si uvědomí co právě utřel dojde k zábradlí a vyvrhne další dávku dolů. Jakmile to uvidí Popletatin, udělá se mu taky nevolno a opře se vedle Macka.
Vy jste vyhodil tu židli?
Zeptá se Macek a opět začne vyvrhovat.
Proč se ptáš?
Protože to bolelo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cukrkant, kancelář Nejvyššího kancléře:
Darth Axe se zmateně rozhlíží po svém novém křesle, tedy starém kancléřském, ale to bylo jedno, protože tu stejnak nebylo, když v ten moment vešla dovnitř sekretářka. Okamžitě začala ječet, přiběhla k Axovi a vrazila mu pěstí přímo mezi oči, čímž ho poslala ... z okna za ostatníma.
Fuuuj, musím to tu nechat dezinfikovat, ti pavouci vlezou už na všechno, snad se tomu milému pánovi nic nestalo.
dodala ještě sekretářka, než opustila nyní dost prázdnou kancelář.

Komino, Orbita:
čerstvě povýšený Troykillian von Strudelberg, nyní již známý jako Darth Nigga se procházel po lodi, která byla kdysi součástí flotily Šavle. Za ním se míhaly stíny pracující na tom, aby byla loď v provozu. Darth Virus ještě něco zařizoval na planetě, když se za Niggou objevil stín.
Paanee, deeteekoovaalii jsmee přiiléétaajíícíí plaaviidloo.
zahučí stín a Strudelberg se podívá směrem, kterým ukazuje stín. Z hyperprostoru se objeví obří loď a míří přímo do parkující flotily Šavle. Běžně by to měla bez potíží ubrzdit, ale tahle nějak nezvládala dělat víc věcí najednou a náhle omylem vypálila i na planetu. Když konečně zastavila, tak bylo třináct lodí flotily Šavle vybouráno.
Britney ? Co to je sakra za loď ?
povzdechne si Nigga a tuší, že Virus bude naštvaný. Jediné, co by ho zachránilo by byl fakt, kdyby ho zasáhnul ten omylný výstřel z turbolaseru.

Ruuman, Kdesi v poušti:
Kwai-Gong Džin se probral a jeho kdysi hnědé roucho bylo nyní spíše tmavě zelené, místy s červenými stopami feferonek, které si již prošly vnitřkem. Malátně se postavil na nohy a rozhlížel se, aby všude okolo viděl spousty Jediů v podobném stavu nemluvě o hoře prázdných lahví nalevo, která nejspíše překreslí mapy Ruumanu.
Sakra, to byla ale bitva ... ale jak jsme se vůbec dostali až sem ?
zamyslí se a začne se rozvzpomínat, jak to vlastně bylo.

Cukrkant, pod oknem nejvyššího kancléře:
Macek Pindů se konečně zbaví přebytečných živin ze svého žaludku, aby byl schopen trochu víc vnímat a vzpomene si, co vlastně u kancléře chtěl. Chopí se světelného meče, který nebyl jeho a chystal se bodnout dopředu, do Popletatina, jenže v ten moment na plošinu spadl Darth Axe. Macek se však už nestihl zastavit a ukázkově jej probodl.
Ugh ... tohle není ve scénaři.
a upustí scénář, který sebere umývač a začne v něm listovat.
Ještě aby bylo, tohle je prvotní scénář, který měl být přepracovaný ... víte jak to mělo skončit ? Prý svatbou Viruse s Holovo sestrou a uzavřením míru. Ještě, že se rozhodli to předělat.
pronese umývač a hodí scénář dolů.
Výtečně mistře Jedi, právě jste zabil nejvyššího představitele SSSR a zbavil nás jejich tyranie ! Jste hrdina a dovolte mi vám předat toto !
vyjíkne Popletatin a vrátí Mackovi jeho vlastní světelný meč, zatímco začne z Axeho páčit ten svůj. Macek náhle pocítí nával hrdosti a myšlenky na zatknutí kancléře jej přejdou a začne si už v hlavě plánovat svou dovolenou, protože tímhle nejspíš skončila válka a jeden nebo dva sithové tu chvilku počkají, možná se i podívá na svou domovskou planetu Harém Krav.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cukrkant, hospoda "U strejdy Velkoruma"

Dav podnapilých fandů holonetové soutěže, či spíše konkurzu s názvem "Galaxie hledá SuperKancléře", sledoval na monitoru hospodské HoloTelevize s širokoúhlou obrazovkou porotu, jmenovitě pana Hejmu a své kolegy, kterak se dohadují nad kupou lejster, životopisů a fotografií a do toho hraje podmanivá hudba, něco jako: Táááá táááá tááá tamtadááá tamtadááá... (asi jako Imperial march ze SW). Celé to mělo působit velkolepě, ale v hospůdce to na opilce mělo asi takový účinek, jako když spadne na zem půlkredit k nohám miliardáře...

Ovšem jedna jediná bytost celý přenos sledovala s napětím a když osazenstvo podniku začalo hlasitě zpívat "Flééééért, vodka mizíííí, jááá víííím...", okřikl je a když ani to nepomohlo, vystřelil nad jejich hlavy z blasteru, ale omylem zasáhl lustr a ten se s cinkotem sklíček sesunul na překvapené kořaly, takže celá putyka pojednou oněměla a Pohan Sólo zůstal sám. Sám se svým parťákem Šéfbankou, chlupatým velikánem, který ale v současné době připomínal spíše degustátora místního pivovaru po sezóně... Zrovna si říhnul tak, že přicházejícímu vrchnímu, kterým byl tlustý basalisk Schweyk, se svou nezaměnitelnou dýmkou v puse a úsměvem přes celý basaliskský ksicht, onu dýmku zarazil hluboko do chřtánu! Šéfbanka se probudil z pivního spánku a omluvil se výčepnímu: "Grhhommmm hrrrauuut vhhyyyweeer" a hlava mu opět spadla na stůl tak, že se na něm objevila prasklina...

Pohan si pomyslel něco o tom, proč kdysi z děcáku zachraňoval zrovna tohohle násosku, když tam bylo tolik jiných vyvrhelů, spratků a ňoumů - tudíž potenciálních parťáků pro pašeráckou živnost. Povzdechl si a znovu se zadíval na svou oblíbenou soutěž; lysý Hejma zrovna do kamery ukázal prostředníček své zpocené ruky, aby divákům ukázal, co si myslí o budoucím vítězi konkurzu...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Projekty“