Xavier Kirsten(Xavier)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6462
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Xavier Kirsten(Xavier)

Příspěvek od Jordi Linx »

Základní informace:
Rasa: člověk
Narozen:24 BBY
Věk: 17 let
Domovská planeta: Fondor
Životopis před výcvikem:
Xavierův otec pracoval v místních docích a jeho matka byla služebná u guvernéra kde jí Xavier občas navštěvoval. V jeho 8 letech zde však potkal tajemnou postavu. Byl to inkvizitor kterého sem zavedly povinnosti. Přestože se jeho pátrání ukázalo slepou uličkou přesto neodletěl z Fondoru sám, ale s Xavierem ze kterého vycítil Sílu a i on sám byl ochoten se inkvizitorem stát. Při výcviku se ukázal jako velmi houževnatý a schopný učeň toužící vydobýt si své místo mezi inkvizitory.
Zbraň: světelný meč (červený)
Šermířské styly: Ataru a Soresu
Vzhled: 192cm, zelenohnědé oči, téměř černé vlasy
Poznámky: Žene ho vpřed snaha dokázat své kvality až na samou hranici svých fyzických a psychických sil. Často je až fanaticky loajální.

Schopnosti před výcviky a misemi:
- kvalitní šermíř, mírně pokročilý v Ataru a Soresu
- základní ovládání telekineze, telepatie
- na blízkou vzdálenost vycítí Sílu z ostatních(cca 10-15m)

Výcvik - Zajmutí a získání informací na Melidě/Daanu
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Co se správnosti příspěvků, tak zde nemám co vytknout, jenom se občas našlo několik strohých nebo ne tolik obsahově kvalitních příspěvků.
Chování charakteru: Nemůžu si stěžovat ohledně odhodlání být inkvizitorem, ale mám takový divný pocit ohledně osobnosti tvého charakteru, která byla chvilku normální, pak se ozval jakýsi vnitřní hlas, který však zase náhle zmizel ...
Postup v příběhu: Nic co bych vytknul, tedy vše ok a jak má být, tedy za podmínky, že víš kudy kam.
Reakce na podněty: I zde hodnotím pozitivně, tedy co se týká mnou předhozených podnětů, které zareaguješ a správně zareaguješ.
Využití Síly: Zde jsi rozhodně nešetřil, což je plus - pro tebe je to nesporná výhoda proti ostatním, tak proč ji nevyužít, i když z počátku to bylo trochu moc sebevědomé.

Takže určitě hodnotím celý výcvik pozitivně a nebyl vyloženě špatný, sice jsi se trochu zaseknul u výslechu, ale předpokládám, že jsi se z toho pro příště poučil(aneb ne vždy dostaneš dostatečné informace od nadřízených), stejně jako ze svého 'raketového' startu. Tudíž i když se chybičky a výtky našli, tak to byl povedený a místy i hodně zajímavý výcvik a proto hodnotím 89 procenty.

Následky výcviku:
+ Zlepšení techniky vrhání s mečem
+ Zlepšení telekynetických technik (především Odhození/Push(případně podverze - odstrčení) a levitace s předměty)


1. Mise - Zajmutí vzpurného plukovníka Hanga na Rifloru
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Tady jsou všechny náležitosti bez jediné poskvrny, pouze se sem tam vyskytuje nějakej ten slabší příspěvek, především co se délky a obsahu týká.
Chování charakteru: Věc, na kterou se u tebe vždy těším - diskuze s "našeptávajícím ďáblíkem" dovede vždy pobavit. Tvůj charakter ale předvedl tentokrát i schopnost docela slušně se vydávat za někoho jiného.
Postup v příběhu: Řekl bych, že byl velice plynulý a bezproblémový bez nějaký záseků. Vliv na to má samozřejmě i charakter, který se prostě jen tak nezdržuje se zbytečnostmi.
Reakce na podněty: Vnímá je, reaguje na ně. Občas nějaká ta drobnost může uniknout, ale celkově to je nadstandard a nikdo nikdy nemůže odchytit vše.
Využití Síly: Sice můžu říct, že by se našel prostor pro častější využití, ale i tak neváhal po ní sáhnout a vhodně ji využít. Nenadsazuje schopnosti a řekl bych, že přesně ví, kde v současné době jeho skill leží. A to je velké plus, kterým moderátorovi usnadňuje život.

Když bych to měl shrnout, tak postava k níž se vždy rád vracím a občas se i těším na to, co vyvede příště. Navíc s ní lze spojovat vysokou kvalitu, což jen potvrzuje nominace a triumf v Hráči Měsíce. Nejvíce si však užívám soubojů, byť musím připustit, že vzhledem k hráčově schopnostem jsem v několika případech byl jako moderátor poměrně tvrdý a snažil se z hráče vyždímat, co nejvíce šlo. Možná i díky tomu byla postava málem zabita a závěr mise nebyl natolik růžový. Prostor ke zlepšení tu vidím v především likvidaci občasných slabších příspěvků, čemuž se pokusím napomoci více možnostem k činnosti. Pochválit ještě musím za přístup postavy k misi, kdy dostala ze začátku velkou volnost k tomu, jak to celé provede, což je něco, s čímž by si mnozí jen těžko poradili. Suma sumárum mi tedy celkový výsledek vychází na nádherných 96 procent.

Následky výcviku:
+ Schopnější ve využití Síly pro posílení vlastních schopností(vytrvalost, rychlost, delší a vyšší skoky)
+ Zlepšení využití Síly k jemnější manipulaci s drobnými předměty
+ Posílení schopnosti vytržení předmětu z rukou - pouze pevný úchyt nebo jiný uživatel Síly se ubrání
+ Posílení schopnosti Odhození(Force Push), kdy běžného jedince do 10m odhozením na stěnu do 20m omráčíš(neplatí pokud má na sobě bytelnější brnění, tam je to 50:50)

2. Mise - Trýzeň na Rifloru
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Tvarem standard, byť jsem měl pocit, že ne až tak vzácně byly příspěvky kratší, což jim také trochu ubíralo na kvalitě.
Chování charakteru: Zde sis hodně vyhrál během prvních fází mučení, za které máš velké plus. Potom je pravda, že ses držel přímočarosti svého charakteru, byť tomu bylo mnohdy na škodu. Alter-ego opět odvedlo svou práci a stává se nedílnou součástí této postavy, která však trpí některými rozhodnutími, byť je zatěžko říct na kolik jsi je dělal úmyslně nebo ne.
Postup v příběhu: Už jenom to, že jsme skončili po sedmi stránkách a zhruba za pět měsíců svědčí o značné plynulosti, nehledě na to, jak často můžeš odpovídat.
Reakce na podněty: Některých věcí si všímáš, některé přehlížíš - u možnosti závěru mise se nemohu rozhodnout, do jaké míry jsi to udělal schválně a do jaké se nechal vést sebevražednými pudy.
Využití Síly: Ideální - ve správných chvílích, v rámci svých schopností, ve snaze posunout se dále.

Takže jak to celé shrnout? Profil mise byl dost neobvyklý, protože jsi začal v zajetí a užil sis mučení, a to nejspíš doslova. V závěru jsi však udělal několik rozhodnutí, které by mohly ústit až ve smrt tvé postavy, pro kterou jsem se nakonec nerozhodl. Přesto pocítí více než znatelné následky svých rozhodnutí a chyb, které provedla. Z mnoha důvodů tak nevím, jak přesně přistupovat k celkovému hodnocení. Vzhledem k tomu, že jsi v misi neuspěl dle zadání(buď splnit misi nebo alespoň uniknout), tak dostáváš penalizaci -15%, celkově se tedy dostanu na 76 procent.

Následky mise:
+ V tom, co z tebe zbylo jsi nyní mnohem odolnější vůči jedům, drogám a dalším omamným prostředkům biologického typu
+/- Přežil jsi
- Lanna - jestli ji někdy potkáš, velice pravděpodobně s tebou nebude chtít mluvit
- Fyzické ztráty - přišel jsi o levou ruku, pravou nohu pod kolenem, přišel jsi o levou plíci, pravou ledvinu, část jater, narušení střevní soustavy a část čelisti máš vyztuženou duracelovým plátem, ale pod kůží -> chybějící části ti byly nahrazeny mechanickými implantáty, které však byly napojeny na tvůj nervový systém v oblasti krku. U všeho potřebuješ pravidelnou údržbu jednou za dva měsíce
- Následkem situace jsi přišel o své chuťové buňky
- Nesplnil jsi úkol

3. Mise - Kult Jediho na Generis
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Formát a ostatní náležitosti byly v naprostém pořádku, nicméně občas se vyskytnul o něco kratší příspěvek, než jsem přesvědčen, že jsi schopen napsat.
Chování charakteru: O tom by se dala psát několikastránková esej - na inkvizitora jsi výtečně zvládnul pokřivenou osobnost, kterými obvykle disponují a doslova si liboval v jejím rozvíjení. Jako další velký plus beru využívání slangových výrazů hodných univerza.
Postup v příběhu: Plynulý bez větších zádrhelů - i proto se nám až takto často nestává, že bychom překročili 10 stránek příběhu.
Reakce na podněty: Tady vidím další velké plus, kdy jsi včasně reagoval na většinu předhozených podnětů, nebo jsi je dostatečně vnímal. Možná jsi jednou nebo dvakrát nepostřehl vše, ale to by pak nebylo ono, kdybys vlezl do každé pasti od moderátora.
Využití Síly: Dokud jsi mohl, tak jsi ji využíval s rozumem - po "odříznutí" jsi se naopak vhodně vyrovnával s absencí, takže i zde hodnotím kladně.

Takže to shrneme - celkově jsi se držel svého standardu, byť s kratšími příspěvky a díky tomu jsme se oba mohli bavit kvalitní hrou. Dobře ses vypořádával s novou situací ohledně tvého fyzického stavu a zajímavě s absencí používání Síly. Nicméně kvůli brzkému ukončení závěru strhnu -5% procent z celkového hodnocení. Tím se tedy dostaneme na hezkou hodnotu 89 procent.

Následky mise:
+ více sis navykl na své úpravy a díky tomu jsi nyní schopen lépe se vypořádat s pohybem v neobvyklém prostředí
+ prokázal jsi, že i přes "úraz " jsi hodnotným členem Inquisitoria
+ díky Síle jsi nyní schopen lépe se vypořádat s únavou
- postoj Generis vůči Impériu se nijak nezměnil
- nedostal jsi se k výsledkům dění na Generisu - tedy obsahu trezoru duroského Jediho či zjištění z komunikační stanice

Timeline charakteru:
7 BBY - Získávání informací o Jedim na Melidě/Daanu
6 BBY - Riflor - lov na plukovníka Hanga a jeho privatizaci imperiální posádky na Rifloru
- Riflor - Únik ze zajetí a snaha o zajmutí Hanga vedoucí ke kritickým následkům pro postavu
- Generis - Neutralizace prchajícího Jediho, který si dle všeho snažil založit jakýsi vlastní kult
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí I“