1. Misia pre Isadora Gazliho (Shisco)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

1. Misia pre Isadora Gazliho (Shisco)

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi:

Ubehlo už pár mesiacov od tvojho pasovania na rytiera rádu Jedi. Dlhé mesiace si strávil ďalším štúdiom a zdokonalovaním svojich doterajších schopností. Mimo iné si dokončil aj zopár menších úloh pre Radu. Všetky boli úspešné. Poctivo si udržiaval kontakt so svojou kamarátkou z Dathomiru, ktorú najal jeden zo senátorov do osobnej stráže. Krátku chvíľu si venoval aj zostrojeniu svojeho nového sveteľného meča, ktorý ti momentálne visel na opasku. Cítiš, že za chvíľu dostaneš novú úlohu. Videl si to aj vo svojich snoch a aj počas meditácií. Nebude to ľahké. Z tvojho rozmýšľania ťa prebudí až útok na tvoje rameno. Strhol si sa, bola to len priateľská rana päsťou od tvojej kamarátky Tiinan s ktorou ste momentálne večerali v jedálni
Počúvaš alebo čo?
spýta sa ťa a zasmeje, zatváriš sa začudovane a ona si odfúkne
No jasné, to som si myslela. Zase nepočúvaš. Pýtam sa ťa už asi 30 sekúnd, že aký je tvoj sveteľný meč, ešte som ho nevidela v akcii.
povie a usmeje sa.



_______________________________________________________
sorry, že to toľko trvalo ale nemám moc času.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Chrám Jedi

Seděl jsem vedle Tiinan u malého kulatého stolu v jídelně a držíc se za ruce jsme si užívali chuti delikátních mořských plodů, které k nám přicestovaly až z teplých vod Mon Calamari.
Miluju tyhle chvíle. Bubnování deště o skla věže. Tuhle jídelnu. A hlavně tebe, ovinul jsem s těmi slovy Tiinan paži kolem pasu a druhou rukou jí strčil do pusy malou chobotničku napíchnutou na vidličce.
Musím si je užít, brzy skončí. Rada se mi chystá dát další úkol a cítím, že to nebude žádná legrace, vzpomněl jsem si na svou poslední meditaci a na chvíli úplně zapomněl na okolí a tím pádem i na Tiinan, která mě lehce praštila do ramene, abych se probral.
Jasně, promiň, pohlédnul jsem jí omluvně do očí. Je vyváženější než můj předchozí, který jsem mimochodem spotřeboval na jeho stavbu. V jeho srdci dlí ten samý kus krystalu, žlutý Upari, ovladatelnost paprsku vylepšuje Kunda, vysvětloval jsem, načež se Tiinan ušklíbla.
To možná taky, ale myslel jsem ten minerál, opětoval jsem ušklíbnutí a pak hbitě vyskočil na vedlejší stůl, využívajíc toho, že v jídelně touhle dobou téměř nikdo nebyl. Stál jsem tam v botách na stole se zažehnutým světelným mečem v ruce a provedl bzučící žlutou čepelí naprázdno několik výpadů, přičemž se nějaký durosský Jedi sedící na opačné straně jídelny ohlédnul mým směrem a zakroutil hlavou, jako by říkal 'No jo, Gazli'.
Pak jsem seskočil ze stolu, deaktivoval meč a podal ho do ruky Tiinan, aby si ho prohlédla.
Emitor je původní, baterii jsem dal novou, s větším napětím o třicet voltů. Přesto, jak jsi mohla vidět, je čepel dokonale stabilní, řekl jsem jí do ouška a dal jí pusu na tvář. Duros na opačné straně statečně usrkával polévku, jejíž lišejníková vůně prosycovala celou jídelnu.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi

Tiinan zoberie meč do ruky a vyhodí ho do vzduchu, Silou si ho pritiahne a aktivuje ho
Moje meno je Isador Gazli a som rytier Rádu Jedi!
napodobní tvoj hlas, ale pri konci vety sa už neudrží a rozosmeje sa. Hodí ti tvoj deaktivovaný meč a ty ho ladne chytíš do rúk
No tak ja musím ísť, zbohom.
povie ti Tiinan a rýchlym krokom vychádza z jedálne. Duros na druhej strane ťa nenápadne sleduje kútikom oka. Dovečeria a odchádza aj on, necháva ťa v prázdnej jedálni. Je tam ticho, dosť podivné ticho. Nezostáva ti nič iné ako odísť tiež.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Chrám Jedi

Podaný meč vyletěl do výše a jeho čepel, vedená Tiinaninou rukou, opsala oblouk nebezpečně blízko našeho stolu. Zadíval jsem se na její postavu osvícenou zlatavou září paprsku a opět jsem se na okamžik zasnil. Probral mě až její zvonivý smích, přičemž mi hodila moji zbraň zpět, naposledy se na mě usmála a pak se otočila a odešla.
Jakmile její ladná postava zmizela ve dveřích, sedl jsem si ke stolu, abych dojedl zbytek chobotniček.
Ani se nesvěřila, kam má vlastně namířeno, uchopil jsem do ruky prázdný talíř a dvě sklenice a odnesl je droidovi u okýnka k umytí. Duros si mě zamyšleně prohlédnul, pak se též zvednul a odešel z jídelny. Zůstal jsem tam sám, jen se svými myšlenkami a houbovou vůní z Durosovy polévky, která působila tak trochu halucinogenním dojmem. Bubnování deště na transpiraocelovou stěnu věže zesílilo a venku se zablýsklo. Chvilku jsem jen tak stál a pozoroval světla nočního Coruscantu, zaposlouchal se do něj a prociťoval v Síle hukot všech těch myslí, když jsem si vzpomněl na sen, co se mi dnes v noci zdál. Vybavila se mi špinavá chodba, osvícená mdlým žlutým světlem a výkřiky zpoza zamčených dveří.
Vážně by mě zajímalo, jaká má být má příští mise, otočil jsem se na podpatku a vykročil směrem ke své ubikaci, abych si po pozdní večeři trochu zameditoval a prospal se.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi

Po pár minútach chôdze sa unavený dostaneš na svoju izbu a s pokojom odhodíš svoj plášť, meč s opaskom a usadíš sa na posteľ. Zhodíš zo seba rúcho a vyhľadáš svoju kúpeľňu, aby si sa umyl pred spánkom. Po tomto úkone sa spokojne zvalíš na svoju posteľ, ktorá nie je ničím výnimočná. Zavrieš oči a po chvíľke zaspíš. Znovu sa tí zdá ten istý sen, rovnaká chodba, steny pokryté krvavými čmuhami a dvere s malým okienkom spoza ktorých sa vystrkujú ruky, biele, kostnaté ruky so zvláštne dlhými prstami. Kráčaš k dverám, nemôžeš to zastaviť, dostaneš sa úplne blízko, keď sa ruky stiahnu naspäť do miestnosti. Tvoja tvár sa ocitá prilepená na okienko, keď sa tam zrazu objaví tvár. Hrozivá, vyblednutá tvár. Zľakneš sa a prebudíš sa. Zistíš, že je ešte skoro ráno, stále je tma a dážď bičuje okno tvojej izby. Posadíš sa na posteľ a otrieš s rukou spotené čelo. Potom znovu uľahneš a horko ťažko znovu zaspíš. Tentokrát bezsenne. Ráno ťa zobudia až paprsky slnka na tvojej tvári. Preberieš sa a unavene zívneš. V ten moment sa ozve klopanie na tvoje dvere. Silou stlačíš gombík na dverách a oni sa otvárajú. Stojí tam tvoj bývalý majster
Dobré ránko prajem. Vstávame, vstávame konečne majú pre teba misiu. Bohužiaľ je tajná, takže ani ja neviem o čo sa jedná.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Chrám Jedi

Odešel jsem do svého pokoje, kde jsem se umyl a uložil se ke spánku. Než se mi podařilo usnout, chvíli jsem se převaloval a jen tak poslouchal bubnování deště.


Neznámý svět, Neznámé místo

Šel jsem opět tou chodbou, můj šedý plášť za mnou lehce povlával. Všude kolem byla špína, skvrny připomínající krev a nechutný puch, který mě téměř dusil. Chodba byla plná dveří. Tlustých duraocelových dveří, jaké bývají na bankovních trezorech, akorát v každých z nich bylo asi metr široké okénko. Z některých okének se po mně natahovaly vyzáblé, zbídačené ruce příslušníků všemožných humanoidních ras. Jedny dveře mě zaujaly, ačkoliv byly naprosto stejné jako všechny ostatní. Přišel jsem k nim tedy blíž a pohlédnul dovnitř skrze transpiraocelový průzor. Ruce zmizely zpět v otvoru a o několik úderů srdce později se na transpiraocelový průzor přitiskla lidská tvář. Příšerný obličej, ve kterém se jakoby ztrácela lidskost. Jako by se pomalu měnila v něco jiného. Leknutím jsem odskočil od průzoru a pravá ruka mi reflexivně sjela ke světelnému meči, jenže tam nebyl. Pohlédnul jsem na svůj opasek, ale už jsem na sobě neměl svoje jediské roucho - byl jsem oděn ve stejném otrhaném a špinavém stejnokroji, jaký na sobě měla ta postava za průzorem.

Coruscant, Chrám Jedi

S výkřikem jsem se probudil.
Co to sakra bylo? řekl jsem si pro sebe a posadil se na postel. Venku byla černočerná tma, jen pár zbloudilých vznášedel ji prosvětlovalo svými halogenovými reflektory. Když jsem se uklidnil, zalehl jsem zpět a v mžiku vytuhnul jako nemluvně. Tentokrát byl můj spánek klidný, probralo mě až klepání na dveře mé ubikace. Ještě vleže jsem se v Síle natáhnul po tlačítku a otevřel návštěvníkovi dveře.
Mistr Dorna! vykřiknul jsem překvapením a vyhrabal se z postele, abych svého prvního mistra náležitě přivítal.
Dobré ráno, mistře. Jak bylo na Nal Huttě?
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi

Majster sa usmeje a ukloní sa
Dobré ráno aj tebe prajem. Bežná vec, vyriešené za pár dní. Konečne som si aj zabojoval a nikto ma tento krát nemusel ťahať z kaše preč.
povie a začne ti bľabotať a bojoch s príslušníkmi rôznych gangov
Musím sa ti priznať, prvý krát som v boji použil vrhnutie meča. Na môj vkus je to až moc nepraktické
povie majster a chce pokračovať len sa zarazí
Ale nebudem chodiť okolo horúcej kaše, Rada ti pridelila misiu. Poslali ma, aby som ťa doprevadil pred majstrov, ktorí ťa oboznámia s úlohami čo máš urobiť. Ja nebudem môcť byť prítomný. Bude tam len veľmajster a ešte niekto. JE to tajné.
povie majster a nechá ti chvíľku času na prípravu. Zakedy ťa počká pred dverami tvojej izby. Po desiatich minútach, umytý a oblečený v tvojom rúchu sa vydáte spolu k známemu výťahu, ktorý vás za pár sekúnd vyvezie na najvyššie miesto Chrámu. Prejdete pomaly cez recepciu, kde sa tvoj bývalý majster zastaví a nechá ťa prejsť cez dvere samého. Vojdeš do miestnosti. Je tam len veľmajster a nejaký muž, ktorého nepoznáš.
Som rád, že si sa dostavil čo najskôr.
povie veľmajster a pozrie sa na muža oproti nemu
Toto je Aren Taruk, hlavný generál vojenskej informačnej služby. Požiadal nás o pomoc.
dopovie veľmajster a ponechá slovo Tarukovi. Vysoký Twilek k tebe podíde a podá ti ruku, jemne ňou potrasie a pustí ju.
Takže, úloha znie. Infiltrovať najväčšiu väznicu v galaxii z pozície väzňa. Držíme tam najväčších zločincov, vrahov a podobnú zberbu z celej galaxie. Tvojou úlohou bude vyhľadať zločineckého lorda menom Tius Karo, je hlavou jednej z najvplyvnejších organizácií tu na Coruscante ako aj v galaxii. Chcem od teba, aby si sa s ním spriatelil a získal od neho informácie o jeho organizácií, hlavne o senátoroch, ktorý sú pod jeho palcom, tak isto kde je ich hlavné sídlo, v podstate všetko dôležité. Nikto vo väznici nebude vedieť, kto si. Budeš vystupovať ako bankový lupič. Dozorcovia a aj riaditeľ sa k tebe budú správať ako k väzňovi. O tvojej misii viem len ja a tuna veľmajster. Keď budeš pripravený budem čakať vonku.
po jeho preslove opustí miestnosť a nechá ťa tam samého s veľmajstrom
Ak máš nejaké otázky rýchlo sa pýtaj.
povie ti veľmajster.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Chrám Jedi

Jako uživateli Formy I mi též připadá nepraktický, odvětil jsem mistrovi poté, co jsem si vyslechnul jeho barvité vyprávění o tom, jak na Nal Huttě porcoval světelným mečem žoldáky a členy všelijakých gangů.
Přísně tajná mise? Jsem ohromen, pomyslel jsem si a napil se šťávy z lahve ležící na nočním stolku, načež mistr odešel za dveře a čekal, než se osprchuju a obléknu. Oblažen horkou koupelí po ránu jsem vylezl z koupelny, nasoukal se do tuniky, připnul si na opasek svůj světelný meč a následoval mistra do věže Nejvyšší rady Jediů. Na recepci před sálem Rady se můj trandoshanský mistr svalil na pohovku a pokynul mi rukou, abych šel dovnitř sám.
V kruhovém zasedacím sále byl přítomen jen vysoký modrý twi'lek oblečený do důstojnické uniformy Republikové armády a mistr Yoda. Když mě spatřil, přestal rytmicky poklepávat hůlkou o podlahu a jemně zatřepal uchem. Uctivě jsem se uklonil a nechal generála Taruka, jak mi toho muže mistr Yoda představil, říct mi o mé misi.
Nechat se zavřít do nejhoršího vězení v celé Republice. To je fajn, pousmál jsem se ironicky, když generál dokončil svůj monolog a opustil kruhovou místnost Rady.
Je mi to jasné, mistře Yodo. Kolik mám času do odletu? položil jsem velmistrovi Řádu svou jedinou otázku.
Snad se ještě stihnu rozloučit s Tiinan. Nemusel bych ji už nikdy uvidět, napadlo mě a to poznání ve mně vyvolalo tak silný pocit úzkosti, že jsem ho musel potlačil jedijskou uklidňovací technikou. Moudrý mistr Yoda můj emoční výkyv jistě vycítil. Opět zatřepal svým špičatým zeleným uchem a pousmál se.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi

Tvoj emočný výkyv by nepostrehol radový Jedi ale majster oproti tebe radový nebol, len sa usmial a s pokojom ti odpovie na tvoju otázku
Dve hodiny. Spýtaj sa ale radšej muža za dverami, ten ti odpovie presnejšie.
dopovie a nechá ťa odísť z miestnosti von do recepcie, kde na teba čaká muž, ktorého si spoznal už pred tým
Za dve hodiny sa vidíme v doku číslo päť. Veci na oblečenie si brať nemusíš, budú ti totiž pridelené.
povie a zákerne sa usmeje. Po jeho slovách spolu nastúpite do výťahu, ktorý vás zvezie do hlavného podlažia, kde sa vaše cesty rozídu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Chrám Jedi

Leželi jsme na posteli v mém pokoji, Tiinan mě držela v těsném objetí a užívala si mě, stejně jako jsem si já užíval jí. Mohlo to být naposled, co jsme se viděli. Vím, Jediové mají podle tradice žít v celibátu, neboť láska přináší kromě radosti i hoře a utrpení a k čemu je Jedi se zlomeným srdcem? Neřekl jsem Tiinan, jaké povahy je mise, na kterou už za pár chvil odletím, nemohl jsem. Jenže její obavy o mne šly cítit i v Síle. Zahleděl jsem se do jejích přenádherných hnědých očí a ponořil se do nich jako do bahenní lázně. Vůně jejích vlnitých hnědých vlasů mi připomněla slova mistra Dorny.
Užívej dne, jako by byl poslední.
Přitisknul jsem ji k sobě ještě těsněji a ještě jednou ji vášnivě políbil.
Když nadešel čas, obléknul jsem se do vězeňského oblečení z oranžové syntetické látky, které jsem obdržel od generála Taruka. Poté jsem pověsil své šedivé jedijské roucho do skříně a se slovy Opatruj ho dobře vtisknul Tiinan do ruky svůj světelný meč. Naposledy jsme se políbili a já vykročil k hangárům, abych vyhledal twi'lekského generála a vydal se vstříc svému těžkému úkolu.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi

Romanticky sa rozlúčiš so svojou priateľkou Tiinan, zanecháš jej rituálne svoj meč a potom vykročíš do chodby. Kráčaš smerom k hangárom, ostatní Jediovia na teba divno pokukujú ale nevenuješ tomu kto vie akú pozornosť. Cítiš z nich zmiešané emócie, väčšinou zvedavosť. Po pár minútach už vchádzaš do hangáru. Priamo pred tebou uvidíš generála, ten na teba kývne rukou a ukáže na vašu loď. Je to klasický väzenský transport. Usmeješ sa nad komickosťou situácie a to isté spraví aj muž naproti tebe
Vidím, že si vystrojený, ale niečo ti ešte chýba...
povie twilek a rukou ti rozcuchá trochu vlasy
...no teraz vyzeráš už konečne ako psychopat.
dopovie a zasmeje sa z plného hrdla
Tak ak si pripravený, môžeš nastúpiť a odchádzame.
povie generál a gombíkom na zápästnom počítači otvorí rampu na lodi, vybehne po nej a zamieri priamo do kokpitu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Chrám Jedi

Skvělé, pomyslel jsem si, když jsem oděn do vězeňského oblečení míjel na chodbě skupinku younglingů, kteří si mě prohlíželi se směsicí údivu a odporu.
Říká se, že šaty dělají člověka, pousmál jsem se pro sebe, když jsem si uvědomil pravdivost toho rčení. Cestou výtahem do hangáru, kam jsem se měl dostavit, jsem se zhlédnul v zrcadle a tak trochu se i lekl toho, co jsem tam uviděl. Převlek byl přesvědčivý, což také bylo jeho poslání. Dobu, po kterou kabina výtahu jela věží dolů, jsem strávil tím, že jsem na sebe do zrcadla upíral ten nejzlejší výraz, jaký jsem byl schopen na tváři vyloudit. Jakmile kabina zastavila, zamířil jsem k určenému hangáru a spatřil v něm otlučenou vězeňskou loď.
Svým stavem připomíná loď, kterou jsem letěl na svou poslední misi. Ale tahle asi nebude uvnitř tak útulná.
Zdravím, vrhnul jsem významným pohledem po generálu Tarukovi. Na jeho poznámku o psychopatovi jsem odpověděl tím, že jsem se zachechtal jako šílenec a zkroutil obličej do grimasy, kterou jsem nacvičoval ve výtahu.
No počkejte, tohle vás ještě bude mrzet! zakřičel jsem, abych se jako správný herec vžil do své role, načež jsem také nastoupil do lodi.

Interiér nebyl nic moc, přesně jak jsem očekával. Úzká chodba a dvě řady cel vybavené tvrdou postelí, umyvadlem a nezakrytou toaletou, o nějakém pohodlí se tady nedalo ani uvažovat. Cestu jsem ale plánoval strávit v pilotní kabině, zase tak vážně jsem se do kůže psychicky narušeného bankovního lupiče vžít nechtěl.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi

Pomaly nastúpiš do lode, tvoje divadielko pred tým upútalo pozornosť maximálne jedného technika poblíž lode. Prejdeš spolu s generálom do kokpitu, usadíš sa a pripútaš sa
Žiadam o povolenie k odletu.
zahlási do mikrofónu generál po tvojej ľavici, odpoveď prichádza takmer okamžite
Máte povolenie k odletu väzenský transportér X0023.
generál spustí motory a po pár sekundách sa ladne odlepí od zeme. Nasmeruje loď von z hangáru a pridá pohon, vyštartujete von a zamierite si to k oblohe. Po pár minútach ste už na orbite a valíte si to až k vstupnému vektoru do hyperpriestoru. Skok do hyperpriestoru nasleduje v najbližších minútach.

Vesmír v okolí väznice

Až teraz si môžeš všimnúť, že sa jedná a vesmírnu stanicu. S prekvapením zamrkáš keď uvidíš jej veľkosť. Generál vedľa teba si všimne, že si zaskočený a zasmeje sa
Je to úchvatné však?
spýta sa a nasmeruje loď k veľkému hangáru na spodku stanice
Žiadam o povolenie pristáť.
povie generál za chvíľku mu na navigácii ukáže šípku, ktorá ho naviguje, kde má pristáť
Myslím, že by si sa mal ísť usadiť do cely.
povie ti a smeruje loď k pristávacej plošine. Usadíš sa do kresla v cele a zatvoríš za sebou dvere. Loď dosadne a generál hneď vypne motory, otvorí nakladaciu rampu a vybehne von
Mám tu väzňa.
povie tlmene
Dávajte si bacha je to psychopat.
dokončí a cítiš ako odchádza
Áno pane!
začuješ ako muž vychádza po rampe smerom k tebe. Otvorí dvere a zakričí
Čelom ku stene, ty háveď.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Vesmír, okolí věznice

Vynořili jsme se z hyperprostoru, vířící modravý tunel za průzorem se smrsknul na hvězdné panorama a lehké škubnutí přerušilo mé podřimování. Otevřel jsem oči a spatřil orbitální stanici gigantických rozměrů.
Páni, ta je ale obrovská, pokýval jsem uznale hlavou a po chvilce už jsme sestupovali k přidělenému doku.
Při přistávání jsem už seděl na kovové posteli v cele a s pečlivě nacvičeným výrazem v obličeji civěl do narůžovělého silového pole.

Nemusel jsem čekat příliš dlouho, než k mým ušním bubínkům dolehly zvuky několika párů nohou, snad droidích, a silové pole mojí cely se váhavě vypnulo. Vzápětí se v chodbě s celami objevila postava aqualishe doprovázená dvěma bezpečnostními droidy.
Lup pavoučí očičko, naznačil jsem rukou a zachichotal se jako dítě. Když na mě ale droidi namířili hlavně svých blasterů, udělal jsem, jak aqualish přikazoval a nechal se vyvést.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Väzenie

Jednotka ťa vyvedie von z lode, generál za tvojim chrbtom rozdá posledné príkazy a s pohľadom priamo do tvojich očí, a takmer neviditeľným kývnutím ťa prenechá tvojmu osudu
Pohyb, pohyb!
šťuchne ti droid do chrbta hlavňou blasteru. Počúvneš a pomaly postupuješ ďalej a ďalej do vnútra obrovskej vesmírnej stanice. Dostanete sa do turbovýťahu kde rýchlo nastúpite. Muž pred tebou sa otočí a potichu ti povie
Takých ako ty tu nemáme moc v láske. Nerob problémy inak budeš pykať!
posledné slová zdôrazní zavrčaním, sliny z jeho úst ti preletia na tvár a teba takmer napne. Zveziete sa výťahom dole o pár poschodí a už vystupujete
Vítam ťa vo väzenskom bloku číslo 15928X. Toto bude tvoj domov, dúfam, že do konca života.
povie a zasmeje sa, počas kráčania vopred a ku schodom. Vyjdete hore a napravo, postupujete popri pár celách odkiaľ sa na teba upiera hromada pohľadov. Zastavíte sa až pri cele, ktorá má vypnuté silové pole
Takže, toto je tvoje nové apartmá! Cíť sa tu ako doma. Hahahahaha...
povie ironicky a zasmeje sa strážnik, postaví sa za teba a kopne ťa do cely, tvárou narazíš do steny a na chvíľku upadneš do bezvedomia. Po pár minútach sa preberieš už bez pút na rukách, silové pole vydáva tichý bzukot, ktorý ti pripomína tvoj sveteľný meč
Hej ty! Hej...
ozve sa z cely vedľa
Si tam?
spýta sa muž naľavo.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“