Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban

Rozumím, už vím, co Lord Pear zamýšlí a nikoliv se na něj nezlobím, je to jakási tradice. Ale rád bych se s ním setkal, dříve, než odletím .. na Coruscant.
Odpovím a ulehnu pomalu do postele. Doufal jsem, že to bude první noc po dlouhé době, kde nebudu mít vize. Chtěl jsem se konečně pořádně vyspat.
Možná jsem svého učedníka podcenil, je opravdu dobrý. Vynikající plán, jak zmařit plány republiky a zcela ji zničit.
Řekl jsem si a pomalu usnul. A ono skutečné, mé vize jsou pryč. Konečně jsem věděl vše, co jsem potřeboval a plně pochopil temnou stranu síly.
Nebyl jsem jejím uživatelem, byl jsem jejím nástrojem zkázy jako všichni ostatní.
Cítil jsem, že to co o nás říkají Jediové, že jsme zlo a špatnost není zas tak úplná pravda, my jsme totiž ještě horíš, lstivější a chytřejší než si myslí.
Já konečně jako jeden z mála věděl, v čem jsou tyto strany odlišené. Není to, co říkají Jediové, všechno je to stejné, my pouze příjmáme to, co Jediové odsuzují a zakazují.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

S Lordem Pearem se nelze setkat, právě plní důležitou misi a důrazně nám zákazal ho kontaktovat. Jakmile bude potřeba, ozve se a kontaktuje tě.
Odpoví ti, ještě než půjdeš spát, načež tvrdě usneš, zmožen vším, co jsi zažil. Konečně jsi věděl co se stalo, nicméně stále jsi nebyl tím, kým před onou zradou. Už jsi byl pouze další loutka Peara v jeho hře o moc, už jsi nebyl ten, který všemu velel. Stále to ale byla nejlepší možná pozice, kterou jsi mohl mít. Navíc teď budeš mít svobodnou ruku a využiješ toho, že tě spousta lidí v Republice zná jako jedie a řád se určitě nebude snažit obejít každého a říct mu, že jsi zradil. Pokud o tom teda vůbec ví, o čemž se dalo pochybovat.
Ráno jsi vstal a akademie byla opět ve svém koloběhu, kdy studenti cvičili. Všiml jsi si, že výcvik je daleko propracovanější, než za tého mladí, za což se dá děkovat starému mistrovi i Pearovi, kteří přechodně akademii spravovali. V podstatě jsi mohl děkovat i sobě, že jsi byl tak chytrý a dosadil si tyto lidi a pak jsi se už do ničeho nesral (pač by jsi to posral).
Ty jsi měl nyní učinit poslední přípravy, než se vydáš do Republikového prostoru, stejně jako naplánovat si průběh. Na sobě máš stále jedijské roucho, protože si prase a spal si v něm a hlavně protože jsi nevyfasoval pyžámko.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban

První probuzení na Korribanu a hned zase další úkol. Jako za starých časů.
Ano, mé roucho bylo od spermatu, od jídla a pomuchlané, naštěstí jsem měl ve své lodi záložní.
Nic jsem balit nemusel, jelikož jsem nic nepřitáhl.
Takže má nová cesta je Coruscant. Musím kontaktovat kancléře. Doufám, že mi bude věřit a svěří mi flotilu Republiky, nebýt mě, je již mrtvý.
Řekl jsem si a pomalu odcházel.
Byl to zvláštní pocit, byl jsem tu chvilku po dlouhé době a zdálo se mi to jakobych tu strávil celý svůj život, což byla teoreticky pravda.
V tom jsem se ale zarazil, zapoměl jsem totiž na jednu důležitou věc.
Běžel jsem rychle do místnosti kde zasedá rada. Sice měli teď všichni mistři hodinu masturbace v zasedací místnosti, ale já tam drze vrazil a otevřel své tajné dveře.
Whooooohooo, kalba pyčo!
Zakřičel jsem a na mě se vyvalila tuna chlastu jako by to byl tisíc let nevyhoněnej kokot.
K tomu samozřejmě sem nemohl zapomenout na fotku Lii, která to všechno hlídala (ukápla slzinka). A opět se mi postavil a ztvrdl můj holý úd (Gilette rulezz!).
Wow, vy svině.
Dodal jsema rozhazoval flašky speciálně uleženýho Morgana dovezenýho až z jiný galaxie. K tomu sem pustil mega drsný genksta repy tvrdý jako hovno a začal dělat točky na hlavě, prej se tomu říká bréjkdénc ..
Objevil se dokonce i starý mistr nebo spíše jeho zbytek a pár kámošů, jako je třeba duch Forge, Gwen atd..
OMG vy svině, jak můžete chlastat? Vždyť to váma jen protejká, škoda chlastu.
Zařval sem na ty průhledný buzny co vypadaly jak igeliťák a kalil sem ve velkým prastarým sithským stylu který tyhle lízaci neznají.
K tomu jsem samozřejmně pozval Evu s Václavem aby rozjeli nějakej husto borcovskej frýstajl rep, prostě kalba jak má bjet. Mega nejwítz pyčo. Jatrá tvrdý jak ďáblův kokot!
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Do místnosti vtrhne twi'lecká mistrině, lekku ulepené od sperma a hned se vrhne na poklopce, co jsou kolem ní, během minuty vyfajčí dvacet kokotů tvůj si nechá naposled a s hubou plnou mrdky se dobývá dovnitř. Gwen jí ale hned odhodila, aby opět okusila krásu smrtelného světa, když jí nakládal Forge zezadu, jako za starých časů. Její fajčení bylo teďka extra hluboký, přesto si nic necítil, tak si si musel vyhonit nad fotkou Lii. Chlast rychle zmizel, ale neštěstí zvrátili Trevor Strnad, Brian Eschbach a další členové Black Dahlie, kteří hned donesli další a další bedny vodky a jägermeistra, a tak zachránili den, rozjel se mega krutopřísnej melodet až ti z toho znovu stouplo péro a musel si hledat fotku Lii, na který teďka honil kroužek mistrů.
Přišel se narychlo podívat i Pear, který, než jsi si ho všiml, stihl uspokojit stodvacet žen a díky speciální technice i Gwen, která se na tebe kvůli němu vysrala, pač neumíš mrdat ani chlastat.
Ty svině, minule si kalbu neudělal, pač sem tě...eh...svrhnul, ale teďka si to vynahradím...i když chlastám furt, a od tý doby co sem objevil tvoje pole koření...wow!
Vypíčoval tě a Gwen se znovu pod náporem jeho dicka udělala a kdyby nebyla duch, celýho by tě pocákala. Za Pearem se objevili DeSade a rozjela se mega metalhorrorcore kalba, a starej dědek konečně dotáhl pytel koření, který zklidil opět z tvýho pole.
Jo! Z tohohle songu se poserete hovada!
Tahkle to dopadá, když to hlava nezvládá,
udělá s Nithilem zvrácený peklo do alba!

Začne DeSade valit, zatímco Shannon Lucas rozjel svoje mega bicí umění a Rayan Knight vás všechny ničí svýma melodiema!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban

OMG probral jsem se druhý den po smrtelný kalbě a totální záplava spermatu, blitek, chcanek pač nejdou hajzlíky ani pisoárky, všechno poblitý, všichni nasračku jen Gwen mi ho furt hulila jakoby měla křeč.
Whoooooho, všichni do plavek.
Zvolal jsem a hodil sem blitku.
Nevím co Pear dělal, ale viděl sem ho jak olizuje blitky a deset mistrů mu ho dává doprdele.
Neváhal jsem a přidal se, byl sem oproti nim borec s největším pérem vůbec co existuje a slyšel sem podivně Peara mluvit. Říkal něco jako.
"Och, maminko, kdy už mi ho tatínek vyndá."
Opět jsem zvolal whoohoooo a vytáhl speciálního jointa ubelanýho kurvadoprdele krutopřísně .. prostě na beka..
Tohle jsem si schovával přesně 10 sekund, schovával jsem ho na zvláštní příležitost, jen sem nečekal že nastane tak rychle, je to kurva materiál.
Všichni si potáhli a opět tam byla Erzeta teď už WTF? s Brněnskou SPZtkou a půlce učedníků přejela ptáky, takže všude masivní řev jakoby ti ho dal Rancor doprdele.
Jediný, kdo to brko přežil jsem byl já, Pear, starý mistr, Gwen a Forge jelikož z těch posledních tří to vyšlo hned ven pač už máme kurva něco za sebou.
OMG kde je ta děvka Lia, dlouho sem jí ho tam nešoupl.
Řekl jsem a balil dalšího.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Lia se znenadání objeví ve dveřích s trikem I ♥ Sockolov, a hned se ti vrhne na dicka, kterýho saje a saje a saje... a pak si uvědomíš, že seš celou dobu předkloněnej, a neviděl jsi Peara, kterýho nakládali, ale svůj odraz v zrcadle. S Pearem jste se párkrát vystřídali, aby ti to nebylo líto až do mega výbchu koulí všech mistrů. Kalba dopadla nejwíc dobře, nad touto výhrou jsi ale nemasturboval, jen jsi si prstil prdel. Jak jsi zjistil, Liu jsi nezabil, jen si jí udělal vedle akademie bordel a potom jsi na ní zapoměl. nicméně bral jsi já jako mrtvou.
Nebo si to Pear špatně pomatuje a Lia byla opravdu mrtvá a ta malá kurvička, co ti kouřila faga byla buď lie hodně podobná, nebo její zombík.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výcvik dokončen. Celé hodnocení v příslušné sekci, zde pouze výpis:

Souhrné hodnocení: Jedna z misí, kterou jsme brali vážně a prakticky bez parodování. Chtěl být jedi, takže se jím stal, po chvilce ho to přestalo bavit, tak sem ho udělal sithem. A na konci opět kalba! Hodnotím 100%!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“