Republikové Komando Lambda - přihlášky

Zde vytvořte své přihlášky do multiplayer misí nebo do Bojové arény.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6455
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Kontaktovat uživatele:
Japan

Republikové Komando Lambda - přihlášky

Příspěvek od Jordi Linx »

Jméno: Leon Shimodo

Povolání: Nájemný žoldák, instruktor

Hodnost: Seržant

Rasa: Člověk

Rok narození: 61 BBY

Planeta narození: Obroa-Skai

Životopis postavy: Narodil se dělnické rodině na Obroa-Skai do nehostinného a chladného prostředí. Právě to jej však už od malička zocelovalo a při nutnosti vypomáhat s kdečím v domácnosti a s rozvojem loveckého talentu se nedalo divit, že Leonova kariéra bude směřovat odlišným směrem, než ta otcova či matčina.
Přestože se Leon z velké většiny svého času věnoval rozvoji svých loveckých schopností, tak neopomíjel ani svá studia a bohatství místní planety v podobě obsáhlé knihovny.

Svá studia Leon protahoval až do pětadvaceti, kdy se rozhodl poprvé přijmout placenou práci jako žoldák. Nejednalo se o nic složitého a přišel si na služný peníze. Zároveň mohl při tom dále studovat vědomosti z knihoven na Obroa-Skai, pokud se tedy nestrhávala nějaká akce. Takhle fungoval po čtyři roky, než dostal výhodnější nabídku, která jej poprvé zavedla do huttského prostoru.
Výhodnější nabídka však přinesla i velké potíže a Leon se poprvé střetnul se zákeřnými profesionály z Nar Shaddaa a okolí. Jeho vytrvalost a lovecké instinkty mu však pomohly přestát první nejhorší momenty a zanedlouho se v novém prostředí velice dobře zorientoval díky své přizpůsobivosti. Naučil se také brát zakázky, kterými proti sobě nešli nejvýraznější huttové, takže neměl problém s tím nacházet práci. Na Nar Shaddaa a okolí však zůstal jen několik let, než se vydal dál rozvíjet své schopnosti.

Cestoval po mnoha světech galaxie a navštívil většinu hlavních světů, než jej vyhledal Jango Fett, s kterým několikrát pracoval v huttském sektoru. Ten mu učinil nabídku v takové hodnotě, že Leon příliš dlouho neváhal. I když v skrytu duše jej spíše zajímala nová výzva, kdy se on sám měl stát instruktorem tajně cvičených klonových armád. Tímto se stal jedním z Cuy'val Dar, kteří byli zodpovědní za budoucí Velkou Republikovou Armádu.

Hlavní zbraň: DLT-19 těžká blasterová puška

Záložní zbraň: DC-15s, dlouhý nůž

Vybavení: Nenosí sebou výbušné granáty, ale pouze oslepovací granáty a EMP
Jeho zbroj je sněhově bílá, i když přes ní často nosí pláště v barvách dle prostředí
Taktická helma je svým vybavením podobná těm klonovým, ale má 180° průzor a je téměř celá zaoblená pouze s několika málo hranatými výstupky.
Na levé ruce nosí zařízení s přidělaným vystřelovacím hákem, zatímco na zádech mezi pancíři brnění vrstvu pro základní příděly potravy pro případ nouze a několik základních lékařských potřeb.

Styl boje: Specializuje se na krytí a preciznost zásahu, zanechávat minimální stopy

Schopnosti: Specialista na přežití v nehostinném prostředí všeho druhu. Umí pracovat s informacemi a studovat nepřátelskou techniku, taktiky. Platí za velice přizpůsobivého situaci. Umí skvěle zacházet s primitivními zbraněmi, ale nikdy se nenaučil pořádně vrhat nožem. Rozumí základům techniky, práce s počítači nebo umí použít výbušninu, ale není v tom expertem.

Vzhled, poznámky: Přestože pocházel z chladné planety, tak platil za poměrně horkokrevného, i když se dovedl až nečekaně hlídat na to, jak rychle byl schopen vystartovat. Neměl rád horké prostředí a liboval si ve sněhu a ledu. Byl výtečným bruslařem a plavcem v plném oblečení, což mu několikrát zachránilo život. Nikdy však nenavázal žádný dlouhodobý vztah a měl s tím mnohdy problémy.
Jako instruktor využíval co nejvíce praxe a proto tahal svá komanda pryč z Tipocy, jak jen to bylo možné. Často je nutil k plaveckému maratónu, rozsáhlému výcviku pod vodou, nebo je tahal na survival kempy bez vybavení. Nazýval to vytvářením loveckých instinktů, protože komanda byli lovci a splnění mise bylo jejich obětí. Jako bonus učil svá komanda o kulturách mnohých planet, které navštívil s tím "že svou identitu si musí najít sami a ne ji převzít od někoho, kdo leštil jejich lahve, nebo je první ne-klon, co je něco naučí".

-------------------
Takže, tohle je váš výcvikový seržant, který byl zodpovědný za výcvik vás všech, nehledě na to, že jste byli v jiných týmech. Vrátili jste se z Geonosis a i přestože jste utrpěli značné ztráty, tak týmy většiny z vás přežily. Na rozdíl od ostatních komand jste však svůj výcvik neabsolvovali v ustálené čtveřici, ale pravidelně jste si tým měnili. Časem se sice vytvářely dvojice, které spolu šly do jiného týmu, ale to bylo spíše výjimkou. Leon v tomhle případě razil pravidlo, že ten nejlepší tým se časem složí sám, kdy si všichni spolu sednou. A hlavně, že byste měli být schopni pracovat s jakýmkoliv jiným komandem. Byl také přesvědčen, že pokud by někdy měla dvě a více komand spolupracovat, tak díky tomuhle tréninku by to fungovalo na jednoduché bázi. Někteří z vás se tedy již mohli setkat v některém z týmů, ale to ponechám na vás. Právě po Geonosis došlo k dalšímu přerozdělení, které částečně ovlivnily i ztráty, ale nikomu nepadlo více než 50% týmu(tedy dva kloni).

Tato mise je pro čtyři hráče, které si dohodla Elinor a kteří budou fungovat jako republikové komando. Každý si může vybrat specializaci v rámci zbraní(blaster pušky nebo pistole, nebo těžší zbraně či odstřelovačky) a jednu další schopnost(medik, slicer(=hacker), technik, specialista na výbušniny, pilot-technik, ...). Zbraně dle toho, co mohla mít klonová komanda, základem budiž decky, povolím i něco dostupného v rámci armády nebo kořistně z Geonosis. Barvu zbroje nechám na vás, ale Leon do vás ve výcviku hučel, že musíte mít stejnou v rámci komanda, abyste budili dojem, když už vás někdo zahlédne.
A protože jste všichni stejní kloni, tak každému dovolím jednu unikátní zálibu, kterou ale musíte mít. Ať by to mělo být sbírání šutrů, pohledů nebo třeba tetování. Může to být klidně záliba v plavání, pouze chování zvířat je z ubytovacích důvodů zakázáno.
Přezdívky nechám na vás, plusem by bylo, kdyby vycházely dle toho, co jste mohli zažít s Leonem, ať už dle některých jeho vyprávění o cizích světech nebo netypickém výcviku, kdy vás velice rád tahal za sněhem, když to bylo možné.

Co se týká vztahu s jinými seržanty, tak v rámci vojenské morálky s nimi vycházel dobře, ale jejich huštění kultury mandalorianů do klonů považoval za zhovadilost a nutnost vynahrazovat si chybějící rodinu. Sám se považoval za průvodce výcvikem a tím, kdo by měl komanda připravit na válku, stejně jako na to, jak odpočívat. Stejně tak je neučil lpět na vybavení, protože se vždy dá pořídit nové, ale to neznamenalo, že by se o to stávající neměli starat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 983
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: Republikové Komando Lambda - přihlášky

Příspěvek od Dash Spience »

Jméno: RC-1937 ''Stalker'

Povolání: Republic commando

Hodnost: Velitel commanda

Rasa: Člověk

Rok narození: 32 BBY

Planeta narození/vzniku: Kamino

Životopis postavy:
Život 1937čky se zrodil jako všichni jeho bratři z klonovacího válce, i když částečně upravený a předurčený být členem command. Myslím, že měl štěstí když byl přidělený k instruktorovi, který zrovna nevyznával vtloukání klonům do hlavy mandaloriány a původ jejich vzoru. Sám mandalorian nebyl a tak k tomu taky přistupoval. 37čka cvičil a pracoval na sobě, aby se připodobnil svému seržantovi, který se pro něj v lecčem stal vzorem. Výcvik ubíhal a přišel jeden survial kemp. Ten kemp nebyl první, ale byla extrémně nízká viditelnost. 37čka šel poslední a ztratil se od skupiny. Když na to přišel, začal skupinu hledat a taky jí našel, ale až za půl dne. Seržant ocenil to jak je našel a odsud patří jeho jméno. Začal mu říkat Stalker a jelikož se mu to zalíbilo říkal si tak také. Jelikož projevoval dostatek vůdčích schopností, tak dostal zvláštní velitelský výcvik, který si pořádně vyzkoušel na Kaminu. Zde bohužel narazil na řekněme elitovost některých členů command, kteří si při svém vysokém sebevědomí mysleli, že jsou lepší než jiní. Z Geonosis si odvážel dva členy těžce zraněné, protože věřili že jsou lepší a nepřátelské hnízdo odporu mohou vzít stečí. Od té doby je na silácké řeči silně alergický a netolerantní k nějakým blbostem. Ve svém volném čase, když nějaký je snadno k nalezení u simulátoru bitev, který simuluje velení jednotkám od komand až po jednotky vyššího řádu. To je jeho poměrně velká vášeň, asi to bude tím velitelským výcvikem. Stále se chce ve velení zdokonalovat.


Hlavní zbraň: DC-17m

Záložní zbraň: 2x DC-15s, zápěstní čepele

Vybavení:
Co se týče výbavy každý ví, že Stalker je ujetý na granáty, v jeho výbavě je vždycky o pár granátů navíc. Narozdíl od seržanta měl i výbušné a nebál se je použít kdykoliv to šlo. Jinak se jeho výbava nějak nevymyká standartní výbavě command.

Styl boje: Specializuje se na boj s dvěma pistolemi a na hod daleký s granátem, ale vždy nejlépe z krytu řeší situaci

Schopnosti: Duchapřítomnost v boji, schopnost relativně dobrého strategického myšlení zkrátka Velitel

Vzhled, poznámky:
Klasický Jango Fett, ale s vyjímkou toho, že má holou hlavu. Co ho hlavně odlišuje, tak to je vytetovaná nahá Twilecká tanečnice. Je to sice miniatura, ale podobá se Twilečce a to se počítá. Za tohle si vysloužil od seržanta poplácání po rameni a jeho uznání.
Naposledy upravil(a) Dash Spience dne 17.8.2012 20:29:07, celkem upraveno 1 x.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Elinor Yall

Re: Republikové Komando Lambda - přihlášky

Příspěvek od Elinor Yall »

Jméno: RC-1987 „Spot“

Povolání: Republic commando

Hodnost: sniper

Rasa: Člověk

Rok narození: 32 BBY

Planeta narození/vzniku: Kamino

Životopis postavy:
RC-1987 je v zásadě normální republikové komando – kdyby znal výrok Jango Fetta „Jsem jen obyčejný člověk, co se snaží přežít v galaxii,“ hluboce by se s ním ztotožňoval. Dalo by se říct, že mandalorianštější pohled na výcvik by mu jen prospěl, ale to je otázka „co by, kdyby“. Takhle má 1987čka menší problém chápat, co seržant sakra mele o té individualizaci, a v některých ohledech se na jeho osobnost dívá poněkud... skepticky. Je to někdo, kdo na sobě pracuje a snaží se dosáhnout co nejlepších výsledků, čistě proto, že to, co dělá, ho prostě a jednoduše baví a snaží se dosáhnout maximálních výsledků čistě kvůli tomu fajn pocitu.
On sám tvrdí, že ho nic mimo jeho specializaci nezajímá. V praxi je to horší, protože v jeho pojetí obnáší snipeřina i hodně obsáhlé znalosti o počasí, zvířatech, rostlinách, psychologii a zdravotnictví. A pak je tu samozřejmě logika, dedukce a cit pro detail, v jeho pojetí občas až na hraně otravnosti či používání Síly. Miluje práci s informacemi a je v tom dobrý. Vždycky ho bavily nejrůznější pozorovatelské aktivity a úkoly typu „schovejte se a sledujte nějaké místo“.

K přezdívce přišel v průběhu výcviku vcelku jednoduchou cestou, Leon zastával názor, že snipeři by měli být schopní si najít úkryt a z něj dlouhodobě sledovat tábor a dát si dohromady i informace, co se děje a co z toho plyne. Tento prvek zapracovával do výcviků, zejména mimo Kamino, opakovaně. 87čka opakovaně přicházel při hlášeních, co se dělo, s velice podrobnými, dosti ironickými a velmi trefnými popisy – dalo by se říct, že logika a dedukce spojené s pozorovatelským nadáním a smyslem všímat si detailu opakovaně přinášely ovoce. Každopádně přezdívka Spotter se dál zkrátila na Spota.

Hlavní zbraň: DC-17m
Záložní zbraň: DC-15s, dvakrát vojenský nůž

Vybavení:
Upřímně řečeno, 87čka není granátový typ. Pokud už nelikviduje z dálky a ani nestřílí, dává přednost si velmi tiše přijít k cíli a vyřešit celou záležitost za pomoci vojenského nože, hezky tiše a rychle. Vzhledem k tomu, že s droidy se podobné legrácky neužijí, tak se omezuje pouze na EMP.
Součástí výbavy zbroje je i vystřelovací zařízení s hákem.

Styl boje: „čistá práce“ - čím preciznější a s méně stopami, tím lépe.

Schopnosti:
- „expertovací“ typ – do svých specializací a přilehlých oblastí je skutečně zažraný
- pozorovatel se smyslem pro detail
- míra normálnosti je, upřímně řečeno, specifická. Respektive způsob, jak si udržuje pohled nad věcí, bývá krajně nasírací.
- součástí jeho koníčků, dá-li se to tak říct, je (nejen) forenzní patologie.

Vzhled, poznámky:
Klasický Jango Fett, odlišuje ho jenom tenká jizvička nad levým obočím z výcviku. Na poznámky, že by s tím měl se sebou dělat, poznamenává, že on je se svým vzhledem zcela spokojený – a navíc, s tím, jak se od sebe odlišují jednotliví Leonem cvičení kloni, je se svým standardem odlišný víc než dost čili i to může být bráno jako individualizace.
Svého času ho dost bavily různé průzkumnické srandičky. Dá se u něj mluvit o určité poruše emocí, v této oblasti je sám za sebe míň vnímavý a v zásadě většinu „normality“ má vydřenou a naučenou. V průběhu výcviku měl sklon k pohledu na věc typu „challenge accepted“ (a většina „výzev“ vedla k zajímavým výsledkům), postupem času z toho nicméně vyrostl a dospěl k vcelku odpovědnému přístupu. Svůj podíl na tom měla snaha absolvovat podstatnou část Killing House bez helmy, což mu dal Leon pořádně sežrat.

Zvláštní rysy – až úzkostlivě pečlivě se stará o svoje zbraně a zbroj (s výjimkou helmy, k níž má vztah poněkud ambivalentní a pokud by mohl, nejraději by ji nenosil). Seržant mu to sice s radostí sabotoval, ale Spot je v tomhle vytrvalý a navíc zastává názor, že údržba zbraně a zbroje uklidňuje a člověk nikdy neví, kdy by mohl být nedostatek péče o zbraň potenciální zdroj problému.
..........................
pokus č. 2

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 410
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:

Re: Republikové Komando Lambda - přihlášky

Příspěvek od Marinho »

Jméno: RC-1964 - svou původní přezdívku nechal být a vyčkává, jakou si vyslouží v novém týmu

Povolání: Republic commando

Hodnost: IT

Rasa: Člověk

Rok narození: 32 BBY

Planeta narození/vzniku: Kamino

Životopis postavy:
RC 1964, jeden z mnoha a mnoha předurčený k tomu, aby bojoval a zemřel jako člen commanda. Malá část jeho osobnosti, která nebyla příliš zasažena geneticky nebo výcvikem měla za následek velký zájem v programování, počítačových a jiných technologiích. Tento zájem byl během výcviku dále rozvíjen a stal se jeho specialitou. Se zdravou kůží prošel Killing Housem a Později i bitvou o Geonosis, kde získal cenné bojové zkušenosti. Část volného času, tedy pokud není nařízen spánek, jídlo nebo není nějaký týmový trénink, tak věnuje své zálibě v cvičení v uměle stížených podmínkách. Většinou to znamená to, že na sebe navlékne co může a běhá po základně. Velitel jeho původního týmu byl během bitvy smrtelně zraněn a celý tým byl přerozdělen do jiných týmů. RC 1964 byl přiřazen k týmu Lambda.


Hlavní zbraň: DC-17m

Záložní zbraň: DC-15s, u opasku má obyčejný nůž s 15ti cm čepelí.

Vybavení:
Vzhledem k jeho specializaci téměř nenosí granáty, místo toho sebou nosí datapad se speciálním softwarem pro hackování a nabourávání do sítí a systémů, menší sadu nářadí + základní výbava komanda. Vybavení pružně modifikuje podle předpokladu průběhu mise.

Styl boje: V týmu byl cvičen aby chodil jako předposlední, ale není problém se přizpůsobit jak požadavkům týmu, tak dané situaci. Během bitvy nestřílí bezhlavě nebo zbytečně, spíše vyčkává a snaží se mít maximální přehled o bojišti, pohybu, počtu a výzbroji nepřátel, případně hledá dobrou palebnou pozici či vhodnou příležitost.

Schopnosti: Nadprůměrně dobrý sluch, střelba spíše průměrná, střílí levou rukou.

Vzhled, poznámky:
Velký fanoušek tetování, zatím ovšem jeho tělo zdobí "jen" droid B-1 ve střeleckém postavení z čelního pohledu přes celé záda. Účes má ve stylu bitevní mohawk- po stranách vyholená hlava, uprostřed krátce střižené tmavé vlasy.

Povaha:
Zelený mozek, schopný splnit sebe-šílenější rozkaz. Ve výcviku dostal rozkaz donést výbušniny před zamčené dveře, zatímco prostranství bylo obklopeno nepřáteli. RC 1964 se zbavil veškeré výzbroje, na sebe pověsil tolik výbušnin, kolik mohl, veliteli dal do ruky odpalovací zařízení a rozběhl se ke dveřím. Cestou byl dvakrát zasažen, ale než ho dokázali zasáhnout "smrtelně", dopadl až ke dveřím. Naštěstí byl trénink jen cvičnou municí, což ovšem nikdo z týmu nevěděl. Svou službu bere jako něco normálního a samozřejmého, stejně jako civilisté chodí do obchodu a do práce, jen s tím rozdílem, že špatný den pro něj může skončit smrtí.

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=gFVfbPFADF4
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Republikové Komando Lambda - přihlášky

Příspěvek od Azhug »

Jméno : RC – 1941 (Zebra)

Rasa : Člověk / Klon

Povolání : Republic commando

Hodnost : Specialista na těžké zbraně a výbušniny

Rok vzniku : 32 BBY

Planeta vzniku : Kamino


Životopis : Byl vytvořen na Kaminu a předurčen k tomu aby bojoval …bojoval za Republiku v řadách Commandos. V části hlavy kde jestě zbylo místo na individualitu zachovával lásku k těžkým zbraním a co nevětší explozi . Tyto lásky se brzo staly jeho specializacemi . Ve volném čase se kromě věnováním svých lásek věnoval posilování aby dokázal unést co nevětší možný náklad zbraní a výbušnin. Jeho jednotka prošla bitvou o Geonosis se ztrátou dvou členů komanda : velitele a technika . Zbytek komanda byl po bitvě přerozdělen do jiných jednotek. Původ jeho přezdívky tkví v sázce : jedno se vsadil s členem svého komanda o jednu malichernou věc ….ten kdo prohrál měl dojít na nejbližší vojenské cvičení s brněním na kterém budou namalované černé pruhy….a on prohrál. Když došel na nástup před cvičením v černě pruhovaném brnění vysloužil jsi od výcvikového seržanta tato slova :"Kreativní přístup, méně nenápadný v poli. Zebra a jeho tým do plné polní, sprint do kopce a zpátky a pak se k nám připojí.(Pruhy si po naléhání členů v týmu vyčistil.)

Hlavní zbraň : Z-6

Záložní zbraň : DC-15S Ruční Blaster , vibrodýka

Vybavení : Nosí sebou množství výbušnin různého typu a několik detonátorů třídy A a C.

Styl boje : Specializuje se na palebnou podporu pro tým, ale taky může běžet v první řadě-pokud z nějakého důvodu nemá těžkou zbraň- (v tuto chvíly používá DC-15S) v takovou chvíli se snaží co nevíc nepřátel vyhodit svými hračkami co nejvíc vysoko do vzduchu.

Schopnosti : Dobrá přesnost , svoji Z-6 umí skvěle ovládat(takže se mu nestává aby při podpůrné palbě trefil člena komanda do zad..), základní výcvik v boji na blízko a v boji s nožem .

Povaha : Rozkazy plní…ale někdy po svým takže se může stát že z rozkazu : Vyčisti kótu 917 se stane skutečnost, že kóta 917 zmizela z mapy. Jinak vcelku klidné povahy …dokud ho nenaštvete.

Vzhled : Jako Jango Fet až na to že je o poznání větší korba, těž má vyholenou hlavu a nad levým obočím má vytetovaný pruhovaný Acclamator (důvod tetování neznámí)
Naposledy upravil(a) Azhug dne 17.8.2012 21:43:20, celkem upraveno 5 x.
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6455
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Kontaktovat uživatele:
Japan

Re: Republikové Komando Lambda - přihlášky

Příspěvek od Jordi Linx »

Aktuální stav:
Tým schválen
████████████████████████████████████████ 100%
Schváleno:
  RC-1937 Stalker (Dash Spience)
  RC-1987 Spot (Elinor)
  RC–1941 Zebra (Azhug)
  RC-1964 ? (Marinho)

Důvody:
Dash: X__
- žádné

Elinor: X__
- žádné

Marinho: X__

Azhug: XX_
- žádné

Proběhla pátá kontrola. Počet X znamená počet neschválení. _ znamená schváleno a ? jsou možné pokusy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6455
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Kontaktovat uživatele:
Japan

Re: Republikové Komando Lambda - přihlášky

Příspěvek od Jordi Linx »

Aktuální stav:
Tým neschválen
████████████████████████████████████████ 100%
Schváleno:
  RC-1964 ? (Marinho)
  RC-1987 Spot (Elinor)
  RC-1942 Leech(Windrunner)
  RC-1994 Shadow(lukawolf)
  RC-1978 Reatus(Gnost)

== Nový nábor klonů ==
Vzhledem k nezájmu dvou členů komanda o hru byly jejich postavy zrušeny a komando se bude zakládat znova. Tentokrát má šanci kdokoliv a ne jenom ten, kdo bude vybrán Elinor. Očividně se jí totiž volba nepovedla a dva členové odpověděli jednou a pak nic. Co to tedy znamená? Marinho a Elinor mají možnost si svou postavu potvrdit nebo provést úpravy, pokud by chtěli. Nehledě na volbu mají prioritní právo, protože oba byli vybráni již poprvé a projevili zájem hrát. Mohou také oznámit, že nechtějí déle hrát. To nechává teoreticky volná dvě místa.
Jak se na ně tedy dostat? Napsat přihlášku dle specifik, které jsou zmíněny v prvním příspěvku, kde je popis výcvikového seržanta lambdy. Podat přihlášku sem - v ní se vyvarovat hovadin a nesmyslů jako užívání zbraní, které nebyly k dispozici a podobně. Nebudu dělat x kol přihlášek, ale za týden, 14.10. si je všechny projdu a ty dvě nejlepší vyberu(pokud nepotvrdí či odmítnou Eli s Marinhem hrát dál tak i více).
Jak poznám ty nejlepší?
1, Musí splňovat požadavky, které jsem zadal.
2, Musí mít povahu člena klonového komanda - to znamená, že uťápnuté klony neberu stejně jako postavy, které nemají s klony nic společného
3, Budu brát v potaz aktivitu hráčů a schopnost vydržet pravidelně odpovídat. A na tomhle si budu trvat, protože bych rád, aby tohle odsýpalo slušným tempem a nedopadlo jako minule.
4, V případě více kandidátů bych si ustanovil nějaké další porovnávací parametry či přizval někoho dalšího. Můžete to brát minimálně jako test toho, zda-li jste schopni napsat přihlášku v kvalitě pro "speciální typ hry"

Pokud byste nevěděli, co všechno kloni, přesněji členové komand, mohou či nemohou, tak se neváhejte zeptat. Zvýšíte tím šance na to, že se vyhnete hloupostem, které by vás mohly vyřadit ze hry.
-------------
Příspěvek číslo 4444 :yoda:
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 410
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:

Re: Republikové Komando Lambda - přihlášky

Příspěvek od Marinho »

potvrzuji svoji přihlášku v původním znění :)
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Elinor Yall

Re: Republikové Komando Lambda - přihlášky

Příspěvek od Elinor Yall »

potvrzuji přihlášku v původním znění

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6455
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Kontaktovat uživatele:
Japan

Re: Republikové Komando Lambda - přihlášky

Příspěvek od Jordi Linx »

... k dispozici jsou stále dvě volná místa. Nebo snad nikdo nemá zájem zahrát si malou MPMku v brnění republikového komanda?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Windrunner
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 10.10.2012 12:39:06

Re: Republikové Komando Lambda - přihlášky

Příspěvek od Windrunner »

Jméno: RC-1942, Leech

Povolání: Republic commando

Hodnost: Medik

Rasa: Člověk/Klon

Rok narození: 32 BBY

Planeta narození: Kamino

Životopis postavy: Osud RC-1942 byl v jistém slova smyslu zpečetěn ještě dřív, než se stihl "narodit". Jen co se jeho zárodek ocitl v nádrži, byl přiřazen k speciálním komandům Republiky, konkrétně k medikům. Polní lékařství se samozřejmě velice liší od toho klasického. Jde o to dostat bratry do bojeschopného, nebo alespoň stabilizovaného stavu co nejrychleji a často pod nepřátelskou palbou. 42 tohle věděl a byl v tom nejlepší. Kromě všemožného využití bacty uměl používat i různé bojové stimulanty. Některé jeho techniky byly poněkud extrémní, ale vyždy splnily účel dokonale. Při bitvě o Geonosis se dostal do situace kdy se svým týmem ustupovali k přistávajícímu LAAT a jeden z jeho bratrů byl zasažen. Šok z náhlého zranění mu hlavu pomátl natolik, že začal ohrožovat bezpečnost mise. 42 ho vzal deckou přes hlavu a omráčeného donesl až do LAAT. Od svých bratrů si za tento kousek vysloužil přezdívku Leech, tedy felčar.
Jeho zálibou se stalo plavání. Leon je často bral na podvodní výcvik a Leech si ve vodě připadal jako doma. Vlastně proč ne? Vždyť byl vypěstován v nádrži. Stal se výborným plavcem a pod vodou dokázal bez výstroje vydržet i několik minut.

Hlavní zbraň: DC-17m

Záložní zbraň: DC-15s, čepel na zápěstí.

Vybavení: Bacta sprej, náhradní baterie s bactou, vyživovací pilulky, bitevní stimulanty. V helmě má HUD rozhraní rozšířené o podrobnosti o zdravotním stavu spolubojovníků.

Styl boje: Podpora týmu. Závisí na něm krycí palba a případné léčení spolubojovníků.

Schopnosti: Rozsáhlé znalosti v polním lékařství. Dokáže zraněného druha dostat do bezpečí a v co nejkratším čase postavit zase na nohy. Při vážnějších zraněních zvládá transport zraněného i na delší vzdálenosti. Neváhá použít drsnějších metod pokud zlepší okamžitý stav rychleji, nebo jsou výhodnější v dané situaci. Výborný plavec.

Vzhled, poznámky: Klasický klon Jango Fetta. Na levém lýtku má jizvu utrženou při průchodu Killing housem s ostrou municí. Hlavu si nejraději holí dohola. Většinou uvolněný a klidný. Mezi bratry si dovolí vtipkovat ale v akci je plně soustředěný na misi. Závisí na něm přece život celé jednotky.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6455
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Kontaktovat uživatele:
Japan

Re: Republikové Komando Lambda - přihlášky

Příspěvek od Jordi Linx »

Třetí člen komanda je schválen, zbývá poslední volné místo!
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Re: Republikové Komando Lambda - přihlášky

Příspěvek od lukawolf »

Jméno: RC-1994 „Shadow“

Povolání: Republic commando

Specializace: Průzkum

Rasa: Člověk (klon)

Rok narození: 32 BBY

Planeta narození/vzniku: Kamino

Životopis postavy:
Jako všichni příslušníci klonové armády vypadl Shadow z "výrobní linky" na Kaminu, avšak jeho označení RC z něj dělalo něco extra - model s plnou výbavou dalo by se říct. Výcvikový seržant jeho skupiny se vyžíval v přežití, akcích v týlu nepřítele a znalosti infiltračních technik. Shadow brzi zjistil, že obejít jednu hlídku a poté ji poštvat proti druhé, která ji má vystřídat, je docela zajímavý zdroj zábavy. Svou přezdívku získal právě tak, že jako stín proklouzával během bitvy o Geonosis terénem před svou jednotkou a poněkud "znepřijemňoval" život obráncům. Dva z jeho jednotky byli nakonec zraněni v minovém poli a Shadow s posledním členem komanda museli po zbytek bitvy krýt své zraněné bratry.

Hlavní zbraň: DC 17-M

Záložní zbraň: DC 15-s, vibročepel

Vybavení:
Zbroj Katarn (verze Night Ops), survival pack skrývající jak munici a výbušniny, tak zásoby potravin a bacta injektor.

Styl boje: Specializuje se na rychlý přesun v týlu nepřítele a jeho zmatení, popřípadě rychlou likvidaci. Rád zůstáva mimo zrak svých nepřátel, ale když je třeba, tak promluví jeho DC 17.

Schopnosti: Slicer, plížení

Vzhled, poznámky:
Vypadá jako každý jiný klon, ale všechno jeho vybavení je maskované černým nátěrem. Kromě toho nosí pod zbrojí kus modré látky, který má omotaný okolo pravé ruky. Byl to jeho "první obvaz", který je ve skutečnosti kusem oblečení jeho výcvikového seržanta. Co se týče osobnosti, je povětšinou tichý a mluví jen tehdy, kdy si to situace vyžaduje nebo s lidmi, kterým věří.
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6455
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Kontaktovat uživatele:
Japan

Re: Republikové Komando Lambda - přihlášky

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže je schválen i poslední člen komanda, čímž je tedy kompletní. Výcvik založím během následujícího týdne, protože dnes mám další věci na práci a zítra je na řadě MMPM. Očekávám nějakou slušnou aktivitu od všech členů, jinak bude komandu opět uzavřeno a tentokrát zrušeno naplno.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6455
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Kontaktovat uživatele:
Japan

Re: Republikové Komando Lambda - přihlášky

Příspěvek od Jordi Linx »

... vzhledem k novým událostem se uvolnilo jedno místo v komandu. Proto vyzývám možné zájemce k tomu, aby dále předkládali své přihlášky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „MPM a Aréna“