2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kosmoport:
Držel jsi se Miachelovi v patách a naslouchal jsi jeho výkladu, abys využil krátkého momentu pro odložení svých věcí. I poté jsi jej následoval dále, dokud se nerozhodl zastavit a dopřát ti tak možnost k nějakým otázkám. Rozhodl jsi se držet praktických záležitostí a tak jsi se zajímal především o situaci a možná pravidla na lodi. Miachel se tomu pobaveně zasmál.
Posádku tvoří pět lidí včetně mně. Kromě vás tu bude ještě jeden pasažér,
vyčetl Miachel nejprve seznam lidí, kteří byli na palubě lodi. V ten moment jste však již kráčeli trochu nazpět a nedalo ti problém poznat, že míříte do společenské místnosti.
Jediný pevný režim souvisí se střídáním služeb na můstku lodi, pohotovostí před výskokem z hyperprostoru a přistáním. Službu vždy drží jeden člen posádky, sem tam provádíme kontroly, ale nepředpokládám, že byste měl příležitost se nám nějak extra plést,
vysvětlil Miachel, že režim je značně volný a také mírně naznačil, že ani není zapotřebí, aby tomu vlastně bylo nějak jinak. zatím jste dorazili do společenské místnosti, kde si Miachel nechal do sklenky načepovat čistou vodu a osvěžil se jí.
Možná, kdyby nastal poplach, tak by bylo rozumné vyčkat na případné instrukce. A taky mít na paměti, že zvládání situace má prioritu před hledáním pasažérů a vysvětlování toho, co se děje. Doufám ale, že se nic podobného nestane. Létáme po pravidelných a jištěných trasách, takže by to snad mělo být v pořádku,
napadlo Miachel a gestem ti nabídnul, jestli se taky nechceš občerstvit, zatímco on se opíral o stěnu místnosti. Do startu zbývalo cca deset minut a on si vychutnával krátký moment volna. Vzhledem k tomu, že jste odlétali z Coruscantu, který patří mezi nejfrekventovanější planety v galaxii, se mu vlastně ani nedalo divit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, Kosmoport
Byl jsem rád, že jsem mohl někoho pobavit. Dál jsem sledoval kapitána lodi. Dozvěděl jsem se něco o režimu a směnách, jestli se tomu tak dá říct. Došli jsme chodbou ke společenské místnosti. Michael se osvěžil vodou. Nabídl mi také, nemohl jsem odmítnout kapitánovo pozvání a také si nalil čisté, jen párkrát recyklované vody. Nikdy nechutnala nejlépe, ale někde nemají ani to...
Teď mě tak napadá, že nemám zpáteční lístek. Zasmál jsem se.
Nevadí, stejně byste na mě nepočkali. Napil jsem se.
Nebudu vás zdržovat... Vlastně, ještě jedna věc. Zastavil jsem Michaela, pokud hodlal odejít
Kdo je ten druhý cestující, smím-li se zeptat?
Pak už jsem nechal Michaela jít jeho cestou a sám jsem se vydal hledat nějakou formu zábavy.
Docela by mě zajímalo, jaké filmy si tu promítají... Vize, prohlédnout si nějakou holografickou tvorbu, která se netočí okolo historie, psychologie nebo politologie, byla pro mě velice lákavá. Pokusil jsem se tedy najít místo, kde by mohli něco promítat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kosmoport:
Přijmul jsi možnost osvěžit se čerstvé vody, která byla opravdu slušné kvality, což prozrazovalo, že o vnitřek lodi je dostatečně dobře postaráno, minimálně tedy o zařízení na jídlo a pití. Sám jsi se pokusil o jakousi formu život, na níž se Miachel přeci jen pousmál, než přiletěla tvá následující otázka.
Myslíte toho autora? Zjistil si, v jakou dobu se podává jídlo a přemístil se do své kajuty. Údajně má rád své vlastní soukromí,
pokrčil nakonec rameny Miachel, než ti dal prozatím vale a zamířil přímo do kokpitu, aby se postaral o let lodi. Ty ses vydal hledat nějakou holografickou zábavu v podobě několika filmů, kterých se ti povedlo několik najít. Nenašel jsi tam žádné holopecky poslední doby, ale zase sis mohl být jistý, že všechny byly poctivě zakoupeny.

S druhým pasažérem, obyčejně vypajícím člověkem, ses setkal druhý den odpoledne, kdy ses rozhodl opět shlédnout nějaký film. Cestou ses chtěl zastavit na osvěžení se nějaké relativně čerstvé vody a v ten moment jsi mohl zahlédnout u stolu žvejkajíc energetickou tyčinkou a upřeně zahleděného do datapadu. Měl krátké rozcuchané vlasy, výšku dle všeho podobnou té tvojí a nevýrazné oblečení v podobě tmavě hnědé košile a modrých kalhot. Trochu mohl působit dojmem muže, který o svůj zevnějšek příliš nepečuje, ale při bližším prozkoumání bys nenašel nějaké známky zanedbání z této strany. Z hlediska Síly působil dojmem značného soustředění a hlubokého ponoření do stavu, který jsi málokdy u někoho viděl. To až v takovém rozsahu, že se ti nedařilo to jasně rozpoznat. Nešlo ani nijak o to, že by měl být citlivý k Síle, což nebyl, ale rozhodně na tebe působil výrazně odlišně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Transportní loď
Odpoledne ani večer neprobíhal nějak chaoticky. Shlédl jsem holofilm druhé třídy s podivnými hereckými výkony a šel jsem spát.
Ráno mě čekala snídaně s ostatními členy posádky. Pak jsem se vrátil do své kajuty a prostudoval pár knih z chrámu a vypsal si několik poznámek o strategii a taktice ve vesmírných bitvách pro piloty stíhačů.
Po obědě jsem se rozhodl shlédnout ještě jeden film. Došel jsem se napít recyklované vody - ještě stále se dala pít - a pak jsem zahlédl toho druhého cestovatele. Nejdříve mě zaujal zevnějškem, nesoudil jsem knihu podle obalu, ale z obou pohledů se zdál zajímavý. Uvnitř byl zarytě ponořen do svých problémů. Chvíli jsem ho pozoroval, než jsem se rozhodl se ho zeptat.
Dobrý den. Neruším vás? Mohu si přisednout? Jsem zdvořilý, takže jsem si počkal na odpověď. Pokud neodpověděl kladně, nechal jsem ho osudu a šel najít nějaký ten film. Pokud mě přizval ke stolu, přisedl jsem si. Jmenuji se Taru'n Wio.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Transportní loď:
Rozhodl ses nezůstat pouze u zkoumání druhého cestovatele a pokusil ses navázat počátek rozhovoru slušným otázáním. Muž okamžitě neodpověděl a něco ještě dělal, než po necelé půl minutě vzhlédl směrem k tobě, překvapeně zamrkal, že tu byl ještě někdo další, než on sám a rukou naznačil, že mu to nevadí.
Ne ... tedy moc ne, nerušíte. Jde o to, že často něco dělám ... přemýšlím, a tak. Takže jsem občas trochu ... duší nepřítomen,
odpověděl ti kouskovaně, jak se vždy na chvilku zamýšlel, jaká další slova by měla následovat. Měl jsi možnost během svých misí s mistryní, nebo plnění rutinních úkolů pro Chrám potkat už mnoho lidí, ale většina vždy přednesla své věty souvisle, zatímco tento muž působil, jakoby něco začal, vždy se zamyslel uprostřed na významem, než pokračoval dál ve své odpovědi.
Ehm, jsem Jinus Polinac. Autor ... občasně i scénarista, ale tam ... záleží, jak hodně se to dá považovat za ... za scénář. Spíše autor ... jednoznačně autor,
pokračoval dál svým neobvyklým stylem řeči a teprve nyní si tě začal zkoumavě prohlížet a rozmýšlet nad tebou. Bylo překvapující, že v Síle ti neustále přišel takový hloubavý a zamyšlený, jakoby ani na chvilku nedovedl vypnout.
Vy jste spíše vodní druh, že? Tedy ... žijete na zemi, jako já, ale ... přirozenější je pro vás voda. Vadilo by vám, kdyby ... kdybych měl několik otázek na ... váš přirozený život? Víte ... moc by mi to pomohlo,
změnil okamžitě téma Jinus, jakoby z vás již byli alespoň nějací známí a příliš se nezabýval některými společenskými konvencemi, které bývají běžně v platnosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Hyperprostor, Transportní loď
Po malém seznámení jsem si sedl téměř naproti muži.
Zajímavá... jak to říct? Mluva, asi. Sklonil jsem hlavu a pousmál se. Kolik lidí dokáže použít mozek jako on?
Vrátil jsem se k němu.
No, víte... já jsem trošku specifický v tomto ohledu, ale pokusím se vám odpovědět. Rád vám pomůžu.
Věděl jsem, že má první léta na farmě nebudou hlavním tématem, tak jsem se snažil vybavit cokoli z knih a návštěv vodních světů s mistryní.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Transportní loď:
Osoba naproti tobě ti přišla více než zajímavá a rozhodl ses jí tedy vyhovět v její žádosti vztahující se k informacím o životě v tvém přirozeném prostředí. Možná to bylo i z vlastní zvědavosti, abys mohl lépe pochopit myšlenkové pochody jedince naproti tobě. S tvou kladnou odpovědí se spokojeně pousmál a chvilku mlčky prováděl několik operací na svém datapadu, než se ti rozhodl plně věnovat.
Nejprve bych rád věděl několik věcí z vašeho ... ehm, dětství? Lze to tak označit?
zeptal se nejprve Jinus nejistě a bylo vidět, že i když byl trochu extravagantní a nejspíše sem tam zapomínal na určitá pravidla chování, tak společenské konvence do jisté míry znal. Počkal si tedy na potvrzení nebo vyvrácení správného označení tvého brzkého života, než pokračoval:
Zajímalo by mě, jestli jste celý čas ... trávil ve vodě. Nebo jak často jste se ... vynořoval nad hladinu? Jaké jste u toho měl, ... ehm, pocity ... co jste si u toho přál?
zeptal se na první výraznější věc a byl připraven si hbitě dělat poznámky. Jakmile bys mu začal odpovídat, tak bys mohl vidět úchvatné tempo psaní, které prozrazoval pravidelné opakování. Bylo jedno, jak detailní či jak stručný jsi byl, Jinus by si neustále něco zapisoval, dokud by se nedostal k další otázce.
Také by mě zajímala, ehm ... vazba na vašeho rodiče? Jak to ... probíhá u vašeho druhu? Ideální by bylo, kdyby jste to mohl ... řeknemě porovnat s nějakým běžným druhem, jako třeba ... lidé, twi'leci,
položil poté další otázku zvědavý na další příval informací týkajících se tvého soukromého života v raném dětství. Bylo ti jasné, že to Jinus nemyslel nijak zle, byť jsi mohl vytušit, že další otázky by mohly vést do značně soukromých oblastí života.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Transportní loď, Hyperprostor

Seděli jsme naproti sobě a já čekal na otázky. První otázka - čekal jsem otázku obecnou - mě zaskočila.
Dětství? Na chvilku mi spadla čelist. Když jsem se uklidnil. Začal jsem mluvit.
To co vás asi zajímá, jsem dlouho neprožíval. Chvilku jsem se zamyslel. I když pravděpodobně déle než mí spolupracovníci. Pak jsem pokračoval v odpovědi. Takže... My jsme obojživelný druh, to je známo, každý se to může dočíst téměř kdekoli. Můj otec vlastnil farmu s obojživelnými Aiwhy. Chovali jsme je a posílali na Naboo, aby se obnovila ekologická nika. Zasmál jsem se. Před školou jsem tomu nerozuměl. Ale... Na farmě jsem pomáhal, takže ve vodě jsem byl téměř pořád. Občas jsem si chodil hrát do korálových zahrad na šelfu nebo na pobřeží. Na souši jsem se bavil stejně jako ve vodě. Nautolanům nedělá problémy, být "na suchu". Použil jsem ruce, na dokreslení uvozovek a opřel se o stůl. Doufám, že takhle vám to stačí.
Počkal jsem si na další otázku. Na tu jsem naopak nevěděl, jak odpovědět.
Nemám porovnání, Začal jsem. Ale v naše rodina žila se sousedy u jednoho atolu. Sdíleli jsme zahrady starali jsme se o ně. Zase jsem se zamyslel. Musel jsem se zamyslet ještě jednou a došlo mi, že jsem tu jeho zamýšlivost už taky chytl. Přes den byli kluci s otci a holky s matkami. Když se podívám na člověka, přijde mi, že naše rodiny nebyly tak zaneprázdněné... Nevím jestli to bylo vodou, co jsem pil nebo Jiusem, ale zatím jsem neměl problém odpovídat.
Nechcete přinést něco k pití? Mě už vyschlo a nechtěl jsem se zvedat bez zeptání. Ať si Jinus přál cokoli, došel jsem si pro vodu a jemu případně vzal jeho sklenku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Transportní loď:
Jinus nadšeně hltal každé tvé slovo a jeho poznámky rostly neuvěřitelným tempem, až jsi měl problém uvěřit, že jsi toho řekl opravdu tolik. Po dvou odpovědích ses jej zeptal na něco k pití a využil toho k získání chvilky oddechu, protože Jinusovy dotazy byly místy dost na tělo a hlavně se zdálo, že netušil o tvé skutečné pozici. Neměl ani sebemenší podezření, že by se před ním mohl nacházet rytíř Řádu Jedi.
Sycenou vodu prosím,
využil příležitosti, když ses nabídl pro občerstvení a na chvilku se zamyslel, jak si v hlavě přerovnával informace, aby se mohl znova ptát.

Vaše odpovědi jsou pro mě hodně přínosné, opravdu mi pomáháte,
nebál se rozplývat Jinus, když od tebe přijímal sklenku a hltavě vyprázdnil celou půlku na jedno nadzvednutí.
Můžeme pokračovat? Mám tu jednu osobnější - více by mě zajímalo, jak probíhají u vašeho druhu námluvy, takové ty první kontakty, jejich rozvoj, nebo jestli je to pudové akce jako třeba u ryb. Asi víte, že u lidí je to mnohdy dost komplikované a podivné, v porovnání s běžným životem v přírodě,
vyrukoval na tebe s další otázkou, která by už pro tebe mohla být mnohem komplikovanější. A to i díky doktríně, která je zavedená v Řádu dle kodexu a v rámci jejíhož principu jsou vztahy prakticky zakázané. Tedy, věděl jsi, že za jistých okolností existovaly i jisté výjimky, ale netušil jsi přesně za jakých, nebo proč tomu tak bylo. Navíc v Chrámu jsi byl už od malička a to spíše mezi jinými druhy, než svým vlastním.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Hyperprostor, Transportní loď

Přinesl jsem sklenice na stůl a čekal na další otázku. Čekal jsem něco zajímavějšího než sexuální praktiky Nautolanů.
Ještě stále neví kdo jsem. Ale jestli bude vystupovat na Keganu, bude dobré mít spojence.
Opřel jsem se do židle. Eh... Moje práce... Ani škola mi nedovolily zabývat se touhle stránkou života. Nevěděl jsem, co říct.
Omlouvám se, v tomto ohledu vám nepomůžu. Mohu vám říct, že to není impulsivní jako u zvířat... Je to víc rodinná záležitost. jeden starší pár z našeho Atolu... Když se do sebe zamilovali byla z toho velká oslava a i když jsem to před tím nechápal, podílely se na tom všechny rodiny... na té oslavě. Ten pár se potom odstěhoval.
Podrbal jsem se na hlavě. Věděl jsem, že jsem právě otevřel kožní kanálky na lekku a vypustil feromony. Došel jsem totiž k strašnému závěru
A sakra. Už mluvím jako on. Uklidnil jsem se a podíval na spisovatele.
Víc už si opravdu nepamatuji.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Transportní loď:
Svou odpovědí jsi spisovatele poněkud zarazil a chvilku ji vstřebával a přemítal o ní. Netvářil se nijak naštvaně, spíše zaujatě nad možnými důvody směřování tvého života. To se nikterak neobešlo bez jeho zkoumavého pohledu, kterým tě obdařil a chvilku uvažoval nad možnými důvody, jak se mohl tvůj směr života takhle změnit.
To nevadí, i tak jste mi tím dost ... nápomocný. Budu se tedy ptát ... z jiného směru. Pokud jsem pochopil správně ... tak jste byl brzy odloučen od svého ... druhu, že? Jaké to bylo ... řekněme vyrůstat mezi jinými druhy?
kompletně změnil téma a pokračoval dál, jakoby se nic nedělo. Tys zatím získával zpět svou rovnováhu, z níž se povedlo spisovateli tě vykolejit. Přitom mu k tomu stačilo pouhých pár otázek, zatímco jiným nestačil ani světelný meč. Spisovatel se znova napil, chvilku převaloval vodu ve svých ústech, když ho napadla další otázka, na níž by rád znal svou odpověď.
A jak vám ... chutná voda na jiných planetách. Mám na mysli ... zda-li ji dovedete od sebe rozlišit ... rozeznat, nebo to nehraje roli. Případně .... jaké to je plavat v rozličných oceánech ... či to nijak výrazněji ... nevnímáte?
opět kompletně změnil směr vašeho rozhovoru a nakousl další témat, na něž by rád znal odpověď. Skoro to až vypadalo, že jeho touha po vědění a rozličných detailech snad neznala mezí. Skutečný důvod jeho vyptávání by se nejspíš dal do jisté míry odvodit, ale úplně jistý sis rozhodně být nemohl. Každopádně vám takto postupně ubíhal čas, jak probíhala vaše konverzace, byť mohla z jistého úhlu pohledu působit spíše jako výslech od spisovatele, než vzájemná konverzace.
----------------------------
P.s.: Neřekl bych, že nautolani měli lekku jako twi'lekové. V překladu se používá výraz tendril - což by volně řečeno mohly být hlavové úpony či hlavové výrůstky. Nejspíš by šel použít i výraz chapadla, byť tady si nejsem jistý, zda-li by to nemuselo být za jistých okolností považováno za urážlivé.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Hyperprostor, transportní loď

Posunuli jsme se z raného dětství do dospívání v chrámu. Stále jsem nehodlal mu prozradit, kdo jsem a co dělám. Byl chytrý...
Schválně, jestli na to přijde...
Počkal jsem na další otázku o mém životě.
Víte jaký byl váš první den ve škole? Nikoho neznáte, ale všichni jsou na tom stejně... Škola byla vždycky smíšená, ale bydleli jsme rozděleně - suchozemci, obojživelníci - podle potřeby organismu... chápete?
Podle jeho inteligence usuzuji, že pochopil a všechno pečlivě zapsal.
Pak se dostal od tématu života k úplně jinému tématu. To mě zase odstavilo.
Hm... No... tak o tom jsem nikdy nepřemýšlel. Ale vždycky raději navštívím vodní prostředí než Tatooine. Zasmál jsem se. Sice to nebylo moc vtipné, ale Tatooine... Dokonalá poušť.
Vždycky jsem měl dost trpělivosti, ale taky mě zajímalo, co je vlastně ten spisovatel zač.
Letíte taky na Kegan? Nemyslel jsem, že bychom někde zastavovali nebo že by letěli jinam, ale kdo ví.
Budete tam psát? A co vlastně píšete momentálně? Odkazoval jsem na otázky, které mi pokládal a snažil se od něj zjistit více o něm.

_______________________________
Na starwars.cz se tohle řešilo, "dohodli jsme se" že obecně Lekku znamená hlavový výrůstek splývající k tělu (Nautolan, Togruta, Twi'lek) a Tendril rohový výrůstek směřující naopak nahoru (Togruta, Gotal, Devaronian). Tím jsem se řídil. Samozřejmě pojem "hlavové výrůstky" se dá použít vždy :)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Transportní loď:
Spisovatel i nadále hltal každé tvoje slovo, ať už se týkalo soužití s jinými tvory jiného druhu, nebo tvého vnímání odlišných prostředí. Možná nedostával tak úplně odpovědi, jak by si přál, ale nic nenamítal a pouze si dělal poznámky. Na chvilku se i zamyslel, ale nic dalšího neříkal, dokud jsi neskončil a sám mu nepoložil několik otázek. Jinuse Polinaca jsi tím trochu zaskočil, ale jen na chvilku, dokud si to nesrovnal v hlavě a nezačal formulovat svou odpověď.
Ano ... letím na Kegan. Je to především kvůli novému scénáři, který píši pro svého ... zaměstnavatele. Na Keganu budu hlavně ... studovat, jak fungovala jejich společnost na základě ... řekněme vize o jejich zkáze, kvůli níž se rozhodli izolovat. Když se k tomu přimíchá trochu ... romantiky, akce a vše dobře vysvětlí, tak by z toho mohl být ... hit v příštím roce,
prozradil Jinus, že pracoval na jakémsi velkoholofilmu. V Chrámu se této zábavě moc neholdovalo, takže jsi neznal mnoho Jediů, kteří by o tomto tématu mohli mít nějaký solidní přehled.
Ale jinak také pracuji na vlastní ... nejspíš knize. Proto ty otázky na vás a vám podobné ... obojživelníky. Víte, chtěl bych mít jako hrdinu právě jednoho takového, ale to znamená ... hlubší pochopení pro obojživelné druhy. Potíž je v tom, že si to nemohu ... vyzkoušet přímo na vlastní kůži. Takové zkušenosti jsou totiž ... řekněme nejcennější,
prozradil ještě Jinus o další věcí, na které pracoval a pro nějž ses mu stal nepřímou inspirací. Teoreticky se tedy dalo předpokládat, že by jeho hlavní postava mohla sdílet některé vlastnosti s tvou maličkostí. Navíc se zdálo, že v tento moment jsi to byl ty, kdo měl možnost klást další otázky a dozvědět se něco navíc o svém protějškovi ve společenské místnosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Hyperprostor, Transportní loď
Myšlenka, že budu předlohou pro epickou postavu, mě těšila i trochu děsila. Přeci jen jsem byl Jedi...
Velice rád vám pomohu, s čím budu schopen vám pomoci.
Zamyslel jsem se, co hodlá Jinus na Keganu dělat.
Jedu na planetu o které moc nevím... Jak taky, když se dost dlouho izolovali. Jinus vypadá, že se hodlá dostat pod slupku... Koukl jsem se na něj, jak zapisuje a přemýšlí o své knize.
Hodilo by se mít spojence.
Sedl jsem si pořádně do židle a opřel do sedadla.
Máte celkem štěstí, já mám opačný záměr. Musím studovat důsledky jejich otevření vnějšímu světu. Možná jde o naplnění jejich vizí.
Byla to bohužel smutná pravda.
Víte, jedu tam trochu na slepo. Byl bych rád, kdybych s vámi mohl zůstat v kontaktu během pobytu na planetě.
Čekal jsem na jeho reakce a odpověď.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Transportní loď:
Dospěl jsi k poznatku, že by pro tebe Jinus mohl být zajímavým spojencem a rozhodl ses v tomhle směru udělat krok vpřed. Nepřímo jsi mu to navrhnul a na první pohled jej i zaskočil. Autor se následkem toho na chvilku zamyslel a nakonec jen pokrčil rameny.
Nevidím v tom žádný ... problém, pane Wio, že?
odsouhlasil Jinus vaši možnou kooperaci a případná další setkání. Vedlo to k tomu, že po chvilce vyndal z kapsy komlink a chvilku si s ním hrál, než k tobě opět vzhlédl.
Prozradím vám číslo mého komlinku a na oplátku ... si vezmu vaše číslo. Kdo ví možná ... možná si budeme nápomocni více, než by se ... dalo předpokládat.
pousmál se nakonec, zatímco jste si vyměňovali kontakty na sebe navzájem. Nyní jsi se tedy mohl pokusit dovolat Jinusovi kdykoliv, kdy by mohl být v dosahu komlinku, takže v případě Coruscantu by nezáleželo na místě, ale u planety, kam jste mířili, sis tím už tolik jistý být nemohl. Pokrytí signálem se výrazně lišilo planeta od planety, měsíce nebo třeba i orbitální stanice. Celá vaše výměna však přiměla k Jinuse k dalšímu zamyšlení, na jehož konci se na tebe hloubavě podíval.
Jenom mě napadá, čím se vlastně ... zabýváte? Vaše minulost je velice odlišná od běžných ... zvyklostí mně známých společností a stejně tak váš ... zájem na našem cíli je divný,
nadhodil nakonec a zeptal se tě na tvé zaměstnání. Nemohl jsi tušit, co si domyslel a co ne, ale stál jsi před důležitým rozhodnutím - prozradit mu, že jsi Jedi nebo ne. Bylo to důležité rozhodnutí, které by mohlo mnoho věcí ovlivnit jedním nebo druhým směrem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“