Dvojpřihláška hráči Merthor, Pear (Needy)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Dvojpřihláška hráči Merthor, Pear (Needy)

Příspěvek od Merthor »

Jméno: Barker (Bark) Wesfol

Povolání: detektiv Corucantské bezpečnosti

Hodnost: detektiv

Rasa: člověk

Planeta narození: Coruscant

Životopis: Barker se narodil v celkem normální rodině na Coruscantu v jeho typickém prostředí. On sám a jeho rodina nežily na dané poměry ani příliš dobře, ani příliš špatně. Na obou stranách byla hluboká propast na jedné straně bohatí snobové a politici z horních pater a pod nimi bahno a ta největší chudina. Byli relativně šedí a bezvýznamní, nacházeli se někde uprostřed a žili si svým vlastním životem s všedními radostmi a především starostmi. Málo kdo si jeho rodiny jen tak sám od sebe všimnul.
Byl okamžitě konfrontován s realitou Coruscantu okolo něj. Sám zachytil záblesky života z pater nad ním i pod ním a malinko nahlédl do toho, co život v nich obnášel. Navíc byla válka a tak všude panoval zmatek a různých věcí nebyla zrovna hojnost, ba naopak někde v nižších patrech se přeci jen projevovaly citelné nedostatky, kterým neunikl ani Barker. To všechno pro něho bylo určitou zkušeností, která ho potom do budoucna ovlivnila. Ale nic z toho ho nezlomilo, ve své dětské naivitě si přál být někým dobrým, někým, kdo pomáhá lidem, kteří to potřebují (jako Jedi, i když ti na Coruscantu ztratili na konci války dost na oblibě), udělat spoustu věcí a možná i přispět k ukončení války Barkreovi rodiče chtěli svému synovi zajistit určitou budoucnost. Nechtěli aby se musel propadnout do bahna tam dole pod nimi a přáli mu, aby se mu dařilo co nejlépe. Pomáhali Barkerovi najít příležitost, které by se mohl chytit. To se podařilo, když Barker nejdříve absolvoval běžné základní vzdělání a následně se mu díky jeho fyzickým a dalším předpokladům podařilo vstoupit do výcviku na Coruscantské policejní akademii, který mu mohl zaručit službu v Coruscantské bezpečnosti. To mohlo sice být poněkud nebezpečné, ale rozhodně to neznamenalo tak špatnou budoucnost. To moc dobře věděl i on sám.
V tu chvíli zahlédl Barker svůj obzor. Stal se z něj pečlivý student, učil se postupům technikám, sebeobraně i střelbě a nakonec začal svou dráhu jako jeden z uniformovaných policistů. Do služby vstoupil s určitou naivitou. Snad je možné říct, že se chtěl Jediům přeci jen trochu podobat. Chtěl být opravdu tím, který dbá na dodržování Coruscantských zákonů. To pak vedlo k velké píli a svědomitosti při výkonu jeho povolání i ve skutečnosti i když realita nebyla zdaleka tak pěkná, jak si Barker původně představoval. Přineslo mu to pozitivní hodnocení a pozitivní výsledky.Svou práci bral dost vážně a jako každý muž ve službách "spravedlnosti" jí musel obětovat také část svého soukromí a svých zájmů. Snažil se dodržovat předepsané postupy a zároveň si zachovat určitou tvář. Moc dobře věděl, co to obnáší, žít mezi "obyčejnými lidmi". V nedávné době byl převeden do hodnosti detektiva základní úrovně, odložil uniformu a stal se součástí neuniformovaných složek zboru Coruscantské bezpečnosti. Žije sám v malém bytě a ke své hodnosti dostal přidělenou novou zbraň.

Hlavní zbraň: Jeho hlavní zbraní je malá blasterová pistole. Je docela skladná a dá se ledaskam strčit. Do velké kapsy a pod oblečení, čehož Barker často využívá. a snaží se tvářit, že třeba ani žádný detektiv není. To ale dobrý zločinec může odkalit a nemusí to být zas tak těžké, ne jen pro jeho chování a reflexy, ale i pro vybouleninu, kterou jeho zbraň přeci jen zanechává. Na své parádně malé rozměry, kterými rozhodně nedisponují všechny zbraně je i docela účinná, i když se samozřejmě v některých ohledech nemůže zdaleka rovnat těžkým blasterovým pistolím a puškám.

Záložní zbraň: K dispozici má ještě záložní zbraň, ale tu s sebou nenosí vždy. Bere si jí jen v některých akcí, kdy se to zdá být nutné, například když je normální pistoli potřeba vyměnit za něco obzvlášť malého a nenápadného. Touto záložní zbraní je miniaturní projektilová pistole, kterou může vystřelit asi pětkrát, zato je však opravdu příjemná v tom ohledu, že se buď dá schovat úplně kdekoliv, jako zbraň pro případ nouze, nebo se dá zavěsit do malého podpažního pouzdra, kde také může z části ujít pozornosti i když není úplně nejvíce skrývaná. Do zcela speciálních podmínek si musí jinou zbraň vyžádat

Vybavení: komlink, dataped, pouta, průkaz detektiva, malá baterka, kapesní sada základních vyšetřovacích potřeb a nějaký ten náhradní zásobník.

Styl boje: Pistole je pro něj jistota. pokud musí bojovat, nebo boj alespoň naznačit, použije často pistoli. Ne proto, že by byl policejním násilníkem, ale proto, že hledět do ústí cizí zbraně může mít různé účinky psychologického charakteru. Nepoužívá ji ale zdaleka pokaždé, jen když se to zdá být zapotřebí a spíše s ní naznačuje že to doopravdy myslí vážně, než že by doopravdy chtěl střílet do lidí a jiných. I když jeho pistole není moc velká, preferuje střelbu se zdvojenýma rukama, protože tak má zbraň větší stabilitu a větší přesnost. Když to není možné, dokáže střílet i z jedné ruky, což s sebou samozřejmě nese určité důsledky. Sebeobranu, boj rukama a nohama také ovládá, i když si uvědomuje, že i tímto způsobem se dá pořádně ublížit a tak se varuje ostřejších zásahů.

Schopnosti: Ve všem, co by měl správný detektiv umět, je nejhůře průměrným. Nikde není vyloženě špatný. Obstojně ovládá střelbu, řízení speederu i běžně používané techniky a postupy. Přesto, že není nikterak slabý a neduživý, nemá ostatní schopnosti na úkor přirozené inteligence. Snaží se postupovat pečlivě přímým způsobem, nevynechat žádné náznaky, ani podezření. Definitivní kroky podniká teprve tehdy, až se přinejmenším některá zjištění dostatečně prokážou. Na některé oblasti samozřejmě není odborník, ale plošně má docela slušné vědomosti. Zkrátka a dobře, jeho celkové schopnosti jsou na docela vysoké úrovni a jsou vzájemně více méně vyvážené a odpovídající tomu, co správný detektiv měl umět.

Vzhled: Má ne zcela krátké černohnědé vlasy a zelené oči. Měří asi 180 cm, přičemž jeho fyzická konstituce není špatná, i když není žádný obrovský svalovec, ale tak nějak akorát. Běžně nosí civilní oblečení, ne úplně špatné, někdy i tak trochu společenské, ale vždy s trochou toho sportovnějšího ladění. Tak trochu záleží i na tom, kam má zrovna namířeno a co je jeho úkolem. Pokud se snaží pohybovat zcela v utajení, může své oblečení i zcela změnit.
Naposledy upravil(a) Merthor dne 07.11.2013 19:08:16, celkem upraveno 2 x.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Dvojpřihláška hráči Merthor, Pear (Needy)

Příspěvek od Pear »

Jméno: Meg Santiago

Povolání: detektiv Coruscantské bezpečnosti

Hodnost: detektiv

Planeta narození: Coruscant

Rasa: Člověk

Životopis: Narodila se do policejní rodiny, a zatímco maminka byla uznávaná policejní archivářka, taťka kapitán celého policejního sboru. Proto po základním vzdělání a následně policejní akademii nemusela mít strach o své práci. Tatínek jí zařídil nádhernou pozici s mnoha benefity a stále otevřenými dveřmi, aby si mohla dcerunka pobrečet na jeho rameni. Proto jí bylo vlastně jedno, jak plní svoje povinnosti, protože vždy mohla utéct na velitelství. Řešení úkolů jí však šlo jaksi samo a neměla problém zapadnout do týmu detektivů. Byla ráda, že je ve stejném týmu s Barkem, kterého potkala právě na policejní akademii a hned spolu začali trávit více času než s ostatními. Narozdíl od něj se však stala detektivem asi nejkratší prakci ze všech spolužáků, také se přimluvila za svého přítele u tatínka a ten jí nejenom vyšel vstříc, ale také zařídil (a platil) pěkný byteček asi deset minut cesty od policejní stanice s nádherným výhledem na město.

Zbraň: obří blasterový kanón, který zabírá celý prostor kabelky, skromně pojmenovaný "Candy Magnum", je jednou z těch blasterových pistolí, kde není opravdu potřeba mířit, protože dokáže prostřelit kapotu speederu z jakéhokoliv úhlu na úctihodnou vzdálenost.

Vybavení: comlink, dataped, pouta, průkaz detektiva, kamera (s baterkou a IR světlem, ve velikosti přesně do ruky), teleskopický obušek, kapesní stun gun (efektivní dostřel deset metrů)

Schopnosti: z akademie vyšla naprosto průměrně a nebýt tatínka na vyšším místě (kapitán CorSec), asi by skončila jako pomocná síla. Nicméně si kolegové všimli její kombinační schopnosti. Její myšlení bylo přesně tak jednoduché na to, aby se dokázala vcítit do zločince a její metody byli neotřelé, avšak s výsledky.

Charakter: výmluvná, tvrdohlavá, lehce naivní, a stále měnící názor. Často si stěžuje, kritizuje a občas pomlouvá každého, koho potká. Od mužů si drží odstup, s vyjímkou Barka a mimo to, že nenávidí sukně a šaty, miluje svojí stále nošenou koženou bundu.

Vzhled: 170cm vysoká blondýnka s limetkově zelenýma očima. Prsa má malinkatý jedničky, zato je ale celá vypracovaná, roztomilá a přímo k sežrání. Její klasický oděv jsou upnuté kalhoty a krátká kožená bunda těsně nad pupíček. Černá kabelka na pravém rameni, ve kterém nosí všechny své doplňky.

Náš stroj:

Kód: Vybrat vše

http://s11.postimg.org/btit8robn/Bentley_Continental_GT_Speed.png
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: Dvojpřihláška hráči Merthor, Pear (Needy)

Příspěvek od Needay »

Lock*

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=4195
Obrázek


Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“